PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال؟؟؟

hp722
10-11-2011, 01:12
دوستان من ویندوزم xp هست و حالا میخوام ویندوز 7 رو نصب کنم اما سی دی مادربرد و گرافیک من مختص xp هست.حالا که عوض کنم وقتی سی دی گرافیک و کارت صدا رو برای 7 ندارم چیکار کنم؟

(ویندوز vista اینجوری بود که باید سی دی مختص به خودش رو داشت)

ممنون میشم کمک کنید

:10:

jafarian
10-11-2011, 01:16
تینکه کارنداره شما سون نصب کنید به احتمال زیاد خودش صدای مین تشخیص میده اگر نتونست پیدا کنه دا و گرافیک میرین تو سایت سازنده مین و گرافیک خودتون درایور مخصوص 7 دان میکنید اگر که مین گرافیک 7 ساپورت باشه واسه فهمیدن مدل گرافیک مین هم برنامه hwinfo32 رو پیشنهاد میدم :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

hp722
10-11-2011, 01:21
تینکه کارنداره شما سون نصب کنید به احتمال زیاد خودش صدای مین تشخیص میده اگر نتونست پیدا کنه دا و گرافیک میرین تو سایت سازنده مین و گرافیک خودتون درایور مخصوص 7 دان میکنید اگر که مین گرافیک 7 ساپورت باشه واسه فهمیدن مدل گرافیک مین هم برنامه hwinfo32 رو پیشنهاد میدم :20:

داداش گلم هیچی نفهمیدم

یکم توضیحت رو گسترش بده و کلمات رو هم کامل استفاده کن

گیج شدم:41:

jafarian
10-11-2011, 01:29
منظورم این بود که دوست عزیز شما اول ویندوز سون که نصب کردی وقتی تموم شد بالا اومد به احتمال زیاد خودش گرافیک با مین شناسایی میکنه درایوراش اگر دیدن شناسایی نکرد یعنی درایور گرافیک و مین نصب نشد باید مدل مین خودتون با گرافیک بدونید بعد به داخل سایت سازنده هرکدوم بطور جدا برین درایور مین و گرافیک خودتون دان کنید ورژن مخصوص به 7 نتوستین درایورش پیدا کنید مدلش جفت قطعات خودتون تو تاپیک پایین قراربدین که اگر مخصوص 7 بود اونجا قراربدم البته یک سیدی هم به این اسم DriverPack Solution 11 هست تو بازار که تو خودش کلی درایور داره ازاونم میتونید استفاده کنید .

Amir Varasteh
10-11-2011, 01:29
داداش گلم هیچی نفهمیدم

یکم توضیحت رو گسترش بده و کلمات رو هم کامل استفاده کن

گیج شدم:41:

میگن که شما ویندوز سون رو نصب کن به احتمال زیاد خودش کارت صدات رو میشناسه. اگه نشناخت میتونی بری به سایت سازنده ی سخت افزارت و درایورهای مخصوص ویندوز سون رو دانلود کنی.

برای اینکه بفهمی سخت افزارت دقیق چه مارک و مدلی هست هم یه لینک پیشنهاد دادن به شما.

پ.ن : jafarian عزیز عذر میخوام بابت همزمان شدن پست ها.