PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مبارزه در خليج عدن

majid322
01-11-2011, 15:46
مبارزه در خليج عدن

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سبک: Action/Shooter/First-Person/Modern
سازنده: آمیتیس بازی رایان
ناشر: آمیتیس بازی رایان
پلتفرم: pc

تـاریخ انتشـــار :
نوروز 91

بازی رایانه ای " مبارزه در خلیج عدن " توسط استدیو آمیتیس بازی رایان در دست تولید است .

رونمايي از بازي مبارزه در خليج عدن

نخستين بازي رايانه اي با عنوان 'مبارزه در خليج عدن' تكاوران نيروي دريايي، هفتم آذرماه همزمان با روز نيروي دريايي
ارتش جمهوري اسلامي ايران رونمايي مي شود.

به گزارش روابط عمومي ارتش جمهوري اسلامي ايران ، بازي مبارزه در خليج عدن ، نبرد تكاوران نيروي دريايي ارتش جمهوري ‏اسلامي ايران را در مصاف با دزدان دريايي در منطقه خليج عدن روايت مي‌كند.‏

اين بازي شامل هشت مرحله است كه هر مرحله به سه فصل عمده ‏‏' اسكورت كشتي‌هاي نفتكش و تجاري'، 'حمله به كمپ دزدان دريايي' و 'دستگيري سركرده آنها' تقسيم مي شود.‏

به گفته مديرعامل شركت توليدكننده اين بازي رايانه اي، 'مبارزه در خليج عدن' به سفارش معاونت فرهنگي و روابط عمومي سازمان عقيدتي ‌سياسي ارتش جمهوري اسلامي ايران توليد شده و در روند توليد آن از نظرات كارشناسي فرماندهان و مسوولان ارتش بهره گرفته شده است.

'شاهين صياد‌حقيقي' افزود: ابتدا قرار بود بازي در سبك سوم شخص ارائه شود اما با نظرسنجي‌ از مخاطبين و ‏همچنين تيم مديريت هنري ارتش، مقرر شد اين بازي به اول شخص تغيير سبك بدهد.

وي گفت: اين بازي به گونه اي طراحي شده تا در كنسول‌هاي مختلف از جمله آي‌پد و حتي به صورت ‏آنلاين ارائه شود.‏

-------------------------------------------
شرکت “آمتیس بازی رایان” در حال کار بر روی بازیی به نام “جنگ در خلیج عدن” می باشد که ماجراهای آن، پیرامون

حضور ارتش ایران در کشور سومالی و مبارزه با دزدان دریایی است. این شرکت، چندی پیش تریلری از محیط و گیم

پلی بازی خود ارائه داد که واقعا برای یک بازی ایرانی، تحسین برانگیز است. تماشای این تریلر جذاب رو به شما

گیمرهای ایرانی، شدیدا توصیه می کنیم.

....................................

اولین تریلر از بازی با دو کیفیت hd و sd:

SD Trailer Version:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

HD Trailer Version:

-----------------------------------

armardeh
01-11-2011, 16:23
خيلي وقته منتظر تايپك اين بازي هستم!:11:
اميدوارم ازكيفيت بالايي برخوردار باشه!
در ايران هر كاري چش‌موهم چشمي‌ه مطمئنا" بعد از اين بازي شاهد بازيهاي بهتري خواهيم بود!:5::8:
من موندم چرا اين جوجه بسيجي‌ها نميتونن جم شن يه بازي توپ بسازن!(ايران چهارمين‌ارتش سايبري دنياست كه)!:13:

Aria1997
01-11-2011, 22:09
خیلی‌ امیدوار شدم !!!! :18:

خدا کنه اون روزی برسه که بازی‌های ما تو خارج فروش داشته باشه !!!

همچین دور از انتظار نیست ......

black.assassin
02-11-2011, 00:05
من این بازی رو امسال تو نمایشگاه بازی های رایانه ای دیدم. بیشتر object ها کپی هستن. موتور که چی بگم. اونجا که دیدیم هوش مصنوعی کاراکتر خیلی داغون بود. بعضی وقتا object ها داخل هم می رفتن و ... . امیدوارم نسخه نهایی خوب از آب در بیاد. به هر حال کپیه. با بازی مثل گرشاسپ نمیشه مقایسه کرد . مطمئنم حتی داستان درست درمون هم نداره چه برسه به طراحی مرحله خوب.

Jeff hardy M
02-11-2011, 00:19
عکس ها شبیه یه قسمتی از شهر تو بازی GTA San Andreas هست !!
تریلر رو هم دیدم باحال بود . ولی بعنوان یه تریلر برای معرفی بازی اصلا خوب نیست . کاش میدادن من تریلرش رو درست کنم :دی
ولی در کل برای یه استارت درست و حسابی ، خوبه :)

(نظر من!)

anti-military
02-11-2011, 14:51
بستگی داره اگه واقعا کار خودشون هست و مدل هارو خودشون زدن که واقعا باید تحسین بشن. اما اگه فقط یه سری مدل دانلود کردن و ایمپورت کردن تو موتور بازی که بحثش جداس ...

majid322
02-11-2011, 16:40
ما افراد زیادی داریم توی ایران که کاراکتر و محیطهای حرفه ای میتونن برا بازی بزنن...

تعریف از خود نباشه من خودم سه بعدی کارم و ساخت یه کاراکتر این چنینی برام کار ساده ایه..
البته اینو نمیدونم چجوریه از مدل استفاده کردن یا نه..

B.J.U
02-11-2011, 18:27
به خدا اگر به بازی ایرانی قشنگ باشه اینه
خسته شدیم از بس بازی هایی کهداستانشون مال 300 سال پیش بود بازی کردیم :دی
واقعا قشنگه از کال آو دیوتی الگو گرفته (کپی نکرده) و قشنگ شده

mili_k
02-11-2011, 19:26
اونوقت مبارزه در خلیج عدن مسلمان کُشی نیست ؟ ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مثلا سومالیایی هستند اون بد بخت ها ! حالا درسته دزد دریایی هستن ولی به هرحال مسلمان هستند و اینهمه نگاتیو کامنت که به بازی هایی مثل مدال افتخار ( نسخه ی آخر ) میدن و میگن که شرکت های غربی مسلمان کُشی رو به جوانان یاد میدن حالا خودشون چرا این بازی رو ساختن ؟ آقایون منتقدی که همه ـش شرکت های خارجی رو به ساخت بازی هایی که در اون ها تشویق به مسلمان کُشی هست متهم میکُنند به من جواب بدن : کُشتن مسلمانان سومالی که از قضا در اینجا دزد دریایی هستند مشکلی نداره ولی مدال افتخار و بازی هایی مثل اون که توش مبارزه با تروریسم هستـ ـش چون ساخت شرکت های خارجی هستند مشکل دارن ؟ ! فرق مسلمان دزد دریایی با طالبان مسلمان چیه که به بازی های ساخت شرکت های خارجی گیر میدین ولی این بازی رو چون که ساخت خودتونه مشکلی نداره ؟ !
...

Aria1997
02-11-2011, 19:26
دوستان تصور کنید الان منو شما در نقش برادران بسیجی‌ با دشمنان میجنگیم :31:

راستی‌ قابلیت آنلاین داره ؟؟؟ :31:

می‌شه DeathMatch زد ؟؟؟ :31:

Aria1997
02-11-2011, 23:37
اونوقت مبارزه در خلیج عدن مسلمان کُشی نیست ؟ ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مثلا سومالیایی هستند اون بد بخت ها ! حالا درسته دزد دریایی هستن ولی به هرحال مسلمان هستند و اینهمه نگاتیو کامنت که به بازی هایی مثل مدال افتخار ( نسخه ی آخر ) میدن و میگن که شرکت های غربی مسلمان کُشی رو به جوانان یاد میدن حالا خودشون چرا این بازی رو ساختن ؟ آقایون منتقدی که همه ـش شرکت های خارجی رو به ساخت بازی هایی که در اون ها تشویق به مسلمان کُشی هست متهم میکُنند به من جواب بدن : کُشتن مسلمانان سومالی که از قضا در اینجا دزد دریایی هستند مشکلی نداره ولی مدال افتخار و بازی هایی مثل اون که توش مبارزه با تروریسم هستـ ـش چون ساخت شرکت های خارجی هستند مشکل دارن ؟ ! فرق مسلمان دزد دریایی با طالبان مسلمان چیه که به بازی های ساخت شرکت های خارجی گیر میدین ولی این بازی رو چون که ساخت خودتونه مشکلی نداره ؟ !
...

اینم حرفیه !!!! :10:

Pami
04-11-2011, 00:15
دوستان تصور کنید الان منو شما در نقش برادران بسیجی‌ با دشمنان میجنگیم :31:

ارتش برای خودش حرمت داره ، هنوز نمیدونید این ارگان ها از همدیگه جدا هستن و هر نظامی بسیجی نیست ؟!
باز برای استارت ساخت همچین سبک هایی خوب از آب در اومده
فقط باید تاسف خورد که کاش اسم بازی و داستانش رو به خلیج فارس ربط میدادن نه خلیج عدن !

afshin-434
06-11-2011, 21:34

هوش مصنوعی در حد گوسپند!

MobinS
06-11-2011, 22:42
اونوقت شما از کجا توی یک عکس هوش مصنوعی بازی رو آنالیز کردی؟ اونم عکس بتا؟
مردم یک ساعت بازی می کنن و نظر میدن راجع به هوش مصنوعی... شما چی توی این عکس دیدی من نمی فهمم! شاید چشم های ما ضعیف شده!!

afshin-434
07-11-2011, 01:28
شاید چشم های ما ضعیف شده!!
قطعاً همینطوره!:46:

Alireza sanada
07-11-2011, 12:48
چه عجب ایرانیا یه بازی درست حسابی ساختن البته تا نیاد نمی شه دربارش نظر داد ولی گرافیکش که ظاهرا خیلی بد نیست

majid322
25-11-2011, 17:26
سه روزه دیگه تا عرضه ی بازی باقی مونده :20:

black.assassin
25-11-2011, 19:56
سه روزه دیگه تا عرضه ی بازی باقی مونده :20:

عمرا عرضه بشه. اگه پروژه پیش رفته باشه حداقل 1 سال هم باید کار کنن. مگه اینکه نیم و نصفه ولش کنن و بدن بیرون :31: شایدم تیمشون خوب بوده. ایشالا که اینطوری هست.

resident2011
25-11-2011, 20:15
امیدوارم مثل بقیه بازی ها نباشه .

هوش مصنوعی در حد گوسپند!

اصلاً میدونی هوش مصنوعی چیه ؟
منم موندم شما چطور این تشخیص رو دادید:18:

majid322
01-12-2011, 00:13
عکس جدید از بازی و منتشر شدن تریلر بعدی روز شنبه هفته ی اینده

black.assassin
02-12-2011, 00:18
عکس جدید از بازی و منتشر شدن تریلر بعدی روز شنبه هفته ی اینده

تاریخ عرضه بازی کی شد ؟؟؟ این تفنگه همون خیبر نیست ؟؟؟ تو بازی بتل هم بود. یا اینکه M16 هست ؟؟؟ سلاح هایی که تو بازی طراحی یا کپی شده رو نذاشتن رو سایت ؟؟؟ ممنون :10:

hadi h
04-12-2011, 13:23
تاریخ عرضه بازی کی شد ؟؟؟ این تفنگه همون خیبر نیست ؟؟؟ تو بازی بتل هم بود. یا اینکه M16 هست ؟؟؟ سلاح هایی که تو بازی طراحی یا کپی شده رو نذاشتن رو سایت ؟؟؟ ممنون :10:

تاریخ عرضه ی بازی تعطیلات نوروز گفته شده .
این تفنگ M16 ایرانی هست ! تفاوت های کوچکی با نسخه ی امریکایی داره !
تفنگ ها طراحی شدن همه اگه خواستین تمام سلاح های طراحی شده رو قرار می دهم . (البته باید اجازه بگیرم :21:)

---------- Post added at 01:23 PM ---------- Previous post was at 01:18 PM ----------

سلام دوستان
آمیتیس بازی رایان یک تریلر جدید از بازی منتشر کرده .
که به جز صدا گذاری که هنوز کامل نشده می تونید روی بقیه چیز ها نظر بدین .

برای دیدن به سایت آپارات مراجعه کنید:

دانلود با کیفیت HD :

دانلود با کیفیت SD :

mjorh
05-12-2011, 15:37
با این ک تقلیدی واضح از بازیای هم سبک خودش کردن (BF.COD) اما خوبه ...امیدوارکنندس!:46:

Aria1997
05-12-2011, 16:19
من که خیلی خوشم اومده .... شاید خیلی تکراری باشه سبکش برام ولی اینکه فارسیه خودش خیلیه !:5:

3Dmajid
05-12-2011, 16:48
با این ک تقلیدی واضح از بازیای هم سبک خودش کردن (BF.COD) اما خوبه ...امیدوارکنندس!:46:

نمیدونم چرا هر بازی اول شخصه به جرم اینکه از COD و BF تقلید میکنه محکوم میشه :18:

amin 2010
05-12-2011, 17:14
نمیدونم چرا هر بازی اول شخصه به جرم اینکه از COD و BF تقلید میکنه محکوم میشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif

هر بازیی محکوم نمیشه !!!
این بازیا دقیقا کپی از روی این دو عنوان بخصوص COD هستن . ولی شما بازییایی مثله HALF LIFE ، HALO یا BIOSHOCK رو ببین کسی میتونه به تقلید محکوم بکنه یا نه !!

Aria1997
05-12-2011, 18:05
نمیدونم چرا هر بازی اول شخصه به جرم اینکه از COD و BF تقلید میکنه محکوم میشه :18:

حالا خوب تقلید کردن مهم نیست که !!!

یه بار یه بازی بچه های ایرانی ساختن تورو خدا ازتون خواهش میکنم گیر ندید !!!

:31:

mjorh
05-12-2011, 18:43
بابا دیگه کپی ازین واضح تر نمیشد....
آقا بازی درس میکنن یه خلاقتیم ب خرج بدن دیگه....
(مجید نکنه یو هم تقلید میکنی؟:31:)

---------- Post added at 06:43 PM ---------- Previous post was at 06:42 PM ----------

حالا خوب تقلید کردن مهم نیست که !!!

یه بار یه بازی بچه های ایرانی ساختن تورو خدا ازتون خواهش میکنم گیر ندید !!!

:31:

اگه ما گیر ندیم پ کی گیر بده؟؟؟:31:
انتقاد باعث پیشرفت میشه!

Aria1997
05-12-2011, 19:28
بابا اولین بازی به این سبک ایرانیه تورو خدا بیخیال گیر دادن شید !!! :دی

h!tman
05-12-2011, 19:38
کپی که شکی نیست:دی
ولی خوب بازم دمشون گرم کار ددمنشانه ای بود

حداقل صدا گذاریش قابل تحمل باشه یکی بازی کرد حالش بد نشه

mjorh
05-12-2011, 19:48
باو میان بازیرو 5تومن میفروشن...معلومه کسی نمیخره دیگه ،بازیه EA رو 2 تومن میگیریم:31:
امیدوارم کرک شه :31:
(شوخی کردما ،من ب شخصه حمایت میکنم )

3Dmajid
05-12-2011, 21:11
هر بازیی محکوم نمیشه !!!
این بازیا دقیقا کپی از روی این دو عنوان بخصوص COD هستن . ولی شما بازییایی مثله HALF LIFE ، HALO یا BIOSHOCK رو ببین کسی میتونه به تقلید محکوم بکنه یا نه !!
من نمیدونم شماها چرا اینقد با تقلید کردن مشکل دارید !!
تقلید لازمه ی پیشرفته.
چه اشکالی داره بازی سازای ما از COD تقلید کنن ! اگه بتونن یه بازی مثل اون بسازن که دیگه ما حرفی نداریم.
من میگم ما فعلا باید این تقلیدارو تحمل کنیم تا بلاخره یه بازی بدون تقلید بیاد !
بلاخره اینا واسه شروع کارشون و بازی هایی که الان داره تولید میشه لازمه تقلید کنن.

باو میان بازیرو 5تومن میفروشن...معلومه کسی نمیخره دیگه ،بازیه EA رو 2 تومن میگیریم
این وظیفه ی منو شماس که برای بازی های کشور خودمون نسبت به بازیای کشورایی که از خرید ما هیچ سودی نمیبرن تفاوت قائل باشیم :20:

halflife g
05-12-2011, 21:32
تقلید لازمه ی پیشرفته.
چه اشکالی داره بازی سازای ما از COD تقلید کنن ! اگه بتونن یه بازی مثل اون بسازن که دیگه ما حرفی نداریم.

تقلید لازمه پیشرفت نیست......الهام گرفتن لازمه پیشرفت هست.(یعنی ایده خودت رو داشته باشی و از نکات مثبت بازیهای دیگه الهام بگیری)
متاسفانه تا حالا اکثر بازیهایی که تو ایران ساخته شده فقط تقلید کردن نه اینکه از نقاط مثبت بازیهای دیگه الهام گرفته باشن

+

تقلید کردن یه چیز زشته مثه همون شعری که کلاغ میخواست مثه کبک باشه که نتیجش این میشه که راه رفتن خودشم یادش میره:31:........ .
.
.
.

mjorh
05-12-2011, 23:53
تقلید لازمه ی پیشرفته.
من میگم ما فعلا باید این تقلیدارو تحمل کنیم تا بلاخره یه بازی بدون تقلید بیاد !
بلاخره اینا واسه شروع کارشون و بازی هایی که الان داره تولید میشه لازمه تقلید کنن.

این وظیفه ی منو شماس که برای بازی های کشور خودمون نسبت به بازیای کشورایی که از خرید ما هیچ سودی نمیبرن تفاوت قائل باشیم :20:

مجید جان تو پارانتز گفتم....:10:

darkmangd65
06-12-2011, 12:41
سلام به همگی

نکنه بازی هایی مثل Home Front یا Medal Of Honor هم تقلید می دانید!!!
تمام بازیهای جنگ مدرن مثل هم در میان...مگر اینکه تخیلی بسازن!

....

darkmangd65
06-12-2011, 12:47
مطمعن باشید ایران هر سبک بازیی بسازه میگید تقلیده چون ما سازندگان سبک نیستیم، مگر اینکه با سرعت زیاد پیش بریم و سبقت بگیریم.
این بازی هم بی شک آینده دارد.

mjorh
06-12-2011, 18:30
سلام به همگی

نکنه بازی هایی مثل Home Front یا Medal Of Honor هم تقلید می دانید!!!
تمام بازیهای جنگ مدرن مثل هم در میان...مگر اینکه تخیلی بسازن!

....
medal of honor ک تقلید نبود...وختی بازیش میکنی اصن یاد بازیه دیگه ای نمیفتی ...انیمیشناش متفاوت بودن ...
اما این بازی کاملا مشخصه ک کپی...خیلی راحت میشه فهمید از cod ,BF!........
home front رو بازی نکردم )

---------- Post added at 06:30 PM ---------- Previous post was at 06:28 PM ----------

مطمعن باشید ایران هر سبک بازیی بسازه میگید تقلیده چون ما سازندگان سبک نیستیم، مگر اینکه با سرعت زیاد پیش بریم و سبقت بگیریم.
این بازی هم بی شک آینده دارد.
الان دیگه عصر ساختن سبک نی ک....انتظار میره یه کمی خلاقیت ب کار برده شه...
تقلید کردن اصن ارزش نداره!

hadi h
07-12-2011, 12:50
دوستانی که عقیده دارن این بازی هم کپی ! یا نظرشون اینه که باید کمی خلاقیت به کار ببرن !

لطفا انقدر حرف نزنین !!!
کمی هم عمل کنید !

چرا شما به عنوان گیمر های ایرانی سبک (که به قول رفیقمون دیگه وقت ساخت سبک تموم شده) و یا ایده های نو به این بازی ساز ه نمی دین تا بازی نو و یدون کپی برداری بسازن !!!

لطفا وقتی ایده ای ندارن نیان اینجا شعار بدین .
با تشکر از تمامی دوستان

البته بایداز این بازی و تمام بازی های ایرانی (هر چه قدر مزخرف) حمایت کرد !!! تا با رسیدن پول بیشتر بهشون بتونن از موتور های گرافیکی بهتر و ابزار های حرفه ای تر استفاده کنن !

بنده با سازنده ی این بازی صحبت کردم و ایشون از هز 10 تا کلمشون 8 تا درباره ی این بود که اقا به ما بودجه ندادن ! محدودیت داشتیمو «من این بازی رو با هیچی ساختمو !» و ...
حالا یه سری چیز ها هست که خیلی خوبه اگه بدونید ! ولی سازنده از بنده خواستن که به کسی نگم !!! ولی این دفعه که رفتم پیشش ازشون اجازه می گیرم تا خیلی چیز ها رو اینجا بگم !!!

البته ایشون قول هایی دادن برای سری بعدی بازی ! که ایشالله با فروش خوب این نسخه به اون قول هاشون عمل می کنند.

لازم به ذکر که این بنده خداهایی که دارن بازی رو میسازن خودشون گیمر های حرفه ای هستن (یعنی سبک FBS رو ترکوندن !!)

من از تمامی دوستانی که این بازی رو همایت می کنند کمال تشکر رو دارم .

B.3.S.T
07-12-2011, 15:27
مبارزه در خلیج فارس به زودی به صورت 6 بعدی و کاملآ واقعی قرار هست منتشر شود حالا هی خودتونو اذیت کنین سر یک بازی!

Layken
07-12-2011, 15:38
بچه ها بسه یقه همو ول کنید :31: کلافم کردید از بس تو هر تاپیک گفتم درباره موضوع تاپیک بحث کنید :31: فقط بحث اصل یا کپی مون کم بود دی
برید تو پروفایل های هم بحث کنید یا گروه بزنید اونجا بحث کنید

mjorh
07-12-2011, 15:46
آقا حامدم اوومد پست منو پاک کرد ...مگه فقط من بودم !؟؟:4::45:

afshin-434
09-12-2011, 12:35
آقا حامدم اوومد پست منو پاک کرد ...مگه فقط من بودم !؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینجا اینجوریه توی هرتاپیک فقط به یه نفر گیر میدن!

EngineeR EhsaN
13-12-2011, 23:29
من که حتما این بازی رو میگیرم به نظر بازی قشنگی میاد

Sent from my GT-I9003 using Tapatalk

hadi h
14-12-2011, 13:50
بله دوستان بنده برای تست بازی تقریبا هر جمعه می رم شرکت !
میشه گفت یکی از بهترین بازی های ایرانی هست .
تا حدی که در بعضی از قسمت های گیم پلی (حالت های خاص گیم پلی) از بازی COD 4 هم بهتر کار شده .
البته می دونم بازی cod 4 یکم قدیمی هست ولی شما حساب نوپا بودن این صنعت توی ایران رو هم در نظر بگیرید.

ارزش بازی رو داره

mjorh
14-12-2011, 17:33
ب نظر من این بازی لیاقته حمایت شدن داره ...

hadi h
17-12-2011, 21:27
سلام
دوستان دیروز رفتم برای تست بازی .

این دفعه که رفتم تقریبا می شه گفت مرحله ی دمو نهایی شده بود !
به این سری دمیج برای دشمنان رو هم اضافه کردن
و اینکه چند انیمیشن برای ضربه خوردن نیز اضافه شده بود .
طوری که شما اگه به پا می زدی موقع راه دفتن لنگ می زد و بعد رام می رفت یا مثلا تو سینه می زدی کمی مکث می کرد !
البته این نوع انیمیشن ها رو هم برای یاران هم اضافه کرده بودن که بد نبود .
بنده که رفتم تقریبا می شه گفت یک ورقه A4 نظرات و پیشنهادات و اصلاحات روی این مرحله رو ارائه دادم بهشون !
که قول دادن رسیدگی بشه !
نکته ی جالبی که نظر منو جلب کرد گفتن کلمه ی یا علی بود ! البته طوری نیست که هی الکی بگن و حال ادمو بگیرن (آخه اگه این نوع کلمات مقدس بی خود استفاده بشن کمی مضحک میشه !) البته اقای شاهین حقیقی گفتن کلماتی مانند الله اکبر و .. هم داخل بازی تعریف شده.

البته هنوز یک باگ بزرگ داره اونم اینه که موقعی که خودی ها دارن تیر اندازی می کنن و می خواهند کاور بگیرن دست رو از روی ماشه بر نمی دارن و همین جوری شلیک می کنن که کمی زننده س ! الته قول دادن که درستش کنن ! ولی گفتن یکی از باگ های موتور بازی س که تا الان نتونستیم کاریش کنیم .
نکته ی دیگه هم که توی دموی بازی مشخصه فرو رفتن پای یاران خودی در زمن هست . که بنده این موضوع رو تذکر دادم ولی با دلیل قانعم کردن که چرا این جوری میشه !
ایشون گفتن جاهایی که زمین صاف تعریف شده (مانند اون کلبه که بهش ار پی جی می خوره !) این مشکل وجود نداره !
ولی جاهای دیگه به دلیل داشتن شیب این حالت پیش می یاد !
بنده گفتم خوب براش تعریف کنید که شیب رو هم پیدا کنه ! ولی ایشون باز هم جواب خوبی دادن و گفتن این امکان هست ولی خیلی پردازش لازم داره تا بتونه هر لحظه این کار رو انجام بده در نتیجه روی سیستم ها ضیعف بازی به شدت افت فریم پیدا می کنه ! که از نظر من قابل قبوله !
نکته ی دیگه این که این بازی هم دارای 4 سطح سختی می باشد . در واقع Very easy , easy , normal , hard هست که سطح سختی ها هم قابل قبول بود (البته کمی تغییرات لازم داشت که قرار شد اعمال کنن)
نکته ی دیگه قسمت تنظیمات گرافیکیش بود که خیلی دست کاربر رو باز گذاشته ! جوری که وقتی تمام حالات رو روی پایین ترین سطح می زاری خیلی از تکسچر ها و سایه محو تر و بی کیفیت تر میشه که باعث این میشه که روی سیستم های پایین تر راحت تر اجرا بشه !
نکته ی دیگه استفاده ی به موقع دیالوگ هایی مانند پناه بگیر ، منو پوشش بده ، ار پی جی زن رو بزن ، تیر بار چی رو بزن و ... در بازی است که خیلی خوب و به موقع گفته میشه !

در کل تا اینجا پیشرفت خیلی خوب و می شه گفت عالی بوده ! (بنده هم اون دمویی که اولا دادن بیرون رو بازی کردم هم این آخری و هم اینی که دیروز رفتم بازی کردم ! می شه گفت هر بار که رفتم خیلی امکانات اضافه کردن ! و بازی پیشرفت محسوسی داشت)

امیدوارم دوستان با حمایتشون از این بازی دل این بنده خدا ها رو گرم کنن !
چون این بنده خدا ها دارن از جیب خودشون بازی رو می سازن !
گفتن نداره ولی ارتش قول داده به این بنده خدا ها پول بنده ! (همش 40 میلیون) که تا حالا تنها 12 میلیون داده !

majid322
18-12-2011, 18:11
واقعا زحمتهایی که برای ساخت این بازی کشیده شده برام روشن شد واقعا خسته نباشید میگم..
اینم میکینگ اف از مراحل ساخت انیمیشن بازی که دستی صورت گرفته و واقعا زحمت کشیدن :

3Dmajid
18-12-2011, 18:51
بنده گفتم خوب براش تعریف کنید که شیب رو هم پیدا کنه ! ولی ایشون باز هم جواب خوبی دادن و گفتن این امکان هست ولی خیلی پردازش لازم داره تا بتونه هر لحظه این کار رو انجام بده در نتیجه روی سیستم ها ضیعف بازی به شدت افت فریم پیدا می کنه ! که از نظر من قابل قبوله !
متاسفانه اینا از موتور Unity3D استفاده میکنن.
نمیگم موتور بدیه ولی مشکل Optimize زیاد داره :41:
به هر حال کاملا واضحه که این یه باگه، کسی که بازی میکنه کار نداره این بازی با چه انجینی ساخته شده و چه محدودیت هایی داره. مطمئنن بین گیمرها همین ضعف باعث سرکوب زدن به بازی میشه !

گفتن نداره ولی ارتش قول داده به این بنده خدا ها پول بنده ! (همش 40 میلیون) که تا حالا تنها 12 میلیون داده !
خدا بده برکت.
40 میلیون بهشون میده کلا مگه چند نفرن ؟ فک نکنم از ده نفر بیشتر باشن.
خوبه دیگه :21:
البته بستگی داره پروژه شون چند ماهه باشه :31:

hadi h
19-12-2011, 11:54
واقعا زحمتهایی که برای ساخت این بازی کشیده شده برام روشن شد واقعا خسته نباشید میگم..
اینم میکینگ اف از مراحل ساخت انیمیشن بازی که دستی صورت گرفته و واقعا زحمت کشیدن :

ای نامردا !!
قرار نبود این دمو رو به این زودی بذاره !!!!
قرار شد 1 هفته دیگه بذاره رو سایت !!!
ولی به هر حال می تونید ببینید که تمام انیمیشن ها رو به صورت دستی کار کردن که خیلی سخته !

متاسفانه اینا از موتور Unity3D استفاده میکنن.
نمیگم موتور بدیه ولی مشکل Optimize زیاد داره :41:
به هر حال کاملا واضحه که این یه باگه، کسی که بازی میکنه کار نداره این بازی با چه انجینی ساخته شده و چه محدودیت هایی داره. مطمئنن بین گیمرها همین ضعف باعث سرکوب زدن به بازی میشه !

خدا بده برکت.
40 میلیون بهشون میده کلا مگه چند نفرن ؟ فک نکنم از ده نفر بیشتر باشن.
خوبه دیگه :21:
البته بستگی داره پروژه شون چند ماهه باشه :31:

بله خب ایشالله برای نسخه بعدی از موتور خوب استفاده می کنن !
ولی اقای شاهیت حقیقی به بنده گفتن همه چیز یک موتور خوب نیست !!! بلکه نحوه ی ساخت یه بازیه !
و همچنین ذکر کردن که قول می دن یکی از ابتیمایز ترین بازیهای ایران باشه !!!
باگ که نه ولی به خاطر سبک شدن بازی مجبور بودن که این کارو انجام بدن !!! البته گفت همین الان هم می تونیم درستش کنیم ولی نه زمانشو داریم و نه بودجه ! و اینکه با این کار اپتیمایر بازی کلی کاهش پیدا می کنه !!! که خوب نیست !

نه خوب اگه می داد که خوب بود !! ایشون به من گفتم نمی ده ! بلاخره هر چند تا باشن باز هم حقوق می خوان !

پروژه الان زیر یه سال سن داره !

3Dmajid
19-12-2011, 16:06
باگ که نه ولی به خاطر سبک شدن بازی مجبور بودن که این کارو انجام بدن !!! البته گفت همین الان هم می تونیم درستش کنیم ولی نه زمانشو داریم و نه بودجه ! و اینکه با این کار اپتیمایر بازی کلی کاهش پیدا می کنه !!! که خوب نیست !

نه خوب اگه می داد که خوب بود !! ایشون به من گفتم نمی ده ! بلاخره هر چند تا باشن باز هم حقوق می خوان !

آخه من موندم بخوان یه کاری کنن کاراکتر شیب زمین رو تشخیص بده و نره تو زمین مگه چقد زمان و بودجه میخوان ؟
فک کنم حرف قبلیش درست تر بود : "مشکل از انجینه و ما فعلا نتونستیم کاری براش بکنیم"
چون همچین چیزی واقعا یه ضعف حساب میشه و اونا واسه بهتر شدن بازی خودشونم شده مجبورن اینو درست کنن و کاری به پول ندارن. این همه کار دارن میکنن خب اینم روش. هر چی باشه این بازی باعث میشه آمیتیس شناخته بشه. اگه اولین کارشون خوب در بیاد تا آخر کاراشون فروش بالایی میکنه.
بله متاسفانه هنوز اونجور که باید به این صنعت بهایی داده نمیشه :41:

وین رونی
28-12-2011, 14:53
به نظر من که عکسها رو دیدم گرافیک بازی شبیه بازی های اکشن مثل COD یا MOH یا حتی FarCry هست.چرا؟از موتور اون بازی ها استفاده کردن؟

hadi h
29-12-2011, 09:45
به نظر من که عکسها رو دیدم گرافیک بازی شبیه بازی های اکشن مثل COD یا MOH یا حتی FarCry هست.چرا؟از موتور اون بازی ها استفاده کردن؟

از موتور اون بازی ها استفاده نکردن !!
این بازی با موتور unity3d ساخته شده اینم سایت این موتور :

اینم لیست بازی هایی که با این موتور ساخته شده :

Hamid..God
29-12-2011, 11:48
آقا این جمله یعنی چی؟
"وي گفت: اين بازي به گونه اي طراحي شده تا در كنسول‌هاي مختلف از جمله آي‌پد و حتي به صورت ‏آنلاين ارائه شود"

یعنی بازی رو با همین گرافیک میخوان بفرستن رو آیپد-اونوقت آیپد 1 هم هست؟_ اگه اینطور باشه که بازی حد اقل تو آیپد میترکونه و کلی سر و صدا میکنه که-همچین گرافیکی تو آیپد نبوده تا حالا

hadi h
29-12-2011, 23:17
آقا این جمله یعنی چی؟
"وي گفت: اين بازي به گونه اي طراحي شده تا در كنسول‌هاي مختلف از جمله آي‌پد و حتي به صورت ‏آنلاين ارائه شود"

یعنی بازی رو با همین گرافیک میخوان بفرستن رو آیپد-اونوقت آیپد 1 هم هست؟_ اگه اینطور باشه که بازی حد اقل تو آیپد میترکونه و کلی سر و صدا میکنه که-همچین گرافیکی تو آیپد نبوده تا حالا

ایشون نگفتن می خوان این بازی رو برای کنسول های دیگه خروجی بگیرن !!
ولی می شه با همین گرافیک خروجی گرفت برای اندروید و ایپد !
بله انلاین هم می تونن بسازنن البته باز نه توی این نسخه !

5ajad
10-02-2012, 18:39
بازی لیک نشده؟=))

Zaghan_13
11-02-2012, 00:45
بازی لیک نشده؟=))

چی؟!لیک؟!
یعنی شما میخوای دانلود کنی این بازی رو؟!
عزیز من بذار بیاد برو اصلشو بخر... بذار بچه های داخلی یکم پیشرفت داشته باشن آخه... تازه نمیخواد که 60 70 تومن پول بدی ... 3 4 تومن بیشتر نیس.

ما حمایتت میکنیم:31:

5ajad
11-02-2012, 12:22
نه من همینجوری الکی گفتم...:دی
وگرنه من فکر نکنم اینو بازی کنم...تو روحیــم تاثیر میزاره:دی

hadi h
21-02-2012, 08:54
سلام به دوستان عزیز
اینم اولین پوستر رسمی بازی :
حمایت یادتون نره :دی

majid322
21-02-2012, 10:29
بازی کی قراره منتشر بشه؟

djmd
21-02-2012, 23:38
تو این پوستره حس بتلفیلد و استالکر رو با هم ترکیب کردن یه جورایی :))) البته این کجا و آنها کجا !

hadi h
23-02-2012, 12:27
بازی کی قراره منتشر بشه؟

تو سایتشون نوشتن اگه با منتشر کننده به مشکل نخورن 2 هفته ی آخر اسفند منتشر می کنن. ولی دیر ترین حالتش توی فروردین سال دیگه هست.
البته خودشون خیلی دوست دارن برای تعطیلات عید بازی رو بدن تو بازار ! (یعنی همون 2 هفته ی آخر اسفند تا تو عید هم بازی تو بازار باشه)

mjorh
23-02-2012, 13:41
من حتما میگیرمش...
خیلی خوب میشه اگه تو نزدیکای عید ریلیس بشه ...

mjorh
27-02-2012, 23:57
تصاویر و اطلاعات جدیدی از بازی مبارزه در خلیج عدن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fp%3D20830)

مراحل ساخت بازی مبارزه در خلیج عدن به پایان رسیده و استودیوی آمیتیس بازی رایان، سازنده ی این بازی در انتظار سپری شدن مراحل پس از تولید و انتشار بازی در بازار است.
اخیرا نیز تصاویر جدیدی از این بازی منتشر شده که می توانید در زیر مشاهده کنید.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fimages%2Fuploads%2FImage%2FImage%2FScreenshot-aden2%2F1.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fimages%2Fuploads%2FImage%2FImage%2FScreenshot-aden2%2F2.jpg)
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fimages%2Fuploads%2FImage%2FImage%2FScreenshot-aden2%2F3.jpg)
[/URL]
[URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fimages%2Fuploads%2FImage%2FImage%2FScreenshot-aden2%2F5.jpg"][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2Fimages%2Fuploads%2FImage%2FImage%2FScreenshot-aden2%2F4.jpg)

3Dmajid
28-02-2012, 00:52
امیدوارم بازیش هم مثل تریلر و عکساش جذاب باشه :10:

hadi h
28-02-2012, 09:32
امیدوارم بازیش هم مثل تریلر و عکساش جذاب باشه :10:
دوست عزیز بنده بازی رو انجام دادم ! (به عنوان تست)
گرافیک که همینه !!! یعنی این عکس ها ساختگی نیست و از توی بازی گرفته شده !
تریلر ها هم همه خود بازی هستن (یعنی اصلا تیریلر نساختن ! از بازی فیلم گرفته شده !)
گیم پلی هم به نظر من برای اولین بازی شوتر خوب ایران خوبه ! (ولی خب جای کار داره !) البته گیم پلی یه نظر کامل شخصی هست ! و هر کس برداشت خودشو داره از گیم پلی !

من هم خودم منتظر هستم تا بازی ریلیز شه و برم بخرم !

---------- Post added at 09:32 AM ---------- Previous post was at 09:28 AM ----------

این هم یکی دیگه از عکس ها که جا مونده بود :دی

osmaan
28-02-2012, 11:46
اون مشکل فرو رفتن پای کاراکتر تو زمین رو تونستن درست کنن؟

hadi h
28-02-2012, 13:52
اون مشکل فرو رفتن پای کاراکتر تو زمین رو تونستن درست کنن؟

تا جمعه پیش که من رفتم !
نه !
ولی بهتر شده بود ! از دموهایی که دیدین !
احتمالا دوباره قبل از انتشار بازی برم شرکت امیتیس ! اگه تونستم برم حتما شرح اون چیزها و نکات مثبتی که دیدم رو می نویسم ! (البته چیزی از داستان ! و بعضی نکات خوب که موجب هیجان بشن رو نمی گن.)

AlexMercer
28-02-2012, 16:42
قراره عرضه جهانی هم بشه؟ وایسیم تا اون موقع که اسکیدرو کرک! کنه:31:

darkmangd65
04-03-2012, 18:40
تریلر نهایی بازی مبارزه در خلیج عدن

جدیدا شرکت آمیتیس بازی رایان یک تریلر جدید حاضر کرده که من پیشنهاد میکنم ببینید

این تریلر رو حتما ببینید شوکه میشید!!!!!!!!!

سایت سازنده بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2F)

با کیفیت HD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2FDownloads%2FAmytis2%2Fofficial_trailer_HD.mp4)

با کیفیت SD ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] m%2FDownloads%2FAmytis2%2Fofficial_trailer_SD.mp4)

majid322
04-03-2012, 18:40
تریلر نهایی بازی مبارزه در خلیج عدن

osmaan
13-03-2012, 10:09
دوستان منتشر شد؟

Zaghan_13
04-04-2012, 21:14
ای بابا ... پس چی شد این بازی ؟!

هیچ خبری نیس که.....

مگه قرار نبود توی عید بازی کنیم؟
منم الکی عیدی هام رو جمع کردم واسه نسخه ی اصلی بازی:31:

darkmangd65
14-04-2012, 22:17
سلام به همه ی دوستان. این هم همان گزارشی که قولش را داده بودیم.

هفته ی پیش برای تست خلیج عدن رفته بودیم که گزارشش را در پایین می خوانید.

از این که بعضی از قسمت های گزارش کمی ( و فقط کمی !!!!) درب و داغان است ما را ببخشید! راستش ما در مقاله ی اصلی ، بی جنبه بازی درآورده و کلا داستان و غافلگیری های داستانی را لو داده بودیم! گزارش را برای جناب حقیقی فرستادیم و ایشان هم بعضی (وفقط بعضی !!) قسمت های آن رابدلیل اسپویل بیش از حد ، سانسور کرده و یا تغییر دادند ! دیگر به بزرگی خودتان ببخشید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fwp-content%2Fuploads%2F2012%2F03%2F1280-a-p1.jpg)

راستش را بخواهید اولین باری که در نمایشگاه برج میلاد با خلیج عدن روبرو شدم ، باورم نمیشد که بازی را یک تیم ایرانی

ساخته!با این که نسخه ی به نمایش درآمده فقط یک دمو بدو ولی بازهم هیچ چیزش شبیه بازی های ایرانی نبود! مرحله ی به نمایش در آمده در یک کشتی اتفاق می افتاد . بازی بصورت سوم شخص دنبال می شد. انیمیشن ها بی نقص ، نورپردازی در شب عالی ، افکت های آب و باران در مقایسه با دیگر بازی های ایرانی ( و حتی خارجی) بسیار خوب و گرافیک بازی چشم نواز بود. همان چیزی که خیلی از گیمر های ایرانی آن را معیاری برای سنجش خوب یا بد بودن بازی می دانند. در کل همه چیز نمایانگر یک اکشن سوم شخص ناب و بی نقص بود.

چند ماه بعد در نمایشگاه رسانه های دیجیتال بازی دوباره به نمایش درآمد. با این تفاوت که دیگر نسخه ی دمو نبود و تریلر به نمایش در آمده مربوط می شد به گیم پلی بازی . سبک بازی هم از سوم شخص به اول شخص تغییر کرده بود. اگر یادتان باشد همان موقع هم یک مصاحبه با جناب حقیقی انجام داده بودیم.

هفته ی گذشته برای تست بازی به شرکت آمیتیس رفتیم. آقای حقیقی تشریف آوردند و بعد از یک گفت و گوی کوتاه ، افتادیم به جان بازی !

همانطور که می دانید داستان بازی حول درگیری های دزدان دریایی سومالیایی با نیروی دریایی ارتش جمهوری اسلامی ایران است. این دزدان دریایی که حدود ۲۰ سال پیش شکل گرفتند ، تهدیدی جدی علیه کشتیرانی های بین المللی هستند و ایران یکی از معدود کشور هایی است که برای حفظ امنیت کشتی ها به صورت مستقیم با این دزدان دریایی مقابله می کند.
- درباره ی تبلیغات بازی می پرسیم. صیاد حقیقی قول تیزر تلویزیونی را به ما میدهد. همانطور که میدانید بازی با مشارکت ارتش به تولید رسیده است و ارتش ج.ا.ا در این خصوص قول مساعد داده است ! از این موضوع بسیار خرسندیم. چون بازیسازان عزیز همیشه برای تبلیغات به مشکل بر می خوردند. تازه ، تا بحال تیزر تلیویزونی یک بازی ایرانی را ندیده ایم!

مرحله ی فردوگاه را در “جنگاوری نوین۲″ به یاد می آورید؟ همان مرحله ای که همراه با ماکاروف و دوستان(!) مردم را به رگبار می بستید! اگر به خاطر داشته باشید به دلیل خشونت زیاد این مرحله ، می توانستید آن را بازی نکنید. خلیج عدن یک مرحله غافلگیر کننده دارد! البته نه به خشونت جنگاوری نوین، اما خوب منتظر یک مرحله شوک در بازی باشید.

فقط به همین بسنده میکنیم که این مرحله بجای فرودگاه در یک کشتی اتفاق می افتد. نورپردازی در این مرحله غوغا می کند و افکت باران و آب بی نظیر است.

این بازی شرح عملیاتی است که هدف در آن دستگیری سرکرده ی دزدان دریایی فردی ملقب به” اره ماهی” است. ضمنا بارگذاری ها (شبیه به ندای وظیفه هایی که توسط “تری آرک” ساخته می شوند) از فیلم های مستند استفاده می کنند

شاهین حقیقی گفت : با تلاش زیاد پرسنل شرکت بازی در اوایل اسفند ماه به اتمام رسید و در حال حاضر امیدوارم با عملکرد مناسب ارتش این بازی رایانه ای همانطور که وعده کرده بودیم به موقع به دست مخاطب برسد. به امید خدا این بازی در اسفند ماه و نهایتا در فروردین ماه منتشر خواهد شد. تمام تلاشمان را خواهیم کرد که بازی همانطور که در مراحل تولید آن کم گذاشته نشده است در مرحله نشر آن نیز این اتفاق به بهترین حالت صورت پذیرد.
بازی جمعا هفت مرحله دارد. تنوع مراحل خیلی خوب است . ریتم بازی سریع و مشابه ندای وظیفه است.نه اینکه بگوییم بازی تقلیدیست ، نه به هیچ وجه. در واقع میتوان گفت به خوبی استانداردهای سبک شوتر در این بازی پیاده سازی شده است.
طراحی مراحل عالیست اما بی نقص نیست. کاملا معلوم است که قبل از طراحی روی آن ها فکر شده. همه چیز حساب شده و بر اساس منطق پیاده سازی شده است.
- خلیج عدن بخش چند نفره ی بر خط ( همان آنلاین خودمان!) هم دارد. البته نه در نسخه ی اصلی. بلکه احتمال دارد این بخش توسط یک بسته ی الحاقی به بازی اضافه شود و یا به نسخه بعدی بازی اضافه گردد.
نکته ی جالب این که برای ساخت بازی تیم سازنده به طور جدی به تحقیقات درباره ی خلیج عدن پرداخته تا جاییکه برای تحقیقات یکی از افراد تیم را به کشور های افریقایی اعزام کرده اند.
در بازی هفت نوع سلاح از جمله آرپی جی ، M16 ، یوزی ، کلاشینکف وجود دارد. چاقو و نارنجک هم در بازی وجود دارد. تنوع دشمنان هم به هشت نفر می رسد. حالا حساب کنید با ترکیب دشمنان و سلاح ها، چند کلاس دشمن خواهید داشت.
چهار شخصیت اصلی هم در بازی وجود دارند وهمانطور که می دانید انیمیشن های بازی همه “دستی” هستند. نکته ی جالب توجه این است که به هنگام حرف زدن ، لب و دهان کاراکتر ها هم حرکت می کند. بازی از نظر انیمیشن و حرکات (با توجه به امکانات ) خیلی خوب و سطح بالا عمل می کند. به جز چند مورد که حقیقی دلیلش را کمبود بودجه می داند.
در مراحل پایانی ریتم بازی بسیار سریع است و موسیقی بازی آدرنالین خونمان را به حداکثر می رساند. در کل ” نبرد در خلیج عدن” نوید یک اکشن اول شخص کاملا استاندارد را می دهد و امیدواریم تلاش دست اندرکاران آمیتیس نتیجه داده و بازی با استقبال خوبی روبروشود.

- یک نکته ی فنی(!): یادتان می آید در اولین خبری که بنده از این بازی زدم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2F%3Fp%3D1873) ، درباره یک ” راز ” برایتان گفتم؟ فعلا میگذارم در حد همان راز باقی بماند، اما قولش را گرفتم بعد از نشر پروژه به این راز بپردازیم.
- یک خبر بد هم دارم ، پروژه ی ملینا که قرار بود با مشارکت بنیاد توسط شرکت آمیتیس تولید شود متوقف شده و دلایل آن را قرار شد بعدا به صورت جداگانه بررسی کنیم. امیدواریم مشکلات سریعتر حل شده و بازی دوباره کلید بخورد.

بازی بزودی منتشر می شود.

گزارش: محمد شهریاری و علیرضا محمدی
منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

afshin-434
15-04-2012, 22:59
به جان خودم این همون Call Of Duty 4 هستش این شکلیش کردن . خیلی تابلوه.

Aria1997
15-04-2012, 23:29

هرچی باشه بازی ایرانیه و ما هم بهش احترام میذاریم :31:

3Dmajid
16-04-2012, 09:46

واقعا متاسفم واسه کساییکه نمیخوان قبول کنن ایران داره تو زمینه ی بازی سازی پیشرفت میکنه :41:

این بازی رو با انجین Unity 3D ساختن، کار آسونی نیست که همچین سبکی رو بخوای با این انجین بسازی.
اگه تونسته باشن گیم پلی در حد COD در بیارن شاهکاری حساب میشه واسه خودش.

به جا این چیزا یه ذره حمایت کنید.
این کجاش cod 4 آخه ؟ :13:

mjorh
16-04-2012, 12:04
به افتخار داش مجید گل! :40:

آره دیگه باو اینقد گیر ندید تروخدا ،با این خسیس بازیی ک درحقه این بازی سازای ایرانی میشه همین بازیام شاهکار به حساب میان ...
دیشب چن تا از بازی سازا رو تو تی وی نشون میداد میگفتن بودجه ی خارجیا واسه ساخت یه بازی 500 برابر ماس! که واقعا راس میگفت ...
خیلی انتظار نداشته باشید ...
فقط حمایت فراموش نشه !:46:

playstation 3
17-04-2012, 09:16
این بازی تا بیاد کار داره متاسفانه یه بازی ایرانی مثل این گرافیک خوبی داشته باشه انقدر طولش میدن که نسل گرافیک های بازی ها عوض میشه و کلا گرافیکش قدیمی میشه فکر کنم برای عرضه ی بازی باید تا مهر ماه صبر کنید:31:

senaps
23-04-2012, 21:06
قرار بود روز ارتش بیاد که؟

senaps
11-05-2012, 22:37
اقا خبری نشد؟

wilrock
17-05-2012, 16:47
سلام من تو فرومش عضوم می گن رده بندی ESRAرو گرفتن بزودی می خوان عرضش کنن!!!!!!!!!!!

darkmangd65
21-05-2012, 23:09

تاریخ عرضه بازی "مبارزه در خلیج عدن" اعلام شد.

این بازی ایرانی ساخت شرکت آمیتیس بازی رایان در تاریخ 16 خرداد عرضه می شود.
داستان بازی در مورد نبردهای تکاوران نیروی دریایی با دزدان دریایی این منطقه بوده و در طول چندین مرحله متنوع صورت می گیرد.
بازی "مبارزه در خلیج عدن" طبق تصاویر و تریلرهای پخش شده ، از نظر بصری و گرافیکی در وضعیت بسیار خوبی بوده و جزو زیباترین عناوین ساخته شده داخلی می باشد. همچنین صداگذاری و موسیقی زیبایی را در تریلر آن شاهد هستیم.

darkmangd65
23-05-2012, 15:13
Preview جدید بازی مبارزه در خلیج عدن از سایت پردیس گیم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

darkmangd65
30-05-2012, 10:23
دانلود دومین making of از بازی مبارزه در خلیج عدن با عنوان مراحل ساخت اولیه یک کشتی که درون بازی وجود دارد همچنین در آخر شاهد بخشی از گیم پلی بازی می شوید.

دانلود از سایت سازنده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

rubah_68
04-06-2012, 20:14
سلام بچه ها
من این بازی رو گرفتم و تستش کردم
تو نوع خودش عالیه
پیشنهاد می کنم بخرید و بازیش کنید
خدایی قیمتی هم نداره 3500 تومان مفد
از 16 خرداد تو کل ایران پخش می شه
واسه خرید می تونید به سایت t20game.net برید شماره تماس هاشو گذاشته :31:

darkmangd65
05-06-2012, 12:09
امروز 16 خرداد 1391 بازی ایرانی مبارزه در خلیج عدن در تهران و شهرستان ها منتشر شد
این بازی به همراه یک پوستر که هدیه میباشد با مبلغ 3500 تومان به فروش میرسد
برای خرید آنلاین از سایت پی سی گیمرز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که در لیست بازی ها موجود میباشد، میتوان خریداری کرد.

اسکرین شاتهای بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

تریلر نهایی بازی مبارزه در خلیج عدن ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سایت سازنده بازی ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hadi h
05-06-2012, 16:16
پس چرا هنوز تاپیک منتقل نشده ؟؟؟
مدیرای محترم اقدام کنید دیگه

بازی توی تهران و شهرستان پخش شده !
حمایت یاذتون نره

playstation 3
05-06-2012, 17:21
خوب این بازی امروز ریلیز شد
این بازی در تهران و کرج به صورت مویرگی و در دیگر نقاط بعد از یکی دو هفته توزیع خواهد شد
MININIUM SYSTEM REQUIREMENTS:
cpu:INTEL PENTIUM4 3.0 GHZ CPU OR AMD ATHLON XP 3.0GHZ
all multicore processors is sopported
os:MICROSOFT WINDOWS XP SERVICE PACK2/VISTA SERVICE PACK1/SEVEN
RAM:1.5gb windosxp/2GB WINDOWS7
HDD:AT LEAST 2GB FREE SPACE
GRAPHICS CARD:512mb nvidia or amd GPU DEVICE*see bellow
SOUND CARD:100% directx 9.0c compatibale
l*all NVIDIA 7600/7900/8500/8600/8800/9500/9600/9800/GT210/GT220/gt240/gts250/gtx260/gtx280/GTX285/GT430/GT440/GTS450/GTX460/580/560&etc is sopported
all amd 2400XT/HD2600/HD3000/HD4670/HD4550/HD4870/HD4890/5670/5830/5870/5890/6670/6770/5770/6850/5850/AND ALL HD7XXX SERIES IS SOPPORTED
NOTICE:INTEL GPU GRAPHICS IS NOT TESTED
GAME ON CHIPSETS 8400GS-9400GT-7600-gt 520-420AMD HD5450-4550-6450-INTEL HD200&3000 may run smoothly than others its recommended people with theese chipsets rum at least detial &resolotion
NOTICE:intel gma950 is not supported at all

mostafa_360
05-06-2012, 18:08
امیدوارم بازی خوبی باشه.

HOMARNA
05-06-2012, 21:11
ای بابا , برای من run time eror میده...
چشه؟

darkmangd65
05-06-2012, 22:30
در فروم بازی مطرح کنید بخش راهنمای بازی:

playstation 3
05-06-2012, 23:42
ای بابا , برای من run time eror میده...
چشه؟

visual c++2008 &directx may2012موجود در dvd بازی رو نصب کنید
در ضمن این بازی بازه ی بزرگی رو در بر می گیره تقریبا هر سیستمی متناسب با سخت افزارش میتونه اینو اجرا کنه

playstation 3
06-06-2012, 07:31
بازیش خیلی خوبه جدی میگم انگار داری cod بازی میکنی دقیقا همه چیزش سعی شده از اون تقلید بشه!حتی موقعی که می میره مثل cod رو صفحه می نویسه!من که خیلی حال کردم شماهم بگیرید قیمتش 3500تومانه موقع خرید هم حتما پوستر رو از فروشنده بگیرید مجانیه!
پوستر بازی:

playstation 3
06-06-2012, 11:51
حضرات بزرگوار سریعتر این بازی رو به بخش اصلی منتقل کنید

Shadow-Man
06-06-2012, 15:04
من نزدیک رسالت هستم اینطرفا کجا داره دیگه گیج نزنم واسه پیدا کردنش. جایی که واسه پوسترش پول نخواد

playstation 3
06-06-2012, 16:14
هیچ جا واسه ی پوستر نباید پول بخواد اگه این تخلف رو دیدید با شماره ی تماس
021-66754200
021-66738899
تماس بگیرید

3Dmajid
08-06-2012, 11:53
آقا یکی این تاپیک رو ببره تو قسمت بازیا دیگه.
بازی اومده.
من رفتم خریدم. واقعا عالیه خیلی باحال ساختن.پیشنهاد میدم واسه حمایت برید بخرید. :20:

playstation 3
08-06-2012, 23:26
وبلاگ بازی مبارزه در خلیج عدن

ammiralli
09-06-2012, 10:22
خیلی خوب بود. برای حمایت حتما بخرید
فقط خیلی کم بود. 2 ساعته تموم شد

playstation 3
10-06-2012, 08:55
یعنی هیچ کس این بازی رو نگرفته؟بابا بگیرید 3500 هست به خدا من نه سازنده ام نه ناشر ولی واقعا خیلی بازی قشنگی هست مثل call of duty هست بگیرید اگه پشیمون شدید با من

playstation 3
10-06-2012, 09:06
چند تا عکس از داخل بازی:

amir raya
10-06-2012, 10:57
شما که بازی کردی خودت از جاهای قشنگش یه چنتا عکس بزار!!

playstation 3
10-06-2012, 11:04
چشم الان که سیستم ندارم با موبایلم تا فردا حتما می گذارم

playstation 3
10-06-2012, 19:58
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

playstation 3
11-06-2012, 00:27
چند تا شات دیگه که خودم گرفتم:

Vahidking.75
11-06-2012, 03:56
بازی خیلی جالب از آب در اومده ---- پیشرفت خیلی خوبی برای بازی سازی ما محسوب میشه ---- شاید اگر نویسنده قوی تر بود و کلا خط داستان بیشتر بود و مراحل بازی بیشتر بود ---- خیلیلی بهتر از آب در میومد ---- اینطوری یکم تو ذوقم زد ---- ولی از هر لحاظ با توجه به دستی ساختن انیمیشن ها ، خیلی خوب کار شده ---

مشکلات بازی از نظر من : هنگامی که دشمن ها تیر اندازی میکنن حتی اگه رو پشت بوم باشن مستقیم شلیک میکنن ولی میخوره بهت --- بدیش اینکه یه خط تیر مستقیم میره یه خط تیر میاد سمت شما که واقعا بد هست

دوستان و یارانمون نه میمیرند --- نه کسی رو میکشن :دی

در کل بازی خیلی جالب بود باید یه خدا قوت به سازنده ها گفت

monaj
11-06-2012, 08:17
واقعا باید تشکر کرد. به عنوان یک بازی ایرانی خیلی خوبه.

3Dmajid
11-06-2012, 09:22
بازی واقعا قشنگه.

هر کیم میگه بده حتما داور بدیه
خودش هیچی نشده هنوز آ ل ت ددیه :20::31::40:

Rhodes
11-06-2012, 11:41
زبون انگلیسی هم داره ؟!؟!
خوب این خندخ داره نوشته پیشروی !!
منم میرم بگیرم ...

omid07
11-06-2012, 14:00
سلوم به همه بازیو گرفتم ولی هرچی گشتم سریال نامبر نداره .خود بازیو نصب کردم ولی از اون مرحله قفل گذاری گیر کردم.راهنمایی کنید

playstation 3
11-06-2012, 19:38
قشنگ پک رو بگردید چون یه کاغذ کوچولوی اگه بازم پیدا نکردید تو تاپیک خودش و به مدیر بگید

gta6767
11-06-2012, 20:22
سلام این بازی خیلی سریع تموم شد و صداگذاریشون در حد 0 بود خیلی افتضاح بود صداگذاری بازی باگ هم خیلی داشت

mehdi30nema
11-06-2012, 20:33
منم بازی رو گرفتم و نصب کردم ولی کلا دو سه دقیقه تو بازی بودم .
یعنی همچین با شروع بازی حال نکردم ، هون جا که میگه مخفیانه پیشروی کنید . تا یه کم میریم جلو و یکی ما رو میبینه یعنی دیگه هیچی ، یه مشت گلوله بهمون میزنه و میمیریم .
تا آخره بازی گیم پلی اینطوری هست ؟

playstation 3
11-06-2012, 22:20
سلام این بازی خیلی سریع تموم شد و صداگذاریشون در حد 0 بود خیلی افتضاح بود صداگذاری بازی باگ هم خیلی داشت
حرفتون رو قبول دارم نه صداگذاری نه موسیبقی خوب نیست

یعنی همچین با شروع بازی حال نکردم ، هون جا که میگه مخفیانه پیشروی کنید . تا یه کم میریم جلو و یکی ما رو میبینه یعنی دیگه هیچی ، یه مشت گلوله بهمون میزنه و میمیریم .

نه فقط همون مرحله اینجوریه باید یه جوری پشت سر نگهبانا برید طوری که اونا شما رو نبینند
خودتون رو به بالای عرشه برسونید تا به دوستانتون خبر بدین بعدشم که اون یارو میندازتون تو دریا و لوگوی بازی نمایش داده میش

omid07
11-06-2012, 22:58
کسی نمیخواد کمکم کنه؟؟؟؟یه سریال نامبر خواستما

amir raya
12-06-2012, 09:05
سریال نامبر باید توی پک باشه. اگه نبود برید به فروم آمیتس (آدرسشم دوستمون گذاشتن) . خود مسئولین آمیتیس رسیدگی میکنن.

3Dmajid
12-06-2012, 11:35

واقعا عجیبه، اتفاقا صداگذاری این بازی خیلی نظر منو جلب کرد مخصوصا موزیکش.
نمیدونم چه جوری اینجوری قضاوت میکنی.
مثلا میگی باگ داش چه باگی داشت ؟
بهتره با بقیه بازی های ایرانی مقایسه کنی نه با بازی هایی مثل بتل فیلد :31:

اگه میرمهنا رو بازی کرده باشی متوجه میشی این بازی نسبت به بازی های قبلی ایرانی خیلی صداگذاریش بهتره.

احتمالا شما از اون گیمر هایی هستی (یا شاید اصلا گیمر نیستی :31:) که بازی های خطی رو دوس دارن و میخوان فقط برن جلو و آدم بکشن.
اتفاقا شروع بازی خیلی خوب و جذابه :11:

milad_takjoo
13-06-2012, 19:15
بچه ها جایی نمیشناسین اینترنتی با پوستر بفروشن؟

اگه کسی تو رشت هم دیده لطفا آدرس بده

saeed_cpu_full
13-06-2012, 20:05
کل بازی فکر کنم 1 ساعت طول کشید اونم روی درجه ی سخت

هوش مصنوعی پر باگ بود که معلومه اسکریپت نویسی دقیق انجام نشده .. دید مجازی دشمن ها پر از اشکال بود به طوری که توی همون مرحله ی اول اگه پشتشون می ایستادید اصلا متوجه شما نمی شدند و البته خیلی مسخره هست که نگهبان ها ، یک مسیر صاف و مستقیم و اسکریپت شده رو طی میکنن و از اون ضایع تر اینه که رو به دیوار می ایستند که مثلا شما با مخفی کاری بتونید از پشتشون رد بشید و اونها هم شما رو ندیده باشند. دید مجازی یار های خودمون هم واقعا مشکل داشت. فکر کنم توی این یک ساعت ، بالای 6 - 7 بار دیدم که یار ها ( و دشمن ها ) به مانع روبروشون تیر میزنند ! کلا AI خیلی ضعف داشت ولی اونقدر فاجعه نبود که نشه بازی کرد و یا از ادامه دادن بازی زده بشید
Collision هم که طبق معمول همه ی بازی های ایرانی پر از مشکل بود . البته توی روند گیم پلی تأثیر گذار نبود ولی توی ذوق میزد
تکون خوردن دوربین توی مرحله ی اول جالب بود .. اینکه هر اسلحه روی روند حرکت پلیر تأثیر میزاره ، کار خوبی بود ( مثلا با اسلحه ی سنگین پلیر سخت می دوید و زود خسته میشد ولی سرعت دویدن پلیر خیلی سریع بود )
گرافیک بازی با توجه به اینکه با یونیتی ساخته شده ، ضعیف بود . البته از بازی های ایرانی دیگه بهتره به خصوص که به لطف انجین از DoF یا Lens Flare استفاده شده بود اما در کل طراحی محیط ، یکنواخت و با آبجکت های تکراری بود. در کل گرافیک بازی در حدود یک نسل با بازی های روز دنیا فاصله داره جالب اینه که با کارت گرافیک GTX 560 Ti ، توی صحنه های شلوغ افت فریم شدید داشتم !
دیالوگ ها متنوع و خوب بود . صداگذاری اسلحه ها اصلا جالب نبود ( البته بگذریم از اینکه یه بنده خدایی توی فروم همسایه از کپی کاری های این بازی از CoD شکایت میکرد و ادعا میکرد صدای اسلحه ها از CoD کپی شده :39: ) آهنگ هایی که موقع مبارزه پخش میشد بدک نبود ولی توی یکی از ترک هاش سنتور میزدن که شنیدن صدای سنتور وسط مبارزه اصلا جالب نیست : دی
انیمیشن ها هم به عنوان یک بازی ایرانی قابل قبول بود . برای مردن از سیستم Ragdoll استفاده شده که متأسفانه این سیستم مردن دشمن ها رو در بعضی صحنه ها خنده دار کرده ! طوری که با یک انفجار یکی از اونها چند متر به هوا پرتاب شد ( انگار که اصلا وزنی نداشت )
داستان بازی هم کلیشه ای و معمولی بود

در کل به عنوان یه بازیساز یه چیزی رو خیلی رک به بقیه ی بازیساز ها بگم : لقمه ی گنده تر از دهنتون بر ندارید . اگر میبینید تعداد نفراتتون کم هست ، اگه میبینید فرد متخصص ندارید ( یا تعدادشون کمه ) ، اگه میبینید نمیتونید ، نسازید !!

milad_takjoo
13-06-2012, 20:33
دوست عزیز مشکل ما اینکه بازی ایرانی رو با خارجی مقایسه میکنیم در حالی که کاملا غلطه...مثل اینکه فوتبال مارو با اسپانیا مقایسه کنیم....
این فیدبک هایی که من تاحالا دیدم این بازی خیلی بهتر از بازی های دیگه ایرانی موفق بوده..حالا خودم هم تهیه میکنم و نظرم رو میگم چون بیشتر بازیهای ایرانی رو تاحالا بازی کردم

saeed_cpu_full
13-06-2012, 21:04
دوست عزیز مشکل ما اینکه بازی ایرانی رو با خارجی مقایسه میکنیم در حالی که کاملا غلطه...مثل اینکه فوتبال مارو با اسپانیا مقایسه کنیم....
این فیدبک هایی که من تاحالا دیدم این بازی خیلی بهتر از بازی های دیگه ایرانی موفق بوده..حالا خودم هم تهیه میکنم و نظرم رو میگم چون بیشتر بازیهای ایرانی رو تاحالا بازی کردم

اتفاقا باید مقایسه بشه تا ضعف ها رو دید !! این حرف شما کاملا غلطه. مثال فوتبالتون هم خیلی غیر منطقیه .. شما فوتبال ایران رو با خودش مقایسه میکنید ( تناقض ! ) یا با کشور های دیگه ؟!

milad_takjoo
13-06-2012, 21:10
اتفاقا باید مقایسه بشه تا ضعف ها رو دید !! این حرف شما کاملا غلطه. مثال فوتبالتون هم خیلی غیر منطقیه .. شما فوتبال ایران رو با خودش مقایسه میکنید ( تناقض ! ) یا با کشور های دیگه ؟!

دوست عزیز من هرگز فوتبال ایران رو با دیگر کشورها مقایسه نمیکنم چون در حد آنها نیستم...نه از لحاظ حمایت نه از لحاظ بازی...من فوتبال ایران رو با خود سالهای پیشش مقایسه میکنم و افت رو میبینم....
آدم وقتی خودش تو یه صنعتی باشه(مثل شما در ساخت بازی) ببینه چند نفر یه بازی خوب ساختن معلومه جوش میاره...!!
با گفتن این حرف غلطه اون حرف غلطه هیچی عوض نمیشه دوست عزیز...

saeed_cpu_full
13-06-2012, 21:21
دوست عزیز من هرگز فوتبال ایران رو با دیگر کشورها مقایسه نمیکنم چون در حد آنها نیستم...نه از لحاظ حمایت نه از لحاظ بازی...من فوتبال ایران رو با خود سالهای پیشش مقایسه میکنم و افت رو میبینم....

ببین یک نسل گذشت و ما هنوز توی نسل قبل گیر کردیم. با همین یونیتی بازی Shadowgun برای iPad ساخته شده که به جرأت میگم گرافیکش در بعضی صحنه ها از این بازی بالاتره ! نمیدونم دیگه چه امکاناتی میخوایم ! مشکل خودمونیم که تخصص نداریم و گرنه این همه انجین و میان افزار و سورس کد مجانی و ...

آدم وقتی خودش تو یه صنعتی باشه(مثل شما در ساخت بازی) ببینه چند نفر یه بازی خوب ساختن معلومه جوش میاره...!!
اتفاقا یکی از دوستان بسیار صمیمیم مدیر فنی توی ساخت این بازی بوده و قطعا این حرف شما برای اون و تمام دوستانی که اینجا من رو میشناسن جالب خواهد بود

با گفتن این حرف غلطه اون حرف غلطه هیچی عوض نمیشه دوست عزیز...
با تعریف های الکی و گول زدن خودمون چی ؟!

milad_takjoo
13-06-2012, 21:27
دوست عزیز مقایسه صنعت بازیسازی ما با خارج بسیار فرق داره مطمئنم خودتون هم میدونین...
من خودم بازیسازی میکردم یکی از دوستانم هم میکرد و اون بیچاره یک سال فقط دربه در بودجه واسه بازیش بود با اینکه واسه دولت ساخته بود..
شما بودجه ای که اونا درنظر میگرن رو ببین و با مقایسه کن..
ما در حد خودمون خوب هستیم...همین shadow gun فروشش صدبرابر این بازی خواهد بود(من خودم بازی کردم واونچنان هم عالی نبود)..
بالاخره یک شبه نمیتونیم به حد کال برسیم که...

saeed_cpu_full
13-06-2012, 21:44
دوست عزیز مقایسه صنعت بازیسازی ما با خارج بسیار فرق داره مطمئنم خودتون هم میدونین...
من خودم بازیسازی میکردم یکی از دوستانم هم میکرد و اون بیچاره یک سال فقط دربه در بودجه واسه بازیش بود با اینکه واسه دولت ساخته بود..
شما بودجه ای که اونا درنظر میگرن رو ببین و با مقایسه کن..
ما در حد خودمون خوب هستیم...همین shadow gun فروشش صدبرابر این بازی خواهد بود(من خودم بازی کردم واونچنان هم عالی نبود)..
بالاخره یک شبه نمیتونیم به حد کال برسیم که...

حرف منم همینه .. وقتی نمیشه یک شبه CoD ساخت پس چرا از کم شروع نمی کنیم ؟! چرا این شرکت و شرکت های مشابه دیگه ای که تعداد کارمند هاشون به 10 - 20 نفر هم نمیرسه میخوان با یونیتی یه بازی AAA بسازن ؟!

اگه خودت یه سرمایه گذار بودی ، حاضر بودی پول و سرمایت رو بزاری برای اینجور بازی ها ؟!

gta6767
13-06-2012, 22:33
واقعا عجیبه، اتفاقا صداگذاری این بازی خیلی نظر منو جلب کرد مخصوصا موزیکش. نمیدونم چه جوری اینجوری قضاوت میکنی.مثلا میگی باگ داش چه باگی داشت ؟ بهتره با بقیه بازی های ایرانی مقایسه کنی نه با بازی هایی مثل بتل فیلد :31: اگه میرمهنا رو بازی کرده باشی متوجه میشی این بازی نسبت به بازی های قبلی ایرانی خیلی صداگذاریش بهتره.احتمالا شما از اون گیمر هایی هستی (یا شاید اصلا گیمر نیستی :31:) که بازی های خطی رو دوس دارن و میخوان فقط برن جلو و آدم بکشن. اتفاقا شروع بازی خیلی خوب و جذابه :11:خوب فکر کنم شما به عمرتون بازیه خوب نکردین و دیگه این بازی را آخر صداگذاری میدونید آفرین به شما ونظرات خیلی محترم وبا فکرتان.

3Dmajid
13-06-2012, 23:14
در کل به عنوان یه بازیساز یه چیزی رو خیلی رک به بقیه ی بازیساز ها بگم
سعید جان حرفت خیلی جالب بود، با اعتماد به نفس کاملی لقب بازی ساز رو به خودت دادی :31: مطمئن باش توی تجربه ی کاری به امید و بقیه کساییکه توی ساخت این بازی نقش داشتن نمیرسی :27:

مثل این میمونه شما ورژن اول کال آو رو بیای مقایسه کنی با ورژن آخرش، خب صد در صد از همه لحاظ ضعیف تره.
بازی سازی اون ور حداقل از ما 50 سال جلوتره (حداقل) ... حالا توقع داری توی این 4 5سالی که نمیدونم چه فرجی شده دارن به بازی سازی بها میدن (که البته هنوزم اونجور که باید بدن ندادن) در حد تیم ملی واست بازی بسازن ؟
همین خلیج عدن رو اگه فیدبکاش رو جمع کنن و برای نسخه های بعدی اشکالاتش رو رفع کنن حتما از اینی که هست بهتر میشه.
مشکل شما اینه که داری کیفیت بازی اونا رو که چندین سال ازمون جلوترن،توی ساخت بازی هاشون محدودیت ندارن، نیروهای خیلی بیشتری دارن و سرمایه ی خیلی بهتر و ... با کیفیت بازی های ما مقایسه میکنی.

خوب فکر کنم شما به عمرتون بازیه خوب نکردین و دیگه این بازی را آخر صداگذاری میدونید آفرین به شما ونظرات خیلی محترم وبا فکرتان.

والا من جایی از حرفم نگفتم این صداگذاری رو آخر صداگذاری میدونم !
من گفتم در مقایسه بازی های قبلی ایرانی بهتره.:11:

halflife g
13-06-2012, 23:52
بابا این بحثا رو قبلا انجام دادیم دیگه.......با این امکانات و تخصص بهتر بازیسازی رو تو ایران از ساخت بازیهای کوچیک شروع بشه نه اینکه یهو برن روی همچین پروژه هایی(که متاسفانه اینجوری نیست)

تمایل شدید بازیساز ایرانی به شروع این صنعت با ساخت بازیهای AAA کاملا به این شبیه که مثلا یه کشور که هیچ کارخونه و تخصصی نداره یهو تصمیم بگیره کارخونه هواپیماسازی بزنه...خوب مسلما گیر می کنه...رو هر قسمتی کار کنه اون یکی قسمتش می لنگه.
اول باید قشنگ با ساخت پروژه های کوچیک تخصص و تجربه و سرمایه رو افزایش بدن بعد که واقعا توانایی همه جانبه ای رو بدست اوردن دست به ساخت پروژه بزرگی بزنن

.

saeed_cpu_full
14-06-2012, 00:18
سعید جان حرفت خیلی جالب بود، با اعتماد به نفس کاملی لقب بازی ساز رو به خودت دادی :31: مطمئن باش توی تجربه ی کاری به امید و بقیه کساییکه توی ساخت این بازی نقش داشتن نمیرسی :27:
نمیدونم شما چطوری از تجربه ی کاری من خبر داری . اینکه از چه شرکت هایی آفر دارم به خودم مربوطه و چند تا از دوستام توی همین فروم ، کار هایی که توی این یک سال گذشته انجام دادن رو میدونن
امید هم بحثش جداست هم خودم و هم خودت قبولش داریم . حوزه ی کاری من توی بازیسازی هم ربطی به حوزه ی کاری امید نداره که ما دو تا رو با هم مقایسه میکنی .. اون اسکریپت نویسه و من انجین نویس

مثل این میمونه شما ورژن اول کال آو رو بیای مقایسه کنی با ورژن آخرش، خب صد در صد از همه لحاظ ضعیف تره.
بازی سازی اون ور حداقل از ما 50 سال جلوتره (حداقل) ... حالا توقع داری توی این 4 5سالی که نمیدونم چه فرجی شده دارن به بازی سازی بها میدن (که البته هنوزم اونجور که باید بدن ندادن) در حد تیم ملی واست بازی بسازن ؟
همین خلیج عدن رو اگه فیدبکاش رو جمع کنن و برای نسخه های بعدی اشکالاتش رو رفع کنن حتما از اینی که هست بهتر میشه.
مشکل شما اینه که داری کیفیت بازی اونا رو که چندین سال ازمون جلوترن،توی ساخت بازی هاشون محدودیت ندارن، نیروهای خیلی بیشتری دارن و سرمایه ی خیلی بهتر و ... با کیفیت بازی های ما مقایسه میکنی.

خوب امکانات نداریم ؟ نسازیم ! چه اصراری هست که یه شرکت نوپا با این تعداد کم بازیساز بیاد یه بازی AAA بسازه که نتیجش بشه این ؟!

3Dmajid
14-06-2012, 12:13
خوب امکانات نداریم ؟ نسازیم ! چه اصراری هست که یه شرکت نوپا با این تعداد کم بازیساز بیاد یه بازی AAA بسازه که نتیجش بشه این ؟!

عجب !! :18:

AMIR-AIRGUNNER
14-06-2012, 15:51
یعنی این شرکت تا حالا سابقه ای تو ساخت بازی نداشته و یهو میاد تو اولین بازی شوتر اول شخص میسازه ؟ فکر نکنم اکتیویژن و ea همچین دل و جرائتی داشته باشن !

kiar
14-06-2012, 18:48
کارشون خوب بود من نمیخوام این بازیو با بازیهای خارجی دیگه مقایسه کنم ولی در کل بازیه خوبی بود امیدوارم بتونه فروش خوبی داشته باشه ...:27:

playstation 3
15-06-2012, 13:31
نمیدونم چرا ولی از گرشاسب بیشتر از این خوشم اومد بیشتر چسبید

CRIS Joon CR7
17-06-2012, 13:42
مثل اینکه این بازی از همه ی بازی های ایرانی قبلی موفق تر ظاهر شده
از تعریفی که آشنایان میکردند فهمیدم.:21:
الان که سرم شلوغه
در راستای گسترش فرهنگ رعایت قانون کپی رایت ایشالله بعدا که کرک-ش اومد میرم رایتی شو میخرم :دی

سایت یورو گیمر هم رو بازی اسم : کال آو دیوتی ایرانی رو گذاشته:

Pami
18-06-2012, 17:20
این بازی بیرون هم پیدا میشه برا خرید یا فقط باید از سایتش خرید کرد ؟

mehdi30nema
18-06-2012, 17:39
این بازی بیرون هم پیدا میشه برا خرید یا فقط باید از سایتش خرید کرد ؟

بیرون هم پیدا میشه ولی پخشش خیلی خوب نبوده ، باید بگردی تا پیدا کنی .

Extreme-Forces
18-06-2012, 17:58
سيستم مورد نياز براي بازي چيه ؟
قابليت مولتي پلير داره ؟

30Tak
20-06-2012, 08:57
این بازی را تو کرمان کجا دارن؟؟؟

2lombe
20-06-2012, 10:05
این سایت ها کدوم معتبر است و سریع ارسال می کنه:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]/11/%D8%A8%D8%A7%D8%B2%DB%8C/

2lombe
20-06-2012, 15:24
یکی بیاد جواب بده از صبح گفتیم انگار نه انگار ما یه سوال کردیم:13::13:

amir raya
20-06-2012, 15:39
جفتشون معتبرن. من از اولی گرفتم 5600 شد سه روزه ام رسید. منتها پوستر نداشت. گویا براشون ارسال نکرده بودند. شانسه مائه دیگه. الانو نمیدونم!!!

2lombe
20-06-2012, 16:15
با هزینه ارسال 5600 تومن یا نه؟؟

2lombe
20-06-2012, 16:36
راستی سایت اولی می گه خراب یعنی برای فروش نیست دومی هم میگه که باید فیش بپردازیم یا اینترنتی پرداخت شه سایتی معتبر دیگه ای نیست

amir raya
20-06-2012, 17:00
آره با ارسال 5600 شد.
والا سایت معتبر که خود سایت آمیتیس فقط همینا رو معرفی کرده.
سایت اولی فعلا موجودی نداره. صبر کنید. احتمالا اون برای خرید پستی داشته باشه.

2lombe
20-06-2012, 17:33
احتمالا اون برای خرید پستی داشته باشه

میشه یکی به نشون بده چطوری؟؟؟

amir raya
20-06-2012, 21:40
همونجا نوشته تحویل تا سه روز دیگر. شما یکم صبر کن .

2lombe
20-06-2012, 22:01
منظور شما اینجاست اگر اینجاست من خیلی صبر کردم نشد>>

milad_takjoo
20-06-2012, 23:01
دوستان عزیز فک نکنین پوستر رو نگرفتین چیز زیادی از دست دادین...اونجایی که من خریدم حدود 300 تا داشت من یکی برداشتم آوردم خونه پاره کردم از بس بی کیفیت بود
به حاش بهتر بود یه جعبه قشنگ مثل گرشاسب درست میکردن..
مرحله اول رو که دیدم واقعا نورپردازیش خوب بود و بازی به نظر خوب میومد..ولی جلو که رفتم و تفنگ دستم گرفتم مدلسازی بد تفنگ خیلی تو ذوق میزد..ولی بازهم نورپردازیش خیلی خوبه...
از لحاظ گیم پلی و هوش مصنوعی هم که بازار باگ...توی قایق پا شدم دارم بهشون شلیک میکنم اونا من رو نگاه میکنن تیز نمیزنن!!!!!بعد یه تیر میزنن کل صفحه رنگش عوض میشه و تمرکز آدم بهم میریزه...
یه بار یازی line runner رو واسه اندروید یا ios دان کنین..گرافیک نداره ولی گیم پلی سریع و زیباش ساعت ها منو سرگرم میکنه و همینطور temple run
یکی به این بازیسازها بگه حتما لازم نیست کال بسازین...یه ایده جدید بپرورونین و اون رو به یه گیم پلی ساده ولی قشنگ تبدیل کنین بعد ببینین کی به گرافیک اهمیت میده...

sht1987
24-06-2012, 17:03
در کل بازی خوبی بود.من از 10 بهش 7 میدم.باگ داشت ولی نه زیاد.اگه یکم دیگه رو گرافیکش کار می کردن بهتر میشد.یه مشکلی که تو همه باریهای ایرانی که تا حالا تجربه کردم وجود داشته کنترل رو اعصاب بازی و رد کردن به سختی بعضی از جاها تو بازی مثل مرحله 1 تو این بازی.خیلی بازیهاشون جذابیت داره مراحل .... هم توش طراحی می کنند.:18::4::24:

mjorh
24-06-2012, 17:48
خاک تو سرشون با این توزیع کردنشون ....تو یه استان بازی گیر نمیاد ...واقعا مضخرفن واقعا ....

gta6767
24-06-2012, 23:17
بابا تو این اصفهان همه ی مغازه ها دارن یکیشون نیست نداشته باشه .چجوری توی شهر های دیگه به سختی گیر میاد؟

2lombe
25-06-2012, 20:51
ببخشید من پس نصب بازی مجبور به تعویض ویندوز شدم ولی خواستم دوباره نصب کنم از طریق زنگ زدن میگه این شماره سریال قبلا در سیستم دیگر استفاده شده حالا چه کنم؟؟؟؟؟؟

2lombe
26-06-2012, 09:39
کسی نیست کمک کنه؟؟؟؟؟

2lombe
26-06-2012, 10:41
بابا تو رو خدا کمممک کنید اعصاب خرد شد:19:

milad_takjoo
26-06-2012, 10:49
یه ایمیل بده شرکتشون ببین اونا چی میگن...

pharm
27-06-2012, 01:58
سلام
یکی به من بگه انلاین میشه زد؟:D

3Dmajid
27-06-2012, 22:15
سلام
یکی به من بگه انلاین میشه زد؟:D

نمیشه فعلا آنلاینشو نساختن.

osmaan
01-07-2012, 16:29
حالا که کرکش کردن یکی برای دانلود بزاره

skidrow_ir
02-07-2012, 19:59
اینم کرک تو سایت خودشون

Ehsan Studio
03-07-2012, 14:22
کی حاضر میشه این بازی رو بازی کنه ؟
گرافیک در حد بوووووووووووووووق
حیف وقتت نیست واسه این بازی ها تلف کنی :2:

دوست عزیز شما نباید این بازی و با بازیهایی مثل COD یا بازیهای استودیو های بزرگ بازی سازی که هر کدوم نزدیک به 10-20 سال
از تاسیس اونا میگذره مقایسه کنید.
بنظر من که این بازی واسه یه شرکت گیم سازی ایرانی واقعا جای تحسین داره..
هم گرافیک بازی و هم هوش مصنوعی بازی در حد قابل قبولیه...ولی یقینن جای کار زیادی هنوز داره..
بهتره ماهم بجای اینکه به بازیهای ساخت کشورمون الکی ایراد بگیریم بریم پیشنهادامون رو به شرکت بازی سازی بدیم تا توی بازیهای بعدی بتونه بهتر کار کنه...

Ehsan Studio
03-07-2012, 14:27
همین الان توی پستهایی که داده شده ببینید چند نفر دنبال کرک این بازی هستن..
مگه 3500 تومن الان چی میشه که ما حتی حاضر نیستیم بریم یه DVD اصلی این بازی و بخریم..
بعد میام اینجا کلی م بهشون بدوبیرا میگیم...
مطمئن باشید که با این وضع بازیسازی ایران به هیچ جایی نمیرسه...

Ehsan Studio
03-07-2012, 15:54
من نمیگم خودمون و گول بزنیم..میگم یکم به خودمون اعتماد داشته باشیم..تو هر جامعه ای این چیزایی که گفتین هست..ایرانم جدا از اونا نیست...
اونا تخصصشون بهتره چون کم کم 20 سال از ما جلوترن..ولی ما میتونیم با اعتماد به داشته های خودمون این فاصله رو کمتر کنیم..
اگه من بگم نمیشه ما چیزی بارمون نیست...هیچوقت نمیتونیم به اونا برسیم و فقط باید مصرف کننده باشیم مطمئنن بجایی نمیرسیم..
درسته ما جایی زندگی میکنیم که زیاد به افراد نخبه توجه نمیکنن اما حالا که یکی داره یکاری میکنه بیایم ازش پشتیبانی کنیم...
شما که جات یه جایی نزدیک خداست باید این چیزا رو بهتر بفهمی...

mjorh
03-07-2012, 19:21
---------------------------

باو بیا پایین پسر...:31:

حقیقتو همه قبول دارن ...ولی خب فک نمی کنم 3نومن ارزش این حرفارو داشته باشه ...خب این بازی نسبت به بازیای خارجی ک حرفی واسه گفتن نداره ولی نسبت به ایرانیا خیلی بهتره ...حالا واسه حمایتم شده ب نظر من باید خرید ...حالا همه مختارن ،منم نمیتوم زور کنم بگم آقا بگیر حمایت کن ...دی! هر کی نظر خودشو داره ...
البته امید چندانی به رشد این صنعت تو کشورمون ندارم ...دلیلاشم که همه میدونن !
+

10مین بازی کردم ...خیلی تقلید کردن ...خیلی ! انتظار گرافیکو اینجور چیزارو نداریم ...ولی خلاقیت چرا! ...دیگه خلاقیت و تقلید نکردن فک نمی کنم نیاز به تجهیزات خفن باشه !

H-R-N
05-07-2012, 00:45
--------------------------
شما هم مثل اون نفر قبلی‌
واقعا عدم میمونه چی‌ بگه
آخه خودت بگو بازی‌های چند ساله پیش غیر فارسی هم قبلان اینطوری بود
آخه از یه جایی‌ شروع کردن کم کم پیشرفت کردن تا رسیدن به اینجا
ولی‌ شما می‌خوای یک شب اینجا راه صد ساله بری که اینطور نیست
شما هم اگر مردم رو کلاهبردار میدونی‌ مطمئن باش خودت از همین قشر هستی‌

IOG
07-07-2012, 21:42
متاسفانه سازنده های این بازی فقط به گرافیک فکر کردم. ظاهرا دقت نکردن که بازی های گرافیک پایین موفق ( که البته خارجی هستن) زیاد داریم...

mjorh
07-07-2012, 21:59
متاسفانه سازنده های این بازی فقط به گرافیک فکر کردم. ظاهرا دقت نکردن که بازی های گرافیک پایین موفق ( که البته خارجی هستن) زیاد داریم...

دقیقا ....! اینا باس به جای اینا میشسن یه کم رو گیم پلی بازی کار میکردن ...کافیه یه نوآوری بیارن ...کل جهان رو میترکونه ! الان سبک FPS دیگه خیلی تکراری شده .. الان همه به دنبال نوآوری هسن تو این سبک

sezar21m
27-09-2012, 16:29
هر کی کرکش رو میخواد بگه

sezar21m
27-09-2012, 16:32
چند نفر راضی هست تا کرکش رو بزارم اگه از 15 نفر بالاتر باشه قرار میدم با آموزشش

MIRBEHNAM
09-05-2013, 23:58
سلام درسته این پست خیلی قدیمیه اما یکی لطف کنه کرک این بازی رو بذاره :n01:

mehran5
20-07-2013, 14:36
سلام آقا من این سی دو رو خریدم ولی سریالش نیست.فقط سربالشرو مب خوام تا رجیسترش کنم ؟:n06:

NAVIDAGR
21-07-2013, 03:28
هوش مصنوعی در حد گوسپند!

من این رو قبول ندارم من توی مرحله اول پشت جعبه ها قایم شدم از روی سایه ام من رو شناسایی کردن:n05::n05::n05:

mehran5
21-07-2013, 22:20
کسی پیدا نمیشه سریال رو بذاره؟

pharm
21-07-2013, 22:40
من درجه اول که از یه بازی خوشم بیاد گرافیک باید وقتی محیطو میبینم بگم WOW لذت ببرم و بعدش هم گیم پلی و بعد داستان مثلا همین dishonerd نمیدونم برا چی اول شد ولی نه گرافیک داشت نه گیم پلی درست حسابی همش تقلید بود فقط یه نوآوری بیخود اولش کرد

ALIREZA9074
03-08-2013, 14:32
اقا یکی کرکشو بذار من بازیو گرفتم اصل هم بود سریالش توش بود ولی کامپیترمو عوض کردم حالا میگه این سریال استفاده شده خواهشا بذارید
برای این که نشون بدم اصله اگه بخواید عکس جبه ی بازی با هولوگرام و عکس پوسترشو میزارم
که ببینید راست میگم:n03: