PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دیگه فکرم به جایی نمی رسه

antarbarghi
05-11-2011, 02:51
سلام دوستان:
در ویندوز 7 من اشتباهی با نرم افزارmac changer ادرس مک خودم رو عوض کردم و این نرم افزار قدرتمند واقا این کارو کرد و دیگه نمی تونم به اینترنت وصل بشم هر کاری بگید کردم نشد که نشد.....restore,bios,uninstal &i install NIC,و خلاصه بد بخت شدم اگه کسی چیزی به فکرش میرسه بگه:41:

khelane
05-11-2011, 09:47
من که بلد نیستم ولی میتونم بگم زنگ به پشتیبان اینترنتت زن و از اونا درخواست کمک کن یا برو اگه مودم ای دی اس ال هست تو پشت مودم یه سوراخ کوچیک هست که با یه سوزن فشارش بده تا 10 15 ثانیه مودم به ریست کلی کارخانه میشه یا برو ورژن فریمورش رو از اینترنت اپگرید کن ببین اینتطوری درست میشه

jafarian
05-11-2011, 14:48
تو سایت پایین درمورد همین مشکل شما توضیح داده که گفته دستگاه روترخودتون ریست کنیدکامل ببینید درست میشه اگر بازم به همون صورت بود ازrestore ویندوز استفاده کنید :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

joe_satriani
05-11-2011, 18:27
با سلام
اگه واقعا مک آدرس عوض شده باشه به پیشتیبانی اینترنتتون تماس بگیرید و بگید که مک آدرس روی خطتون رو فیلترش رو غیر فعال کنن.
تا شما بتونید با مک آدرسی غیر از اونی که قبلا ثبت شده وصل بشید.

موفق باشید.

gamer5
05-11-2011, 18:42
سلام.پیرو پست بالا باید بگم که وقتی شما یدونه مودم/روتر از isp میگیرید،شرکت قبلا mac addresse اش رو توی دیتابیسش ذخیره میکنه و بر اساس اون مک آدرس اجازه ی دسترسی شما رو به اینترنت میده.واسه همینه که اگر از بیرون برید یه مودم/روتر بخرید خیلی احتمالش زیاده که نتونید با اینترنت کار کنید.
اول با برنامه کلنجار برید شاید تونستید حالت رو به صورت قبل برگردونید.اگر نشد تنها راهش ارتباط با پشتیبانی و بیان کردن موضوع هست.میتونن مک آدرس جدیدتون رو جایگزین قبلی کنن
با ریسیت مودم هم کار درست نمیشه

A M ! N
05-11-2011, 22:19
سلام دوستان:
در ویندوز 7 من اشتباهی با نرم افزارmac changer ادرس مک خودم رو عوض کردم و این نرم افزار قدرتمند واقا این کارو کرد و دیگه نمی تونم به اینترنت وصل بشم هر کاری بگید کردم نشد که نشد.....restore,bios,uninstal &i install NIC,و خلاصه بد بخت شدم اگه کسی چیزی به فکرش میرسه بگه:41:
سلام شما باید MAC Address رو restore کنی
برو داخل command prompt و تایپ کن:
arp -a

و البته از لیستی که میاد مربوط به تمامی مک آدرس هایی که روی کش هست ، باید بفهمی که کدوم MAC برای شما هستش
معمولا اگه از IP Static استفاده نکنی و Dynamic باشی میشه تشخیص داد
باید نیگاه کنی که کدوم داینامیک هستش و قبلش آی پی شما رو نوشته
اون میشه مک آدرس شما
پیدا نکردی همه رو امتحان کن

antarbarghi
06-11-2011, 03:27
سلام:11:
واقا از تمامی شما کمال تشکر را دارم که اینقدر با محبت هستید......دوست ندارم حالتون رو بگیرم اما چاره ای نیست چون می خوام شما هم از این تجربه استفاده کنید.......تقریبا همتون اشتباه گفتید dr.smithنظر شما درست است اما راه حل این نبود عزیز.من مجبور شدم bios سیستم را خالی و آپدیت کنم و با نصب مجدد ویندوز دو:20:باره درست شد.

joe_satriani
06-11-2011, 19:30
سلام:11:
واقا از تمامی شما کمال تشکر را دارم که اینقدر با محبت هستید......دوست ندارم حالتون رو بگیرم اما چاره ای نیست چون می خوام شما هم از این تجربه استفاده کنید.......تقریبا همتون اشتباه گفتید dr.smithنظر شما درست است اما راه حل این نبود عزیز.من مجبور شدم bios سیستم را خالی و آپدیت کنم و با نصب مجدد ویندوز دو:20:باره درست شد.

با سلام
پس در واقع فکر کنم کلا مک آدرس مودم شما هم عوض نشده. بلکه به صورت fake تغییر کرده.
چون مک آدرس یه آدرس سخت افزاری هست و با عوض شدن ویندوز و بایوس و ... کاری پیش نمیره.

موفق باشید.