PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دیدن کلیپ در یوتیوب

atefeh77
06-11-2011, 21:43
سلام به همگی.نمیدونستم این مشکلم رو کجا باید بگم واسه همین اینجا گفتم:worried: الان حدود دو روز میشه که هر وقت وارد یوتیوب میشم اون کلیپ یا فیلم رو نشون نمیده فقط یه تصویر سیاهی هستش فلش پلیرم رو هم آپدیت کردم ولی درست نشد:sad::sad: اگه تو سایت دیگه ای هم یه کلیپ از یوتیوب رو گذاشته باشن بازم فقط یه مستطیل سیاهه.اگه راهنماییم کنین ممنون میشم:11:

A M ! N
06-11-2011, 23:21
سلام به همگی.نمیدونستم این مشکلم رو کجا باید بگم واسه همین اینجا گفتم:worried: الان حدود دو روز میشه که هر وقت وارد یوتیوب میشم اون کلیپ یا فیلم رو نشون نمیده فقط یه تصویر سیاهی هستش فلش پلیرم رو هم آپدیت کردم ولی درست نشد:sad::sad: اگه تو سایت دیگه ای هم یه کلیپ از یوتیوب رو گذاشته باشن بازم فقط یه مستطیل سیاهه.اگه راهنماییم کنین ممنون میشم:11:
سلام
برای باز شدن یک ویدئو اول باید بافرینگ انجام بشه پس نیاز به منتظر موندن گاهی زیاد هست
فقط نیاز به ورژن 11 دارین
چون یوتیوب از فلش پلیر استفاده میکنه
برای فایرفاکس، سافاری، اپرا:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

این هم صرفا برای IE

مرجع:

موفق و :11:موئید باشین

jafarian
06-11-2011, 23:40
با استفاده ازبرنامه ccleaner ابتدا کش و کوکی و هیستوری مرورگر خودتون پاک کنید کامل اگر مرورگرتون فایرفاکس ازبرنامه SpeedyFox استفاده کنید یکبار تا مرورگرتون optomize کنه درضمن مرورگر خودتونم چنج کنید آخر سر با یک مرورگر دیگه هم تست بزنید مثلا opera بعد خبرش بدین :20:

تاپیک ccleaner

لینک دانلود SpeedyFox

atefeh77
07-11-2011, 02:01
سلام
برای باز شدن یک ویدئو اول باید بافرینگ انجام بشه پس نیاز به منتظر موندن گاهی زیاد هست
فقط نیاز به ورژن 11 دارین
چون یوتیوب از فلش پلیر استفاده میکنه
برای فایرفاکس، سافاری، اپرا:

این هم صرفا برای IE

مرجع:

ماله من هم ورژن 11 هستش ولی نمیشه

atefeh77
07-11-2011, 02:10
[QUOTE=jafarian;6609665]با استفاده ازبرنامه ccleaner ابتدا کش و کوکی و هیستوری مرورگر خودتون پاک کنید کامل اگر مرورگرتون فایرفاکس ازبرنامه SpeedyFox استفاده کنید یکبار تا مرورگرتون optomize کنه درضمن مرورگر خودتونم چنج کنید آخر سر با یک مرورگر دیگه هم تست بزنید مثلا opera بعد خبرش بدین :20:

تاپیک ccleaner

لینک دانلود SpeedyFox

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[/QUOT

هر کاری میکن دانلود نمیشه نصفش میره بعد قطع میشه اگه میشه از یه سرور دیگه بزارین مرورگرم هم IE هستش.راستی این برنامه کاربردش چیه؟ اگه این رو نصب کنم دیگه ویدیو ها رو نشون میده؟

A M ! N
07-11-2011, 13:46
هر کاری میکن دانلود نمیشه نصفش میره بعد قطع میشه اگه میشه از یه سرور دیگه بزارین مرورگرم هم IE هستش.راستی این برنامه کاربردش چیه؟ اگه این رو نصب کنم دیگه ویدیو ها رو نشون میده؟

ابتدا باید برنامه رو کاملا پاک کنین فلش پلیر رو که با این برنامه پاک میشه( برای دانلودش هم باید از ...:20: استفاده کنین و گرنه نمیزاره دانلود کنین چون ایرانی هستین)

همین راهی هست که خود یوتیوب گزاشته برای این کار اینم توضیحات بیشتر:

joe_satriani
07-11-2011, 14:00
با سلام
با چی داخل سایت یوتیوب میرید دوست عزیزم؟

موفق باشید.

atefeh77
07-11-2011, 14:42
با vpn.اولین بارم نیست من چند ماهه که اینجوری وارد یوتیوب میشدم و هر کلیپی که می خواستم با idm

دانلود می کردم الان یه دو سه روزی هست که اینجوری شده

atefeh77
07-11-2011, 15:11
ابتدا باید برنامه رو کاملا پاک کنین فلش پلیر رو که با این برنامه پاک میشه( برای دانلودش هم باید از ...:20: استفاده کنین و گرنه نمیزاره دانلود کنین چون ایرانی هستین)

همین راهی هست که خود یوتیوب گزاشته برای این کار اینم توضیحات بیشتر:

وایییییی همه ی این کارو کردم بعد درست شد:26: مرسی Dr.Smith عزیز خیلی خوبین:11::11::40::40:.حالا خدا کنه خراب نشه Thanx again

Abdollahn73
19-12-2012, 17:19
29/09/91 : سلام من با ف-ل-ت-ر-ش-ك-ن-ps.....3 ميرم تو سايت يوتيوب اما ويدئو ها رو نشون نميده و ميگه flashplayer نصب كن با اينكه من آخرين ورژن اون رو هم نصب كردم باز هم نشون نميده . چيكار كنم ؟ در ضمن من فقط ميتونم با IE وصل بشم . لطفا جواب بديد :n03:

mniiinm
16-09-2013, 16:41
توی سایت --------- هم نگاه کن ببین ویدیوتو نشون میده یا نه
توی این سایته ویدیوهای یوتیوب رو میشه جستجو و تماشا و دانلود کرد سایته فیلتر نیست فقط یه مورد داره اونم اینکه خودش سیستم فیلترینگ داره و همه ی ویدیو ها رو نشون نمیده
آدرسش : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])