PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مخفی شدن یه پوشه با برنامه Folder Lock

Hamid.dzh
04-11-2011, 21:08
سلام خدمت دوستان عزیز من یه پوشه رو توی برنامه Folder Lock قفل کردم ویندوزم پرید الان هر کاری میکنم اون فایلها بر نمیگرده !!:41::41:

چیکار کنمم خیلی مهم هستش :40::40:

saeed774
04-11-2011, 21:37
شما تو برنامه ، فایل لاکر درست کردی یا فقط مخفی کردی ؟
برنامه فولدر لاک برای کارکردش حتما یه فایل Locker میسازه و اونو در مسیری که پیش فرض Documents هست قرار میده . شما چک کن ببین یه فایلی با آیکون گاوصندوق تو My documents هست . اگه نباشه ، قابلیت نشون دادن فایلای مخفی رو فعال کن و دوباره چک کن . اگه پیداش کردی برنامه رو نصب کن منتهی حتما رمز قبلی رو بهش بده . بعد یه جا برای وارد کردن فایل لاکر هست که باید از اینجا مسیر همون فایل لاکر قبلی رو بدی و همون پسورد قدیمی رو وارد کنی تا باز بشه .
اگه این فایل لاکر رو پاک کرده باشی دیگه نمیشه کاریش کرد متاسفانه .
خب برنامه اول نصب بهت هشدار میده که قبل از آنیستال کردن برنامه تمام فایلایی که با این برنامه قفل شدن رو از حالت قفل باید خارج کنی که شما نکردی .

---------- Post added at 09:37 PM ---------- Previous post was at 09:35 PM ----------

اگه ویندوزت پریده یعنی در حقیقت دوباره درایو ویندوز رو فرمت کردی درسته ؟ و این یعنی فایل لاکر قبلی هم نابود شده .

شما برنامه رو دوباره نصب کن منتهی حتما پسورد قبلی رو بهش بده که فایلاتو قفل کردی . ایشالا که برنامه شناساییش بکنه .

Hamid.dzh
05-11-2011, 12:44
سلام خیلی ممنون که جواب دادی فکر کنم باید ازش بگذرم فایل آیکون گاوصندوق تو My documents نیست و نشانه اینه که قابل برگشت نیست :41:

saeed774
05-11-2011, 15:46
تسلیت میگم دوست من :31:
شما میخوای یه تیر آخر هم بزن : برنامه ریکاوری نصب کن و ببین میتونی فایل رو برگردونی ؟ پسوند فایل هم FLK هست .

joe_satriani
05-11-2011, 18:25
با سلام
کلا پیشنهاد میشه که از نرم افزارهای قفل کردن فایلها مثه همین فولدر لاک برای قفل کردن فایلهای مهم و حیاطی استفاده نشه.
چون اصلا بهشون اعتماد و اطمینانی نیست. و هر لحظه ممکنه از کار بیفتن.

موفق باشید.