PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور در اجرای بازی PES 2012

P2X
10-11-2011, 15:32
سلام.
من بازی pes نصب کردم ارور زیرو میده میشه راهنمایم کنین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سیستمم هم : Lenovo y570

jafarian
10-11-2011, 15:41
من که عکسی ازارورنمبینم عکسی اگر گذاشتین ازنوع آپلود کنید :20:

joe_satriani
10-11-2011, 15:50
با سلام
پیغام مبنی بر این هست که سیستم حداقل سیستم برای راه اندازی بازی هم روی ویندوز شما شناسایی نشده.
مشخصات سخت افزاریتون رو بگید .
و اگه مطمئنید که سخت افزارهای لپ تاپتون قوی هست احتمال اینکه درایور کارت گرافیکتون هم نصب نباشه هست.
موارد رو چک کنید.

موفق باشید.

jafarian
10-11-2011, 16:03
همینطوری که سروش جان گفتن مموری گرافیک شما برای این بازی پایینه شما داخل سایت پایین که قرار میدم برین البته قبلش برنامه java روی سیستم نصب باشه بعدش طبق شکل روی گزینه run کلیک کنید که اگر قادر به انجام این گیم بودین به شکا اطلاع بده .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

P2X
10-11-2011, 16:12
vga:gforce 555m 1G
چطوری باید درایور کارت گرافیکو چک کنم اگر نصب نباشه؟

joe_satriani
10-11-2011, 16:22
vga:gforce 555m 1G
چطوری باید درایور کارت گرافیکو چک کنم اگر نصب نباشه؟

با سلام
کاری که دوستمون گفتن رو انجام دادید؟
نصب نبودن کارت گرافیک هم از اینکه شما با کندی سرعت مواجه باشید یا کیفیت تصویری که دارید ضعیف باشه و یا عمومی ترینش اینه که شما زمانی که یه پنجره رو درگ میکنید به سمتی دیگه، در حالت حرکت به صورت تیک تیک باشه.

موفق باشید.

P2X
10-11-2011, 16:39
رو لپتابم هیچ سی دی درایوری نیست که بخوام نصب کنم.چی کار کنم؟

jafarian
11-11-2011, 00:08
اگر که گرافیکتون نصب نیست مدل لپ تاپ تو نت سرچ کنید تا بتونید درایور مورد نظر برای 7 پیدا کنید بعدشم که نصب کنید برای اینکه ببینید گرافیکم نصبه یا نه پمجره run باز کنید بعدشم فرمان dxdiag داخلش تایپ اینتر کنید بعد تو صفحه ای که باز میشه به سربرگ dispaly برین ببینید گرافیکتون اونجا شناسایی شده .

daeehamid
12-11-2011, 00:09
سلام
منم همین مشکلو دارم کارت گرافیک لپ تاپمم نصب کردم ولی هنوز این ارور میاد چیکار کنم؟؟؟؟

jafarian
12-11-2011, 00:14
منظورتون اینه که درایور کارت گرافیک لپ تاپ آپدیت کردین ؟ تو همون سایتی که بالا گذاشتم برین سیستم خودتون برای ن گیم آنالیز کنید که ببینید برای اجراش مشکل دارین یا که نه برنامه java هم قبلش روی سیستم نصب باشه درضمن ورژن انگلیسی این گیم دارین .

daeehamid
12-11-2011, 00:30
آپدیت نکردم همون سی دیشو کامل نصب کردم لپ تاپم gigabyte گرافیکش 2 گیگ رمشم 8گیگ
نمیدونم چه وژنیه ولی روی کامپیوترم راحت و بدون مشکل نصب شد ولی روی لپ تاپم همون ارور بالا رو میده abort retry ignore

jafarian
12-11-2011, 01:15
آپدیت نکردم همون سی دیشو کامل نصب کردم لپ تاپم gigabyte گرافیکش 2 گیگ رمشم 8گیگ
نمیدونم چه وژنیه ولی روی کامپیوترم راحت و بدون مشکل نصب شد ولی روی لپ تاپم همون ارور بالا رو میده abort retry ignore

اگر همون اروری که این دوستمون عکسش گذاشتن دارین که مربوط میشه به مموری گرافیکتون که برای این بازی پایینه اون راههای که گفتم اصلا انجام دادین چک کردن سیستم از طریق اون سایتی که گذاشتم نسخه ای که دارین ورژن انگلیسی گیم ؟ درایورگرافیک لپ تاپ خودتونم آپدیت کنید اونی که تو سیدی هست بروز نیست آپدیت شدش دان کنید نصب کنید دایرکست سیستم رو هم حتما آپدیت کنید ورژن جدید نصب کنید تنظیمات گیم رو هم روی low بیارین کلا منظورم گرافیک بازی .

Erfan.B
12-11-2011, 01:43
نمی خوام اسپم بدم ، نمی خوام بی خودی هم خرده بگیرم! ولی به نظرم این سؤال این جا مطرح می شد بهتر بود یا حداقل ناظرین یه لطفی می کردن تاپیک رو منتقل می کردن به این جا :

:11:

daeehamid
12-11-2011, 11:08
من مطمئنم که بازی به لپ تاپم میخوره هرچی هست از اپدیت کارت گرافیکمه از کجا میتونم اپدیتشو بگیرم؟؟

jafarian
12-11-2011, 14:29
من مطمئنم که بازی به لپ تاپم میخوره هرچی هست از اپدیت کارت گرافیکمه از کجا میتونم اپدیتشو بگیرم؟؟

اگراون کارایی که گفته شد مو به مو انجام دادین به نتیجه نرسیدین واسه آپدیت گرافیکم تو تاپیک پایین سئوالتون مطرح کنید مدل لپ تاپ خودتونم اونجا قید کنید واسه پاک کردن درایور قبلی که همون گرافیک باشه ازبرنامه driver sweeper استفاده کنید.

daeehamid
12-11-2011, 16:36
مشکل حل شد
واسه اونایی میگم که این مشکل رو دارن برید روی آیکن بازی کلیک راست کنید بعد run with graphics processor رو بزنید توی برگی که باز میشه اولی رو بزنید بازی راحت اجرا میشه