PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Elder Scrolls V : Skyrim

صفحه ها : 1 [2]

ck98
12-01-2012, 08:17
یک مرحله است که وقتی یاد میگیری فوت کنی میفرستت یک جایی که یک مرده پشت دره در رو که میخوای باز کنی در یک پنجره کوچیک داره مرده اون تو باهات صحبت میکنه بعد راضیش میکنی همراهت بیاد ولی در باز نمیشه

virus2009
12-01-2012, 09:49
یک مرحله است که وقتی یاد میگیری فوت کنی میفرستت یک جایی که یک مرده پشت دره در رو که میخوای باز کنی در یک پنجره کوچیک داره مرده اون تو باهات صحبت میکنه بعد راضیش میکنی همراهت بیاد ولی در باز نمیشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mojinezami
14-01-2012, 14:03
سلام به همه دوستان
من کل این 26 صفحه رو خوندم اما برای مشکل من جوابی نداشت
من بازی رو نصب کردم که 2 تا دی وی دی بود و کرکی هم نداشت و وقتی لانچر رو می زنم و روی NEW کلیک می کنم کلی پیغام میده و من روی همشون OK میکنم و بعدش همون علامت بازی رو نشون میده و دود و صدا دیگه توی بازی نمیره درحالیکه همین دی وی دیهارو روی لبتاپ دوستم اجرا کردم تو بازی میرفت و مشکلی نداشت
در ضمن من آپدیت 6 و 128 مگابایتی رو دانلود کردم و در محل نصب ک÷ی کردم بازم فرقی نکرد
دوستان لطفا کمک کنید که منم بتونم این بازی رو روی کامپیترم اجرا کنم
ممنون

virus2009
14-01-2012, 15:21
سلام به همه دوستان
من کل این 26 صفحه رو خوندم اما برای مشکل من جوابی نداشت
من بازی رو نصب کردم که 2 تا دی وی دی بود و کرکی هم نداشت و وقتی لانچر رو می زنم و روی NEW کلیک می کنم کلی پیغام میده و من روی همشون OK میکنم و بعدش همون علامت بازی رو نشون میده و دود و صدا دیگه توی بازی نمیره درحالیکه همین دی وی دیهارو روی لبتاپ دوستم اجرا کردم تو بازی میرفت و مشکلی نداشت
در ضمن من آپدیت 6 و 128 مگابایتی رو دانلود کردم و در محل نصب ک÷ی کردم بازم فرقی نکرد
دوستان لطفا کمک کنید که منم بتونم این بازی رو روی کامپیترم اجرا کنم
ممنون

شما پست اول رو کامل میخوندی به جوابت میرسیدی :

1- اگه توی منوی بازی ، بازی پرید بیرون تنظیمات زیر رو انجام بدید :

mojinezami
14-01-2012, 20:27
شما پست اول رو کامل میخوندی به جوابت میرسیدی :

آخه مشکل من تو پست اول نبود
ویندوز منم 7 هستش
حالا لطفا بگو من دقیقا چیکارکنم که بتونم این بازی و انجام بدم
ممنونت میشم

virus2009
14-01-2012, 20:29
آخه مشکل من تو پست اول نبود
ویندوز منم 7 هستش
حالا لطفا بگو من دقیقا چیکارکنم که بتونم این بازی و انجام بدم
ممنونت میشم

لینکش رو گذاشته بودم دیگه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

devilboys
16-01-2012, 01:43
یچه ها راهی نیست که افت فریم توی بازی از بین برد؟

mojinezami
16-01-2012, 20:28
لینکش رو گذاشته بودم دیگه :

آخه این منو تو ویندوز 7 نیست من روی SOUND که کلیک می کنم چنین چیزی نمی بینم
ممنون میشم بگی چیکار کنم

virus2009
16-01-2012, 21:13
آخه این منو تو ویندوز 7 نیست من روی SOUND که کلیک می کنم چنین چیزی نمی بینم
ممنون میشم بگی چیکار کنم

روی آیکن بلندگو توی نوار ابزار پایین کنار ساعت ، راست کلیک کن و Playback Devices رو بزن
بقیش هم که توی اون پست گفتم :

روی آیکون دستگاهی که Default هست کلیک کنید و Properties رو بزنید
در سربرگ Advance از لیست گزینه 44100Hz 24bit رو انتخاب کنید و Apply

mojinezami
16-01-2012, 22:11
روی آیکن بلندگو توی نوار ابزار پایین کنار ساعت ، راست کلیک کن و Playback Devices رو بزن

این روش و تست کردم اما بازم وارد بازی نشد
موقعی که وارد بازی میشم و روی New کلیک میکنم چند تا پیغام میده که من OK میکنم و بعدش ت همون صفحه می مونه و اتفاق خاصی نمیفته

virus2009
16-01-2012, 22:14
این روش و تست کردم اما بازم وارد بازی نشد
موقعی که وارد بازی میشم و روی New کلیک میکنم چند تا پیغام میده که من OK میکنم و بعدش ت همون صفحه می مونه و اتفاق خاصی نمیفته

خوب چه پبغام هایی میده .. ؟؟
متنش رو بنویس
اگه close program میده متن details ـش رو اینجا کپی کن ( تو [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بزار )

Captain Sj
19-01-2012, 21:01
آقا من از ميهن دانلود دانلود كردم 6 گيگو 234 مگابايت نسخه ي Razor 1911 بعداز اكستركت وكلي مكافات يك فايل iso بهم داد كه وقتي نصب مي كنم فقط نرم افزار Steam نصب مي شه.با اون نمي دونم چي كار كنم كلافه شم.چند روز بد جور تو خماريشم.يكي به دادم برسه:42:.

virus2009
19-01-2012, 21:20
آقا من از ميهن دانلود دانلود كردم 6 گيگو 234 مگابايت نسخه ي Razor 1911 بعداز اكستركت وكلي مكافات يك فايل iso بهم داد كه وقتي نصب مي كنم فقط نرم افزار Steam نصب مي شه.با اون نمي دونم چي كار كنم كلافه شم.چند روز بد جور تو خماريشم.يكي به دادم برسه:42:.

شما فایل Iso رو کپی کن توی هارد
بعد لینک زیر رو دانلود کن و کپی کن توی محل اینستال
بعد از طریق Install.exe بازی رو نصب کن :

Captain Sj
19-01-2012, 21:54
بعد از نصب وقتي مي خوام برم تو بازي مي نويسه Steam Eror بي زحمت راهنمايي كن تا پايان ورود به بازي.

Captain Sj
19-01-2012, 22:26
بعد از نصب وقتي مي خوام برم تو بازي مي نويسه Steam Eror بي زحمت راهنمايي كن تا پايان ورود به بازي.
سريع تر جواب بدين نياز دارم.تو ارور مي نويسه: Application load error 5:0000065434

amirpers
20-01-2012, 12:54
آپدیت 1.4 بازی هم که به گفته گیم اسپات ، هفته بعد میاد.

mr__k1
22-01-2012, 05:08
آقایون کسی مشکل افت فریم نداره؟ ما 2 روز تمیز بازی کردیم یهو ترکید! افت فریم در حد 5 !! ویندوز عوض کردم کارت گرافیک آپ کردم سیستمو تمیز کردم cpu رو خنک نگه داشتم اصلا انگار نه انگار !! کسی چیز دیگه ای به ذهنش میرسه؟ مشخصه از سیستم نیست، با بقیه بازیا از این مشکلات نداریم!

cheshmak.a
22-01-2012, 22:03
شما فایل Iso رو کپی کن توی هارد
بعد لینک زیر رو دانلود کن و کپی کن توی محل اینستال
بعد از طریق Install.exe بازی رو نصب کن :

ممنون من وقتی میخواستم بازی رو نصب کنم اول steam رو update کرد بعد توی steam ازم کد خواست
با این فایلی که شما گذاشتید تونستم بازی رو بدون نیاز به steam نصب کنم
الان بازی نصب شده اما وقتی روی آیکون بازی دبل کلیک میکنم
بطور خودکار دوباره steam رو update میکنه و بعد به اکانتی که توی steam ساختم وصل میشه وقتی steam باز شد
من دوباره روی بازی دبل کلیک میکنم اما پیغار زیر رو بهم میده!
the game is not ready to use by steam
شما نظری داری که چطور این مشکل رو حل کنم؟:41:
ممنون

virus2009
22-01-2012, 22:21
ممنون من وقتی میخواستم بازی رو نصب کنم اول steam رو update کرد بعد توی steam ازم کد خواست
با این فایلی که شما گذاشتید تونستم بازی رو بدون نیاز به steam نصب کنم
الان بازی نصب شده اما وقتی روی آیکون بازی دبل کلیک میکنم
بطور خودکار دوباره steam رو update میکنه و بعد به اکانتی که توی steam ساختم وصل میشه وقتی steam باز شد
من دوباره روی بازی دبل کلیک میکنم اما پیغار زیر رو بهم میده!
the game is not ready to use by steam
شما نظری داری که چطور این مشکل رو حل کنم؟:41:
ممنون

شما کرک رو از DVD بازی توی محل نصب بازی کپی کن
اگه نبود کرک پست اول + آپدیت 6 مگی + آپدیت 128 مگی

cheshmak.a
24-01-2012, 00:43
آقا خیلی ممنون مشکلم با استفاده از کرک حل شد:11:

Amir Hossein
24-01-2012, 01:40
سلام
این آپدیت ها چه تآثیری رو بازی داره
می ارزه ما که با همراه آخر آن میشیم دانلود کنیم!
سرعت دانلود :31:4K
اووووووفـــــــــــــــ

cheshmak.a
24-01-2012, 11:27
با سرعت 4K :18:
خدا بهت صبر بده:31:
نه نمی ارزه:20:

Ashous
24-01-2012, 19:12
آقا سلام
من امروز بازی رو از همین جا دانلود کردم ولی وقتی از حالت فشرده در میارم 3تا فایل توشه که یکیش لینکه خود p30world ه
اون 2تای دیگه هم یکیش یه فایله iso ه ، یکیشم یه فایل nfo
الان دقیقا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه راهنمایی کنید

virus2009
24-01-2012, 19:36
آقا سلام
من امروز بازی رو از همین جا دانلود کردم ولی وقتی از حالت فشرده در میارم 3تا فایل توشه که یکیش لینکه خود p30world ه
اون 2تای دیگه هم یکیش یه فایله iso ه ، یکیشم یه فایل nfo
الان دقیقا باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
میشه راهنمایی کنید

فایل Iso رو با نرم افزار Alcohol یا Daemon Tools مونت کنید و بازی رو نصب کنید

Amir Hossein
24-01-2012, 23:16
با سرعت 4K
خدا بهت صبر بده
نه نمی ارزه

حالا بگو بازی چی میشه
ما صبرمون زیاده :31:

G.D.ragon.Ir
25-01-2012, 10:34
اپدیت ها رو فقط باید داخل پوشه نصب بازی کپی کرد؟ مثلآ اپدیت 2 فایلهایی با پسوند 001, 002 و ... داره, نیاز نیست اول اینا رو توسط نرم افزار یکپارچه کرد؟

virus2009
25-01-2012, 10:42
اپدیت ها رو فقط باید داخل پوشه نصب بازی کپی کرد؟ مثلآ اپدیت 2 فایلهایی با پسوند 001, 002 و ... داره, نیاز نیست اول اینا رو توسط نرم افزار یکپارچه کرد؟

چرا دیگه
باید اونها رو به هم بچسبونی ( با 7zip هم میشه )
فایل های آپدیت و کرک همیشه باید با فایل های قبلیش جایگزین بشه

وین رونی
28-01-2012, 19:57
من هم تو بازی مشکل ندارم نیازه که آپدیت ها رو نصب کنم؟

virus2009
28-01-2012, 20:19
من هم تو بازی مشکل ندارم نیازه که آپدیت ها رو نصب کنم؟

اگه نصب کنید بهتره
ممکنه بعدا به باگ برخورد کنید و بازی رو نشه رد کرد
آپدیت 1.1 رو که نصب کنید کافیه

amirpers
29-01-2012, 00:04
دوستان این آپدیت 4 که قرار بود تو همین روزها بیاد چی شد ؟

virus2009
29-01-2012, 00:12
دوستان این آپدیت 4 که قرار بود تو همین روزها بیاد چی شد ؟

هنوز که خبری ازش نشده

وین رونی
29-01-2012, 10:33
آپدیت 128 میگی لینکش خرابه؟نمیشه لینک از رپیدشیر یا جای دیگه ای داد؟

virus2009
29-01-2012, 10:39
آپدیت 128 میگی لینکش خرابه؟نمیشه لینک از رپیدشیر یا جای دیگه ای داد؟

از مدیافایر هست :

dannad110
30-01-2012, 17:17
سلام
من تو اجرای بازی The Elder Scrolls V Skyrim مشکل دارم
وقتی اجرا می کنم بدون هیچ اروری میاد بیرون ؟؟

virus2009
30-01-2012, 17:31
سلام
من تو اجرای بازی The Elder Scrolls V Skyrim مشکل دارم
وقتی اجرا می کنم بدون هیچ اروری میاد بیرون ؟؟

تو پست اول راه حلش نوشته شده بود :

دوستانی که مشکل اجرا نشدن بازی و پریدن از بازی به ویندوز رو دارند اینکار را انجام بدند :

به مسیر زیر برید :

Control Panel -> Hardware and Sound -> Sound

Iman-Emperatour
02-02-2012, 14:45
اقا مشکلم حل شد تونستم نصبش کنم:31:

Iman-Emperatour
02-02-2012, 14:51
راستی یه سوال چرا لود بازی تو ایکس باکس انقدر زیاده ولی تو pc کمتره؟! واسه اینکه cpu ایکس باکس کمه؟!!
مشخصات کلی ایکس باکس کی میدونه چی هستش؟

virus2009
02-02-2012, 15:13
راستی یه سوال چرا لود بازی تو ایک باکس انقدر زیاده ولی تو pc کمتره؟! واسه اینکه cpu ایکس باکس کمه؟!!
مشخصات کلی ایکس باکس کی میدونه چی هستش؟

این یک مشکلی هست که Xbox با این بازی داره
اگه بازی رو روی هارد نصب کنی زمان لودینگ ها کمتر میشه

virus2009
02-02-2012, 15:40
بالاخره آپدیت 1.4 منتشر شد
این آپدیت بسیاری از مشکلات ، باگ ها و کوئست های بازی رو درست میکنه.

NEW FEATURES

Skyrim launcher support for Steam Workshop (PC)

BUG FIXES

General optimizations for memory and performance
Fixed occasional issue with armor and clothing not displaying properly when placed on mannequin's in player's house. (PS3)
Improved compiler optimization settings (PC)
Long term play optimizations for memory and performance (PS3)
Memory optimizations related to scripting
Fixed crashes related to pathing and AI
Fixed crash in Haemar's Shame if player had already completed "A Daedra's Best Friend"
Fixed rare crash with loading saved games
Fixed issue with accented characters not displaying properly at the end of a line
Master Criminal achievement/trophy unlocks properly in French, German, Spanish and Italian
Fixed issue where dragon priest masks would not render correctly
Fixed issue where quests would incorrectly progress after reloading a save
Fixed issues with placing and removing books from bookshelves in the player's home
Fixed issue where weapon racks and plaques would not work correctly in player's house if player immediately visits their house before purchasing any furnishing.
Fixed issue where the player house in Windhelm would not clean up properly
Fixed crash related to giant attacks and absorb spells
Fixed issue with ash piles not cleaning up properly
Fixed occasional issue where overwriting an existing save would fail
Fixed memory crash with container menu
Fixed infinite loop with bookshelves
Fixed issue where traps in Shalidor's Maze would not work properly in French, German, Spanish and Italian versions
Fixed issue where transforming back to human from werewolf would occasionally not fail
Bows and daggers will display properly when placed on weapon racks

QUEST FIXES

The Unusual Gem inside the Thalmor Embassy is now accessible after finishing "Diplomatic Immunity"
In "Breaching Security", the quest token is no longer required to receive a fortune reading from Olava the Feeble
Fixed issue where Galmar would not complete Joining the Stormcloaks properly if "Season Unending" was an active quest
Fixed issue where starting "Season Unending" after finishing "Joining the Stormcloaks" would prevent "The Jagged Crown" from starting properly.
Fixed issue progressing through "Message to Whiterun" while "Season Unending" was still open would block progression for both quests.
In "Arniel's Endeavor", fixed issue where a quest journal would trigger multiple times
In "Forbidden Legend", the amulet fragment can no longer disappear after player leaves a dungeon without taking it
Fixed rare issue in "Forbidden Legend" where killing Mikrul Gauldurson while sneaking would make his corpose unaccessible
In "The White Phial", the phial can no longer disappear if player leaves dungeon without taking it
"The White Phial" will now start properly if player already has a briar heart in their inventory
Player can no longer get stuck in Misty Grove after completing "A Night to Remember"
Fixed issue where leaving Riften during "A Chance Arrangement" would prevent quest from progressing
In "Darkness Returns", a door in Twilight Sepulcher will properly open if the player leaves the dungeon for an extended period of time before completing the quest
In "Under New Management", if the player leaves the Oculory for an extended period of time after placing the focusing crystal and returns, the quest will proceed correctly
"Onmund's Request" will now start properly if player has already found Enthir's staff before receiving this quest
Fixed instance where Tonilia would stop buying stolen items and also would not give Guild Leader Armor
"Repairing the Phial" will start properly if player already has unmelting snow or mammoth tusk in their inventory
Finding Pantea's Flute before speaking with Pantea no longer prevents her quest from updating
In "The Coming of the Dawn", fixed rare instance where a quest object would spawn incorrectly on the Katariah during Hail Sithis
Fixed rare issue in "The Mind of Madness" where player is unable to equip the Wabbajack
Fixed issue in "Pieces of the Past" where Mehrunes Dagon's Razor will not trigger properly if player leaves the cell for extended period of time before activating it
"Blood's Honor" will start properly if you visited and completed Driftshade and an extended period of time passes before starting the quest.
Fixed rare issue where "Dampened Spirits" would not start properly
Fixed issue where player would be unable to become Thane of Riften if they purchased a home first
Fixed issue where killing guards in Cidhna Mine woud block progression for "No One Escapes Cidhna Mine"
Fixed numerous issues with "Blood on the Ice" not triggering properly
In "Blood on the Ice", Calixto can now be killed if player owns a house in Windhelm
In "The Cure for Madness", killing Cicero then resurrecting him no longer impedes quest progress
Fixed rare issue in "To Kill an Empire" where an NPC would fail to die properly
Clearing Knifepoint Ridge before starting "Boethiah's Champion" no longer prevents quest from starting

لینک مستقیم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک غیر مستقیم :

Iman-Emperatour
02-02-2012, 16:19

NEW FEATURES

Skyrim launcher support for Steam Workshop (PC)

BUG FIXES

General optimizations for memory and performance
Fixed occasional issue with armor and clothing not displaying properly when placed on mannequin's in player's house. (PS3)
Improved compiler optimization settings (PC)
Long term play optimizations for memory and performance (PS3)
Memory optimizations related to scripting
Fixed crashes related to pathing and AI
Fixed crash in Haemar's Shame if player had already completed "A Daedra's Best Friend"
Fixed rare crash with loading saved games
Fixed issue with accented characters not displaying properly at the end of a line
Master Criminal achievement/trophy unlocks properly in French, German, Spanish and Italian
Fixed issue where dragon priest masks would not render correctly
Fixed issue where quests would incorrectly progress after reloading a save
Fixed issues with placing and removing books from bookshelves in the player's home
Fixed issue where weapon racks and plaques would not work correctly in player's house if player immediately visits their house before purchasing any furnishing.
Fixed issue where the player house in Windhelm would not clean up properly
Fixed crash related to giant attacks and absorb spells
Fixed issue with ash piles not cleaning up properly
Fixed occasional issue where overwriting an existing save would fail
Fixed memory crash with container menu
Fixed infinite loop with bookshelves
Fixed issue where traps in Shalidor's Maze would not work properly in French, German, Spanish and Italian versions
Fixed issue where transforming back to human from werewolf would occasionally not fail
Bows and daggers will display properly when placed on weapon racks

QUEST FIXES

The Unusual Gem inside the Thalmor Embassy is now accessible after finishing "Diplomatic Immunity"
In "Breaching Security", the quest token is no longer required to receive a fortune reading from Olava the Feeble
Fixed issue where Galmar would not complete Joining the Stormcloaks properly if "Season Unending" was an active quest
Fixed issue where starting "Season Unending" after finishing "Joining the Stormcloaks" would prevent "The Jagged Crown" from starting properly.
Fixed issue progressing through "Message to Whiterun" while "Season Unending" was still open would block progression for both quests.
In "Arniel's Endeavor", fixed issue where a quest journal would trigger multiple times
In "Forbidden Legend", the amulet fragment can no longer disappear after player leaves a dungeon without taking it
Fixed rare issue in "Forbidden Legend" where killing Mikrul Gauldurson while sneaking would make his corpose unaccessible
In "The White Phial", the phial can no longer disappear if player leaves dungeon without taking it
"The White Phial" will now start properly if player already has a briar heart in their inventory
Player can no longer get stuck in Misty Grove after completing "A Night to Remember"
Fixed issue where leaving Riften during "A Chance Arrangement" would prevent quest from progressing
In "Darkness Returns", a door in Twilight Sepulcher will properly open if the player leaves the dungeon for an extended period of time before completing the quest
In "Under New Management", if the player leaves the Oculory for an extended period of time after placing the focusing crystal and returns, the quest will proceed correctly
"Onmund's Request" will now start properly if player has already found Enthir's staff before receiving this quest
Fixed instance where Tonilia would stop buying stolen items and also would not give Guild Leader Armor
"Repairing the Phial" will start properly if player already has unmelting snow or mammoth tusk in their inventory
Finding Pantea's Flute before speaking with Pantea no longer prevents her quest from updating
In "The Coming of the Dawn", fixed rare instance where a quest object would spawn incorrectly on the Katariah during Hail Sithis
Fixed rare issue in "The Mind of Madness" where player is unable to equip the Wabbajack
Fixed issue in "Pieces of the Past" where Mehrunes Dagon's Razor will not trigger properly if player leaves the cell for extended period of time before activating it
"Blood's Honor" will start properly if you visited and completed Driftshade and an extended period of time passes before starting the quest.
Fixed rare issue where "Dampened Spirits" would not start properly
Fixed issue where player would be unable to become Thane of Riften if they purchased a home first
Fixed issue where killing guards in Cidhna Mine woud block progression for "No One Escapes Cidhna Mine"
Fixed numerous issues with "Blood on the Ice" not triggering properly
In "Blood on the Ice", Calixto can now be killed if player owns a house in Windhelm
In "The Cure for Madness", killing Cicero then resurrecting him no longer impedes quest progress
Fixed rare issue in "To Kill an Empire" where an NPC would fail to die properly
Clearing Knifepoint Ridge before starting "Boethiah's Champion" no longer prevents quest from starting

لینک مستقیم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدلینک غیر مستقیم :

ببخشید تا حالا اپدیت یه بازی رو دانلود نکردم! اینو دانلود کنم مثلا چه مشکلاتی بر طرف میشه؟

virus2009
02-02-2012, 16:34
ببخشید تا حالا اپدیت یه بازی رو دانلود نکردم! اینو دانلود کنم مثلا چه مشکلاتی بر طرف میشه؟

توی اسپلویر ( گزینه نمایش ) نوشتم که چه کارهایی انجام میده

saeed_136915
02-02-2012, 17:04
بعد از این آپدیت نیاز به کرک جدید نیست؟؟

virus2009
02-02-2012, 17:12
بعد از این آپدیت نیاز به کرک جدید نیست؟؟

نه
خود آپدیت کرک داره

amin200200
02-02-2012, 23:17

[/CODE]

سلام
دوستان این آپدیت روی نسخه black box جواب میده ؟

mojinezami
03-02-2012, 11:24

سلام دوستان
من وقتی وارد صفحه اول میشم و روی دکمه NEW کلیک میکنم این ÷یغامو میبینم
WETriggerscript<0009E164>
Onlnit()my Hold Location Property Has not been set tehis will result in errors
و چند تا پیغام که من OK میکنم و تو همون صفحه اول بازی میمونه و دیگه اتفاقی نمیفته
لطفا کمک کنین که من بتونم بازی کنم

virus2009
03-02-2012, 14:24
سلام
دوستان این آپدیت روی نسخه black box جواب میده ؟

بله جواب میده

سلام دوستان
من وقتی وارد صفحه اول میشم و روی دکمه NEW کلیک میکنم این ÷یغامو میبینم
WETriggerscript<0009E164>
Onlnit()my Hold Location Property Has not been set tehis will result in errors
و چند تا پیغام که من OK میکنم و تو همون صفحه اول بازی میمونه و دیگه اتفاقی نمیفته
لطفا کمک کنین که من بتونم بازی کنم

راه حل خاصی براش نیست
شما بازی رو پاک کن و دوباره نصب کن
بعد به ترتیب کرک زیر و بعد آپدیت 1.4 ( آپدیت اختیاری )

Prepare
03-02-2012, 18:31
سلام.یه راهنمای کامل و قدم به قدم رو از کجا بگیرم؟؟!!

virus2009
03-02-2012, 18:39
سلام.یه راهنمای کامل و قدم به قدم رو از کجا بگیرم؟؟!!

سلام
بهترین و جامعترین راهنما سایت زیر هست :

Prepare
03-02-2012, 18:47
سلام
بهترین و جامعترین راهنما سایت زیر هست :

خیلی ممنون زحمت کشیدید:11:

---------- Post added at 06:47 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

ببخشید یه راهنمای فارسی کسی سراغ داره؟{فارسی}

virus2009
03-02-2012, 18:58
خیلی ممنون زحمت کشیدید:11:

---------- Post added at 06:47 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

ببخشید یه راهنمای فارسی کسی سراغ داره؟{فارسی}

از لینک زیر میتونی استفاده کنی :

* ها رو بردار

Prepare
03-02-2012, 19:10
ببخشید اونجا که باید بری جایه یه یارو تو قهوه خونه تا لوازمتو بهش بدی بعد بری پارتی.من یه بار جاش رفتم حالا که میرم دیگه نیست و اون زنه جای استبل هم میگه لباسات بدرده پارتی نمیخوره.حالا باید چی کار کنم؟؟؟!!!

virus2009
03-02-2012, 19:20
ببخشید اونجا که باید بری جایه یه یارو تو قهوه خونه تا لوازمتو بهش بدی بعد بری پارتی.من یه بار جاش رفتم حالا که میرم دیگه نیست و اون زنه جای استبل هم میگه لباسات بدرده پارتی نمیخوره.حالا باید چی کار کنم؟؟؟!!!

سوالاتی که در مورد بازی داری رو توی تاپیک زیر بپرس ، اینجا سوالات مربوط به مشکلات اجرای بازی پرسیده میشه

Elder Scrolls V : Skyrim ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

حالا ایندفعه رو جواب میدم :

باید یک دست لباس مهمونی پیدا کنی ، فکر کنم خودش بهت میده ، اونا رو بپوش ( چیز دیگه ای تنت نباشه ) ، دستت هم چیزی نباشه ( مثل شمشیر ) ، بعد باهاش صحبت کن تا تو رو ببره به پارتی

mojinezami
03-02-2012, 20:03
بله جواب میده

راه حل خاصی براش نیست
شما بازی رو پاک کن و دوباره نصب کن
بعد به ترتیب کرک زیر و بعد آپدیت 1.4 ( آپدیت اختیاری )

دست عزیز ممنون تونستم با این روش وارد بازی بشم
اما همون اول بازی که شروع میشه و سوار بر گاری میخوایم وارد شهر بشیم این اسبها میرن جلوی دیوار و دیگه اتفاقی نمیفته
البته منم آپدیت بازی رو نصب نکردم
چن لینکش ندیدم

virus2009
03-02-2012, 20:45
دست عزیز ممنون تونستم با این روش وارد بازی بشم
اما همون اول بازی که شروع میشه و سوار بر گاری میخوایم وارد شهر بشیم این اسبها میرن جلوی دیوار و دیگه اتفاقی نمیفته
البته منم آپدیت بازی رو نصب نکردم
چن لینکش ندیدم

لینک آپدیت 1.4 :

dannad110
04-02-2012, 23:08
salam
toy bazi marhalei ke ketab elder skroll bayad bery pishe exdehae bekhony......vaghty ketabaro mikhonam bad az inke az akharesh in yaro jadogaro exdehaaro toye ketab telesm mikone dige hich etefaghy nemiofte ........ haminjor vastadam hichy nashod .......chy kar konam ??

2280417723
05-02-2012, 00:03
ببخشید من نسخه ی کامل رو دانلود کردم ولی بعد از اکسترک کردن در حال نصب ارور سی دی 2 را وارد کنید میده لطفا راهتمایی کنید؟

Iman-Emperatour
06-02-2012, 13:51
هر وقت میرم رو ایکن بازی کلیک میکنم و صفحه اول میادش که برم تا لود بازی رو اجرا کنم یهو از بازی میاد بیرون! چیش شده این بازی درست بود که؟!:19:

virus2009
06-02-2012, 15:22
هر وقت میرم رو ایکن بازی کلیک میکنم و صفحه اول میادش که برم تا لود بازی رو اجرا کنم یهو از بازی میاد بیرون! چیش شده این بازی درست بود که؟!:19:

اینو امتحان کن :

Iman-Emperatour
06-02-2012, 16:44
اینو امتحان کن :

داداش دمت گرم درست شد آخه دیشب تنظیم صدا رو عوض کرده بودم............. چرا اینجوریه؟!!
یه سوال خیلی مهم:زمانی که تو بازی هستم بدون اینکه از بازی خارج بشم نمی تونم minimize کنم بازیو! همه بازیها اینکار صورت میگیره ولی این بازی! چرا؟

virus2009
06-02-2012, 19:12
داداش دمت گرم درست شد آخه دیشب تنظیم صدا رو عوض کرده بودم............. چرا اینجوریه؟!!
یه سوال خیلی مهم:زمانی که تو بازی هستم بدون اینکه از بازی خارج بشم نمی تونم minimize کنم بازیو! همه بازیها اینکار صورت میگیره ولی این بازی! چرا؟

باید یک برنامه دیگه توی ویندوز باز باشه تا بشه به اون سوئیچ کرد ( با Alt + Tap )
اگه نشد Ctrl + Alt + Del رو بزن
برای برگشتن به بازی باید 2 بار Alt + Tap رو بزنی

mr__k1
07-02-2012, 21:19
تشکر که هیچ اشاره ای به سوال ما نکردین :19:
هر 30 ثانیه افت فریم میگیره ول میکنه! آخه من 2 روز اینو تمیز بازی کردم یهو همچین شد! :18: از سیستمم نیست، آپدیت و پچ و درایور کارت گرافیکم تست کردم، هیشکی همچین مشکلی داره؟ :41:

amirpers
09-02-2012, 01:11
دوستان قضیه این High Resolution Texture Pack که اومده چیه ؟
حجمش هم ظاهرا زیاده و حدود 3 و خورده ای گیگه.

amirpers
12-02-2012, 18:02
خب دوستان من هم پک تکسچر رو نصب کردم.
3 تا اسکرین میذارم از تفاوت بازی قبل از نصب پک و پس از اون. (عکس های اول از سمت راست بدون نصب پک هستند و عکس های دوم پس از نصب)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

M e i s a m
12-02-2012, 19:09
3 تا اسکرین میذارم از تفاوت بازی قبل از نصب پک و پس از اون. (عکس های اول از سمت راست بدون نصب پک هستند و عکس های دوم پس از نصب)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

خیلـی باحال شده بود! من که دیگه پاکش کردم این بازی رو :دی وگرنه حتما میگرفتمش!

Alislow
13-02-2012, 23:45
میگم نسخه بلک باکس هیچ فرقی با نسخه اصلی نداره؟
دقیقا چیاش حذف شدن؟

devilboys
15-02-2012, 14:34
بچه ها میخواستم بدونم پج آخری که برای بازی اومد مشکلات بازی مثل افت فریم حل کرده یا نه یا اصلا تاثیری داشته یا نه ؟

M A S T 3 R
15-02-2012, 17:59
سلام به همگی
آقا من به یه جایی از بازی رسدم که باید یه یه گردنبندو بندازی گردنت و بعد درو بشکنی وقتی درو میشکنم بازی قفل میکنه و در همون حالت میمونه هیچ اروری هم نمیده
مشکل از چیه؟
راستی این بازی برای pc کد تقلب هم داره؟

Переклад не
19-02-2012, 14:12
سلام برای مشکل صدا در نسخه ی بلک باکس که نرم افزاری جهت نصب تو پست اول گذاشتید من دانلود کردم حالا چیکار کنم ؟چیزی نصب نمیشه و یه منویی اجرا میشه که توش امکاناتی داره که من سردرنمیارم

virus2009
19-02-2012, 14:30
سلام برای مشکل صدا در نسخه ی بلک باکس که نرم افزاری جهت نصب تو پست اول گذاشتید من دانلود کردم حالا چیکار کنم ؟چیزی نصب نمیشه و یه منویی اجرا میشه که توش امکاناتی داره که من سردرنمیارم

محتویات پوشه Skyrim-BB-Fix رو در محل نصب بازی کپی کنید تا فایل ها جایگزین بشن
بعد فایل Setup.bat رو از محل نصب بازی اجرا کنید

NeORiN
20-02-2012, 19:42

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 6.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 5.jpg) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1.jpg)

این پچ همونی که 3گیگ حجمشه؟؟؟

hobgoblin
21-02-2012, 15:27
دوستان من مي خوام ويندوز عوض كنم

ولي به خاطر اين بازي مي ترسم اينكارو بكنم. مي خواستم ببينم وقتي بعد از نصب مجدد ويندوز سيو هام رو برگردونم بازي رو ميشه بدون مشكل ادامه داد؟ كسي تجربش رو داشته؟

virus2009
21-02-2012, 15:33
دوستان من مي خوام ويندوز عوض كنم

ولي به خاطر اين بازي مي ترسم اينكارو بكنم. مي خواستم ببينم وقتي بعد از نصب مجدد ويندوز سيو هام رو برگردونم بازي رو ميشه بدون مشكل ادامه داد؟ كسي تجربش رو داشته؟

بله ، میشه سیو رو انتقال داد
از فولدر زیر یک کپی تهیه کن :

\Documents\My Games\Skyrim

virus2009
23-02-2012, 13:58
آپدیت جدید TESV Skyrim ورژن 1.4.26 Beta چند روز پیش منتشر شد

لینک دانلود :

لینک مستقیم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/B]

تغییرات آپدیت :

LAUNCHER:
– Fixed issue with downloading mods when you are subscribed to more than 50 mods
– Fixed crash when loading a subscribed mod that has been removed from Workshop by the author
– Mod load order functionality
BUG FIXES:
– Fixed occasional crashes when loading a save that relies on plugins/master files that no longer exist
– Fixed issue where controls would become unresponsive while charging an enchanted weapon
– Fixed issue where controls would occasionally become unresponsive while switching from third to first person while using the Arcane Enchanter
– Fixed issue where controls would become unresponsive if activating a crafting station with autorun active
– Fixed issue where keyboard would fail if Rename Item was selected before choosing the number of charges, while using Arcane Enchanter
– Fixed several issues with remapping buttons while using an Xbox 360 controller
– Fixed issue where pressing Escape button after fast traveling but before the loading would cause certain menus to stop working properly

hobgoblin
25-02-2012, 14:13
نمي دونم چرا چند روزيه گرافيك بازي من مشكل پيدا كرده.

همون اول بازي كه مي خواد لود بشه و يه عكس از موجودات و اجسام بازي نشون ميده كه دورش يه هاله از دود يا بخار حركت ميكنه براي من بيشتر موارد اون دود رو سبز نشون ميده.

توي بازي هم به همين صورت انگار كه بعضي از تكستچر ها لود نميشه و جاش سبز و آبي نشون داده ميشه. خيلي روي اعصابه اين قضيه.

چيكارش كنم؟

illi
28-02-2012, 00:16
ای بابا !
کل تاپیک رو خوندم !
نسخه بازی ما بلک باکس هست منتها !
مشکل از اونجایی شروع میشه که توی وسطایی بازی این پیریه صداش نیست (اسمش رو یادم رفته ) فقط دیالوگاش رو مینویسه !
حالا اون دره که باز نمیشد و داستان داشتیم رو با ی کلکی بازش کردم ! ولی داستان جایی شروع میشه که میری توی اون معبد بالایی کهوه همونجا که 4 تا آدم با روحیات اژدها دارن هستن که از هر جایی توی اون منطقه شما آدم جمع میکنید که برید ی اژده های بد دهن بد بو رو بکشیم اونجا ی میز بزرگ هست کلی آدم که باهم صحبت مینن دواشون هم میشه و در آخر نوبت دوباره به همون پیریه میرسه ولی لام تا کام تکون نمیده حتی دایولاگش رو هم نمینویسه بازی همیجوری میمونه همه همدیگرو نگاه میکنن مثل ... :دی
حالا من فایلی که پست اول هست رو دان کردم توی فایل بازی کپیش کردم اجراش کردم ی سری فایل رو درست !
رفتم تو بازی باز هم یارو لال بود !
به پیشنهاد دوستان فایل 128 مگی رو دانلد کردم اکسترتش کردم شد 220 مگ اون طرفا ! بعد مپیش کردم توی جایی که بازی نصب شده همین خلاص !
ولی باز هم پیریه لاله !
راه دیگه ای هست که بهش شوک بدیم ؟ کودی ترینری چیزی که بشه ی مرحله برد جلو ؟ یارو خیلی زیادی لاله !

Dark Soul
28-02-2012, 11:16
دوستان وقتی بازی رو اجرا می کنم صفحه سیاه میشه بعد دوباره برمی گرده به دسکتاپ!
بعدا این اپدیت The.Elder.Scrolls.V.Skyrim.Update.5-RELOADED را نصب کردم هنوزم همون جور میشه!

illi
28-02-2012, 14:29
کسی که جواب مارو نداد ! ولی پیداش کردم !
صدای اسبرن و دیالوگاش و....
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2FSkyrim_Esbern_Voice_Fix.html&ei=MadMT9-vCImN8gO6zv3tAg&usg=AFQjCNHjMy2fWtDKCDZh7BGuQ3u6Rz9gwA
دانلدش کنید توی محل بازی کپیش کنید و بعدش اون فایل 500 کیلویی پست اول رو دانلد کنید
بعد از دانلد کردنش توی پوشه بازی نصبش کنید ی فایل اجرایی داره به اسم SETUP.BAT
رو اجرا کنید ی صفحه محیط داس میاد بالا برای شروع کار ی دکمه فرقی نمیکنه چه دکمه ای ی دکمه روی کبرد رو بزن ! شروع میکنه ی سری علیات رو خودکار انجام میده ! بعدش که تموم شد وارد بازی بشید ! صدای اسبرن از همشون دل نشین تره ! :دی

prince_fable
01-03-2012, 23:23
سلام
میشه لینک آپدیت 1.4.27.0 رو هم بذارید؟
مرسی

saeed_iri
11-03-2012, 14:43
سلام خدمت همه دوستان آقا من یک مشکل دارم !ممنون میشم کسی راهنماییم کنه
بازی موقع اجرا شدن صفحه کوچک اجرا میشه و تمام صفحه نیست :( تو تنظیماتش هم چیزی پیدا نکردم چی کار کنم؟!

prince_fable
11-03-2012, 14:53
سلام خدمت همه دوستان آقا من یک مشکل دارم !ممنون میشم کسی راهنماییم کنه
بازی موقع اجرا شدن صفحه کوچک اجرا میشه و تمام صفحه نیست :( تو تنظیماتش هم چیزی پیدا نکردم چی کار کنم؟!
سلام
تو همون لانچر بازی(که بازی رو هنوز play نکردی)،option رو بزن و تیک windowed mode رو بردار.

saeed_iri
11-03-2012, 15:50
سلام
تو همون لانچر بازی(که بازی رو هنوز play نکردی)،option رو بزن و تیک windowed mode رو بردار.

مرسی دوست خوبم اصلا دقت نکرده بودم بازم ممنون

prince_fable
11-03-2012, 16:13
مرسی دوست خوبم اصلا دقت نکرده بودم بازم ممنون
خواهش میکنم.:11:
برای تشکر بهتره از دکمه تشکر استفاده کنید.:10:
مرسی:40:

the God
14-03-2012, 12:52
من هم دارم Proper رو دانلود میکنم
این فونیکس چیه که تو سایت اسکیدرو هم نوشته بودن ... ؟؟؟
این روش هم فکر کنم جواب بده :
شما فایل زیر رو دانلود کن و در پوشه بازی کنار Steam بریز و با Install.exe بازی رو نصب کن و بعد هم کرک

1مگ

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدببین جواب میده بعد خبرش رو بده

سلام
میشه یجا دیگه یا یبار دیگه اپلود کنی؟
چون این یکی دیگه پاک شده

virus2009
14-03-2012, 12:59
سلام
میشه یجا دیگه یا یبار دیگه اپلود کنی؟
چون این یکی دیگه پاک شده

سلام
بفرما :

the God
14-03-2012, 13:06
]بعد هم این رو ریپلیس کنید تا لانچرتون درست بشه ، اینستال رو بزنید تا سِت کنه ستینگ رو بعد play رو بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحالا بعدش دوستان بگردیم ببینیم ستینگ رو چجوری میشه گذاشت روی Ultra[/QUOTE]

سلام اگه میشه اینم again اپلود کنید

Babak TechCom
14-03-2012, 14:22
سلام
سلام من این بازی رو دانلود کردم ولی فایل نصب داخل iso واسه نصب steam هست,بازی رو چجوری باید نصب کنیم؟اصلا فایله exe که واسه نصب بازی باشه توش نیست و پارت های نصب با فرمت SID هست فقط seam نصب میشه

virus2009
14-03-2012, 14:22
]
سلام اگه میشه اینم again اپلود کنید

سلام
سلام من این بازی رو دانلود کردم ولی فایل نصب داخل iso واسه نصب steam هست,بازی رو چجوری باید نصب کنیم؟اصلا فایله exe که واسه نصب بازی باشه توش نیست و پارت های نصب با فرمت SID هست

محتویات فایل زیر رو در محل فولدر اینستال بازی کپی کن و Install.exe رو اجرا کن :

the God
14-03-2012, 20:21
سلام من بازی رو نصب کردم بالا هم میاد حالا اپدیت خوب 100% درستی هست که به بازی چیزی اضاف کنه یا باگ یا گرافیک بهتر کنه؟

virus2009
14-03-2012, 21:35
سلام من بازی رو نصب کردم بالا هم میاد حالا اپدیت خوب 100% درستی هست که به بازی چیزی اضاف کنه یا باگ یا گرافیک بهتر کنه؟

آپدیتی که به بازی چیزی اضافه کنه هنوز نیومده
آخرین آپدیت رو میتونی از لینک های زیر بگیری :

the God
14-03-2012, 22:05
آپدیتی که به بازی چیزی اضافه کنه هنوز نیومده
آخرین آپدیت رو میتونی از لینک های زیر بگیری :

واسه نصب این اپدیت به اپدیت های قبلی هم نیاز؟

virus2009
14-03-2012, 22:22
واسه نصب این اپدیت به اپدیت های قبلی هم نیاز؟

نه ، نیازی نیست

Babak TechCom
15-03-2012, 09:39
سلام من کرک skidrow بازی رو که توسایت skidrow زده بود قبل از نصب بازی کرک رو بزنید من چون قبلا نصب کرده بودم بعدا زدم از فایل skrim launcher.exe میخواستم بازی رو اجرا کنم نوشت Updating steam اپدیت میکرد قطع کردم.از فایل TESV.EXE بازی رو اجرا میکنم ولی Fullscreen نیست یه پنجره ی خیلی کوچیک هست اما بازی اجرا میشه این مشکل حل میشه؟

virus2009
15-03-2012, 11:59
سلام من کرک skidrow بازی رو که توسایت skidrow زده بود قبل از نصب بازی کرک رو بزنید من چون قبلا نصب کرده بودم بعدا زدم از فایل skrim launcher.exe میخواستم بازی رو اجرا کنم نوشت Updating steam اپدیت میکرد قطع کردم.از فایل TESV.EXE بازی رو اجرا میکنم ولی Fullscreen نیست یه پنجره ی خیلی کوچیک هست اما بازی اجرا میشه این مشکل حل میشه؟

فایل زیر رو دانلود کنید و در محل نصب بازی کپی کرده و فایل reg ( بر اساس نسخه ویندوز 32 و 64 ) رو اجرا کنید

آپدیت 6 مگی پست اول رو هم در محل نصب بازی کپی کنید ( فایل ها باید جایگزین بشند )

Babak TechCom
16-03-2012, 17:42
سلام مجدد
دستت طلا virus 2009 مشکل حل شد.

masoud1658
17-03-2012, 11:31
دوستان وقتی بازی رو اجرا می کنم صفحه سیاه میشه بعد دوباره برمی گرده به دسکتاپ!
بعدا این اپدیت The.Elder.Scrolls.V.Skyrim.Update.5-RELOADED را نصب کردم هنوزم همون جور میشه!

سلام دوستان . منم همین مشکلو دارم بعد اجرا ارم سازنده بازی میاد بعد آرم اژدها بعد گزینه های منو میخواد بیاد از بازی بیرون میاد بر میگرده به دسکتاب و بازی بسته میشه ....
یکی دست یاری به ما برسونه..

m.diadem
17-03-2012, 19:23
سلام

من این بازی رو بدون هیچ مشکلی نصب کرده بودم و بازی می کردم
حدود یک ماه سراغش نرفتم ولی الان که می خوام برم تو بازی این ارور رو میده...چیکارش کنم؟

DINPUT8.dll is not desined to run on windows or it contains an error

iceweek
18-03-2012, 13:59
من مشکل tearing را دارم.دونه دونه سفید روی صفحه پیداست.راهش چیه؟کارت amd هست

Babak TechCom
18-03-2012, 16:07
سلام دوستان . منم همین مشکلو دارم بعد اجرا ارم سازنده بازی میاد بعد آرم اژدها بعد گزینه های منو میخواد بیاد از بازی بیرون میاد بر میگرده به دسکتاب و بازی بسته میشه ....
یکی دست یاری به ما برسونه..

سلام
من هم همین مشکلو داشتم به این ادرس [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برو تنظیمات رو انجام بده بعد یه فلش هم اگه داشتی readyboost کن تا مشکلات مربوط به رم هم حل بشه ماله منم اینجوری درست شد.

Babak TechCom
21-03-2012, 21:55
سلام
بازی خوبیه اما مراحلش خیلی کمه من quest های اصلی رو رفتم opional(اختیاری) رو هم فک کنم تموم کردم.تو quest اصلی اخرین مرحله همونیه که اون dragon رو با 3 نفر دیگه تو مه باید میکشی دیگه؟یا مرحله دیگه هم هست؟اصلا پچ داره که quest هاش زیاد بشه؟

kumarbaz
22-03-2012, 11:12
سلام
بازی خوبیه اما مراحلش خیلی کمه من quest های اصلی رو رفتم opional(اختیاری) رو هم فک کنم تموم کردم.تو quest اصلی اخرین مرحله همونیه که اون dragon رو با 3 نفر دیگه تو مه باید میکشی دیگه؟یا مرحله دیگه هم هست؟اصلا پچ داره که quest هاش زیاد بشه؟
شما اولین نفری هستی که میگه کویستاش کمه :18:، من لول 70 بود کاراکترم و هنوز کلی کویست برام مونده بود. اینم از اون حرفا بودا !!!

Babak TechCom
22-03-2012, 11:14
شما اولین نفری هستی که میگه کویستاش کمه :18:، من لول 70 بود کاراکترم و هنوز کلی کویست برام مونده بود. اینم از اون حرفا بودا !!!

منظورم Quest اصلی بود

siavash_biz007@yah
23-03-2012, 18:59
سلام من تازه بازی رو نصب کردم (skyrim)ولی تو بازی بعضی آدما قرمزن بعضی هم لباساشون صورتیه یه جورایی مثل باگ نیست؟چون تو قسمت طراحی صورت هم اصلا چیزی معلوم نیست.این مشکل شایعه؟:13:

ps3 killer
24-03-2012, 11:28
سلام دوستان عید همه مبارک
من ویندوزم سون هست . با اجرای بازی مشکل دارم
وقتی لوگوی بازی و سازنده رو نشون میده و بعد می خواد بره توی منو ها یکباره بازی میپره بیرون .
صفحات رو دنبال میکردم و دیدم دوستان گفته بودن که برم و برای قسمت صدا تنظیماتی رو انجام بدم . منم این کار رو انجام دادم ولی درست نمیشه . یعنی صدا رو گزشتم روی 44100 . ولی بازم درست نشده . چه کار کنم؟

lahij.ir
26-03-2012, 18:39
دوستانی که مشکل اجرا نشدن بازی و پریدن از بازی به ویندوز رو دارند اینکار را انجام بدند :

به مسیر زیر برید :

Control Panel -> Hardware and Sound -> Sound

دوست عزیز الان با این کاری که شما گفتی مشکل پریدن بیرون حل شد اما بازی اصلا صدا نداره ! هیچ صدایی نداره ! این چه جوری حل میشه ؟ :31:

ELSIN
26-03-2012, 21:49
دوستان این چی میگه ؟؟؟

نصب بازی مال Razor 1911 هست یعنی نصبی از خود بازی نیست

اگه واسه Steam هست باید اپدیتش کنم ؟؟؟
اپدیت کردم بازم مشکل هست
چه کنم :19:

ELSIN
27-03-2012, 00:07
خوب دیدم خیلی از دوستان مشکل دارن. بقیه هم بچه ها چند تا پست قاطی - پاتی زدن. گفتم یه اموزش نصب جامع بزارم.

اول از همه بازی رو دانلود کنید . فرقی نداره کدوم نسخه باشه. (من با proper اوکی کردم- یا با کرک دار skidrow )

خوب از همون اول باید steam نصب شه که ما نمیخوایم این کار انجام بشه..پس فایل زیر رو دانلود کنید و در مسیر نصبتون بریزید :

[CENTER]

[RIGHT]حالا اینستالر اصلی باز درست شده و میتونید نصب رو شروع کنید.

بعد از نصب بازی اول کرک رو کپی کنید . بعد اپدیت زیر رو بریزید :

[CENTER]

[RIGHT]بعد از اون فیکس زیر رو بریزید و فایل های.reg رو اجرا کنید :

در اخر هم این پچ 128 مگابایتی فیکس های بازی از سایت اصلی رو بریزید محل بازی...

[CENTER]

اینم همین فایل لینک مستقیمش :

اقا این کارار رو کردم این ارور قبلی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو دیگه نمیده ، حالا میگه این

البته من کرکی ندارم (فکر کنم نصب Razor همراهش کرک هست)
اپدیت 6mb رو هم که میریزم جایگزین فایل قدمی نمیشه (نمونش قبلا نبوده)

mtchabok
28-03-2012, 20:11
سلام دوستان این بازی رو برادرم نصب کرده و همه چی خوبه ولی فول اسکرین نمیشه . باید چیکار کنه ؟ در ضمن من واسه خودم که نصب کردم یخورده بازی سنگینه در صورتیکه من بازیهایی مثل crysis ، call of duty رو به راحتی با گرافیک بالا بازی کردم . کلا این بازی سنگینه یا نه باید بازی رو آپدیت کنم ؟

Farshad9015
02-04-2012, 15:52
درود
من تازه عضوه سایت شدم و ممنون میشم کمکم کنید.
این اولین بازی ایه که من باش این مشکلو دارم.
من تازه این بازیو خریدم. دوتا dvd داره. کرک و آپدیتو ازین جور چیزا هم نداره و راحت وارد بازی میشه.ولی یه مشکلی که دارم ماله تصویر بازیه.یعنی وقتی وارد بازی میشم تا 10 ثانیه اول همه چی خوبه(همه چی آرومه من چقدر خوشبختم...)بعد یک دفعه تصویرا خراب میشن یعنی مثلا آدماش صورتاشون تیکه تیکه خالیه یکی دیگه شکم نداره اون یکی پا نداره!!!!!
حالا آدم اینارو میتونه تحمل کنه بدبختیش اینکه زمینو محیط اطرافتم این طوریه و نمیتونی مسیرتو پیدا کنی.
من تمام کارایی که شما ها نوشتینو کردم(آپدیتو کرکو ...) تو قسمت آپشنه بازیم کیفیت تصویرو کمو زیاد کردم. ولی بازم درست نشد ممنون میشم کمکم کنید.
درضمن مشخصات سیتمم اینه:
گرافیک 512
cpu هسته ای 2.1
مموری 3
فکر نکنمم مشکل از سیستمم باشه حتی آخرین ورژنه گرافیکمو دانلود کردم بازم نشد.
ممنون میشم کمکم کنید

prince_fable
10-05-2012, 13:40
سلام
اگه میشه یکی لطف کنه لینک آپدیت نهم بازی(که فکر کنم آخرشیه)بده.
مرسی

mostafa96
16-05-2012, 14:32
ببخشید میخواستم بدونم چطوری بازی رو باید نصب کنم که steam نصب نشه. نسخه 1911 رو دارم. و این که چه آپدیت هایی لازمن؟

arnord.ir
29-05-2012, 12:01
سلام!
من بازیو اجرا کردم. ولی بعد از اینکه کاراکترمو میسازم R:done رو میزنم ولی بعد اونجا گیر میکنه

چیکار باید کنم؟

mkh-1373
20-06-2012, 08:16
سلام
ببخشید وقتی بازی رو نصب می کنم steam میره واسه ابدیت که با اینترنت من یه ماه طول میکشه
یه راهی نیس که steam ابدیت نخاد یا کلا نصب نشه
کمک کنید لطفاااااااااااااااااااااا اااااااااا

virus2009
20-06-2012, 08:56
سلام
ببخشید وقتی بازی رو نصب می کنم steam میره واسه ابدیت که با اینترنت من یه ماه طول میکشه
یه راهی نیس که steam ابدیت نخاد یا کلا نصب نشه
کمک کنید لطفاااااااااااااااااااااا اااااااااا

محتویات فایل زیر رو در فولدر اینستال بازی کپی کنید ( اگر از داخل دیسک بازی رو نصب می کنید باید آن را به داخل هارد کپی کنید )
بعد فایل Install.exe رو اجرا کنید و بازی رو نصب کنید

siavash_biz007@yah
03-07-2012, 20:56
کسی میتونه کامل توضیح بده که این مرحله رو باید چیکار کرد؟من ژورنال رو برداشتم خوندم ولی بازم خبری از فلش رو نقشه نیست!کجا باید برم چون یک بار هم تا آخر مسیر رفتم رسیدم به مجسمه یه زن که تو دستش پرنده داره و پشتش یه در سنگی بود که نمیدونم چجوری بازش کنم!!!!:13::13:

ursamajor
06-08-2012, 12:44
سلام به دوستان
اگه ممکنه لینک آخرین آپدیت بازی رو قرار بدید چون اون لینک های پست اول کار نمیکنه!
و من یه مشکل دیگه هم دارم، اول اینکه صدای بازی خیلی کمه بخصوص دیالوگ ها و اینکه خیلی از دیالوگ ها بصورت خش خش شنیده میشن.
ممنون میشم راهنمایی کنید

prince_fable
06-08-2012, 13:21
همه لینک میزارن ما هم میزاریم...اشکالی داره؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
سلام لینک دانلود dawnguard با حجم حدود 580.35 مگ که مستقیم شده:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رمزش هم تابلوئه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

prince_fable
06-08-2012, 16:59
دوستان یکی میتونه لینک پچ آپدیت آخرین بازی یعنی 1.7.7.0.6 (فکر کنم update 10) رو لطف کنه؟ مرسی

HadiMSC
17-08-2012, 15:59
دووستان عزیز من بازیم با DAWNGUARD که 2 دی وی دی هست نصب میکنم آپدیت 10 + پچ 1.7 هم میریزم نکات پست 1 روهم پیش میرم باز لوگو اولو نشون میده میندازه بیرون
چیکار کنم ؟

Bahman No1
18-08-2012, 16:55
سلام. فایلهای پست اول از مدیا فایر پاک شدن...

من لینک دانلود حل مشکل صدای بازی رو میخوام... لینک دیگه ای ازش سراغ دارین؟
ممنون.

pirate sea
19-08-2012, 01:03
سلام دوستان
من بازی رو خریدم
نسخه.RAZOR هست
بعد از نصب بازی میاد
ولی لانچر خرابه اجر نمیشه
به خاطر سی دی نیست چون کامله
و یه دفعه به صورت اتفاقی نصب شد و اومد ولی وقتی ویندوز عوض کردم دیگه نیومد
کمممممممممممممممک لطفا زود تر

Arrowtic
19-08-2012, 15:34
میشه جواب این پستو بدید؟

HadiMSC
19-08-2012, 19:24
دووستان عزیز من بازیم با DAWNGUARD که 2 دی وی دی هست نصب میکنم آپدیت 10 + پچ 1.7 هم میریزم نکات پست 1 روهم پیش میرم باز لوگو اولو نشون میده میندازه بیرون
چیکار کنم ؟
<<<<<<<<<<<<<<<<<<

jalilnoori
22-08-2012, 10:02
<<<<<<<<<<<<<<<<<<

منم همین مشکل رو دارم بعلاوه مشکل سایه ها بعد نصب آپدیت 1.7 که هنوز برام معلوم نشذه باید چیکار کنم ...

prince_fable
22-08-2012, 10:06
شما یه بار تیک دانگارد رو نزنین و بازی رو معمولی بدون هیچ مادی اجرا کنید.
ببینین مشکل از بازیه یا پچ؟

pirate sea
26-08-2012, 09:16
سلام لطفا جواب بدید
من مشکل بیرون پریدن از بازی رو دارم
اپدیت نصب هست
اون تنظیمات کارت صدا رو هم انجام دادم
ولی فایده نداشت
من اول بازی اون نوشته میاد قبل از اومدن منوی بازی
میپره بیرون هیچ پیغامی هم نمیده چی کار کنم
بعد از کلی مشکل تازه بازی با دانگارد درست شده
حالا این
مشگل رو دارم
ویندوز من
ویندوز سون هست

mokhtar
04-09-2012, 00:49
دوستان جطوری میشه از بازی عکس گرفت یه کدی هست که اضافه میشه به تنظیمات میشه بگین که با prtsc عکس میگیره

prince_fable
04-09-2012, 12:31
دوستان جطوری میشه از بازی عکس گرفت یه کدی هست که اضافه میشه به تنظیمات میشه بگین که با prtsc عکس میگیره
این رو به فایل skyrim.ini (تو قسمت سیو ها) قسمت Display اضافه کنید یا تغییر بدین به 1 آخرش رو:
bAllowScreenshot=1

life_gombin
22-09-2012, 18:31
با سلام ..
من dawngurd رو نصب کردم ولی فرقی تو منو بازی و مراحل ندیم ... یه صری فرق ها بود که فکر کنم بخاطر آبدیتش بود فک کنم ... این دی ال سی کلا اینطوره یا من بد نصب کردم !؟

prince_fable
22-09-2012, 21:38
با سلام ..
من dawngurd رو نصب کردم ولی فرقی تو منو بازی و مراحل ندیم ... یه صری فرق ها بود که فکر کنم بخاطر آبدیتش بود فک کنم ... این دی ال سی کلا اینطوره یا من بد نصب کردم !؟
سلام
تیکش رو توو Data Files زدین؟
در ضمن از لول 10 به بعد از گارد ها ماموریتش رو بگیرین!

ارسال شده از GT-S5830 با استفاده از تپاتالک 2

life_gombin
22-09-2012, 22:13
data fila کلا خاموشه (بستس) . البته کارهایی مثل مبارزه از روی اسب رو میتونم انجام بدم !

prince_fable
23-09-2012, 11:06
برین تو محل سیو بازی.
فایل skyrimpref رو بازی کنید.
تو قسمت [launcher] آخراش این رو بیافزا!!:
bEnableFileSelection=1

اون مبارزه رو اسب هم ربطی به دانگارد نداره و از پچ 1.6 بوده.

life_gombin
23-09-2012, 11:46
همچنان خاموشه !
من دانگارد رو دان نکردم البته ! یه نسخه خریداری کردم که هم آبدیت داشته باشه و هم دانگارد ! آپدیتش که درسته ولی اثری از دانگارد نیست ! تو data این فایل ها هستن البته Dawnguard.bsa و Dawnguard.esm

prince_fable
23-09-2012, 12:29
همچنان خاموشه !
من دانگارد رو دان نکردم البته ! یه نسخه خریداری کردم که هم آبدیت داشته باشه و هم دانگارد ! آپدیتش که درسته ولی اثری از دانگارد نیست ! تو data این فایل ها هستن البته Dawnguard.bsa و Dawnguard.esm
مطمئنین تو محل save های بازی تو documents اینکار رو کردین؟؟
امکان نداره باید data files تو لانچر بازی فعال شه!
.
.
.
یا شاید هم از قبل bEnableFileSelection باشه و مقدارش 0 باشه!!
اگه 0 است 1 کنیدش!!!

life_gombin
23-09-2012, 13:08
فکر کنم بخاطر کرکش باشه ! نمیدونم ..
بله مطمئنم اون کاری که گفتی رو انجام دادم ....

life_gombin
23-09-2012, 21:43
فال یه نسخه دیگه رو پی کردم . data file باز شد ولی گزینه ای نداره انتخاب کنم .. لیستش خالیه !!!!!

life_gombin
23-09-2012, 22:31
nexus mod maneger رو دانلود کردم .. مئ هاشم اجرا شد ... دانگارد هم تو لیست این هست ولی باز تئ بازی دانگاردی نیست !

prince_fable
23-09-2012, 23:44
nexus mod maneger رو دانلود کردم .. مئ هاشم اجرا شد ... دانگارد هم تو لیست این هست ولی باز تئ بازی دانگاردی نیست !
تو همين ليست فعالش كنيد
از لول ١٠ به بعد ميتونيد ماموريتش رو از گارد ها بگيريد

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

life_gombin
24-09-2012, 17:07
مرسی دوست عزیز ..
فقط یکی بهم بگه اگر این دی ال سی رو فعال کنم تو بازی چه اتفاق تابلویی میوفته که من متوجه بشم فعاله

prince_fable
24-09-2012, 17:29
گاهی وقت ها خون آشام ها 2 3 نفری یا سگ هاشون به بعضی شهر ها ممکنه حمله کنن.(البته بعد لول 10)

راستی ورژن بازیت 1.7.7.0.6 هست دیگه؟؟

به نظرم واسه اینکه بفهمی فعاله، کد زیر رو تو کنسول(~) وارد کن:
help crossbow
بعد اینتر.
اگه چند تا شماره 8 رقمی اومد، یعنی فعاله!

life_gombin
24-09-2012, 17:35
13 خط متن اومد که 11 تا اونا weap بود که جلو هر کدوم یه کد هشت رقمی بود ..... خط آخر هم نوشته فیلتر 1- ... 2- .... 3-.... .4-....

prince_fable
24-09-2012, 18:31
13 خط متن اومد که 11 تا اونا weap بود که جلو هر کدوم یه کد هشت رقمی بود ..... خط آخر هم نوشته فیلتر 1- ... 2- .... 3-.... .4-....
خب یعنی فعاله:31:
اون ها هم بعضی از سلاح های جدیده که میتونی با چیت بگیری که بیخیال......وسوست نمیکنم!!:31:
موفق باشی

Variable
06-10-2012, 23:23
سلام . من مشکل صدا دارم
وقتی وارد بازی میشم . تو ارابه اول بازی میشینه و صدایی ازش نمیاد و هیچ حرکتی نمیکنن ...
لطفا فقط لینک نزارید . اسم فایل هار و هم بزارید تاا گه زمانی که لینکها اکسپایر شدن بشه تو گوگل سرچش کرد.

SnoWall
13-11-2012, 23:16
با عرض خسته نباشی خدمت دوستان
من یک DLC برای این بازی دانلود کردم، وقتی فایل فشرده رو باز کردم (Extracting ZIP) ، دیدم فقط یه فایل با پسوند .nrg هستش، به این نام dlc.nrg که الان نمیدونم باید چیکارش کنم :-/

دوستان اگر راهنمایی کنید ممنون میشم :)

ursamajor
06-12-2012, 16:40
سلام به همه دوستان
من تو یک قسمت بازی مشکل دارم.
وقتی که با الدراسکرول برمیگردی به زمان گذشته و اون اتفاقات رو میبینی بعد از اینکه اژدها رو میفرستن به یک زمان دیگه، بعدش هیچ اتفاقی نمیوفته! همین جور وایسادن و هیچ کار دیگه ای انجام نمیدن و هیچی هم کار نمیکنه فقط میشه اینور اونور رو نگاه کرد!!!
لطفا راهنمایی کنید چجور این مشکل رو برطرف کنم.
دست گلتون درد نکنه

jetfire72
15-12-2012, 21:55
سلام دوستان
تازه یه لپ تاپ خریدم نمی دونم بعضی موقع ها بازی می کنم یهو از بازی میاد بیرون
مشخصات
core i7 3612
ram8 GB
HDD 750 GB
VGA: AMD radeon 7670 2 GB
مارکش هم اچ پی هست. البته فکر نکنم این دیگه ربطی داشته باشه

mohsentanha
01-01-2013, 17:26
سلام موقع نصب استیم کد فعالسازی میخواد؟؟؟؟!!!!!!
فایل اینستالر رو کسی داره آپلود کنه ؟ :n03:

رضا جنگنده
03-01-2013, 14:40
سلام
من می خوام بازیو دوباره شروع کنم.(یادتون باشه رو ایکس باکس بازی می کردم.چون نمی شه روش مد نصب کرد می خوام کامپیوترش رو بگیرم.)
نمی دونم با مد به سیستمم می خوره یا نه.
با این سیستمی که دارم به نظرتون بگیرمش یا نه؟
vga:1 gb
ram:2 gb
cpu:AMD athlon Dual core 4600
2.41 ghz

ursamajor
03-01-2013, 21:32
سلام به همه دوستان
وقتی که با الدراسکرول برمیگردی به زمان گذشته و اون اتفاقات رو میبینی بعد از اینکه اژدها رو میفرستن به یک زمان دیگه، بعدش هیچ اتفاقی نمیوفته! همین جور وایسادن و هیچ کار دیگه ای انجام نمیدن و هیچی هم کار نمیکنه فقط میشه اینور اونور رو نگاه کرد!!!
دست گلتون درد نکنه

آقا یکی هم یک راهنمایی به ما بده. بازیه همین جور مونده:41:

رضا جنگنده
05-01-2013, 17:13
سلام
من می خوام بازیو دوباره شروع کنم.(یادتون باشه رو ایکس باکس بازی می کردم.چون نمی شه روش مد نصب کرد می خوام کامپیوترش رو بگیرم.)
نمی دونم با مد به سیستمم می خوره یا نه.
با این سیستمی که دارم به نظرتون بگیرمش یا نه؟
vga:1 gb
ram:2 gb
cpu:AMD athlon Dual core 4600
2.41 ghz
کسی نمی دونه؟

Iman-Emperatour
07-01-2013, 16:25
کسی نمی دونه؟

شما می تونید راحت بازی رو نصب و اجرا کنید...
یادتون نره نرم افزار استیم (steam) رو سیسمتون نصب شده باشه و گرافکیتون آپدیت باشه
موفق باشید

naser king
12-01-2013, 19:07
سلام به همه دوستان
دست گلتون درد نکنه
سلام دوستان من به تازگی اینجا عضو شدم...راستش منم همین مشکل رو دارم و وقتی با الدراسکرول میرم به زمان قدیم بعد از اینکه او سه تا هیرو او اژدها رو غیب میکنن هیچ اتفاقی نمیفته و همینطور وایسادن فقط میشه اطراف رو نگاه کرد توروخدا کمک کنید الان چند ماهه این بازی رو گذاشتم کنار واسه همین مشکل...دیگه نا امید شدم تورو خدا کمک کنید...:n28:

pharm
13-01-2013, 01:15
گرافیک رو بیار پایین تر درست میشه

ursamajor
13-01-2013, 02:25
گرافیک رو بیار پایین تر درست میشه

ایول. درست شد. :n19:

aramesh_61
13-01-2013, 13:15
آقا من از وقتی پچ آخری رو نصب کردم افت فریم پیدا کردم تو بازی، علتش چیه؟

naser king
15-01-2013, 20:33
سلام دوستان مرسی که اینقدر زد جواب دادید....والا مشکل من یه جور عجیب درست شد اول گرافیک رو کامل آوردم پایین مشکلم حل نشد ولی لانچر بازی که کار نمیکرد درست شد بعد دوباره برگشتم و گرافیک رو کاملا بردم بالا و بازی درست شد:n02: راستش دو تا سوال داشتم چطوری میتونم گرافیک و کیفیت بازی رو ارتقا بدم شنیدم یه پک گرافیکی و آپدیت هست که گرافیک بازی رو خیلی تغییر میده ..الان خود بازی + آپدیت 5 رو فقط نصب کردم دیگه به چی احتیاج دارم؟ و یه سوال دیگه با چه رمزی میتونم همه مهارتها و لولهام رو به 100 برسونم؟؟ ممنووووووووووون:n06:

naser king
15-01-2013, 20:50
راستی میگن توی آپدیت آخر امکان اژدها سواری هم اضافه شده:n10:

naser king
19-01-2013, 20:38
دوستان جواب سوالامو پیدا کردم خودم:n02: فقط دومورد کوچیک.... ebony shield من نامرئی شده یعنی میتونم ازش استفاده کنم ولی نامرئیه انگار فقط دستشو میگیره جلوی دشمن راهی برای درست کردنش نیست؟؟ فقط این آیتم من این مشکلو داره:n03: و یه چیز دیگه میگم این ومپایر لرد بالهاش رشد نمیکنه؟؟آخه خیلی کوچیک و پیزوری هستن...اصلا میتونه پرواز کنه تو ارتفاع بالاتر؟؟
تورو خدا جواب بدین....please ....please:n27:

satanic_soulful
05-02-2013, 18:33
من وقتی play رو میزنم میره تو بعد از نشون دادن لوگو behts میپره بیرون صدا رو هم رو 24 44110 گذاشتم نسخه blackbox نصب کردم
مشکل کجاست؟

satanic_soulful
05-02-2013, 22:25
کسی نیست لاقل لینک جدید پچ رو بده

virus2009
05-02-2013, 22:51
کسی نیست لاقل لینک جدید پچ رو بده

آخرین آپدیت بازی :

Mobham69
07-02-2013, 16:00
آقا من این Dragonborn رو دانلود کردم و اکسترک هم کردم بعد 2 گیگ حجمشه . محتویات داخل پوشش رو میریزم تو پوشه The ellder Scrolls : skyrim بعدلانچر رو هم که اجرا میکنم قسمت Data Files هیچ چیزی نیست به نامDragonborn که تیک بزنم ! یازدهمین آپدیت هم نصب هست و ورژن بازی :1.8.151.0 هست ! کرک هم کردم ! مشکل کجاست ؟؟ کلا سیر ریختن این DLC رو یکی شفاف و کامل توضیح بده من چک کنم
ممنون میشم سریع تر جواب بدین :n27:

AlexMercer
07-02-2013, 16:04
لینک Dlc‌جدید رو ندارین؟ ترجیحا مستقیم

Mobham69
07-02-2013, 16:15
لینک Dlc‌جدید رو ندارین؟ ترجیحا مستقیم

nilofare_abi
10-02-2013, 10:22
سلام
من از موقعی که DLCهای دانگارد و اچ فایر ریختم وقتی میرم زیر آب همه جا مات هست و باید با هر مکافاتی هست خودمو برسونم رویه آب خواهشا کمک کنید.

naser king
12-02-2013, 13:22
. ebony shield من نامرئی شده یعنی میتونم ازش استفاده کنم ولی نامرئیه انگار فقط دستشو میگیره جلوی دشمن راهی برای درست کردنش نیست؟؟ فقط این آیتم من این مشکلو داره:n03:

nilofare_abi
15-02-2013, 15:23
سلام
لطفا این لینک آپدیت های صفحه اولو خواهشا درست کنید.

Amir 3d
17-02-2013, 11:34
سلام
میشه بگید با نسخه بلک باکس هم میشه دی ال سی ها رو بازی کرد؟!
و اینکه اگه میشه کسایی که فایل فیکس صدا تو نسخه black box رو دارن
یک نفر زحمت بکشه و آقایی کنه اون فایل رو دوباره آپلود کنه :n12:
آخه نت رو زیرو رو کردم همه لینک مدیا فایر رو دادن که فایل فیکس صدا مثل اینکه حذف شده :n28:
فکر کنم حجمش 1.5 مگ یا کمتر بود:n27:
متشکر:n16:

virus2009
17-02-2013, 13:09
سلام
میشه بگید با نسخه بلک باکس هم میشه دی ال سی ها رو بازی کرد؟!
و اینکه اگه میشه کسایی که فایل فیکس صدا تو نسخه black box رو دارن
یک نفر زحمت بکشه و آقایی کنه اون فایل رو دوباره آپلود کنه :n12:
آخه نت رو زیرو رو کردم همه لینک مدیا فایر رو دادن که فایل فیکس صدا مثل اینکه حذف شده :n28:
فکر کنم حجمش 1.5 مگ یا کمتر بود:n27:
متشکر:n16:

سلام
DLC ها روی نسخه BB هم نصب میشه
اون فایل هم فکر میکنم این باشه

Skyrim-BB-Fix.7z ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

naser king
17-02-2013, 13:14
سلام..... :n01:من این dagonborn رو دانلود کردم و مراحلشم بدون مشکل رفتم ولی وقتی سوار اژدها میشم رو اژدها می ایسته و نمیشینه راهی برای خلاص شدن از این باگ هست؟؟:n28: توروخدا جواب بدید سوال قبلیمم که در مورد ebony shield هم بود جواب ندادید..تورو خدااااااااااااااااا.:n28::44:

maryam razavi
05-03-2013, 17:11
با سلام
تا این بازی را اجرا میکنم به منو میرسه میاد بیرون تو فضای ویندوز. روی مونیتور دیگه بازی اجرا می شه!!!!! چه کنم؟

manuelcalavera
06-03-2013, 17:12
دوستان من الان هم Dragonborn رو دارم هم آپدیت 11 ، خط اصلی بازی تموم شده و Dawnguard هم تموم شده. اما هیچ خبر یا نشونه ای از Dragonborn DLC نیست. اون یارو هم که باید توی قایق دم Windhelm باشه نیست. پیشنهادی ندارید ؟

M.E.D
14-03-2013, 10:00
سلام دوستان ببخشید میخواستم بدونم کسی زامبیک این بازی رو تونست راه اندازی کنه اگه تونسته یک توضیحی بهم بده که منم زامبیکش رو راهندازی کنم

moha28
17-04-2013, 12:47
سوال قدیمیه اما جوابش رو ندارم :
بازی رو دان کردم اما فقط فایل استیم موجوده
فایل installer.exe رو از کجا دان کنم
لینکهایی که پیدا کردم همه expired شدن
لطفا کمک کنید که بد تو کفم

virus2009
17-04-2013, 22:00
سوال قدیمیه اما جوابش رو ندارم :
بازی رو دان کردم اما فقط فایل استیم موجوده
فایل installer.exe رو از کجا دان کنم
لینکهایی که پیدا کردم همه expired شدن
لطفا کمک کنید که بد تو کفم

بفرما :

AF-Y
12-05-2013, 12:44
سلام دوستان
من تو این بازی به استورم کلوک پیوستم. جایی که میگه تبر رو به آلفریک برگردونم رو انجام دادم ولی وقتی میگه منتظر جوابش باشم باگ میده و هیچ وقت جوابمو نمیده!!!!!!! هر وقت میرم پیشش چرت و پرت میگه!!!!! و ماموریت جدید هم نمیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چیکار کنم؟؟؟؟!!!!!! لطفا کمک کنین.

AF-Y
12-05-2013, 18:42
کسی نمیاد کمکی چیزی بکنه؟ من عجله دارم!!!

AMoO.Reza
12-05-2013, 19:04
دوستان این بازی چند اپیزود داره ؟

AF-Y
13-05-2013, 20:52
دوستان این بازی چند اپیزود داره ؟
سلام دوست عزیز!!!! منظورت از اپیزود چیه؟!! اگه منظورت QUEST هایه، که اونقدر داره که خسته میشی!!!!:n04: در ضمن ماموریت ها تو بازی دو دسته اند که یکی خط اصلی داستانه و یکی ماموریت های دیگه هست!!!!! من که خودم یک دفعه خط اصلی بازی رو تموم کردم هیچ کردیتی چیزی نداشته!!!!!الانم که دفعه ی دوم که بازی میکنم هرچی ماموریت ازش میرم تموم نمیشه!!!!! یکی رو که تموم میکنی باز یک ماموریت دیگه پشتش داره! ولی کلا بازی محشریه مخصوصا که اگه میخوای بازیش کنی بنظر من با مود و این جور چیزا بازیش کن خیلی باحال میشه.

سلام دوستان
من تو این بازی به استورم کلوک پیوستم. جایی که میگه تبر رو به آلفریک برگردونم رو انجام دادم ولی وقتی میگه منتظر جوابش باشم باگ میده و هیچ وقت جوابمو نمیده!!!!!!! هر وقت میرم پیشش چرت و پرت میگه!!!!! و ماموریت جدید هم نمیده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! چیکار کنم؟؟؟؟!!!!!! لطفا کمک کنین.
دوستان لطفا یکی مارو راهنمایی کنه. نمیشه اینو با چیتی چیزی رد کرد؟ چون من کلی ماموریت ازش رفتم و حوصله ندارم دوباره بازیش کنم. لطفا راهنمایی کنید چون خیلی عجله دارم!

ursamajor
19-05-2013, 21:59
سلام به دوستان
من دوباره بازیو جدیدا دوباره نصب کردم و سیوهامو هم گذاشتم سر جاشون. ولی وقتی بازیو اجرا می کنم اصلا صدا ندارم.همه چی درسته و خوب کار میکنه ولی اصلا صدا ندارم. قبلا هم مشکل صدا داشتم که صدای دیالوگ ها مشکل داشت که با کم کردن کیفیت صدا مشکل حل شده بود ولی این بار اصلا هیچ صدایی ندارم نه تو منوها و نه تو بازی! تنضیمات صدا رو هم دست کاری کردم مشکل حل نشد. کسی میتونه کمک کنه؟؟

*Forgotten*
20-05-2013, 18:53
کسی نمیاد کمکی چیزی بکنه؟ من عجله دارم!!!

من آپدیت 13 رو نصب کردم ولی متاسفانه اون سیوی که گذاشته بودید بعد از لود مشکل این آلفریک گور به گور شده :n02: هنوز وجود داره و هر کاری کردم درست نشد

من حدسم اینه این آپدیت 13 این مشکلو بوجود آورده

کاش یه سیو از زمانی که اصلا کوست رو ( Message To Whiterun) شروع نکردید میزاشتید بررسیش کنم توی این سیوی که گذاشتید کلا شما کوست رو تموم کردید ولی یه باگ نمیزاره کوست بره جز کامل شده ها

بحرحال توی آپدیت 11 از reloaded من مشکلی نداشتم ولی متاسفانه سیو های شما چون با آپدیت13 سیو شده تویآپدیت 11 کار نمیکنه

اگه بازم تونستید یه سیو از زمانی که کوست شروع نشده بزارید میشه بهتره بررسیش کرد

*Forgotten*
20-05-2013, 18:56
سلام به دوستان
من دوباره بازیو جدیدا دوباره نصب کردم و سیوهامو هم گذاشتم سر جاشون. ولی وقتی بازیو اجرا می کنم اصلا صدا ندارم.همه چی درسته و خوب کار میکنه ولی اصلا صدا ندارم. قبلا هم مشکل صدا داشتم که صدای دیالوگ ها مشکل داشت که با کم کردن کیفیت صدا مشکل حل شده بود ولی این بار اصلا هیچ صدایی ندارم نه تو منوها و نه تو بازی! تنضیمات صدا رو هم دست کاری کردم مشکل حل نشد. کسی میتونه کمک کنه؟؟

شما از کدوم گروه بازی رو دارید منظورم بازی شما black box که نیست ؟

ursamajor
20-05-2013, 23:31
شما از کدوم گروه بازی رو دارید منظورم بازی شما black box که نیست ؟

مطمئن نیستم، ولی فکر کنم ری لودد باشه

*Forgotten*
21-05-2013, 00:45
مطمئن نیستم، ولی فکر کنم ری لودد باشه

شما OpenAl نصب کنید و ویندوز رو ریست کنید ببینید مشکلتون حل میشه

در ضمن حجم اصلی بازی زمان انتشار 5.12 گیگ بود نباید از این کمتر باشه بازم چک کنید

ursamajor
21-05-2013, 01:50
شما OpenAl نصب کنید و ویندوز رو ریست کنید ببینید مشکلتون حل میشه

در ضمن حجم اصلی بازی زمان انتشار 5.12 گیگ بود نباید از این کمتر باشه بازم چک کنید

با openal مشکل حل نشد.
حجم کل فولدر بازی هم 5.00 گیگه!

*Forgotten*
21-05-2013, 07:33
با openal مشکل حل نشد.
حجم کل فولدر بازی هم 5.00 گیگه!

البته منظورم فایل های روی دی وی دی بازی بود

اینجا چنتا راه حل میزارم به ترتیب انجام بدید: قبلش از کل پوشه بازی نصب شده + save ها ت کپی بگیر برای بکاپ که بعد لازم شد برگردونی

================================================== ================================================== ================================================== ================================================== ==========================
وارد کنترل پنل و تنظیمات صدا بشید و از تب playback دکمه config رو انتخاب و روی stereo بزارید بازی رو چک کنید

================================================== ================================================== ================================================== ================================================== ==========================

وارد کنترل پنل و تنظیمات صدا بشید و به این مسیر برید و تنظیمات رو بزارید روی 16 bit, 44100 Hz1

Hardware and Sound > Playback Devices > Speakers > Right click and then Properties > Advanced

بازی رو چک کنید

شما هیچ آپدیتی نصب کردید ؟ اگر نه آپدیت 13 از reloaded یا skidrow رو نصب کنید

بازی رو چک کنید

کرک بازی رو عوض کنید

نسخه کامل بازی رو تهیه کنید از گروهای مثل skidrow یا reloade نباشه

ursamajor
23-05-2013, 13:05
البته منظورم فایل های روی دی وی دی بازی بود

اینجا چنتا راه حل میزارم به ترتیب انجام بدید: قبلش از کل پوشه بازی نصب شده + save ها ت کپی بگیر برای بکاپ که بعد لازم شد برگردونی

وارد کنترل پنل و تنظیمات صدا بشید و از تب playback دکمه config رو انتخاب و روی stereo بزارید بازی رو چک کنید

وارد کنترل پنل و تنظیمات صدا بشید و به این مسیر برید و تنظیمات رو بزارید روی 16 bit, 44100 Hz1

Hardware and Sound > Playback Devices > Speakers > Right click and then Properties > Advanced

بازی رو چک کنید

شما هیچ آپدیتی نصب کردید ؟ اگر نه آپدیت 13 از reloaded یا skidrow رو نصب کنید

بازی رو چک کنید

کرک بازی رو عوض کنید

نسخه کامل بازی رو تهیه کنید از گروهای مثل skidrow یا reloade نباشه

آپدیت 13 نصبه و تنضیمات صدا رو همه جوره امتحان کردم ولی بی تاثیر بود.
اگه ممکنه لینک کرکهای دیگه و نسخه کامل بجز همونایی که گفتید رو بزارید
ممنون

*Forgotten*
23-05-2013, 19:42
اینو پیدا و دانلود کن باید تو نت بگردی ببین میتونی پیداش کنی

The Elder Scrolls V Skyrim-Razor1911

منم همینو دارم ، این مال اون موقعی هست که بازی تازه در اومده بود
قبل از آپدیت یه چک بکن بعد آپدیت کن من به این آپدیت 13 زیاد اعتماد ندارم:n02:

ursamajor
25-05-2013, 23:00
الان که دوباره بازی رو اجرا کردم نمیدونم چرا ولی حالا صدای آدم هارو دارم ولی صدای موزیک و سایر چیزا رو ندارم!!!
راه حلی الان به جز دانلود دوباره کل بازی ندارید؟

مثل اینکه بازیه با ما شوخی داره :n02:

*Forgotten*
26-05-2013, 10:38
الان که دوباره بازی رو اجرا کردم نمیدونم چرا ولی حالا صدای آدم هارو دارم ولی صدای موزیک و سایر چیزا رو ندارم!!!
راه حلی الان به جز دانلود دوباره کل بازی ندارید؟

مثل اینکه بازیه با ما شوخی داره :n02:

بعد از تنظیمات صدا که گفته بودم درست شد یا یا همینجوری خود به خود؟

شما کارت صدا جدا روی سیستم دارید یا از آنبرد استفاده میکنید ؟

بازم چنتا راه حل::n02:

*مطمئن شید این الحاقات روی سیتم نصب شده :
NETFRAME WORK 4.5 , 3.5 SP1
Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010 SP1
آخرین ورژن دایرکت X

*بازی رو یک بار حذف و دوباره نصب کنید

-بازی رو ی یه سیستم دیگه تست کنید

*یه ویندوز 7 آپدیت شده پیدا کنید حداقل تا یه ماه پیش یا ویندوزتون رو آپدیت کنید و ویندوز رو تعویض کنید

ursamajor
27-05-2013, 21:11
بعد از تنظیمات صدا که گفته بودم درست شد یا یا همینجوری خود به خود؟

شما کارت صدا جدا روی سیستم دارید یا از آنبرد استفاده میکنید ؟

بازم چنتا راه حل::n02:

*مطمئن شید این الحاقات روی سیتم نصب شده :
NETFRAME WORK 4.5 , 3.5 SP1
Microsoft Visual C++ 2005-2008-2010 SP1
آخرین ورژن دایرکت X

*بازی رو یک بار حذف و دوباره نصب کنید

-بازی رو ی یه سیستم دیگه تست کنید

*یه ویندوز 7 آپدیت شده پیدا کنید حداقل تا یه ماه پیش یا ویندوزتون رو آپدیت کنید و ویندوز رو تعویض کنید

اون تنظیمات صدا رو که قبلا همه جوره امتحان کرده بودم ولی بی تاثیر بود.
کارت صدای جدا هم دارم ولی چه با آنبورد و چه با کارت جدا مشکل پابرجاست.
این صداهای جدید که الان دارم هم بعد از نصب چندتا کرک مختلف و فیکس و .. اومد خودم هم نفهمیدم چجوری.
از الحاقات همه رو دارم و کاملا آپدیت شده فقط Net. ورژن 3.5 ندارم یعنی هرکاری کردم نصب نشد!
ویندوزم 7 هست و آپدیت شده.
فعلا هم برم یه بار دیگه نصب کنم ببینم چجور میشه.

arash-king
30-05-2013, 15:39
سلام دوستان
درایو گرافیک این بازی را برای ویندوز 7 نسخه 64 بیت میخواستم !
داخل DVD برای نسخه 32 را داره ....

مشکل من اینه که وقتی داخل بازی میشم ، تا منو میاد ، بدون هیچ اروری میپره بیرون !

*Forgotten*
30-05-2013, 17:19
سلام دوستان
درایو گرافیک این بازی را برای ویندوز 7 نسخه 64 بیت میخواستم !
داخل DVD برای نسخه 32 را داره ....

مشکل من اینه که وقتی داخل بازی میشم ، تا منو میاد ، بدون هیچ اروری میپره بیرون !

شما باید برید توی سایت سازنده گرافیکتون (amd یا nvidia) از اونجا مدل گرافیکتونو پیدا کنید و آخرین درایور نسخه 64 بیتی رو دانلود کنید

ursamajor
07-06-2013, 23:40
بازی رو دوباره که اومدم نصب کنم دیدم dvd یش مشکل داره. مجبور شدم نسخه razor1911 رو دانلود کنم. بعد از نصب نسخه جدید و آپدیت 13 مشکل حل شد.
تشکر از جناب forgotten بابت راهنمابیی هاشون.

EmpireWorld
29-06-2013, 00:56
اینم فایله installer.exe تقدیم به همه دوستان

jentelman_Y
04-05-2014, 13:30
من خودم سوال دارم محتویاته داخل پوشه من هم razor ro dare ham 1 setup dare ke ba nero bala miad و زمانی که میخوام از steam بازی رو نصب کنم prudect code میخواد چی کار کنم کمک کنین ؟؟ مراحل نصب رو بزارین ممنون میشم !

I Walk Alone
29-08-2014, 03:15
ورژن Black Box مشکل صدا داره. چیکار کنم ؟

mohammadshariati
21-12-2014, 16:46
دوستان من یه سوال دارم لطفا التماس کمکم کنین
بازیرو نسخه skyrim legendary edition خریدم موقع ورود بعد لوگو بتزتا خارج میشه التماس میکنم کمک کنین چکار کنم خیلی برام مهمه

ali-u
21-12-2014, 17:53
دوستان من یه سوال دارم لطفا التماس کمکم کنین
بازیرو نسخه skyrim legendary edition خریدم موقع ورود بعد لوگو بتزتا خارج میشه التماس میکنم کمک کنین چکار کنم خیلی برام مهمه

کرک زیر و امتحان کن

NO-DVD [RAZOR1911 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NO-DVD [RELOADED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammadshariati
23-12-2014, 12:16
کرک زیر و امتحان کن

NO-DVD [RAZOR1911 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

NO-DVD [RELOADED ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

داداش مطمعنی مشکل من با این کرک حل میشه?اگه مطمعنی لطفا یه لینک دیگه بزار من نمیتونم از این سایت megagames دانلولد کنم

ali-u
23-12-2014, 12:51
داداش مطمعنی مشکل من با این کرک حل میشه?اگه مطمعنی لطفا یه لینک دیگه بزار من نمیتونم از این سایت megagames دانلولد کنم

تا سیستم از نزدیک جک نشه _از دور _ که نمیشه گفت مطمن مطمئن

ولی اولین دلیل می تونه مشکل از کرک باشه

سایت بالای مشکلی نداره _ لینک دانلود مستقیمه _ سرعت اش هم بالاس

HORROR
24-04-2015, 14:25
دوستان یه پچ خوب برای این بازی معرفی کنید که مشکل لگ و افت فریم نداشته باشه این ورژن 1.9.32.0.8 تازه گرفتم نصب کردم که راحت 10% فریم ریت رو اورده پایین.. ضمنا من قصد نصب هیچ مودی رو ندارم و میخوام ارجینالش رو بزنم تو رگ:n16: نسخه بلکباکس رو دارم

soliman
21-04-2016, 20:32
با سلام
من بعد از مدتی دوباره خواستم این بازی رو روی ویندوز 10 نصب کنم ولی متاستفانه با یک خطا مواجه شدم و هر کاری کردم نتونستم موفق به نصب بازی بشم .لطفا راهنمایی کنید.
\یغام خطا:
runtime error (at161:11806):
internal error:extractTemporaryFile: The file "BGI0_.bmp" was not found

donkeyoxte
21-04-2016, 20:54
با سلام
من بعد از مدتی دوباره خواستم این بازی رو روی ویندوز 10 نصب کنم ولی متاستفانه با یک خطا مواجه شدم و هر کاری کردم نتونستم موفق به نصب بازی بشم .لطفا راهنمایی کنید.
\یغام خطا:
runtime error (at161:11806):
internal error:extractTemporaryFile: The file "BGI0_.bmp" was not found

Microsoft Visual C++ آپدیتش کن
اگه بازی تو سی دی بود سعی کن کپیش کنی تو سیستمت و از اونجا نصب کنی

soliman
21-04-2016, 21:05
Microsoft.Visual.C.Plus.Plus.2015.Redistributable. Package.x64 رو هم نصب کردم بازم نشد.
نسخه خاصی از Microsoft Visual C++ رو میخواد؟

donkeyoxte
21-04-2016, 21:08
Microsoft.Visual.C.Plus.Plus.2015.Redistributable. Package.x64 رو هم نصب کردم بازم نشد.
نسخه خاصی از Microsoft Visual C++ رو میخواد؟

نه همین ورژن آخر کافیه
چند تا سایتو چک کردم ولی متاسفانه جوابای درست حسابی نداشت
یکی زده بود که کلا دی وی دی به فنا رفته و کاریش نمیشه کرد دوباره باید دانلود کرد

mehrdad1381
22-02-2017, 15:20
من میرم تو بازی رو new میزنم منو میره اما وارد بازی نمیشه:4:

Bamzico
24-12-2017, 11:39
سلام
من اول از شما به خاطر اینکه این موضوع را اینجا مطرح می کنم معذرت می خوام
من بازی Skyrim Special Edition را با چند تا مد نصب کردم اما موقعی که داری بازی می کنی یک دفعه بدون هیچ اروری بیرون میپره ؟؟؟؟!!! از کجا و چه جوری میشه فهمید کدام مود سازگاری نداره و یا مشگل از چیز دیگری است ؟
با تشکر از راهنمایی شما:n13::n13::n28::n28:

- - - Updated - - -

:n28:

Bamzico
24-12-2017, 11:43
سلام
من اول از همه معذرت می خواهم که این موضوع را اینجا مطرح کردم.
من این بازی را با چند ده تا مد نصب کردم اما موقع اجرای بازی یک دفعه وسط بازی میاد بیرون از کجا میشه فهمید کدام مد با بقیه همخوانی نداره و یا مشگل از کجاست ؟؟؟؟
با تشکر از جواب شما :n36::n36::n28::n28::n28:

Ned_Stark
24-12-2017, 19:23
دوستان اگه از تورنت هم دانلود میکنید مواظب باشید. هر تورنتی تست شده نیست و سالم نیست. فکر کنم نسخه fitgirl برای این بازی از همه بهتر بود.

SD KARD
06-07-2019, 19:11
سلام دوستان من مشکلی در نصب کردن دارم دی وی دی هارو تمیز می کنم وقتی میگذارم و مراحل را طی می کنم روی گزینه install می زنم کمی صبر می کنم اطفاقی نمی افتد سپس پیغامی می اید وبسته میشود:n28::n28::n28::n28:

SD KARD
06-07-2019, 19:16
دوستان من وقتی دارم بازی را نصب میکنم اتفاقی نم افتد و نصب نمشود و صفحه ثابت می ماند
:n27:

greena
06-07-2019, 22:24
سلام ودرود

من بازی رو نسخه فیت گرل رو دانلود کردم اما با اولترا ایزو و دیمون باز نمیشه برای نصب ایمیجش