PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و تبادل نظر پیرامون Grand Theft Auto V

AlexMercer
04-11-2011, 23:48
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من نمیدونم چرا تاپیک قبلی رو بستین.

یکی از کارکنان مجله playstation magazine در انگلستان در فروم بازی gta اعلام کرده که کارکنان این شبکه شانس این رو داشتن که 30 دقیقه از بازی رو در اتودیو راک استار واقع در اسکاتلند بازی کنند. نکات زیر رو ذکر کرده که در بازی وجود داره

1- شعر لس سانتوس 4 برابر بزرگتر از لیبرتی سیتی هست! به عنوان مثال با ماشینی که شخصیت اصلی بازی که یک دورگه افریقایی امریکاای در اوایل دهه سوم زندگیش هست اون را میروند از وسط شهر شروع کردیم به رانندگی و 15 دقیقه طول کشید که برسیم به دشت ها و جنگل های بازی! در راه منظره های زیبایی میبینیم از خانه های روستایی با گاو و گوسفند ، اسیاب های بادی بزرگ ، پالایشگاه نفت. محیط کامل زنده هست و بیش از 100 انسان(داخل بازی) در حال کار کردن هستند. جون تر ها در حال نوشیدن هستند و در کنار اتیش میرقصند و دوچرخه سواری میکنند و از روی رود ها و تنه های درخت میپرند. دشت ها خیلی بهتر از RDR ساخته شدند و کیفیت بهتری دارند. آب و هوا و جنگل ها خیلی زیبا هستند

2-سیستم تیر اندازی خیلی خیلی بهتر شده و انیمیشن های جدیدی اضافه شده و تیر اندازی در حالت شیرجه زدن. بالا رفتن از در و دیوار و نردبان و در حالت چرخش و همچنین عقب نشینی اضافه شده و سیستم تغییر خشاب هم بهتر شده و واقعی تره.

3-تو بازی امکان بالا رفتن از کوه ها یا نردبان هایی که توی شهر هستند وجود داره.

4-توی بازی حیوان هم وجود داره فعلا سگ و گاو و گوسفند تایید شدند البته هنوز معلوم نیست بشه بهشون اسیب رسوند یا نه!

5-امکان خلبانی هواپیما وجود داره و اگر بخوایم میتونیم هواپیما رو به ساختمان بکوبیم تا منفجر شه(البته فکر نکنم به ساختمون اسبی برسه)

6-مکان های زیادی به بازی اضافه شدند. از پاساژ گرفته تا دانشگاه و زمین بازیش و اداره پلیس و یک بیمارستان بزرگ که بر خلاف سابق میشه ازشون استفاده کرد و رفت داخلشون.همچنین فاضلاب شهری محیط خیلی بزرگی داره که حتی یک مرحله با جت اسکی به دنبال کسی در فاضلاب می افتین!

7-شهر کاملا زندست. مردم شهر دائما در حال ورزش و دوندگی به صورت اهسته هستند وزنه برداری میکنند به زنها تیکه میندازند پلیس دنبالشون میافته خرید میکنند ماشینشون رو میشورند اسباب کشی میکنند ماشینشون رو تعمیر میکنند و حصار ها رو که خراب شده درست میکنند.

8-ماشین ها قابل ارتقاع هستند و تعمیر میشند و برای رانندگی نیاز به سوخت دارین !

9-تا اینجا راک استار امکان دوست دختر یابی و دوست دختر داشتن رو برداشته . همچنان موبایلی همراهمون هست ولی پشت خط هیچ کس نیست که دوسمون داشته باشه همه دنبال اینن که کارشون رو انجام بدیم.

10-تفنگ ها مانند قبل هستند ولی مین کنترل از راه دور ،اتش افشان ها و .. اضاقه شدند. در بازی امکان استفاده از هر چیزی که در خونه یا خیابان هست به عنوان سلاح وجود داره.همچنین یک موزه توی شهر هست که بعدا میشه ازش یک شمشیر قدیمی رو دزدید واستفاده کرد

11-توی این نسخه میشه بنزین روی زمین ریخت و پس از اینکه به بنزین تیر بزنین بنزین اتیش میگیره. فکر کنید یک خط بنزین از یک ماشین میکشین بعد که بهش شلیک میکنید اتیش تا زیره ماشین میره و بعد...بنگ......

12-دیگه خبری از بولینگ و گلف و دارت نیست ولی میشه بسکتبال وزنه برداری مچ اندازی قمار و جنگیدن در یک قفس رو انجام داد.میشه تو مسابقات شنا اسکی روی اب صخره نوردی شلیک توپ پرش شرکت کرد تازه اینها بخشی از امکانات بازیه!

13-تغییر ظاهر شخصیت بازی مثل تغییر لباس و مدل مو تغییر وزن و تاتو به بازی برگشته ولی شخصیت اصلی بازی که مثل CJ هست از نظر سن و نژاد و قد قابل تغییر نیست.

14-احتمال بازگشت دزدی در بازی وجود داره ولی فقط جزوی از مراحل خواهد بود و البته دزدی از خونه مردم انجام نمیشه.

15-در میان مردم شهر باز هم بچه نخواهد بود.

16-از این به بعد میشه مردم رو بگیریم و به عنوان سپر و یا گروگان استفاده کنیم.

17-پلیس های کاملا واقعی شدند. اگر شما کسی رو بدور از چشم پلیس بکشین الکی یک ستاره نمیشین مثل نسخه های قبلی و پلیس نمی افته دنبالتون. پلیس برای گرفتن شما از دودزا ،گاز اشک آور، سگ لباس های مخصوص ضد شورش استفاده میکنند.

18-میشه وارد بعضی از ساختمون ها شد در رو قفل کرد و اشیا رو پرت کرد تا سنگر بسازید برای خودتون.

19-هر چقدر که بازی پیشرفت میکنه مهارت شما در استفاده از ماشین و موتور و اسلحه هم پیشرفت میکنه. به مثال اگر وسیله نقلیه مورد علاقتون موتوره هر چی بازی پیشرفت کنه مهارت شما هم تو موتور سواری بیشتر میشه .

20-بعضی از اسلحه ها رو میشه درشون تغییرات ایجاد کرد و قطعات جدید روش اضافه کرد و بعضی از اسلحه ها هم به صورت دستی ساخته میشند.

21-باران های سیل آسا طلوع خورشید و لرزش زمین در بازی رویت میشه.

منبع:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

I-Tech
05-11-2011, 00:55
واقعا 4 برابر بزرگتر شده!؟
اینکه ماشین ها به سوخت احتیاج دارن هم جالبه.

3Dmajid
05-11-2011, 01:32
شخصیت اصلی بازی که مثل CJ هست از نظر سن و نژاد و قد قابل تغییر نیست.

ای بابا چرا اینا گیردادن به سیاه پوستا !
یه آدم خوش تیپ بسازن واسه بازی :13:

در میان مردم شهر باز هم بچه نخواهد بود.

حیفه اگه اینو اضافه نکنن :19:

neon_91
05-11-2011, 01:36

یکی از کارکنان مجله playstation magazine در انگلستان در فروم بازی gta اعلام کرده که کارکنان این شبکه شانس این رو داشتن که 30 دقیقه از بازی رو در اتودیو راک استار واقع در اسکاتلند بازی کنند. نکات زیر رو ذکر کرده که در بازی وجود داره

1- شعر لس سانتوس 4 برابر بزرگتر از لیبرتی سیتی هست! به عنوان مثال با ماشینی که شخصیت اصلی بازی که یک دورگه افریقایی امریکاای در اوایل دهه سوم زندگیش هست اون را میروند از وسط شهر شروع کردیم به رانندگی و 15 دقیقه طول کشید که برسیم به دشت ها و جنگل های بازی! در راه منظره های زیبایی میبینیم از خانه های روستایی با گاو و گوسفند ، اسیاب های بادی بزرگ ، پالایشگاه نفت. محیط کامل زنده هست و بیش از 100 انسان(داخل بازی) در حال کار کردن هستند. جون تر ها در حال نوشیدن هستند و در کنار اتیش میرقصند و دوچرخه سواری میکنند و از روی رود ها و تنه های درخت میپرند. دشت ها خیلی بهتر از RDR ساخته شدند و کیفیت بهتری دارند. آب و هوا و جنگل ها خیلی زیبا هستند

2-سیستم تیر اندازی خیلی خیلی بهتر شده و انیمیشن های جدیدی اضافه شده و تیر اندازی در حالت شیرجه زدن. بالا رفتن از در و دیوار و نردبان و در حالت چرخش و همچنین عقب نشینی اضافه شده و سیستم تغییر خشاب هم بهتر شده و واقعی تره.

4-توی بازی حیوان هم وجود داره فعلا سگ و گاو و گوسفند تایید شدند البته هنوز معلوم نیست بشه بهشون اسیب رسوند یا نه!

5-امکان خلبانی هواپیما وجود داره و اگر بخوایم میتونیم هواپیما رو به ساختمان بکوبیم تا منفجر شه(البته فکر نکنم به ساختمون اسبی برسه)

6-مکان های زیادی به بازی اضافه شدند. از پاساژ گرفته تا دانشگاه و زمین بازیش و اداره پلیس و یک بیمارستان بزرگ که بر خلاف سابق میشه ازشون استفاده کرد و رفت داخلشون.همچنین فاضلاب شهری محیط خیلی بزرگی داره که حتی یک مرحله با جت اسکی به دنبال کسی در فاضلاب می افتین!

7-شهر کاملا زندست. مردم شهر دائما در حال ورزش و دوندگی به صورت اهسته هستند وزنه برداری میکنند به زنها تیکه میندازند پلیس دنبالشون میافته خرید میکنند ماشینشون رو میشورند اسباب کشی میکنند ماشینشون رو تعمیر میکنند و حصار ها رو که خراب شده درست میکنند.

8-ماشین ها قابل ارتقاع هستند و تعمیر میشند و برای رانندگی نیاز به سوخت دارین !

9-تا اینجا راک استار امکان دوست دختر یابی و دوست دختر داشتن رو برداشته . همچنان موبایلی همراهمون هست ولی پشت خط هیچ کس نیست که دوسمون داشته باشه همه دنبال اینن که کارشون رو انجام بدیم.

10-تفنگ ها مانند قبل هستند ولی مین کنترل از راه دور ،اتش افشان ها و .. اضاقه شدند. در بازی امکان استفاده از هر چیزی که در خونه یا خیابان هست به عنوان سلاح وجود داره.همچنین یک موزه توی شهر هست که بعدا میشه ازش یک شمشیر قدیمی رو دزدید واستفاده کرد

11-توی این نسخه میشه بنزین روی زمین ریخت و پس از اینکه به بنزین تیر بزنین بنزین اتیش میگیره. فکر کنید یک خط بنزین از یک ماشین میکشین بعد که بهش شلیک میکنید اتیش تا زیره ماشین میره و بعد...بنگ......

12-دیگه خبری از بولینگ و گلف و دارت نیست ولی میشه بسکتبال وزنه برداری مچ اندازی قمار و جنگیدن در یک قفس رو انجام داد.میشه تو مسابقات شنا اسکی روی اب صخره نوردی شلیک توپ پرش شرکت کرد تازه اینها بخشی از امکانات بازیه!

13-تغییر ظاهر شخصیت بازی مثل تغییر لباس و مدل مو تغییر وزن و تاتو به بازی برگشته ولی شخصیت اصلی بازی که مثل CJ هست از نظر سن و نژاد و قد قابل تغییر نیست.

14-احتمال بازگشت دزدی در بازی وجود داره ولی فقط جزوی از مراحل خواهد بود و البته دزدی از خونه مردم انجام نمیشه.

15-در میان مردم شهر باز هم بچه نخواهد بود.

16-از این به بعد میشه مردم رو بگیریم و به عنوان سپر و یا گروگان استفاده کنیم.

17-پلیس های کاملا واقعی شدند. اگر شما کسی رو بدور از چشم پلیس بکشین الکی یک ستاره نمیشین مثل نسخه های قبلی و پلیس نمی افته دنبالتون. پلیس برای گرفتن شما از دودزا ،گاز اشک آور، سگ لباس های مخصوص ضد شورش استفاده میکنند.

18-میشه وارد بعضی از ساختمون ها شد در رو قفل کرد و اشیا رو پرت کرد تا سنگر بسازید برای خودتون.

19-هر چقدر که بازی پیشرفت میکنه مهارت شما در استفاده از ماشین و موتور و اسلحه هم پیشرفت میکنه. به مثال اگر وسیله نقلیه مورد علاقتون موتوره هر چی بازی پیشرفت کنه مهارت شما هم تو موتور سواری بیشتر میشه .

20-بعضی از اسلحه ها رو میشه درشون تغییرات ایجاد کرد و قطعات جدید روش اضافه کرد و بعضی از اسلحه ها هم به صورت دستی ساخته میشند.

21-باران های سیل آسا طلوع خورشید و لرزش زمین در بازی رویت میشه.

منبع:

خیلی ممنون دوست عزیز اطلاعات جالبی بود.اینکه می خوان از حیوانات هم استفاده کنند خیلی خوبه.چون در سری بازی ها جی تی ای تا حالا اصلا حیواناتو نداشتیم که البته بودنشون این بار به واقعی تر شدن بازی کمک میکنه.کاملا معلومه که راک استار دوباره می خواد از تجربه موفق سان آندریاس استفاده کنه(استفاده از کوه و دشت های وسیع,تغییر مدل مو و تاتو,استفاده از سیستم افزایش مهارت و....)

یه آدم خوش تیپ بسازن واسه بازی :13:

حیفه اگه اینو اضافه نکنن :19:

کلا نمیشه بچه به بازی اضافه کرد به خاطر open world بودنش اونوقت بازی انتشارش ممنوع میشد ولی استفاده از حیوانات پیشرفت خوبی محسوب میشه

واقعا حیفه بازی به این خوبی تاپیک نداشته باشهچون اونوقت هرکی میاد یه تاپیک جدید ایجاد میکنه در مورد بازی و باعث به هم ریختن فروم میشه:46:

..Parsa..
05-11-2011, 01:47
وای خدای من این نکاتی که گفته شده فوق العاده هستن
4برابر شدن شهر هم با شناختی که از این بازی و راک استار دارم یه نکته ی کاملا مثبت هستش
چون مطمئن هستم که هیچ جای بازی اضافه یا بدون استفاده نیست

حیف که باید مدت زمانی زیادی رو صبر کنیم
- حدود یک سال -

اما مطمئنا با این تغییرات و این وسعت زیاد تا مدتها همه ی دوست دارن GTA رو سرگرم میکنه
من که به شخصه هیچ وقت از این بازی خسته نمیشم
هنوز هم ، هر وقت که بیکار باشم ، هم GTA SA و هم GTA IV رو بازی میکنم و ازش لذت میبرم

Masoud King
05-11-2011, 11:42
البته اینا همش به عنوان شایعه منتشر شده و رسمی نیست

matrix_3s
05-11-2011, 12:10
یه آدم خوش تیپ بسازن واسه بازی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
منظورت خوشگل هست دیگه........:31:...؟؟؟؟؟؟؟؟(درضمن کم پیش میاد یه آدم خوشتیپ و خوشگل خلافکار باشه )
سیاه پوست باشه باز میشه از هیکلشون لذت برد.........!!!!!!!

Eblis 2011
05-11-2011, 13:27
ما که Iv رو نشد بازی کنیم خیلی اجراش سخت بود

onlysat
05-11-2011, 13:51

منبع:

واقعا بازی Openworld یا به قول خودمون Free رو دست GTA نیومده ... اینو نه من میگم نه طرفداراش بلکه به نظرم تمام Review سایتهای بازی و نمرات اونها هم تایید میکنه حرف منو

onlysat
05-11-2011, 13:53
شعر لس سانتوس 4 برابر بزرگتر از لیبرتی سیتی هست! به عنوان مثال با ماشینی که شخصیت اصلی بازی که یک دورگه افریقایی امریکاای در اوایل دهه سوم زندگیش هست اون را میروند از وسط شهر شروع کردیم به رانندگی و 15 دقیقه طول کشید که برسیم به دشت ها و جنگل های بازی! در راه منظره های زیبایی میبینیم از خانه های روستایی با گاو و گوسفند ، اسیاب های بادی بزرگ ، پالایشگاه نفت. محیط کامل زنده هست و بیش از 100 انسان(داخل بازی) در حال کار کردن هستند. جون تر ها در حال نوشیدن هستند و در کنار اتیش میرقصند و دوچرخه سواری میکنند و از روی رود ها و تنه های درخت میپرند. دشت ها خیلی بهتر از RDR ساخته شدند و کیفیت بهتری دارند. آب و هوا و جنگل ها خیلی زیبا هستند

خیلی عالیـــه !!

یک دورگه افریقایی امریکاای

نمی دونم چی بگم !؟!

majid322
05-11-2011, 13:58
نمیدونم ناظرهای انجمن چرا اینقدر سخت گیری میکنن..
واقعا دلیلی نداره وقتی در مورد یکی بازی میخواد بحث بشه تاپیکش زده نشه و بلا معطل بمونه ...

تا وقتی که تاپیک ایجاد نشه همنطور تاپیکهای gta v از سر و کول انجمن بالا میرن..:27:
ممنون بابت اطلاعاتی مفیدی که ترجمه کردی

aristocrat
05-11-2011, 14:20
اطلاعات فوق العاده بود فقط باید اینو اضافه کنم که ایندفعه شخصیت شما به عنوان یک سیاستمدار هست.

دوست دختر یابی و دوست دختر داشتن

پست ایشون نمیخواد حذف بشه؟ ما یه بار از این واژه استفاده کردیم به کلی پستمون حذف شد :31:

Killzone2
05-11-2011, 14:35
-دیگه خبری از بولینگ و گلف و دارت نیست ولی میشه بسکتبال وزنه برداری مچ اندازی قمار و جنگیدن در یک قفس رو انجام داد.میشه تو مسابقات شنا اسکی روی اب صخره نوردی شلیک توپ پرش شرکت کرد تازه اینها بخشی از امکانات بازیه!حالا این که فک کنم اشتباست اگر متنی که چند سایت هم قرار دادن رو بخونید یا حتی دمو بازی ببینید دارن گلف بازی میکنن و یکی از موارد هم در بازی همین هست که تو این متن میگه نیست!

این اطلاعات هم بیشتر تایید نشده و فقط برداشتی بوده در مقایسه با سری های قبل...:13:

..Parsa..
05-11-2011, 14:52
شخصیت اصلی بازی که یک دورگه افریقایی امریکاای در اوایل دهه سوم زندگیش هست

فکر نمیکنم اینجوری باشه ها
آخه توی تریلر بازی که شخصیت بازی اینجوری نبود ،

نمیدونم ناظرهای انجمن چرا اینقدر سخت گیری میکنن..
واقعا دلیلی نداره وقتی در مورد یکی بازی میخواد بحث بشه تاپیکش زده نشه و بلا معطل بمونه ...

تا وقتی که تاپیک ایجاد نشه همنطور تاپیکهای gta v از سر و کول انجمن بالا میرن..[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آخ که حرف دل من رو زدی ، تا کی ما طرفدارای بازی باید آواره ی این تاپیک اون تاپیک باشیم :31::13:

majid322
05-11-2011, 15:03
تا جایی که به این موضوع مربوط میشه..
قوانین به دو دلیل وضع شده یکی برای نظم انجمن ( که در حال به هم خوردنه )
و دیگری راحتی کاربران ( که اگه الان یه نظرسنجی بشه 100 درصد رای میدن که این تاپیک ایجاد بشه ) چرا نباید بشه؟
وضع قوانین دلایله زیادی داره ولی تا جایی که یادم میومد و به این موضوع مربوط میشد عنوان کردم.

من منتظره جواب ناظرهای انجمن هستم :11:

..Parsa..
05-11-2011, 15:27
واقعا چه دلیلی داره که تاپیک بازی زده نشه آخه
یادمه زمانی که تاپیک بازی Max Payne3 زده شد فقط یکی دوتا عکس از بازی بود با جزییات خیلی خیلی کم
هنوز هم بعد از 2سال بازی نیومده

این بازی که تریلرش هم اومده پس بهتره که به طرفدارای بازی احترام گذاشته بشه و اجازه بحث درباره بازی داده بشه
مطمئنا با اومدن اطلاعات جدید بازی ، تاپیک تکمیل تر هم میشه

3Dmajid
05-11-2011, 18:08
به نظر من وقتی تریلر بازی اومده ما هم باید براش تاپیک بزنیم و بحث رو شروع کنیم !

AlexMercer
06-11-2011, 00:01
این هم عکس بخشی از نقشه بازی که توسط یکی از کارکنان راک استار برای 10 دقیقه در توییتر قرار داده شد. جالبه این چجور نقشه ای هست با جی تی ای های قبلی فرق داره

bleu2u4u
06-11-2011, 00:14
ای کاش شماره پنج رو میبردن یه شهر اروپایی مثل پاریس، لندن یا حتی بارسلون
راستی مشخص شده بازی قراره برای این نسل بیاد یا نسل بعد

AlexMercer
06-11-2011, 00:23

شهر های اروپایی فقط مناظر قشنگی دارن ولی خلاف کاری توی امریکا بیشتر به ادم میچسبه:31:

بله برای همین نسله و احتمالا اخرین بازی راک استار برای این نسل چون گفته شده که این بازی از نهایت قدرت دو کنسول استفاده میکنه.

..Parsa..
06-11-2011, 00:31
این هم عکس بخشی از نقشه بازی که توسط یکی از کارکنان راک استار برای 10 دقیقه در توییتر قرار داده شد. جالبه این چجور نقشه ای هست با جی تی ای های قبلی فرق داره

ممنون جالب بود
اما واقعا نقشه ی عجیب و غریبی بود :13:

به نظر من زیبایی این مجموعه بازی به همینه که توی آمریکاست.

بله برای همین نسله و احتمالا اخرین بازی راک استار برای این نسل چون گفته شده که این بازی از نهایت قدرت دو کنسول استفاده میکنه.

وای خدای من پس چی ازش در بیاد

B.3.S.T
06-11-2011, 02:18

طبق روال هر چند سال اگر باز برای PC هم بیاد باید سیستم رو دوباره آپگرید کنم.دقیقآ هر زمان GTA می خواست بیاد
سیستم منم باس آپگرید میشد: دی
لامــــصب سیستم نفس کِش می خواد یک شهر و نصفی رو واستون لود کنه که شما برید توش هر کار دلتون می خواد انجام بدبد: دی

..Parsa..
06-11-2011, 02:28
طبق روال هر چند سال اگر باز برای PC هم بیاد باید سیستم رو دوباره آپگرید کنم.دقیقآ هر زمان GTA می خواست بیاد
سیستم منم باس آپگرید میشد: دی
لامــــصب سیستم نفس کِش می خواد یک شهر و نصفی رو واستون لود کنه که شما برید توش هر کار دلتون می خواد انجام بدبد: دی

به نظر من PC اصلا برای این بازی مناسب نیست
من خودم موقعی که GTA IV اومد سیستم و آپگرید کردم اما بعدش پشیمون شدم و رفتم xbox خریدم
بازی روی کنسول یه چیز دیگس

AlexMercer
06-11-2011, 09:59
یه چندتا شایعه هم پخش شده شاید بر خلاف قبل لید پلتفرم کامپیوتر باشه که اگه اینطور باشه شاهکاری میشه.

..Parsa..
06-11-2011, 11:55
راک استار اولین بیانیه ی رسمیش رو هم درباره بازی منتشر کرده

متن ترجمه شده ی بیانیه ی رسمی راک استار

بازی توسط استدیوی Rockstar North ساخته میشود و گفته میشود که در Los Santos و حومه ی آن (تپه ها , روستاها , سواحل و ... ) و به وقوع میپیوندد.
قابلیت هایی که در سبک Open World ـه بازی وجود دارند را میتوان به یک داستان خوب , ماموریت هایی که همانند گذشته وجود دارند و بخش پرطرفدار مولتی پلیر اشاره نمود.GTA V تمرکزش را بر روی تعقیب و گریز هایی بر سر پول (دلار) و تصرف آن ها با یک سبک و نو اوری جدید ( بازسازی شده ) گذاشته است وسعی نموده تا با حال و هوای کالیفرنیای جنوبی هماهنگ باشد.

منبع :

..Parsa..
06-11-2011, 12:22
یه چندتا شایعه هم پخش شده شاید بر خلاف قبل لید پلتفرم کامپیوتر باشه که اگه اینطور باشه شاهکاری میشه.

با توجه به سابقه ی راک استار فکر نمیکنم که لید پلتفرم پی سی باشه اما به هر حال امکانش هم هست :5:
شایعات خیلی خیلی زیادی درباره بازی وجود داره
از جمله اینکه شخصیت بازی یه فرد اسپانیایی تبار به نام Adrian ــه:21:
باید منتظر موند تا ببنیم راک استار کی میخواد این شایعات رو تائید یا تکذیب کنه و اطلاعات مفید و تازه ای در اختیار طرفداران قرار بده :19:

Spaniuly
06-11-2011, 15:49
در پاسخ به درخواست های دوستان تنها کاری که فعلا می تونیم انجام بدیم اینه که همین تاپیک فعلا محلی برای بحث راجع به بازی باشه... این هم باعث میشه که تاپیک تکراری زده نشه فعلا و هم اینکه دوستان نگن بی تاپیک موندیم و نمی تونیم حرفی بزنیم یا سوالی بپرسیم و از طرف دیگه تاپیک اصلی هم نیست این تاپیک چون قبول کنید حیفه که یه همچین عنوانی این شکلی تاپیک اصلیش ایجاد بشه... (منظورمو که می فهمید... تاپیک با یک سری اطلاعاتی که در واقع شایعه هست نه فکت شیت رسمی سازنده ایجاد شده بدون تریلر بدون اسکرین شات رسمی بدون اطلاعات اولیه و ...) به نظرم معقولانه ترین کار اینه که منتظر یک سری فکت شیت و اخبار صحیح از جمله زمان دقیق انتشار و پلتفورم ها و سایر اطلاعات که برای ایجاد تاپیک مد نظر هست منتشر بشه اونم به صورت رسمی...
زمانی که بشه به صورت مطمئن و قابل قبول و باور اطلاعاتی در اختیار داشت تاپیک هم ایجاد میشه پس عجله نکنید...

فعلا این تاپیک مادامی که به حاشیه کشیده نشه محل تبادل نظر راجع به بازی هست... لطفا به صورت آزاد و احترام به همدیگه فعلا ادامه بدید...

+

عنوان تاپیک هم به بحث و تبادل نظر پیرامون Grand Theft Auto V تغییر پیدا کرد.

با تشکر از توجه و بردباری شما

..Parsa..
06-11-2011, 16:20
عنوان تاپیک هم به بحث و تبادل نظر پیرامون Grand Theft Auto V تغییر پیدا کرد.
خیلی خیلی ممنون از توجه تون :40::11:

قبول کنید حیفه که یه همچین عنوانی این شکلی تاپیک اصلیش ایجاد بشه...

کاملا موافقم چون تا این لحظه به جز تریلر و بیانه ی رسمی راک استار هیچ مطلب دیگه ای به صورت رسمی منتشر نشده
و تموم اطلاعاتی که هستند فقط بر حسب حدس و گمان و شایعات هستند :19:

و یه چیز دیگه هم اینکه ، سایت Zavvi که یک خرده فروش مطرح بازی های رایانه ای در بریتانیا است ، بازی رو برای عرضه در تاریخ 23 نوامبر 2012 در لیستش گذاشته با قیمت 39.95 یورو:13: علاوه بر این ، توی لیستش هم اعلام کرده که این بازی برای هر سه پلتفرم PS3 , PC و X360 عرضه میشه :18::27::21: که البته راک استار تا این لحظه هیچ کدوم رو ( نه تاریخ و نه پلتفرم ها رو ) تایید نکرده

منبع :

سایت Zavvi :

Gamemaster
06-11-2011, 21:44
اون طرف که داره از دست پلیسا در میره Cj نیست؟

AlexMercer
06-11-2011, 21:55

چرا خیلی خیلی شبیهشه. فعلا شایعه هست که شخصیت اصلی بازی دوباره تامی ورسیتی هست که یکی از محبوب ترین شخصیت های تاریخ جی تی ای هست.چون جی تی ای وایسیتی هم خاطره انگگیز جی تی ای برای همه بوده(من شخصا 4 بار تموم کردم) گفته میشه بیشتر شخصیت های بازی توش هستند.cj کنترل بخشی از شهر رو داره نیکو تو بازی خواهد بود و میبینیمش. ولی همش در حد شایعه هست

3Dmajid
06-11-2011, 21:57
چرا خیلی خیلی شبیهشه. فعلا شایعه هست که شخصیت اصلی بازی دوباره تامی ورسیتی هست که یکی از محبوب ترین شخصیت های تاریخ جی تی ای هست.چون جی تی ای وایسیتی هم خاطره انگگیز جی تی ای برای همه بوده(من شخصا 4 بار تموم کردم) گفته میشه بیشتر شخصیت های بازی توش هستند.cj کنترل بخشی از شهر رو داره نیکو تو بازی خواهد بود و میبینیمش. ولی همش در حد شایعه هست

یه صفحه پیش که گفتید شخصیت اصلی یه سیاه پوسته !
اگه اینجوری باشه خیلی حال میده ... همه رو به هم ربط بدن :40:

..Parsa..
06-11-2011, 22:20

توی فروم خود بازی این نکته مطرح شده و اکثرا تایید کردن که این شخص همون Clay Simonsــه دوست Johnny Klebitz توی The Lost and Damned

یه سری شایعات وجود داره که هم CJ و هم نیکو هم توی بازی هستن به نظر خود من احتمال بودن CJ خیلی بیشتره چون به هر حال بازی توی Los Santos هستش

توی لینکی که زیر میذارم یکی از کاربرای سایت GamePur که ادعا کرده ارتباط نزدیکی با راک استار داره یه سری مطالبی رو گفته که مهم ترینش اینه که شخصیت اصلی بازی یه فرد اسپانیایی تبار به اسم Ardian ــه

AlexMercer
06-11-2011, 22:49
بهرحال gta بزرگترین و مهم ترین بازی تاریخه هر وقت میاد حواشی زیادی داره و اینهم فعلا شایعاته.

فقط زمانی که پخش میشه رو دوس دارم.همه دنبالشن بازی کنن. بدونن چه امکاناتی داره.خیلی سیستم عوض میکنن. حال و هواش نسبت به بازی های دیگه فرق داره.اصلا رفتن تو بازی دیدن اولین مناظر خاطره انگیزه

hasanoooooooo
06-11-2011, 23:25
دقیقا من عاشق این بازی هستم!!!! تمام شماره های قبل رو فقط برای گشت و گذار در شهر بازی میکردم!!!!! ای لاو یو جی تی ای!!!!

neon_91
06-11-2011, 23:33

اینارو دقیقا کجا گفتن اینکه cj بخشی از کنترل شهرو داره و niko هم تو بازی است؟(کاش شایعه نباشه)

در مورد شخصیت اصلی بازی اگه ما به سری بازی های gta نگاه کنیم هر وقت یه شخصیت اول جدیدی به بازی اضافه شده speed , tommy,cj و نیکو.اینبار هم احتمال قوی با یه شخصیت جدید روبرو خواهیم بود.
وای اگه همه شخصیت های قبلی از gta 3 گرفته iv تا تو این سری باشن چه حالی میده:8:

..Parsa..
06-11-2011, 23:47
بهرحال gta بزرگترین و مهم ترین بازی تاریخه هر وقت میاد حواشی زیادی داره و اینهم فعلا شایعاته.

فقط زمانی که پخش میشه رو دوس دارم.همه دنبالشن بازی کنن. بدونن چه امکاناتی داره.خیلی سیستم عوض میکنن. حال و هواش نسبت به بازی های دیگه فرق داره.اصلا رفتن تو بازی دیدن اولین مناظر خاطره انگیزه

دقیقا این حال و هوایی هستش که با اومدن هر نسخه از بازی به من دست داده

دقیقا من عاشق این بازی هستم!!!! تمام شماره های قبل رو فقط برای گشت و گذار در شهر بازی میکردم!!!!! ای لاو یو جی تی ای!!!!

کیه که عاشقش نباشه :27:

اینارو دقیقا کجا گفتن اینکه cj بخشی از کنترل شهرو داره و niko هم تو بازی است؟(کاش شایعه نباشه)

در مورد شخصیت اصلی بازی اگه ما به سری بازی های gta نگاه کنیم هر وقت یه شخصیت اول جدیدی به بازی اضافه شده speed , tommy,cj و نیکو.اینبار هم احتمال قوی با یه شخصیت جدید روبرو خواهیم بود.
وای اگه همه شخصیت های قبلی از gta 3 گرفته iv تا تو این سری باشن چه حالی میده:8:
با توجه به این که این نسخه توی Los Santos هستش احتمالش خیلی خیلی زیاده که Cj توی بازی باشه
که امیدوارم باشه

درباره نیکو ، تامی و بقیه هم فعلا همه چیز در حد شایعات باید صبر کنیم ببینیم کی اطلاعات رسمی جدیدی ارائه میشه یا چقدر از اطلاعاتی که اومده تائید میشه
توی فروم بازی هم هر روز یه شایعه ی جدید پخش میشه که همه دربارش بحث میکنن

Переклад не
07-11-2011, 23:34
دوستان چرا تو هیچ کدوم از بازیهای open world مثله سری های gta یا مافیا اصلا بچه ای دیده نمیشه؟؟

3Dmajid
07-11-2011, 23:37
دوستان چرا تو هیچ کدوم از بازیهای open world مثله سری های gta یا مافیا اصلا بچه ای دیده نمیشه؟؟

خب اگه بچه باشه و تو بتونی با ماشین زیرش کنی که خیلی درجه خشونت بازی میره بالا :31:
تاثیر منفیش زیاد میشه.
فک کنم به خاطر این چیزاش مجوز نمیدن بشون :31:

Layken
07-11-2011, 23:39

به خاطر رعایت درجه سنی
خود این بازی بازی کردنش تو تعدای از کشور ها ممنوعه چه برسه که سنین کم هم توش بیارن
کلا بچه خیلی کم تو بازی های درجه بالای سنی استفاده میشه که شاید از عناوینی که استادانه از وجود بچه استفاده کرده Heavy rain هستش که در نوع خودش احساسات رو متشنج میکرد

Eblis 2011
07-11-2011, 23:41
دوستان تاریخ انتشار این بازی معلوم شده ؟

..Parsa..
08-11-2011, 00:36
دوستان تاریخ انتشار این بازی معلوم شده ؟

خیر دوست عزیز ، تاریخ انتشار رسمی هنوز اعلام نشده ، اما طبق شایعات نوامبر 2012 تاریخی هست که به صورت غیر رسمی اعلام شده
البته شایعات دیگه ای هم هست از جمله دسامبر 2012 یا مارچ 2013 که به عنوان تاریخ انتشار بازی اعلام شده.
تا الان راک استار هیچ چیز رو تایید نکرده

Amir Hossein
08-11-2011, 10:16
سلام
ولی تو بازی fallout که open world هم هست بچه وجود داره
تازه یه جاش هم یه چیزی رو گردن بچه هست که دکمه ریموت رو میزنی کله بچه میترکه

majid322
08-11-2011, 10:19
سلام
ولی تو بازی fallout که open world هم هست بچه وجود داره
تازه یه جاش هم یه چیزی رو گردن بچه هست که دکمه ریموت رو میزنی کله بچه میترکه

:31:
چه خشن :31:
واقعا دلیلش چیه که توی gta بچه وجود نداره؟

AlexMercer
08-11-2011, 10:24
شایعه شده که انتشار بازی قبل از 21 دسامبر 2012 هست چندجا هم نوشته بود جولای 2012.

کلا وجود بچه تو بازی زیاد اهمیت نداره. درسته به زنده تر شدن محیط بازی کمک میکنه. ولی بیشتر خشونت بازی رو افزایش میده.

فکرشو کن مدرسه بچه ها تعطیل شه بعد همشون که از در اومدن بیرون با ماشین زیرشون کنی یا یه گلوله تانک حرومشون کنی:31:

AlexMercer
08-11-2011, 10:35
شخصیت دوم بازی احتمالا صاحب این عکسه

همون طور که میبینید دوبار توی تریلر نشونش دادن. مثل همون اقا کت شلواریه:31: ولی خداییش این خوشتیپ تر و با کلاس تر و سیاه تر از cj هست اون cj شبیه تیری هانری بود قیافش مظلوم بود حال نمیداد

بهرحال اون کت شلواریه که احتمالا یکی از شخصیت ها هست چون توی یک مرحله هم(مرحله دزدی که از ماشین پیاده میشن) حضور داره و اون هم توی تریلر 2 بار دیده میشه.

..Parsa..
08-11-2011, 13:36
طبق صحبتهایی که شده مثل اینکه قراره تا کریسمس 1تریلر دیگه از بازی بیاد به همراه یه سری اطلاعات جدید
صحبت هایی هم شده که گفته میشه راک استار قرار توی نمایشگاه E3 سال آینده بازی و کاملا معرفی کنه که امیدوارم تا قبل از اون اطلاعات زیادتری رو بیرون بده و فقط به همین تریلر بسنده نکنه

بهرحال اون کت شلواریه که احتمالا یکی از شخصیت ها هست چون توی یک مرحله هم(مرحله دزدی که از ماشین پیاده میشن) حضور داره و اون هم توی تریلر 2 بار دیده میشه.
بیشتر از دوبار دیده میشه یه جا هم در حال رانندگی دیده میشه - ثانیه 50 توی تریلر -

AlexMercer
08-11-2011, 14:08
طبق صحبتهایی که شده مثل اینکه قراره تا کریسمس 1تریلر دیگه از بازی بیاد به همراه یه سری اطلاعات جدید
صحبت هایی هم شده که گفته میشه راک استار قرار توی نمایشگاه E3 سال آینده بازی و کاملا معرفی کنه که امیدوارم تا قبل از اون اطلاعات زیادتری رو بیرون بده و فقط به همین تریلر بسنده نکنه

بیشتر از دوبار دیده میشه یه جا هم در حال رانندگی دیده میشه - ثانیه 50 توی تریلر -

اره یک جا که در حال دزدیه. یک جا پشت پنجرس یک جا هم تو ماشینه. امیدوارم هر کی هست تامی ورسیتی باشه

..Parsa..
08-11-2011, 14:54
اره یک جا که در حال دزدیه. یک جا پشت پنجرس یک جا هم تو ماشینه. امیدوارم هر کی هست تامی ورسیتی باشه

من الان یه مطلبی رو پیدا کردم توی یکی از سایتا که تریلر بازی رو گذاشته بود و در مورد اون یه سری توضیحات داده بود که لینکشو زیر میذارم
همون طور که میدونید تریلر بازی با این جمله از طرف صدای کاراکتر تریلر شروع میشه “Why did I come here?” "چرا من به اینجا اومدم ؟ " و در ادامه صحبت از بازنشستگی کارش میکنه و اینکه یه خونه بزرگ واسه خونوادش گرفته و قرار پدر بشه و از بچه هاش صحبت میکنه
جالبه چون توی نسخه های قبلی همیشه خونواده ی کاراکتر رو نشون میداد اما بچه ای درکار نبود ، پس این شایعه هم بوجود میاد که ممکنه توی این سری بچه هم باشه

طبق گفته های نویسنده ی مطلب به نظر میرسه که این شخصی که داره صحبت میکنه همون تامی ورسیتی باشه اما دلایلی هم هست که ممکن اون نباشه از جمله اینکه پیر تر از تامی به نظر میاد

خود نویسنده مطلب به این نکته اشاره میکنه که من میتونم تا ابد درباره این تریلر کوتاه صحبت کنم اما فعلا اونو رها میکنم و مطمئنم که به زودی اطلاعات بیشتری از بازی بیرون میاد

AlexMercer
08-11-2011, 15:42
خوب اینو بخونید تامی متولد 1951 هست یعنی برای این جی تی ای سنش 60 سال میشه اینقدر پیر هست که نتونه ماشه بکشه چه برسه به اینکه شخصیت اصلی باشه. ولی کاملا به شخصیتی که تو بازی دیدیم میخوره. از نظر من جذاب ترین کاراکتر GTA همین تامی هست برگشتش میتونه بازی رو جذاب کنه.

ولی اینم باید در نظر گرفت روی یک مرد 60 ساله نمی تونه خیلی از کار هارو کرد و اینطوری بازی از جذابیت می افته. فکر کن نمیشه یک پیرمرد 60 ساله رو برد بادی بیلدینگ بعد رو هیکلش خالکوبی کردد موهاشو افریقایی کرد و غیره......... .

ولی من یک احنمال میدم: بازی داستان بهتری داشته باشه نسبت به قبل . تو این داستان چند شخصیت حداقل 2 نفر باهم کار میکنند خلاف میکنند و تجارت میکنند و مامورت ها روی هر دو تاثیر داره و داستان رو با هم پیش میبرن. یک سری از مراحل رو که لازم دیده میشه با هم شخصیت 1 (به فرض مثال تامی) و یک سری دیگه رو با به مثتل cJ . فکر کنم معقولانه ترین راه استفاده از چند کاراکتر هم همینه

AlexMercer
08-11-2011, 15:50
اینم لینک اهنگی که روی تریلر بود من باهاش حال کردم. البته بخشی از اهنگ استفاده شده در تریلر.

اهنگ از گروه Small Faces ساخته سال 1968 هست و Ogdens' Nut Gone Flake نام داره

Eblis 2011
08-11-2011, 15:58
چیزی مشخص شده که نسخه V رو میشه بدون دردسر بازی کرد ؟

..Parsa..
08-11-2011, 15:59
ولی اینم باید در نظر گرفت روی یک مرد 60 ساله نمی تونه خیلی از کار هارو کرد و اینطوری بازی از جذابیت می افته. فکر کن نمیشه یک پیرمرد 60 ساله رو برد بادی بیلدینگ بعد رو هیکلش خالکوبی کردد موهاشو افریقایی کرد و غیره......... . بله کاملا درسته ، Cj هم واسه شخصیت اول بازی بودن سنش بالاست

توی سایت Gtaforums یه صحبتهایی شده که مثل IV تصمیم گیری ها توی بازی تاثیر گذاره البته این بار بسیار زیاد تر شده در حدی که به جورایی ممکنه توی روند داستان و پایان بازی تاثیر گذار باشه
پس این احتمال وجود داره که چند شخصیت در کنار هم بازی رو پیش ببرن از جمله تامی ، cj و یا حتی نیکو اما من احتمال میدم که شخصیت اصلی بازی هیچ کدوم از اینها نیست

چیزی مشخص شده که نسخه V رو میشه بدون دردسر بازی کرد ؟

مسلما هنوز چیزی مشخص نشده باید اول منتظر اعلام تاریخ انتشار بازی باشیم همینطور پلتفرم ها

..Parsa..
08-11-2011, 16:11
سایت System Requirements در مطلبی سیستم مورد نیاز بازی GTA V رو منتشر کرده که با توجه به اینکه هنوز ریلیز دیت و پلتفرمهای بازی تائید نشدن کاملا مشخصه که این اطلاعات هم مثل خیلی های دیگه کاملا غیر واقعای هستند
جالب اینجاست سیستمی که معرفی کرده دقیقا همون سیستم مورد نیاز IV هستش :دی

سیستم مورد نیاز اعلام شده به گفته ی سایت System Requiremenets

Eblis 2011
08-11-2011, 16:13
این rokstar هم خودشو مسخره کرده بقرآن بازی های رو میسازه که هیچکی نمیتونه بازی کنه

..Parsa..
08-11-2011, 16:27
این rokstar هم خودشو مسخره کرده بقرآن بازی های رو میسازه که هیچکی نمیتونه بازی کنه
منظور کدوم بازی هاست ؟
قبول دارم راک استار همیشه نسبت به PCبازها کم لطفی داشته اما شما یه xbox اشته باشی با خیال راحت میتونی همه ی بازی های رک استار و البته خیلی شرکت های دیگه رو بازی کنی ، مشکلات PC رو هم ندارید

sima_6600
08-11-2011, 17:14
منظور کدوم بازی هاست ؟
قبول دارم راک استار همیشه نسبت به PCبازها کم لطفی داشته اما شما یه xbox اشته باشی با خیال راحت میتونی همه ی بازی های رک استار و البته خیلی شرکت های دیگه رو بازی کنی ، مشکلات PC رو هم ندارید
با همین Xbox 360 من خودم بازی GTA IV رو بازی کردم و باید بگم فاجعه بود دیر لود شدن تکستچیر ها انفدر ازار دهنده بود که از خیرش گذشتم:2:

Eblis 2011
08-11-2011, 17:15
حالا من نمیتونم واسه یه gti برم ایکس باکس بخرم
کلا وقتی بازی رو واسه pc تایید میکنه باید چیزی بسازه که بشه با pc بازی کرد

vahidgame
08-11-2011, 17:30
هنوز بازی نه برای پی سی تایید شده و نه تاریخ انتشارش مشخصه و با این شرایط اصلا نمیشه در مورد سیستم مورد نیازش صحبت کرد!
شاید بازی به طور همزمان برای کنسول و پی سی منتشر شد و خبری از پورت ضعیف برای پی سی هم نباشه یا شاید اصلا بازی برای پی سی منتشر نشد! هیچی مشخص نیست و راجع به این چیزا الان نمیشه بحث کرد...

AlexMercer
08-11-2011, 19:20
ببینید بازی برای پی سی میاد . راک استار ماه پیش در مورد RDR ازش پرسیدن گفت برنامه ای نداریم. پی سی بازها در ماه ها اینده عناوین خوبی از طرف ما در اختیارشون قرار میگیره که la noire . max payen3 و جی تی ای بعدی خواهد بود. لینک خبرش طول میکشه تو vg247 پیدا کنم

halflife g
08-11-2011, 19:34
ببینید بازی برای پی سی میاد . راک استار ماه پیش در مورد RDR ازش پرسیدن گفت برنامه ای نداریم. پی سی بازها در ماه ها اینده عناوین خوبی از طرف ما در اختیارشون قرار میگیره که la noire . max payen3 و جی تی ای بعدی خواهد بود. لینک خبرش طول میکشه تو vg247 پیدا کنم

هیچ حرفی مبنی بر عرضه نسخه جدید GTA و یا حتی RDR روی PC نبوده...... .

فقط در مورد بازی RDR میشه گفت شایعات قوت گرفته و مسیولراک استار گفته بود که احتمال اینکه این بازی رو PC بیاد ما رو خوشحال می کنه و فلان:31:

+

در مورد بازی GTA فعلا دو سایتی که اون رو به پیش فروش گذاشتن در لیستشون اسمی از PC رو نبردن......در نتیجه باید برای عرضه بازی برای PC منتظر موند و دید چی میشه:11:(البته فکر کنم یا همزمان عرضه خواهد شد یا با یه تاخیر تقریبا 8 ماهه برای PC هم عرضه خواهد شد)
.
.
.

..Parsa..
08-11-2011, 20:10
هیچ حرفی مبنی بر عرضه نسخه جدید GTA و یا حتی RDR روی PC نبوده...... .

بله کاملا درسته ، فعلا همه چیز در حد شایعات باید صبر کرد تا نزدیکای کریسمس دید آیا راک استار اطلاعات جدیدی بیرون میده یا نه

در مورد بازی GTA فعلا دو سایتی که اون رو به پیش فروش گذاشتن در لیستشون اسمی از PC رو نبردن

البته سایت Zavvy بازی رو تو لیست فروشش گذاشته برای هر سه پلتفرم اما راک استار تا این لحظه چیزی رو تایید نکرده

AlexMercer
08-11-2011, 21:16
To PC gamers, we hope that between the Grand Theft Auto titles, and the forthcoming L.A. Noire and Max Payne 3, you’ll have plenty of great Rockstar action to enjoy.

اینم لینکی که گفتم. درسته ثابت نمیکنه که بازی واسه پی سی نمیاد ولی یک نقطه امیده که سری جی تی ای رو برای پی سی همواره میدن

manuelcalavera
08-11-2011, 22:12
با توجه به اینکه اواخر این نسل ِ کنسولهاست ، زیاد منطقی نیست واسه اواخر سال دیگه برای GTA آدم بره کنسول بخره .
اما اینطور که از ریلیز ِ بازیها به نظر میاد ، اون سیاست ِ قبلی ِ کمپانی ها نسبت به پی سی عوض شده . حرف های جان کارمک هم یه گوشه کنایه ای به این مطلب داره

A.N.A.P
09-11-2011, 15:18
با همین Xbox 360 من خودم بازی GTA IV رو بازی کردم و باید بگم فاجعه بود دیر لود شدن تکستچیر ها انفدر ازار دهنده بود که از خیرش گذشتم:2:
خب اگه بازی از رو دیسک لود بشه همین میشه . ولی اگه بازی از رو هارد لود بشه هیچ مشکلی نداری . دوستمون راست گفت که 360 داشته باشی همه بازی ها رو میتونی داشته باشی + مشکل و دردسر کرک و اینچیزا نداری !

aha2012
09-11-2011, 17:29
احتمال میدم بازی رو 3 دیسک عرضه بشه
مثل l.a noire
چون گفته شده از خاصیت motion scan استفاده میکنن

gta6767
09-11-2011, 18:55
سلام ما یک آشنا داریم خارج از کشور که یک رابطه هایی با شرکت راک استار داره گفت اومدن بازی برای pc منتفیه و اصلا نمیاد.

majid322
09-11-2011, 18:57
سلام ما یک آشنا داریم خارج از کشور که یک رابطه هایی با شرکت راک استار داره گفت اومدن بازی برای pc منتفیه و اصلا نمیاد.

امکان این کار از طرف راک استار 0 هم نیست...
GTA رو همه به PC اش میدونن و خارج از اون ارزش بازی نداره یعنی کنسولها تواناییش رو ندارن :46:

manuelcalavera
09-11-2011, 19:20
یعنی از اون حرفا بودااااااا !
یعنی GameSpot ، IGN و امثال اون رابط مابط ندارن ؟؟؟؟؟
داداش یچی میگیا ...

arash-king
10-11-2011, 13:22
شرمنده اگه سوالم تکراریه :11: اگر واسه pc میاد کی میاد ؟؟؟ من بی صبرانه منتظرش ام

AlexMercer
10-11-2011, 13:30
شرمنده اگه سوالم تکراریه :11: اگر واسه pc میاد کی میاد ؟؟؟ من بی صبرانه منتظرش ام

هنوز تاریخ پخش بازی مشخص نشده احتمالا 10 ماه دیگه

احتمال میدم بازی رو 3 دیسک عرضه بشه
مثل l.a noire
چون گفته شده از خاصیت motion scan استفاده میکنن

راک استار گفته هزینه استفاده از MOTION SCAN زیاده احتمال استفاده در بازی کمه.

چون سال دیگه که بازی پخش میشه کنسول های فعلی نسلشون تموم میشه احتمال این کار خیلی کمه. چون هیچ PC گیمری نمیره واسه بازی کنسولی بخره که چند ماه بعد دیگه بدرد نمیخوره

Amir.prs
10-11-2011, 14:08
خوبه پس فعلا نیاد چون من هنوز سن اندریاس رو تموم نکردم چه برسه به ای وی : دی

..Parsa..
10-11-2011, 16:35

این حرف ها رو نه میشه تایید کرد و نه میشه تکذیب
باید منتظر بود تا راک استار اطلاعیه ای در این باره
نظر شخصیه خودم اینه که اگه حتی برای PC تایید نشه بازی نهایتا با یه فاصله 8 ماهه برای PC عرضه میشه

خوبه پس فعلا نیاد چون من هنوز سن اندریاس رو تموم نکردم چه برسه به ای وی : دی

شما ماشاالله هزار ماشاالله حسابی وقت دارید تا 1 سال دیگه خودتو با هر دو نسخه سرگرم کنی و سال بعد هم بلافاصله V رو بازی کنی خوش به حالت :27:

Aria1997
10-11-2011, 16:41
اه پس چرا از همین الان میگن وقتی‌ می‌خواد ۱ سال دیگه بازی بیاد بیرون ؟؟؟

کو تا یک سال :21:

I-Tech
10-11-2011, 17:47
تو لینک زیر هم زده برای PC میاد!:27:

وجود حیوان مثل سگ هم میشه گفت حتمیه (چون تو تریلر هم هست)

این راکستار همه رو میکشه تا یه خبری از بازی بده بیرون، لامصب خبراش به بیرون درز نمیکنه:21:

..Parsa..
10-11-2011, 18:07
تو لینک زیر هم زده برای PC میاد![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از این لینکا زیاد هست دوست من ولی هیچ کدوم رو نمیشه 100% تایید کرد

این راکستار همه رو میکشه تا یه خبری از بازی بده بیرون، لامصب خبراش به بیرون درز نمیکنه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این در مورد تموم بازی های راک استار حکم میکنه و اصلا یکی از سیاست های کاریه این شرکت که هیچ وقت توی چنین فاصله ای نمیاد اطلاعات زیادی رو بیرون بده
به همین دلیل هستش که این همه ادم تو همه جای دنیا مشتاقانه منتظر هستن

این روزها عنوان GTA v حسابی کلیک خور شده واسه همینه اکثر سایت ها سعی میکنم یه مطلبی رو با این عنوان توی سایتشون داشته باشن

narotu
10-11-2011, 18:49
به نظرم با چیزایی که خوندم این سری میتونه باز تر از همه نسخه هایی که تا حالا اومده باشه
منظورم باز تر بودن دست
مثل باشگاه و غیره

mjorh
10-11-2011, 20:08
آخه دلیلی نداره ک واسه PC نزنن ...
تا حالا زدن امیدوارم ایندفه هم بزنن

Aref_2008
10-11-2011, 21:26
بچه ها یادتونه؟؟؟

من با این موتور کل خط ساحلی رو با تمام سرعت تچرخ می زدم :21:
با موتور کراس هم که 2 بار کل شهر می زدم :27:
این لباسش با نخل هاش کلی خاطره هستش نگاه ماموریت C داخل نقشه می کنم گریه ام می گیره!
زمانی که پول کم می آوردیم . می رفتیم دم ساحل چند نفر رو له لورده می کردیم دلار ها خودوشون سرازیر می شدن :31:

هی خدا... :45:

anti-military
10-11-2011, 22:04
بچه ها یادتونه؟؟؟

من با این موتور کل خط ساحلی رو با تمام سرعت تچرخ می زدم :21:
با موتور کراس هم که 2 بار کل شهر می زدم :27:
این لباسش با نخل هاش کلی خاطره هستش نگاه ماموریت C داخل نقشه می کنم گریه ام می گیره!
زمانی که پول کم می آوردیم . می رفتیم دم ساحل چند نفر رو له لورده می کردیم دلار ها خودوشون سرازیر می شدن :31:

هی خدا... :45:

یادش بخیر . یادمه یه روز رفتم تو کلوپ ( اون زمان به کلوپ میگفتیم آتاری :31:) دیدم بچه ها میگن سونی جدید اومده ! رفتم دیدم ممد صاحب کلوپ نشسته داره همین جی تی ای رو بازی میکنه و اون زمان کف کرده بودیم که عجب گرافیکی داره و هر شب خوابشو میدیدیم . خلاصه اون زمان یه میکرو داشتم که ماریو ( قارچ خور ) بازی میکردم همش و تو حسرت یه پلی استیشن 1 بودم و پلی استیشن 2 برام غیر قابل دستیابی بود ( چون اون زمان قیمتش بالای 300 بود و واسه ما خریدش سخت بود ) . در هفته روزی 3 شب خواب پلی استیشن و جی تی آی رو میدیدم و هر روز بعد از مدرسه به جای اینکه برم خونه میرفتم کلوپ و بازی میکردم .

تا اینکه بالاخره کامپیوتر گرفتم و بعد از چند وقت متوجه شدم این بازی واسه PC هم اومده و سریع رفتم گرفتمش و شبانه روزی بازیش میکردم . الان که فکر میکنم احساس میکنم حس و حالی که اون زمان تو بچگی داشتم تو این دنیا نبوده

اما الان هر 2-3 سال 1 میلیون و خورده ای فقط خرج PC میکنم و همیشه آپدیتم . اما 5 درصد اون زمان بچگی هم دیگه لذت نمیبرم . واقعا بچه چون پاک و معصومه دنیا واسش قشنگه اما بزرگ که میشی همه چی زشت میشه

حالا یا اون زمان دنیا فرق میکرده یا ما بچه بودیم ! چون الان جدیدترین مدل BMW رو هم بهم بدن ارزش یه ساعت بازی کردن زمان بچگی رو نداره واسم

B U L U T
11-11-2011, 12:39
اما الان هر 2-3 سال 1 میلیون و خورده ای فقط خرج PC میکنم و همیشه آپدیتم . اما 5 درصد اون زمان بچگی هم دیگه لذت نمیبرم . واقعا بچه چون پاک و معصومه دنیا واسش قشنگه اما بزرگ که میشی همه چی زشت میشه

حالا یا اون زمان دنیا فرق میکرده یا ما بچه بودیم ! چون الان جدیدترین مدل BMW رو هم بهم بدن ارزش یه ساعت بازی کردن زمان بچگی رو نداره واسم
اي گفتي:40:
در عوض من رو هم اجازه نميدادن برم كلوپ:45:
خوب ولي الان از فاصله 2 متري نزديكم نميشن :3:

..Parsa..
11-11-2011, 13:58
امروز یه مطلب رو روی سایت gtav.net دیدم خیلی جالب بود

به عکس زیر دقت کنید

شخص سمت راست همونی هستش که توی تریلره و راوی - Narrator - هم هست (و توی خیلی از سایتا فرض بر اینه که شخصیت اصلی بازی هم هست :13:)
شخص سمت چپ هم آقای " ند لوک " "Ned Luke " که گفته میشه صدای اون صدای شخصیت بازیه
قیافه هاشون هم خیلی به هم شبیه :31::27:

aha2012
11-11-2011, 14:21
امروز یه مطلب رو روی سایت gtav.net دیدم خیلی جالب بود

به عکس زیر دقت کنید

شخص سمت راست همونی هستش که توی تریلره و راوی - Narrator - هم هست (و توی خیلی از سایتا فرض بر اینه که شخصیت اصلی بازی هم هست :13:)
شخص سمت چپ هم آقای " ند لوک " "Ned Luke " که گفته میشه صدای اون صدای شخصیت بازیه
قیافه هاشون هم خیلی به هم شبیه :31::27:

خب دیگه
گفته شده که تو این بازی هم از تکنولوژی motion scan استفاده میکنن
مگه تو بازی l.a noire نبود شخصیت اصلی بازی به نام cole phelps که از رو شخصیت Aaron Staton ساخته بودن

Simin Secret
11-11-2011, 17:51
این که سن بابای منه 50 رو پر کرده با همین باید دستی کشید-تیر اندازی کرد؟؟؟!!!!

تک چرخ هم بزنیم!!!!!!!!!!!!

A.M.D.D.E.V.I.L
11-11-2011, 18:15
امم فکر کنم اشتباهی شده ، راک استار هیچ کدوم از این هایی که تو صفحه ی اول بود رو تائید نکرده و اگه برید به صفحه ی خود منبع
اولین کلمه ای که میبینید Rumor هست به معنی شایعه فعلا باید منتظر تریلر بعدی بود که ببینیم واقعا اونا حقیق هستند یا فقط شایعه

Simin Secret
11-11-2011, 21:21
امیدوارم شایعه نباشه و امیدورام مثل GTA IV بتونم راحت رو سیستم بازی کنم!!!!

alone_boy
12-11-2011, 13:21

چندی پیش در سایت رسمی gta V اطلاعاتی گزاشته شد اما بسرعت پاک شدند که دلیلش مشخص نیست...این اطلاعات رو پایین ذکر میکنیم.(بعضی از اطلاعات اسپویل نشده هستند)

" Los Santos تنها شهر اصلی در بازی است با این حال این به این معنا نیست که گشت و گذار و اکتشافات در بازی محدود شده باشد Los Santos در حدود 50 درصد بزرگتر از شهر لیبرتی سیتی است تعداد اندکی از شهرستانها ، شهر های کوچکتر و روستا ها در بازی وجود دارد. یکی از این شهر ها non-LS cities که در San Bernardino قرار دارد دیگری هم Tucson است هر دوی این شهر هم به اندازه Alderney هستند.

قطعا نمیشود که تمامی سلایق کوچک مردم را در بازی اورد انتظار مناطق برفی ، بیابانی و بیشتر را در بازی داشته باشید.

شهر Los Santos به تنهایی بزرگتر از تمامی مناطق GTA IV است.Los Santos بزرگترین و مهمترین شهر بازیست برخلاف San Andreas بازیکنان برای انجام یک ماموریت لازم نیست از یک شهر به مکانی دیگر بروند و ماموریت ها مختص به همان منطقه است.

حداقل دو شهر جدا از Los Santos به اندازه Alderney در بازی وجود دارد

Los Santos به تنهایی به اندازه همان دوران San Andreas است.

کوه های بسیار بزرگی برای حداکثر ارتفاع هواپیما در بازی وجود دارد بنابر این غیر ممکن است که از ار ارتفاع کوه ها بتوانید بیشتر پرواز کنید.

Los Santos به تنهایی دارای سه فرودگاه میباشد که بیشتر ان ها خارج از شهر هستند.

شما این بار برای خرید سلاح باید ان را از دلالان اسلحه ها تهیه کنید.

با استفاده از جت مسافربری میتوانید بالاتر از NPC ها و یا حتی هواپیماهایی که دارای سرنشین هستند در اسمان پرواز کنید.

5 شهرستان در بازی وجود دارد که لس سانتوس بزرگترین ان هاست به طور کلی لس سانتوس 1/3 از نقشه کل را شامل میشود نقشه بازی بیش از دوبرابر از RDR بزرگتر است.

بازی بولینگ بازگشته است و به یکی از ماموریت های بازی هم ربط دارد.

فصل های بازی تقابل تغییر است داستان بازی در زمانی بیش از یک سال اتفاق می افتد.

بیش از سه فروشگاه لباس در بازی وجود دارد با این حال بخش عمده ای از ان ها در داستان بازی هستند و در نتیجه اختیاری نمیباشند.

در حال حاضر قابلیتی جدید به بازی اضافه شده است که میتوانید از یک بیبان تا مناظق برفی رانندگی کنید.

Mt. Slippery یکی از بلندترین قله ها در بازیست.

کودک در بازی وجود خواهد داشت اما نمیتوانید ان ها را بکشید.

شخصیت بازی دارای دو فرزند به نام های دانیل پسر و اسکایلر دختر است . ان ها حدود ده سال سن دارند و به اندازه جوانان درک بالای از جنایت ها دارند.

قهرمان داستان از همسر خود طلاق گرفته است و حضانت کامل بچه برای همسرش است.

شهر های San Andreas عبارتند از :

Los Angeles County --> Los Santos County
Orange County --> Valais County
San Diego County --> Santa Hueso County
San Bernardino County --> Brigham County
Ventura/Santa Barbara County --> Santa Catarina County
Riverside/Imperial County --> Trecena County

کوه هایی با پوشش برف در بازی وجود خواهد داشت بسیاری از ان ها در داخل Brigham County هستند که در مقایسه با لس سانتوس دومین شهر بزرگ بازیست.

در غرب و مناطق جنوب نقشه اقیانوس ارام است.

بخش جنوب شرقی نقشه مرز مکزیک و امریکاست با این حال تنها به عنوان مرز شناخته شده است اگر از مرز عبور کنید 5 ستاره خواهید شد مگر این که بازیکن به سرغت به داخل شهر اصلی برگردد مرز های بیبان هم هیچ وقت پایان ندارند.

باند های امریکایی افریقایی تبار بازگشته اند و با نام اتحاد خانواده (Families Alliance )شناخته میشوند رنگ ان ها سیاه و سبز است . رقبای ان ها هم باند Mafioso Alliance که پیراهن های ابی میپوشند و سومی که از همه کوچکتر است باند The Tracers با افرادی امریکایی افریقاییست که مهترین نقش را در داستان دارند.

اوباش های کره ای ، Yakuza ، اراذل و اوباش ایرلندی و روسی هم در بازی وجود خواهد داشت.

نام شخصیت بازی ری Ray با 53 سال سن و دارای دو کودک است و سابقا در ازادی مناطق شمالی نیویورک نقش داشته است.او بعد از طلاق با همسر خود به لس سانتوس نقل مکان کرده است و به دلیل کارهای مجرمانه و سو پیشینه حضانت پچه ها از او گرفته شده و به همسرش داده شده است."

3Dmajid
12-11-2011, 18:48
نام شخصیت بازی ری Ray با 53 سال سن

یه کم پیر نیس ؟ :22:

I-Tech
12-11-2011, 19:02
یه کم پیر نیس ؟ :22:

به نظر من دیگه نهایت باید 40ساله باشه نه 50 به بالا!
البته به این خبرا نمیشه اعتماد کرد! بیشترشون شایعه هستن...

Simin Secret
12-11-2011, 19:23
خداییش امکانات خوبیه ولی چرا نمیشه بچه ها رو کشت !!! اه میخواستم با ماشین زیرشون کنم!!!

53 سال خیلیه هااا نه گفتم سن بابام رو داره مردی !!!!

ولی طرف حتما با تجربه است توی تیر اندازی و ماشین سواری

aha2012
12-11-2011, 21:38
بابا 53 سال که سنی نیست.هر چی هست بهتر از بروس ویلیس تو die hard 4ه که فسیل بود :دی :دی :دی

..Parsa..
12-11-2011, 23:42
اطلاعات جدید از GTA V در سایت رسمی GTA V

مرسی دوست من از اطلاعاتی که قرار دادی
البته من توی سایت و همینطور فروم رسمی بازی هیچ چیزی رو ندیدم که بتونه همه ی این اطلاعات رو تایید یا تکذیب کنه
باید منتظر تاییدیه ای از سوی راک استار بود

یکی از کاربران فروم بازی ادعا کرده که طی چند روز آینده قراره که راک استار ر کنفرانسی رسمی اطلاعات جدیدی رو از بازی همینطور تاریخ انتشار و پلتفرم ها رو اعلام کنه ، که با توجه به فاصله زمانی زیادی که تا انتشار بازی مونده به نظر شایعه ای بیش نمیاد ، چون هیچ وقت نشده راک استار توی این فاصله زمانی چنین کاری کنه

اما به هر حال انتظار میره یه سری اطلاعات رسمی به زودی از سوی راک استار تایید بشه
باید منتظر بود

خداییش امکانات خوبیه ولی چرا نمیشه بچه ها رو کشت !!! اه میخواستم با ماشین زیرشون کنم!!!

:18::18::18:
آخه چه کاریـــــــــــــــــــه

53 سال خیلیه هااا نه گفتم سن بابام رو داره مردی !!!!

بابا 53 سال که سنی نیست.هر چی هست بهتر از بروس ویلیس تو die hard 4ه که فسیل بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
دقیقا :27:

53 سال برای یه مجرم یه تبهکار اصلا سن زیادی نیست

مساله اینه که کارکتر بتونه با گیمر ارتباط برقرار کنه که کارکتر های GTA تقریبا همیشه به خوبی این کار رو کردن

gta6767
13-11-2011, 00:28
کاش می شد بچه ها را کشت من میخواستم با تفنگ بگیرمشون زیر رگبار حیف نمیشه.

Aria1997
13-11-2011, 00:31
آقا تمومش کنید این بچه کشتن رو ....... :31:

خوشتون میاد یه طبهکار بیاد بچه تون رو بکشه ؟؟؟ :دی

این فقط یه بازی هستش

Amir.prs
17-11-2011, 10:51
کی میاد حالا ؟

..Parsa..
17-11-2011, 16:29
کی میاد حالا ؟
هنوز مشخص نیست ، اما طبق شایعات و حدس و گمان ها نوامبر 2012 محتمل ترین تاریخ عرضه ی بازی هستش

AlexMercer
17-11-2011, 19:00
ببینید نمیشه که نشه بچه کشت مطمئنا اگر تو بازی بچه باشه فقط تو سینماتیکها خواهد بود که مثلا محیط بازی زنده تر شه و کمک به قوی تر شدنه داستان کنه. ولی توی شهر نخواهند بود چون اگر تو شهر باشه و نشه کشت بازی خراب میشه کلا حال نمیده

Masoud King
17-11-2011, 19:15
اطلاعات جدید از GTA V در سایت رسمی GTA V
این اطلاعات همگی فقط در حد شایعه هستن ... عنوان پست ویرایش شد

اخباری که رسمی نیستند رو حتما ابتدا شایعه بودنش رو ذکر کنید تا دوستان دچار اشتباه نشن

به گفته خودشون اطلاعت جدید به زودی منتشر میشه

AlexMercer
17-11-2011, 19:51
imdb که معرف حضور همه هست نام دوبلور شخصیت نیکو رو روی سایتش مدتی گذاشت به عنوان یکی از دوبلور های نسخه v ولی بعدا برش داشت حالا یا واقعا اشتباه بود یا نباید این موضوع رو فاش میکرد!

jr07
18-11-2011, 19:08
حالا برای pc می یاد؟
اگه نیاد چه خاکی تو سرمون کنیم؟:18:

..Parsa..
18-11-2011, 19:21
حالا برای pc می یاد؟
اگه نیاد چه خاکی تو سرمون کنیم؟:18:
فعلا هیچ چیز مشخص نیست

من خودم با توجه به سابقه راک استار حدس میزنم بازی با یه فاصله هشت ماهه واسه پی سی بیاد

البته در صورتی اینطوره که شایعات در باره لید پلتفرم بودن پی سی صحت نداشته باشه

Karistias
18-11-2011, 21:21
2013 2012 و2014 در کدوم یکی ازاین سالها بازی منتشر میشه؟

AlexMercer
18-11-2011, 21:45
2013 2012 و2014 در کدوم یکی ازاین سالها بازی منتشر میشه؟

سال 2012 :46::46:

shahabprince
21-11-2011, 11:50
این رک استار همیشه واسه pc میداد بیرون که.حالا این v رو نمیخواد واسه pc بده بیرون؟
عجیبه:41:

majid322
21-11-2011, 11:57
بارها گفتم امکان نداره همچین کار اشتباهی رو انجام بده مطمئن باشید :46:

Spaniuly
23-11-2011, 09:08
بارها گفتم امکان نداره همچین کار اشتباهی رو انجام بده مطمئن باشید :46:
دوست عزیز اولا چرا امکان نداره؟
در ضمن چرا اسمش رو میذارید اشتباه؟

مورد یک جواب دادنش سخت نیست فعلا 2 عنوان جنجالی اخیر راک استار که RDR و L.A Noire باشن هیچ کدوم برای PC نیومدن قرار هم نیست بیان. پس چون صرفا GTA IV و DLC اون تازه با اون وضعیت که دیگه همه می دونن چه مدلی و با چه وضع ناجوری برای PC پورت شد و کلی وقت سازنده ها رو گرفت که هی پچ پشت پچ میدادن واسه بهینه سازی که آخر سر هم درست نشد که نشد.

بازار PC الان دیگه رو به موت هست من حالا نمی خوام بگم تو کل دنیا هم مثل کشور های جهان سوم مثل وطن عزیزمون محصولات به صورت غیر قانونی تهیه نمی شه ولی حداقل ریت این مسئله پائینه و در مورد کنسول ها پائین از طرفی ترفندهای زیادی هست ببینید الان دیگه با افزایش مقابله با قضیه AP توسط شرکت ها و خود مایکروسافت میزان استفاده به شکل Piracy خیلی کم شده یا مثلا میاد بتلفیلد 3 رو می ده و برای اینکه HD Content بریزید حتما باید هارد اورجینال ایکس باکس داشته باشید... اینا یه سری سیاست هست که روی کنسول راحت پیاده میشه اما هــک کردن بازی های PC خیلی ساده شده...

هدفم از گفتن اینا فقط این بود که بگم برعکس هم امکان داره که برای PC نیاد (نمی گم نمیاد یا دوست دارم که نیاد بلکه امیدوارم بیاد و همه لذت ببرن ازش) و هم ارائه نکردن محصول برای PC اصلا هم اقدام اشتباه نیست.

مطمئن باشید اگه عرضه GTA IV و DLC اون برای PC واسه راک استار پول خوبی برجای می ذاشت مطمئن باشید الان هم L.A Noire و هم RDR برای PC اومده بودن چه بسا همزمان با نسخه کنسولیشون هم عرضه میشدن...

ولی خوب از همه اینها گذاشته نمیشه نا امید بود که GTA V واسه PC نمیاد تا الانش داده و شاید بعد این هم بده ولی این یه دید خیلی خوشبینانه به قضیه هست...

arashpr9
23-11-2011, 10:13

مورد یک جواب دادنش سخت نیست فعلا 2 عنوان جنجالی اخیر راک استار که RDR و L.A Noire باشن هیچ کدوم برای PC نیومدن قرار هم نیست بیان. پس چون صرفا GTA IV و DLC اون تازه با اون وضعیت که دیگه همه می دونن چه مدلی و با چه وضع ناجوری برای PC پورت شد و کلی وقت سازنده ها رو گرفت که هی پچ پشت پچ میدادن واسه بهینه سازی که آخر سر هم درست نشد که نشد.

بازار PC الان دیگه رو به موت هست من حالا نمی خوام بگم تو کل دنیا هم مثل کشور های جهان سوم مثل وطن عزیزمون محصولات به صورت غیر قانونی تهیه نمی شه ولی حداقل ریت این مسئله پائینه و در مورد کنسول ها پائین از طرفی ترفندهای زیادی هست ببینید الان دیگه با افزایش مقابله با قضیه AP توسط شرکت ها و خود مایکروسافت میزان استفاده به شکل Piracy خیلی کم شده یا مثلا میاد بتلفیلد 3 رو می ده و برای اینکه HD Content بریزید حتما باید هارد اورجینال ایکس باکس داشته باشید... اینا یه سری سیاست هست که روی کنسول راحت پیاده میشه اما هــک کردن بازی های PC خیلی ساده شده...

هدفم از گفتن اینا فقط این بود که بگم برعکس هم امکان داره که برای PC نیاد (نمی گم نمیاد یا دوست دارم که نیاد بلکه امیدوارم بیاد و همه لذت ببرن ازش) و هم ارائه نکردن محصول برای PC اصلا هم اقدام اشتباه نیست.

مطمئن باشید اگه عرضه GTA IV و DLC اون برای PC واسه راک استار پول خوبی برجای می ذاشت مطمئن باشید الان هم L.A Noire و هم RDR برای PC اومده بودن چه بسا همزمان با نسخه کنسولیشون هم عرضه میشدن...

ولی خوب از همه اینها گذاشته نمیشه نا امید بود که GTA V واسه PC نمیاد تا الانش داده و شاید بعد این هم بده ولی این یه دید خیلی خوشبینانه به قضیه هست...

ممنون
منم کاملا باهات موافقم ولی در مورد La noire باید بگم که واسه PC منتشر شده و فقط کرکش مونده پس میمونه سر شاهکار *R یعنی RDR واقعا حیفه واسه PC نمیاد .
ولی به احتمال زیاد واسه PC هم بیرون بده ( شاید بازی مثل BF3 برمبنای DX 11 ساخته شه)

majid322
23-11-2011, 10:52
مورد یک جواب دادنش سخت نیست فعلا 2 عنوان جنجالی اخیر راک استار که RDR و L.A Noire باشن هیچ کدوم برای PC نیومدن قرار هم نیست بیان.

اول از همه ممنون بابت اینکه نظراتتو عنوان کردی...
ولی L.A Noire برای pc اومده و جالبتر از اون اینکه RDR به احتمال زیاد برای پی سی میاد( متاسفانه لینک خبر رو ندارم ).

پس چون صرفا GTA IV و DLC اون تازه با اون وضعیت که دیگه همه می دونن چه مدلی و با چه وضع ناجوری برای PC پورت شد و کلی وقت سازنده ها رو گرفت که هی پچ پشت پچ میدادن واسه بهینه سازی که آخر سر هم درست نشد که نشد.

جمله بندیت درست نیست ولی منظور رو متوجه شدم.
در مورد نسخه ی پی سی مشکلاتی بود ولی بالاخره حل شد که من الان بدون هیچ مشکلی بازی میکنم.
ولی از نظر شما شرکت از قبال نسخه ی پی سی سود کمی کرد؟

رو به موته؟ :31:
فکر نمیکنم اینطور که شما میگی باشه گرافیکی که روی پی سی میشه تجربه کرد روی کنسول به هیچ وجه نمیشه نمیخوام
این دو رو با هم مقایسه کنم و بگم پی سی بهتره اصلا منظورم این نیست.
ولی چطور میتونید بگید بازار پی سی رو به موته وقتی شرکتای بزرگی مثل amd هنوز به دنبال ساخت کارت گرافیکای قوی تری هستن که جوابگوی نیازهای بازی های اینده باشه؟
به نظر شما این شرکتا از طرف شرکتای بازی سازی ساپورت نمیشن؟
یعنی همه ی بازی ها اختصاصی کنسول میشه و این شرکتا بیکار میمونن؟

در مورد پی سی هم بیشتر دنیا قانون کپی رایت وجود داره و تعداد بسیار زیادی اورجینال بازی رو تهیه میکنن ...

امکانش نیست که برای پی سی نیاد چرا؟براتون توضیح میدم...
بازی هایی مثل lanoire و RDR چرا ابتدا برای کنسول اومدن و بعد برای پی سی؟
دلیلش فقط یه چیزه راک ساتار سیاست خودش رو عوض کرده و داره و سمت ارایه بازی های بیشتری بر پایه کنسول میکنه.
ولی بازی مثل GTA خیلی متفاوت تره و قضیه کاملا فرق میکنه
نیومدن بازی برای پی سی اشتباهه به این دلیل که شرکت سود بسیار بزرگی رو از دست میده ...

کاملا واضحه که سود خوبی برای شرکت داشته و داره که هر دو نسخه ی این بازیهایی که ذکر کردید داره روی پی سی میاد.

اتفاقا نمیشه نا امید بود و این دیدی که بازی فقط برای کنسول بیاد خیلی بد بینانست.

halflife g
23-11-2011, 12:33
رو به موته؟ :31:
فکر نمیکنم اینطور که شما میگی باشه گرافیکی که روی پی سی میشه تجربه کرد روی کنسول به هیچ وجه نمیشه نمیخوام
این دو رو با هم مقایسه کنم و بگم پی سی بهتره اصلا منظورم این نیست.
ولی چطور میتونید بگید بازار پی سی رو به موته وقتی شرکتای بزرگی مثل amd هنوز به دنبال ساخت کارت گرافیکای قوی تری هستن که جوابگوی نیازهای بازی های اینده باشه؟
به نظر شما این شرکتا از طرف شرکتای بازی سازی ساپورت نمیشن؟
یعنی همه ی بازی ها اختصاصی کنسول میشه و این شرکتا بیکار میمونن؟

در مورد پی سی هم بیشتر دنیا قانون کپی رایت وجود داره و تعداد بسیار زیادی اورجینال بازی رو تهیه میکنن ...

دوست عزیز اگه به تاپیک فروش بازیها برین متوجه میشین که فروش یه بازی روی pc حدود یک دهم تا یک سوم(بسته به شرایط) کنسول هست .......و این برای هر بازی مولتی پلتفرمی صادق هست.

متاسفانه میزان استفاده از نسخه کپی یا دزدی روی pc بسیار بالاس و این باعث میشه حمایت از pc کم بشه برای مثال شما همین فروش بتلفیلد 3 رو که به نوعی نماد بازیهای به روز pc هست رو نگاه کن :

Battlefield 3 ::: X360 ::: 1,746,856
Battlefield 3 ::: PS3 ::: 959,951
Battlefield 3 ::: PC ::: 294,661

وقتی بازی روی کنسول این همه فروش بالاتری نسبت به pc داره در نتیجه سازنده هم راغب میشه روی کنسول بازی بسازه نه pc و برای همین راک استار سیاست خودش رو تغییر داده و مثه سایر کمپانیها(مثه اپیک - یوبی - و.....)به بازیسازی روی کنسول روی اورده...... .

از لحاظ فروش کارت گرافیکی هم که گفتی به استودیو سازنده بازیها ربطی نداره و هرچقدر هم اونا کارت جدید بفروشن چیزی عاید استودیو سازنده بازی نمیشه(کما اینکه همین شرکت های سازنده گرافیک هستن که کارت گرافیکشون روی برد کنسولهاس و دارن از خط تولیدش نون میخورن)

+

علت اینکه بازی مثه lanoire هم به این زودی روی pc اومد(چون اول گفته بودن نمیاد) این بود که این بازی روی کنسولها اصلا فروش مورد انتظار راک استار رو نداشت که بعدا هم بحث ندادن حقوق به استودیو سازنده و .....هم پیش اومد و امار فروش پایین بازی هم نشون دهنده این موضوع هست

ولی بازی gta یا rdr اینطوری نیستن و مطمینا مثه چی فروش می کنن:31:در نتیجه مطمین باشین یا راک استار gta رو واسه pc نخواهد زد و یا اگه هم بزنه با تاخیر چند ماهه منتشر خواهد کرد(که خودم فکر کنم راه عقلانی این هست که با تاخیر حدود 8 ماهه اینا برنه)....
.
.
.
.

Spaniuly
23-11-2011, 13:12
- ممنون من اطلاع نداشتم که LA Noire اومده
- در مورد RDR میشه مطمئن بود که برای PC دیگه نیومد اگه می خواست بیاد این اتفاق قبل LA Noire می افتد البته این نظر شخصی و برداشت منطقی هست هیچ چیزی رو نمیشه با اطمینان کامل گفت
- آره جمله بندی من افتضاح هست این رو می دونم ولی دیگه عادت شده برام :31: از همه معذرت می خوام قبلا انشام خوب بود جدیدا نمی دونم چرا اینطوری شدم می دونین بعضی وقتا وقتی یه متنی رو می نویسم بعد خودم مرور می کنم به مشکل بر میخورم دی:
- البته نسخه PC نسخه IV هیچ وقت نمی تونه 100 ٪ بدون ایراد باشه باگ گرافیکیش برطرف میشه یه باگ گیم پلی گزارش میشه و ... کلا خشت اول در مورد پورت بازی واسه PC کج نهاده شد... حالا در هر صورت...

- خوب یه کم اغراق کردم ولی منظورم بیشتر متوجه مصرف کننده ها هم بود تعداد شرکت های بازی ساز که مایل به ارائه محصولشون روی کنسول هستند بیشتر از بازی ساز هایی هست که علاقمند به ارائه اونبر روی PC هستند مثلا کرایتک و ... که برای PC معروف هستند به مایه گذاشتن ولی خوب جو مشکل داری که همون AP هست و فضای اقتصادی دنیای گیم رو تا حدودی متشنج کرده و منجر به جنگ نرم افزاری بین سازنده ها و هـکـر ها شده این وسط بیشتر متوجه پلتفورم PC هست چون استفاده از نسخه PC در کل راحت تر و کم هزینه تر هست از هر لحاظ که بخوای حساب کنی البته استفاده از محصول وگرنه در مورد خرج گذاشتن همه می دونیم هرچی واسه گیمینگ کردن PC هزینه می ذاری بازم جا داره... ولی دسترسی به گیم هاش خیلی ساده اس اینکه گفتم رو به موته قبول دارم اغراق هست ولی برای خودم که اینطوریه تو یه فرصت دیگه می خوامیه مقاله بنویسم در این مورد فعلا اینجا جاش نیست

- با این حرفت منم توی پست قبلم موافقت کردم دیگه... من گفتم که برای سود هم نباشه واسه نگه داشتن تعداد علاقمندان GTA هم که شده این احتمال وجود داره که بازی رو برا PC بده و این به عقیده من می تونه دلیل اصلی برای اومدن GTA V واسه PC باشه... مثلا کسی واسه نیومدن RDR واسه PC داد و بی داد راه ننداخت چون PC گیمر ها خیلی دور موندن از شاهکاری به اسم RDR تا کسی RDR رو بازی نکنه به خاطرش نمی جنگه شما فرض کن ورژن بعدی RDR تولید بشه بگن مثلا واسه XB360 یا PC نمیاد فقط واسه PS3 میاد (یه فرض موهوم هست که گرفتم چنین چیزی نمیشه اصلا) اونقت همه XB360 دارها که RDR رو بازی کردن میان سر و صدا راه می ندازن که چرا نیومده چون می دونن که RDR چه عنوان بی نظیری هست ولی این جو فعلا برای PC گیمر ایجاد نشده خیلی از PC گیمر ها که RDR رو تجربه نکردن احتمالا براشون مهم نیست RDR بازی کنن یا نکنن چون شیرینیش رو حس نکردن... RDR از GTA هم برای من شیرین تر و جذاب تر و اعتیاد آور بود

- والا چی بگم این قسمت بحث پیچیده اس مسائلی توی قسمت مالی هست که تا یه سخنگوی رسمی سازنده نیاد و توضیح بده ماها نمی تونیم با اطمینان اظهار عقیده کنیم که بله حتما سود داره یا نداره... میگم مسائل پوشیده زیادی هست که به قول معروف ما اگه یکیش رو بدونیم و ازش اطلاع داشته باشیم دوتاشو هم نمی دونیم و ازش بی خبریم واسه همین بیان اینکه حقیقتا سودی که می کنن ارزش سرمایه گذاری داره یا نه؟ گواه این حرف ها هم عناوینی هست که فقط کنسولی هستند RDR Castlevania LOS - Alan Wake و خیلی عناوینی که می بینیم برای پلتفورم PC نمیان اصلا به هر حال پس میشه مطمئن بود یه مسائلی هست... و هیچ ربطی به کشش PC نداره چون می دونیم یک PC خانگی خوب و قوی قادر به اجرای هر بازی هست بخصوص که الان جنریشن کنسول های حال حاضر مال 4-5 سال پیش هست.

ولی خوب گمانه زنی بی فایده اس و باید منتظر تصمیم نهایی راک استار موند و دید که برای پلتفورم ها چه برنامه ای داره

راستی بهتره این تاپیک به قسمت متفرقه بره چون قرار بر اینه که تاپیک اصلی بعدا ایجاد بشه و اینجا برای اینکه برای هر خبر و شایعه ای که پیرامون بازی درز می کنه دیگه تاپیک زده نشه باقی مونده یه صحبتی با تیم باید بکنم اگه اوکی بود فعلا به اونجا میره و تا ایجاد تاپیک اصلی محفلی برای درج اخبار و شایعه ها میشه... البته یه خواهش از همه حضار جریان این تاپیک به دلیل شرایط ویژه عنوانش هست و حساس بودنش هست برای همین از بسته شدنش جلوگیری کردم و واسه همین هم مشکلاتی برام ایجاد شد که نباید پا برجا می موند پس خواهشم اینه که این موضوع به بازی های دیگه تعمیم پیدا نکنه چون اصلا اصولی نیست.

شرمنده سر درد دادم و صحبت هام طولانی شدن

halflife g
23-11-2011, 19:46
یه خبر خیلی خیلی جالبی امروز اومد که توصیه می کنم دوستان بخوونن چون خیلی مرتبط به بحث ما در مورد اومدن و یا نیومدن gta روی pc هست:

بازی I am alive یکی از بازیهای پر سر و صدای ubisoft هستش که قرار بصورت ارکیدی(یعنی بازی 20 دلاری) برای ps3 و x360 عرضه بشه..... .
از creative director یوبی سافت پرسیدن که این بازی آیا برای pc م خواهد اومد یا نه ؟؟؟که ایشون در جواب گفتن :

He said: “Are these people just making noise just because there’s no version or because it’s a game they actually want to play? Would they buy it if we made it?”
Even if the demand’s there, there’s still one thing holding back any PC release: the threat of piracy.
“It’s hard because there’s so much piracy and so few people are paying for PC games that we have to precisely weigh it up against the cost of making it,” said Mettra.
ترجمش میشه :
"کسایی که بازی رو روی pc طالب هستن و به خاطرش سر و صدا می کنن اگر ما بازی رو روی pc بسازیم اونو می خرن؟؟؟حتی اگه تقاضایی برای محصول باشه هنوز یک مورد وجود داره که جلوی عرضه بازی روی pc رو می گیره : تهدید پایرسی(یا بازیهای کپی)....
این موضوع بسیار سخت هست و به خاطر کپی زیاد بازی روی pc افراد بسیار اندکی بازی رو می خرن و ما باید برای هزینه ساختش روی pc سبک سنگین کنیم "

+

حالا دوستان تصور کنن این یه بازی ارکید هست که فوقش خیلی موفق بشه 1 میلیون خواهد فروخت ولی بازی مثل GTA که میشه تقریب زد 20 میلیون یا بیشتر خواهد فروخت نباید نگران عرضه بازیش روی PC باشه؟؟؟؟؟

ممنون:11:
/
/
/.
.

neon_91
23-11-2011, 20:57
به نظر من بحث gta با la noire و rdr جداست.اینها عناوین جدیدی هستند در حالی که جی تی ای مدت هاست که منتشر میشه و عرضه نشدن بازی برای پی سی یک سنت شکنی خواهد بود.کلا مودینگ های جی تی آی(moding) رو پی سی قابل اجرا می باشد فقط(البته فکر کنم) و اگه بازی روی پی سی منتشر نشه گیمرها این قابلیت خیلی مهم و جذاب را از دست خواهند داد.
همیشه همین بحث بوده و آخر هم بازی برای پی سی منتشر شده.زیاد نگران نباشید بازی احتمال زیاد برای پی سی خواهد اومد :8:تنها نگرانی من از بدپورت شدن بازی خواهد بود:46:

SuperSt@r
23-11-2011, 21:05
وای چه بد میشه اگه باسه پی سی نیاد :19:

همیشه همین بحث بوده و آخر هم بازی برای پی سی منتشر شده.

مگه سالهای قبل هم این حرف بوده که قراره برا پی سی نیاد و بعد اومده؟
کلا اگه قراره که برا پی سی نیاد خبر رسمیش رو بذارید تا منی که پی سی دارم بیخود به اینجا نیام

AlexMercer
23-11-2011, 21:09
وای چه بد میشه اگه باسه پی سی نیاد :19:

مگه سالهای قبل هم این حرف بوده که قراره برا پی سی نیاد و بعد اومده؟
کلا اگه قراره که برا پی سی نیاد خبر رسمیش رو بذارید تا منی که پی سی دارم بیخود به اینجا نیام

داداش هنوز واسه هیچ کنسولی تایید نشده چه برسه به کامپیوتر ولی 100 در صد میاد واسه کامپیوتر

---------- Post added at 09:09 PM ---------- Previous post was at 09:07 PM ----------

داداش از کجا میگی بازار PC رو به موت هست؟ وقتی تحلیل گرای خارجی میگن اینده بازی ها روی PC خست شما میگی رو به موته!

majid322
23-11-2011, 21:36
گرایش شرکتا نسبت به ساخت بازی برای کنسول به شدت به ضرر گیمرهاست دلیلشم اینه که
بازی های کامپیوتری به اینصورت از پیشرفت گرافیکی محروم میمونن و صنعت گیم پیشرفت درستی نداره
این نظر منه ولی در مورد gta مطمئن هستم که برای پی سی میاد...
نمیخوام روی حرفم پافشاری کنم و بگم فقط این درسته ولی طبق تحلیلهایی که توضیحشون یکم طولانیه مطمئنم
که gta برای پی سی خواهد اومد.

SuperSt@r
23-11-2011, 22:01
مگه میشه که بازار پی سی رو به موت باشه الان به راحتی میشه یه سیستم رو ارتقاء داد و بازیهایی با بالاترین گرافیک ها رو هم روی اون اجرا کرد الانم که تقریبا تو هر خونه ای یه پی سی هست پس به نظر من هیچ وقت پی سی روبه موت نمیره مگه اینکه یه چیزی بیاد که امکاناتش از پی سی بالاتر باشه منظورم همه امکاناتش هست

..Parsa..
23-11-2011, 22:18
فکر میکنم تاپیک داره کمی به انحراف میره و میدان بحث بین کنسول و پی سی میشه

من چند بار گفتم ، بازم میگم ، به هیچ وجه نمیشه از الان درباره ی آینده ی بازی پلتفرم های مورد تایید و مسایل اینچنینی به صورت 100% نظر داد

تمومی این حرفها فقط گمانه زنی هستند ،

با توجه به سابقه ای که راک استار در مورد بازی های مطرحش با PC داره نزدیک ترین احتمال ممکن اینه ، در صورتی هم که همزمان برای PC منتشر نشه با یه فاصله ی نهایتا 8 ماهه منتشر میشه

saeedblack
24-11-2011, 00:07
من با نظر اون دوستانی که میگن بازار پی سی رو به موته بیشتر موافقم دلیل اصلی هم همون فروش بیشتر کنسولها در مقایسه با پی سی البته من خودم هم کنسول ندارم و این موضوع رو به موت بودن پی سی دوست ندارم ولی دوست عزیز halflife g حرف خوبی در مورد بازی I Am Alive زد جالبه بدونید این بازی اول قرار بود فقط برای پی سی بیاد بعد به گفتن برای هر سه پلتفورم میاد بعد گفتن برای پی سی نمیاد یا مثلا بازی Ghost Recon:Future Soldiers که الان گفته شده برای پی سی نمیاد.این یه نظر شخصی به نظر من در آینده اگه شرکتها فکری برای کرک نشدن بازیهاشون نکنند(که البته من بعید میدونم بکنند موردی بهتر از DRM Ubi وجود نداره که -- شد)نه تنها بازی GTA V بلکه تعداد خیلی کمی از بازیها برای پی سی میاد چون وقتی هزینه تولید بالاتر یا حتی کمی پایین تر هم باشه بازم برای شرکت سازنده سود نداره و من مطمئنم هیچ کسی تو دنیا بابت انجام کاری که میکنه حاضر نیست ضرر کنه مخصوصا وقتی زمان و هزینه بیشتری براش گذاشته باشه همه میدونند درست کردن بازی برای پی سی چقدر سخت تر از درست کردن برای کنسولهاست.شما در نظر بگیرید شش سال پیش شرکتی مثل Konami چند تا از عناوینش رو برای پی سی میزد و تو سه سال گذشته چند تا عنوان برای پی سی زده یا شرکتی مثل Sega یا همین شرکتهایی مثل EA یا Ubi یا حتیActivisionو یا خود Microsoft.در کل به نظر من آینده خوبی برای پی سی نیست مخصوصا اگه دو کنسول نسل جدید با قابلیتهای بالا عرضه بشند.تمام این حرفها نظر شخصی من بود اگه مطلبمم زیاده از دوستان عذر میخوام.

Spaniuly
24-11-2011, 09:21
ممنون بابت نظرات دوستان ولی خواهشا بحث ها رو بیش از این به انحراف نکشونیم اینطوری این مجوز بسته شدن تاپیک رو میدید دستم... قرار شده که تاپیک منتقل بشه به قسمت بحث های متفرقه پس بذارید که تاپیک پا برجا بونه اینجا تنها محلی هست که تا اطلاع ثانوی میشه در مورد GTA V بحث کرد...
در مورد PC گیم هم من توی صفحه قبل مطالبی رو گفتم و عرض کردم که چرا بر این باورم البته واسه مشخص شدن خیلی چیزا عرض کردم که قصد دارم یه مقاله بنویسم و علت این رو بگم که چرا یک گیم رو شما وقتی روی کنسول انجام میدید چه قدر متفاوت از این هست که روی PC اون رو انجام بدید این حرفم رو توی اون مقاله ای که قصد دارم بنویسم عرض می کنم...
ولی اینجا جاش نیست لطفا ادامه صحبت ها پیرامون بازی باشه دست همگی دوستان رو هم می بوسم

reza207
26-11-2011, 21:32
این تایپک فعاله؟

manuelcalavera
26-11-2011, 23:12
من فکر میکنم اگر یک تاپیک راجع به این حرکتی که در کمپانی ها علیه ِ پی سی داره صورت میگیره زده بشه ، از این جور بحث ها جلوگیری بشه . البته فراموش نکنیم که عمر ِ یک کنسولی مثل ِ همین نسل ِ 360 ِ ایکس باکس میشه گفت رو به پایان هست و حد اقل در این برهه ی زمانی ، یکم سخت بشه عناوین ِ خیلی خیلی خوب رو فقط واسه کنسول داد ، کنسول هایی که یکیش ایکس باکسی هست که با دایرکت ایکس9 کار میکنه و خیلی وقته که آپگرید نشده .

halflife g
27-11-2011, 00:25
من فکر میکنم اگر یک تاپیک راجع به این حرکتی که در کمپانی ها علیه ِ پی سی داره صورت میگیره زده بشه ، از این جور بحث ها جلوگیری بشه .

البته فراموش نکنیم که عمر ِ یک کنسولی مثل ِ همین نسل ِ 360 ِ ایکس باکس میشه گفت رو به پایان هست و حد اقل در این برهه ی زمانی ، یکم سخت بشه عناوین ِ خیلی خیلی خوب رو فقط واسه کنسول داد ، کنسول هایی که یکیش ایکس باکسی هست که با دایرکت ایکس9 کار میکنه و خیلی وقته که آپگرید نشده .
در مورد تاپیک : راستش دوست من من میزنم تاپیکو مشکلی نیس قبلا هم تحقیق و بررسی زیادی در مورد چرایی و چگونگی این کار کردم.........ولی فکر نکنم جنبش تو فروم باشه(البته با کاربران با شعور و فهمیده نیستم) چون:

معمولا اخر اونجور تاپیکا به خاطر اینکه مخاطب نمی خواد حقیقت رو قبول کنه منحرف میشه و به قهقرا می ره....وگرنه من همین الان میخوای با کلی لینک و منبع واست یه تاپیک بزنم؟

+

در مورد مقایسه کنسول و pc هم : مساله مقایسه قدرت اینا نیس مساله مقایسه سود اوری ایناس........اگه مثلا به فرض مثال سازنده ها ببینن فردا پول از بازیهای موبایل در میاد کنسولم ول می کنن میرن واسه موبایل بازی می سازن .......... .معیار همه چیز در دنیا = money:31:نه شماره کارت گرافیک و این کنسول و اون کنسول و این تبلت و اون اسمارت فون و ............ .هر کدوم پول ازش بیاد تمرکز میره رو اون ....... .

+

خواهشا دوستان هم این پست رو چاشنی یه بحث نکنن .....من اصلا مقایسه یا بحثی در مورد کنسول و pc و فلان نکردم در نتیجه دوستان هم بحثو منحرف نکنن...
مرسی:11:
....
.
.
.
.

morteza_m2n
27-11-2011, 01:27
ممنون، اطلاعات خوبی بود. ولی عجیبه که به این زودی این همه اطلاعات از بازی کشف کردن . لول

خیلی خوبه، خیلی از نقصای نسخه ی قبلی رو فیکس کردن، iv یه نسخه ی مرده بود به نظر من، این بازی زنده تر و قابل قبول تره با

توجه به این اطلاعات !

reza207
29-11-2011, 14:13
کسی خبر جدید نداره؟ من که واسه اومدنش لحظه شماری میکنم

reza207
29-11-2011, 16:29
خوب این هم جدید ترین عکسهای بازی جی تی ای در زمن نام کامل بازی اینه
grand theft auto Vinewood

AlexMercer
29-11-2011, 16:38
خوب این هم جدید ترین عکسهای بازی جی تی ای در زمن نام کامل بازی اینه

مرسی ولی اسم بازی VINEWOOD نیست. این نام مشابه HOLLYWOOD هست . چون دقیقا همین صخره با همین علامت در امریکا وجود داره راک استار هم این صخره رو در بازی ساخته البته به یک اسم دیگه کلا خیابون های HOLLYWOOD رو هم ساخته.

در ضمن این عکس از خود تریلر بازی برداشته شده:46:

reza207
29-11-2011, 16:49

و این داستان ادامه دارد:40::40::40:

---------- Post added at 04:49 PM ---------- Previous post was at 04:46 PM ----------

مرسی ولی اسم بازی VINEWOOD نیست. این نام مشابه HOLLYWOOD هست . چون دقیقا همین صخره با همین علامت در امریکا وجود داره راک استار هم این صخره رو در بازی ساخته البته به یک اسم دیگه کلا خیابون های HOLLYWOOD رو هم ساخته.

شرمنده داداش اسمش

reza207
29-11-2011, 16:58

منظورت کدوم عکس ها بود؟:31::31: یادم نمییاد این عکسها تو تریلر بوده باشه:27::27::27::27:

و اینم نقشه بازی

3Dmajid
29-11-2011, 17:01
عکس پنجمی چقد واقعی میزنه :18:
اولش فک کردم عکس خیابون واقعیه :31:
مطمئنی عکسای بازیه ؟ :10:

reza207
29-11-2011, 17:18
عکس پنجمی چقد واقعی میزنه :18:
اولش فک کردم عکس خیابون واقعیه :31:
مطمئنی عکسای بازیه ؟ :10:

اینو میگی؟

منم دیدم شوکه شدم وای چه بازیی بشه:11::11::11:

اره 100%

---------- Post added at 05:11 PM ---------- Previous post was at 05:09 PM ----------

اینم نقشه Vinewood

---------- Post added at 05:13 PM ---------- Previous post was at 05:11 PM ----------

یا اینو میگی؟

هر دوش محیط خد بازیه

---------- Post added at 05:18 PM ---------- Previous post was at 05:13 PM ----------

اینم هست

:11:

AlexMercer
29-11-2011, 17:29
دوست من اسم بازی VINEWOOD نیست. در ضمن در عکسایی که گذاشتی ماشین AUDI بود ولی هیچوقت راک استار امتیاز یک برند رو نمیخره شبیه میسازه ولی با یک علامت و اسم دیگه. بعضی از عکس ها هم بیشتر به نسخه ادیت شده GTA IC میخوره که گرافیکشو زیاد کردن. عکس اخری هم که پلیس بزرگراه بود برای SAN ANDREAS هست.

reza207
29-11-2011, 17:36
:13: شرط می بندی اسم بازی vinewood هست؟
2 کدوم عکسو میگی؟
3 کدوم؟؟؟؟؟؟؟ کلا ...
اون اره به گرافیک V=5 نمیخوره ولی چون ارم زده بود گزاشتم

majid322
29-11-2011, 17:46
از بین این عکسا اون سه تای اولی با اون کادیلاکه میخوره که ماله v باشه بقیش فیکه ..

عکس پنجمی چقد واقعی میزنه
اولش فک کردم عکس خیابون واقعیه
مطمئنی عکسای بازیه ؟

مجید جان اون عکس ادیت gta iv هست و یه کمم دقت کنی زیادم خوب نیست. :20:

شرط می بندی اسم بازی vinewood هست؟

اسم بازی نوز رسما اعلام نشده ولی میتونه اینی که شما گفتی هم باشه ...

neon_91
29-11-2011, 17:47
2 کدوم عکسو میگی؟
3 کدوم؟؟؟؟؟؟؟ کلا ...

خواهشا زیاد در این مورد بحث نکنید. آخر تریلر رسمی بازی نوشته gta v.تو سایت رسمیش هم همین لوگو است برین ببینید.این عکس ها احتمالا fake است.اگه vinewood بود می نوشت مثل san andreas یا vice city:10:که قبلا تو لوگوهاش می نوشت:46:

AlexMercer
29-11-2011, 17:49
2 کدوم عکسو میگی؟
3 کدوم؟؟؟؟؟؟؟ کلا ...

کله عکس ماشین هایی که گذاشتی لایسنس شده هستند یعنی باید راک استار اجازه ساخت مدل مجازی و استفادش در بازی رو از شرکت ها بگیره که راک استار این کارو نمیکنه

در ضمن عکسی از بازی نیومده اگر اومده بود الان سطح نت پر بود. این عکس ها همه فیک هستند و از روی IV ساخته شدند .

reza207
29-11-2011, 18:00
خدایش این عکس اولا iv نیست و IV

---------- Post added at 06:00 PM ---------- Previous post was at 05:58 PM ----------

تو زبان لاتین یعنی 4 بعدشم اینها عکس 4 هست؟

reza207
29-11-2011, 18:15
مخصوصا اینا که دیگه حرفی ندارن؟

---------- Post added at 06:13 PM ---------- Previous post was at 06:10 PM ----------

از بین این عکسا اون سه تای اولی با اون کادیلاکه میخوره که ماله v باشه بقیش فیکه ..

مجید جان اون عکس ادیت gta iv هست و یه کمم دقت کنی زیادم خوب نیست. :20:

...

اون ادم به اون گندگی کیه اون وقت؟ لابد اونم سی جی هست:31::31::31::31:

---------- Post added at 06:15 PM ---------- Previous post was at 06:13 PM ----------

شما حتما 4 این بازی رو کامل انجام ندادین ما تو 4 کجا یک چونین فضاهایی داریم؟

majid322
29-11-2011, 18:20
اون ادم به اون گندگی کیه اون وقت؟ لابد اونم سی جی هست

شما حتما 4 این بازی رو کامل انجام ندادین ما تو 4 کجا یک چونین فضاهایی داریم؟

شما اصلا دقت میکنی من چی گفتم ؟
یه بار با دقت بخون بعد.

اون عکسا مثل اون خیابونه که یه تاکسی با یه ماشین ابی هست دقیقا gta iv هست با این مودهای افزایش گرافیک که زیادم خوب نیست تو ذوق میزنه.
این عکسهایی که تو پست بالا گذاشتی من ندیدم گفتم شاید مالهgta v i ولی بعید میدونم.

خدایش این عکس اولا iv نیست و IV

تو زبان لاتین یعنی 4 بعدشم اینها عکس 4 هست؟

عزیزم شما ظاهرا اطلاعاتت در این زمینه کامل نیست اون عکس اولی رو نمیدونم ولی دومی کاملا iv هست .

reza207
29-11-2011, 18:20
کله عکس ماشین هایی که گذاشتی لایسنس شده هستند یعنی باید راک استار اجازه ساخت مدل مجازی و استفادش در بازی رو از شرکت ها بگیره که راک استار این کارو نمیکنه

در ضمن عکسی از بازی نیومده اگر اومده بود الان سطح نت پر بود. این عکس ها همه فیک هستند و از روی IV ساخته شدند .

اون ماشین ها حتما هستن اگه یه کم تحقیق کنی میفهمی

این عکس ها رو امروز تو سایت گزاشتن من دیروز رفتم نبود بعدا این عکس ها رو تو سایتا میبینی میفهمی:27::27::27::27:

3Dmajid
29-11-2011, 18:25
مجید جان اون عکس ادیت gta iv هست و یه کمم دقت کنی زیادم خوب نیست.

چی میگی بابا این کجاش GTA IV ؟! :18:

ولی مطمئنم عکس نسخه جدید GTA نیست.
یه سری عکسه که جنبه تبلیغاتی داره :31:

majid322
29-11-2011, 18:29
چی میگی بابا این کجاش GTA IV ؟!

ولی مطمئنم عکس نسخه جدید GTA نیست.
یه سری عکسه که جنبه تبلیغاتی داره

ای بابا جان مجید تو دیگه چرا؟ :31:
دیگه به تو توضیح نباید بدم که ماشالاه خودت بهتر میدونی.
این عکس ادیت شده ی GTA IV هست یکم دقت کن همش IV .

reza207
29-11-2011, 18:32
شما اصلا دقت میکنی من چی گفتم ؟
یه بار با دقت بخون بعد.

اون عکسا مثل اون خیابونه که یه تاکسی با یه ماشین ابی هست دقیقا gta iv هست با این مودهای افزایش گرافیک که زیادم خوب نیست تو ذوق میزنه.
این عکسهایی که تو پست بالا گذاشتی من ندیدم گفتم شاید مالهgta v i ولی بعید میدونم.

عزیزم شما ظاهرا اطلاعاتت در این زمینه کامل نیست اون عکس اولی رو نمیدونم ولی دومی کاملا iv هست .

اون پارک که شخصیت اول بازی تو اون هست چی؟ لابد اونم با فتو شاپ گزاشتن:18::18::18::27:

majid322
29-11-2011, 18:54
اون پارک که شخصیت اول بازی تو اون هست چی؟ لابد اونم با فتو شاپ گزاشت

عزیزم شما مثل اینکه بدون اینکه پست بنده رو بخونی جواب میدی ؟ درسته؟
عرض کردم عکس اول رو نمیدونم با اینکه احتمال زیاد میدم فیک باشه ولی عکس دوم کاملا IV هست با پچهای گرافیکی.

reza207
29-11-2011, 18:57
عکس اول رو نمیدونم با اینکه احتمال زیاد میدم فیک باشه ولی عکس دوم کاملا IV هست با پچهای گرافیکی.

عکس اول منظورت اون پارکه بود؟ اون که عکس اول نبود داداش گلم

majid322
29-11-2011, 18:58
عکس اول منظورت اون پارکه بود؟ اون که عکس اول نبود داداش گلم

منظورم عکس توی پست 135 که مورد بحث ماست چرا بحث رو به بیراهه میکشید.
به نظرم بیشتر از این و با این منطق تاپیک به بیراهه میره من حرف خودمو زدم .

موفق باشید :46:

reza207
29-11-2011, 19:26
باشه هر چی شما بگین ولی الکس که میگه اسم بازی Vinewood نیست اطمینان داشته باش که اسمش اونه اون سه پوستر از سایت معطبر خود بازی بود

---------- Post added at 07:26 PM ---------- Previous post was at 07:23 PM ----------

بقیه عکس ها هم نوشته بود متفرقه (در هم) grand theft auto Vinewood

kingmohsen
29-11-2011, 19:49
اون عکسهایی که گذاشته شدن مال نسخه ای از جی تی ای 4 یا همون IV هستش به نا gta extreme که اومدن تکسچرهای بازی رو از عکسهای واقعی استفاده کردن. اینم لیک گیم پلی این مود جی تی ای

reza207
29-11-2011, 19:58
من به این عکس بیشتر دقت کردم دیدم مجید راس میگه این عکسه gtaIV هست شرمنده اونارو دیدم گفتم بیام نشون بدم شما هم ببینین

ولی این عکس gta V نباشه عکس gta IV هم نیس ولی از گرافیک بازی معلومه که gtaV هست و با توجه به تریلر بازی من میگم شخصیت اول بازی هست

AlexMercer
29-11-2011, 20:12
اقا عکس پارک رو قبول دارم چون توی نسخه iv دوچرخه نداشتیم. ولی باقی عکس ها fake هست و اسم بازی vinewood نیست .و اگر هم باشه تایید نشده هنوز که مطمئنا نیست. بعد شما از کجا این عکسارو میاری که مطئنی درسته و معتبر؟ سایت های دیگه gta چنین عکسایی نزاشته

reza207
29-11-2011, 20:21
اقا عکس پارک رو قبول دارم چون توی نسخه iv دوچرخه نداشتیم. ولی باقی عکس ها fake هست و اسم بازی vinewood نیست .و اگر هم باشه تایید نشده هنوز که مطمئنا نیست. بعد شما از کجا این عکسارو میاری که مطئنی درسته و معتبر؟ سایت های دیگه gta چنین عکسایی نزاشته

تو سایت gta5 اگه قسمت news رو بگردی پیدا میکنی

اون عکسهایی که گذاشته شدن مال نسخه ای از جی تی ای 4 یا همون IV هستش به نا gta extreme که اومدن تکسچرهای بازی رو از عکسهای واقعی استفاده کردن. اینم لیک گیم پلی این مود جی تی ای

اصلا ربطی نداشت حیف اون وقتی که منتظر شدم اون تریلر رو کامل ببینم

reza207
29-11-2011, 20:34
بعدشم سایت از این ماطبر میخوای؟

rockstarspy.com

AlexMercer
29-11-2011, 20:34
داداش فقط عکسو نبین متن بالاش رو هم بخون:
Our dedicated website staff and members have been hard at work over the past few weeks creating a number of excellent fake GTA 5 screenshots which show some idea as to what the game could look like.

iGTA5.com member DuPz0r has provided some really cool looking fake screenshots of a new Vice City for GTA V.

A number of (almost definitely) fake screenshots of GTA 5 Hawaii have been released through a member called GTALeaker on the website AttackOfTheFanBoy.com (credit to zerzaahdd on the forums).

Our very own Pyrocy has created some nice shiny new GTA 5 fake screenshots showing what the game could look like.

ou'll find rumors and speculation about the game, fan artwork and fake screenshots along with real news and facts including the GTA 5 Release Date and other official content when it's released

دقت کن داداش بقیه به اشتباه می افتند

reza207
29-11-2011, 20:36

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:34 PM ----------

اینو چی میگی؟

AlexMercer
29-11-2011, 20:39
بعدشم سایت از این ماطبر میخوای؟

rockstarspy.com

پس بع عکس دقت کن جلد مجله ps3 magazine هست و ننوشته vinewood .بازی اسمش همون gta v هست و عکس ها هم فیک هست

---------- Post added at 08:39 PM ---------- Previous post was at 08:37 PM ----------

---------- Post added at 08:36 PM ---------- Previous post was at 08:34 PM ----------

اینو چی میگی؟

GTA V Fan Art

عکس های ساخته شده توسط هواداران:46:

reza207
29-11-2011, 20:45
:18::41:

عکسها ساخته شده؟

کجا نوشته اونو؟

---------- Post added at 08:44 PM ---------- Previous post was at 08:43 PM ----------

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

majid322
29-11-2011, 20:47

عکسها ساخته شده؟

کجا نوشته اونو؟

---------- Post added at 08:44 PM ---------- Previous post was at 08:43 PM ----------

---------- Post added at 08:45 PM ---------- Previous post was at 08:44 PM ----------

عزیزم این عکسا هیچ کدوم فیک بودن یا نبودنشون مشخص نیست چون هنوز اطلاعاته زیادی از بازی نیومده.

کسی به طور قطع نگفت که این عکس فیکه ولی دلیل اصرار شما به این موضوع رو نمیدونم که میگید حتما ماله gta v هست.

اونا هم همشون مربوط میشه به فن ارتهای این بازی که این عکسا رو با برنامه های سه بعدی شبیه سازی کردن

موفق باشید. :46:

AlexMercer
29-11-2011, 20:53

عکسها ساخته شده؟

کجا نوشته اونو؟

دقت کنی میبینی داداش:46:

---------- Post added at 08:53 PM ---------- Previous post was at 08:49 PM ----------

عزیزم این عکسا هیچ کدوم فیک بودن یا نبودنشون مشخص نیست چون هنوز اطلاعاته زیادی از بازی نیومده.

کسی به طور قطع نگفت که این عکس فیکه ولی دلیل اصرار شما به این موضوع رو نمیدونم که میگید حتما ماله gta v هست.

اونا هم همشون مربوط میشه به فن ارتهای این بازی که این عکسا رو با برنامه های سه بعدی شبیه سازی کردن

موفق باشید. :46:

همشون فیکه من تحقیقات لازم رو به عمل اواردم:31:

majid322
29-11-2011, 20:54
همشون فیکه من تحقیقات لازم رو به عمل اواردم

میدونم اینجوری گفتم دله این دوستمون خنک شه . :31:
عجب اسپم دونی شده این تاپیک باید پاکسازی بشه شدیدا :27:

reza207
29-11-2011, 20:57
شما اگه تو گوگل هم اینو بزنی grand theft auto Vinewood یک عالمه سایت میاد که با این نام اونو گزاشتن

AlexMercer
29-11-2011, 20:59
شما اگه تو گوگل هم اینو بزنی grand theft auto Vinewood یک عالمه سایت میاد که با این نام اونو گزاشتن

برای چشم های بسته جنگل یا کویر فرقی ندارد ، مهم دیدن است که نمیبیند!

reza207
29-11-2011, 21:06
برای چشم های بسته جنگل یا کویر فرقی ندارد ، مهم دیدن است که نمیبیند!

:27::27::27: امکان نداره بازی نامش فقط grand theft auto V باشه وقتی بازی با نام grand theft auto Vinewood
اومد همدیگرو میبوسیم

HORROR
29-11-2011, 21:13
خواهش میکنم عکسای الکی و فیک و اینجور چیزا نزارید آدم سکته میزنه!:13: مطالب مفید قرار بدید تا ما هفته ای یه بار میایم 50 صفحه رو نخونیم ..چرا تاپیک با شایعه پیش میره مگه خوده راک استار تایید نکرده بازیو؟:13: ببخشید اگه تندی چیزی کردم:11:

reza207
29-11-2011, 22:04
خواهش میکنم عکسای الکی و فیک و اینجور چیزا نزارید آدم سکته میزنه!:13: مطالب مفید قرار بدید تا ما هفته ای یه بار میایم 50 صفحه رو نخونیم ..چرا تاپیک با شایعه پیش میره مگه خوده راک استار تایید نکرده بازیو؟:13: ببخشید اگه تندی چیزی کردم:11:

راک استار تایید نکرده؟ تایید که کرده تریلر ش هم اومده ولی شایعه شده که نامش grand theft auto vinewood هست هدف از عکسها این بود اگه خوشتون نیومد میتونم ویرایشش کنم

neon_91
29-11-2011, 22:13
بعد از اینکه اون دوست عزیزمون اون عکس ها رو قرار دادن از همون اول معلوم بود که همشون فیکن و لازم نبود تحقیق بشه.
من نمی دونم بعد از اون عکس هایی که قرار داده شد چرا اینقدر صفحات تاپیک زیاد شده.خواهشا دیگه بی خیال این موضوع شین.چند صفحه تاپیک اومد جلو بدون هیچ بحث مفید. بعدش در تاپیک تخته میشه.از ما گفتن.

راک استار تایید نکرده؟ تایید که کرده تریلر ش هم اومده ولی شایعه شده که نامش grand theft auto vinewood هست هدف از عکسها این بود اگه خوشتون نیومد میتونم ویرایشش کنم

من همون چند صفحه قبلم گفتم تو تریلر اصلی هم ببینید گفته gta v من نمیدونم چرا اینقدر رو خواسته تون پافشاری می کنین؟نتیجه این شد که تاپیک چند صفحه بدون مطلب مفیدی رفت جلو

reza207
29-11-2011, 22:30
من همون چند صفحه قبلم گفتم تو تریلر اصلی هم ببینید گفته gta v من نمیدونم چرا اینقدر رو خواسته تون پافشاری می کنین؟نتیجه این شد که تاپیک چند صفحه بدون مطلب مفیدی رفت جلو

پس اگه اینطوریه دیگه پست ندین که صفحات میره بالا

Spaniuly
30-11-2011, 11:46
واقعا اینجاست که مشخص میشه چرا اجازه ایجاد تاپیک واسه بازی هایی که به طور کامل از سوی سازنده معرفی نشده داده نمیشه!
واقعا بحث در مورد این چیزا مسخره اس... جنجال سر اینکه اسم بازی قراره چی باشه آخه کی می دونه؟ بازی Pure Futbal اولش با این املا معرفی شد یه ماه مونده به انتشار یوبی اسمش رو به Pure Football تغییر داد. حالا که سازنده هیچ چی نگفته میایین در مورد اسم قطعیش نظریه صادر می کنید! تنها چیزی که بهش می شه اعتماد کرد تنها تیزر بازی هست که توی اون فعلا Grand Theft Auto V معرفی شده بقیه عکس ها رو بریزید دور از Legend گوشه چپ پایین عکس ها معلومه که عکس ها مال GTA IV هست حتی آیکن مرحله اساسینز هم توش مشخصه کدوم نسخه GTA دادای لجند یکسان هست که GTA V بخواد لجند دقیقا یکسان با IV داشته باشه؟ بعضا چیزهایی می بینم که رسما از حمایتی که اون موقع برای باز موندن این تاپیک کردم پشیمون می شم...

majid322
30-11-2011, 11:50
واقعا اینجاست که مشخص میشه چرا اجازه ایجاد تاپیک واسه بازی هایی که به طور کامل از سوی سازنده معرفی نشده داده نمیشه!
واقعا بحث در مورد این چیزا مسخره اس... جنجال سر اینکه اسم بازی قراره چی باشه آخه کی می دونه؟ بازی Pure Futbal اولش با این املا معرفی شد یه ماه مونده به انتشار یوبی اسمش رو به Pure Football تغییر داد. حالا که سازنده هیچ چی نگفته میایین در مورد اسم قطعیش نظریه صادر می کنید! تنها چیزی که بهش می شه اعتماد کرد تنها تیزر بازی هست که توی اون فعلا Grand Theft Auto V معرفی شده بقیه عکس ها رو بریزید دور از Legend گوشه چپ پایین عکس ها معلومه که عکس ها مال GTA IV هست حتی آیکن مرحله اساسینز هم توش مشخصه کدوم نسخه GTA دادای لجند یکسان هست که GTA V بخواد لجند دقیقا یکسان با IV داشته باشه؟ بعضا چیزهایی می بینم که رسما از حمایتی که اون موقع برای باز موندن این تاپیک کردم پشیمون می شم...

ارمین جان موضوع ماهیت این تاپیک نیست.
خودت خوب میدونی که کاربری که اطلاعاتش کمه و تازه وارد هست به انجمن میتونه تو هر تاپیکی نظم رو به هم بریزه.
من هم اصلا مایل به ادامه ی این بحث بی مورد که میدونم بی فایدست نداشتم ولی ایشون اجازه نمیده و حرف خودش رو میزنه.
ولی با این حال حق با تو و من باید بحث رو قطع میکردم .

Spaniuly
30-11-2011, 16:28
چرا اتفاقا اگه شایعه ها و اخبار بازی توی اخبار کوتاه بازیها قرار می گرفت دیگه شاهد همچین چیزهایی نبودیم...

aha2012
03-12-2011, 00:51
سلام
امروز تو پروفایل فیس بوقم :دی این عکسا اومده بود:
البته خودم یه نمه به اصل بودنشون شک دارم.مخصوصا عکس سومی که احتمال زیاد فیک هست ولی شایدم نباشه:
به هر حال:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 263052_n.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 7984_n.jpg
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 22609_n.jpg

AlexMercer
03-12-2011, 01:15
سلام
امروز تو پروفایل فیس بوقم :دی این عکسا اومده بود:
البته خودم یه نمه به اصل بودنشون شک دارم.مخصوصا عکس سومی که احتمال زیاد فیک هست ولی شایدم نباشه:
به هر حال:

چند صفحه پیش بحث همین بود که این عکسا همه جعلین. اصلا شما به نقشه دقت کن اینقدر زشت هست که عمرا نقشه بازی باشه.:46:

B.3.S.T
03-12-2011, 01:35
حذفــــــــــــــــــــــ ـــــــPLZ

Masoud King
03-12-2011, 12:50
خوب به نظر مي رسه وجود اين تاپيك ديگه لزومي نداره و از همون اول هم نبايد ايجاد مي شد

اخبار بازي رو مي تونيد در تاپيك هاي خبر بازيها دنبال كنيد

مطمئنا با اومدن اطلاعات رسمي و كامل از بازي تاپيك بازي هم زده خواهد شد