PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا فایلهایی که از لپ تاپ قبلی کات و تو این جدیده paste کردم باز نمیشه؟

engshahram
10-11-2011, 11:09
سلام دوستان..من 2 تا لپ تاپ داشتم میخواستم یکی رو بفروشم و اطلاعاتش رو کلا cut کردم روی هارد اکسترنال و بعد تو لپ تاپ جدیده paste کردم و قبل از این که فایلهامو تست کنم تمام هارد قبلی رو و هارد اکسترنال رو فرمت کردم و توش فیلم پر کردم که دیگه قابل ریکاوری نباشن..حالا تمام فایلهام با حجم اصلی هست ولی باز نمیشه..و واقعا دارم دیوونه میشم..اولش یه علامت قفل روی پوشه هام بود ولی از properties اونو حذف و دسترسی رو full زدم..خواهش میکنم اگر تجربه مشابهی دارید یا هر اطلاعاتی کمکم کنید:11: آرشیو خاطراتم از همه چیز مهم تره :(

jafarian
10-11-2011, 14:57
این دو تا برنامه سایت پایین تست بزنید ببینید میتونید فایلهای خودتون اجراکنید یا که نه دیسک خودتونم بابرنامه wise disk cleaner یک فیکس کنید کامل :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

saeed774
10-11-2011, 15:07
علتش وجود ناهماهنگی بین سکتورهای فایل های هارد قدیم و هارد جدید میتونه باشه . البته چون کات کردی این مشکل بوجود میاد . اگه کپی میکردی مشکلی نبود . شما فعلا اینکار رو انجام بده . به احتمال زیاد مشکلت حل میشه . اگه نشد باید از برنامه های ترمیم کننده فایل استفاده کنی .
روی درایوی که فایلا هست راست کلیک کن و properties بزن بعد از تب Tools و قسمت Error-Checking روی Check now کلیک کن . در صفحه باز شده تیک گزینه اول رو حتما بزن تا مواردی که پیدا شده اتومات فیکس بشن . ممکنه این اسکن زمان بر باشه . بستگی به حجم درایو داره .