PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با اینکه به طور صحیح و کامل با adsl کانکت میشم اما ... در win7 32 bit sp1

Переклад не
09-11-2011, 18:32
سلام
من همین دیشب نمیدونم چه بلایی به سر ویندوز 32 بیتیم اومد
دوتا ویندوز دارم یکی 64 بیت و دیگری 32 بیت الان از 64 بیت وارد پی سی ورلد شدم و به خوبی میتونم کانکت بشم(وارد اینترنت بشم)
اما از دیشب به الان همین وضعیت اتصال کامل به اینترنت اعلام میشه(یعنی چطور شما الان کانکت هستید، درظاهر همین وضعیته و همه چی روبه راه) اما هیچ سایتی با هیچ مرورگری لود نمیشه و مثله اینکه قطعه.
لطفا راهنماییم کنید
مرسی

mahdi_talia
09-11-2011, 18:36
دوست عزيز از طريق cmd
جمله
Ping
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
رو بزن اگه از سرورش جواب اومد يعني چهار بار يك خط با كمي امار ديدي يعني وصل هست.
ولي جدا از اون اصلا سيستمت cpu 64 bit
داره كه بتوني استفاده كني؟
البته اين ربطي به اينترنت نداره.
شايد هم اشكال از مودمه يك بار ديگه روشن خاموشش كن.

Переклад не
09-11-2011, 20:33
یعنی من از دیشب اصلا مودمم رو روشن خاموش نکردم؟؟
رفیق لابد پشتم به چیزی گرمه که میگم 64 بیت. سی پی یوم core i7 860 هستش
درضمن تست کردم IDM تو این حالت میتونه دانلود کنه!

saeed774
09-11-2011, 22:10
شما احیانا از نرم افزارهای فیلتـــر شکنی ، چیزی مانند اولتـــرا سرف و فری گیـــــت و .... استفاده نکردید ؟؟

به کنترل پنل برو و وارد Internet Option شو و بعد به تب Connection برو و در کادر آخر یعنی Lan Setting کلیک کن . بعد اگه هر تیکی زده شده بود رو بردار و ok

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

روشی که گفتم برای مرور گرهای IE و Chrome جواب میده ولی برای فایرفاکس یا اپرا باید از داخل تنظیمات ------ خوده مرورگرها تغییرات رو روی No Pro xy یا پیش فرض سیستم قرار بدی

Переклад не
11-11-2011, 18:07
شما احیانا از نرم افزارهای فیلتـــر شکنی ، چیزی مانند اولتـــرا سرف و فری گیـــــت و .... استفاده نکردید ؟؟

به کنترل پنل برو و وارد Internet Option شو و بعد به تب Connection برو و در کادر آخر یعنی Lan Setting کلیک کن . بعد اگه هر تیکی زده شده بود رو بردار و ok

---------- Post added at 10:10 PM ---------- Previous post was at 10:08 PM ----------

روشی که گفتم برای مرور گرهای IE و Chrome جواب میده ولی برای فایرفاکس یا اپرا باید از داخل تنظیمات ------ خوده مرورگرها تغییرات رو روی No Pro xy یا پیش فرض سیستم قرار بدی

از هیچ یک از این نوع نرم افزارا استفاده نمیکنم
این قسمت ------ از کجا قابل تنظیم هست؟
مرورگرم اپرا هستش
در ضمن این وضعیت برای تمامی مرورگرها اینطوری
اما idm میتونه دانلود کنه

alyy
11-11-2011, 19:24
شما داخل اکسپلور برو و از قسمت internet option برو به تب کانکشن و تیک قسمت ------ رو بردار در کل باید مثل عکس زیر باشه اگه اینطور بود که نمیدونم مشکل کجاست در غیر اینصورت تنظیمات رو مثل عکس انجام بده اگه درست شد که باید تو مرورگر اپرا دنبال قسمت ------ بگردی و اونو غیر فعال کنی
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A M ! N
11-11-2011, 19:31
از هیچ یک از این نوع نرم افزارا استفاده نمیکنم
این قسمت ------ از کجا قابل تنظیم هست؟
مرورگرم اپرا هستش
در ضمن این وضعیت برای تمامی مرورگرها اینطوری
اما idm میتونه دانلود کنه
برای اپرا این طوری هستش:
روی یک گوشه ی خالی روی تولبار راست کلیک و انتخاب Customize رو میزنی بعد appearance و بعد button تب
بعدم preference رو میزنی و گزینه ی Enable the proxy رو غیرفعال میکنی
برای IE , Chrome هم همونطوره که سعید جان گفتن
برای فایرفاکس هم:
option بعد تب advanced و بعد هم تب network و بعد هم دکمه ی settings رو میزنی و در این صفحه تیک No Proxy رو فعال میکنی.
اگه باز هم اب این راه ج نداد بگو تا رههای بعدی رو بگم

May you do well:40:

Erfan.B
11-11-2011, 19:53
سلام
من همین دیشب نمیدونم چه بلایی به سر ویندوز 32 بیتیم اومد
دوتا ویندوز دارم یکی 64 بیت و دیگری 32 بیت الان از 64 بیت وارد پی سی ورلد شدم و به خوبی میتونم کانکت بشم(وارد اینترنت بشم)
اما از دیشب به الان همین وضعیت اتصال کامل به اینترنت اعلام میشه(یعنی چطور شما الان کانکت هستید، درظاهر همین وضعیته و همه چی روبه راه) اما هیچ سایتی با هیچ مرورگری لود نمیشه و مثله اینکه قطعه.
لطفا راهنماییم کنید
مرسی

دوست من آپرای شما چه ورژنی هست؟
ALT رو بزن از SETTINGS گزینه ی PREFERENCES رو انتخاب کن.به تب ADVANCED برو.PROXY SERVERS رو انخاب کن. اگه از پر ا ــک|/ـسی استفاده نمی کنی که تیک همه رو بردار اگه با IDM می تونی دانلود کنی بذار رو AUTOMATIC. یه شات هم از تب پ♪راک♪سی IDM بذاری بد نیست.
در ضمن شما از منوی استارت تایپ کن CMD.بعد این دستور رو وارد کن ببین بسته ای که ارسال می شه دریافت هم می شه یا نه. اگه REQUEST TIMED OUT داد بدون مشکل از تنظیمات ویندوزه.
ping 74.125.71.105 -t
برای کنسل کردنش هم CTRL +C رو بزن.
موفق باشي:11: