PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نمای داخلی خانه (عکس)

hasansmoke
09-11-2011, 03:35
سلام.اینها طراحی نمای داخلی خانه هست که توسط من و دوستم اقای قدسی ساخته شده.
این عکس ها در حالت ریل تایم هست و هیچگونه رندر تو تکسچر و ... ای در کار نیست.
البته میشه بهتر از هم کار کرد اما چون وقت کافی برای اینکا رو نداشتیم تا همینجا تمومش کردیم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

hasansmoke
09-11-2011, 10:56
سلام.لینک های عکس اپدیت شد.نمیدونم چرا نشون نمیداد.

lord arthas
09-11-2011, 11:06
خوب شده ولی سایه هاش یک جوریه :31:

hasansmoke
09-11-2011, 11:26
محیط سایه نداره.اونها امبینت هستش.میدونم یکم بد شده.چون لایت مپ هم نگرفتیم یه خورده مصنوعی و زیاد از حد جلوه میده.

aliscan
09-11-2011, 11:34
سلام

واسه من عکسی نمیاد؟!:13:

hasansmoke
09-11-2011, 11:46
نمیدونم چرا
ولی اینها لینک های عکسه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

vernal125
09-11-2011, 12:09
آفرین خیلی خوب شده ...
با چه انجینی هست یونیتی؟:46:

hasansmoke
09-11-2011, 12:49
اره.با یونیتی 3

parvizamd
09-11-2011, 13:14
حسن خیلی تار شده یکم شفافترش کنم.یه طوری شده ولی در کل خیلی قشنگهه:31:

AMIR REZAs
09-11-2011, 14:28
فوق العادست:11:
فقط فرش و پردتون زیادی روشنه:46:

Hotsun
09-11-2011, 20:57
کارت خیلی خوبه و خیلی ها هم یه ذره از این رو نمیتونن پیاده کنن ولی:

1.یکم عکاسی در نمای داخلی یاد بگیری بد نیست چون 3 تا عکسی که انداختی زاویه شون یه جوری تنظیم شده که انگار سقف کجه :31:
2.برای یه همچین کاری که انقدر کیفیت تکسچر داره نباید Mirror کردن مدل پرده زردی که کنار زده شده کار رو خراب کنه که متاسفانه این کار رو کره.
برای اینکه طبیعی تر بشه باید بعد از میرور کردن یکم تغییرات توی چروک های یه طرف داد تا بهتر دیده بشه.
3.اصولاً استفاده از چنین سقفی رایج نیست و حتی اگرم جایی باشه در حدیه که به اکثر افراد نشون بدی میگم تا حالا ندیدن و غیر طبیعی به نظرشون میاد>>>باید فقط دور لوستر رو از این طرح استفاده میکردین و بقیه رو معمولی میذاشتین در عوض برای قسمتی که دیوار و سقف میرسن به هم یه گچ بری شیک میذاشتی.
4.سایه که گفتی نداره ولی متاسفانه منبع نور درست و حسابی هم دیده نمشه.حداقل یه Illumination برای لامپ ها میذاشتی.
5.فرش ها معمولاً ریشه دارن دو طرفشون و یکم برجسته هستن در صورتی که الان انگار ملافه نازک با طرح فرش انداختی.
6.داش یادم میرفت.
پرده زیریه بدتر از روییه هست و 3 بار تکرار شده چروک هاش و از نظر بصری منظره جالبی رو نساخته.
7.SSAO که انداختی بد تنظیم شده و گوشه های دیوارا و بین سقف و دیوار رو به شدت پررنگ کرده در صورتی که توی واقعی این قضیه اینجوری نیست.
همین الان که داری میخونی به گوشه های اتاق خودت نگاه کنی بد نیست.
8.یجوری Glow یا یه چیزی مشابهش دادی که باعث شده رنگ ها برن تو هم و مثلاً اگه عکس آخر رو نگاه کنی کاملاً مشخصه که رنگ تلویزیون از اطرافش تاثیر گرفته.
9.تلویزیون انقدر خاکستری نمیشه صفحه اش و حتی مدل های صفحه مات هم یه رفلکشنی دارن از خودشون.
10.زمین هم به رفلکت و تنوع بیشتری نیاز داره.(مثلاً طرح بنداز روش به این صورت که گوشه ها یه رده سنگ نازکتر سیاه خوشگل و شیک با رفلکت کمتر وجود داشته باشه.)
11. نمیدونم AA بر پایه Image effect انداختی یا خواستی با بلور خیلی کم جلوی تیزی ها رو بگیری یا شایدم اصلاً ننداختی ولی هر چی هست به شدت توی چشم قرار داره و اصلاً خوب نیست.
12.تو بعضی حالتا چوب های مبل ها یجوری توشون نور افتاده و رنگشون یجوریه که انگار مثلاً جسم فلزی نیمه زنگ زده گذاشتی. :31:

اگه خواستی عکس بیشتر بده تا نکات بیشتری رو بگم.
از نماهای جدید باشه!!!

parvizamd
10-11-2011, 06:35
به پیام میگن :ماشین نقد:31:دمش گرم که اینقدر خوب نقد می کنه:31:

نکته بسیار کلیدی بود

hasansmoke
10-11-2011, 15:58
بابت نظراتتون متشکرم.میدونم این کار نکات ضعف زیادی داره اما شما واقعا نمیدونی این ها چی بودن والان چی شدن.
این عکس ها هم کار 2 ساعته هستش.خودم هم زیاد راضی نیستم.خیلی میشه بهتر از این ها کار کرد.

Hotsun
11-11-2011, 12:22
به پیام میگن :ماشین نقد[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]دمش گرم که اینقدر خوب نقد می کنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نکته بسیار کلیدی بود

شما لطف داری پرویز گل گلاب. :10:

بابت نظراتتون متشکرم.میدونم این کار نکات ضعف زیادی داره اما شما واقعا نمیدونی این ها چی بودن والان چی شدن.
این عکس ها هم کار 2 ساعته هستش.خودم هم زیاد راضی نیستم.خیلی میشه بهتر از این ها کار کرد.
راستش منم بعضی از چیزایی که میگم رو یکم سخت گیرانه میگم که هر کسی میخونه(نه فقط سازنده)فکر کنه که باید خیلی رو کارش دقت کنه تا گیر چنین حرفایی نیوفته و یکم به خودش بیشتر سخت گیری کنه تا نتیجه دلچسب تر بشه :20:البته خیلی چیزا رو هم از شماها یاد گرفتم و جا داره همینجا یه تشکر از تمام بچه های انجمن بکنم.

ممنون :10:

در ضمن حسن آقا اینو بدون که همین هم خیلی ها تو یه کار چند روزه نمیتونن در بیارن :46:
اگه موردی هم بوده به خاطر وقت کمیه که گذاشتی(2ساعتی که خودت گفتی)

Reza Azimy_RW
11-11-2011, 12:47
پیام جان واقعا خوب و ریز نقد میکنی . دمت گرم . حسن جان کارت خوبه منم با پیام موافقم . ولی من یه نکته ای رو بگم :

.SSAO که انداختی بد تنظیم شده و گوشه های دیوارا و بین سقف و دیوار رو به شدت پررنگ کرده در صورتی که توی واقعی این قضیه اینجوری نیست.
کلا" نظر من اینه نباید که همه چی تو بازیها عینه واقعیت باشه . بعضی چیزا باعث میشن بازی قشنگتر بشه همینطور که این مواردو تو بازیهایی مثله Crysis هم میبینیم ( افکتایی که از واقعیت یکم دوره ولی بازی رو گرافیکی تر میکنه ) . در کل به نظرم بعضی چیزا لازمه شکله واقعیت نباشه . هوم ؟ نظر تو چیه ؟

hasansmoke
11-11-2011, 14:45
سلام به همه.منم با یه سری سبک هایی حال میکنم که میشه توش چیزهای غیر طبیعی گزاشت.مثلا تو یه جایی اینقدر به صحنه بولوم بدی که همه چیز رویای بشه یا از این دسته.البته به سبک بازیت بستگی داره.

راستش منم بعضی از چیزایی که میگم رو یکم سخت گیرانه میگم که هر کسی میخونه(نه فقط سازنده)فکر کنه که باید خیلی رو کارش دقت کنه تا گیر چنین حرفایی نیوفته و یکم به خودش بیشتر سخت گیری کنه تا نتیجه دلچسب تر بشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]البته خیلی چیزا رو هم از شماها یاد گرفتم و جا داره همینجا یه تشکر از تمام بچه های انجمن بکنم.

اتفاقا من همیشه طرف دار کسایی هستم که منطقی از بازی انتقاد میکنند و خیلی هم خوشحال میشم.این نظرات بالای شما رو هم خوب تو ذهنم کردم که دفعه بعد از این مشکلات پیش نیارم.
از همه بابت نظراتشون ممنونم

parvizamd
11-11-2011, 16:41
حسن جان

انتقاد کلید پیشرفت هست .قدرشون بدون.

سونامی
11-11-2011, 17:06
سلام دوست عزیز کارت رو دیدم خوب بود

چند تا پیشنهاد داشتم با یک کسی که رندرینگ کار کرده از همین بچه های فروم صحبت کن ورندر و تکسچر و... در حقیقت خروجی نهایی با اون باشه

الته تو این کار باید حرفه ای باشه
یکم محیط تووووووووووون رو از خشک بودن در بیارید :دی تر کنید

3Dmajid
11-11-2011, 17:49
عکسات لود نمیشه :9:

Hotsun
12-11-2011, 01:01
پیام جان واقعا خوب و ریز نقد میکنی . دمت گرم . حسن جان کارت خوبه منم با پیام موافقم . ولی من یه نکته ای رو بگم :
نقل قول:
.SSAO که انداختی بد تنظیم شده و گوشه های دیوارا و بین سقف و دیوار رو به شدت پررنگ کرده در صورتی که توی واقعی این قضیه اینجوری نیست.
کلا" نظر من اینه نباید که همه چی تو بازیها عینه واقعیت باشه . بعضی چیزا باعث میشن بازی قشنگتر بشه همینطور که این مواردو تو بازیهایی مثله Crysis هم میبینیم ( افکتایی که از واقعیت یکم دوره ولی بازی رو گرافیکی تر میکنه ) . در کل به نظرم بعضی چیزا لازمه شکله واقعیت نباشه . هوم ؟ نظر تو چیه ؟
ممنون دوست عزیز.
کاملاً درست میگی ولی مشکل اینه که اون SSAO باعث شده یه خط بیوفته گوشه دیوارها.
مثلاً اگه کم کم سیاهیش کم شده بود فوق العاده میشد,حالا کاری به واقعی و غیر واقعیش نداریم :46:

اتفاقا من همیشه طرف دار کسایی هستم که منطقی از بازی انتقاد میکنند و خیلی هم خوشحال میشم.این نظرات بالای شما رو هم خوب تو ذهنم کردم که دفعه بعد از این مشکلات پیش نیارم.
خیلی ممنون که اینطوری برخورد میکنی.
یه جا بود رفتم به طرف حضوری کلی نکته در مورد نور پردازیش گفتم طرف پرو پرو برگشت بهم گفت همه اینا رو ما حل کردیم قبلاً,منم دیگه ادامه ندادم گفتم باشه تو راست میگی :31:

عکسات لود نمیشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما هم که کلاً تیک عکس رو برداشتن برات دیگه هیچ عکسی رو نمیبینی :31:

3Dmajid
12-11-2011, 10:32
شما هم که کلاً تیک عکس رو برداشتن برات دیگه هیچ عکسی رو نمیبینی

یعنی چی !! خب لود نمیشه دیگه :44:

aliscan
12-11-2011, 11:01
ایول سید جان خیلی باحال بود،حیف سایه نداره وگرنه طبیعی تر میشد،مدلها هم کار خودتونه؟:46:

hasansmoke
12-11-2011, 18:38
سلام به همه.کار من و دوستمه.

پیشگامان نوین
17-09-2013, 16:51
آره لود نمیشه:n14: