PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کار با دانلود منیجر با ------ در ویندوز7

daliddid
06-11-2011, 18:32
با سلام
من در محل کارم اینترنت با ------ سرور استفاده میکنم که برای دانلود از نرم افزار IDM با تنظیمات ------ در ویندوز XP استفاده میکردم و مشکلی نداشتم.
بعد از ارتقاع به ویندوز 7 به مشکل برخوردم و امکان دانلود با IDM و هیچ نرم افزار دانلود منیجر دیگری را ندارم. و پیغام خطای زیر را دریافت میکنم:

Proxy authorization is required for this proxy server. You change proxy username and password in "Options/Proxy"

Details:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 407 Proxy Authentication Requird ( Forefront TMG requires authorization to fulfill the request. Access to the Web Proxy filter is denied. )

ممنون میشم اگه راهنمایی بفرمایید.

Mr.reCoder
06-11-2011, 18:54
سلام

در منوی Downloads گزینه Options را انتخاب کنبد و از تب Proxy قسمت های Use HTTP Proxy رو فعال کرده و قسمت های مورد نظر رو پر کنید.
Proxy: که مشخه!
Port: که مشخه!
User name: که مشخصه!
Password: رمز مربوطه (این مشخص نبود! :31:)
Confirm password: رمز رو دوباره وارد کن!!!

daliddid
06-11-2011, 19:04
ممنون از اینکه جوابم رو دادین ولی اگه دقت کنین من توضیح دادم که تنظیمات رو بدرستی انجام میدم و مشکلی در تنظیمات ندارم، چرا که در ویندوز XP قبلی خود و حال حاضر همکاران این تنظیمات را انجام داده ام و مشکلی وجود ندارد.
این مشکل را فقط در ویندوز 7 دارم و بعد از اعمال تنظیمات ذکر شده شما، موقع دانلود فایل پیغام خطای زیر را دریافت میکنم:

Proxy authorization is required for this proxy server. You change proxy username and password in "Options/Proxy"

Details:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 407 Proxy Authentication Requird ( Forefront TMG requires authorization to fulfill the request. Access to the Web Proxy filter is denied. )

joe_satriani
06-11-2011, 19:21
ممنون از اینکه جوابم رو دادین ولی اگه دقت کنین من توضیح دادم که تنظیمات رو بدرستی انجام میدم و مشکلی در تنظیمات ندارم، چرا که در ویندوز XP قبلی خود و حال حاضر همکاران این تنظیمات را انجام داده ام و مشکلی وجود ندارد.
این مشکل را فقط در ویندوز 7 دارم و بعد از اعمال تنظیمات ذکر شده شما، موقع دانلود فایل پیغام خطای زیر را دریافت میکنم:

Details:

با سلام
خوب این پیغام عدم ارتباط پروکــسی رو با سرور میده و فایده ای نداره. چون هیچ اتصالی در واقع انجام نمیشه.
کاری که دوستمون گفتن رو هم انجام میدید حل نمیشه؟

موفق باشید.

daliddid
06-11-2011, 19:35
متاسفانه با اعمال تنظیمات در ویندوز 7 مشکل حل نمیشه ، در حالیکه با همین تنظیمات در ویندوز XP مشکلی ندارم.

من فکر میکنم مربوط به تنظیم خاصی در ISA Server باشه که در جزئیات خطا به اون اشاره شده و مربوط به TMG هست:

باز هم از همکاری شما سپاسگذارم

A M ! N
06-11-2011, 22:03
متاسفانه با اعمال تنظیمات در ویندوز 7 مشکل حل نمیشه ، در حالیکه با همین تنظیمات در ویندوز XP مشکلی ندارم.

من فکر میکنم مربوط به تنظیم خاصی در ISA Server باشه که در جزئیات خطا به اون اشاره شده و مربوط به TMG هست:

باز هم از همکاری شما سپاسگذارم

برنامه ی ------ شما اول باید به سرور وصل شده باشه و بعد از تنظیماتش استفاده کنین
مادامی که برنامه ------ با موفقیت به سرور connect نشه اون تنظیمات که وارد کردین بیهوده است
بعد از متصل شدن هم بهتره تنظیمات ------ رو از browser کپی کنین داخل IDM
من خودم به راحتی دارم ازش استفاده میکنم
موفق و :11:موئید باشین