PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در نصب ویندوز سون(فوری)

alyy
10-11-2011, 12:51
با سلام
من میخواستم یه ویندوز واسه سیستم دوستم عوض کنم و همه مراحل تا وقتی که قسمت پارتیشن ها اومد خوب بود و وقتی پارتیشنی که میخواستم ویندوز رو توش نصب کنم فرمت کردم دیگه وقتی next رو میزنم جلو نمیره و این پیغام رو میده
setup was unable to use the existing system partition because it does not contain the required free
و اجازه نصب نمیده فضای درایو هم به مقدار کافی هست(50G) دیگه نمیدونم مشکل از کجاست
دوستان خواهشا راهنمایی کنید

mali.sh
10-11-2011, 12:58
شما مطمئنی به جای فرمتکردن دلیت پارتیشن نکردی؟؟

---------- Post added at 12:58 PM ---------- Previous post was at 12:55 PM ----------

اگه همون فرمته یه بار دیگه فرمتش کن و اگه بازم مشکل بود اول دلیت و بعد کریت و بعد فرمت و بعد انشاا... نصب
موفق باشید

alyy
10-11-2011, 13:08
نه دوست عزیز حذفش نکردم پارتیشن سر جاشه اسمشم تغییر نکرده و دوباره هم فرمتش کردم ولی فایده ای نداشت
و اینکه اگه حذفش کنم و دوباه بسازم به درایو های دیگه کاری نداره؟(اطلاعاتش از بین نره یه وقت)

mali.sh
10-11-2011, 13:18
فقط همون یه درایو دیگه ! یه درایو که قراره ویندوز نصب کنی فقط به بقیه کاری نداری...

jafarian
10-11-2011, 14:31
روش سایت مایکروسافت که پایین هست بصورت 4 گزینه گفته روتست کنید اولیشم مشکلی بود بگین راهنمایی کنم درضمن اگر هاردتون ساتا هست جای کابل هارد روی مین با sata 1 با sata 2 نعویض کنید :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید