PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : APB Reloaded

soroosh_cz
06-11-2011, 17:43
سلام.
عجیبه که تو این فروم به این بزرگی به یه چنین بازی با ابهتی که یه زمانی مال EA بوده بی توجهی بشه :13:
اینجا هیچکس APB Relaoded نمی زنه؟؟؟؟ :19:
خودم تا برای آشنایی یه مقدار خیلی کمی معرفیش می کنم، بعدش ویدیو و فایل آموزش تصویری رو پایین میذارم برای دانلود، خودتون قضاوت کنید. برای من این اولین بازی آنلاینی هست که دارم برای مدت بیشتر از 7 ماه بازیش میکنم.( یه جورایی اعتیاد آوره). :8:

APB Reloaded

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Game type Information:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
البته باید بگم که اون سایز بازی که گفته سایز نهایی هست وگرنه ستآپی که شما دانلود میکنید حدود 3.5گیگ هست بعد از نصب میشه 5.1 گیگ.
بازی به صورت دزد و پلیسی و تقریبا مثل GTA هست(از این لحاظ که سوار ماشین میشی :27:).

System Requirements:

این بازی توضیحات زیاد داره و من خوندن Review رو میذارم به عهده ی خودتون.

البته اینو بگم که تو فایل آموزشی تمام نکات گفته شده! (باتوجه به گذشت زمان یه تفاوتهای خیلی کوچیکی رخ داده ولی پایه و اساس آموزش درسته).
در ضمن تو لینک بالا از معایبی که برای بازی نوشته باید بگم که دو گزینه ی ( -Abysmal matchmaking system. -Significant lack of content) توی آپدیت های جدید برطرف شدن. و اون باگها هم تا حد زیادی کم شدن، گلیچ ها هم که نمک بازی هستن :31:
یه فایل ویدیویی از بازی هم گرفتم که منو در حال بازی کردن با یه OSMAW که همون Rocket Launcher بازی هست نشون میده(مرحله خلوته، اگه خواستید یه مرحله ی شلوغ پلوغ هم میتونم براتون بذارم بخندید :21:)
در هر حال ممکنه چیزای زیادی مانع از بازی کردن این بازی بشه ولی به امتحانش (که قطعا ولش نمیکنید) می ارزه.
تو فایل آموزشی تمام نکات از جایی که باید ثبت نام کنید تا مراحل و .. رو توضیح دادم. با این حال اگر سوال دیگه ای هم داشتید در خدمتم.
با اینکه فایل رو خودم نوشتم و حق کپی رایت داره :31: ولی اونو Share میکنم و همه آرادن بدون نام بردن از من هر کجا که خواستن درجش کنن. :10: این رو برای این انجام میدم چون میخوام بیشتر ایرانی تو سرورای APB ببینم. فکر کنم از هفت ماه پیش تا حالا فقط 2نفر ایرانی به پستم خورده باشه(یکیشون -- میکرد، اون یکی نوب بود) :27:
فایل اموزشی متنی:

پسورد:

فایل ویدویی از یک مرحله از بازی(این مرحله 3v3 شد وگرنه بازی تا 25v25 هم پشتیبانی میکنه :46:) فایل بصورت پکیج SFX هست:

بازی با پینگی حدود 200-275 هم قابل بازی کردنه.
انتخاب با خودتون.
من در سرور (Obeya (EU1 هستم و دو کاراکتر Soroosh(به عنوان پلیس) و Riya(به عنوان مجرم) دارم.
منتظرتون هستم. :20:
اگر کسی با دانلود 3.5گیگ بازی مشکل داره بهم پ.خ بده یه راه حل بهش میدم. :5:
اینم چند تا عکس از محیط بازی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

دوباره میگم اگه سوالی هست در خدمتم.
با تشکر!
سروش

alivw71
06-11-2011, 18:04
بازیش جالب به نظر میرسه. شبیه sa mp خودمونه .
گرافیکش که به نظر خوب میرسه. فقط حجمش زیاده.
.................................................. ........
1- بازی رایگانه؟(باید با cd key ) وارد بازی شد؟
2- بازیش چطوریه؟ فقط باید بکشیم؟
3-افلاین هم داره؟

alivw71
06-11-2011, 18:11
سبک بازی MMORPG .که باید یه شغل انتخاب کنیم ( دزد.پلیس.دکتر و...)
باید کارت کرافیک خفن داشته باشیم. چون بازی خیلی طبیعه.

Aria1997
06-11-2011, 18:35
سبک بازی MMORPG .که باید یه شغل انتخاب کنیم ( دزد.پلیس.دکتر و...)
باید کارت کرافیک خفن داشته باشیم. چون بازی خیلی طبیعه.

سلام

پابلیشر این بازی Gamersfirst هستش همونی که Warrock رو منتشر کرده

و این هم اکانت من هستش کاری داشتید پ.خ بزنید :10:

من تقریبا هر‌روز بازی می‌کنم ...

ariaxx2012

alivw71
06-11-2011, 18:47
سلام

پابلیشر این بازی Gamersfirst هستش همونی که Warrock رو منتشر کرده

و این هم اکانت من هستش کاری داشتید پ.خ بزنید :10:

من تقریبا هر‌روز بازی می‌کنم ...

ariaxx2011
همین بازی رو؟
چطوریه باید تو بازی چی کار کنیم؟
.....................................
من اگه به خام دانلود کنم 7 روز طول میکشه.:34: با سرعت 26 کیلوبایت که این دانلودرش داره.
دانلودرش رو دانلود کردم 13 مگ بود . زده بود 7-6 day زمان میبره:weird:

Aria1997
06-11-2011, 19:03
همین بازی رو؟
چطوریه باید تو بازی چی کار کنیم؟
.....................................
من اگه به خام دانلود کنم 7 روز طول میکشه.:34: با سرعت 26 کیلوبایت که این دانلودرش داره.
دانلودرش رو دانلود کردم 13 مگ بود . زده بود 7-6 day زمان میبره:weird:

ببینم چی‌ می‌شه :31:

ببینم می‌تونم واستون کم حجمش کنم یا نه ؟

۳.۵ گیگ رو اگه بخوایم کم حجمش کنیم فوقش می‌شه ۳ گیگ :23:

ali722
06-11-2011, 19:31
بازی به نظر جالب می آد البته تو ژانر خودش چون اینطور که معلومه از عکساش تو بازی باید قابلیت های زیادی داشته باشیم که یارو تو عکس لباس sub _zero رو پوشیده و باید خیلی جالب باشه ولی به طور کلی من با game first به دو دلیل مشکل دارم اول اونکه پر هکر هست البته warrock که اینطوری بود دوم کلا خیلی گیر و گور تو reactor سایت game first که به اندازه یا شاید بیشتر reactor سایت ijji
دردسر اجرا داشته باشه اگه این دو مشکل رو حل کرده بگو چون من تابستون که reactor این شرکت رو گرفتم گند زد تو ویندوز و کلا ویندوز رو عوض کردم.

ali722
06-11-2011, 19:44
راستی اصلان چرا برای این بازی تاپک مجدد زدید این تاپک قبلا زده شده یه نگاه به ادرس زیر کنید میگم چرا این بازی رو یه حا دیدم:27:

soroosh_cz
06-11-2011, 21:02
سلام، با عرض معذرت.
باور کنین اون تاپیک رو ندیدم، نیم ساعت هم گشتم خبری نبود. شما چجوری پیداش کردین؟
حالا اون تاپیک برا APB بود این برا APB Reloaded :31: چون ما هم میتونیم بازی کنیم...
در مورد هکرها بگم که دوره ای میان. مثلا یه هکر میاد یه مدل از -- ها رو میسازه، تا وقتی که G1 بیاد راهشو ببنده یه هفته طول میکشه، جالب اینه که به نظر من و خیلی افراد دیگه بازی اونقدر زیبا هست که حتی با وجود هکرها ارزش بازی کردن رو داشته باشه، بردن بازی مقابل هکر افتخاری دیگر است.
تنها نکته ی بدی که هست اینه که حجم زیادی در ساعت از ترافیکتون فرت میشه. 40مگ دریافت و 10 مگ ارسال.
اینم هست که شاتل منو به سرور وصل میکرد ولی آسیاتک نه! به همین دلیل مجبور شدم برم یه چیز پی ان بگیرم از آلمان(چون سرورهای اصلی اونطرفان) که البته پینگم رو 50میلی ثانیه نسبت به شاتل کمتر کرده و الان با 200 بازی میکنم.

Warrock در مقابل APB از همه لحاظ هیچه! تریلرشو از سایتش دیدم.

Arrowtic
06-11-2011, 22:16
ممنون بابت تاپیک.
عزیز یه سوال از شما که بازی میکنی:پینگت از یاهو چنده تو cmd؟
چون من خونه دوستم بازی کرده بودم اون سرعتش یه کوچولو از من پایین تره شدید لگ بود!

soroosh_cz
06-11-2011, 23:16
بدون چیز پی ان سرور آلمان (که باش بازی مینکنم)

و

با چیز پی ان آلمان:

و

البته بگم که پینگ بازی یکم از این 4.2.2.4 چه با چیز پی و چه بدون چیز پی کمتر هست.

ali722
06-11-2011, 23:50
اون قضيه reactor نگفتي راحت دان مي شه، گيري يا لگ با پينگ من كه تو 4.2.2.4 اطراف 150 هست نداره؟ من قبلا تو اين شركت بازي مي كردم بدترين مشكلش ه ك ر هست كه اخرين بار تو تابستون چك كردم تو warrock فراون بود كه هك نمي شد اصلا بازي كني و راستي يكم بيشتر در مورد گيم پلي اش برامون بگو

soroosh_cz
07-11-2011, 00:11
دوست عزیز، قضیه ی ه ک ر ها رو گه توضیح دادم .
Reactor چیه؟؟ اگه منظورت دانلودرش هست، بله درسته و فایل رو دانلود میکنه،
برای گیم پلی هم اون فایل متنی که تو پست اول دادم را دانلود کن و بخون، بعدش اگه سوالی بود در خدمتم.
الانم میرم کمی APB بزنم یه ساعت دیگه میام.

Amir.prs
07-11-2011, 11:13
یه سوال کلی

میشه بازی کرد ؟ دانلود کنم بدونه لگ و ........
نمیشه بازی کرد ؟ دانلود نکنم : دی

alivw71
07-11-2011, 11:13
من warrock رو که دانلود کرده بوده اصلا سرورا دیده نمیشدن. با vpn باید وصل میشدم.
این بازی هم اینجوریه؟؟

soroosh_cz
07-11-2011, 14:36
یه سوال کلی

میشه بازی کرد ؟ دانلود کنم بدونه لگ و ........
نمیشه بازی کرد ؟ دانلود نکنم : دی

اگر نمیشد بازی کرد، پس من چجوری 7ماهه بازی میکنم؟؟؟
بازی لگش خیلی خیلی کمه، تنها چیزی که ممکنه اذیت کنه اینه که پینگ شما از 350 بالاتر بره؛ در اونصورت تو رانندگی با ماشین ها کمی مشکل خواهید داشت. چون به اندازه ی اختلاف زمانتون دیرتر کارارو انجام میدن.

من warrock رو که دانلود کرده بوده اصلا سرورا دیده نمیشدن. با vpn باید وصل میشدم.
این بازی هم اینجوریه؟؟
اینجا سروری نشون نمیده، توی آموزش گفتم. شما کاراکترتون رو انتخاب می کنید، و حتی لیست شهرهای در حال اجرا رو هم میبینید. فقط بعضی ISPها مثل مال من(آسیاتک) در هنگام اتصال به سرور وصل نمیکنن، وگرنه شاتل که داشتم وصل میکرد. حالا هم با چیز پی ان وصل میشم مشکلی هم ندارم.

اگر خواستید براتون امروز یه ویدیو از نراحل شلوغ بازی بگیرم کمی بخندیم. :27:

Arrowtic
07-11-2011, 14:45
اه من پینگم بهش نمیخوره از یاهو 350م :دی

soroosh_cz
07-11-2011, 16:01
پینگ 4.2.2.4 چنده؟
پینگ بازی کمتر از پینگ 4.2.2.4 میشه.

Arrowtic
07-11-2011, 16:06
از 4.2.2.4 پینگم 260 هستش

soroosh_cz
07-11-2011, 17:16
چیز پی ان نداری چک کنی؟
ببینی با اون چقدر میشه؟

ali722
07-11-2011, 17:28
این بازی هم اینجوریه؟؟

من هم دقیقا همین مشکل رو داشتم کسی را حلی براش نداره؟

soroosh_cz
07-11-2011, 17:34
امشب تفاوت با چیز پی ان و بدون چیز پی ان رو میذارم. راه حل خاصی بجز استفاده از چیز پی ان هم نداره.
چیز پی انی که من استفاده میکنم سسرعتم رو تقریبا کم نمیکنه... فقط location رو میبره تو المان برام. البته کمی پینگم بهتر میشه.

soroosh_cz
08-11-2011, 01:01
امان از دست نوب های بازی :2:
تفاوت با چیز پی ان و بدون چیز پی ان:
همه چیز یکی هست فقط زمانی که شما سرور رو انتخاب میکنین و میخواید به سرور کانکت شین(تو همون صفحه ی لودینگ) با چیز پی ان بعد از 1-2 ثانیه وصل میشه ولی بدون اون نمیشه.
بازم میگم: شاتل وصل میکرد بدون چیز پی ان، آسیاتک وصل نمیکنه و چیز رو میخواد.

AMIR_TO
08-11-2011, 12:08
راستی sajad_tnt این بازی رو تو فروشگاهش با قیمت خیلی کم داره دانلودش نکنید(قصد تبلیغ نداشتم)

soroosh_cz
08-11-2011, 15:28
لااقل اینرو میگید، بازی رو بخرید و امتحانش کنید.
من منتظرم.

kingstreet
09-11-2011, 13:24
با سرعت 256kb مخابرات میشه بازیش کرد:دی

soroosh_cz
09-11-2011, 17:27
بله میشه، فقط پینگتون باید خوب باشه.

alivw71
09-11-2011, 17:48
سرعت منم 256 ولی اپلودم 64 پینگ 4.2.2.4 = 160 ؟

soroosh_cz
10-11-2011, 22:28
من که گفتم: در ساعت 40 مگ دریافت و 10 مگ ارسال دارید. بنابراین : بله میشه.

soroosh_cz
13-11-2011, 16:59
از گیمرای ایرانی بعیده کم محلی کنن به این بازی...
هکرها خیلی کم شدن این چند روزه، پیشنهاد میکنم شما هم بازی کنین.

ali722
24-11-2011, 13:04
از گیمرای ایرانی بعیده کم محلی کنن به این بازی...
هکرها خیلی کم شدن این چند روزه، پیشنهاد میکنم شما هم بازی کنین.

من با شرکت این بازی اصلا حال نمیکنم خیلی سنگ جلو پام تو warrock انداخت دیگه هم طرفش نمیرم ولی شاید تابستون که Adsl نامحدود گرفتم اومدم.

apbonline
16-12-2011, 21:44
یکی لینک دانلود را بزاره تزمینی باشه از اونایی که خودتوتن دان کردید :22:

apbonline
17-12-2011, 21:56
لینک دان را یکی بزاره دیگه دلم لک زده برای apb

vampyre
18-12-2011, 04:53
استیم چند وقته بازی رو گزاشته از اونجا بگیری بهتره.

apbonline
19-12-2011, 17:45
استیم چند وقته بازی رو گزاشته از اونجا بگیری بهتره.

تو کجای استیم سرچ کنم

soroosh_cz
11-01-2012, 18:01
کسی نیومد؟ آقا ID بدید اگه اومدید.

Dante May Cry M
11-01-2012, 18:25
کسی نیومد؟ آقا ID بدید اگه اومدید.
من تو بازیم اسمم هم اینه : DanteMayCryM
البته نمی دونم چرا قدری لگه که نمیشه بازی کرد اصلا !

soroosh_cz
11-01-2012, 19:10
من تو بازیم اسمم هم اینه : DanteMayCryM
البته نمی دونم چرا قدری لگه که نمیشه بازی کرد اصلا !

پینگ چنده؟
با fps/ میشه دید.

کدوم سرورید؟ من EU-1 Obeya هستم... Riya به عنوان کاراکتر Crime و Soroosh به عنوان کاراکتر Cop.

شما با چیز پی ان امتحان کردید؟ من فقط بگم سرورها توی انگلیس هست...

Dante May Cry M
11-01-2012, 19:50
پینگ چنده؟
با fps/ میشه دید.

کدوم سرورید؟ من EU-1 Obeya هستم... Riya به عنوان کاراکتر Crime و Soroosh به عنوان کاراکتر Cop.

شما با چیز پی ان امتحان کردید؟ من فقط بگم سرورها توی انگلیس هست...
من اول که بازی می کردم تا 4،5 ثانیه هم Delay داشت ولی یه 30 دقیقه بعدش که رفتم 0.50 ثانیه لگ بود ! lol
من بدون چیز پی ان بازی می کنم.
منم اتفاقا شانسی همون سرور Obeya هستم و Cop هم هستم ، ادت هم کردم ولی آفلاین بودی !
من هر 10 دقیقه ای که بازی می کنم از بازی Kick میشم، دلیلشم می زنه Failed to Update PB !
چرا اینجوریه؟

soroosh_cz
11-01-2012, 21:16
من اول که بازی می کردم تا 4،5 ثانیه هم Delay داشت ولی یه 30 دقیقه بعدش که رفتم 0.50 ثانیه لگ بود ! lol
من بدون چیز پی ان بازی می کنم.
منم اتفاقا شانسی همون سرور Obeya هستم و Cop هم هستم ، ادت هم کردم ولی آفلاین بودی !
من هر 10 دقیقه ای که بازی می کنم از بازی Kick میشم، دلیلشم می زنه Failed to Update PB !
چرا اینجوریه؟

من کاراکتر Cop رو تا آخرش آنلاک کردم، فعلا دارم با Riya بازی میکنم، الان هم میخوام برم یه سه ساعتی بازی کنم.

Failed to update PB؟ یعنی PunkBuster قدیمی داری؟ مگه PB خود بازی رو نصب نکردی؟ نسخه ی آخر PunkBuster رو دانلود و نصب کن، ایشاا... این مشکلت برطرف شه، آنلاین شی، کمی بکشمت :31:

Dante May Cry M
11-01-2012, 22:44
من کاراکتر Cop رو تا آخرش آنلاک کردم، فعلا دارم با Riya بازی میکنم، الان هم میخوام برم یه سه ساعتی بازی کنم.

Failed to update PB؟ یعنی PunkBuster قدیمی داری؟ مگه PB خود بازی رو نصب نکردی؟ نسخه ی آخر PunkBuster رو دانلود و نصب کن، ایشاا... این مشکلت برطرف شه، آنلاین شی، کمی بکشمت :31:
اگه میشه لینک دانلود PB رو بده، آخه پیدا نمیشه !
فردا با داداشم میایم بازی :46:

sajad-tnt
11-01-2012, 22:54
سـلام.
لـینک دانـلود مـستقیم بـازی APB :
APB Reloaded Client 1.5.1.565640.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] subl86a1)

مـوفق باشـ:40:ـید!.

Dante May Cry M
11-01-2012, 23:00
سـلام.
APB Reloaded Client 1.5.1.565640.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] subl86a1)

بازیش رو که دارم ، Punk Buster رو می خواستم که پیدا شد :31:

sajad-tnt
11-01-2012, 23:08
بازیش رو که دارم ، Punk Buster رو می خواستم که پیدا شد :31:
عـزیز پـست شـمارو مـن نـخوندم، ایـن لـینک رو واسـه بـقیه دوسـتان قـرار دادم.
راسـتی آخـرین ورژن [ Punk Buster ] رو هـم مـیتونید از لـینک زیـر دانـلود کـنید :
Punk Buster | For Windows ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Fdownloader%2Fdownload.php%3Ffile%3D1)

Dante May Cry M
11-01-2012, 23:30
عـزیز پـست شـمارو مـن نـخوندم، ایـن لـینک رو واسـه بـقیه دوسـتان قـرار دادم.
راسـتی آخـر ورژن [ Punk Buster ] رو هـم مـیتونید از لـینک زیـر دانـلود کـنید :
Punk Buster | For Windows ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .com%2Fdownloader%2Fdownload.php%3Ffile%3D1)

ممنون :46:

soroosh_cz
12-01-2012, 01:56
سـلام.

عزیزم... لااقل لینک دانلود میذاری، خودت هم بیا بازی کن. :31: حال میده!

دانته، اسم داداشت چیه؟ من الان OSMAW رو دارم، سوار ماشین شید، با هم دیگه یکم بخندیم :27:

sajad-tnt
12-01-2012, 09:29
عزیزم... لااقل لینک دانلود میذاری، خودت هم بیا بازی کن. :31: حال میده!
آخـه مـسئله اصـلی ایـنه کـه مـن سـرعت ایـنترنتم 512 هـست: دی.
[ بـخوام ایـن بـازی رو دانـلود کـنم بـاید چـند روز الـاف بـاشم، کـه بـه صـرفه نـیست: دی ] !.

alivw71
12-01-2012, 11:13
آخـه مـسئله اصـلی ایـنه کـه مـن سـرعت ایـنترنتم 512 هـست: دی.
[ بـخوام ایـن بـازی رو دانـلود کـنم بـاید چـند روز الـاف بـاشم، کـه بـه صـرفه نـیست: دی ] !.

سجاد رو نگا :دی من قبلا 256 داشتم بازی a.v.a رو دانلود کردم . یه 4 گیگی شد :دی
سجاد 512 چطوری گرفتی؟
من میخاستم بگیرم بهم گفتن باید پروفسور باشی :دی

---------- Post added at 01:13 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

Dante May Cry M
12-01-2012, 11:33

آقا الان من هستم ، داداشم هم 5 دقیقه دیگه میاد ، اگه هستی بیا بازی !
پینگم در حالت خوبش 200-250 هستش ، FPS سرور 30 ، Game FPS هم 60 ـه .
پینگ وقتی 200-250 باشه انگار اصلا لگ نیست ولی خونه ما چند نفری میرن اینترنت و حتی DL هم می کنن به خاطر همین Latency 2200 هم شد !!

soroosh_cz
12-01-2012, 14:44
آقا الان من هستم ، داداشم هم 5 دقیقه دیگه میاد ، اگه هستی بیا بازی !
پینگم در حالت خوبش 200-250 هستش ، FPS سرور 30 ، Game FPS هم 60 ـه .
پینگ وقتی 200-250 باشه انگار اصلا لگ نیست ولی خونه ما چند نفری میرن اینترنت و حتی DL هم می کنن به خاطر همین Latency 2200 هم شد !!

OMG.... کی دانلود میکنه؟ من با روتر همه رو بلاک میکنم وقتی خودم میخوام بازی کنم :21: خلاصه، خونواده افتادن به جونمون!

soroosh_cz
12-01-2012, 15:06
راستی دوستان، فکر کنم بشه این بازی رو با 256 هم بازی کرد. ولی اینترنتتون باید 128 رو تضمین کنه.

soroosh_cz
12-01-2012, 17:39
تا بچه ها دارن بازی میکنن، بیام عکسشونو آپ کنم...

.
و
.

تو عکس دومی، از چپ به راست، به ترتیب، من (Riya)، مجید (MajidRazor) و داداشش(DanteMayCryM)... منتظریم بقیه هم بیان!

parsa sp
15-01-2012, 11:22
salam sooroosh jan
man be bazi alaghe mand shodam vali motmaen nistam roo in system betoonam ejrash konam ya na
moshakhasate systemam ine
ATI radeon HD 5700 series
installed memory (RAM) 2.00 GB
windowsam 7 e 32 bit
be nazare shoma mitoonam in baziro ejra konam
mamnoon

soroosh_cz
15-01-2012, 13:38

با توجه به مشخصات بالا، سیستم شما فقط 2 گیگ کمبود رم داره، ولی بقیش رو میکشه!:46:
البته مدل CPUـتون رو هم نمیدونم.

sincara
17-02-2012, 20:02
سلام - من تو بازي وقتي ايميل و پسورد رو ميزنم اين رو ميده

---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

اگه ميشه برا من يه اكانت بسازيد لطفا

soroosh_cz
17-02-2012, 21:47
سلام - من تو بازي وقتي ايميل و پسورد رو ميزنم اين رو ميده

---------- Post added at 09:02 PM ---------- Previous post was at 09:01 PM ----------

اگه ميشه برا من يه اكانت بسازيد لطفا

این نوشته که ورژن بازی شما، با ورژن سرور یکی نیست، باید بازی رو با Launcher اجرا کنید که اگر نیاز بود (که اینجا نیاز هست) آپدیت بشه.
لانچر بازی توی مسیر زیر هست:
APB Reloaded\Launcher
وقتی اجراش کردی، نسخه ی بازی رو با نسخه ی سرور چک میکنه، اگر هماهنگ نبود، نسخه ی شما رو آپدیت میکنه.

همیشه بازی رو با لانچر اجرا کن نه فایل APB.exe :11:

sincara
18-02-2012, 13:40
این نوشته که ورژن بازی شما، با ورژن سرور یکی نیست، باید بازی رو با Launcher اجرا کنید که اگر نیاز بود (که اینجا نیاز هست) آپدیت بشه.
لانچر بازی توی مسیر زیر هست:
APB Reloaded\Launcher
وقتی اجراش کردی، نسخه ی بازی رو با نسخه ی سرور چک میکنه، اگر هماهنگ نبود، نسخه ی شما رو آپدیت میکنه.

همیشه بازی رو با لانچر اجرا کن نه فایل APB.exe :11:

خيلي ممنون كه جواب دادي - شرمنده من گزينه ي تشكر نديدم كه برات بزنم

1.با در هالي كه با لانچر داشت آپديت ميشد و 356 مگابايت دانلود كرد يه دفعه سر دانلود يه فايل ارور داد كه الان عكسشو ميزارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fimages%2F53395414678770324611.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fimages%2F55756417284805534681.jpg)

راستي بايد برنامه XFIRE هم داشته باشيم؟

sincara
18-02-2012, 16:57
بازی رو با فایل APB.exe اجرا ميكنم گير ميكنه اما تصوير پشتش حركت ميكنه - به يه نفر گفتم گفت بايد پانك باستر نصب كني و اپديت كني(فايل بازي رو با پانك باستر) كردم بازم نشد

sincara
19-02-2012, 13:11
ميشه اين فايل رو برا دانلود بزارين ماله من ميخواد آپديت شه سر اين فايل ارور ميده

S_Valentines_Redhead.bin.zip

sincara
19-02-2012, 17:03
الو يكي جوابه مارو بده

sincara
19-02-2012, 20:34
اقا سروششششششششششششش

soroosh_cz
19-02-2012, 21:13
خيلي ممنون كه جواب دادي - شرمنده من گزينه ي تشكر نديدم كه برات بزنم

1.با در هالي كه با لانچر داشت آپديت ميشد و 356 مگابايت دانلود كرد يه دفعه سر دانلود يه فايل ارور داد كه الان عكسشو ميزارم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fimages%2F53395414678770324611.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fimages%2F55756417284805534681.jpg)

راستي بايد برنامه XFIRE هم داشته باشيم؟

شما از گزینه ی Options توی لانچر، گزینه ی Repair رو بزن وقتی Error داد.
اگر اصلا نتونی دانلودشون کنی، باید دست به دامن چیز پی ان بشی :41:

بازی رو با فایل APB.exe اجرا ميكنم گير ميكنه اما تصوير پشتش حركت ميكنه - به يه نفر گفتم گفت بايد پانك باستر نصب كني و اپديت كني(فايل بازي رو با پانك باستر) كردم بازم نشد

ISP که ازش سرویس میگیری کجاس؟ این صفحه برای من هم همینطوریه که اگر با چیز پی ان وصل شی درست میشه و به سرور متصل میشید.
اگر خواستی بم پ.خ بده یه خوبش رو که خودم میگیرم بت بگم.:11:

ميشه اين فايل رو برا دانلود بزارين ماله من ميخواد آپديت شه سر اين فايل ارور ميده

S_Valentines_Redhead.bin.zip
فایل های دانلودی رو نمیشه جدا گذاشت برای بازی، چون بعد از دانلود، استخراج میشن و میرن جایی که باید باشن.

اقا سروششششششششششششش
جانم؟ اگر سوالی هست در خدمتم.:11:

sincara
20-02-2012, 15:02
دستت درد نكنه اقا سروش - قربونه دستت ثواب كردي

RIZIO
25-02-2012, 03:35
من موقع کانکت شدن به سرور باید نیم ساعت وایسم بعد یه ارور میده و وارد سرور نمیشه اصلا !
میشه یه نفر راهنمایی کنه ؟
با ساکس هم کانکت میشم بازم نمیشه... یعنی ساکسه اصلا بازیو کانکت نمیکنه !

sincara
25-02-2012, 14:21
داداش منم با چيز پي ان ميرم اما هر 3 دقيقه كيك ميشم

soroosh_cz
25-02-2012, 15:17
دوستان من که گفتم راهش چیز پی ان خوبه....
اگر بتونید دوتا تست سرعت یکی با چیز پی ان و یکی بدون چیز پی ن از سایت Speedtest.net با سرور انگلیس بگیرید، ممنون میشم.

sincara
25-02-2012, 16:41
چه جوري با سرور انگليس تست بگيريم؟

soroosh_cz
26-02-2012, 14:33
چه جوري با سرور انگليس تست بگيريم؟

وقتی سایت Speedtest.net رو باز کردی و نقشه اومد جلوت (باید java runtime رو نصب داشته باشی) به موقعیت مکانی انگلیس میری و روی ستاره کلیک می کنی، بعدش از اونجا لندن رو انتخاب می کنی.

RIZIO
26-02-2012, 17:33
وقتی سایت Speedtest.net رو باز کردی و نقشه اومد جلوت (باید java runtime رو نصب داشته باشی) به موقعیت مکانی انگلیس میری و روی ستاره کلیک می کنی، بعدش از اونجا لندن رو انتخاب می کنی.
داداش من وقتی به سرور بازی وصل میشم لگم فوق بالاست ! به طوری که وقتی سوار ماشین میشم و میخوام حرکت کنم ماشین با 3 ،4 ثانیه تاخیر حرکت میکنه !!

sincara
26-02-2012, 19:39
سروش اقا يه عكس از نقطه ي انگليس بگير بذار

javad16367
28-02-2012, 15:05
سلام اقا سروش
من بازی و تازه نصب کردن زیاد بلد نیستم باز کنم اگه میشه id steam ya xf ya yahoo بدی باهم بازی کنیم

david.2cool
06-03-2012, 22:20
سلام
داداش
من سرعتم خیلی کمه
128kb
میشه این اپدیت بازی تو برام اپلود کنی
تا بقیه هم که اومدن دانلود کنن؟؟
ممنون میشم اگه اپلود کنی
اینجا که سرعت بیشتر از 128kb که به من نمی دن
کلی پوستم کنده شد تا بازی رو تو 2 هفته دانلود کردم
با سرعت 10kb
اگه اینو بزاری ایشالا تا اخر ماه دیگه دنلود میشه!!!!!
شوخی کردم میرم کافی نت دانلودش میکنم
اگه خواستی اپلودش کنی بزرش تو یه سایت اپلود ایرانی که راحت دانلود بشه
مثل: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر

soroosh_cz
06-03-2012, 23:22
سلام اقا سروش
من بازی و تازه نصب کردن زیاد بلد نیستم باز کنم اگه میشه id steam ya xf ya yahoo بدی باهم بازی کنیم
یاهو زیاد نیستم. ولی soroosh_cz
فردا صبح ساعت 9 به بعد میخوام یه چند ساعتی بازی کنم، هر کسی خواست بیاد صفا کنیم. :27:

سلام
داداش
من سرعتم خیلی کمه
128kb
میشه این اپدیت بازی تو برام اپلود کنی
تا بقیه هم که اومدن دانلود کنن؟؟
ممنون میشم اگه اپلود کنی
اینجا که سرعت بیشتر از 128kb که به من نمی دن
کلی پوستم کنده شد تا بازی رو تو 2 هفته دانلود کردم
با سرعت 10kb
اگه اینو بزاری ایشالا تا اخر ماه دیگه دنلود میشه!!!!!
شوخی کردم میرم کافی نت دانلودش میکنم
اگه خواستی اپلودش کنی بزرش تو یه سایت اپلود ایرانی که راحت دانلود بشه
مثل: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با تشکر
دوست عزیز، مشکل اینجاس که کی میاد 3.5 گیگ آپ کنه؟
مطمئنی میتونی با 128 راحت بازی کنی؟
من سرعت مورد نیاز رو نوشته بودم.

david.2cool
07-03-2012, 12:50
سلام
من بازی رو دانلود کردم
ولی وقتی می خواد اپدیت کنه
تا 99 میره ولی error میده
و هرچی کشک سابیدم از بین میره
مشکل اینه
و امروزم رفتم با کارت دانشجویی یه اینترنت 1 mb/s گرفتم
ایشالا تا فردا فعال میشه
و یکی از دوستان میکفت که با ساککس باید اپدیت کنم
درسته؟؟؟

soroosh_cz
07-03-2012, 16:50
سلام
آپدیتر بازی هر فایلی رو که کامل دانلود کنه، دوباره دانلود نمیکنه در صورت قطع شدن یا ...
تا اونجا که میدونم، سرورهای بازی هیتلر نشدن و اگر مشکلی هست مال بلاک بودن پورت ها از طرف ISP هست. لانچر و آپدیتر و لاگ این و دنیای کاراکترها همشون با پورتهای عادی وصل میشن ونباید مشکلی باشه، ولی دنیای مناطق(Districts) نه فکر کنم با پورت 42500 یا 54000 وصل میشه که ممکنه ISP شما بلاکش کرده باشه(مثل خودم) برای رفع این مشکل باید از چیز پی ان یا سا ک س استفاده کرد.

من خودم با چیز پی ان بازی میکنم.

موفق باشید.

AMIR_TO
19-03-2012, 20:06
سلام بچه ها
شما بازیتون با چه سرعتی آپدیت میشه؟
من سرعت دانلودم 50 60 kb/s هه ولی آپیدت با 600 b/s انجام میشه

rezausa2020
19-04-2012, 19:49
یکی بازی رو نداره واسه فروش؟
پی ام بده

soroosh_cz
19-04-2012, 21:30
سلام بچه ها
شما بازیتون با چه سرعتی آپدیت میشه؟
من سرعت دانلودم 50 60 kb/s هه ولی آپیدت با 600 b/s انجام میشه
بازی رو با چیز پی ان آپدیت کن شاید وضعت بهتر بشه، ولی برای من تا 192KBps هم آپدیت داشتم، بستگی به ISP و تعداد آپدیت کننده ها داره.

یکی بازی رو نداره واسه فروش؟
پی ام بده

دوست دانلودش زیاد سخت نیست. ولی من شاید بتونم تو چند شب برات آپلودش کنم ستآپش رو. اصل ستآپ مال سال پیش هست و ممکنه نیاز باشه 300 مگ آپدیت کنی.:11:

rezausa2020
20-04-2012, 08:01
بازی رو با چیز پی ان آپدیت کن شاید وضعت بهتر بشه، ولی برای من تا 192KBps هم آپدیت داشتم، بستگی به ISP و تعداد آپدیت کننده ها داره.

دوست دانلودش زیاد سخت نیست. ولی من شاید بتونم تو چند شب برات آپلودش کنم ستآپش رو. اصل ستآپ مال سال پیش هست و ممکنه نیاز باشه 300 مگ آپدیت کنی.:11:
نه داداش نمیخواد لینک مستقیم هست ولی نمیخوام
یعنی 3گیگ و نیم سخته:19:
آخه شما سرعتتون 200کیلوبایت در ثانیه هست من چی:27:
سرعت 28کیلوبایت درثانیه:2::2:
برای همین میگم:20:

rezausa2020
20-04-2012, 11:43
خریدم تا 2 3روز دیگه میاد

soroosh_cz
20-04-2012, 16:25
مبارک باشه، امیدوارم لذت ببرید از بازی.
یکی دیگه از دوستان هم هست به اسم mame که تو بچه های انجمن نیست و کاراکتر Criminal داره. پسر خوبیه :31: ادش کن.

Vahidking.75
20-04-2012, 17:22
سلام دوستان ، منم دانلود می کنم

راستی : با سیستم من جور میشه ؟

cpu : intel Core i7
Vga : Amd 6770 1gb
Ram : 8gb ( 3gigesh ba VGA Share Hast )

با پینگ چطور : 4.2.2.4 = 200

soroosh_cz
20-04-2012, 21:02
سلام دوستان ، منم دانلود می کنم

راستی : با سیستم من جور میشه ؟

cpu : intel Core i7
Vga : Amd 6770 1gb
Ram : 8gb ( 3gigesh ba VGA Share Hast )

با پینگ چطور : 4.2.2.4 = 200

به شرط اینکه ااینترنتت بیشتر از 128 باشه، آره سیستمت مناسبه.:11:

Vahidking.75
20-04-2012, 22:40
اینترنتم 256 هست و ریت دانلودم با idm : 30kbps هست

Vahidking.75
22-04-2012, 11:49
دوستان الان ساعت 12:45 هست ..... 3گیگ و 36 مگ از دانلود تموم شده تا امشب می تونم بازی کنم

آپدیت حدود چقدر است ؟
راستی اینترنتم 256 هست و ریت دانلودم با idm : 30kbps هست ، بازی چقدر لگ میتونه داشته باشه ؟

فکر کنم اومدم تو بازی فقط 1 ساعت شخصیتم رو درست کنم :31:
راستی ساخت لگو جریانش چطوره ؟

----------------------------------------

دانلود شد ..... بزودی منم میام ..... نمدونم برم تو چه سروری ؟

soroosh_cz
22-04-2012, 19:09
دوستان الان ساعت 12:45 هست ..... 3گیگ و 36 مگ از دانلود تموم شده تا امشب می تونم بازی کنم

آپدیت حدود چقدر است ؟
راستی اینترنتم 256 هست و ریت دانلودم با idm : 30kbps هست ، بازی چقدر لگ میتونه داشته باشه ؟

فکر کنم اومدم تو بازی فقط 1 ساعت شخصیتم رو درست کنم :31:
راستی ساخت لگو جریانش چطوره ؟

----------------------------------------

دانلود شد ..... بزودی منم میام ..... نمدونم برم تو چه سروری ؟

سرور EU برو ترجیجا Obeya، چون متقلب کمتر داره. بازی در حدود 128Kbps سرعت میخواد همیشه. پینگت لگت رو معرفی میکنه، ولی در کل لگش در حد متوسط به پایینه از طرف سرور.
آپدیت بستگی به نسخه داره ولی در کل اگر آپدیت اساسی باشه، ممکنه 140-160 مگ و اگر آپدیت معمولی باشه، حدود 12 مگ هست.

هشدار اگر لگت تو بازی کم باشه، بازی برات به شدت اعتیاد آور میشه، تا جایی که کل پولت رو میذاری برای خرید ترافیک(چون 40-45 مگ در ساعت اطلاعات رد و بدل میکنه) و تمام وقتت میره صرف بازی کردن. حواست رو بده مثل من دو ترم افت معدل پیدا نکنی :27:

Vahidking.75
22-04-2012, 20:18
سرور EU برو ترجیجا Obeya، چون متقلب کمتر داره. بازی در حدود 128Kbps سرعت میخواد همیشه. پینگت لگت رو معرفی میکنه، ولی در کل لگش در حد متوسط به پایینه از طرف سرور.
آپدیت بستگی به نسخه داره ولی در کل اگر آپدیت اساسی باشه، ممکنه 140-160 مگ و اگر آپدیت معمولی باشه، حدود 12 مگ هست.

هشدار اگر لگت تو بازی کم باشه، بازی برات به شدت اعتیاد آور میشه، تا جایی که کل پولت رو میذاری برای خرید ترافیک(چون 40-45 مگ در ساعت اطلاعات رد و بدل میکنه) و تمام وقتت میره صرف بازی کردن. حواست رو بده مثل من دو ترم افت معدل پیدا نکنی :27:

تو گفتی آپدیت معمولی 12 مگ و اساسی نهایت 140- 160 ولی خداییش فکرش نمکردم 800 مگ اپدیت بخواد :31: آقا من پینگم با 4.2.2.4 200 هست ...... لگ چطور ممکنه باشه ؟ :31: ....... اینترنتم نامحدوده و سرعتش 256 هست ( ریت = 30 کیلوبایت ) ..... راستی گروه نداریم ؟ :10:..... چندتا کلیپ دیدم خمار شدم :27: یکی بود توش داشتن بنزین می دزدیدن .... گیم پلی ماشینش خیلی خوشم میاد ...... فعلا همینا .... 4 صبح تموم میشه ،
فردا شب میاین بازی ؟ ......

+-----------------------------------
بازی کردم ........ خیلی باحاله ولی اولش مردم از ترس ... بازی کردم با کمترین تنظیمات بازم مشکل داشتم ....... اومدم بیرون چک کردم دیدم رو Power saving بود لبتاپ :31:

soroosh_cz
23-04-2012, 09:55
تو گفتی آپدیت معمولی 12 مگ و اساسی نهایت 140- 160 ولی خداییش فکرش نمکردم 800 مگ اپدیت بخواد :31: آقا من پینگم با 4.2.2.4 200 هست ...... لگ چطور ممکنه باشه ؟ :31: ....... اینترنتم نامحدوده و سرعتش 256 هست ( ریت = 30 کیلوبایت ) ..... راستی گروه نداریم ؟ :10:..... چندتا کلیپ دیدم خمار شدم :27: یکی بود توش داشتن بنزین می دزدیدن .... گیم پلی ماشینش خیلی خوشم میاد ...... فعلا همینا .... 4 صبح تموم میشه ،
فردا شب میاین بازی ؟ ......

+-----------------------------------
بازی کردم ........ خیلی باحاله ولی اولش مردم از ترس ... بازی کردم با کمترین تنظیمات بازم مشکل داشتم ....... اومدم بیرون چک کردم دیدم رو Power saving بود لبتاپ :31:

من گفتم آپدیت اساسی منظورم، آپدیت های هفتگی بود. نه اینکه فایل ست آپ صد سال پیش رو آپدیت کنی :31:
سرعت دانلود زیاد مهم نیست. باید ببینی بازی چقدر میتونه از کانکشنت چقدر بکشه.
تو بازی بنزین دزدی نداریم(فعلا) فقط آتیش میزنن و یا ماشین رو میدزدن و ...

.... شانس شما من بازی رو چند وقت پیش به علت اعتیاد شدید و افت معدل و زیر قرض رفتن(تو 6 ماه فقط 60 گیگ دستی شارژ کردم) فعلا حذفش کردم. ولی بزودی برمیگردم. mame آنلاینه؟ خوب بازی میکرد.
من احتمالا یک یا دو ماه دیگه برگردم. فعلا که دارم حاجی میشم.:11:

Vahidking.75
23-04-2012, 20:22
دوستان یه مشکل عجیب ..... تکسچر ها کامل لود نمیشن ..... مثلا ماشین رد میشه کامل سیاهه .... کسی میدونه مشکل از کجاس ؟

soroosh_cz
23-04-2012, 21:00
اون مشکل از نت شما هست. ماشینهایی که سیاه هستن، Customize شده هستن و همچنین طراحی گرافیکی دارن. یه مقدار طول میکشه تا لود بشن. برای همین ممکنه سیاه ببینیشون. ولی بعد از چند ثانیه قاعدتا باید لود بشن. مثلا ماشین من هم اولش سیاهه بعدش اینجوری میشه.

moz
26-04-2012, 00:55
از کجا دانلودش کنم؟

soroosh_cz
26-04-2012, 01:05
میذارید من برم بعدش شما میاید؟ :19:

تو سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برو، سن رو وارد کن و دانلود کن لانچر رو. لانچر بازی رو دانلود میکنه برات.
وحید دستور fps/ رو بزن ببین پینگت رو چند میده.

moz
26-04-2012, 01:10
thanks
گذاشتم دانلود 3 % شده تا الان :ایکس

moz
26-04-2012, 13:19
سرور داون شده ؟

rezausa2020
30-04-2012, 13:26
ای خدا من بازی رو خریدم ولی نمیاد ریپیر هم میکنم خرابه میگه 3گیگ دانلود :o

moz
30-04-2012, 23:19
بازی خیلی جالبه
اما سیستم من با گیگ رم و گیگ گرافیک توش خیلی لگ میزنه
لتنسی هم زیر هست
حالم گرفتس :(

rezausa2020
07-05-2012, 19:39
خیلی باحاله کسی نیست؟
چرا هربازی به من میرسه تموم میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتما قدمم نحسه :دی

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:38 PM ----------

خیلی باحاله کسی نیست؟
چرا هربازی به من میرسه تموم میشه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حتما قدمم نحسه :دی

soroosh_cz
10-05-2012, 00:34
سلام.
دوستان من برگشتم از عمره. بازی رو بعد از امتحانات ادامه میدم. بازی خیلی جذابه ولی یه مقداری سنگینه.
ایشاا... بزودی با هم بازی میکنیم.:11:

soroosh_cz
10-05-2012, 18:14
دوستان، شیطون رفت تو جلدم، بازی رو دوباره نصب کردم :19: اسم کاراکتراتون چیه؟

rezausa2020
12-05-2012, 15:19
man blackshakh
میگم بابا من با رم 2 گرافیک 1 لگ میزنم هم لگ بازی هم لگ اینترنت
مملکته داریم؟!!!!!!:18::19:

soroosh_cz
13-05-2012, 10:58
لول، هنوز تموم نشده؟
مال من اسمش Soroosh هست. اد کن بازی کنیم.
بازی نسبت به ماه قبل خیلی کم لگ تر و البته کمی سنگین تر و با گرافیک تر شده.

rezausa2020
13-05-2012, 16:13
اوکی ولی فعلا نمیتونم بازیکنم:41::41::41:

rezausa2020
14-05-2012, 16:15
توی eu2 بازی میکنی دیگه؟

soroosh_cz
14-05-2012, 18:03
آره، EU2 یا همون Obeya... الان بعد از میان ترم ساختمان داده ی خوب، خیلی می چسبه بازی کنی :31:

فرخند
15-05-2012, 14:21
من این بازی رو گرفتم آپدیتش هم کردم. حدود 830 مگ بود
بعد که وارد بازی میشم بعد از چند ثانیه دیسکانکت میشه یا اصلا وارد نمیشه و فقط لودینگ رو نشون میده
پینگم هم 170 هست البته هر 10 - 15 ثانیه یک تایم اوت دارم !! مخابراته اینترنتم و کرجم

soroosh_cz
15-05-2012, 19:15
من این بازی رو گرفتم آپدیتش هم کردم. حدود 830 مگ بود
بعد که وارد بازی میشم بعد از چند ثانیه دیسکانکت میشه یا اصلا وارد نمیشه و فقط لودینگ رو نشون میده
پینگم هم 170 هست البته هر 10 - 15 ثانیه یک تایم اوت دارم !! مخابراته اینترنتم و کرجم

با توضیحاتی که دادی بهتره از چیز پی ان برای اتصال استفاده کنی... بعضی از مراکز مخابراتی پورت های بسته دارن که نمیذارن وصل شد.
من قبلا با آسیاتک همین مشکل شما رو داشتم ولی با چیز پی ان درست شد، بعدا که مرکز مخابراتیم تغییر کرد(الان) دیگه بدون چیز پی ان وصل میشم.:11:

فرخند
16-05-2012, 10:39
تایم اوت میتونه از چی باشه ؟ با چی درست میشه ؟ ترخدا یک فکری به حال تایم اوت بکنید
من تو بازی پینگم 120 ولی 30 - 40 ثانیه که میگذره دیسکانکت میشه
راستی شما چیز پی ان خوب و ارزون بره این بازی سراغ داری ؟

soroosh_cz
16-05-2012, 18:20
تایم اوت میتونه از چی باشه ؟ با چی درست میشه ؟ ترخدا یک فکری به حال تایم اوت بکنید
من تو بازی پینگم 120 ولی 30 - 40 ثانیه که میگذره دیسکانکت میشه
راستی شما چیز پی ان خوب و ارزون بره این بازی سراغ داری ؟

من پینگم تو بازی از 175 پایینتر نمیاد :19: 120 خیلی عالیه، خوش به حالت.
مشکل تایم اوت؟ شما با یه چیز پی ان مثلا بدر چیز پی ان چک کن ببین.، من قبلا داشتم، مشکلی نداشت.

---------- Post added at 07:20 PM ---------- Previous post was at 07:18 PM ----------

توی eu2 بازی میکنی دیگه؟

ای وای، الان حواسم رو جمع کردم دیدم، EU1 همون Obeya هست که من توش کاراکتر دارم. نه EU2...

فرخند
16-05-2012, 19:43
بدر چیز پی ان چیه ؟؟!؟ یه چیز پی ان تستی بده ببینم تایم اوت میره !

soroosh_cz
17-05-2012, 01:10
عزیز من یه جستجویی بکن ببین خودت، من جدیدا نمیدونم وضع چطوره، گوگل به راحتی برات پیدا میکنه.

rezausa2020
28-05-2012, 08:43
apbr.ir
فروم تخصصی apb البته همه تو eu2 بازی میکنیم و تعداد بالای 30 نفر 40نفره حتما بیاید

soroosh_cz
28-05-2012, 08:48
apbr.ir
فروم تخصصی apb البته همه تو eu2 بازی میکنیم و تعداد بالای 30 نفر 40نفره حتما بیاید

دستت درد نکنه بابت اطلاع رسانی...

favion
11-06-2012, 14:11
سلام من میخوام این بازی رو شروع کنم ولی یه لینک دانلود خوب پیدا نکردم. اگه راهنماییم کنین ممنون می شم....
FAVIONI @yahoo.com

soroosh_cz
14-06-2012, 19:14
توی سایتش که وارد بشی، یه دکمه ی گنده وسط صفحه هسا که GamersFirst_Live رو دانلود میکنه، اونو که نصب کردی میتونی انتخاب کنی که APB Reloaded توسط اون دانلود بشه.
اگر هنوز مشکل داری، برو پست اول، یه فایل معرفی گذاشتم، همه چیز رو توضیح میده.

Hassan_Linder
18-11-2012, 02:54
اقا ی سایتی هست که پچ هارو بزاره وسه دانلود چون اگر بخوای از لانچر بخوای پچتو اپدیت کنی سرعت دانلود خیلی میات پایین و میشه گفت غیر ممکنه دانلودش یا اگر دوستان پچشو دارن بزارن ماهم بازی کنیم
پچمن در حال حاظر اینه 1.9.0.597271 بالاترشو اگر کسی داره بی زحمت اپلودش کنه

Vahidking.75
19-11-2012, 13:57
قبلا یه سایت بود به اسم Apb Corner همه چیز رو میزاشت ، الان نمدمنم

ali722
27-01-2013, 18:07
من این بازی رو گرفتم و دارم آبدیتش می کنم یه توضیح مختصری در موردش بگید مثل gta هست؟ یا کاملا سیستم فرق میکنه؟

ali722
14-03-2013, 04:25
بابا عجب بازی خفنی هست اولش به نظر بی مزه میاد ولی یکم بازی کنید می بینید خیلی خفنه علت اون حس بد هم ندونستن گیم پلی بازی که یه 1 یا 2 ساعتی یادگیریش طول میکشه بعدش حاله محضه :n19::n19::n19:
راستی ایرانی کی تو بازی هست ؟ اسماشون رو بگید تا add کنمتون:n02:

Arrowtic
15-03-2013, 15:34
بابا عجب بازی خفنی هست اولش به نظر بی مزه میاد ولی یکم بازی کنید می بینید خیلی خفنه علت اون حس بد هم ندونستن گیم پلی بازی که یه 1 یا 2 ساعتی یادگیریش طول میکشه بعدش حاله محضه :n19::n19::n19:
راستی ایرانی کی تو بازی هست ؟ اسماشون رو بگید تا add کنمتون:n02:

شما مشکل لگ نداری تو بازی؟

ali722
15-03-2013, 17:25
نه زیاد خیلی کم تو ماشین روندن اون هم روزها . شب که بشه بهتره ولی من به جفتش عادت کردم.:n09:

soroosh_cz
16-03-2013, 22:28
یادش بخیر، اینقدر هکر زیاد شد که بازی رو ول کردم... :n04:

ali722
17-03-2013, 03:00
یه سری به سایت زیر بزنید:

راستی تا حالا تو این بازی و سرور eu1 هکر ندیدم

djdan
17-03-2013, 05:21
سـلام.

تو رو خدا کمک کنید من لینک دانلود میخوام :37:
کسی پیدا کرد ایدی من و اد کنه
djdan92@yahoo.com ممنون ازتون

Zaghan_13
26-02-2015, 16:16
کسی میتونه ی لینک مستقیم از بازی بذاره؟کامل...با آخرین آپدیتش؟

ممنون

gebryas
01-03-2015, 19:29
بعید بدونم بتونی بدون وی پی ان بازی کنی

این بازی الان جز بازیای شرکت پرفکت ورلده - فک کنم - و توی آرک قابل دانلوده که اینا ایپی ایرانو بن کردن

soroosh_cz
23-03-2015, 18:48
دوستان من دوباره فعال هستم، هر کس مشکلی یا سوالی داشت، همیمنجا یا تو پ.خ بگه، در خدمتم :n40:

Zaghan_13
01-12-2015, 20:42
دوستان من دوباره فعال هستم، هر کس مشکلی یا سوالی داشت، همیمنجا یا تو پ.خ بگه، در خدمتم :n40:

نمدونم هنوز فعالی یا نه اما من خیلی دوست دارم اینو بازی کنم
میخاستم ببینم فیــلتری چیزی نیست؟میشه بازی کرد؟و اگه لینکی واس دانلودش هست اینجا بذاری ویا مختصر بگی چطوری بازیو رابندازم ممنون میشم

ممنون:n40:

soroosh_cz
02-12-2015, 21:07
نمدونم هنوز فعالی یا نه اما من خیلی دوست دارم اینو بازی کنم
میخاستم ببینم فیــلتری چیزی نیست؟میشه بازی کرد؟و اگه لینکی واس دانلودش هست اینجا بذاری ویا مختصر بگی چطوری بازیو رابندازم ممنون میشم

ممنون:n40:

بازی رو میشه هم از طریق استیم گرفت و هم از خود Gamersfirst. از استیم بگیری راحت تر دانلود میشه ولی راههایی هم هست که مستقیم بگیری لینک رو با نرم افزارهای مانتیورینگ مثل Net Peeker میشه.
برات لینک گروهی از بچه های APB تو تلگرامو پ.خ میکنم، اونجا دوستان هستن، خودمم هستم اگر راهنمایی خواستی.

nima3p2p
10-12-2015, 01:05
زیاد حال نکردم با بازیش

soroosh_cz
12-12-2015, 22:37
زیاد حال نکردم با بازیش

باید حدود 6 ماه بازیش کرد تا یادش گرفت.
مث بقیه بازی های شوتر الکی مثل کال آف دیوتی و بتلفیلد یا کانتر نیست که صرفا aim بگیری.

Sent from my ST15i using Tapatalk

nima3p2p
17-12-2015, 05:23
باید حدود 6 ماه بازیش کرد تا یادش گرفت.
مث بقیه بازی های شوتر الکی مثل کال آف دیوتی و بتلفیلد یا کانتر نیست که صرفا aim بگیری.

Sent from my ST15i using Tapatalk
من 4 ساله wow بازی میکنم به که خیلی از این شاخ تره و سخت تر گیم پلی جزابی هم داره
ولی این نه رانندگیش خوبه نه نقش افرینیش - با کانتر 1.6 بیشتر حال میکنم تا این
حالا این نظر منه شاید بقیه یه دید دیگه ای دربارش داشته باشن

soroosh_cz
17-12-2015, 05:45
من 4 ساله wow بازی میکنم به که خیلی از این شاخ تره و سخت تر گیم پلی جزابی هم داره
ولی این نه رانندگیش خوبه نه نقش افرینیش - با کانتر 1.6 بیشتر حال میکنم تا این
حالا این نظر منه شاید بقیه یه دید دیگه ای دربارش داشته باشن
کلا انگار این چیز خاصی هست، آدم اولین بازی رو که یاد میگیره خوب، نمیتونه ازش دل بکنه.
من اولین بازیم همین APB بود و دیگه نمیتونم ولش کنم. هیچ بازی بم حال نمیده.

Zaghan_13
05-02-2017, 01:10
(هپوووفف هپوف پووفففف) اوه اوه چ خاکی گرفته (سرفه)(سرفه)
ببین ا کجا این تاپیکو بالا آوردم تا ی سوال بپرسما... :n02:

دوستان من قبلا اینو نصب کرده بودم اما تیک میک داشتو دِلِی ب مقدار فراوان. اینم سیستمم:

amd athlon ii x2 245 2.9 ghz processor
amd radeon hd 5450
ram 3gb

اما الان سیستم عوض کردم ب فکر دوباره نصب کردنش افتادم و اینکه پینگم رو الان با ping 104.160.141.3 -t تست کردم دورو بر 120 میگشت ک یادمه دفعه قبل از 200 پایین نمیومد.. خاستم ببینم چطوری و کجا تست کنم ک آیا میتونم روون بازی کنم اینو بدون تاخیر و ... آیا امکانش هست؟!
اگه دوستان میدونن راهنمایی کنن من کلی دانلود نکنم اگه نمیشه عین بچه آدم بازی کرد..:n27:
ممنون:n16:

gebryas
09-02-2017, 15:50
الان این بازی جز پلتفرم Arc پرفکت ورلد هست و IP ایران بن هستش مگه با تغییر ای پی بازی کنی