PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پورت USB جلوی کیس

abbas-t
06-11-2011, 09:47
سلام

روی مادربرد سیستمم علاوه بر پورتهای USB ONBOARD سه کانکتور دیگه هم وجود داره که روی یکیش کابل یو اس بی های جلوی کیس نصب شده ،اما از زمانی که کابل رمریدر اینترنال را به کانکتور دوم وصل کردم ،USB جلوی کیس از
طرف ویندوز شناسایی نمیشه و وقتی کابل رمریدر را جدا میکنم USB جلوی کیس فعال وقابل استفاده میشه
در واقع مشکل ظاهرا اینه که ویندوز همزمان هر سه کانکتور وسخت افزارهایی که به انها متصل میشه را ساپورت نمیکنه ، مادربرد سیستم P5Qc وسیستم عاملم سونه.

jafarian
06-11-2011, 14:23
این مشکل به علت کم رسیدن برق به usb های جلوی کیس به وجود میاد برای همین همیشه باید واسه نصب فلش ازusb پشت کیس استفاده کنید البته بایوس مین آپدیت کنید بهمراه درایور usb خودتون جای سه تا کانکتور رو هم جابجا کنید روی مین :20:

Erfan.B
06-11-2011, 17:42
سلام

روی مادربرد سیستمم علاوه بر پورتهای USB ONBOARD سه کانکتور دیگه هم وجود داره که روی یکیش کابل یو اس بی های جلوی کیس نصب شده ،اما از زمانی که کابل رمریدر اینترنال را به کانکتور دوم وصل کردم ،USB جلوی کیس از
طرف ویندوز شناسایی نمیشه و وقتی کابل رمریدر را جدا میکنم USB جلوی کیس فعال وقابل استفاده میشه
در واقع مشکل ظاهرا اینه که ویندوز همزمان هر سه کانکتور وسخت افزارهایی که به انها متصل میشه را ساپورت نمیکنه ، مادربرد سیستم P5Qc وسیستم عاملم سونه.
دوست من این جا انجمن نرم افزار بهتره سؤالت رو تو این قسمت مطرح می کردی تا جواب بهتری می گرفتی :

تاپیک مشکلات سخت افزاری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

(مشکل می تونه از خود رم ریدر هم باشه. بهتره تو تاپیک مربوطه پیگیری کنی.)

موفق باشي:11: