PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل بوجود آمده بعد از نصب win-xp در کنار win 7

ahivid
05-11-2011, 11:12
سلام :10:
من اول ویندوز 7 64 بیت داشتم اومدم تو یه درایو دیگه xp sp3 نصب کردم حالا فقط xp بالا میاد.چی کنم

یه سری کد هست برای بوت اونو نمیشه کاری کرد
همون boot.ini
بوت من الان این شکلی شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیشه تو همین کاری کرد که ویندوز 7 من بالا بیاد
من این کارو کردم
ارور داد ntoskrnl.exe نمیدونم خرابه . دوباره بریز و ازاینجور چیزا .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ahivid
05-11-2011, 14:01
من رفتم همرو پاک کنم دوباره نصب کنم.
:19:

jafarian
05-11-2011, 14:41
طبق پست پایین عمل میکردین یا سایت دوم برای ریکاوری منوی بوت خودتون :20:

h_starboy
06-11-2011, 20:12
دوستان من xp نصب کردم روی 7 البته توی یه درایود دیگه . بعد تو xp با برنامه easybcd ویندوز 7 رو اضافه کردم ولی باز نمی اومد بالا . بعد خلاصه یه سری ور رفتم حالا تو بوت هر 2 تا رو داره ولی تو هیچکدوم نمیره .

با سی دی ویندوز 7 اومدم بالا و اون دستور botsect /nt60 all رو زدم البته به جای all هم درایو c که سون نصب بود رو زدم و ولی باز هیچ فرقی نکرد و هیچکدوم نمیان بالا .
نمیدونم دیگه چیکار کنم .

hamedre81
12-11-2011, 21:17
سلام :10:
من اول ویندوز 7 64 بیت داشتم اومدم تو یه درایو دیگه xp sp3 نصب کردم حالا فقط xp بالا میاد.چی کنم

یه سری کد هست برای بوت اونو نمیشه کاری کرد
همون boot.ini
بوت من الان این شکلی شد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدمیشه تو همین کاری کرد که ویندوز 7 من بالا بیاد
من این کارو کردم
ارور داد ntoskrnl.exe نمیدونم خرابه . دوباره بریز و ازاینجور چیزا .

سلام
اول باید استارت آپ ویندوز 7 را jتعمیر کنی باید DVD ویندوز 7 را بزاری وقتی که DVD لود شد repairراانتخاب کنیدبعد اولین گزینه startup repairرا انتخاب کنید بعد ریستارت کنید
بعد اگر ویندوز 7 بالا آمد با استفاذه از برنامه EasyBCD 2.1.0.146می تونی استرات آپ ویندوز xp را درکنار 7 داشته باشی