PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل خلاف بودن جهت حرکت چپ و راست در تایپ

AMIR MOHAMMAD . M
05-11-2011, 11:46
سلام خدمت دوستان عزیز .

هنگامی که به زبان فارسی تایپ میکنم موقع حرکت روی کلمه ها برای رفتن به سمت راست باید کلید جهت نمای چپ و برای رفتن به سمت چپ کلید جهت نمای راست رو فشار بدم .
همچنین اگر بخوام در بین تایپ فارسی از کلمات انگلیش هم استفاده کنم ، این کلمات (انگلیش ) در سر خط تایپ میشن .
در تنظیمات زبان سیستم هم همه چیز رو روی فارسی قرار دادم ولی درست نشد ، حالا چیکار کنم که درست بشه .

باتشکر فراوان .

Dolphin 7
05-11-2011, 12:26
سلام خدمت دوستان عزیز .

هنگامی که به زبان فارسی تایپ میکنم موقع حرکت روی کلمه ها برای رفتن به سمت راست باید کلید جهت نمای چپ و برای رفتن به سمت چپ کلید جهت نمای راست رو فشار بدم .
همچنین اگر بخوام در بین تایپ فارسی از کلمات انگلیش هم استفاده کنم ، این کلمات (انگلیش ) در سر خط تایپ میشن .
در تنظیمات زبان سیستم هم همه چیز رو روی فارسی قرار دادم ولی درست نشد ، حالا چیکار کنم که درست بشه .

باتشکر فراوان .

کنترل شيفت راستو بزن ببين مشکلت حل مي شه يا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AMIR MOHAMMAD . M
06-11-2011, 12:21
کنترل شيفت راستو بزن ببين مشکلت حل مي شه يا نه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

نه درست نشد .
در کل تو انجمن وقتی پست میزنم درسته ولی تو سیستم مشکل دارم .

A M ! N
06-11-2011, 14:09
نه درست نشد .
در کل تو انجمن وقتی پست میزنم درسته ولی تو سیستم مشکل دارم .
به این تاپیک مراجعه کنین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
موفق و :11:موئید باشین

AMIR MOHAMMAD . M
08-11-2011, 11:19
به این تاپیک مراجعه کنین

موفق و :11:موئید باشین

امتحان کرده بودم ، حل نشد!!!:19::19::19:

A M ! N
08-11-2011, 13:56
امتحان کرده بودم ، حل نشد!!!:19::19::19:

ببیینید این مشکل رو فقط شما ندارین برای همه همین طوری هست ولی باید از حقه استفاده کنی تا به اون هدفت برسی
این رو هم امتحان کن:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی متن رو نوشتی این کلید رو بزن که نشون دادم باید کارت رو راه بندازه

:40:May you do well

AMIR MOHAMMAD . M
09-11-2011, 12:56
پس راه حل اساسی نداره ، حتی اگه ویندوز عوض بشه ؟

Dolphin 7
09-11-2011, 13:11
پس راه حل اساسی نداره ، حتی اگه ویندوز عوض بشه ؟

مث اينکه اين مشکل ازخود ويندوز هفته اگه بخواي حل شه ظاهرا بايد يه فايلو که خود مايکروسافت واسه حل اين مشکل داده دانلود کني اجراش کني ولي چون مطمئن نيسم اون فايلو نذاشتم ولي اگه مي خواي خود اين کلماتو تو گوگل سرچ کن چن تا لينک صفه اولش در مورد همين توضيح داده بخونشون اگه مطمئن شدي که با اون کار مشکل حل مي شه همون کارو انجام بده :whistle: :

AMIR MOHAMMAD . M
19-11-2011, 11:50
مث اينکه اين مشکل ازخود ويندوز هفته اگه بخواي حل شه ظاهرا بايد يه فايلو که خود مايکروسافت واسه حل اين مشکل داده دانلود کني اجراش کني ولي چون مطمئن نيسم اون فايلو نذاشتم ولي اگه مي خواي خود اين کلماتو تو گوگل سرچ کن چن تا لينک صفه اولش در مورد همين توضيح داده بخونشون اگه مطمئن شدي که با اون کار مشکل حل مي شه همون کارو انجام بده :whistle: :

منظورت از مطمئن نیستی یعی چی ، یعنی ممکن یه جای دیکه هم خراب کنه ( میاد ابرو رو درست کنه میزنه چشه طرف رو کور میکنه )
تو گوگل گشتم ، میشه برای اطمینان بیشتر فایل رو برام پ ، خ کنی .
:40::40::40:

ABACAD
19-11-2011, 12:29
ببخشید البته میپرسم ولی چون شما هیچ نوع اطلاعات مورده نیازی ارایه ندادید دیگه ... !

1.این مشکل شما توی افیس هست ؟
2.اگه توی کل سیستم هست تنظیمات قسمت مربوط به فارسی سازی رو توضیح بدید

در صورتیکه مشکل تون توی افیس هست که من حدس میزنم دقیقا همونجا هست چونکه این قضیه دکمه راست و چپ همونجا بیشترین نمو خودشو داره باید شما گزینه right to left direction رو حتما فعال کنید که معمولا تو تب بالای صفحه ی افیس هست
سپس دکمه right رو بزنید و از راست تایپ کنید امکان نداره مشکلی داشته باشه !

اگه داشت قطعا باید به ویندوز و تنظیماتش شک کرد

AMIR MOHAMMAD . M
19-11-2011, 14:59
ببخشید البته میپرسم ولی چون شما هیچ نوع اطلاعات مورده نیازی ارایه ندادید دیگه ... !

1.این مشکل شما توی افیس هست ؟
2.اگه توی کل سیستم هست تنظیمات قسمت مربوط به فارسی سازی رو توضیح بدید

در صورتیکه مشکل تون توی افیس هست که من حدس میزنم دقیقا همونجا هست چونکه این قضیه دکمه راست و چپ همونجا بیشترین نمو خودشو داره باید شما گزینه right to left direction رو حتما فعال کنید که معمولا تو تب بالای صفحه ی افیس هست
سپس دکمه right رو بزنید و از راست تایپ کنید امکان نداره مشکلی داشته باشه !

اگه داشت قطعا باید به ویندوز و تنظیماتش شک کرد

مشکل در کل سیستم هست و با همه تنظیمات ور رفتم ولی نشد .
ویندوزم اصل از نوع دستکاری نشده هست و همیشه از همین ویدوز استفاده میکنم ولی این آخریا با این مشکل رو به رو شدم که حتی ویندوز رو هم عوض کردم و در ویندوز تازه نصب شده از همون اول با این مشکل رو به رو شدم در صورتی که در ویندوز قبلی بعد حدود شش ماه کار کردن این مشکل براش پیش اومد .

Dolphin 7
19-11-2011, 18:57
منظورت از مطمئن نیستی یعی چی ، یعنی ممکن یه جای دیکه هم خراب کنه ( میاد ابرو رو درست کنه میزنه چشه طرف رو کور میکنه )
تو گوگل گشتم ، میشه برای اطمینان بیشتر فایل رو برام پ ، خ کنی .
:40::40::40:

واسه اين گفتم مطمئن نيسم که اولا فايلو خودم امتحان نکردم ( چون ويندوز 7 ندارم همچين مشکليم نداشتم ) دوما لينکايي که پيدا کردم بيشترش لينکايي بود که مال مايکروسافت نبود و نمي تونسم مطمئن باشم که فايل آلوده نيس سوما بعضياش معلوم نبود مال ويندوز 32 بيتيه يا 64 بيتي يا هر دوش چارما بيشتر موقعي که در مورد مشکل چپ به راست بودن حرف زده بودن اسم ويژوال بيسيکو آورده بودن واسه همين مطمئن نبودم که اين فايله فقط مشکل چپ به راست بودنو تو ويژوال بيسيک حل مي کنه يا کلا تو ويندوز اين مشکل حل مي شه ولي اونا اين مسئله واسشون در مورد ويژوال بيسيک مهمتر بوده که اسمشو آوردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هر حال از بين صفحاتي که پيدا کردم تو گوگل اين چار تا صفه رو رو واست انتخاب کردم بخون ببين به دردت مي خوره يا نه لينک فايلاشم تو همون صفحات ، آخر توضيحاتشون هس اگه خواسي مي توني دانلود کني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

از اين لينکاييم که دادم مطمئن نيسم اگه مي خواي با مسئوليت خودت ازشون استفاده کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگرم مشکلت حل شد يا حل نشد تو همين تاپيک خبرشو بده که بقيه که مشکلشون مث توئه بدونن اينا کودومش به دردشون ميخوره يا اصن به دردشون مي خوره يا بايد يه فکر ديگه اي بکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ABACAD
19-11-2011, 19:01
هوم ؟؟؟ والا دروغ چرا الحمدلله خدا رو شکر تا الان با این یه مدل مشکل رو به رو نشده بودم و نشدم ! و امیدوارم نشم

فقط یادمه تو مدل ویندوز کریستال دستکاری شده این مشکل به صورت سطحی بود

تو افیس امتحان بکن روشی رو که گفتم ببین چی میشه

خداییش نمیدونم دیگه چی بگم ، چطور ممکنه ویندوز هم عوض بکنی درست نشه ؟؟؟ گزینه های نصب ت چی هست ؟؟؟ وقتی تو رجینال اند لنگویج تنظیم میکنی ؟

موقع نصب ویندوز ، زبان فارسی رو انتخاب میکنی ؟ تیک دو گزینه نصب tab دوم صفحه رجینال اند لنگویج رو میزنی ؟؟؟

AMIR MOHAMMAD . M
20-11-2011, 11:10
واسه اين گفتم مطمئن نيسم که اولا فايلو خودم امتحان نکردم ( چون ويندوز 7 ندارم همچين مشکليم نداشتم ) دوما لينکايي که پيدا کردم بيشترش لينکايي بود که مال مايکروسافت نبود و نمي تونسم مطمئن باشم که فايل آلوده نيس سوما بعضياش معلوم نبود مال ويندوز 32 بيتيه يا 64 بيتي يا هر دوش چارما بيشتر موقعي که در مورد مشکل چپ به راست بودن حرف زده بودن اسم ويژوال بيسيکو آورده بودن واسه همين مطمئن نبودم که اين فايله فقط مشکل چپ به راست بودنو تو ويژوال بيسيک حل مي کنه يا کلا تو ويندوز اين مشکل حل مي شه ولي اونا اين مسئله واسشون در مورد ويژوال بيسيک مهمتر بوده که اسمشو آوردن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

به هر حال از بين صفحاتي که پيدا کردم تو گوگل اين چار تا صفه رو رو واست انتخاب کردم بخون ببين به دردت مي خوره يا نه لينک فايلاشم تو همون صفحات ، آخر توضيحاتشون هس اگه خواسي مي توني دانلود کني [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :

از اين لينکاييم که دادم مطمئن نيسم اگه مي خواي با مسئوليت خودت ازشون استفاده کن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگرم مشکلت حل شد يا حل نشد تو همين تاپيک خبرشو بده که بقيه که مشکلشون مث توئه بدونن اينا کودومش به دردشون ميخوره يا اصن به دردشون مي خوره يا بايد يه فکر ديگه اي بکنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

جوابشو میدم ولی تا حالا که فقط از لینک دوم یه فایل گرفتم و از بقیه هنوز جیزی گیرم نیومده .

هوم ؟؟؟ والا دروغ چرا الحمدلله خدا رو شکر تا الان با این یه مدل مشکل رو به رو نشده بودم و نشدم ! و امیدوارم نشم

فقط یادمه تو مدل ویندوز کریستال دستکاری شده این مشکل به صورت سطحی بود

تو افیس امتحان بکن روشی رو که گفتم ببین چی میشه

خداییش نمیدونم دیگه چی بگم ، چطور ممکنه ویندوز هم عوض بکنی درست نشه ؟؟؟ گزینه های نصب ت چی هست ؟؟؟ وقتی تو رجینال اند لنگویج تنظیم میکنی ؟

موقع نصب ویندوز ، زبان فارسی رو انتخاب میکنی ؟ تیک دو گزینه نصب tab دوم صفحه رجینال اند لنگویج رو میزنی ؟؟؟

همه جیز حتی تاریخ و ساعت هم فارسی کردم .
راستی تو 7 که این تیکه که گفتی وجود نداره و فقط XP هست .
تو آفیس هم جواب نداده ، نمیدونم چرا تو انجمن که تایپ میکنم درست کار میکنه .

AMIR MOHAMMAD . M
21-11-2011, 09:50
فایل ها همه یکی هستند و من یکیشون رو نصب کردم و هیچ اتفاقی نیفتاد .

آخرین راه هم فکر کنم این باشه که یه ویندوز جدید تهیه کنم .

اگه بازم تونستم کاری بکنم میام و خبر میدم که بقیه هم استفاده کنند .

Dolphin 7
21-11-2011, 14:36
فایل ها همه یکی هستند و من یکیشون رو نصب کردم و هیچ اتفاقی نیفتاد .

آخرین راه هم فکر کنم این باشه که یه ویندوز جدید تهیه کنم .

اگه بازم تونستم کاری بکنم میام و خبر میدم که بقیه هم استفاده کنند .

اون فايله که مال خود مايکروسافت بود اونم نصب کردي فايده نداشت؟ :18:
من تو يه سايت خوندم يه نفر گفته بود مشکل از فاينال نبودن ويندوزه اگه نسخه فاينالشو ( که واقعا فاينال باشه ) نصب کني اين مشکلو نداره ، فاينال بودن يا نبودنشم يه روش خاصي مث اينکه واسش گفته بود که الان لينک اون صفه رو ندارم الانم گشتم پيدا نکردم ، اگه قراره ويندوز هفت بخري يا دانلود کني قبلش تحقيق کن ( مثلا از بچه هاي همين فوروم بپرس ) که چطوري نسخه فاينال ويندوز هفتو مي شه واقعي بودن يا نبودنشو تشخيص داد بعد اگه مي خواي برو دنبال تهيه ويندوز هفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

A M ! N
22-11-2011, 01:37
درود

من نمیدونم چرا شما دارین روی این انقدر راه حل میدین!
چون فکر میکنم مشکل ایشون مربوط به همچین حالتی باشه:
مثلا

من بازی رو دوست دارم GTA

به جای اینکه بنویسه :
من بازی GTA رو دوست دارم

که این هم طبیعی هست در هر ویندوزی و فقط باید چندتا حقه به کاربرد برای نوشتنش تا به هدف مورد نظر رسید

Take Care:40:

AMIR MOHAMMAD . M
22-11-2011, 10:32
اون فايله که مال خود مايکروسافت بود اونم نصب کردي فايده نداشت؟ :18:
من تو يه سايت خوندم يه نفر گفته بود مشکل از فاينال نبودن ويندوزه اگه نسخه فاينالشو ( که واقعا فاينال باشه ) نصب کني اين مشکلو نداره ، فاينال بودن يا نبودنشم يه روش خاصي مث اينکه واسش گفته بود که الان لينک اون صفه رو ندارم الانم گشتم پيدا نکردم ، اگه قراره ويندوز هفت بخري يا دانلود کني قبلش تحقيق کن ( مثلا از بچه هاي همين فوروم بپرس ) که چطوري نسخه فاينال ويندوز هفتو مي شه واقعي بودن يا نبودنشو تشخيص داد بعد اگه مي خواي برو دنبال تهيه ويندوز هفت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هنوز بعد از چند روز هیچ ایمیلی برام نیومده ، ولی با توجه به اسم فایل احتمال داره که تکراری باشه ولی اگه اومد امتحان میکنم یا دوباره پیغام میدم که برام بفرستند .
ولی بازم مشخصه که حل نمیشه و طبق فرموده شما باید به فکر یه ویندوز درست درمون باشم که دوباره این مشکل پیش نیاد .

درود

من نمیدونم چرا شما دارین روی این انقدر راه حل میدین!
چون فکر میکنم مشکل ایشون مربوط به همچین حالتی باشه:
مثلا

من بازی رو دوست دارم GTA

به جای اینکه بنویسه :
من بازی GTA رو دوست دارم

که این هم طبیعی هست در هر ویندوزی و فقط باید چندتا حقه به کاربرد برای نوشتنش تا به هدف مورد نظر رسید

Take Care:40:

این یکی از دو تا مشکل هست و مشکل اصلی اینه که من وقتی کلید راست پیما رو میزنم به سمت چپ میره و بلعکس ، اولی قابل حله ولی دومی یه کم اذیت میکنه با توجه به این که من در موقع تایپ فقط به کیبرد نگاه میکنم .