PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب نشدن وین7 بعد از عوض کردن مادربرد!؟

ted1996
02-11-2011, 17:23
سلام

من مین بردم خراب شده بود بعد یه پایین تر روش گذاشتم...یعنی مین برد و سی پی یو پایین تر اما رمش2 گیگ هست..بعد از اون دیگه وین7 نصب نمیشه رو سیستمم و فقط xp نصب میشه!چه کنم؟بایوس رو باید آپدیت کنم؟!راه دیگه ای نیست؟!

مارک و مشخصات دقیق مین رو نمی دونم ولی سی پی یو 3.3 سلرون هست

assadiyeh
02-11-2011, 20:27
سلام دوست عزیز احتمالا رم شما نیم سوز شده با یه رم سالم امتحان کن انشالله درست میشه.
من چند روز پیش عین همین مشکلو تجربه کردم

ted1996
02-11-2011, 22:25
آخه با xp هیچ مشکلی ندارم

jafarian
02-11-2011, 23:41
اگرمنظوراون ازنصب نشدن اینه که همون صفحه اول گیر میکنه که باید یک فلش بوت درست کنید ازاون طریق ویندوز نصب کنید تا مشکلتون برطرف بشه :20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mojtaba1889
04-11-2011, 19:26
سلام دوست عزیز بایوس مادربوردتو بردار بعد فقط یک روشن خاموش بکن بعد 10 دقیقه باطری رو جا بزن احتمال زیاد باید جواب بده .

joe_satriani
05-11-2011, 18:42
با سلام
عملیات نصب ویندوز 7 رو تا چه مرحله ای پیش میبرید و وصل نمیشه؟

موفق باشید.

A M ! N
05-11-2011, 22:47
سلام

من مین بردم خراب شده بود بعد یه پایین تر روش گذاشتم...یعنی مین برد و سی پی یو پایین تر اما رمش2 گیگ هست..بعد از اون دیگه وین7 نصب نمیشه رو سیستمم و فقط xp نصب میشه!چه کنم؟بایوس رو باید آپدیت کنم؟!راه دیگه ای نیست؟!

مارک و مشخصات دقیق مین رو نمی دونم ولی سی پی یو 3.3 سلرون هست

سلام
البته پست قدیم هست ولی
مطمئنی ورژن 32 رو نصب میکنی ؟
از بوت ویندوز رو بالا بیار
ممکنه ایراد ازین باشه
ضمنا منظور ازین که نصب نمیشه
خوب نصب نشدن داریم تا نصب نشدن
مشکلش چیه با نصب نشدن کدوم مرحله؟

ted1996
07-11-2011, 00:08
ممنون دوستان!

مرحله ی نصب تا جایی پیش میره که درایوی که میخوام ویندوز نصب بشه رو انتخاب میکنم و next رو میزنم ولی یه ارور عجیب غریب میده و هرچی هم فرمت میکنم و...نمیشه

سلام دوست عزیز بایوس مادربوردتو بردار بعد فقط یک روشن خاموش بکن بعد 10 دقیقه باطری رو جا بزن احتمال زیاد باید جواب بده .

اینکارو انجام بدم واقعا تاثیر داره!

دوستان میشه یه لینک آموزش ساده برای نصب ابونتو روی xp بدین؟! اگه اوبونتو نصب کنم دیگه نیازی به سون ندارم

با تشکر

jafarian
07-11-2011, 00:32
دوتا سایت پایین ببینید شاید بکارتون بیاد درضمن یک عکس ازاروری که میده رو اینجا قراربدین قبلش همون کاری رو هم که گفتم یعنی بوت کردن فلش انجاک بدین ازاون طریق فرمت کنید بعد جوابش بدین عکسم فراموش نشه.

ted1996
07-11-2011, 03:02
آقا دستتون درد نکنه فعلا تصمیم گرفتم بونو رو کنار xp نصب کنم...بازم تشکر

joe_satriani
07-11-2011, 14:05
ممنون دوستان!

مرحله ی نصب تا جایی پیش میره که درایوی که میخوام ویندوز نصب بشه رو انتخاب میکنم و next رو میزنم ولی یه ارور عجیب غریب میده و هرچی هم فرمت میکنم و...نمیشه

با سلام
اروری که میده رو یه عکس ازش بذارید.
شاید ارور سطحی مربوط به هاردتون هست.

موفق باشید.

ted1996
10-11-2011, 16:13
سلام

دوستان این سیستم من کلا قاطی داره ...خواستم اوبونتو نصب کن یه ارور عجیب غریبی داد....تو cmd یه ارور های دیگه ای میده...حتی به حالت safe mod نمیره! یعنی وقتی درایورا لود شد و ویندوز میخواد بیاد بالا گیر میکنه....

ویندوزم رو چند بار عوض کردم....وین7 هم نصب نمیشه یه ارور مربوط به هارد میده

این ارور رو موقع نصب ابونتو میده:(همون اولا که میخواد سیستم رو اماده کنه قبل از اینکه بوت بشه)

windowsBackend"object has no attrbute 'cd_path

please see the log gile : f:/document............

این فایل log:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای اینکه apktool رو با cmd اجرا کنم وقتی دستور رو مینویسم این ارور رو میده:

apktool dosen't an internal or external commandموقعی که برای نصب وین7 درایو نصب رو انتخاب میکنم یه ارور عجیب میده تو این مایه ها:(منظور اینکه چیزه خاصی نمینویسه)

windows can't install in this partition XXX33//.....دوستان تو رو خدا کمک کنین مخصوصا این ابونتو خیلی مهمه:41:

jafarian
10-11-2011, 16:16
تو تاپیک پایین مطرح کنید زودتربه جواب میرسین دوست عزیز .

ted1996
10-11-2011, 16:26
آخه مربوط به ویندوز میشه دیگه....

A M ! N
10-11-2011, 21:28
آخه مربوط به ویندوز میشه دیگه....
سلام
ویندوز هم یعنی دیگه نصب نمیشه ؟
تنظیمات هارد رو در BIOS چک کنین که روی ATA باشه
May you do well:40:

ted1996
14-11-2011, 21:36
از کجا چه جوری؟

A M ! N
14-11-2011, 21:45
از کجا چه جوری؟
برو داخل BIOS ( از طریق فشار دادن کلید delete ) و یک قسمت که معمولا همون گزینه های اول هستش که جلوی هارد مینویسه یا ATA یا AHCI که اگه AHCI بود بزارش ATA
یا بالعکس

ted1996
15-11-2011, 15:53
پیداش نکردم

A M ! N
15-11-2011, 16:20
پیداش نکردم
ای بابا
مادربوردتون چیه بگین تا من دقیقش رو بهتون بگم

Erfan.B
15-11-2011, 16:46
سلام

دوستان این سیستم من کلا قاطی داره ...خواستم اوبونتو نصب کن یه ارور عجیب غریبی داد....تو cmd یه ارور های دیگه ای میده...حتی به حالت safe mod نمیره! یعنی وقتی درایورا لود شد و ویندوز میخواد بیاد بالا گیر میکنه....

ویندوزم رو چند بار عوض کردم....وین7 هم نصب نمیشه یه ارور مربوط به هارد میده

این ارور رو موقع نصب ابونتو میده:(همون اولا که میخواد سیستم رو اماده کنه قبل از اینکه بوت بشه)

این فایل log:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای اینکه apktool رو با cmd اجرا کنم وقتی دستور رو مینویسم این ارور رو میده:

موقعی که برای نصب وین7 درایو نصب رو انتخاب میکنم یه ارور عجیب میده تو این مایه ها:(منظور اینکه چیزه خاصی نمینویسه)

دوستان تو رو خدا کمک کنین مخصوصا این ابونتو خیلی مهمه:41:

اگه با روش هایی که دوستان گفتن مشکلت حل نشد این کار رو انجام بده :
دوست من شما هاردت رو یه بار فرمت سطح پایین کن و بعد مجدداً با نرم افزار پارتیشن بندی ، دو پارتیشن جدید ایجاد کن و رو هر دو پارتیشت ویندوز رو نصب کن.
موفق باشي:11:

ted1996
15-11-2011, 20:12
مادربوردتون چیه بگین تا من دقیقش رو بهتون بگم

از این قدیمیاست:

H foxconn
intel

گه با روش هایی که دوستان گفتن مشکلت حل نشد این کار رو انجام بده :
دوست من شما هاردت رو یه بار فرمت سطح پایین کن و بعد مجدداً با نرم افزار پارتیشن بندی ، دو پارتیشن جدید ایجاد کن و رو هر دو پارتیشت ویندوز رو نصب کن.
موفق باشي

فرمت سطح پایین چیه؟ نرم افزار پارتیشن بندی اسمش چیه؟ چه جوری روی هر دو پارتیشن وین رو نصب کنم؟

A M ! N
15-11-2011, 20:36
از این قدیمیاست:

H foxconn
intel

فرمت سطح پایین چیه؟ نرم افزار پارتیشن بندی اسمش چیه؟ چه جوری روی هر دو پارتیشن وین رو نصب کنم؟

تنظیمی هست به نام sata mode

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فکر کنم در بخش Advanced chipset Features باشه اگر نبود همین ردیف چپ رو بگرد ببین کجاست
کامل بگرد همه جاش رو جایی باید بین AHCI و ATA انتخاب کنی برای هارد

نهایتا اگه پیدا نکردی BIOS رو Default کن باید خودش تنظیم بشه: Load Defualt رو بزن

و در مورد سوال دوم:

ببین توی فرمت های دیگه ی هارد وقتی اطلاعاتی پاک میشه فقط اسمش پاک میشه و خود فایل باقی میمونه و در بساری از موارد بعد از فرمت کردن ویروس ها نیز باقی میمونن فرمت سطح پایین تمام اطلاعات توی هارد رو سکتور به سکتور پاک میکنه و هار رو به یک هاردی که هیچ اطلاعاتی توش نیست تبدیل میکنه و تمامی اطلاعات به صورت کامل پاک میشه و قابل ریکاوری هم نیستن و همچنین تمامی ویروس ها نیز پاک میشوند در این نوع فرمت چون تمام شیار ها فرمت میشه Bad sector ها نیز از بین میره .البته فرمت زمان زیادی طول میکشه.

با این برنامه میتونی Low level formatting یا همون فرمت سطح پایین انجام بدی:

ted1996
16-11-2011, 20:49
چه جوری رو دوتا پارتیشن وین نصب کنم؟

ممنون

ted1996
16-11-2011, 20:54
اون نرم افزار سطح پایین هی ارور میده: make sure you do not open files in this device

ولی من همه چی رو میبندم...حالا چی کار کنم؟

A M ! N
16-11-2011, 22:22
اون نرم افزار سطح پایین هی ارور میده: make sure you do not open files in this device

ولی من همه چی رو میبندم...حالا چی کار کنم؟
اگه منظورتون درایو C هست که امکان نداره چون ویندوز روش نصبه
اگه درایوای دیگه رو میگین برین توی safe mode و اونجا انجام بدین دیگه فایلی باز نیست اونجا

ted1996
17-11-2011, 10:03
ویندوزم رو safeMod نمیره....یعنی و قتی درایورا لود میشه دیگه هنگ میکنه و جلوتر نمیره....

پس مجبورم هاردمو ببیرم جای دیگه ای بعد فرمت سطح پایین بزنم...

ted1996
18-11-2011, 14:10
ای بابا هر کار میکنم وازم اون ارور رو میده...یه هارد دیگه اوردم و وین رو روش نصب کردم وازم فایده نداشت...ای خدا دیگه خسته شدم یه فرمت نمیتونم بکنم...:41:

A M ! N
18-11-2011, 14:25
ای بابا هر کار میکنم وازم اون ارور رو میده...یه هارد دیگه اوردم و وین رو روش نصب کردم وازم فایده نداشت...ای خدا دیگه خسته شدم یه فرمت نمیتونم بکنم...:41:
سلام
زیاد خودتونو عصبی نکنین
روی هارد دیگه ویندوز کامل نصب شد؟
و درست کار میکنه؟

Take Care:40:

ted1996
19-11-2011, 21:00
بچه ها دستتون درد نکنه....همه مسایل حل شد! ابونتو رو نصب کردم و کلا همه چی حل شد

ممنون