PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نشناختن هارد در ویندوز 7

Ata Assassin
04-11-2011, 10:39
با عرض سلام و خسته نباشید.من از دوتا هارد استفاده میکنم هنگام نصب وین فقط هاردی رو فرمت کردم که میخواستم روش وین نصب کنم و هارد دوم رو فرمت نکردم.ولی بعد از تموم شدن نصب وین دیگه هارد دوم رو نمیشناسه.توی device manager رو هم نگا کردماطلاعات هر دوتا هاردم درس هست ولی نمیدونم چرا کلا درایو مربوط به هارد رو نمیاره.در ضمن یه بار تو قسمتی که به قطعات امتیاز میده رفرش کردم هارد رو کاملا شناخت و درایو مربوط به اون هم توی مای کامپیوتر بوجود اومد.ولی بعد از ریستارت کردن دیگه هارد رو نمایش نداد و هر چقدر هم رفرش کردم فرقی نداشت.ممنون میشم راهنمایی کنید.

jafarian
04-11-2011, 14:19
اگر اون هاردی که داخل ویندوز شناسایی نشده رو فرمت نکردین ازطریق بوت dvd ویندوز 7 اول بیاین بالا فرمت کنید ببینید با این کار شناسایی میشه دیدین بازم به همون صورت بود به قسمت disk management برین اگر هارد دوم اونجا شناسایی کرده روی درایوهای خودتون کلیک راست کنید بعدشم گزینه change drive letter and paths انتخاب کنید تغییر نام بدین درایوهای هارد دوم بعدشم سیستم ریست کنید ببیتید به همون صورته یا مه نه آخر سرم کابلی که از مین به هارد خورده رو جاش روی سوکت مین با یکی هارد اول چنج کنید :20:

joe_satriani
04-11-2011, 15:10
با سلام
هاردهاتون از چه نوعی هستن.
ترتیب جامپر ها رو از لحاظ slave و master رعایت کنید

موفق باشید.