PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب بازی روی ویندوز 7 64bit

A C H ! L L E S
05-11-2011, 00:16
سلام،امیدوارم حالتون خوب باشه.
من یه سری بازی هایی رو نصب میکنم روی ویندوزم که همونطور که گفتم 7 64bit هستش،اما اجراشون نمیکنه.پیغام اروری که میده میگه مشکل از فایل های سیستم هستش و بعضی وقتام میگه مثلا فلان فایل رو پیدا نمیکنه و در ادامش هم میگه یا بد نصب کردی دوباره نصبش کن یا اینکه فایلت خرابه.
به طور مثال بازی call of juarez رو رو لپ تاپم که نصب کردم،اجرا نشد و همین پیغام ها رو داد اما وقتی با همون setup روی ویندوز xp یا 7 32bit نصبش کردم به مشکلی بر نخورد و اجرا شد.
به نظرتون مشکل از کجاست و باید چیکار کنم؟

joe_satriani
05-11-2011, 18:31
با سلام
احتمالا فایلها هم پسوندشون dll هست؟
اگه اینطوریه که شما اون فایلهایی که بهتون ارور میده رو به صورت کامل داخل گوگل تایپ کنید و سرچ کنید.
سپس اولین لینک رو باز کنید که حاوی همون فایل هست.
دانلودش کنید و سپس داخل پوشه ی system32 در windows بریزید.
یا اینکه آخرین نسخه ی نرم افزار directX رو مطابق با نسخه ی ویندوزتون سرچ کنید و دانلود و نصب کنید.

موفق باشید.

alborziran2003
24-11-2011, 16:38
سلام ، متاسفانه من هم این مشکل رو دارم . فروشنده ها چندین نفر به من گفتند که بازی پی ای اس 2012 روی 32 بیتی فقط اجرا میشه ، هیچ راه حلی نداره یعنی

joe_satriani
24-11-2011, 18:12
سلام ، متاسفانه من هم این مشکل رو دارم . فروشنده ها چندین نفر به من گفتند که بازی پی ای اس 2012 روی 32 بیتی فقط اجرا میشه ، هیچ راه حلی نداره یعنی

با سلام
فکر نکنم اینطوری درست باشه که گفتن.
چون ویندوز 64 بیتی هیچ چیزی کمتر از ویندوز 32 بیتی نداره و از اون حتی کاملتر هم هست.
پس باید تمامی نرم افزارهایی که روی 32 بیتی نصب میشن هم روی 64 بیتی به راحتی نصب و اجرا بشن.
ولی بلعکس که بخواد از روی 64 بیتی روی 32 بیتی نصب بخوان بشن نباید جواب بده که جواب هم نمیده.

موفق باشید.

majid322
24-11-2011, 18:18

امان از این فروشنده ها که اطلاعاتشون صفرم نیست :13:
عزیزم بیشتر اینجور مشکلات بیشتر مربوط به خود بازیه و با یه سرچ ساده و رفتن توی تاپیک بازی ها توی همین
انجمن براحتی میتونید مشکل رو برطرف کنید..

مثلا این تاپیک مشکلات pes 2012 هست که میتونید مشکلتو نرو مطرح کنید.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید