PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هنگ

dvb_hamed
02-11-2011, 04:40
دوستان،بنده یه مشکلی با xp sp3 دارم که رفته رو اعصابم و با تعویض ویرایش های مختلف این ویندوز مشکل من حل نشد که نشد.
درضمن،به صورت اتفاقی متوجه شدم دوست بنده هم دقیقا همین مشکل رو داره.
زمانی که ویندوز بالا میاد روی استارت کلیک میکنم،منوی استارت هنگ میکنه و بعد از 1 دقیقه به حالت عادی بر میگرده(حتی وقتی ویندوز تازه نصب شده و درایور ها هم نصب نیست).در طول کار با ویندوز هم این اتفاق می افته.

اصلا sp3 بهتره یا sp2؟ فرقشون در چیه؟
cpu amd 2.2
ram 1.5 gig
vga gf 6600
main asus
hdd 2xsata 500 gig

adamebikarr
02-11-2011, 14:58
دوستان،بنده یه مشکلی با xp sp3 دارم که رفته رو اعصابم و با تعویض ویرایش های مختلف این ویندوز مشکل من حل نشد که نشد.
درضمن،به صورت اتفاقی متوجه شدم دوست بنده هم دقیقا همین مشکل رو داره.
زمانی که ویندوز بالا میاد روی استارت کلیک میکنم،منوی استارت هنگ میکنه و بعد از 1 دقیقه به حالت عادی بر میگرده(حتی وقتی ویندوز تازه نصب شده و درایور ها هم نصب نیست).در طول کار با ویندوز هم این اتفاق می افته.

cpu amd 2.2
ram 1.5 gig
vga gf 6600
main asus
hdd 2xsata 500 gig

دوست عزیز دقت کن:::::
سی دی ویندوزت رو عوض کن و از یه ویندوز دیگه استفاده کن. از نظر سخت افزاری مشکلی نداری توی اجرای ویندوزت.

jafarian
02-11-2011, 15:06
اول ازهمه اگرکارتی روی اسلاتهای pci خودتون بجز گرافیگ دارین دربیارین حالا هرچی باشه درایورهای خودتون حتما آپدیت کنید بخصوص مین بعلاوه بایوسم یک دور آپدیت کنید بعدش ببینید رفع مشکل شده یا که نه درضمن واسه نصب ویندوز یک سیدی دیگه بکارببرین سعی کنید دستکاری شده هم نباشه ویندوزی که نصب میکنید :20:

adamebikarr
03-11-2011, 08:47

sp3 بهتره. باگای کمتری نصبت به sp2 داره و همین طور امنیت بیشتر.