PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالی در مورد Yahoo Messenger

cyrus_achamenian
23-06-2006, 21:44
سوالم اینه که راهی وجود داره که بتونیم message archive رو بدون log in کردن اجرا کنیم؟؟
با تشکر...

*NashenaS*
23-06-2006, 23:27
سوالم اینه که راهی وجود داره که بتونیم message archive رو بدون log in کردن اجرا کنیم؟؟
با تشکر...
Super Yahoo Messenger Archive Decoder 30.25

Screen Shot
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Super Yahoo Messenger Archive Decoder - Read Yahoo Message Archives without Password, Store it as HTML/TEXT
Save other's conversations in text or HTML format without their password. Decode and view Yahoo Messenger's message archive that is stored on your computer. Normally, you need to log in first before you can view the message archive. Use this program to view not only yours, but also other's conversations, while offline, without their password. Same like yahoo message archive viewer but no need password.

Download Here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

=0=0=0=0=0=0=0=0=0=00

Yahoo Topic:

:)

cyrus_achamenian
24-06-2006, 09:57
Super Yahoo Messenger Archive Decoder 30.25

Screen Shot

Super Yahoo Messenger Archive Decoder - Read Yahoo Message Archives without Password, Store it as HTML/TEXT
Save other's conversations in text or HTML format without their password. Decode and view Yahoo Messenger's message archive that is stored on your computer. Normally, you need to log in first before you can view the message archive. Use this program to view not only yours, but also other's conversations, while offline, without their password. Same like yahoo message archive viewer but no need password.

Download Here ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

=0=0=0=0=0=0=0=0=0=00

Yahoo Topic:

:)

دوست عزیز خیلی خیلی لطف کردی...
اما هر کاری کردم دانلود نشد . با DAP که دانلود نشد ، با خود دانلودر ویندوز هم دانلود نشد!!!

*NashenaS*
16-07-2006, 22:11
دوست عزیز خیلی خیلی لطف کردی...
اما هر کاری کردم دانلود نشد . با DAP که دانلود نشد ، با خود دانلودر ویندوز هم دانلود نشد!!!

سلام....

من دوباره امتحان کردم و لینک سالم هستش...

این هم عکسش:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشین. :)

resident
15-06-2013, 17:26
سلام به همه دوستان،
از اونجایی که خودم خیلی گشتم دنبال این برنامه، حتی نسخه های پایین تر ولی به سختی و آخر سر یاد اینجا افتادم و اینجا هم از پست یکی از کاربرها (x_2007 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) پیداش کردم و واقعا دستش درد نکنه:n16:؛ دوباره برای همه توی آپولدر مدیافایرم قرار میدم بقیه دسوتان راحت تر دسترسی داشته باشن:n12:.

Yahoo Message Archive Decoder 4.3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

از مزایای این برنامه بسیار کامل و مفید:
- امکان مشاهده آرشیو ذخیره شده توسط یاهو مسنجرهای نسخه 11 به قبل که توی خود کامپیوترون save میشه به صورت آفلاین
- امکان نمایش زبان فارسی
- امکان نمایش شکلک ها
- امکان خروجی فرمت شده در قالب HTML
- امکان انتخاب چندین آرشیو به طور همزمان
- و.... (خیلی برنامه خوبیه، برای اونایی که آرشیوهای مهمی دارن از گذشته)
توضیح: یاهو مسنجر نسخه 11 و به بعد آرشیوها رو اگه فعال کرده باشید توی خود اکانت یاهوتون (سرورهای یاهو) ذخیره میکنه.

در صورت خرابی توی لینک یا... بهم پیغام خصوصی بدید تا به دستتون برسونم:n01:.