PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : BlueScreen******

mohsen_simon
08-11-2011, 19:18
سلام. 1 چند وقتی که می خوام سیستم خاموش کنم تا میاذ shutdown شه این صفحه آبی میاد که ویندوزمم کلا عوض کردم بازم نشد چکار کنم؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoodinfo
09-11-2011, 20:45
مشکل سخت افزاری هست !!!!! مهمترین سخت افزار Ram هست.
یا نصب یک سخت افزار معیوب و نصب درایور آن که به دلیل عدم کارایی قطعه معیوب ،اطلاعات به درستی قابل لود در رم نمی باشدو در هنگام خاموش کردن سیستم و غیرفعال کردن قطعه سیستم عامل دچار مشکل می شود!!!

با توجه به اعترافات شما انگار از نصب سخت افزار جدید خبری نبوده،که اگر هست چک کنید و ببینید که آیا زمان شروع این مشکل با زمان نصب قطعه جدید یکی می باشد یا خیر.درغیر این صورت به نظر بنده دست رم سیستم شما می باشد!!!

Dark Shine
09-11-2011, 21:04
تـا ویندوز رو عوض نکنی کسی نمی تونه بگه که مشکل سخت افزاری داره یا نه
شما اول ویندوز رو عوض کنید بعد نتیجه رو بگید
موفق باشی .

masoodinfo
10-11-2011, 16:05
تـا ویندوز رو عوض نکنی کسی نمی تونه بگه که مشکل سخت افزاری داره یا نه
شما اول ویندوز رو عوض کنید بعد نتیجه رو بگید
موفق باشی .

قربونت میگه که عوض کردم :31:

ess_1362
10-11-2011, 16:31
ربطی به رم نداره!
تداخل IRQ هست
کارتی ، سخت افزاری ، خلاصه چیز جدید در شیارهای pci یا هر جای دیگه نصب کردی؟(مخصوصا کارت ---)
البته ممکن هست مشکل درایور یکی از سخت افزار ها هم باشه!!

Dark Shine
10-11-2011, 19:52
قربونت میگه که عوض کردم :31:
ندیـدم . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ببینـید جامپر روی مادربرد اتصال داره ،

shahinfarasystem
13-11-2011, 10:01
سلام برادر

2 تا سوال:

1) ویندوز چی ریختی/؟؟؟ قبلا هم همین رو میریختی؟؟

2) برنامه یا سخت افزار جدیدی روی سیستمت نصب کردی؟؟؟

EXTREME
13-11-2011, 10:06
اینجا که پیغام IRQ داده
شما برید از تو ستاپ برای کارتی که تو شیار PCI قرار دادین یک IRQ جدید تعریف کنید و تست کنید ببینید درست میشه یا نه
یا برید تو دیوایس مینیجر و اون دیوایسی که باعث کانفلیکت میشه رو یک دور از تو SAFE MODE پاک کنید و ریست کنید با بالا آمدن ویندوز خود ویندوز یک IRQ جدید به اون سخت افزار نسبت میده
در کل هم بلو اسکرین علت های مختلفی داره که در تاپیک های مختلف بحث شده و راحت میتونید پیدا کنید