PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید باطری از دبی

saze
08-11-2011, 18:12
سلام
باطری نوت بوک asus چه جوری از دبی سفارش بدم؟سایت خرید آنلاین هست؟ارزش دار ه از دبی بگیرم،قیمت دبی از ایران پایین تر هست؟راهنمایی بفرمایید.

Farshid72
08-11-2011, 18:30
ایسوس خوب تو ایران جا افتاده و خوب دارن سرویس دهیش میکنن توصیه من همین ایرانه

saze
08-11-2011, 20:32
ایسوس خوب تو ایران جا افتاده و خوب دارن سرویس دهیش میکنن توصیه من همین ایرانه
شما جای مطمئنی برای خرید اینترنتی سراغ داری؟

Mr.Mazmamfi
13-11-2011, 11:57
سلام
باطری نوت بوک asus چه جوری از دبی سفارش بدم؟سایت خرید آنلاین هست؟ارزش دار ه از دبی بگیرم،قیمت دبی از ایران پایین تر هست؟راهنمایی بفرمایید.

سلام
کلا یه باتری قیمتش حدود 60 الی 70 تومنه ، ارزش نداره از دبی بخری و کلی درد سر بکشی ، بهترین خرید میتونه از همین ایران باشه .

اگر یه مقدار کارهای فنیت خوبه و جرات خراب کردن وسایل الکترونیکی رو داری ، پیشنهاد میکنم خودت عوضش کنی (میتونه تجربه خوبی باشه )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی اگر نخواستی ، میتونی به شرکت های گارانتی مثل سازگار و یا ویستا مراجعه کنی و ببینی باتری مدل لپ تاپ شما رو دارن یا نه ، (به احتمال خیلی قوی دارن ) و از همونا بخری .
و یا بدی همونا سل های باتریتو عوض کنن .

نکته » گارانتی لپ تاپت چیه ؟ اول همون شرکت ببرش .

saze
13-11-2011, 17:41
سلام
کلا یه باتری قیمتش حدود 60 الی 70 تومنه ، ارزش نداره از دبی بخری و کلی درد سر بکشی ، بهترین خرید میتونه از همین ایران باشه .

اگر یه مقدار کارهای فنیت خوبه و جرات خراب کردن وسایل الکترونیکی رو داری ، پیشنهاد میکنم خودت عوضش کنی (میتونه تجربه خوبی باشه )

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدولی اگر نخواستی ، میتونی به شرکت های گارانتی مثل سازگار و یا ویستا مراجعه کنی و ببینی باتری مدل لپ تاپ شما رو دارن یا نه ، (به احتمال خیلی قوی دارن ) و از همونا بخری .
و یا بدی همونا سل های باتریتو عوض کنن .

نکته » گارانتی لپ تاپت چیه ؟ اول همون شرکت ببرش .
سلام
گارنتی ویستا-هزینه عوض کردن سلهای باتری ؟

Mr.Mazmamfi
15-11-2011, 11:25
سلام
گارنتی ویستا-هزینه عوض کردن سلهای باتری ؟

هزینش حدود 40 الی 50 تومن در میاد .

You & I
25-11-2011, 13:31
دوست عزیز هرچی که از خارج بیاد داغون میشه باز میکنن داغونش میکنن و بعد برات میارن به نطر من اصلا به خارج فک نکن !
شما میتونید !تویه همیت جمهوری خودمون دنبال ش بگیری !پیدا میکنی !