PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نرم افزار vmware

Amxstar
01-11-2011, 20:26
سلام دوستان
من از اونجایی که برخی از نرم افزارهای رشته تحصیلیم رو ویندوز 7 نصب نمیشد ، مجبور شدم نرم افزار vmware رو نصب و سپس ویندوز xp رو نصب کردم و مشکلم حل شد ، اما حال مشکلی که دارم این هستش که وقتی در محیط ویندوز xp هستم اگه فلشی به سیستم وصل کنم ویندوز xp اونو نمیشناسه ، همچنین اگه سی دی داخل دی وی دی رایتر قرار بدم ، تا یک بار ویندوز رو ریستارت نکنم باز توسط ویندوز اکس پی شناسایی نمیشه ! احساس میکنم باید جایی تنظیمات خاصی انجام بدم ، نسخه6.5 نرم افزار vmware رو نصب کردم، لطفا برای حل مشکلم منو راهنمایی کنید .
خیلی ممنونم و موفق و پیروز باشید

ali_n2011
01-11-2011, 21:59
شما ار virtual box استفاده کن هم خیلی سبکتره هم امکان استفاده از فلش و... داره هم می تونی فول اسکرین استفاده کنی می تونی این نرم افزارو از --------- دانلود کنی

Amxstar
01-11-2011, 23:19
خیلی ممنون از راهنماییتون اما در حال حاضر در این نرم افزار یعنی راهی وجود نداره ، مطمنن باید وجود داشته باشه ، vmware نرم افزار قدرتمندیه ! امیدوارم دوستان دیگه هم بتونن راهنمایی کنن !

*Batman*
02-11-2011, 04:26
من از نسخه 7 و 8 این برنامه استفاده کردم.مشکلی با فلش و DVD-ROM نداره.
فقط باید VMWare Tools رو نصب کنید.
هنگام اتصال فلش خودش پیغام میده و سوئیچ میکنه روی ویندوز مجازی.
باید به قسمت پیغامها در پایین صفحه توجه کنید.
تنظیمات USB رو هم چک کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
ضمنا virtual box در حد و اندازه VMWare نیست.

hamedre81
12-11-2011, 21:35
سلام دوستان
من از اونجایی که برخی از نرم افزارهای رشته تحصیلیم رو ویندوز 7 نصب نمیشد ، مجبور شدم نرم افزار vmware رو نصب و سپس ویندوز xp رو نصب کردم و مشکلم حل شد ، اما حال مشکلی که دارم این هستش که وقتی در محیط ویندوز xp هستم اگه فلشی به سیستم وصل کنم ویندوز xp اونو نمیشناسه ، همچنین اگه سی دی داخل دی وی دی رایتر قرار بدم ، تا یک بار ویندوز رو ریستارت نکنم باز توسط ویندوز اکس پی شناسایی نمیشه ! احساس میکنم باید جایی تنظیمات خاصی انجام بدم ، نسخه6.5 نرم افزار vmware رو نصب کردم، لطفا برای حل مشکلم منو راهنمایی کنید .
خیلی ممنونم و موفق و پیروز باشید

از virtual box استفاده کنی بهتر چون من یکبار برنامه vmware کارت صدای من را دچار مشکل کرد که ویندوز سیستم اون را نمی شناخت و با عوض کردن ویندوز هم کارت صدا را نمی شناخت و بعد از مدتی خود به خود درست شد من احتمال دادم از vmwareهست چون روی ویندوز مجازی آهنگ پخش می کردم