PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کانکت نشدن مودم وایرلسدار به اینترنت

ittools
02-11-2011, 21:34
سلام
من یه مودم TP-LINK مدل TD-W8901G خریدم همه کارها رو انجام میدم ولی به اینترنت وصل نمیشه !
پسورد و یوزر رو هم تست کردم درسته یه مودم دارم از این معمولی ها اون وصل میشه ولی مودم جدید وایرلس دار نه !
VPI و VCI رو هم میدونم چون روی مودم معمولی تست کردم Connection Type رو هم PPPoE رو میزنم از lan شماره 1 هم استفاده میکنم
در ضمن تو روتر مینویسه Down آی پی هم نمیده
راهنمایی کنید مشکل از کجاست
:40:

IVAN
02-11-2011, 21:50
از ماکس نت سرویس داری؟

ittools
02-11-2011, 22:16
از ماکس نت سرویس داری؟
آره از ماکس نت دارم تنظیمات رو هم به این صورت وارد میکنم ایوان جان
VPI: 0
VCI: 35
موندم چرا کانکت نمیشه حتی با وایرلسش هم درسته وصل میشه یعنی ایراد از مودم نیست ولی اصلا اینترنتی وجود نداره

IVAN
02-11-2011, 22:56
بله در این شرکت مودمها برحسب mac address درواقع lock میشن که استفاده غیرمجاز ممکن نباشه
شما دوتا کار میتونی انجام بدی:
۱- در تنظیمات مودم، PVC که ازش استفاده میکنی (همون قسمتی که نوع کانکشن و vpi و... رو وارد میکنی) رو دوباره باز کن ؛ در آخر صفحه یه گزینه هست بنام mac spoofing که با فعال کردنش کادر جلوش هم قابل نوشتن میشه.در این کارد mac مودم قبلی رو بنویس (هم در قسمت تنظیمات مودم قبلیت و هم زیر مودم این مقدار رو مینویسه) و ذخیره کن.
۲- یا به پشتیبانی زنگ بزن بگو که mac رو ریست کنن تا با مودم جدید ( اینجا دیگه نباید از spoofing استفاده کنی) کانکت بشی. در اینصورت اگه مودم قبلیت همین گزینه spoofing رو نداشته باشه دیگه نمیتونی از اون مودم استفاده کنی. من همون مورد اول رو توصیه میکنم چون این مدلی که گرفتی میدونم که همچین امکانی رو داره و راحته

amir200812
02-11-2011, 23:05
بنظر میاد مشکل از MAC هست!

بابا کلا زنگ بزن بگو من نمیخوام MAC رو قفل کنید!:31: جددی میگم، خودم هم همین کارو کردم!

mpirayesh
03-11-2011, 09:26
سلام
من یه مودم TP-LINK مدل TD-W8901G خریدم همه کارها رو انجام میدم ولی به اینترنت وصل نمیشه !
پسورد و یوزر رو هم تست کردم درسته یه مودم دارم از این معمولی ها اون وصل میشه ولی مودم جدید وایرلس دار نه !
VPI و VCI رو هم میدونم چون روی مودم معمولی تست کردم Connection Type رو هم PPPoE رو میزنم از lan شماره 1 هم استفاده میکنم
در ضمن تو روتر مینویسه Down آی پی هم نمیده
راهنمایی کنید مشکل از کجاست
:40:
=============
دوست عزیز منم یه ماه پیش خریدم
همین مشکل شما رو داشتم

الان خاطرم نیست که بگم چی کردم مشکل حل شد
ولی میدونم یه تاپیک هست مربوط به مشکلات 8901
میتونی بری اونجا
یه سرچی کن پیدا میشه

از بس این مودم مشکل داره که تاپیکش بالای 100 صفحه است

ittools
03-11-2011, 10:13
ممنون از همه دوستان مشکل با مشقات فراوان حل شد بگم خندتون میگیره . مشکل اینجا بود که Default Route روی گزینه NO بود منم دیشب کمی خسته بودم اصلا توجه نکرده بودم :27:
ممنون از همه رفقا :11: