PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک!!ویندوز7 اکتیوه ولی بک گراند ندارم بعضی نرم افزارا ازکار افتادن

mali.sh
08-11-2011, 12:38
[U]سلام
من چند روز پیش ویندوز7 رو آپدیت کردم (ویندوزم Ultimate 32 بیتی) بود و سرویس پک 1 رو دانلودکرد و نصب شد. بعد اون هم چندتا ازآپدیتای بعدی رو نصب کردم و سیستمم مشکلی نداشت تا اینکه دوتا آپدیت دات نت سرویس پک 1 رونصب کردم که بکگراندم رفته و هیچی بکگراندی اعمال نمیشه. xps viewer کار نمیکنه .. پرینتر مجازی Adobe هم ار کار افتاده...
شده مثل وقتی که ویندوز آکتیو نباشه ولی ویندوز اکتیوه
این دوتا آپدیت هم پاک کردم مشکل حل نشد....
چکارکنم؟

:41:

jafarian
08-11-2011, 14:22
1: ازsystem restore ویندوزکمک بگیرین سیستم به قبل از زمانیکه این مورد پیش بیاد بازگردانی کنیدببینید درست میشه

2: کرک ویندوز خودتون به وسیله برنامه MBR Regenerator اول پاک کنید بعدش که ریست شد بالا اومد از کرک Windows Loader برای کرک کردن ویندوز استفاده کنید

3: رجیستری ویندوز فیکس و optomioze کنید بابرنامه vit registry fix :20:

mali.sh
10-11-2011, 09:21
1: ازsystem restore ویندوزکمک بگیرین سیستم به قبل از زمانیکه این مورد پیش بیاد بازگردانی کنیدببینید درست میشه

2: کرک ویندوز خودتون به وسیله برنامه MBR Regenerator اول پاک کنید بعدش که ریست شد بالا اومد از کرک Windows Loader برای کرک کردن ویندوز استفاده کنید

3: رجیستری ویندوز فیکس و optomioze کنید بابرنامه vit registry fix :20:
هرسه مورد روانجام دادم مشکل حل نشد:19:
یه ویندوز دیگه تو یه درایو دیگه نصب کردم متوجه شدم تمام فایلا که تو دسکتاپ ویندوز قبلیه غیر قابل استفاده شدن...
راستی من Team Viewerهم نصب کرده بودم شاید مشکل از اون بوده(البته الان که سیستم ریستور کردم دیگه نصب نیست) آخه مدیا پلیر برا فایل های صوتی وتصویری دسکتاپ این اخطار رومیده.

Windows Media Player cannot access the file. The file might be in use, you might not have access to the computer where the file is stored, or your proxy settings might not be correct.

web help مدیا پلیر

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mali.sh
10-11-2011, 10:32
اقا فک کنم فهمیدم چی شده ...........
مشکل از همون Team Viewer یه permissions ایجاد کرده
حالا این permissions روی Folder desktop قرار گرفته که قابل ادیت و Remove نیست چطوری میتونم این permissionsرو حذف کنم.

mali.sh
10-11-2011, 12:20
اقا من چطوری میتونم permissions رو حذف کنم ؟
وقتی میخوامحذف کنم این اخطار رومیده؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mali.sh
14-11-2011, 15:21
اهلی پی سی ورد کمک کنین دیگه:19:

joe_satriani
14-11-2011, 17:58
اقا من چطوری میتونم permissions رو حذف کنم ؟
وقتی میخوامحذف کنم این اخطار رومیده؟

با سلام
در همین پنجره ای که در سمت راست چپ باز شده روی دکمه ی advanced کلیک کنید.
سپس در کادری که باز میشه در تب permission در کادر وسط همون S-1-5 رو پیدا و انتخاب کنید.
سپس تیک گزینه ی inherit from parent the permission entries رو بردارید و در پیغامی که میده copy رو انتخاب کنید و سپس کادرها رو ok و ببندید.
حالا میتونید پاکش کنید اون گزینه رو.

موفق باشید.

mali.sh
16-11-2011, 21:10
باتشکر از دوستان :11:

حل نشد
مجبور شدم درایو c رو فرمت کنم و یه ویندوز جدید نصب کنم.....
فقط متاسفانه حدود 4 گیگ اطلاعات ازدست دادم که ازسهل انگاری خودم بود دسکتاپ که جای کپی اطلاعات مهم نیست:46: