PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با Startup ویندوز سون

daniyal2007
07-11-2011, 08:30
با درود به دوستان. دو تا سوال در ویندوز سون 64 بیتی دارم که ممنون میشم کمکم کنید
(ویندوز سرویس پک 1 و آپدیت هست)

اول اینکه در اضافه کردن برنامه به Startup ویندوز مشکل دارم.
میخوام چند تا از برنامه مورد نیاز خودم رو (از جمله برنام Core Temp) به Startup ویندوز سون اضافه کنم تا به همراه راه اندازی ویندوز اجرا بشن.
اما از هر راهی استفاده میکنم برنامه ها اجرا نمیشن و باید بعد از ورود به ویندوز، بصورت دستی برنامه ها رو اجرا کنم.

برای این کار آیکون برنامه رو در پوشه Startup ویندوز که برای این کار هست گذاشتم ، اما جواب نداد
از برنامه TuneUp Utilities و از قسمت Startup Programs یک برنامه جدید اضافه کردم (که در msconfig هم دیده میشه) . اما باز هم . . . :41:
ممنون میشم بدون استفاده از برنامه دیگه ای ، در حل این مشکل منو راهنمایی کنید

-
واما سوال دوم :
آیا امکان داره در Start Menu ویندوز سون ، در کنار پوشه های پیش فرض موجود(Pictures و Documents و . . .) یک پوشه متفرقه اضافه کرد؟

A M ! N
07-11-2011, 14:26
با درود به دوستان. دو تا سوال در ویندوز سون 64 بیتی دارم که ممنون میشم کمکم کنید
(ویندوز سرویس پک 1 و آپدیت هست)

اول اینکه در اضافه کردن برنامه به Startup ویندوز مشکل دارم.
میخوام چند تا از برنامه مورد نیاز خودم رو (از جمله برنام Core Temp) به Startup ویندوز سون اضافه کنم تا به همراه راه اندازی ویندوز اجرا بشن.
اما از هر راهی استفاده میکنم برنامه ها اجرا نمیشن و باید بعد از ورود به ویندوز، بصورت دستی برنامه ها رو اجرا کنم.

برای این کار آیکون برنامه رو در پوشه Startup ویندوز که برای این کار هست گذاشتم ، اما جواب نداد
از برنامه TuneUp Utilities و از قسمت Startup Programs یک برنامه جدید اضافه کردم (که در msconfig هم دیده میشه) . اما باز هم . . . :41:
ممنون میشم بدون استفاده از برنامه دیگه ای ، در حل این مشکل منو راهنمایی کنید

-
واما سوال دوم :
آیا امکان داره در Start Menu ویندوز سون ، در کنار پوشه های پیش فرض موجود(Pictures و Documents و . . .) یک پوشه متفرقه اضافه کرد؟
سلام
سوال اول:
کلی راه برای این کار هست که بهتره به اینجا مراجعه کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اما دومی:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Explorer\Shell Folders

اینجا میتونی هر چی رو که میخوای Edit کنی و آدرس مسیری که میخوای باشه مینویسه و Modify میکنی

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق و :11:موئید باشین

jafarian
07-11-2011, 14:42
برای مورد اولتون تو فروم پایین کامل تو ضیح داده مورد داشتین بگین راهنمایی کتم روش سایت دوم رو هم که قرارمیدم تست بزنید برای مورد دوم هم روی گزینه منوی start کلیک راست کنید بعدشم گزینه properties انتخاب کنید بعدشم گزینه customize بعدم طبق شکلی که قرار میدم گزینه مورد نظر پیدا کنید تیک اون قسمت مربوطه رو که مشخص کردم بزنیدطبق شکل دو بعدم اوکی کنید بیاین بیرون بعد که منوی استارت اجرا کنید میبینید یک گزینه به اسم Recoard TV اضافه شده که روی همون گزینه کلیک راست میکنید بعدشم گزینه properties انتخاب میکنیدطبق شکل 4 هم به سربرگ موردنظر میرین که Library باشه پوشه اونجا رو انتخاب میکنید بعدشم روی گزینه Remove کلیک کنید تا پاک بشه بعدشم طبق شکل 5 روی گزینه Include a folder کلیک کنید اول تو صقحه بعدم مسیر پوشه مورد نظر خودتون بدین تا به منوی استارت همون قسمتی که مد نظرتون هست اضاف بشه :20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]