PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال درباره مشکل تلفن

red moon
05-11-2011, 23:31
سلام
اینترنتمو از مخابرات گرفتم منتهی هر چند وقت یه بار یه مشکلاتی واسه خط تلفنم ایجاد میکنه
چند بار که کلا نمیشد با تلفن کار کرد اشغال میزد زنگم نمیخورد به اینترنتم نمیشد وصل شد وقتی از اسپلیتر جداش کردم تلفن درست شد
حالا این دفعه یه جور دیگه شده به اینترنت وصل میشم تلفن زنگ میخوره اما نمیتونم تماس بگیرم از اسپلیتر هم جداش کردم درست نشد که نشد یه جورایی انگار تلفن یه طرفه شده منتهی با این تفاوت که میشه به اینترنت وصل شد

یه چیزه دیگه من واسه اینکه بتونم تلفنمو از حالت پی سی ام درآرم سرویس یکماهه از مخابرات
گرفتم حالا میبینم انگار به صرفه تره چون حجمی نیست و هر چی بخوام میتونم دانلود کنم از شاتل هم سرویس 128 گرفتم منتهی دودلم برم شاتل یا همینجا بمونم

hame7de
07-11-2011, 01:49
بچه ها من الان صبانت دارم و میخوام بیام مخابرات اما دو دل هستم .

بنظر شما چکار کنم؟ صبانت بمونم یا بیام مخابرات؟

مشکلات adsl مخابرات چی هست؟/

Hamid Reza
07-11-2011, 11:10
سلام
همه چيز وابسته به خودتون هست
اينكه شما ميگيد سرويس مخابرات نامحدوده و من هر چه قدر بخوام منيتونم دانلود كنم يه فكر غلطي هست
مخابرات سرويس 128 سرعت دانلودش نهايتا بره رو 15 و شما كل ماهم اگه بزاري دانلود ميبيني همچنين عدد چشم گيري نميشه

اگه قصدتون دانلوده به نظر من سمت مخابرات نريد
از يه شركت خوب (با تحقيقات كامل قبل از خريد) سرويس بگيريد كه شبانه رايگان هم داشته باشه
سري هم به تاپيك شاتل بزنيد چون ناراضي زياد داره

بچه ها من الان صبانت دارم و میخوام بیام مخابرات اما دو دل هستم .

بنظر شما چکار کنم؟ صبانت بمونم یا بیام مخابرات؟

مشکلات adsl مخابرات چی هست؟/

من خودم صبانت دارم و تا وقتي مشكلي توش نبينم اينترنتمو عوض نميكنم
ولي ميگم اگه مشكلي داريد باهاش يا اذيتتون ميكنه ميتونيد بريد مخابرات
فقط مخابرات بيشتر به درد وبگردي ميخوره چون سرعت دانلود بالايي نداره
من شنيدم سر آپلود كردن هم خيلي اذيت ميكنه و سرعتش همچين بالا نيست
پس اول قشنگ تحقيق كنيد و سري به تاپيك مخابرات بزنيد بعد اگه خواستيد سرويستون رو عوض كتيد

hame7de
07-11-2011, 15:33
سلام
همه چيز وابسته به خودتون هست
اينكه شما ميگيد سرويس مخابرات نامحدوده و من هر چه قدر بخوام منيتونم دانلود كنم يه فكر غلطي هست
مخابرات سرويس 128 سرعت دانلودش نهايتا بره رو 15 و شما كل ماهم اگه بزاري دانلود ميبيني همچنين عدد چشم گيري نميشه

اگه قصدتون دانلوده به نظر من سمت مخابرات نريد
از يه شركت خوب (با تحقيقات كامل قبل از خريد) سرويس بگيريد كه شبانه رايگان هم داشته باشه
سري هم به تاپيك شاتل بزنيد چون ناراضي زياد داره

من خودم صبانت دارم و تا وقتي مشكلي توش نبينم اينترنتمو عوض نميكنم
ولي ميگم اگه مشكلي داريد باهاش يا اذيتتون ميكنه ميتونيد بريد مخابرات
فقط مخابرات بيشتر به درد وبگردي ميخوره چون سرعت دانلود بالايي نداره
من شنيدم سر آپلود كردن هم خيلي اذيت ميكنه و سرعتش همچين بالا نيست
پس اول قشنگ تحقيق كنيد و سري به تاپيك مخابرات بزنيد بعد اگه خواستيد سرويستون رو عوض كتيد

راستش صبانت خیلی خوب بود اما چند هفته هست که داره اذیت میکنه و هر 10 دقیقه قطع و وصل میشه و منو کلافه کرده و دارم دیوونه میشم . برای همین مجبورم برم مخابرات .

حالا بنظر شما چکار کنم؟