PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای خرید 4 کاره جوهر افشان

phoenix_i06
05-11-2011, 22:34
سلام دوستان

میخوام یه 4 کاره (ترجیحا گوشی هم داشته باشه و روی cd/dvd هم پرینت کنه) بخرم. کیفیت اسکن و بخصوص پرینتش هم میخوام خیلی خوب باشه. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

mohammad.t
06-11-2011, 10:57
سلام دوستان

میخوام یه 4 کاره (ترجیحا گوشی هم داشته باشه و روی cd/dvd هم پرینت کنه) بخرم. کیفیت اسکن و بخصوص پرینتش هم میخوام خیلی خوب باشه. ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

سلام.
لطفا بفرماييد چه تعداد پرينت در ماه داريد و چه چيزي پرينت مي كنيد. يعني به طور مشخص كاربرد خونگي با تعداد كم داره يا مقاصد تجاري داريد و چه ميزان ميتوانيد هزينه كنيد.

phoenix_i06
07-11-2011, 01:44
برای مصرف خانگی لازم دارم. تعداد پرینت و فکس کم هست.
ممنون

phoenix_i06
07-11-2011, 12:50
تو اینترنت که سرچ کردم ظاهرا این دو تا مدل این قابلیت ها رو دارن: پرینت/اسکن/فکس/کپی/پرینت روی سی دی (گوشی ندارن ولی مهم نیست)

Canon MX 850
HP Photosmart Premium

اینها تو ایران هست؟ به نظرتون کدومش بهتره؟ مدل بهتری هم هست؟

mohammad.t
07-11-2011, 13:28
تو اینترنت که سرچ کردم ظاهرا این دو تا مدل این قابلیت ها رو دارن: پرینت/اسکن/فکس/کپی/پرینت روی سی دی (گوشی ندارن ولی مهم نیست)

Canon MX 850
HP Photosmart Premium

اینها تو ایران هست؟ به نظرتون کدومش بهتره؟ مدل بهتری هم هست؟

يه چيز خاص ميخوايد .
معمولا فكس توي خونه كاربردي نداره من كه خودم فكس هام رو مودم ارسال و دريافت ميكنم.
از اونجايي كه من كلا نظرم روي hp هست! HP Photosmart Premium گير مياد حدود 350 تومن دستگاه خوبيه.
مدل ديگه سراغ ندارم كه هم رو سي دي چاپ كنه هم فكس داشته باشه!

phoenix_i06
18-11-2011, 13:22
4 کاره که قابلیت چاپ روی cd داشته باشه تو بازار چیزی پیدا نکردم. کسی اطلاع داره همچین چیزی تو بازار هست یا نه؟

ممنون

omid_egh
18-11-2011, 18:18
سلام من خودم hp 4315 all in one دارم فقط قابلیت چاپ روی CD نداره
از نظر اندازه کوچیکه که یه امتیازه
گوشی داره
خوب کار میکنه
اسکنرش خوبه

نمیتونی از شناسنامه و اینجور چیزا کپی بگیری
کارتریجشو بعد از یه بار یا فوقش دوبار شارژ کردن باید عوض کنی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

phoenix_i06
18-11-2011, 20:24
ممنون از راهنماییتون
اگر گوشی نداشته باشه مهم نیست ولی میخوام حتما روی cd پرینت کنه. ظاهرا همچین مدلی تو ایران نیست!