PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Help !!!!افت فریم شدید تو بازی ها

mahmoud_bahal
07-11-2011, 23:15
سلام به تمام اعضای محترم انجمن.یه مشکل عجیبه که حدود یک هفته برای من افتاده اونم اینه که وسط بازی ها افت فریم شدیدی دارم به طوری که راحت بازی می کردم این بازی هارو مشخصات سیستمم واقعا عالیه ... نمی دونم چرا اینجوری شده.ویندوز رو عوض کردم.گرافیک اپدیت کردم.
cpu : intel corei7 2600k
vga 6870 shaphire
ram 4gig 1600
man asus p8p67 le
win 7 64bit

بازهایی که تست کردک که قبلا عالی اجرا می شدن.fifa12-nba2k12
عجیبن هر دوتا هم جا های خاصی از بازی افت فریم دارن.مثلا فیفا طرف دروازه ها بازی روان اجرا میشه.ولی مرکز زمین افت فریم دارم.

hamedre81
11-11-2011, 10:42
سلام به تمام اعضای محترم انجمن.یه مشکل عجیبه که حدود یک هفته برای من افتاده اونم اینه که وسط بازی ها افت فریم شدیدی دارم به طوری که راحت بازی می کردم این بازی هارو مشخصات سیستمم واقعا عالیه ... نمی دونم چرا اینجوری شده.ویندوز رو عوض کردم.گرافیک اپدیت کردم.
cpu : intel corei7 2600k
vga 6870 shaphire
ram 4gig 1600
man asus p8p67 le
win 7 64bit

بازهایی که تست کردک که قبلا عالی اجرا می شدن.fifa12-nba2k12
عجیبن هر دوتا هم جا های خاصی از بازی افت فریم دارن.مثلا فیفا طرف دروازه ها بازی روان اجرا میشه.ولی مرکز زمین افت فریم دارم.

این مشکل معمولا از ویندوز است وبا برنامه Windows 7 Manager حل می شودبا این برنامه ریجستری راتمیزکنید
اگر بازی درست نشد ویندوز راعوض کنید 90در صد درست می شود

من خودم هم همچین مشکلی داشتم با این کار ها درست می شد

mahmoud_bahal
11-11-2011, 14:39
این مشکل معمولا از ویندوز است وبا برنامه Windows 7 Manager حل می شودبا این برنامه ریجستری راتمیزکنید
اگر بازی درست نشد ویندوز راعوض کنید 90در صد درست می شود

من خودم هم همچین مشکلی داشتم با این کار ها درست می شد
ویندوز رو عوض کردم فرقی نکرد. این برنامه رو تست می کنم امیدوارم درست شه.

hamedre81
12-11-2011, 21:55
ویندوز رو عوض کردم فرقی نکرد. این برنامه رو تست می کنم امیدوارم درست شه.

سلام
دوست عزیز من این مشکل را رویwindows 7 professionalداشتم

windwos 7 home premium نصب کردم این گیر کردن ها موقع بازی دیگه ندارم

البته این گیر کردن ها را روی باری فیفا 11 داشتم وقتی که فیفا 12 گیرم امد ویندوز من نخشه خانگی بود ولی 32 بیتی