PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : [ آموزش ] نحوه ی اتصال PS3 به مانیتور (پست اول حتما خوانده شـود)

صفحه ها : [1] 2 3 4 5

p3yman_xl
05-09-2007, 16:54
اتصال کنسول PS3 به مانیتور :

کنسول PS3 رو شما میتونید به دوس صورت به مانیتور CRT خودتون متصل کنید .

اتصال PS3 با استفاده از کابل Wii / PS3 to VGA Cable :

این کابل که با نام کابل PS3 VGA هم شناخته میشه آسان ترین و بی دردسر ترین راه اتصال PS3 به مانیتور های CRT می باشد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

تا چند ماه پیش این کابل در کشور بسیار کمیاب یا حتی نایاب بود و فروشندگان حتی اسمش رو هم نشنیده بودن! ولی چند وقتی هست که این کابل در کشور به وفور دیده میشه و اکثر فروشگاه ها هم اونا دارن.

اتصال PS3 از طریق VGA BOX به مانیتور :

اگر نتونستید کابل بالا رو به هر دلیلی پیدا کنید و نگرانید که نکنه یه وقت بازی های ناب این کنسول رو از دست بدید باید بگم که به هیچ وجه جاتی نگرانی نیست!

شما قادرید با تهیه یک دستگاه VGA BOX کنسول رو به راحتی به مانیتور CRT وصل کنید :

VGA BOX ها مدل های مختلفی دارن ولی کاراییشون یکیه!

یه توضیحی در مورد اتصال PS3 به مانیتور در این روش میدم :

شما ابتدا کابل VGA مانیتورتون رو باید به VGA BOX بزنید.

یعنی این کابل رو :

باید بزنید به این قسمت VGA BOX :

سپس کابل AV کنسول رو که این شکلیه :

باید یه سرش رو بزنید به کنسول و فیش زرد رنگش رو که فیش ویدئوش هست بزنید به ورودی ویدئوی VGA BOX که طبق تصویر زیر مکانش یه سوراخ زرد رنگ هست!

بعد هم کنسول رو روشن کنید و از بازی کردن لذت ببرید ![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم نتیجه نهایی به روایت عکس!

اتصال ps3 از طریق کابل HDMI و HDMI to DVI به مانیتور :

این روش دقیقا مثل روش اتصال X360 به مانیتور هست با این تفاوت که در PS3 مشکل جا نشدن دو کابل AV و HDMI رو در هنگام استفاده همزمان نداریم!

در حل مشکل دریافت صدا هم دقیقا همه مواردی که در مورد X360 اشاره شد در مورد PS3 هم صادق هست که دوستان با توجه به شرایط اسپیکرشون میتونن صدا رو دریافت کنن.

روش های بالا تنها راه های اتصال کنسول ها به مانیتور های CRT تا به امروز هست که با جمع آوری و توضیح اونها سعی شد تا مشکل دوستان در اتصال کنسول ها به مانیتورهاشون حل بشه و امیدوارم مفید بوده باشه.

یا حق.

تمامی مطالب فوق توسط shab_2008 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز نوشته شده؛ هرگونه کپی برداری از این مطلب منوط به اجازه ایشان هست.

[/CENTER]

*PiNk PaNTHeR*
05-09-2007, 18:34
سلام پیمان جان دوباره ترکوندی خیلی باحال بود.
اما منم میگم با صفحه های غیر فلت حال نمیده.

p3yman_xl
05-09-2007, 18:54
سلام پیمان جان دوباره ترکوندی خیلی باحال بود.
اما منم میگم با صفحه های غیر فلت حال نمیده.
آره مطمئنا با فلت خیلی حالش بیشتره، تازه اگه واید باشه دیگه خدا میشه !!

راستی بچه ها من اشتباهی در پست اول به جای عکس مبدل Female، عکس مبدل Male رو گذاشتم ! پس به بخاطر این اشتباه معذرت میخوام.
اینم عکس درست :

موفق باشید

Sam Fisher 11
06-09-2007, 08:14
عالی بود ...

ممنون پیمان جان !

سلام
تاپیک استیکی شد !
تا دیگه نره پایین و آیندگان ! هم بتونن از مطالبش استفاده کنن.

p3yman_xl
07-09-2007, 10:12
سلام
تاپیک استیکی شد !
تا دیگه نره پایین و آیندگان ! هم بتونن از مطالبش استفاده کنن.

ممنون سم عزیز، شما همیشه به ما لطف داری.
ممنون:10:

من يه سوال داشتم360 بهتره بخرم يا ps3?????????

دوست عزیز ، شما به سلیقت نگاه بکن، در ضمن تعصب رو هم لطفا کنار بگذارید ! به نظر من فعلا Xbox 360 برتره، اینو من نمیگم، بازی های درجه یک و عالی این کنسول میگن ! باور کنید من هم طرفدار دو آتشه ی Playstation بودم ! ولی میگم این کنسول فعلا بهتره .
در ضمن یه سر هم به این تاپیک بزن :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی

danijon_2006
07-09-2007, 18:21
اقا من مانیتورم مدلش اینه ال جی فلاترون پلس 795 اف تی
نمیدونم این کابل vga که میگین کجای مانیتورم میخوره اگه میشه از جایی که این کابل به پشت مانیتور میخوره بزارین

p3yman_xl
07-09-2007, 19:11
اقا من مانیتورم مدلش اینه ال جی فلاترون پلس 795 اف تی
نمیدونم این کابل vga که میگین کجای مانیتورم میخوره اگه میشه از جایی که این کابل به پشت مانیتور میخوره بزارین
سلام دوست عزیز، معلومه شما راهنما رو تا آخر نخوندی !
این کابل به پشت مانیتور وصل نمیشه، در عوض برای استفاده شما باید کابل رو از پشت کیس جدا کنی و بعد اون رو به کابل VGA کنسول بزنی . به همین راحتی:20:
اگه بازم مشکلی بود، من در خدمتم.
موفق باشی

امير موسر
07-09-2007, 21:58
نصب کردنXbox 360 به مانیتور

سلام خدمت بچه های گل P30 World .
تو این آموزش میخوام نحوه ی وصل کردن کنسول Xbox 360 رو به مانیتور بهتون بگم. این کار طرفدارها و مخالف های خودش رو داره، مثلا ممکنه یکی بگه بازی با مانیتور حال نمیده، چون صفحه کوچیکه ! یا برعکس یکی بگه این روش خیلی خوبه، چون حداقل تلویزیون اشغال نمیشه و با خیال راحت تر میشه بازی کرد ! روی هم رفته باید بگم که این روش خیلی مفیده ! چون زمانی که این کار رو انجام میدید، نه احساس کوچکی صفحه بهتون دست میده، و نه اینکه تلویزیون ساعت ها به اشغال شما در نمیاد !!
اگه فکر میکنید این روش فقط برای مانیتورهای خفن و پیشرفته است، سخت در اشتباه اید، چون با در پیت ترین ( نه خیلی دره پیت !!! ) مانیتورها هم میشه این کار رو کرد و با وصل کردن کنسول و بازی کردن با اون لذت برد ! تو این روش شما میتونید مانیتوررهای CRT, LCD یا HD-TV رو به کنسول وصل کنید !
خوب برای شروع یه سرس لوازم هست که باید بخرید !! ( به هر حال این کار یه سری مخارج داره دیگه ! )
لوازم مورد نیاز :

1 – کابل VGA مخصوص کنسول Xbox 360. ( برای خرید همین جمله رو به مغازه دار بگید، کافیه. )
این کابل رو میتونید در توپخونه به راحتی پیدا کنید ! توجه کنید که از این کابل 2 نوع وجود داره ! منظور من از 2 نوع، جنس نیست، بلکه بسته بندی کابل هستش ! که در کیفیت تفاوت چشم گیری با هم ندارند . به نظر من همون کابلی رو که جعبش سبز و مقوایی هست رو خریداری کنید، چون کابل دیگر رو بخاطر بسته بندی گول زننده با قیمت بیشتری دست مشتری میدن !

2 – مبدل دو سر ماده برای کابل VGA. شاید حساسترین و مهمترین قطعه، همین باشه !! این قطعه ی کوچک و در عین حال بسیار کارا باعث میشه که شما در عین حال دو سر کابلها ( یکی مانیتور و دیگری کابل کنسول ) رو به هم وصل کنید. باید یاد آور شم که شما این قطعه رو در توپخونه پیدا نمیکنید، پس بیخود دنبالش نرید . این رو باید از جاهایی که لوازم کامپیوتری میفروشن، بخرید.
دیگه خودتون بهتر از من میدونید کجا لوازم کامپیوتری میفروشن !!

خوب بعد از اینکه لوازم رو گرفتید، نوبت به وصل کردن میرسه.

اول از همه کنسول رو در یه جای خوب و ثابت در کنار مانیتور قرار میدید. به محل تهویه ی کنسول دقت زیادی بکنید، مثلا زیر میز کامپیوتر نذارید بعد یه پنکه بذارید جلوش بگید کنسول خنک میشه !! بدترین کار همین قرار دادن پنکه در مقابل کنسول هست ! چون وزش مستقیم باد خنک، ممکنه به کنسول صدمات جدی بزنه !
دوم کابلی رو که خریدید رو به مبدل وصل میکنید. الان کابل شما آمادست برای وصل شدن به مانیتور، پس سر دیگه رو به کابل مانیتورتون وصل میکنید. ( فقط توجه کنید که قبل از این کار، از خاموش بودن کنسول و مانیتورتون اطمینان حاصل کنید ! ).

مرحله ی آخر، نصب کردن سیم مربوط به اسپیکر هاست. به این ترتیب که کابل VGA ایی که خریدید، دو تا سیم قرمز و سفید بهش وصله، پس اونا رو به پشت اسپیکرتون وصل میکنید و ...........

کار تموم شد !! حالا میتونید با خیال راحت تا 2 نصفه شب در اتاق خودتون به بازی کردن بپردازید، بدون اینکه کسی مزاحم شما شود ! ( این یکی رو امتحان کردم، واقعا حال میده !! ).
فقط زیاد نزدیک نشینید تا به چشم هاتون آسیب نرسه !

در آخر اگه سوالی داشتید همین جا مطرح کنید، در خدمتتون هستم.

موفق باشید :20:
دستت درد نكنه واقا استفاده كردم.

Abolfazl3007
10-09-2007, 11:33
با ps3 میشه همچین کاری کرد

p3yman_xl
10-09-2007, 13:58
با ps3 میشه همچین کاری کرد
بله میشه،
میشه از کابل HDMI به DVI استفاده کرد . که به نظرم روش خوبی برای مانیتورهای واید هستش.
موفق باشی

MOHAMMAD2010
10-09-2007, 14:25
نحوه وصل کردن ps3 به مانیتور
برا وصل کردن ps3 به مانیتور:
یک کابل HDMI TO DVI میگیرین
مانیتوری باید داشته باشین که این ویژگی ها رو داشته باشه
1- واید باشه
2- ورودی DVI داشته باشه
3- HDCP ساپورت کنه (این مورد خیلی مهمه چون اگه ساپورت نکنه تصویر نمایش داده نمیشه)

روش کار هم خیلی ساده هست
یک سر کابل رو به پشت ps3 وصل میکنین یه سر دیگش رو هم به پشت مانیتور
مانیتور های پیشنهادی با قیمت های مناسب
LG 194W قیمت : حدودا 300
SAMSUNG 940W قیمت : حدودا 260-270

p3yman_xl
16-09-2007, 11:16
من یه نکته رو یادم رفت به دوستان بگم و اون هم اینه که ؛ شما میتونید در خود کنسول رزولوشن مانیتور رو تغییر بدید، و این کار با مانیتور امکان پذیر نیست . پس از Dashboard کنسولتون به بلید Systems برید، وبعد به Console Settings و به قسمت Display . در اونجا رزولوشن رو ، روی بالاترین حالتی قرار بدید که مانیتورتون اون رو پشتیبانی میکنه . اگر مانیتورتون واید هست، پس مشکلی نیست . اما دوستانی که مانیتورشون واید نیست دو گزینه روبروشون هست :

1 . رزولوشن بالا = بازی با حالت Letterbox. ( در این حالت در بالا و پایین صفحه، دو نوار سیاه ایجاد میشه ).

2 . رزولوشن پایین = صفحه ی بزرگ تر .
من خودم راه اول رو پیشنهاد میکنم، حالا دیگه به خودتون بستگی داره .:20:

موفق و پیروز باشید

need for speed
17-09-2007, 17:41
نحوه ی وصل کردن ps2 رو به مانیتور رو هم لطفا توضیح بدید!!!

Bad Day
21-09-2007, 19:09
ایا امکان وصل کردن ps2 هست یا نه ؟

p3yman_xl
21-09-2007, 21:22
نحوه ی وصل کردن ps2 رو به مانیتور رو هم لطفا توضیح بدید!!!

ایا امکان وصل کردن ps2 هست یا نه ؟

بله میشه . باید VGA BOX رو خریداری بکنید . نحوه ی انجام کار هم بسیار آسون هست .
موفق باشید

Bad Day
25-09-2007, 21:44
بله میشه . باید VGA BOX رو خریداری بکنید . نحوه ی انجام کار هم بسیار آسون هست .
موفق باشید

ممنون دوست عزیز

ahmad08
06-10-2007, 14:59
اقایون میشه که قیمتهای کابل و دو مبدل رو بنویسید؟(واس اینکه درست وام بگیرم)

p3yman_xl
06-10-2007, 15:28
اقایون میشه که قیمتهای کابل و دو مبدل رو بنویسید؟(واس اینکه درست وام بگیرم)

شما فقط یه مبدل باید بگیری که قیمتش 2500 تومن هست . ( تو پاساژ علاالدین به این مبدل؛ Changer هم می گن ). یه کابل VGA هم باید بخری که 28 تومنه.

موفق باشی

amir69_k
16-10-2007, 20:51
سلام من این کابل را استفاده میکنم ولی همیشه یک سوال برام بوده اینکه مثلا مانیتور من صاف پوس کنده
900*1600 را ساپورت میکنه ولی در 360 وقتی رزولوشن را از 2 تا مونده به آخری بیشتر میکنم سایه میندازه و تاریک میشه (یکم) و در ضمن 3 گزینه هست که یکیش استاندارد intermediate و یکی دیگه یادم نیست هست من گزاشتم روی intermediate این بهترینه شما کدوم را پینهاد میکنید من میخوام از حداکثر کیفیت لذتش را ببرم و درضمن به کسانی که مانیتوراشون معمولی هست بگم که اگر تلوزیونتون ممعمولی هست این وصیله برای شما اجباری هست ولی اگر hd دارین با همون حالشو ببرین البته FuLL HD والا مانیتور واقعا گرافیک را (رزولوشن )بالا میره مثلا شما تغیرات زیاد را میتونید در بازی saint row در دو حالت ببنید اصلا در مانیتور یک بازی دیگست

p3yman_xl
16-10-2007, 22:19
سلام من این کابل را استفاده میکنم ولی همیشه یک سوال برام بوده اینکه مثلا مانیتور من صاف پوس کنده
900*1600 را ساپورت میکنه ولی در 360 وقتی رزولوشن را از 2 تا مونده به آخری بیشتر میکنم سایه میندازه و تاریک میشه (یکم) و در ضمن 3 گزینه هست که یکیش استاندارد intermediate و یکی دیگه یادم نیست هست من گزاشتم روی intermediate این بهترینه شما کدوم را پینهاد میکنید من میخوام از حداکثر کیفیت لذتش را ببرم و درضمن به کسانی که مانیتوراشون معمولی هست بگم که اگر تلوزیونتون ممعمولی هست این وصیله برای شما اجباری هست ولی اگر hd دارین با همون حالشو ببرین البته FuLL HD والا مانیتور واقعا گرافیک را (رزولوشن )بالا میره مثلا شما تغیرات زیاد را میتونید در بازی saint row در دو حالت ببنید اصلا در مانیتور یک بازی دیگست

سلام خدمت شما دوست عزیز ،
شما باید همون رزولوشنی رو انتخاب بکنی که مانیتورت اونو پشتیبانی میکنه . نه بالاتر و نه پایین تر . چون اگه از اون حدی که مانیتورت پشتیبانی میکنه ، بالاتر ببری همونطوری که گفتی صفحه کمی سیاه میشه . پس بهترین کار اینه که رزولوشن رو روی همون مقداری که مانیتورت اون رو پشتیبانی میکنه بذاری و از خود کنسول حالت تصویر رو Expanded بذاری. اینجوری نهایت استفاده از مانیتور میشه . اگه باز هم صفحه کمی تاریک بود، از خود مانیتور حالت تصویر رو عوض کن و مثلا روی Movie قرار بده تا صفحه شفاف تر بشه.
ممنون

B O L O T
18-10-2007, 22:16
با همه ایکس باکس ها (کورو و الیت و پرمیوم) میشه دیگه یا باید مدل خواصی باشه

p3yman_xl
18-10-2007, 23:15
با همه ایکس باکس ها (کورو و الیت و پرمیوم) میشه دیگه یا باید مدل خواصی باشه

بله ، روی همه ی مدل ها جواب میده .

B O L O T
19-10-2007, 12:05
ممنون p3yman_xl

ceasar
03-12-2007, 20:10
سلام دوستان
یه سوال داشتم . برای وصل کردن پلی استیشن 3 به مانیتور این Hdcp که گفته شد یعنی چه ؟ از کجا میشه فهمید مانیتور اینو داره یا نه ؟ در ضمن میشه دستگاه رو به تلویزیون با ورودی کامپوزیت یا کامپاننت وصل کرد یا نه ؟
مدل مانیتورم : Lg L1740p

p3yman_xl
04-12-2007, 14:51
سلام دوستان
یه سوال داشتم . برای وصل کردن پلی استیشن 3 به مانیتور این Hdcp که گفته شد یعنی چه ؟ از کجا میشه فهمید مانیتور اینو داره یا نه ؟ در ضمن میشه دستگاه رو به تلویزیون با ورودی کامپوزیت یا کامپاننت وصل کرد یا نه ؟
مدل مانیتورم : Lg L1740p

سلام،
HDCP یا high-bandwidth digital-content protection نوعی خاصیت هست که بوسیله ی Intel بوجود آمده و کار اصلی اون، انتقال بی نقص اطلاعات از یک وسیله مثلا DVD پلیر به مانیتور یا تلویزیون است.
بله، شما میتونید دستگاه رو با Component به تلویزیون یا مانیتور ( اگه وروریش باشه) ، وصل کنید.
موفق باشید

ceasar
04-12-2007, 15:07
سلام،
HDCP یا high-bandwidth digital-content protection نوعی خاصیت هست که بوسیله ی Intel بوجود آمده و کار اصلی اون، انتقال بی نقص اطلاعات از یک وسیله مثلا DVD پلیر به مانیتور یا تلویزیون است.
بله، شما میتونید دستگاه رو با Component به تلویزیون یا مانیتور ( اگه وروریش باشه) ، وصل کنید.
موفق باشید

ممنون از اطلاعات ....:10:
پس اینجور که معلومه باید مانیتورم رو عوض کنم ، چون این استاندارد رو نداره !
حالا راه دیگه ای نیست ؟ البته به غیر از اون باکس های تبدیل کامپاننت به وی جی ای ! چون اینجوری یزره دیگه بزارم روش می تونم مانیتور رو عوض کنم !
راستی میشه از کارت تی وی استفاده کرد یا نه؟ چون ورودی کامپاننت که داره با وی جی ای هم به مانیتور وصل میشه !

p3yman_xl
04-12-2007, 17:49
ممنون از اطلاعات ....:10:
پس اینجور که معلومه باید مانیتورم رو عوض کنم ، چون این استاندارد رو نداره !
حالا راه دیگه ای نیست ؟ البته به غیر از اون باکس های تبدیل کامپاننت به وی جی ای ! چون اینجوری یزره دیگه بزارم روش می تونم مانیتور رو عوض کنم !
راستی میشه از کارت تی وی استفاده کرد یا نه؟ چون ورودی کامپاننت که داره با وی جی ای هم به مانیتور وصل میشه !

مانیتورهای واید برای 360 یا PS3 خیلی مناسب هستن. به نظر من بهترین گزینه برای PS3 ، مانیتور Samsung مدل Samsung BW226 هست. قیمتش هم حدودا 400 تومان.
البته فکر نمیکنم ربطی به TV Card داشته باشه. اگه مانیتور ورودی Component داشته باشه، خوب به راحتی میشه PS3 رو به مانیتور وصل کرد، اما اگه نداشت میشه از VGA Box استفاده کرد. اینجوری لازم نیست حتما مانیتورتون رو عوض کنید.

ceasar
15-12-2007, 21:20
مانیتورهای واید برای 360 یا PS3 خیلی مناسب هستن. به نظر من بهترین گزینه برای PS3 ، مانیتور Samsung مدل Samsung BW226 هست. قیمتش هم حدودا 400 تومان.
البته فکر نمیکنم ربطی به TV Card داشته باشه. اگه مانیتور ورودی Component داشته باشه، خوب به راحتی میشه PS3 رو به مانیتور وصل کرد، اما اگه نداشت میشه از VGA Box استفاده کرد. اینجوری لازم نیست حتما مانیتورتون رو عوض کنید.
سلام
ممنون از راهنماییتون
الآن چند روزی هست مونیتور رو عوض کردم . یه 22 اینچ واید سامسونگ:8:
البته نه 226BW
اینی که من گرفتم مدلش اینه : 2232BW
5 - 6 تومن بیشتر با هم اختلاف نداشتن . در عوض هم استاتیک کنتراستش 200 تا بیشتر از اون بود (1000) و هم مثلا زاویه دیدش از هر طرف 10 درجه بیشتر:27:
در ضمن قیافه بهتر و شکیل تری داره بنظرم ...
به هر حال ممنون از راهنماییهات !:40:

Maste^Bazy
20-12-2007, 12:37
xbox360 من ban شد CRY CRY CRY

p3yman_xl
21-12-2007, 14:10
xbox360 من ban شد CRY CRY CRY

متاسفم ... اگه میتونید یه لیست از بازیهایی که اخیرا انجام دادید بذارید تا به بقیه ی دوستان کمک بشه بن نشن.(( راستی چه ربطی به این تاپیک داشت!!!))
ممنون

Abolfazl3007
08-03-2008, 19:48
سلام
آیا من میتونم Ps3 رو به مانیتور LG T730BH وصل کنم؟

Only Pes
08-03-2008, 23:20
دوست عزیز همینطور که از نام تایپیک پیداست ماله xbox هست یه تایپیک برای ps3 هست اونجا مطرح کن
راستی شما هم رعایت کنید بحث های شما اصلا به تایپیک ربطی نداره
موفق باشید

Abolfazl3007
09-03-2008, 18:26
only pes جان در اینجا فقط یه دو صفحه ای درباره اتصال ps3 به مانیتور راهنمایی شده که در صفحه های قبل میبینی

Only Pes
09-03-2008, 20:08
بهتره در تایپیک خودش دربارش بحث کنید این تایپیک 4 صفحه داره 2 صفحه اصلا به موضوع تایپیک ربط نداره
موفق باشی

reza_17173
22-04-2008, 12:35
سلام دوست عزیز، معلومه شما راهنما رو تا آخر نخوندی !
این کابل به پشت مانیتور وصل نمیشه، در عوض برای استفاده شما باید کابل رو از پشت کیس جدا کنی و بعد اون رو به کابل VGA کنسول بزنی . به همین راحتی:20:
اگه بازم مشکلی بود، من در خدمتم.
موفق باشی

سلام. این که می گین کابل به پشت مانیتور وصل نمیشه یعنی کجای کیس دقیقا" وصل میشه؟ بعدش من مانیتورم قدیمیه یعنی Samsung مدل DFX1793 هستش. میشه بگین تصویر رو نشون میده یا نه؟
ممنون میشم کمکم کنین

p3yman_xl
22-04-2008, 16:41
سلام. این که می گین کابل به پشت مانیتور وصل نمیشه یعنی کجای کیس دقیقا" وصل میشه؟ بعدش من مانیتورم قدیمیه یعنی Samsung مدل DFX1793 هستش. میشه بگین تصویر رو نشون میده یا نه؟
ممنون میشم کمکم کنین

سلام دوست عزیز.

پشت کیس وصل نمیشه، یه سر کابل به کنسول وصل میشه و سر دیگه به کابل مانیتور... در ضمن این روش تقریبا برای تمامی مانیتورها چه lcd چه crt جوابگو هست.

mistwalkerr
29-04-2008, 09:03
سلام
ممنون از راهنماییتون
الآن چند روزی هست مونیتور رو عوض کردم . یه 22 اینچ واید سامسونگ:8:
البته نه 226BW
اینی که من گرفتم مدلش اینه : 2232BW
5 - 6 تومن بیشتر با هم اختلاف نداشتن . در عوض هم استاتیک کنتراستش 200 تا بیشتر از اون بود (1000) و هم مثلا زاویه دیدش از هر طرف 10 درجه بیشتر:27:
در ضمن قیافه بهتر و شکیل تری داره بنظرم ...
به هر حال ممنون از راهنماییهات !:40:

سلام.من اولین باره تو یک تاپیک مینویسم.مرسی از تاپیک خوبتون.
میخواستم بگم منم تازه مونیتور 2232 واید گرفتم.ولی از نظر روشنایی راضی نیستم.تلویزیون روشناییش بیشتره.تو بازی call of juraez که نور افتاب روی زمین افتاده تو مونیتور خوب احساس نمیشه.ولی تو TVمحشره.ولی بازی مثل gears of war تو مونیتور بهتره.در کل بازی ها تاریک هستند.میخواستم بدونم راه دیگه نداره که با کیفیت HD تو مونیتور ببینیم؟

p3yman_xl
29-04-2008, 10:13
سلام.من اولین باره تو یک تاپیک مینویسم.مرسی از تاپیک خوبتون.
میخواستم بگم منم تازه مونیتور 2232 واید گرفتم.ولی از نظر روشنایی راضی نیستم.تلویزیون روشناییش بیشتره.تو بازی call of juraez که نور افتاب روی زمین افتاده تو مونیتور خوب احساس نمیشه.ولی تو TVمحشره.ولی بازی مثل gears of war تو مونیتور بهتره.در کل بازی ها تاریک هستند.میخواستم بدونم راه دیگه نداره که با کیفیت HD تو مونیتور ببینیم؟

سلام.
خواهش میکنم.
شما میتونید میزان روشنایی رو از تنظیمات خود مانیتورتون کم و زیاد کنید.... که برای بازیهای مختلف فرق میکنه. برای کیفیت HD هم شما باید رزولوشن رو از طریق کنسول افزایش بدید ( البته اگه قبلا این کار رو کردید، دیگه نیازی نیست ).

موفق باشید

DHAMID
06-05-2008, 21:48
با این روش میشه همه بازی هارو با مانیتور بازی کرد.مانیتور من سامسونگ V1740 هست میتونم این کارو روش انجام بدم.
راستی با این کار هیچ مشکلی که واسه کنسول یا مانیتور پیش نمیاد.در صورتی که همش با مانیتو بازی کنی.

Mahdi.M
09-05-2008, 16:27
سلام خدمت دوستان عزیز.
بالاخره ما هم وارد نسل بعد شدیم، البته با X360 .
چندتا سوال داشتم.
یکی اینکه توضیحی در مورد Reference level در گزینه Display می خواستم و اینکه برای من کدوم حالت بهتره ؟
مدل مانیتور من : LG 194WT
یکی هم در مورد کابل DVI که چه طور می تونم از این قابلیت مونیتورم استفاده کنم؟ چون می گن در این صورت کابل صدا رو چی کار می کنی که من از این حرفاشون سر در نیاوردم !!! مگه کابل DVI کابل صوتی نداره ؟ ممنون از راهنمایی تون.

p3yman_xl
09-05-2008, 17:30
سلام خدمت دوستان عزیز.
بالاخره ما هم وارد نسل بعد شدیم، البته با X360 .
چندتا سوال داشتم.
یکی اینکه توضیحی در مورد Reference level در گزینه Display می خواستم و اینکه برای من کدوم حالت بهتره ؟
مدل مانیتور من : LG 194WT
یکی هم در مورد کابل DVI که چه طور می تونم از این قابلیت مونیتورم استفاده کنم؟ چون می گن در این صورت کابل صدا رو چی کار می کنی که من از این حرفاشون سر در نیاوردم !!! مگه کابل DVI کابل صوتی نداره ؟ ممنون از راهنمایی تون.

این گزینه رو روی Expanded قرار بدید .( آخرین و ایده آل ترین حالت ).

در مورد کابل هم باید آداپتور Dvi به Hdmi رو خریداری بکنید. البته پیشنهاد میکنم از کابل Vga استفاده بکنید، خیلی آسون تر هست.

Eat_me_drink_me
19-06-2008, 09:06
سلام دوستان
من میخواستم یه مانیتور برای 360 بخرم.. یه کم راهنماییم میکنید؟
LG یا samsung ?
19'' رزولویشن بالا میخوام..
در ضمن این کابل vga می شه speaker 5.1 بهش وصل کرد ؟؟
مرسی

p3yman_xl
19-06-2008, 09:57
سلام دوستان
من میخواستم یه مانیتور برای 360 بخرم.. یه کم راهنماییم میکنید؟
LG یا samsung ?
19'' رزولویشن بالا میخوام..
در ضمن این کابل vga می شه speaker 5.1 بهش وصل کرد ؟؟
مرسی

سلام.

دوست عزیز هر مانیتوری به این کنسول وصل میشه، از این بابت نگرانی وجود نداره.... شما باید به بودجه ی خودت هم نگاه بکنی. چون واقعا یه طیف خیلی گشترده از مانیتور توی بازار هست و من کمک چندانی نمیتونم به شما بکنم... در مورد اسپیکر هم بله، اگر هون 2 کابل قرمز و سفید رو داشته باشه. وصل میشه.
موفق باشی

121314
22-06-2008, 13:19
با سلام.اقا مانیتور ما سی ار تی هست هفده اینچ و مدل ال جی ایا 360 بهش میخوره؟اگر میخوره چه وسایلی می خواد و تصویر چه جوریه؟.

p3yman_xl
22-06-2008, 16:35
با سلام.اقا مانیتور ما سی ار تی هست هفده اینچ و مدل ال جی ایا 360 بهش میخوره؟اگر میخوره چه وسایلی می خواد و تصویر چه جوریه؟.

سلام
بله، وصل میشه.... وسائل مورد نیاز رو در صفحه ی اول تاپیک گفتم... ( فقط یه کابل vga مخصوصی ایکس باکس و یک مبدل دو-سر ماده ).
موفق باشید

121314
22-06-2008, 16:50
بسیار متشکرم.راستی نگفتی تصویر چه جوریا میشه؟

p3yman_xl
22-06-2008, 17:40
بسیار متشکرم.راستی نگفتی تصویر چه جوریا میشه؟

این بستگی مستقیم به مانیتور داره ؛ اما در کل کیفیت تصویر بسیار بهتر از تلویزیونهای معمولی میشه.
موفق باشید

121314
22-06-2008, 17:42
بسسسسسسسیار متشکرم اخوی.

iranian_ boy
15-07-2008, 00:05
آقا آموزشت حرف نداشت.
فقط اگه میشه یک عکس از این مبدل دو سر ماده برای vga بزار ببنیم چه شکلیه. میخوام بگیرم اما نمی دونم چه شکلیه.
ممنون.
----------------------------------------------------
Life is ours, we live it our way

p3yman_xl
15-07-2008, 14:55
آقا آموزشت حرف نداشت.
فقط اگه میشه یک عکس از این مبدل دو سر ماده برای vga بزار ببنیم چه شکلیه. میخوام بگیرم اما نمی دونم چه شکلیه.
ممنون.
----------------------------------------------------

سلام

ممنون

این هم عکس:

iranian_ boy
16-07-2008, 00:51
من کابل vga xbox قیمت کردم . یارو گفت 30000 تومان . جدا قیمتش اینقدر؟
------------------------------

p3yman_xl
16-07-2008, 12:00
من کابل vga xbox قیمت کردم . یارو گفت 30000 تومان . جدا قیمتش اینقدر؟
------------------------------

سلام

بله، قیمت همینه. ;)

iranian_ boy
16-07-2008, 13:33
در هر صورت مجبورم بگیرم چون فکر کنم می ارزه.

Masoud Pro
26-07-2008, 15:24
عزیزان مانیتوری هست که روی خودش پورت Hdmi داشته باشه و 360 رو با همین کابل به اون وصل کرد ؟
اگه هست کیفیتش به تلویزیون های 3 میلیونی می رسه یا نه ؟

p3yman_xl
26-07-2008, 17:11
عزیزان مانیتوری هست که روی خودش پورت Hdmi داشته باشه و 360 رو با همین کابل به اون وصل کرد ؟
اگه هست کیفیتش به تلویزیون های 3 میلیونی می رسه یا نه ؟

باید کابل hdmi مخصوص کنسول رو خریداری کرد. با کابل خود مانیتور نمیشه.
مسلما نه ، تلویزیون رو نمیشه با مانیتور مقایسه کرد ... رزولوشن 1920 در 1080 رو واقعا نمیشه با یک مانیتور 19 اینچی مقایسه کرد!

Milord
28-07-2008, 00:31
خیلی خوب بود.
.....

iranian_ boy
28-07-2008, 11:25
ولی من یک مانیتور sumsung wide گرفتم و xbox رو با کابل vga بش وصل کردم. خداییش حرف نداره . دیوونه کننده است.
کیفیتش حرف نداره.

p3yman_xl
28-07-2008, 11:44
ولی من یک مانیتور sumsung wide گرفتم و xbox رو با کابل vga بش وصل کردم. خداییش حرف نداره . دیوونه کننده است.
کیفیتش حرف نداره.

آره خب، کیفیت مانیتور هم حرف نداره. درسته صفحه یه کمی کوچیکه اما خیلی حال میده!
موفق باشی

iranian_ boy
28-07-2008, 20:15
ببخشید . منظورم lcd samsung wide 19 اینچ بود.خلاصه حرف نداره speaker 4500 w هم براش گرفتم خلاصه کامپیوتر و xbox رو پیش هم گذاشتم و به هم وصلشون کردم. خداییش از کار و زندگی افتادم.

CAPITAN MAC
28-07-2008, 21:32
ن می خواستم از کابل HDMI TO DVI استفاده کنم وان نبدیلی که تو پک ایت را هم هست را پیدا کردم ولی از انجایی که اسپیکر یک ورودی صدا بیشتر ندار ه باز هم احتیاج به مادگی یا تبدیلی خاصی هست؟ اگر هم میشود یک عکس یا تصویری ازن بزارید [/quote]

p3yman_xl
28-07-2008, 22:09
ن می خواستم از کابل HDMI TO DVI استفاده کنم وان نبدیلی که تو پک ایت را هم هست را پیدا کردم ولی از انجایی که اسپیکر یک ورودی صدا بیشتر ندار ه باز هم احتیاج به مادگی یا تبدیلی خاصی هست؟ اگر هم میشود یک عکس یا تصویری ازن بزارید

سلام
بله وجود داره ، باید یه مبدل 2 به 1 خریداری بکنید ... قیمتش هم گمونم 500 تومان باشه.

موفق باشید

sefroyek2007
26-08-2008, 19:11
سلام
خيلي خوشحالم كه تاپيك به اين خوبي رو پيدا كردم :20: قبلا فقط مي يومدم P30World تو فروما يه گشتي مي زدم و پست ها رو مي خوندم ولي بالاخره بعد از كلي وقت تصميم گرفتم عضو شم و پست بدم. فقط از الان بگم از اون آدمايي هستم كه خيلي سوال مي كنم:31: پس هميشه وقتي پستهاي منو مي خونيد بايد با حوصله باشيد.
خوب الانم 3 تا سوال داشتم:
1 . وقتي با vga مي خواي 360 رو به ماينتور وصل كني براي صداش اگه اسپيكرت اونقدر در پيت باشه كه فقط يه فيشه خروجي داشته باشه :31: وقتي 2 تا سيم صداي VGَA رو به تبديل 2 به 1 زدي بعدش بايد چيكار كني ؟؟ چون اونموقع 2 تا نري داري . خودم يه دو سه جايي گشتم دنبال تبديله تكي مادگي به مادگي گفتن نيست.
2 . براي اتصال 360 به مانيتور از اين كابل VGA استفاده كنيم بهتره يا كابلي HDMI to DVI ؟؟ كدوم كيفيتش بيشتره ؟؟؟ اصلا فرقي هم مي كنه؟؟
3 . (اين سوالم از 2 تاي قبلي خيلي مهم تره) . من مي خوام يه مانيتور LCD بنكيو بخرم (نگين چرا بنكيو چون دليلش يه خورده شخصيه اگه لازم شد بعدا مي گم:31:) حالا يه مدل خوب معرفي كنيد كه :بالاي 20" باشه(ترجيحا 22) ، وايد باشه ، ورودي DVI داشته باشه ، كنتراستش خوب باشه ، رزوليشن بالا باشه (بالاتر از 1360*768) ، زمان پاسخگويي هم پايين باشه ، بلندگو هم خودش داشته باشه ، در يك كلوم به درد 360 بخوره:20: مرسي فقط حواستون باشه گفتم بنكيو راستي بودجه هم فعلا روي دور و بر 300 حساب كنيد
پ . ن : اونايي كه مانيتور بنكيو دارن بيان بگن راضين يا نه مرسي

p3yman_xl
26-08-2008, 20:45
سلام
خيلي خوشحالم كه تاپيك به اين خوبي رو پيدا كردم :20: قبلا فقط مي يومدم P30World تو فروما يه گشتي مي زدم و پست ها رو مي خوندم ولي بالاخره بعد از كلي وقت تصميم گرفتم عضو شم و پست بدم. فقط از الان بگم از اون آدمايي هستم كه خيلي سوال مي كنم:31: پس هميشه وقتي پستهاي منو مي خونيد بايد با حوصله باشيد.
خوب الانم 3 تا سوال داشتم:
1 . وقتي با vga مي خواي 360 رو به ماينتور وصل كني براي صداش اگه اسپيكرت اونقدر در پيت باشه كه فقط يه فيشه خروجي داشته باشه :31: وقتي 2 تا سيم صداي VGَA رو به تبديل 2 به 1 زدي بعدش بايد چيكار كني ؟؟ چون اونموقع 2 تا نري داري . خودم يه دو سه جايي گشتم دنبال تبديله تكي مادگي به مادگي گفتن نيست.
2 . براي اتصال 360 به مانيتور از اين كابل VGA استفاده كنيم بهتره يا كابلي HDMI to DVI ؟؟ كدوم كيفيتش بيشتره ؟؟؟ اصلا فرقي هم مي كنه؟؟
3 . (اين سوالم از 2 تاي قبلي خيلي مهم تره) . من مي خوام يه مانيتور LCD بنكيو بخرم (نگين چرا بنكيو چون دليلش يه خورده شخصيه اگه لازم شد بعدا مي گم:31:) حالا يه مدل خوب معرفي كنيد كه :بالاي 20" باشه(ترجيحا 22) ، وايد باشه ، ورودي DVI داشته باشه ، كنتراستش خوب باشه ، رزوليشن بالا باشه (بالاتر از 1360*768) ، زمان پاسخگويي هم پايين باشه ، بلندگو هم خودش داشته باشه ، در يك كلوم به درد 360 بخوره:20: مرسي فقط حواستون باشه گفتم بنكيو راستي بودجه هم فعلا روي دور و بر 300 حساب كنيد
پ . ن : اونايي كه مانيتور بنكيو دارن بيان بگن راضين يا نه مرسي

سلام عزیز، خیلی خوش آمدی... شما هر چقدر میخوایی سوال بپرس، من اگه بلد باشم همه رو با حوصله جواب میدم.

1. خوب وقتی دو تا سیم یکی شد، کافیه اون سیم رو به پشت اسیپکر بزنید... این ورودی رو هم هی اسپیکر ها دارن چون اگه نداشته باشن به کامپیوتر هم نمیشه وصلشون کرد. پس کافیه همون کابل 2 تا یکی شده رو بزنید پشت اسپیکرتون.

2. بله دوست من، فرق میکنه. فرقشون در ریزولوشن یا وضوح تصویر هست. از کابل Vga معمولا برای مانیتورها ی قدیمی که Dvi ندارند استفاده میشه. البته مانیتورهای پیشرفته هم میتونن از vga استفاده کنن. من به شما همون vga رو پیشنهاد میکنم. نصب آسان و کیفیت خوب.

3. خوب، بن کیو مانیتور خیلی خوبیه. اگر مانیتور مخصوص بازی کردن میخوایید، من به شما BenQ FP93G رو پیشنهاد میکنم. این مانیتور نه تنها خصوصیات خیلی خوبی داره، بلکه بسیار مناسب برای بازی کردن هست. این مانیتور 19 اینچه، زمان پاسخگوییش هم 2 میلی ثانیه هست.
عکس این مانیتور:

یک مانیتور بن کیو دیگه هم هست که از بالایی حرفه ای تر و مسلماً گرون تره. جالبه که بدونی این مانیتور مخصوص برای کنسولهای Playsatation 3 و Xbox360 ساخته شده. اسمش BenQ G2400 هست. 24 اینچ، پشتیبانی کامل از 1080p . پورت HDMI هم داره.... اما یه ویژگی بد داره ..... قیمتش 600 دلاره!!
عکس این مانیتور :

موفق باشی :)

sefroyek2007
27-08-2008, 09:55
سلام عزیز، خیلی خوش آمدی... شما هر چقدر میخوایی سوال بپرس، من اگه بلد باشم همه رو با حوصله جواب میدم.

1. خوب وقتی دو تا سیم یکی شد، کافیه اون سیم رو به پشت اسیپکر بزنید... این ورودی رو هم هی اسپیکر ها دارن چون اگه نداشته باشن به کامپیوتر هم نمیشه وصلشون کرد. پس کافیه همون کابل 2 تا یکی شده رو بزنید پشت اسپیکرتون.

2. بله دوست من، فرق میکنه. فرقشون در ریزولوشن یا وضوح تصویر هست. از کابل Vga معمولا برای مانیتورها ی قدیمی که Dvi ندارند استفاده میشه. البته مانیتورهای پیشرفته هم میتونن از vga استفاده کنن. من به شما همون vga رو پیشنهاد میکنم. نصب آسان و کیفیت خوب.

3. خوب، بن کیو مانیتور خیلی خوبیه. اگر مانیتور مخصوص بازی کردن میخوایید، من به شما BenQ FP93G رو پیشنهاد میکنم. این مانیتور نه تنها خصوصیات خیلی خوبی داره، بلکه بسیار مناسب برای بازی کردن هست. این مانیتور 19 اینچه، زمان پاسخگوییش هم 2 میلی ثانیه هست.
عکس این مانیتور:

یک مانیتور بن کیو دیگه هم هست که از بالایی حرفه ای تر و مسلماً گرون تره. جالبه که بدونی این مانیتور مخصوص برای کنسولهای Playsatation 3 و Xbox360 ساخته شده. اسمش BenQ G2400 هست. 24 اینچ، پشتیبانی کامل از 1080p . پورت HDMI هم داره.... اما یه ویژگی بد داره ..... قیمتش 600 دلاره!!
عکس این مانیتور :

موفق باشی :)
خيلي ممنون كه جواب سوالامو دادين ولي:
1. خوبه من اين همه توضيح دادما ولي فكر كنم خوب توضيح ندادم كه شما درست نفهميدي:41: خوب وقتي دوتا يكي شد ما يك فيش نري داريم درسته . بعد از پشت اسپيكرهاي من سيمش ساف اومده بيرون يعني هيچ جاي ورودي نداره فقط اون سيمي كه ازش اومده بيرون يه نري هست كه مي خوره پشت كيس حالا ما دوتا نري داريم يكي مال اسپيكر يكي هم ماله همون دوتا فيش كه يكيش كرديم من اين دوتا نري رو چجوري بزنم بهم.
2. بازم من نفهميدم كدومش كيفيتش بشتره شما يك كلوم بگو DVi يا VGA مرسي
3. من بدبخت اين همه مشخصات دادم يعني يه مانتيور كه به درد ما بخوره توليد نشده :31: اولي كه شما معرفي كردي اصالا تو سايت خود بنكيو نيست :31: جاهاي ديگه هم كه ديدم مشخصاتشو اول اينكه 19 اينچه و من بالاي اين مي خواستم تازه زمان پاسخگوييشم 2 نيست و 6 ms هست
دومي هم كه اصل گرونيش به خاطر همون ورودي HDMI كه همونطور كه خودت گفتي قيمتش بالا هست و به درد من نمي خوره البته من مشخصات ديگشم نيگاه كردم خيلي خوب نيست هم كنتراستش پايينه هم برايتنسش

دوستان ديگه اگه مي تونن كمك كنند
پ.ن. : فكر كنم يه تاپيك مخصوص خريد مانيتور بزنيم بهتر باشه من كه نمي تونم دوستان ديگه زحمتشو بكشن

p3yman_xl
27-08-2008, 18:00
خيلي ممنون كه جواب سوالامو دادين ولي:
1. خوبه من اين همه توضيح دادما ولي فكر كنم خوب توضيح ندادم كه شما درست نفهميدي:41: خوب وقتي دوتا يكي شد ما يك فيش نري داريم درسته . بعد از پشت اسپيكرهاي من سيمش ساف اومده بيرون يعني هيچ جاي ورودي نداره فقط اون سيمي كه ازش اومده بيرون يه نري هست كه مي خوره پشت كيس حالا ما دوتا نري داريم يكي مال اسپيكر يكي هم ماله همون دوتا فيش كه يكيش كرديم من اين دوتا نري رو چجوري بزنم بهم.
2. بازم من نفهميدم كدومش كيفيتش بشتره شما يك كلوم بگو DVi يا VGA مرسي
3. من بدبخت اين همه مشخصات دادم يعني يه مانتيور كه به درد ما بخوره توليد نشده :31: اولي كه شما معرفي كردي اصالا تو سايت خود بنكيو نيست :31: جاهاي ديگه هم كه ديدم مشخصاتشو اول اينكه 19 اينچه و من بالاي اين مي خواستم تازه زمان پاسخگوييشم 2 نيست و 6 ms هست
دومي هم كه اصل گرونيش به خاطر همون ورودي HDMI كه همونطور كه خودت گفتي قيمتش بالا هست و به درد من نمي خوره البته من مشخصات ديگشم نيگاه كردم خيلي خوب نيست هم كنتراستش پايينه هم برايتنسش

دوستان ديگه اگه مي تونن كمك كنند
پ.ن. : فكر كنم يه تاپيك مخصوص خريد مانيتور بزنيم بهتر باشه من كه نمي تونم دوستان ديگه زحمتشو بكشن

بله، بنده درست متوجه نشدم، والا شما باید سیستم صوتی کامپیوترتون رو به کل عضو کنید! چون اینطور که میگید، ورودی سیم رو نداره، پس فکر میکنم بهترین راه همین باشه.
نمیدونم کجاش رو شفاف توضیح ندادم که میگید نفهمیدم ... اما بنده گفتم این فاکتور به مانیتور بستگی داره؛ اگر مانیتوری دارید که از DVI پشتیبانی میکنه، خوب این بهتره، اما اگر مانیتور شما قابلیت پشتیبانی از DVI رو نداره پس طبیعتا همون VGA عالیه. شما همون vga رو بگیری خوبه به نظرم.

باز هم اشکال از بنده نیست ... شما گفتی " مانیتور مخصوص بازی میخوام " ..... درسته؟ خوب بنده هم 2 مدل از بهترین مانیتورهای بن کیو رو معرفی کردم به شما. اگه از مانیتور خوشتون نیومده تقصیر بنده نیست. بهتره دنبال یک برند بهتر باشد. مثل سامسونگ .... . واقعا 2 میلی ثانیه با 6 میلی ثانیه تفاوت چندانی نداره.

موفق باشید

sefroyek2007
27-08-2008, 20:39
بله، بنده درست متوجه نشدم، والا شما باید سیستم صوتی کامپیوترتون رو به کل عضو کنید! چون اینطور که میگید، ورودی سیم رو نداره، پس فکر میکنم بهترین راه همین باشه.
نمیدونم کجاش رو شفاف توضیح ندادم که میگید نفهمیدم ... اما بنده گفتم این فاکتور به مانیتور بستگی داره؛ اگر مانیتوری دارید که از DVI پشتیبانی میکنه، خوب این بهتره، اما اگر مانیتور شما قابلیت پشتیبانی از DVI رو نداره پس طبیعتا همون VGA عالیه. شما همون vga رو بگیری خوبه به نظرم.

باز هم اشکال از بنده نیست ... شما گفتی " مانیتور مخصوص بازی میخوام " ..... درسته؟ خوب بنده هم 2 مدل از بهترین مانیتورهای بن کیو رو معرفی کردم به شما. اگه از مانیتور خوشتون نیومده تقصیر بنده نیست. بهتره دنبال یک برند بهتر باشد. مثل سامسونگ .... . واقعا 2 میلی ثانیه با 6 میلی ثانیه تفاوت چندانی نداره.

موفق باشید
باز هم ممنون فكر مي كنم حق با شما باشد چون اسپيكر ها ماله دوره بچگي هاي هيتلره :31:
اين يكي هم فهميدم كه اگه يه LCD دارم كه DVi داره بهتره از پورت DVI استفاده كنم مرسي
والا من از مانيتورهايي كه معرفي كرده بودي بدم نيومد فقط من نگفتم مانيتور مخصوص بازي مي خوام دو خط مشخصات نوشتم گفتم مانيتور بنكيو هست كه همه ي اين مشخصات رو داشته باشه كه من بخرم يا نه. و صد البته سامسونگ توي LCD از بقيه جلوتره . در مورد ميلي ثانيه هم منظورم اين نبود كه 2 با 6 خيلي فرق داره ولي شما نوشته بودي 2 هست بعدي من رفتم نيگا كردم ديدم 2 نيست 6 هست :20: بيشتر قصد اصلاح اشتباه شما بود به هر حال من مشخصات مانيتوري كه مي خواستم دادم يه بنده خدايي برام خوبشو پيدا كنه بهم بگه اگه خواستم بگم بگيره ( بي خيال اين قضيه خيلي پيچيدس)
حالا يه سوال فني ديگه ممون مي شم اگه جواب بدي
اگه من 360 رو با كابل HDMI to DVI به مانيتور اسپيكر دار وصل كنم صدا از مانيتور پخش مي شه يا اينكه بايد به اسپيكر جدا وصل كنم ؟ و اگه بايد به اسپيكر جدا وصل كنم به فرض اينكه سيستم صوتي ماله دوره هيتلر نباشه چجوري بايد صدا بگيرم؟؟
به خاطر جواب سوالاي قبلم باز هم تشكر مي كنم

choory
27-08-2008, 21:19
باز هم ممنون فكر مي كنم حق با شما باشد چون اسپيكر ها ماله دوره بچگي هاي هيتلره :31:
اين يكي هم فهميدم كه اگه يه lcd دارم كه dvi داره بهتره از پورت dvi استفاده كنم مرسي
والا من از مانيتورهايي كه معرفي كرده بودي بدم نيومد فقط من نگفتم مانيتور مخصوص بازي مي خوام دو خط مشخصات نوشتم گفتم مانيتور بنكيو هست كه همه ي اين مشخصات رو داشته باشه كه من بخرم يا نه. و صد البته سامسونگ توي lcd از بقيه جلوتره . در مورد ميلي ثانيه هم منظورم اين نبود كه 2 با 6 خيلي فرق داره ولي شما نوشته بودي 2 هست بعدي من رفتم نيگا كردم ديدم 2 نيست 6 هست :20: بيشتر قصد اصلاح اشتباه شما بود به هر حال من مشخصات مانيتوري كه مي خواستم دادم يه بنده خدايي برام خوبشو پيدا كنه بهم بگه اگه خواستم بگم بگيره ( بي خيال اين قضيه خيلي پيچيدس)
حالا يه سوال فني ديگه ممون مي شم اگه جواب بدي
اگه من 360 رو با كابل hdmi to dvi به مانيتور اسپيكر دار وصل كنم صدا از مانيتور پخش مي شه يا اينكه بايد به اسپيكر جدا وصل كنم ؟ و اگه بايد به اسپيكر جدا وصل كنم به فرض اينكه سيستم صوتي ماله دوره هيتلر نباشه چجوري بايد صدا بگيرم؟؟
به خاطر جواب سوالاي قبلم باز هم تشكر مي كنم

شما به راحتی با خرید دو فیش مادگی و مقداری سیم میتونی خودت یک تبدیل مادگی به مادگی درست کنی.فقط باید یکم لحیم کاری بلد باشی.اگه هم بلد نیستی میتونی بدی یک نفر که بلده برات انجام بده.

آرشین
22-11-2008, 20:34
سلام
دوستان من همه لوازم کامپیوتری ها و الکتریکی ها رو گشتم
ولی مبدل دو سر ماده vga پیدا نشد !
لطفا آدرس بدید

Smafias
29-11-2008, 18:49
دوستان من همه لوازم کامپیوتری ها و الکتریکی ها رو گشتم
ولی مبدل دو سر ماده vga پیدا نشد !
لطفا آدرس بدی
سلام!

تشریف ببرید پایتخت اونجا داره.
فکر کنم طبقه های پایینش بود -- پره از این چیزا!!

rezayusef
07-12-2008, 18:14
سلام
یک سوال اگرx360 با HDMI to DVI به مانیتور وصل کنم صدا از کجا در میاد ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا چه جوری؟؟؟؟؟؟؟
به غیر از کابل optical راه دیگه ای نداره آخه اسپیکر های دارای این ورودی کمی گرون هستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا توضیح کامل چون در این باره کم اطلاع هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ..... اگه ممکنه باعکس
متشکرم

gigaman2007
03-01-2009, 15:20
سلام. اگه ممکنه فرق کابل hdmi با کابلهای معمولی رو یگین چیه.
ممنون:40:

HoJJaT_007
03-01-2009, 15:37
سلام .

مثلا اگه مونیتور من یه پورت باشه میتونم دو شاخه بکنمش ؟!

منظورم اینه که مثلا مثل مبدل یه چیزی وصل کنم به پشتش با یه سوییچ و از یه طرف vga خودمو وصل کنم و از یه طرفم کنسول !؟

میشه یه عکس دقیق از اتصالات بذارید ؟ من گیج شدم !

Terova
03-01-2009, 16:35
سلام. اگه ممکنه فرق کابل hdmi با کابلهای معمولی رو یگین چیه.
ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
شما با کابل HDMI میتونید تا 1080P تصور بگیرید .. که بالاترین هست.. ولی با کابل های 6 فیشی (Component) که تو پک پریمویم و الیت هست تا 1080I بیشتر تصویر نمیده..

و با کابل های 3 فیشی (Composite) که تو پک آرکد هست تا 720P بیشتر تصور نمیده..

نتیجه میگیرم که کابل HDMI برای TVهای که تا 1080P هستند به درد میخوره و یا مانیتور های که پورت DVI داشته باشه..

مثلا اگه مونیتور من یه پورت باشه میتونم دو شاخه بکنمش ؟!

منظورم اینه که مثلا مثل مبدل یه چیزی وصل کنم به پشتش با یه سوییچ و از یه طرف vga خودمو وصل کنم و از یه طرفم کنسول !؟

میشه یه عکس دقیق از اتصالات بذارید ؟ من گیج شدم ! تا اونجا که من میدونم نمیشه اینکارو کرد و باد جدا از هم استفاده کنی ولی مطمئن نیستم

ک سوال اگرx360 با HDMI to DVI به مانیتور وصل کنم صدا از کجا در میاد ؟؟؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اصلا چه جوری؟؟؟؟؟؟؟
به غیر از کابل optical راه دیگه ای نداره آخه اسپیکر های دارای این ورودی کمی گرون هستن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا توضیح کامل چون در این باره کم اطلاع هستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ..... اگه ممکنه باعکس
متشکرم برای این کار باید یک کابل Audio Adapter بگری به همراه یک سیمی که از اسپیکر به این کابل متصل بشه..

Audio Adapter

HoJJaT_007
04-01-2009, 11:08
سلام .

میتونید اتصالات به مونیتور رو یه عکس بذارید ؟ یا اینطوری :

کنسول > سیم > مونیتور

(البته این مثال بود !)

amir1373
16-01-2009, 16:26
مبدل دو-سر ماده چيه من اصلا نفهميدم چيه مانيتور من lg 505e هست 15 اينچه و 1024,768 هست آيا ميشه بهش 360 و ps3 وصل كرد در ضمن كيفيتش از tv 21 اينچ سامسونگ بيشتره يا نه و ميشه 360 رو به مانيتور خالي يعني بدون سيستم وصل كرد يا نه

ببخشيد يه كم زياد شد

iranian_ boy
17-01-2009, 12:19
مبدل دو-سر ماده چيه من اصلا نفهميدم چيهمنظور مبدلیه که بشه هم سیم مانیتور و هم سیم 360 رو بهش وصل کرد درواقه یهسرشو میزنی به سیم 360 و سر دیگش رو میزنی به سیم مانیتور.

مانيتور من lg 505e هست 15 اينچه و 1024,768 هست آيا ميشه بهش 360 و ps3 وصل كرد در ضمن كيفيتش از tv 21 اينچ سامسونگ بيشتره يا نهبله میشه ps3 و 360 رو بهش وصل کرد.اگر تلویزیونت lcd باشه که فکر نمیکنم باشه در اون صورت کیفیت تلویزیونت بهتره تا مانیتور چون هر چی باشه تلویزیون lcd و hd ساپورت میکنه. اما اگر تلویزیونت lcd نباشه اونوقت در مقایسه با مانیتورت مسلما مانیتورت بهتره. در ضمن اگر مانیتورت lcd باشه (مثلا bw2032 samsung یا lg کلا از این جدیدا) کیفیتش در مقایسه با تلویزیون lcd هیچ تفاوتی نمیکه و هر دو کیفتشون عالیه هم تلویزیون lcd هم مانیتور lcd.در ضمن اگر خواستی مانیتور بخری کنتراستش پایینتر از 2000 نباشه . آخه بهتره.

ميشه 360 رو به مانيتور خالي يعني بدون سيستم وصل كرد يا نهمنظورت از بدون سیم چیه؟ اکثر مانیتور lcd های جدید کابلشون جداست برا همین دیگه نیاز به تبدیل نداری فقط کافی سیم vga که از 360 میاد رو بزنی پشت مانیتور. اما مانیتور های قدیمی چون سیم vga شون از پشت مانیتور جدا نمیشه برا همین لازم که از مبدل دو سر ماده استفاده کنی.
موفق باسید.

raminxxx
31-01-2009, 11:36
با سلام خدمت همه اساتید
بنده مدتی پیش یه کابل vga برای 360 خریدم حالا که مستقیم به وسیله کابل به پشت مانیتور وصلش میکنم روی مانیتور تصویر بالا نمیاد یعنی تصویر سیاه است وهی مانیتور ریست میشه مانیتورمم LCD ال جی مدل L1520B هسته و 15 اینچ و حداکثر وضوح 768*1024 هسته لطفا کمک کنید.
خودم فکر میکنم وضوح بالایه که ریست میشه چون توبازی کرایسیس تنظیم کردم روی وضوح بالا و تصویر سیاه شد حالا نمیدونم چه جوری باید روی 768*1024 تنظیمش کنم
در ضمن با وصل کردن کابل vga به دو سر ماده هم همین مشکلو دارم کمممممممممممممممممممک کور شدم.

Terova
31-01-2009, 13:26
با سلام خدمت همه اساتید
بنده مدتی پیش یه کابل vga برای 360 خریدم حالا که مستقیم به وسیله کابل به پشت مانیتور وصلش میکنم روی مانیتور تصویر بالا نمیاد یعنی تصویر سیاه است وهی مانیتور ریست میشه مانیتورمم lcd ال جی مدل l1520b هسته و 15 اینچ و حداکثر وضوح 768*1024 هسته لطفا کمک کنید.
خودم فکر میکنم وضوح بالایه که ریست میشه چون توبازی کرایسیس تنظیم کردم روی وضوح بالا و تصویر سیاه شد حالا نمیدونم چه جوری باید روی 768*1024 تنظیمش کنم
در ضمن با وصل کردن کابل vga به دو سر ماده هم همین مشکلو دارم کمممممممممممممممممممک کور شدم.

نباید مشکلی باشه چون vga تا 720p بیشتر نمیکشه..!!

شما یک بار دستگاه رو روی tv نصب کن و رزولیشن اون رو به زیر 720p تنظیم کن و بعد اونو به مانیتور وصل کن و تنظیمشو درست کن..

بلدی که چه جوری وضوح رزولیشن رو تو xbox تنظیم کنی..؟

raminxxx
31-01-2009, 15:53
نباید مشکلی باشه چون vga تا 720p بیشتر نمیکشه..!!

شما یک بار دستگاه رو روی tv نصب کن و رزولیشن اون رو به زیر 720p تنظیم کن و بعد اونو به مانیتور وصل کن و تنظیمشو درست کن..

بلدی که چه جوری وضوح رزولیشن رو تو xbox تنظیم کنی..؟

شرمنده بنده خیلی وارد نیستم لطفا دقیق تر توضیح بدین

Terova
01-02-2009, 11:22
شرمنده بنده خیلی وارد نیستم لطفا دقیق تر توضیح بدین

از توی داشبورد میری تو قسمت system و بعد هم consol seting رو انتخاب مکنی.. و بعد گزینه disply رو میزنی.. حالا اینجا میتونی تغیراتی تو رزولیشن دستگاه ایجاد بدی..

Ami R 940
04-02-2009, 00:19
سلام

ممنون

این هم عکس:

سلام دوست عزیز

یه سوالی داشتم من لپ تاپ دارم ال سی دی فوق العاده ای داره نسبتا .این خروجی در لپ تاپم هست و نیازی به خریدش ندارم. الان چی کار مونده که باید انجام بدم فقط ؟ یا چون لپ تاپ این خروجی رو داره بازم باید خرید ؟! اطلاعات تکیمیلی رو خواهشا بگید . رو لپ تاپ که مشکلی نداره نشون بده تصور رو.

تشکر .

p3yman_xl
04-02-2009, 13:31
سلام دوست عزیز

یه سوالی داشتم من لپ تاپ دارم ال سی دی فوق العاده ای داره نسبتا .این خروجی در لپ تاپم هست و نیازی به خریدش ندارم. الان چی کار مونده که باید انجام بدم فقط ؟ یا چون لپ تاپ این خروجی رو داره بازم باید خرید ؟! اطلاعات تکیمیلی رو خواهشا بگید . رو لپ تاپ که مشکلی نداره نشون بده تصور رو.

تشکر .

سلام
خوب فکر میکنم شما باید کابل VGA رو خریداری بکنید برای این کار. البته اگر لپ تاپ شما و دستگاهتون خروجی hdmi داشته باشه، میتونید از کابل hdmi استفاده بکنید...

gigaman2007
06-02-2009, 13:36
سلام. توی نسخه آرکید کابل hdmi وجود نداره . البته اینطور که من شنیدم. آیا میشه براش hdmi تهیه کرد و سازگاری داره با این کابل و اگه تهیه کردیم تصاویر رو با 1080p می ده ؟

p3yman_xl
06-02-2009, 15:14
سلام. توی نسخه آرکید کابل hdmi وجود نداره . البته اینطور که من شنیدم. آیا میشه براش hdmi تهیه کرد و سازگاری داره با این کابل و اگه تهیه کردیم تصاویر رو با 1080p می ده ؟

بله، کنسول آرکید پورت hdmi داره اما کابل رو نداره.. بله میشه خرید و اگه تلویزیون hd و دارای 1080p واقعی باشه اونوقت میشه کیفیت تصویر دلخواه رو بدست آورد.
موفق باشید

samadsalehi
10-03-2009, 15:12
با سلام خدمت دوستان گرامی میخواستم اگه امکانش باشه تصاویر کابلها چه vga وچه hdmi رو وروش اتصالش رو برامو ن بزارین با تشکر.

SamGun
31-03-2009, 15:05
عالی بود خدا میدونه که 1 هفته ی تموم دنباله این آموزش میگشتم

samadsalehi
10-04-2009, 03:35
با سلام خدمت دوستان من یک عدد کابل HTMI to DVI گرفتم ولی وقتی میزنم به مانیتور کار نمیکنه مانیتورمم XEROX 19w هستش

SAMOUL
11-04-2009, 21:01
سلام میخوستم بدونم کیفیت رو مانیتور crt LG 775E چطوره؟

SamGun
16-04-2009, 23:55
سلام میخوستم بدونم کیفیت رو مانیتور crt LG 775E چطوره؟

اگه فلت باشه خوبه ولی هیچی مثل samsung T220 LCD نمیشه کیفیت تو این lcd مثل یه HD TV هست.
در کل میشه گفت در مانیتور های crt کیفیت (تقریبا) یکسان هست ولی در LCD ها ممکنه خیلی فرق داشته باشه

shayan3785
05-05-2009, 12:22
با سلام:
ببخشید شاید چیزی که میخوام بپرسم تکراری باشه ولی خوب چون نمیدونم میگم: من یه مانیتور lg 194wt نقره ای 19 اینچ دارم چه جوری اونو به ایکس باکس وصل کنم که نهایت کیفیت رو به من بده ؟ آیا این مانیتور dvi داره ؟ صدا رو چه جوری بگیرم ؟ اگه باید کابلی بخرم لطفا اسم اونها رو هم به من بگید .

Terova
05-05-2009, 22:16
با سلام:
ببخشید شاید چیزی که میخوام بپرسم تکراری باشه ولی خوب چون نمیدونم میگم: من یه مانیتور lg 194wt نقره ای 19 اینچ دارم چه جوری اونو به ایکس باکس وصل کنم که نهایت کیفیت رو به من بده ؟ آیا این مانیتور dvi داره ؟ صدا رو چه جوری بگیرم ؟ اگه باید کابلی بخرم لطفا اسم اونها رو هم به من بگید .

فکر نکنم DVI داشته باشه.. اگرمانیتورت این فیش رو بخوره DVI هست.. که مال شما باید نداشته باشه..

و اگر این فیش رو بخوره VGA هست

در صورت VGA بودن شما تا کیفیت 720P میتونید بگیرد..

برای تصویر باید کابل VGA بگیری

برای صدا هم یک تبدیل ساده نیاز هست..

Hunter lord
15-05-2009, 13:13
این روش به طور مستقیمه یا نه . ( منظور اینه که باید کیس رو هم روشن کنیم تا صفحه را نشان بده یا به مانیتور مستقیم وصل میشه .)

iranian_ boy
16-05-2009, 11:47
این روش به طور مستقیمه یا نه . ( منظور اینه که باید کیس رو هم روشن کنیم تا صفحه را نشان بده یا به مانیتور مستقیم وصل میشه .)
نه دوست عزیز نمیخواد کیس رو روشن کنی. بطور مستقیم.
یک سر فیشی که میخری میخوره به xbox یک سر دیگشم میخوره به مانیتورت. او دو تا کابل هم که مال صداست که اونا هم میزنی به اسپیکر.

1987msb
18-05-2009, 11:45
فکر نکنم DVI داشته باشه.. اگرمانیتورت این فیش رو بخوره DVI هست.. که مال شما باید نداشته باشه..

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدو اگر این فیش رو بخوره VGA هست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر صورت VGA بودن شما تا کیفیت 720P میتونید بگیرد..

برای تصویر باید کابل VGA بگیری

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدبرای صدا هم یک تبدیل ساده نیاز هست..

من كه شنيده بودم اگه 360 رو به مونيتور وصل كرد ميشه با كيفيت HD‌ تصوير گرفت؟:31:

Hunter lord
18-05-2009, 13:48
ببخشید دوستان من یک ذره گیج شدم من کل صفحه ها رو خوندم ولی بازم نفهمیدم :41:

در صورتی که LCD قابلیت وصل شدن hdmi رو داشته باشه چه چیزیش با VGA فرق داره . ( روش نصب )
اگر کابل VGA ما قابلیت جدا شدن از پشت LCD را داشته باشه نیاز به این کارا باز داره ؟؟؟
یک LCD خوب معرفی می کنید ؟؟؟

فروشنده بمن گفت که Hdmi به dvi می خوای یا ... من نفهمیدم چی می گه یه ذره توضیح می دید .:46:

AprilFool
18-05-2009, 14:11
اگر مانیتور شما ورودی HDMI داشته باشه اون وقت می تونین کنسول را با HDMI کابل به xbox وصل کنید (حدود 7 تومن) که اطلاعات صوت و تصویر به صورت دیجیتال به مانیتور فرستاده میشه . این کابل با کابلی که رو کنسول هست فرق داره و یه سر بیشتر نداره واسه صدا و تصویر
اگر کابل VGA شما رو بشه جدا کرد دیگه تبدیل دوسز مادگی نمی خواد بگیرید و فقط یه کابل VGA xbox360 می خرید
تبدیل HDMI -VGA رو اکثر کارت گرافیک های جدید هست و واسه وصل کردن خروجی HDMI کارت گرافیک به VGA مانیتور های CRT استفاده میشه . شما اگر مانیتوری دارید که ورودی VGA فقط داره lمی تونید از این تبدیل استفاده کنید تا یه ورودی HDMI داشته باشین

بهتر یه مانیتور 16:9 بخرید با کنتراست بالا و response time زیر 5 ms

مثل LG 2261v یا w

البته بهتر واسه این کار از بخش سخت افزار کمک بگیرید اطلاعاتشوت به روزه

NAVIDI همکار محترم رضایت دادن ? حالا زبونتو بکون تو

Hunter lord
18-05-2009, 15:53
ممنون و متشکر از AprilFool

فقط یک سوال

کابل HDMI آیا نیاز به تبدیل داره ؟ ؟ ؟ و چجوری به مانیتور وصل می شه .

ببخشید خستتون کردم .

choory
18-05-2009, 16:09
ممنون و متشکر از AprilFool

فقط یک سوال

کابل HDMI آیا نیاز به تبدیل داره ؟ ؟ ؟ و چجوری به مانیتور وصل می شه .

ببخشید خستتون کردم .

بعضی از مانیتور ها دارای ورودی hdmi هستند که به راحتی کابل را به مانیتور وصل کنید.

بعضی از مانیتور ها فاقد این پورت هستند و باید از یک تبدیل hdmi به dvi استفاده کنید.

یا مستقیم از یک کابل که یک سرش hdmi هست و سر دیگش dvi استفاده کنی.

البته باید مانیتوری که استفاده میکنی دارای ورودی dvi باشه.

P A R S A
24-05-2009, 13:47
بالاخره ما نفهمیدیم چی شد...من شرایط رو توضیح می دم شما لطفا راهنمایی کنید:

مانیتور LG L206 WTQ از نوع 20 اینچ واید یا رزولوشن 1050*1680 با ورودی VGA و DVI و نسبت تصویر 4:3 و پاسخگویی تصویر 2 میلی ثانیه...کابل های VGA و DVI یش هم از اتصال دائمی با مانیتور نداره یعنی قابلیت جداشدن و اتصال یه کابل دیگه به مانیتور هست!
ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــ
اسپیکر میکرولب سری لکسوس 2.1 تیکه که باند راست و چپ جدا میشه از پشت ساب ووفر. (پورتش مثل مال تلویزیون هست...یکی برای راست و یکی برای چپ)
میشه از پورت VGA برای کامپیوتر و از پورت DVI برای کنسول استفاده کنم یا برعکس ... که برای هر دفعه بازی کردن یا نشستن پای کامپیوتر احتیاجی به تعویض کابل و ... نباشه!؟

Terova
25-05-2009, 00:56
من باید چی کار کنم قیمت کدوم رو باید بدم..

شما برای اتصال مانیتور به کنسول بهتره که یک کابل HDMI TO DVI تهیه کنید که تصویرش خیلی از کابل VGA بهتره..

اگر با PC بازی نمیکنید که همون کابل VGA کفایت میده..

P A R S A
25-05-2009, 10:28

قیمت این دوتا چقدره؟
در این حالت صدا چی میشه!؟

P A R S A
29-05-2009, 11:33
خبری نیست !؟
خوهشا یه نگاهی به پست 99 و 101 بندازید

dreamer121
09-06-2009, 17:18
بچه ها ببخشید نمی دونم سوال من به تاپیک مربوط هست یا نه یا اینکه قبلا جواب داده شده.
من می خوام ایکس باکس 360 پرمیوم رو به تلویزیون ال سی دی وصل کنم. حالا سوال:
1.با ای کابلی که 6 سیم داره و روی خود کنسول بوده(کامپوننت) می شه این کار رو کرد؟ اگه آره چگونگی وصل فیش ها رو توضیح میدید؟
2.اگه نیازه که کابلی بخرم چه کابلی و چطوری باید وصل بشه؟ (تلویزیون سونی 32 اینچ وی 400)

ببخشید اگه مبتدیانه بود!

choory
09-06-2009, 17:52
بچه ها ببخشید نمی دونم سوال من به تاپیک مربوط هست یا نه یا اینکه قبلا جواب داده شده.
من می خوام ایکس باکس 360 پرمیوم رو به تلویزیون ال سی دی وصل کنم. حالا سوال:
1.با ای کابلی که 6 سیم داره و روی خود کنسول بوده(کامپوننت) می شه این کار رو کرد؟ اگه آره چگونگی وصل فیش ها رو توضیح میدید؟
2.اگه نیازه که کابلی بخرم چه کابلی و چطوری باید وصل بشه؟ (تلویزیون سونی 32 اینچ وی 400)

ببخشید اگه مبتدیانه بود!

سلام
اگر tv شما ورودی همان کامپوننت را داره به راحتی میتونی به tv وصل کنی.(کافی هست کابل را پشت کنسول وصل کنی و اون سر کابل را هم به پشت tv بزنی.هر رنگ سر جای خودش)

اینطور که من سرچ کردم و دیدم tv شما دارای 3 ورودی HDMI هست.
شما میتونی به راحتی کنسول خودتون را با این کابل HDMI به tV وصل کنید و از حداکثر کیفیت استفاده کنید.

این کابل به شکل زیر هست و قیمت ها از 10 شروع میشه تا فکر کنم 30-40 تومن.بستگی به کیفیت کابل

یک سر کابل را به پشت کنسول قسمتی که مشخص کردم وصل میکنی.

و یک سر دیگه هم به پشت tv که یک پورت هست شکل همین بالایی.

اگر سینمای خانوادگی هم دارید ابتدا کابل را بزن به ورودی hdmi سینمای خانوادگی سپس خروجی hdmi سینمای خانوادگی را وصل کن به tv

dreamer121
17-06-2009, 22:44
سلام

اسم این تبدیل چیه و از کجا میشه خرید؟
file:///C:/Users/Mojtaba/AppData/Local/Temp/moz-screenshot-2.jpg

سلام

نمیدونم چرا عسکی که گذاشتم نیومد!!
به هر حال همون تبدیل دو به یک صوتی که به پشت اسپیکر وصل می شه منظورمه

DANET
22-06-2009, 15:41
یه سوال داشتم
من برای وصل کردن PS3 به مانیتوری که DVI نداره مشکل دارم
با این VGA BOX ها کارم را میافته یا برم یه DVI با تبدیل VGA بگیرم ؟
برا صداش چی کار کنم(این اگه میشه خیلی کامل توضیح دهید
اگه تاپیکی در این باره هست بگید
ممنون

ShayaN3K
22-06-2009, 16:51
یکی قیمت کابل HDMI رو با بهترین کیفت میگه.

میخوام از پشت شهرداری بخرم .

DANET
22-06-2009, 17:20
قیمت سونی 1.8 متری 35 تومنه

SamGun
23-06-2009, 00:17
سلام

نمیدونم چرا عسکی که گذاشتم نیومد!!
به هر حال همون تبدیل دو به یک صوتی که به پشت اسپیکر وصل می شه منظورمه

واسه اینکه شما اول باید عکستو تو یه سایت آپلود عکس آپ کنی و بعد لینکشو واسه بقیه بزاری .
نه اینکه یه فایل از تو کامپیوترت رو لینک کنی واسه سایت !!!!

SamGun
23-06-2009, 11:41
یه سوال داشتم
من برای وصل کردن PS3 به مانیتوری که DVI نداره مشکل دارم
با این VGA BOX ها کارم را میافته یا برم یه DVI با تبدیل VGA بگیرم ؟
برا صداش چی کار کنم(این اگه میشه خیلی کامل توضیح دهید
اگه تاپیکی در این باره هست بگید
ممنون

اول از همه عضویتتون رو تو انجمن تبریک میگم.
دوم اینکه VGA Box فقط مخصوص Xbox 360 هست و برای دستگاه دیگری نمیشه استفاده کرد.
اگه توجه به دو سر فیش بکنید میبینید که در PS3 هیچ جایی برای متصل کردن اون وجود نداره

شما برای PS3 میتونی از کابل زیر استفاده کنی :

یا از این:

DANET
23-06-2009, 12:53
منظور من از vga box اینه که کابل کامپیوتر به جای اینکه بر پشت کامپیوتر به خوره به این دستگاه و بعد کابل های av دستگاه به خوره به vga box .

SamGun
23-06-2009, 16:57
جان !!!!!!!؟؟؟؟؟:22:

mac_world
23-06-2009, 17:37
سلام خسته نباشید متاسفانه مشکلی برای تلویزیون ما بوجود اومد و من دیگه نمیتونم از اون استفاده کنم من یه تلویزیون دیگه از این goldstar های قدیمی دارم حالا برای اتصال 360 به اون باید چیکار کنم و چی بخرم؟؟؟

choory
23-06-2009, 17:52
سلام خسته نباشید متاسفانه مشکلی برای تلویزیون ما بوجود اومد و من دیگه نمیتونم از اون استفاده کنم من یه تلویزیون دیگه از این goldstar های قدیمی دارم حالا برای اتصال 360 به اون باید چیکار کنم و چی بخرم؟؟؟

سلام ممنون
میشه لطف کنی بگی این تلویزیون شما چه پورت هایی داره؟

mac_world
24-06-2009, 11:30
یه جای آنتن داره که هیچی
دسته راستش 4 تا سوراخ هست دوتا سفید دوتا زرد(سفید ها زیر هم زردها هم زیره هم)

choory
24-06-2009, 12:06
یه جای آنتن داره که هیچی
دسته راستش 4 تا سوراخ هست دوتا سفید دوتا زرد(سفید ها زیر هم زردها هم زیره هم)

tv شما یک ورودی RF (آنتن داره)
و فکر کنم 2 ورودی تصویر(فیش های زرد رنگ) و 2 ورودی صدا به صورت مونو(فیش های سفید رنگ)

کافی هست که کابل را به دستگاه وصل کنی و فیش زرد را به سوکت زرد رنگ TV و فیش سفید را به سوکت سفید رنگ tv

اگه هم بخواهی به ورودی RF وصل کنی باید تبدیل av to RF بگیری که حدود 3-4 تومن هست.یک قطعه هست که 3 تا فیش زرد-سفید-قرمز بهش میخوره و به ورودی RF (آنتن) tv وصل میشه.

mac_world
24-06-2009, 12:36
ببخشید شما گفتین کابل را وصل کنم میشه بگید گدوم کابل؟؟؟

1987msb
24-06-2009, 15:44
سلام
شرمنده يه سوال مبتديانه دارم!
تلويزيونمون 4تا خروجي داره‌، حالا چه طوري مي تونم كابل كامپوننت (6 فيشي) رو به بهش وصل كنم؟؟؟:41:

choory
24-06-2009, 17:13
ببخشید شما گفتین کابل را وصل کنم میشه بگید گدوم کابل؟؟؟

کابلی که همراه کنسول هست دیگه.
اگه ارکید داری همراهش یک کابل Composite هست(3 فیشه- به رنگ های زرد-سفید-قرمز)

اگه پریمیوم داری یک کابل component هست (6 فیشه-به رنگ های زرد-سفید-قرمز-سبز-آبی-قرمز)

اگه component داری به فقط همان 2 فیش زرد و سفید را باید وصل کنی و کلید روی کابل هم باید روی گزینه tv باشه.

سلام
شرمنده يه سوال مبتديانه دارم!
تلويزيونمون 4تا خروجي داره‌، حالا چه طوري مي تونم كابل كامپوننت (6 فيشي) رو به بهش وصل كنم؟؟؟:41:

میشه یک عکس بزاری یا رنگ فیش ها را بگی
چون استاندارد یا 3 فیش هست و یا 5 فیش.4 فیش تا حالا نشنید بودم.

ببین کابلی که شما میگی 6 فیش ترکیب دوکابل Composite و component هست.

حالا به چه صورت
اگر توجه کنی روی کابل بک کلید هست که نوشته tv و hdtv

گزینه tv برای tv های معمولی و hdtv برای tv های hd

tv های معمولی دارای ورودی 3 فیشه هستند.فیش زرد برای تصویر و فیش های قرمز و سفید برای صدا

اما tv های hd دارای ورودی 5 فیشه که سه رنگ سبز-آبی-قرمز برای تصویر و سفید و قرمز برای صدا.

اگه تلویزیون شما معمولی هست و سه فیش (زرد-سفید-قرمز ) را داره عملا سه فیش دیگه (قرمز-سبز-آبی) اضافه هست و نیاز به وصل کردن نداری.

takotok
25-06-2009, 11:34
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

من کنسول رو با یک فیش به ال سی دی متصل کردم.

همچنین فیش های صدا رو هم به اسپیکر متصل کردم.

اما فیش سفید را که وصل می کنم نویز با صدای بلندی وجود دارد که بسیار آزار دهنده است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اسپکر ، سالم و بدون نویز است و با کامپیوتر تست شده است و همچنین فیش قرمز هیچ نویزی ندارد.

اما فیش سفید را هر کارش می کنم بازم نویز داره ، به باند چپ یا باند راست که وصل می کنم نویز هم به چپ و راست منتقل می شه ...[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی می دونه چطور می شه این نویز رو قطع کرد ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

====================

سلام عزیز که این پست را پاک کردین !!!:10:

پست اول این تاپیک در مورد سوال منه

منم یه کابل vga خریدم و این مشکل رو پیدا کردم کجا باید مطرح شود؟؟؟؟؟؟:31:

[ آموزش ] نحوه ی اتصال Xbox 360 به مانیتور
نصب کردنXbox 360 به مانیتور

سلام خدمت بچه های گل P30 World .
تو این آموزش میخوام نحوه ی وصل کردن کنسول Xbox 360 رو به مانیتور بهتون بگم. این کار طرفدارها و مخالف های خودش رو داره، مثلا ممکنه یکی بگه بازی با مانیتور حال نمیده، چون صفحه کوچیکه ! یا برعکس یکی بگه این روش خیلی خوبه، چون حداقل تلویزیون اشغال نمیشه و با خیال راحت تر میشه بازی کرد ! روی هم رفته باید بگم که این روش خیلی مفیده ! چون زمانی که این کار رو انجام میدید، نه احساس کوچکی صفحه بهتون دست میده، و نه اینکه تلویزیون ساعت ها به اشغال شما در نمیاد !!
اگه فکر میکنید این روش فقط برای مانیتورهای خفن و پیشرفته است، سخت در اشتباه اید، چون با در پیت ترین ( نه خیلی دره پیت !!! ) مانیتورها هم میشه این کار رو کرد و با وصل کردن کنسول و بازی کردن با اون لذت برد ! تو این روش شما میتونید مانیتوررهای CRT, LCD یا HD-TV رو به کنسول وصل کنید !
خوب برای شروع یه سرس لوازم هست که باید بخرید !! ( به هر حال این کار یه سری مخارج داره دیگه ! )
لوازم مورد نیاز :

1 – کابل VGA مخصوص کنسول Xbox 360. ( برای خرید همین جمله رو به مغازه دار بگید، کافیه. )
این کابل رو میتونید در توپخونه به راحتی پیدا کنید ! توجه کنید که از این کابل 2 نوع وجود داره ! منظور من از 2 نوع، جنس نیست، بلکه بسته بندی کابل هستش ! که در کیفیت تفاوت چشم گیری با هم ندارند . به نظر من همون کابلی رو که جعبش سبز و مقوایی هست رو خریداری کنید، چون کابل دیگر رو بخاطر بسته بندی گول زننده با قیمت بیشتری دست مشتری میدن !

2 – مبدل دو سر ماده برای کابل VGA. شاید حساسترین و مهمترین قطعه، همین باشه !! این قطعه ی کوچک و در عین حال بسیار کارا باعث میشه که شما در عین حال دو سر کابلها ( یکی مانیتور و دیگری کابل کنسول ) رو به هم وصل کنید. باید یاد آور شم که شما این قطعه رو در توپخونه پیدا نمیکنید، پس بیخود دنبالش نرید . این رو باید از جاهایی که لوازم کامپیوتری میفروشن، بخرید.
دیگه خودتون بهتر از من میدونید کجا لوازم کامپیوتری میفروشن !!

خوب بعد از اینکه لوازم رو گرفتید، نوبت به وصل کردن میرسه.

اول از همه کنسول رو در یه جای خوب و ثابت در کنار مانیتور قرار میدید. به محل تهویه ی کنسول دقت زیادی بکنید، مثلا زیر میز کامپیوتر نذارید بعد یه پنکه بذارید جلوش بگید کنسول خنک میشه !! بدترین کار همین قرار دادن پنکه در مقابل کنسول هست ! چون وزش مستقیم باد خنک، ممکنه به کنسول صدمات جدی بزنه !
دوم کابلی رو که خریدید رو به مبدل وصل میکنید. الان کابل شما آمادست برای وصل شدن به مانیتور، پس سر دیگه رو به کابل مانیتورتون وصل میکنید. ( فقط توجه کنید که قبل از این کار، از خاموش بودن کنسول و مانیتورتون اطمینان حاصل کنید ! ).

مرحله ی آخر، نصب کردن سیم مربوط به اسپیکر هاست. به این ترتیب که کابل VGA ایی که خریدید، دو تا سیم قرمز و سفید بهش وصله، پس اونا رو به پشت اسپیکرتون وصل میکنید و ...........

کار تموم شد !! حالا میتونید با خیال راحت تا 2 نصفه شب در اتاق خودتون به بازی کردن بپردازید، بدون اینکه کسی مزاحم شما شود ! ( این یکی رو امتحان کردم، واقعا حال میده !! ).
فقط زیاد نزدیک نشینید تا به چشم هاتون آسیب نرسه !

در آخر اگه سوالی داشتید همین جا مطرح کنید، در خدمتتون هستم.

موفق باشید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

می شه لطفا بگین کجا باید این سوال بیان شود؟:31:

خوب تاپیکش مگه اینجا نیست؟:18:

relax_l3oy
25-06-2009, 12:33
سلام دوستان من یه لپ تاپ sony vaio vgn-fs285e دارم میخوام xbox360 رو بهش وصل کنم لطفا بگید دقیقا چه چیزهایی لازم داره صبح توپخونه بودم تردید داشتن از جاهایی که میپرسیدم هیچ کس با اطمینان جواب نمیداد (و قیمت لطفا)

SamGun
26-06-2009, 16:36
سلام دوستان من یه لپ تاپ sony vaio vgn-fs285e دارم میخوام xbox360 رو بهش وصل کنم لطفا بگید دقیقا چه چیزهایی لازم داره صبح توپخونه بودم تردید داشتن از جاهایی که میپرسیدم هیچ کس با اطمینان جواب نمیداد (و قیمت لطفا)

شما فقط به یک کابل HDMI نیاز دارید .قیمت هم از 12 هزار تومن تا 40 هزار تومن هست (بستگی به کیفیت و ورژن کابل)

tekken god
26-06-2009, 22:55
سلام
خول اگه XBOX 360 مون رو به مانیتور وصل کنیم صداش چی می شه ؟
در ضمن تو جستجو کلمه های 3 حرف به پایین حذف می شن مثل صدا ؛ من هم :: صدای :: رو سرچ کردم فقط پست صفحه قبل پیدا شد .
اسپیکر من دوتا بلند گوش فیش دارن می خوره به خود اسپیکر اصلی ! ( ببخشید اینا رو اسمشو قاطی کردم !!!!!! )
صدا رو نمیشه کاریش کرد ؟
این فیشای نمیدونم 3.5 mm اِ چیچیه ( همون که برای اسپیکر وصل می شه به پشت کامپیوتر ) رو نمیشه به xbox وصل کرد ؟ البتّه 360 منظورمه .
ممنون
خدانگهدار

SamGun
27-06-2009, 09:39
سلام
در ضمن تو جستجو کلمه های 3 حرف به پایین حذف می شن مثل صدا ؛ من هم :: صدای :: رو سرچ کردم فقط پست صفحه قبل پیدا شد .
اسپیکر من دوتا بلند گوش فیش دارن می خوره به خود اسپیکر اصلی ! ( ببخشید اینا رو اسمشو قاطی کردم !!!!!! )
صدا رو نمیشه کاریش کرد ؟
این فیشای نمیدونم 3.5 mm اِ چیچیه ( همون که برای اسپیکر وصل می شه به پشت کامپیوتر ) رو نمیشه به xbox وصل کرد ؟ البتّه 360 منظورمه .
ممنون
خدانگهدار

منظورت همون آمپلی فایر هست دیگه !!!؟؟؟
خب اگه آمپلی اسپیکرات فیش 3.5 میلی متری بهش میخوره که میتونی یک تبدیل 2 به 1 صدا بگیری که این تبدیل به 2 صورت هست.

یکی به صورت سوکت :

و یکی هم به صورت فیش:

(برای وصل کردن با فیش حتما باید تبدیل صدای داخل جعبه ی Xbox360 رو وصل کنید) این تبدیل در مدلهای Perimium و Elite موجود هست.

choory
27-06-2009, 11:30
سلام
صدا رو نمیشه کاریش کرد ؟
ممنون
خدانگهدار

شما xbox را با کابل VGA که وصل میکنی به مانیتور همراه این کابل 2 تا فیش هست به زنگ های سفید و قرمز.
بعضی از اسپیکر ها ورودی صدا این شکلی دارند که مستقیم بهش وصل میشه.

بعضی دیگه یک ورودی مینی استریو مادگی دارند (جک 3.5 میلیمتری)در این صورت باید تبدیل زیر را بگیری و فیش های صدا را بهش وصل کنی و بزنی پشت اسپیکر.

بعضی دیگه از اسپیکر ها کلا به غیر از اون کابلی که به پشت کیش وصل میشوند هیچ ورودی دیگری ندارن.
در این صورت شما باید یک تبدیل 2 به 1 مادگی به مادگی بخرید.

مانند کابل زیر:

که به قسمت 1 کابل اسپیکر وصل میشه و به قسمت 2 کابل های سفید و قرمز.

البته این تبدیل یکم بد گیر میاد.
البته با صرف هزینه حدود 1000 تومن میتونید خودتون درست کنید.(همین کابلی را که میبینی خودم درست کردم)

احتیاجات :
- 2 عدد فیش صدا مادگی (این فلزی ها که من استفاده کردم دونه ای 300 تومن هست.نوع پلاستیکی هم 100 تومن هست اما کیفیت خوبی نداره)

- یک عدد فیش مینی استریو مادگی (قیمت 300 تومن)
-حدود 10 سانت کابل شیلد دار (100 تومن)

tekken god
27-06-2009, 22:19
منظورت همون آمپلی فایر هست دیگه !!!؟؟؟
خب اگه آمپلی اسپیکرات فیش 3.5 میلی متری بهش میخوره که میتونی یک تبدیل 2 به 1 صدا بگیری که این تبدیل به 2 صورت هست.

یکی به صورت سوکت :

و یکی هم به صورت فیش:

(برای وصل کردن با فیش حتما باید تبدیل صدای داخل جعبه ی Xbox360 رو وصل کنید) این تبدیل در مدلهای Perimium و Elite موجود هست.

شما xbox را با کابل VGA که وصل میکنی به مانیتور همراه این کابل 2 تا فیش هست به زنگ های سفید و قرمز.
بعضی از اسپیکر ها ورودی صدا این شکلی دارند که مستقیم بهش وصل میشه.

بعضی دیگه یک ورودی مینی استریو مادگی دارند (جک 3.5 میلیمتری)در این صورت باید تبدیل زیر را بگیری و فیش های صدا را بهش وصل کنی و بزنی پشت اسپیکر.

بعضی دیگه از اسپیکر ها کلا به غیر از اون کابلی که به پشت کیش وصل میشوند هیچ ورودی دیگری ندارن.
در این صورت شما باید یک تبدیل 2 به 1 مادگی به مادگی بخرید.

مانند کابل زیر:

که به قسمت 1 کابل اسپیکر وصل میشه و به قسمت 2 کابل های سفید و قرمز.

البته این تبدیل یکم بد گیر میاد.
البته با صرف هزینه حدود 1000 تومن میتونید خودتون درست کنید.(همین کابلی را که میبینی خودم درست کردم)

احتیاجات :
- 2 عدد فیش صدا مادگی (این فلزی ها که من استفاده کردم دونه ای 300 تومن هست.نوع پلاستیکی هم 100 تومن هست اما کیفیت خوبی نداره)

- یک عدد فیش مینی استریو مادگی (قیمت 300 تومن)
-حدود 10 سانت کابل شیلد دار (100 تومن)
سلام
خیلی ممنون علی جون و samgun عزیز .
اسپیکر من از نوع اوّل بود که یه دونه از این تبدیلا ( دقیقاً همین شکلی :31: ) امروز تو تجریش گیرم اومد :
خوب حالا تا جایی که من فهمیدم یه دونه باید از اینا بگیرم دیگه ؟
بعد دیگه کار تمومه ؟
این vga box چنده حدوداً ؟
در ضمن علی جون عوض شدن آواتار و امضاتون هم مبارک :31:
خدانگهدار

SamGun
27-06-2009, 22:56
12 تومن ناقابل !!!

Arash.m.m
28-06-2009, 10:08
سلام بچه ها. بهترین مونیتور lcd 21 inch از لحاظ قیمت و کیفیت برای کنسول xbox ps3 چیه؟ به من مدل lg m227wd v رو پیشنهاد کردن البته قیمتشو نمیدونم.

SamGun
29-06-2009, 01:13
سلام بچه ها. بهترین مونیتور lcd 21 inch از لحاظ قیمت و کیفیت برای کنسول xbox ps3 چیه؟ به من مدل lg m227wd v رو پیشنهاد کردن البته قیمتشو نمیدونم.

دوست عزیز اینجا جای مشاوره ی خرید مانیتور نیست !!!
یه سری اطلاعات در این صفحه هست میتونید استفاده کنید:

Terova
29-06-2009, 02:02

سری های M مانیتور TVهستند الان بهترین مدل برای کنسول بازی خصوصاً XBOX مدل W2261V LG هست.. مدل V22 AOC هم خوبه..

DANET
01-07-2009, 18:34
دوستان یه سوال مهم
امروز رفتم یه تبدیل خریدم برای اینکه بتونم کابل dvi به مانیتورم وصل کنم(مانیتور من فقط vga می خوره)
کابلم خریدم ولی تصویر روی مانیتور نمیاد
لطفا راهنمایی کنید

Altaiar
05-07-2009, 17:41
سلام من يك W2261V دارم با HDMIكنسولم رو وصل كردم اما صدا نميگيرم كسي ميدونه از چه راه ديگه اي ميشه صدا گرفت؟

SamGun
05-07-2009, 21:05
سلام من يك W2261V دارم با HDMIكنسولم رو وصل كردم اما صدا نميگيرم كسي ميدونه از چه راه ديگه اي ميشه صدا گرفت؟

شما به همچین چیزی که 2 سرش اینطوری باشه نیاز داری بهش میگن جک 3.5 میلی متری

یکیشو میزنی پشت مانیتور اون یکیشم میزنی پشت اسپیکر هات

camel_60
06-07-2009, 22:21
سلام خسته نباشین
من قصد خرید xbox 360 دارم میخواستم بدونم میشه به ال سی دی من نصبش کنم
مدل ال س دی من 19 ال جی هست w1952s

SamGun
07-07-2009, 01:04
سلام خسته نباشین
من قصد خرید xbox 360 دارم میخواستم بدونم میشه به ال سی دی من نصبش کنم
مدل ال س دی من 19 ال جی هست w1952s

بله دوست عزیز شما با توجه به نوع پورت های موجود در LCD Monitor خودتون میتونید تبدیل مورد نیاز رو واسش بگیرید ونصبش کنید

اگه LCD شما دارای پورت DVI هست میتونید از تبدیل زیر که اسمش HDMI به DVI هست استفاده کنید :
سره HDMI به xbox 360 و سره DVI به مانیتور.

اگر هم مانیتور شما دارای RGB هست که میتونید از VGA Box استفاده کنید :

amindalton
07-07-2009, 14:30
سلام آقا پیمان

من تونستم کابل VGA رو به مانیتور وصل کنم و الان تصویر رو دارم ولی اون دو تا فیش سفید و قرمز که ماله صدا بودن رو نتونستم به پشت اسپیکرم وصل کنم، یعنی اسپیکرم پشتش جایی واسه وصل کردن اون دو تا فیش نداشت. اگه میشه راهنمایی کنی که چه جوری صدای کنسول رو برقرار کنم ، ممنون میشم.

مــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــرســـــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــی

:46:

SamGun
07-07-2009, 18:10
سلام آقا پیمان

من تونستم کابل VGA رو به مانیتور وصل کنم و الان تصویر رو دارم ولی اون دو تا فیش سفید و قرمز که ماله صدا بودن رو نتونستم به پشت اسپیکرم وصل کنم، یعنی اسپیکرم پشتش جایی واسه وصل کردن اون دو تا فیش نداشت. اگه میشه راهنمایی کنی که چه جوری صدای کنسول رو برقرار کنم ، ممنون میشم.

مــــــــــــــــــــــــ ــــــــــــــــــرســـــ ـــــــــــــــــــــــــ ـــــــــــــی

:46:

شما به همچین چیزی احتیاج داری :

اسمش سوکت 2 به 1 هست(برای صدا)

amindalton
08-07-2009, 15:48
سلام

من این سوکت رو خریدم ، وقتی دو تا فیش سفید و قرمز ماله صدا رو به یک طرف این سوکت وصل کردم ، طرف دیگه رو که 3.5 میلیمتری هست رو باید به کجا بزنم؟! گفتم که پشت اسپیکرم هیچگونه جایی برای وصل کردن فیش وجود نداره، فقط یک فیش از اسپیکرم میاد بیرون که به پشت کیس وصل میشه. پس این سوکت 2 به 1 رو باید به کجا و به چی وصل کنم؟!!

مـــــــــــــــــرســـــ ـــــــــــــــی

choory
08-07-2009, 16:03
سلام

من این سوکت رو خریدم ، وقتی دو تا فیش سفید و قرمز ماله صدا رو به یک طرف این سوکت وصل کردم ، طرف دیگه رو که 3.5 میلیمتری هست رو باید به کجا بزنم؟! گفتم که پشت اسپیکرم هیچگونه جایی برای وصل کردن فیش وجود نداره، فقط یک فیش از اسپیکرم میاد بیرون که به پشت کیس وصل میشه. پس این سوکت 2 به 1 رو باید به کجا و به چی وصل کنم؟!!

سلام این سوکت به درد شما نمیخوره
شما کابلی که توی پست زیر معرفی کردم را تهیه کن یا بساز.

یا باید یک تبدیل مادگی به مادگی جک 3.5 میلیمتری بخری.

Altaiar
08-07-2009, 21:41

شما به همچین چیزی که 2 سرش اینطوری باشه نیاز داری بهش میگن جک 3.5 میلی متری

یکیشو میزنی پشت مانیتور اون یکیشم میزنی پشت اسپیکر هات

خوب اين الان چه فايده اي داره چون مانيتور من خروجي صدا داره و هدفونم هم يكي از اين سرا داره اما مشكل من اينه كه اصلآ صدا تو هدفون نمياد
ميشه بگيد چرا بايد اينو تهيه كنم؟

SamGun
09-07-2009, 01:04
سلام

یعنی فیش پشت اسپیکر شما قابل جدا کردن نیست ؟؟؟؟

من نمیدونستم که اینطوریه وگرنه نمیگفتم اون سوکت رو بخرید.
همون چیزی رو که علی حان گفتن بگیرید مشکلتون حل میشه.

خوب اين الان چه فايده اي داره چون مانيتور من خروجي صدا داره و هدفونم هم يكي از اين سرا داره اما مشكل من اينه كه اصلآ صدا تو هدفون نمياد
ميشه بگيد چرا بايد اينو تهيه كنم؟

شما اگه بخواین از طریق اسپیکر های کامپیوترتون صدا رو دریافت کینید باید حتما همچین چیزی رو تهیه کنید.
البته در صورتی که پشت اسپیکر شما جاشو داشته باشه .

اگه میخواین با هدفون گوش بدید باید تنظیمات صدا رو که در مانیتور هست چک کنید تا قطع نباشه

{sahand}
11-07-2009, 14:41
دوستان عزیز، برای اتصال همزمان پی سی و ایکس باکس به مانیتور، vga box رو پیشنهاد می کنید یا Kvm switch رو؟ چرا؟
(و اینکه لطف کنید بگین من کجای این فروم می تونم درباره ی kvm switch چند تا سوال بپرسم؟)

SamGun
11-07-2009, 16:43
دوستان عزیز، برای اتصال همزمان پی سی و ایکس باکس به مانیتور، vga box رو پیشنهاد می کنید یا Kvm switch رو؟ چرا؟
(و اینکه لطف کنید بگین من کجای این فروم می تونم درباره ی kvm switch چند تا سوال بپرسم؟)

شما با VGA box نمیتونی به صورت هم زمان به یک مانیتور متصل بشید ولی با kvm switch میشه اما خب بازم شما با خرید این سوئیچ باز هم مجبور به خرید VGA box هستید چون بر روی این سوئیچ پورت های RGB و DVI قرار دارند
شما میتونی در انجمن کامپیوتر سوال کنید:

{sahand}
11-07-2009, 18:38
شما با VGA box نمیتونی به صورت هم زمان به یک مانیتور متصل بشید ولی با kvm switch میشه اما خب بازم شما با خرید این سوئیچ باز هم مجبور به خرید VGA box هستید چون بر روی این سوئیچ
چرا با بعضب مدلهای vga box هم می شه، مثلا:

در ضمن اگه kvm switch داشته باشم به همراه کابل vga ایکس باکس دیگه نیازی به vga box نیست.
در کل من منظورم از نظر کیفیت تصویر بود.

shetmobile
15-07-2009, 10:20
اقا کسی می تونه عکسی از بازی کردن ایکس باکس رو مانیتور بذاره

shetmobile
16-07-2009, 09:26
اقا کسی می تونه عکسی از بازی کردن ایکس باکس رو مانیتور بذاره

یعنی کسی نیست جواب مارو بده:18::18::18::18::18::18:

shetmobile
17-07-2009, 11:18
یعنی کسی نیست جواب مارو بده:18::18::18::18::18::18:

معلوم شد که هنوز کسی ایکس باکسشو به مانیتور وصل نکرده:13::13::13::13::13::13::13::13::13::13: :13::13::13:

cj-afshin
17-07-2009, 16:26
نمی شه فقط با کابل HDMI به مونیتور وصل کنم؟
آخه با ال سی دی خونه که بازی کردم خیلی حال داد(چون با HDMI وصل کرده بودم).

choory
17-07-2009, 17:33
نمی شه فقط با کابل HDMI به مونیتور وصل کنم؟
آخه با ال سی دی خونه که بازی کردم خیلی حال داد(چون با HDMI وصل کرده بودم).

اگر مانیتور شما ورودی HDMI داره راحت میتونی کابل HDMI را به مانیتور وصل کنی.

و اگر مانیتور شما ورودی HDMI را نداره شما میتونی از یک کابل یا تبدیل HDMI to DVI استفاده کنی.(البته به شرطی که مانیتورت ورودی DVI داشته باشه.

البته LCD خونه را با مانیتور مقایسه نکن.چون بازی کردت با آن به مراتب بیشتر از مانیتور حال میده.

david23
17-07-2009, 23:12
معلوم شد که هنوز کسی ایکس باکسشو به مانیتور وصل نکرده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](19).gif

بیا اینو از بازی سنتر کش رفتم

اینم با crt

SamGun
18-07-2009, 01:14
چرا با بعضب مدلهای vga box هم می شه، مثلا:

در ضمن اگه kvm switch داشته باشم به همراه کابل vga ایکس باکس دیگه نیازی به vga box نیست.
در کل من منظورم از نظر کیفیت تصویر بود.

منظور من از VGA BOX همون کابل VGA بود . چون در اینجا به همین نام میشناسن.
در مورد کیفیت هم باز بستگی به نوع و جنس KVM Switch داره .

bahador2009
18-07-2009, 18:29
ببخشید این کابلها رو با چه قیمتایی میشه خرید؟

shetmobile
19-07-2009, 12:23
بیا اینو از بازی سنتر کش رفتم

اینم با crt

خیلی ممنون اما اون مانیتور crt نیست و lcd واید است :10:

david23
19-07-2009, 16:57
خیلی ممنون اما اون مانیتور crt نیست و lcd واید است [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](16).gif

خودت تنهایی گفتی ؟؟؟؟ پسر جان من عکس دومو گفتم crt یخورده دقت کن بعد پست بده

abol_fa
20-07-2009, 11:02
من ایکس باکسو با کابل VGAوصل کردم به مانیتور وقتی رزلوشن رو640*480خیلی دون دونه ولی وقتی میذارم رو 1280*1024تصویر سایه دار میشه و از حالت تمام صفحه خارج میشه و بالای تصویر خالی میمونه مانیتور منsamsung1732 nPLUS

shetmobile
20-07-2009, 16:51
خودت تنهایی گفتی ؟؟؟؟ پسر جان من عکس دومو گفتم crt یخورده دقت کن بعد پست بده

شما یه زومی روی عکس دوم بکن می بینی که واید است ما که با هم دعوا نداریم دوست عزیز:27:

david23
20-07-2009, 17:25
شما یه زومی روی عکس دوم بکن می بینی که واید است ما که با هم دعوا نداریم دوست عزیز[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](33).gif

شاید ولی من هنوز شک دارم

shetmobile
21-07-2009, 14:06
من ایکس باکسو با کابل VGAوصل کردم به مانیتور وقتی رزلوشن رو640*480خیلی دون دونه ولی وقتی میذارم رو 1280*1024تصویر سایه دار میشه و از حالت تمام صفحه خارج میشه و بالای تصویر خالی میمونه مانیتور منsamsung1732 nPLUS

720*1280:5:

arvin_666
22-07-2009, 04:04
سلام دوستان

من چون داشنجو درشهرستان هستم
تو فکر تعویض کردن لپتاپم با یه لپتاپی که ورودی داشته باشه هستم تا بتونم 360 رو بهش وصل کنم

حالا می خوام بدونم کیفیت تصویر در چه سطحی میشه
چون رو تلویزیون فلت که افتضاح هستش و وقتی که روی فول اچ دی بازی می کنی دیگه اصلا نمیشه تحملش کرد بیای روی تلویزیون معمولی

من تو پایتخت گشتم هیچ لپتاپی نبوده که ورودیه HDMI داشته باشه و فقط خروجی دارن

در نتیجه فقط همون وی جی ای میمونه

حالا کسی اگه این کار رو کرده بیاد توضیحات رو لطف کنه که ببینم اوضاعش در چه سطحیه
ممنون ( البته الان دیگه شک کردم که اصلا میشه 360 رو به مانیتور لپتاپ وصل کرد یا نه )

shetmobile
24-07-2009, 11:21
سلام دوستان

من چون داشنجو درشهرستان هستم
تو فکر تعویض کردن لپتاپم با یه لپتاپی که ورودی داشته باشه هستم تا بتونم 360 رو بهش وصل کنم

حالا می خوام بدونم کیفیت تصویر در چه سطحی میشه
چون رو تلویزیون فلت که افتضاح هستش و وقتی که روی فول اچ دی بازی می کنی دیگه اصلا نمیشه تحملش کرد بیای روی تلویزیون معمولی

من تو پایتخت گشتم هیچ لپتاپی نبوده که ورودیه HDMI داشته باشه و فقط خروجی دارن

در نتیجه فقط همون وی جی ای میمونه

حالا کسی اگه این کار رو کرده بیاد توضیحات رو لطف کنه که ببینم اوضاعش در چه سطحیه
ممنون ( البته الان دیگه شک کردم که اصلا میشه 360 رو به مانیتور لپتاپ وصل کرد یا نه )

دوست عزيز ببين ورودي dvi دارد يا نه اگه داره از كابل hdmi to dvi استفاده كن

shetmobile
24-07-2009, 11:23
ببخشید این کابلها رو با چه قیمتایی میشه خرید؟

قيمت vga cable : 15-22

arvin_666
25-07-2009, 00:00
دوست عزيز ببين ورودي dvi دارد يا نه اگه داره از كابل hdmi to dvi استفاده كن

من هنوز لپتاپی پیدا نکردم که ورودی تصویر داشته باشه

ولی اگه دی وی آی داشته باشه کیفیت تصویر چجور میشه؟؟؟
کیفیت اچ دی میده ؟

shetmobile
25-07-2009, 09:47
من هنوز لپتاپی پیدا نکردم که ورودی تصویر داشته باشه

ولی اگه دی وی آی داشته باشه کیفیت تصویر چجور میشه؟؟؟
کیفیت اچ دی میده ؟

كيفيتش بهتر از وي جي اي و در كل عاليه

arvin_666
25-07-2009, 10:28
كيفيتش بهتر از وي جي اي و در كل عاليه

شما خودت تاحالا تست کردی رو لپتاپی؟؟
چون من گشتم هیچ لپتاپی ورودی تصویر نداره
و همه باید با TV TUNER وصل بشن که اونم 90%شون تاخیر دارن

1987msb
25-07-2009, 17:35
راهنمای خرید مانیتور برای بازی کردن با XBOX 360:

برای نمایش جرئیات کامل بازی های XBOX 360 به یک نمایشگر با رزولوشن بالا احتیاج داریم. از آنجا که تلویزیون های معمولی رزولوشن پایینی دارند و تلویزیون های HD نسبتا گران قیمت هستند و همچنین به اندازه مانیتورها برای استفاده با کامپیوتر مطلوب نیستند ، کاربران می توانند با تهیه مانیتور مناسب ، هم در هزینه صرفه جویی کرده و هم از کنسول استفاده کامل را ببرند.
اولین و مهمترین مشکلی که در انتخاب مانیتور برای کنسول پیش می آید ، پیدا کردن مانیتور با نسبت تصویر (Aspect Ratio) مناسب است که من سعی می کنم در رابطه با این مساله یه سری توضیحات بدم:

● انواع نسبت تصویر موجود در مانیتور ها:
نسبت تصویر معمولی 4:3 : این نسبت تصویر بیشتر در نمایشگر های CRT (لامپ تصویری) و مانیتور های LCD قدیمی دیده می شود.بین نسبت تصویرهای استاندارد بیشترین شباهت به شکل "مربع" را دارد و در حال حاضر خیلی کم مورد استفاده قرار می گیرد.
تصویر عریض (Wide) با نسبت 16:9 : نسبت تصویر استاندارد برای مشاهده محتوای HD و بازی های این نسل. تمامی HDTV ها از این نسبت استفاده می کنند و کلیه رزولوشن های HD بر اساس این نسبت هستند و جدیدا شرکت های مانیتور سازی بیشتر به این نسبت تصویر روی آورده اند.*بهترین گزینه*
تصویر عریض (Wide) با نسبت 16:10 : تا مدتی قبل اکثر مانیتورها بر اساس این نسبت تصویر ساخته می شدند. بیشتر برای کار با کامپیوتر مناسب است و نسبت به تصویر 16:9 مقداری بلند تر است و در هنگام تماشای محتوای HD در این نوع مانیتور ها ، دو نوار سیاه نسبتا باریک در بالا و پایین صفحه پدید می آیند ، یا به اندازه آن دو نوار ، تصویر کشیده می شود.
یک بازی استاندارد HD در 3 مانیتور با 3 نسبت تصویر مختلف:

● عملکرد XBOX 360 در نسبت تصویر های مختلف:
نسبت تصویر 4:3 : کنسول X360 به دو صورت از این نوع تصویر پشتیبانی می کند: Letterbox شده و یا Full Screen
در حالت Letterbox شده ، دو نوار مشکی در بالا و پایین صفحه ظاهر می شوند و بازی ، نسبت تصویر اصلی خود یعنی 16:9 را حفظ می کند و نسبت به عرض مانیتور ، کوچک می شود.(مانیتور سمت راست در عکس اول)
در حالت Full Screen بازی بصورت تمام صفحه اجرا می شود. (تعدادی از بازیها ، این حالت را ساپورت نمی کنند.)
تصویر عریض 16:9 :از آنجایی که این نسبت تصویر ، استاندارد بازیهای XBOX 360 و فیلمهای HD است ، بازیها در این حالت ، بصورت تمام صفحه اجرا می شوند. (مانیتور وسط در عکس اول)
تصویر عریض 16:10 : کنسول XBOX 360 تا قبل از عرضه NXE (نرم افزار جدید کنسول) ، نسبت به این نوع تصویر هیچگونه پشتیبانی نداشت. بنابراین کاربران مجبور بودند بازیها را در رزولوشن های با نسبت 16:9 اجرا کنند که در این حالت تصویر کشیده می شد. بعد از عرضه NXE ، دو رزولوشن با این نسبت تصویر به لیست رزولوشن های قابل استفاده کنسول اضافه شدند. ولی فقط بصورت Letterbox شده ، یعنی بالا و پایین تصویر دو نوار نسبتا کوچک مشکی مشاهده می شود. (مانیتور چپ در عکس اول)
●مشکل عدم تطابق با Native Resolution :

در مانیتور های LCD قابلیت جابه جایی و تغییر تعداد پیکسل ها وجود ندارد.بنابراین پیکسل ها در بزرگترین رزولوشن قابل نمایش توسط دستگاه (رزولوشن Native) در جای خود ثابت هستند ، نه تکان می خورند و نه کم و زیاد می شوند!. مشکل در اینجا اینست که اگر خروجی ما (کامپیوتر یا کنسول) رزولوشنی پایین تر از این حد داشته باشد -حتی یک پیکسل- مانیتور آن را می کشد تا به اندازه رزولوشن نیتیو در آورد. بعنوان مثال ، اگر شما رزولوشن یک مانیتور CRT را از 1280x1024 به 640x480 تغییر دهید ، تعداد پیکسل ها نصف می شود و تعداد باقیمانده از هم فاصله می گیرند تا تصویر اندازه کل مانیتور شود ؛ در این حالت جزئیات تصویر کم می شود ولی کیفیت دست نخورده باقی می ماند. ولی اگر همین عمل را در یک مانیتور LCD انجام دهید ،پیکسل ها تکان نمیخورند و مانیتور با کشیدن تصویر دریافتی به اندازه مورد نظر ، به کیفیت تصویر لطمه می زند.
پس اگر قصد خرید مانیتور دارید ، حتما توجه کنید که بزرگترین(بیشترین) رزولوشن قابل نمایش مانیتور شما ، دقیقا در لیست رزولوشن های پشتیبانی شده در XBOX 360 باشد.

●لیست رزولوشن های پشتیبانی شده توسط XBOX 360 :

در نسبت تصویر 4:3 :
640x480
1024x768
1280x1024
(رزولوشن 1600x1200 پشتیبانی نشده.)

در نسبت تصویر 16:9
848x480
1280x720
1360x768
1920x1080
(رزولوشن های 1600x900 و 1366x768 پشتیبانی نشده اند)

در نسبت تصویر 16:10
1440x900
1680x1050
(رزولوشن 1920x1200 پشتیبانی نشده)

راهنمای استفاده از مانیتور برای بازی کردن با XBOX 360:

●کابل ها و تبدیل های مورد نیاز :

نسبت به کابلها و پورت های پشتیبانی شده توسط مانیتور شما ، چند حالت می تواند پیش بیاید که راهنمای استفاده از مانیتور در هرکدام از این شرایط نوشته شده:

مانیتور شما فقط یک کابل VGA دارد که از مانیتور جدا نمی شود:
در این حالت شما به یک کابل VGA مخصوص XBOX 360 و یک "تبدیل VGA دو سر ماده" احتیاج دارید. قسمت مخصوص کابل را به کنسول وصل کنید ، کابل مانیتور را به "تبدیل VGA دو سر ماده" وصل کنید و سپس آن را به کابل VGA ، همچنین برای صدا می توانید از خروجی دیجیتال یا معمولی کابل VGA استفاده کنید
مانیتور شما فقط یک کابل VGA دارد که از مانیتور جدا می شود.
کلیه موارد بالا را انجام دهید ، فقط دیگر نیازی به تبدیل دوسر مادگی ندارید چون وقتی کابل VGA مانیتور را از مانیتور جدا می کنید ، پورت مانیتور ماده است و کابل کنسول به آن وصل می شود.

عکس یک کابل VGA

مانیتور شما پورت HDMI و خروجی صدا دارد.
در این حالت باید کابل HDMI (در جعبه X360 Elite موجود است و در فروشگاههای مربوطه قابل خریداری) را به کنسول و مانیتور وصل کنید و صدا را از خروجی مانیتور بگیرید.
مانیتور شما پورت HDMI دارد ولی خروجی صدا ندارد.
در این حالت باید کابل HDMI (در جعبه X360 Elite موجود است و در فروشگاههای مربوطه قابل خریداری) را به کنسول و مانیتور وصل کنید و برای صدا گرفتن ، باید کابل مخصوص خروجی صدای X360 را تهیه کنید (XBOX 360 Audio Adapter)
همچنین می توانید صدا را از کابل HD/AV یا Composite موجود در جعبه بگیرید ، اما قسمتی که به کنسول متصل می شود در این دو کابل خیلی قطور است و در کنار HDMI با هم در کنسول جا نمی شوند ، بنابر این مجبورید به قطر کابل HDMI ، پلاستیک کابل مورد نظر خود را ببرید تا در کنار هم متصل شوند. (این کار در برخی موارد باعث هنگ دستگاه شده.)

مانیتور شما پورت DVI داردیا هردوی DVI و VGA را دارد ولی میخواهید از DVI استفاده کنید.
در این حالت باید کابل HDMI (در جعبه X360 Elite موجود است و در فروشگاههای مربوطه قابل خریداری) را به یک تبدیل HDMI-to-DVI وصل کنید ، سپس HDMI را به کنسول و DVI را به مانیتور وصل نمایید.
همچنین اگر کابل HDMI ندارید ، می توانید بجای خرید کابل و تبدیل ، یک کابل HDMI-to-DVI بخرید.
برای صدا گرفتن ، باید کابل مخصوص خروجی صدای X360 را تهیه کنید (XBOX 360 Audio Adapter)
همچنین می توانید صدا را از کابل HD/AV یا Composite موجود در جعبه بگیرید ، اما قسمتی که به کنسول متصل می شود در این دو کابل خیلی قطور است و در کنار HDMI با هم در کنسول جا نمی شوند ، بنابر این مجبورید به قطر کابل HDMI ، پلاستیک کابل مورد نظر خود را ببرید تا در کنار هم متصل شوند. (این کار در برخی موارد باعث هنگ دستگاه شده.)

موفق باشید.

First Post Topic
متن پنهان:
همونطور که میدونید رزلوشن Xbox 360 روی مانیتور از 640.480 شروع میشه تا 1360.768 .اکثر ماها هم امکان دسترسی به Hd-tv یا یک مانیتور Wide Screen نداریم ، از طرفی هم اکثر بازی های X360 به صورت Wide نمایش داده میشه مگر اینکه در رزلوشن 640.480 بخواهیم بازی کنیم ، البته Wide Screen بودن بازی های X360 یه مزیتی که داره اینه که ما از سمت کنار تصویر (چپ و راست تصویر) فضای بیشتری را خواهیم داشت نسبت به بازی های Pc . قبلا یه توضیحی دادم و دوباره میگم که ما با تغییر دادن Potision میتونیم مقدار کادر سیاه رنگ بالا و پایین تصویر (scope) را کم کنید ، البته با این کار تصویر ما کشیده خواهد شد پس لازم هستش که از کنار (چپ و راست) هم تصویر را بکشیم در نتیجه مقدار میدان دید ما در بازی تقریبا میشه در حد و اندازه های بازی های Pc ... ، موضوع دیگه ای که میخوام بگم استفاده ی بهینه از تنظیمات هستش، پس شما هر رزلوشنی را که انتخاب میکنید میتونید در 2 حالت Wide و Normal قرار بدید ، در حالت Normal کارد سیاه رنگ را خواهید داشت
ولی در حالت Wide Screen اون کادر سیاه نخواد بود ولی در عوض تصویر شما کشیده میشود. چیزی که میخوام بگم اینه که بهترین انتخاب شما Wide Screen هستش اینجا یه سوال پیش میاد که نمیشه با تصویر کشیده بازی کرد که ؟ درسته ولی با انتخاب Wide Screen (که صفحه کشیده میشود) میتونید خودتون با تغییر در Position مانیتور تصویر را هماهنگ کنید و کادر سیاه را خودتون درست کنید! در نتیجه تصویر به در ابعاد عادیه خودش قرار میگیره
سوال دیگه که پیش میاد اینه که خوب چه فرقی داره در نهایت اون کادر سیاه وجود داره ؟
درسته کادر سیاه در 2 حالت وجود داره ولی در حالت قبلی (normal) مقدار زیادی از Pixel های تصویر وقف کادر میشد ، چون که اون کادر جزوی از خروجیه دستگاه بوده
ولی درحالت Wide Screen (که شما کادر را به وجود آوردید) تمام Pixel ها جزوی از تصویر هستند و هیچ پیکسلی ضایع نمیشه ، این روش کاملا تست شده و میتونم بگم مقدار شفافیت تصویر تا 2 برابر میشه !
من خودم رزلوشن 1360.768 را پیشنهاد میکنم که خودتون هم کادر را براش درست کنید که اتفاقا این رزلوشن ,تنها حالت Wide Screen را داره این بهترین رزلوشنی هستش که میتونید انتخاب کنید.
منبع: بازي سنتر

shab_2008
26-07-2009, 18:16
برايه مانيتورهاي crt هم ميشه از كابله dvi to hdmi استفاده كرد؟

shetmobile
27-07-2009, 10:06
برايه مانيتورهاي crt هم ميشه از كابله dvi to hdmi استفاده كرد؟

بايد ببيني كه مانيتورت dvi را ژشتيباني مي كنه يا نه

shab_2008
27-07-2009, 18:10
با يه تبديل كه به dvi كارت گرافيك وصل ميكنم تصوير مياد حالا ميشه گفت پشتيباني ميكنه؟

shetmobile
28-07-2009, 11:47
با يه تبديل كه به dvi كارت گرافيك وصل ميكنم تصوير مياد حالا ميشه گفت پشتيباني ميكنه؟

يعني اين تبديلت vga رو به dvi تبديل مي كنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:18::18::18::1 8:

shab_2008
28-07-2009, 21:41
اره ديگه تبديلش تو جعبه كارت گرافيكم بود. حالا ميشه يا نه؟

SamGun
29-07-2009, 11:05
اره ديگه تبديلش تو جعبه كارت گرافيكم بود. حالا ميشه يا نه؟

بله میشه .وقتی تصویر اومده دیگه کار تمومه.فقط ممکنه کمی کیفیت خوب نباشه.

shab_2008
29-07-2009, 11:20
يعني بهتره vga ميشه؟

Jeff hardy M
31-07-2009, 09:51
سلام
من یه مانیتور – LG smartFLAT T710PU – دارم برای وصل کردن XBOX360 به مانیتور چه کابل هایی لازم هست تا بخرم ؟ پست اول هم خوندم لطفا نام کابل هایی که باید بخرم رو بگید – ممنون

shetmobile
31-07-2009, 12:28
سلام
من یه مانیتور – LG smartFLAT T710PU – دارم برای وصل کردن XBOX360 به مانیتور چه کابل هایی لازم هست تا بخرم ؟ پست اول هم خوندم لطفا نام کابل هایی که باید بخرم رو بگید – ممنون

كابل vga مخصوص ايكس باكس (هرجا ايكس باكس بفروشه اينو داره )
مبدل دو سر ماده vga (اينو كامپيوتري ها دارند)

XBOX LIVE
10-08-2009, 16:55
مدل مانیتور من این هستش(SYNCMASTER B1750-narrow&slim color tft lcd display)-ایا کسی میدونه resolution این مدل از مانیتور های samsung چند هست؟و نوع کابل هایی رو که با اون باید xbox 360 به مانیتور وصل کنم بهم بگه و طریقه ی وصل این کابل ها رو بهم بگه؟ممنون

shab_2008
10-08-2009, 21:56
مدل مانیتور من این هستش(SYNCMASTER B1750-narrow&slim color tft lcd display)-ایا کسی میدونه resolution این مدل از مانیتور های samsung چند هست؟و نوع کابل هایی رو که با اون باید xbox 360 به مانیتور وصل کنم بهم بگه و طریقه ی وصل این کابل ها رو بهم بگه؟ممنون
i
شما ميتوانيد از كابله hdmi to dvi استفاده كنيد و تا رزولوشنه 1600 *1380 را داشته باشيد

XBOX LIVE
10-08-2009, 22:42
i
شما ميتوانيد از كابله hdmi to dvi استفاده كنيد و تا رزولوشنه 1600 *1380 را داشته باشيد

با تشکر از اقای shab_2008 و یک سوال دیگه اینکه این کابل رو از کجا میشه تهیه کرد؟بازهم ممنون

shab_2008
11-08-2009, 12:34
با تشکر از اقای shab_2008 و یک سوال دیگه اینکه این کابل رو از کجا میشه تهیه کرد؟بازهم ممنون
خواهش میکنم
شما میتوانید این کابل را از کامپیوتریها بخرید

Neoonline
14-08-2009, 08:31
من یه سئوال دارم، یکی از دوستان قصد داره یه Xbox 360 تهیه کنه و با یه ال سی دی ال جی W2261V می خواستم ببینم این بنده خدا Xbox رو به مانیتور که وصل میکنه برای صداش نیاز به کابل یا قطعه ی اضافی داره یا همون کابل های درون خود پکیج کنسول کفایت میکنه؟ چون مانیتور که اسپیکر نداره و باید Xbox به اسپیکر جداگانه ایی وصل بشه.

شرمنده اگر سئوالم مبتدی هست ولی خوب نه خودم تا حالا Xbox داشتم نه این دوستم . :)

SamGun
14-08-2009, 09:28
من یه سئوال دارم، یکی از دوستان قصد داره یه Xbox 360 تهیه کنه و با یه ال سی دی ال جی W2261V می خواستم ببینم این بنده خدا Xbox رو به مانیتور که وصل میکنه برای صداش نیاز به کابل یا قطعه ی اضافی داره یا همون کابل های درون خود پکیج کنسول کفایت میکنه؟ چون مانیتور که اسپیکر نداره و باید Xbox به اسپیکر جداگانه ایی وصل بشه.

شرمنده اگر سئوالم مبتدی هست ولی خوب نه خودم تا حالا Xbox داشتم نه این دوستم . :)

پشت W2261V یک خروجی Aux یا همون پورت 3.5 میلیمتری صدا هست که میتونه با یک کابل که 2 سر آن Jack 3.5 mm داشته باشه

راحت میتونه صدا رو هم داشته باشه.

relax_l3oy
18-08-2009, 18:46
سلام دوستان میخواستم xbox رو به لپ تاپ وصل کنم و از شر tv و گیر دادنای بابا که الان باید اخبار ببینم و تا کی ببینم و اینا خلاص شم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه نفر بی زحمت توضیح بده چی احتیاج دارم بخرم؟ چون رفتم که بگیرم یکی میگفت hdmi یکی دیگه میگفت کابل vga یکی میگفت با لپ تاپ نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .....

m.behnam
18-08-2009, 19:45
سلام دوستان میخواستم xbox رو به لپ تاپ وصل کنم و از شر tv و گیر دادنای بابا که الان باید اخبار ببینم و تا کی ببینم و اینا خلاص شم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه نفر بی زحمت توضیح بده چی احتیاج دارم بخرم؟ چون رفتم که بگیرم یکی میگفت hdmi یکی دیگه میگفت کابل vga یکی میگفت با لپ تاپ نمیشه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .....

سلام
دوست عزیز تا اونجایی که من میدونم به صورت مستقیم نمتونی XBOX رو به لپ تاپ وصل کنی و احتیاج به یک کارت TV مخصوص برای لپ تاپ داری که عکسش رو اون پایین میزارم که حدود 50 60 تومن هست و بعد میتونی تو لپ تاپ بازی کنی.

1987msb
29-08-2009, 13:04
سلام
ببخشيد يك led خوب ازsony رو مي شناسيد كه در حد klv-40z450 سوني باشه؟

shakerifar
10-09-2009, 14:38
این تبدیل برای اسپیکر رو از کجا میشه خرید؟؟؟
الان من صدا ندارم

{sahand}
10-09-2009, 16:21
این تبدیل برای اسپیکر رو از کجا میشه خرید؟؟؟
الان من صدا ندارم
کدوم تبدیل؟ الان شما از چه کابلی استفاده می کنید؟

xbox 360 elite
10-09-2009, 16:35
کیفیت کابل HDMI بيشتره ياDVI

shakerifar
10-09-2009, 18:00
از کابل Vga دارم استفاده میکنم ولی صدا ندارم
اونم بخاطر اینه که اسپیکر من پشتش یه ورودی صدا داره که اونم از این فیش ها نمی خوره

{sahand}
10-09-2009, 20:55
از کابل Vga دارم استفاده میکنم ولی صدا ندارم
اونم بخاطر اینه که اسپیکر من پشتش یه ورودی صدا داره که اونم از این فیش ها نمی خوره
آها، شما باید یه تبدیل مادگی rca استریو به جک 3.5 میلی متری استریو بگیری. بیشتر الکتریکی ها دارن. ولی متاسفانه معمولا وقتی می گی rca نمی فهمن چی گفتی! پیشنهاد می کنم خودت تو ویترینشون بگردی پیدا کنی.
این شکلیه:
یا

shakerifar
19-09-2009, 12:42
دوستان مانیتور من مدلش این هستش
LG Flatron L1730S
این تنظیمات کنسول باید چجوری باشه حالم داره بهم می خوره از این کیفیت تصویر(رزولوشن و ...)

iranian_ boy
19-09-2009, 13:05
دوستان مانیتور من مدلش این هستش
LG Flatron L1730S
این تنظیمات کنسول باید چجوری باشه حالم داره بهم می خوره از این کیفیت تصویر(رزولوشن و ...)
بهترین رزولیشن برای این مانیتور 1024*1280 . تو قسمت تنظیمات مربوط به display در xbox رزولیشن رو روی این تنظیم کن.
ولی پیشنهاد من اینه که یک مانیتور بهتر بگیری اگر کیفیت بهتر میخوای. مثل LG W2261v.

Little Sparrow
21-09-2009, 15:46
بالاخره منم دستگاهمو به مانیتور وصل کردم چقدر گرافیک بالا رفتش خلاصه خیلی حال کردم از همتون تشکر میکنم.
موفق باشید.

shetmobile
21-09-2009, 16:35
بالاخره منم دستگاهمو به مانیتور وصل کردم چقدر گرافیک بالا رفتش خلاصه خیلی حال کردم از همتون تشکر میکنم.
موفق باشید.

به چه مانيتوري و با چه كابلي وصل كرديد؟؟؟

Little Sparrow
21-09-2009, 21:42
به دو مدل وصل کردم یکی سامسونگ 940BW یکی دیگه هم از این قدیمی ها.کابل هم همونی که تو تاپیک معرفی شد.
موفق باشید.

CHEGUEVARA.
04-10-2009, 11:37
سلام
من مانیتورم سامسونگ p23500 هست کابل hdmi هم دارم چجوری به مانیتورم وصلش کنم؟؟؟:20:

Masoud Gamer
04-10-2009, 13:22
دوستان لطفا یه مانیتوری معرفی کنین که دو ورودی hdmi داشته باشه ؟ و نظرتون رو هم در مورد lg w2363v که قراره بیاد بگین .

shayan3785
05-10-2009, 17:37
دوستان با سلام:
من فردا میخوام برم ایکس باکس بگیرم ولی چیزی که فکر منو به خودش مشغول کرده اینه که کیفیت اون تو مانیتور من که الجی واید 194wt 19 اینچ هست چه جوریه ؟آیا راضی کننده هست ؟ چه رزولیشنی رو باید تنظیم کنم ؟کلا با این مانیتور و ورودی avi تصویر شفاف هست یا کدره ؟اصلا وقت ندارم . به خاطر همین فردا مرخصی گرفتم . ازدوستان اگه کسی می تونه خواهش میکنم سریعا منو راهنمایی کنه .

pedram_sad
05-10-2009, 20:55
دوستان با سلام:
من فردا میخوام برم ایکس باکس بگیرم ولی چیزی که فکر منو به خودش مشغول کرده اینه که کیفیت اون تو مانیتور من که الجی واید 194wt 19 اینچ هست چه جوریه ؟آیا راضی کننده هست ؟ چه رزولیشنی رو باید تنظیم کنم ؟کلا با این مانیتور و ورودی avi تصویر شفاف هست یا کدره ؟اصلا وقت ندارم . به خاطر همین فردا مرخصی گرفتم . ازدوستان اگه کسی می تونه خواهش میکنم سریعا منو راهنمایی کنه .
مطمنا هر چی اینچ بالاتر باشه و به طبعیت اون Res ّیستر باشه کیفیت بهتره
شما برو همین رو بخر بعدش ازش لذت ببر
این کنسول رو هر نمایگشری incredible هست کیفیستش
این مدل 19 به احتمال زیاد 1680 هست
که خوب max یا همون full HD نیست ولی باز هم عالیه

enzo9
17-10-2009, 20:36
آقا من با HDMI به DVI وصل کردم ولی صدا ندارم، چه کار باید بکنم ؟؟؟؟ کمک کنید لطفا...

pedram_sad
18-10-2009, 01:43
آقا من با HDMI به DVI وصل کردم ولی صدا ندارم، چه کار باید بکنم ؟؟؟؟ کمک کنید لطفا...
شما یا باید تبدیل صدا بخری
یا از همون کابل component یا compostie که داری برای خروجی صدا استفاده کنی
که اگه نتونستی جاشون بدی باید کابل 360 رو به صورت افق لاکش رو نصف کنی

MHARM
25-10-2009, 13:42
سلام دوستان
من يك كنسول xbox 360 Elite ذارم.براي اتصال اون به تلويزيون از كابل HDMI استفاده مي كردم. دادم بيرون برام آپگريدش كردن،چون خيلي از بازي ها رو باز نمي كرد.
پس از آپگريد اتصال HDMI من ديگه كار نمي كنه .تلويزيون من samsung LA22 S81 S هست و HD READY هم هست و وقتي كه با كابل HDMI دستگاه رو وصل مي كنم رو صفحه تلويزيون پيغام مي ده كه اين حالت پشتيباني نمي شود..در حال حاضر از كابل HDTV استفاده مي كنم و تنظيماتش رو كنسول رو روي 1080 آي گذاشتم و تصوير خوبي هم دارم ولي علت اينكه اتصال HDMI كار نمي كنه به نظرتون چيه؟ ممنون مي شم اگه منو راهنمايي كنيد.

pedram_sad
25-10-2009, 16:55
سلام دوستان
من يك كنسول xbox 360 Elite ذارم.براي اتصال اون به تلويزيون از كابل HDMI استفاده مي كردم. دادم بيرون برام آپگريدش كردن،چون خيلي از بازي ها رو باز نمي كرد.
پس از آپگريد اتصال HDMI من ديگه كار نمي كنه .تلويزيون من samsung LA22 S81 S هست و HD READY هم هست و وقتي كه با كابل HDMI دستگاه رو وصل مي كنم رو صفحه تلويزيون پيغام مي ده كه اين حالت پشتيباني نمي شود..در حال حاضر از كابل HDTV استفاده مي كنم و تنظيماتش رو كنسول رو روي 1080 آي گذاشتم و تصوير خوبي هم دارم ولي علت اينكه اتصال HDMI كار نمي كنه به نظرتون چيه؟ ممنون مي شم اگه منو راهنمايي كنيد.

دوست محترم
تو اون تاپیک هم مطرح کردی جواب هم دادم
شما پیگیری کردی ؟

مطمنا اونجا یک بالایی سر خروجی پورت HDMI و اتصالاتش از داخل اوردن و باید ببرید به خودشون بدید بررسی کنن

Javad_Ed
29-10-2009, 00:27
سلام دوستان
یکی از بچه ها crt داره
میخواد x360 رو بوصله بهش!
یه تبدیل hdmi to divi و یه تبدیل dvi to vga رو پشت هم بسته ..
ولی وقتی با مانیتور میوصله تصویر نداره؟
کسی میدونه مشکل کجاست ؟

pedram_sad
29-10-2009, 00:59
سلام دوستان
یکی از بچه ها crt داره
میخواد x360 رو بوصله بهش!
یه تبدیل hdmi to divi و یه تبدیل dvi to vga رو پشت هم بسته ..
ولی وقتی با مانیتور میوصله تصویر نداره؟
کسی میدونه مشکل کجاست ؟
خوب ایشون کابل ها رو چک کردن ؟
سالمه ؟
برای ان کار بهتره از کابل vga استاندارد خود کنسول که حدودا 15 تومانه استفاده کنن

Javad_Ed
29-10-2009, 01:40
خوب ایشون کابل ها رو چک کردن ؟
سالمه ؟
برای ان کار بهتره از کابل vga استاندارد خود کنسول که حدودا 15 تومانه استفاده کنن
کابل که سالمه...چون خودم وصل کردم به lcd ...:دی
مگر اینکه تبدیل مشکل داشته باشه ....
حالا بهش میگم خوب تست کنه
ممنون

enzo9
30-10-2009, 20:50
سلام دوستان.
من کابل HDMI به DVI رو زدم یه دستگاهم ، داشتم بازی میکرد مشکلی نبود. بعدش اومدم رفتم توی Setting و قسمت تصویرش رو دست کاری کردم . طوری که آخرین بار که پیغام داد میخواهید restrart کنید،و من ریست کردم. بعدش دیدم که دستگاه کار میکنه ولی تصویر ندارم. کسی میتونه بگه چجوری درستش کنم ؟ فکر کنم که قسمت resolution رو دست زدم طوری که دستگاه نمیتونه به مانیتور تصاویر رو تنظیم کنه. میشه XBOX رو کامل به default برگردوند؟ یعنی کلش default بشه ؟ خواهشا جواب بدیدن

enzo9
30-10-2009, 22:07
آقا من ایراد: secure hdcp link not found Xbox 360 رو دارم وقتی میخواهم dvd ببینم با کابل HDMI به dvi مشکلم چیه ؟ دوستان میدونن؟

p3yman_xl
31-10-2009, 09:42
سلام دوستان.
من کابل HDMI به DVI رو زدم یه دستگاهم ، داشتم بازی میکرد مشکلی نبود. بعدش اومدم رفتم توی Setting و قسمت تصویرش رو دست کاری کردم . طوری که آخرین بار که پیغام داد میخواهید restrart کنید،و من ریست کردم. بعدش دیدم که دستگاه کار میکنه ولی تصویر ندارم. کسی میتونه بگه چجوری درستش کنم ؟ فکر کنم که قسمت resolution رو دست زدم طوری که دستگاه نمیتونه به مانیتور تصاویر رو تنظیم کنه. میشه XBOX رو کامل به default برگردوند؟ یعنی کلش default بشه ؟ خواهشا جواب بدیدن

در تنظیمات کنسول یه قسمتی برای Restore Factory Defaults هست... از اونجا باید کنسول رو به تنظیمات کارخونه برگردونین.

آقا من ایراد: secure hdcp link not found Xbox 360 رو دارم وقتی میخواهم dvd ببینم با کابل HDMI به dvi مشکلم چیه ؟ دوستان میدونن؟

این یکی از نادرترین مشکلات مربوط به این کنسوله... خیلی ها این مشکل رو دارن. اول از همه نوع تلویزیون شما چیه؟ احتمالا HDCP رو ساپورت نمیکنه که چنین پیغامی میاد... اگر دفترچه ی تلویزیون میگه hdcp ساپورت میشه و پس مشکل این نیست.
کارهایی که میتونید انجام بدید اینه که قبل از اینکه دیسک فیلم رو داخل درایو بذارین، کابل hdmi رو جدا کنین و بعد از اینکه دیسک شروع به خوندن کرد کابل ها رو وصل کنید..در ضمن این مشکل 99 درصد با تعویض کابل هم درست نخواهد شد.
اما همونطور که گفتم به احتمال بسیار قوی مشکل از tv شماست..

enzo9
31-10-2009, 15:40
در تنظیمات کنسول یه قسمتی برای Restore Factory Defaults هست... از اونجا باید کنسول رو به تنظیمات کارخونه برگردونین.

این یکی از نادرترین مشکلات مربوط به این کنسوله... خیلی ها این مشکل رو دارن. اول از همه نوع تلویزیون شما چیه؟ احتمالا HDCP رو ساپورت نمیکنه که چنین پیغامی میاد... اگر دفترچه ی تلویزیون میگه hdcp ساپورت میشه و پس مشکل این نیست.
کارهایی که میتونید انجام بدید اینه که قبل از اینکه دیسک فیلم رو داخل درایو بذارین، کابل hdmi رو جدا کنین و بعد از اینکه دیسک شروع به خوندن کرد کابل ها رو وصل کنید..در ضمن این مشکل 99 درصد با تعویض کابل هم درست نخواهد شد.
اما همونطور که گفتم به احتمال بسیار قوی مشکل از tv شماست..

بله دوست عزیز مانیتور من قدیمیه... و فکر نکنم که ساپورت کنه.... پس منظور شما اینه که مشکل panel
هست نه کنسول؟ در ضمن چجوری میشه مانیتور بگیرم که HDCP داشته باشه... از کجا میشه فهمید ؟؟ ممنون

KING OF GTA
01-12-2009, 19:01
اگه میشه choory ییه اموزش درست کردن کابلی که خودت درست کردی رو به من بدی.!!!!!

a-0852
17-12-2009, 11:09
دوستان من مانیتور مدل LG fltron ez t730bh دارم فقط پول خرید xbox رو دادم مانیتور من میتونه به طور متوسط این کنسول رو ساپورت کنه

pedram_sad
17-12-2009, 16:13
دوستان من مانیتور مدل LG fltron ez t730bh دارم فقط پول خرید xbox رو دادم مانیتور من میتونه به طور متوسط این کنسول رو ساپورت کنه
بله میتونه مشکلی نداره
شما باید یک تبدیل به vga بخری براش

KING OF GTA
24-12-2009, 12:32
سلام به دوستان عزیز
من یه مانیتور benq پانزده اینچ مدل t52wa دارم تا 768*1360 رو ساپورت میکنه اخرین رزولیشن برای این مانیتور که به اکس باکس وصل کنم چقدره

pedram_sad
25-12-2009, 18:08
سلام به دوستان عزیز
من یه مانیتور benq پانزده اینچ مدل t52wa دارم تا 768*1360 رو ساپورت میکنه اخرین رزولیشن برای این مانیتور که به اکس باکس وصل کنم چقدره
تا 720p رو support میکنه یعنی 720*1280

KING OF GTA
25-12-2009, 18:43
بله پدرام جان ساپورت میکنه و768*1360 رو هم ساپورت میکنه کدوم بهتره

ronaldo_9
25-12-2009, 19:00
سلام .
یک سوال داشتم مانیتور من Flatron F700b LG هستش و 17 اینچ .به این مانیتور میشه x box 360 وصل کرد؟؟؟؟؟
و کیفیتش قابل تحمل یا نه و بعد از وصل میشه بدون عوض کردن مداوم کابل هم از مانیتو برای کامپیوتر استفاده کرد هم برای x box 360 لطفا راهنمایی کنید؟
بعدش بهترین محل برای نگهداری x box کجاست و ایستاده بهتره یا خوابیده؟
و برای آپدیت x box میتونیم مثل psp خودمون این کار رو انجام بدیم؟ چه طوری؟ و آپدیت به کنسول صدمه نمیزنه؟
می دونم سوالام زیاد و یک دونش شاید نا مربوط اما لطفا به همش جواب بدید ممنون میشم؟؟؟

p3yman_xl
25-12-2009, 19:08
سلام .
یک سوال داشتم مانیتور من Flatron F700b LG هستش و 17 اینچ .به این مانیتور میشه x box 360 وصل کرد؟؟؟؟؟
و کیفیتش قابل تحمل یا نه و بعد از وصل میشه بدون عوض کردن مداوم کابل هم از مانیتو برای کامپیوتر استفاده کرد هم برای x box 360 لطفا راهنمایی کنید؟
بعدش بهترین محل برای نگهداری x box کجاست و ایستاده بهتره یا خوابیده؟
و برای آپدیت x box میتونیم مثل psp خودمون این کار رو انجام بدیم؟ چه طوری؟ و آپدیت به کنسول صدمه نمیزنه؟
می دونم سوالام زیاد و یک دونش شاید نا مربوط اما لطفا به همش جواب بدید ممنون میشم؟؟؟

بله میتونید دستگاه رو به مانیتور وصل کنید.. کیفیتش خوب هست. برا اینکه نخوایید کابل رو هر بار تعویض کنید باید سوییچ باکس switch box بخرید.. کنسول باید دور از منابع گرما باشه و در قسمت پشت ه مباید حدودا 50 سانتی متر فاصله باشه.
خوابیده بهتر است.. فشار کمتری به لنز و درایو وارد میشه.
بله میتونید دستگاه رو خودتون آپ کنید.. اینجا رو ببینید: تاپیک مخصوص آپدیت های داشبورد XBOX360 ! ( پست اول حتما مطالعه شود ) ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آپدیت هیچ صدمه ای به کنسول نمیزنه.

ronaldo_9
25-12-2009, 19:13
بله میتونید دستگاه رو به مانیتور وصل کنید.. کیفیتش خوب هست. برا اینکه نخوایید کابل رو هر بار تعویض کنید باید سوییچ باکس switch box بخرید.. کنسول باید دور از منابع گرما باشه و در قسمت پشت ه مباید حدودا 50 سانتی متر فاصله باشه.
خوابیده بهتر است.. فشار کمتری به لنز و درایو وارد میشه.
بله میتونید دستگاه رو خودتون آپ کنید.. اینجا رو ببینید: تاپیک مخصوص آپدیت های داشبورد XBOX360 ! ( پست اول حتما مطالعه شود ) ! ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آپدیت هیچ صدمه ای به کنسول نمیزنه.

واقعا ممنونم که راهنمایتون.کلی به دردم خورد .اینو میگن انجمن حرفه ای بقیه انجمن ها 100 روز طول میکشه تا جواب بدن.
بازم ممنونم.

pedram_sad
25-12-2009, 20:00
بله پدرام جان ساپورت میکنه و768*1360 رو هم ساپورت میکنه کدوم بهتره
1360 جزو resolution های استاندارد نیست
همون 1280 بهتره

KING OF GTA
26-12-2009, 17:27
یعنی 1024*1280 از 768*1360گرافیکش برا بازی بهتره راستی این رزولیشن چطوره=720*1280 ........در رزو لیشن های
زیر قسمت نرمال و واید غیر فعال میشود ولی در رزولیشن 1024*1280 نرمال وواید غیر فعال نمیشود کدوم رزولیشن طبیعی تر وگرافیک بالایی داردوبهتر است
720*1280و768*1360

p3yman_xl
28-12-2009, 11:24
یعنی 1024*1280 از 768*1360گرافیکش برا بازی بهتره راستی این رزولیشن چطوره=720*1280 ........در رزو لیشن های
زیر قسمت نرمال و واید غیر فعال میشود ولی در رزولیشن 1024*1280 نرمال وواید غیر فعال نمیشود کدوم رزولیشن طبیعی تر وگرافیک بالایی داردوبهتر است
720*1280و768*1360
دوست من خوب مشخصه هر چقدر رزولوشن بالاتر باشه، صفحه با کیفیت و وضوح بهتری نمایش داده میشه.
کنسول X360 برای نسبت رزولوشن 16:9 طراحی شده، بنابریان اگر مانیتور شما مثلاً نسبت تصویرش 16:10 باشه مانیتور به طور اتوماتیک بالا پایین تصویر رو میزنه و اون رو Letterbox میکنه ... اما الان تو این نسبت هایی که شما نوشتی، مناسبترین برای کنسول، رزولوشن 1280x720 هست...
موفق باشید

KING OF GTA
28-12-2009, 14:07
ممنون ازاینکه جواب دادی دوست گلم

a-0852
01-01-2010, 23:00
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه حقیقت اینه که من بعد از کلی پرسیدن نفهمیدم میشه با این مانیتور من در سطح معمول با ایکس باکس باهاش بازی کرد یا نه تصمیم گرفتم مشخصات کاملش رو بزارم تا شما دوستان راهنمایی های لازم رو عرضه دارید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]></b>:;)

نام :LG قيمت (تومان) :118000 گارانتي :ماد ایران مدل :FLATRON-EZ T730BH

مدل :1730BH
شرکت سازنده :ماد ایران
کشور سازنده :ایران
نوع لامپ تصویر :FLATRONez
اندازه صفحه :17 اینچ
عرض نقاط تصویر :0.2
پوشش لامپ :INVAR Shadow Mask
پوشش صفحه :ARAS & Anti-Glare Coating
وضوح تصویر :1024*1280
فرکانس افقی :71-30 KHZ
فرکانس عمودی :160-50 HZ
نوع ورودی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
استانداردها :TCO03
مصرف برق :68 وات
ابعاد :401*411*400 mm
وزن :15 Kg
توضیحات :Brightview دارد

SPECIFICATION CRT Spec [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Type FLATRONez[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" (16.0" V.I.S.)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](H) mm[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Shadow Mask[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Treatment ARAS & Anti-Glare Coating[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] features [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Frequency 30 ~ 71 kHz[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Frequency 50 ~ 160 Hz[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Resolution1280 x 1024 @ 66 HzPhysical Features[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Signal TypeSeparate, RGB Analog[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Connector15pin D-Sub[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Supply100 ~ 240 Vac (50 ~ 60Hz ) 2A (max)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Dimensions (WxDxH)400 x 411 x 401 mm[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Weight 15 KgPower Consumption[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] OperationLess than 68 wattsSuspend / StandbyLess than 4 watts[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Off modeLess than 2 wattsPlug & Play[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2B [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ControlYesRegulation ComplianceTCO-03, ISO 9241-3,7,8, DHHS, HWC, ROV, UL, CSA, TUV-GS, SEMKO, GOST, CE, FCC-B, NUTEK, C-TICK, VCCISpecial FeaturesBrightview, Black Panel(TCO-99)

ممنون از کمکتون

shab_2008
02-01-2010, 13:50
سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه حقیقت اینه که من بعد از کلی پرسیدن نفهمیدم میشه با این مانیتور من در سطح معمول با ایکس باکس باهاش بازی کرد یا نه تصمیم گرفتم مشخصات کاملش رو بزارم تا شما دوستان راهنمایی های لازم رو عرضه دارید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]></b>:;)

نام :LG قيمت (تومان) :118000 گارانتي :ماد ایران مدل :FLATRON-EZ T730BH

مدل :1730BH
شرکت سازنده :ماد ایران
کشور سازنده :ایران
نوع لامپ تصویر :FLATRONez
اندازه صفحه :17 اینچ
عرض نقاط تصویر :0.2
پوشش لامپ :INVAR Shadow Mask
پوشش صفحه :ARAS & Anti-Glare Coating
وضوح تصویر :1024*1280
فرکانس افقی :71-30 KHZ
فرکانس عمودی :160-50 HZ
نوع ورودی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
استانداردها :TCO03
مصرف برق :68 وات
ابعاد :401*411*400 mm
وزن :15 Kg
توضیحات :Brightview دارد

SPECIFICATION CRT Spec [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Type FLATRONez[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]" (16.0" V.I.S.)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](H) mm[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Shadow Mask[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Treatment ARAS & Anti-Glare Coating[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] features [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Frequency 30 ~ 71 kHz[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Frequency 50 ~ 160 Hz[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Resolution1280 x 1024 @ 66 HzPhysical Features[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Signal TypeSeparate, RGB Analog[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Connector15pin D-Sub[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Supply100 ~ 240 Vac (50 ~ 60Hz ) 2A (max)[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Dimensions (WxDxH)400 x 411 x 401 mm[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Weight 15 KgPower Consumption[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] OperationLess than 68 wattsSuspend / StandbyLess than 4 watts[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Off modeLess than 2 wattsPlug & Play[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2B [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ControlYesRegulation ComplianceTCO-03, ISO 9241-3,7,8, DHHS, HWC, ROV, UL, CSA, TUV-GS, SEMKO, GOST, CE, FCC-B, NUTEK, C-TICK, VCCISpecial FeaturesBrightview, Black Panel(TCO-99)

ممنون از کمکتون

بله میتونید ازین مانیتور برایه اتصال x360 استفاده کنید فقط خرجش خریده یدونه کابله vga به قیمت 15 تومنه.

Darrio_Becks
02-01-2010, 14:50
آیا مانیتور p2370 سامسونگ رو هم میشه با کابل hdmi to dvi به کنسول وصل کرد یا نه ؟
من الان این مانیتور رو گرفتم ولی هر کاری میکنم تصویر نمیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

a-0852
02-01-2010, 19:13
من خودم به شخصه برای بازی مانیتور LG w2261 رو معرفی میکنم واقعا این مانیتور فوق العاده هستش من که پول نداشتم که بتونم بخرم ولی خدایی مانیتور باحالیه اطلاعاتی که یادمه اینه:

کنتراست: ا به 20000
21.5 اینچ
2 میلی ثانیه
قیمت 270

a-0852
02-01-2010, 19:19
من خودم به شخصه برای بازی مانیتور LG w2261 رو معرفی میکنم واقعا این مانیتور فوق العاده هستش من که پول نداشتم که بتونم بخرم ولی خدایی مانیتور باحالیه اطلاعاتی که یادمه اینه:

کنتراست: ا به 20000
21.5 اینچ
2 میلی ثانیه
قیمت 270

shab_2008
02-01-2010, 21:14
آیا مانیتور p2370 سامسونگ رو هم میشه با کابل hdmi to dvi به کنسول وصل کرد یا نه ؟
من الان این مانیتور رو گرفتم ولی هر کاری میکنم تصویر نمیاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
بله میشه. .احتمالا یه دکمه مانیتور داره که که با زدنه اون نوع سیگنالو از RGB به dvi تغییر میده.مانیتوره من که w2261 هست که اینطوریه.

Darrio_Becks
02-01-2010, 22:11
بله میشه. .احتمالا یه دکمه مانیتور داره که که با زدنه اون نوع سیگنالو از RGB به dvi تغییر میده.مانیتوره من که w2261 هست که اینطوریه.

میشه بیشتر توضیح بدی ، من کابل hdmi to dvi رو وصل میکنم ولی تصویر نمیاد مطمئنم کابلم سالمه چون رو یه مانیتور دیگه تصویر میاد !

mac_world
03-01-2010, 13:57
سلام میشه بگید چه جوری میتونم 360 و ps3 به این تلویزیون وصل کنم
این عکس پشت هست

JUSTIN11
03-01-2010, 19:41
سلام دوستان 2 تا سوال دارم:
1.اگه کابل HD با camposit با هم تو دستگاه باشن هنگ میکنه؟ مشکلی پیش نمیاد؟
2.کابل HDMI TO DVI کیفیت رو نسبت به VGA بهتر میکنه؟

shab_2008
03-01-2010, 21:07
سلام دوستان 2 تا سوال دارم:
1.اگه کابل HD با camposit با هم تو دستگاه باشن هنگ میکنه؟ مشکلی پیش نمیاد؟
2.کابل HDMI TO DVI کیفیت رو نسبت به VGA بهتر میکنه؟
1: تا حالا من از چند نفر شنیدم که گفتن کنسوله ما هنگ کرده ولی خوب احتمالش کمه.

2:بله . سیگنال vga انالوگ هست ولی hdmi دیجیتاله که خوب از نطر وضوح و تفکیک رنگ hdmi کاملا برتری داره.

konami-pes
07-01-2010, 13:11
دوستان دو سوال دارم:

1 - مانتیور من HP Pavilion mx 75 هست و تقریبا 4 سال پیش خریدمش . خواستم ببینم می تونم با کابل VGA به ایکس باکسم وصلش کنم؟

2 - آیا این کار خطری رو برای کنسول به وجود نمیاره؟ 3 چراغه یا هنگ کردن ؟؟؟

ممنون میشم یه نفر جواب سوالاتم رو بده

shab_2008
07-01-2010, 14:20
دوستان دو سوال دارم:

1 - مانتیور من HP Pavilion mx 75 هست و تقریبا 4 سال پیش خریدمش . خواستم ببینم می تونم با کابل VGA به ایکس باکسم وصلش کنم؟

2 - آیا این کار خطری رو برای کنسول به وجود نمیاره؟ 3 چراغه یا هنگ کردن ؟؟؟

ممنون میشم یه نفر جواب سوالاتم رو بده
سلام

1:بله میتونید

2:نه:13: هیچ گونه خطری نداره سه چراغ دلیلش گرم شدنه بیش از حد gpu , cpu یا ram هست که به دلیل استفاده بیش از حد و عدم رعایت یک سری موارد ایحاد میشه نه استفاده از کابل vga.

ashe
08-01-2010, 22:54
سلام
من کنسولم رو به یه مانیتور CRT وصل کردم...(VGA CABLE)
تصویر رو بدون مشکل دارم ولی صدا رو ندارم به خاطر اینکه اسپیکرم جای او دوتا فیش قرمز و سفید که واسه صداست رو نداره...
الان من چی کار کنم برم یه اسپیکر جدید بخرم که او دوتا فیش بهش بخوره یا اینکه با همین اسپیکر قدیمی هم میشه با استفاده تبدیلی چیزی میشه صدا رو داشت...
ممنون میشم کمک کنید.

shab_2008
09-01-2010, 17:06
سلام
من کنسولم رو به یه مانیتور CRT وصل کردم...(VGA CABLE)
تصویر رو بدون مشکل دارم ولی صدا رو ندارم به خاطر اینکه اسپیکرم جای او دوتا فیش قرمز و سفید که واسه صداست رو نداره...
الان من چی کار کنم برم یه اسپیکر جدید بخرم که او دوتا فیش بهش بخوره یا اینکه با همین اسپیکر قدیمی هم میشه با استفاده تبدیلی چیزی میشه صدا رو داشت...
ممنون میشم کمک کنید.
شما باید از فروشگاهایی که لوازم کامپیوتر میفروشن یک تبدیل مادگی به مادگی جک 3.5 میلیمتری بخری.

ashe
09-01-2010, 17:21
شما باید از فروشگاهایی که لوازم کامپیوتر میفروشن یک تبدیل مادگی به مادگی جک 3.5 میلیمتری بخری.
همون تبدیل دو یه یک منظورتون...اونکه مادگی به نری هستش فکر کنم درسته...در ضمن یعنی فیش اصلی که میخور پشت اسپیکر رو در بیاریم اون تبدیل رو بزنیم جاش ؟؟؟ چون اسپیکر دو تکست و فقط یکیش فیش میخوره.

shab_2008
09-01-2010, 18:29
همون تبدیل دو یه یک منظورتون...اونکه مادگی به نری هستش فکر کنم درسته...در ضمن یعنی فیش اصلی که میخور پشت اسپیکر رو در بیاریم اون تبدیل رو بزنیم جاش ؟؟؟ چون اسپیکر دو تکست و فقط یکیش فیش میخوره.
خیر این تبدیل دو سرش مادگی هست اونی که شما میگین یه سرش مادگی هست و به دردتون نمی خوره شما به فروشنده بگین یه تبدیل مادگی به مادگی یا دو سر مادگی جک 3.5 میلیمتری می خوام ی.

ashe
09-01-2010, 19:59
خیر این تبدیل دو سرش مادگی هست اونی که شما میگین یه سرش مادگی هست و به دردتون نمی خوره شما به فروشنده بگین یه تبدیل مادگی به مادگی یا دو سر مادگی جک 3.5 میلیمتری می خوام ی.
شرمنده...اگه امکانش هست عکسش رو بزارین...ممنون

من منظورم اینه

shab_2008
09-01-2010, 20:31
شرمنده...اگه امکانش هست عکسش رو بزارین...ممنون

من منظورم اینه

به نقل از هم ولایتیمون اقایه choory: شما یه همچین چیزی می خواین که البته این دست سازه و مدلهایه امادش شکیل تره!:31:

ashe
09-01-2010, 21:14
اینه دیگه درسته...:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپس شد این... دو سر فیش vga رو به شماره 2 بعدش یه سر سیم اسپیکرم به شماره 1 .

shab_2008
09-01-2010, 21:33
اینه دیگه درسته...:31:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپس شد این... دو سر فیش vga رو به شماره 2 بعدش یه سر سیم اسپیکرم به شماره 1 .
بله خوده عمه ننشه:31: نحوه وصل کردنشم که همونه که نوشتین

ashe
09-01-2010, 23:15
ممنون shab_2008 جان خیلی کمکم کردی:10:...میرم واسه خریدش.

Layken
12-01-2010, 00:31
سلام
اقا ما خیر سرمون می خواییم تو مانیتور بازی کنیم ..ولی این جاش موندیم چه کار کنیم...
HDMI رو قرار میده جا واسه کمپوزیت نمیشه...کمپوزیت رو میزاریم جا واسه کابل HDMi نیست..؟؟
2- بعد پست های قبلی خوندم گفتین اگه از هر دو با هم استفاده بشه هنگ میکنه ..؟ یه کمی بیشتر توضیح بدید ..
که داره عرق سردی ازم میره نکنه خراب بشه..؟

shab_2008
12-01-2010, 01:06
سلام
اقا ما خیر سرمون می خواییم تو مانیتور بازی کنیم ..ولی این جاش موندیم چه کار کنیم...
HDMI رو قرار میده جا واسه کمپوزیت نمیشه...کمپوزیت رو میزاریم جا واسه کابل HDMi نیست..؟؟
2- بعد پست های قبلی خوندم گفتین اگه از هر دو با هم استفاده بشه هنگ میکنه ..؟ یه کمی بیشتر توضیح بدید ..
که داره عرق سردی ازم میره نکنه خراب بشه..؟
شما باید قسمت پلاستیکی(فاب) کابل کموزیت را از وسط با چاقو ببرید یعنی همون قسمتی که در عکس دوم گذاشتین بعدش دیگه جفتشونو مینونین با هم بزارین.

در مورده هنگ کردن هم من خودم تا چند وقته پیش که ازین روش استفاده میکردم فقط یه بار اتفاق افتاد کلا احتمالش کمه وجای نگرانی نیست

Layken
12-01-2010, 14:23
شما باید قسمت پلاستیکی(فاب) کابل کموزیت را از وسط با چاقو ببرید یعنی همون قسمتی که در عکس دوم گذاشتین بعدش دیگه جفتشونو مینونین با هم بزارین.

در مورده هنگ کردن هم من خودم تا چند وقته پیش که ازین روش استفاده میکردم فقط یه بار اتفاق افتاد کلا احتمالش کمه وجای نگرانی نیست
خدا عوضت بده ..رفیق من لکه میبینم روی کنسول با هزار تا ماده شوینده پامش میکنم.
اون موقع با چاقو بیفتم به جونش راه حل دیگه ای نیست...؟؟؟؟

mac_world
12-01-2010, 14:45
سلام من قصد خرید 360 دارم ولی حتما میخوام تو اتاق خودم باشه نه تو تلویزیون پذیرایی
اون پورت اچ دی داره ولی من تو اتاقم فقط مانیتورم و دارم مدل ال جی سیه فام هست
من اینو چه جوری وصل کنم به 360 لطفا راهنمایی کنید که سریع تر برم و بخرم ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم اطلاعاتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون از شما
ویرایش:اینم عکس پشت مانیتورم هست لطفا هر چه زودتر بگید که برمبگیرم
بازم متشکر

shab_2008
12-01-2010, 14:57
خدا عوضت بده ..رفیق من لکه میبینم روی کنسول با هزار تا ماده شوینده پامش میکنم.
اون موقع با چاقو بیفتم به جونش راه حل دیگه ای نیست...؟؟؟؟
شما به دستگاه که کاری ندارین:13:

شما باید اون قسمت قاب پلاستیکی کابل composit را از محلی که پرس شده با چاقو ببرید اصلا کاری به دستگاه نداره

shab_2008
12-01-2010, 15:03
سلام من قصد خرید 360 دارم ولی حتما میخوام تو اتاق خودم باشه نه تو تلویزیون پذیرایی
اون پورت اچ دی داره ولی من تو اتاقم فقط مانیتورم و دارم مدل ال جی سیه فام هست
من اینو چه جوری وصل کنم به 360 لطفا راهنمایی کنید که سریع تر برم و بخرم ممنون[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینم اطلاعاتش

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدممنون از شما
شما از دو راه میتونین:

1: با استفاده از کابل vga . قیمت 15 تومن

2: استفاده از کابل hdmi to dvi که خوب در این صورت مشکل اقای Layken را پیدا میکنین و راه حلش هم همونه که گفتم. قیمت 10 تومن

شما هر کدوم از روشهای بالا که براتون اسون تره را انتخاب کنید

mac_world
12-01-2010, 15:28
1_این کابل vga چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2_و چیو به چی تبدیل میکنه؟
3_به جای اون آبیه میره؟؟؟
4_از کجا تهیه کنمش
5_و لطفا بگید چه جوری ps3 و به این مانیتور وصل کنم
6_در عین حال میشه هم مانیتور وصل باشه هم 360 که هی درار بزار نشه :دی
ببخشید که زیاد سوال میکنم چون اصلا تو اینجور موارد اطلاعات ندارم
ممنون

shab_2008
12-01-2010, 18:11
1_این کابل vga چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
2_و چیو به چی تبدیل میکنه؟
3_به جای اون آبیه میره؟؟؟
4_از کجا تهیه کنمش
5_و لطفا بگید چه جوری ps3 و به این مانیتور وصل کنم
6_در عین حال میشه هم مانیتور وصل باشه هم 360 که هی درار بزار نشه :دی
ببخشید که زیاد سوال میکنم چون اصلا تو اینجور موارد اطلاعات ندارم
ممنون
1:کابل vga برای وصل کردن x360 به مانیتور مورد استفاده قرار می گیره اینم عکسش

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 4:باید از فروشگاهایی که کنسولها رو میفروشن بخرین.

5:برایه ps3 باید از کابل hdmi to dvi استفاده کنید

6:باید از vga box استفاده کنید