PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : های-فای ... های-اند... سیستم های استریو

صفحه ها : 1 2 3 [4]

ominoaudio
09-02-2014, 15:10
سلام دوستان عزیز:n16:
یه سوال
من یه امپ پایونیر مدل vsx-520 دارم و میخوام براش ساب درست کنم
به تنهایی نمیشه مستقیم خود بلندگوی ساب رو به خروجی subwoofer pre-outt وصل کرد(صدایی ازش در نمیاد). چه دستگاه یا تقویت کننده یا تبدیلی برای اتصال بین این کانکتور و ساب هست ممنون میشم جواب بدید.
دوست گرامی این خروجی خروجی فیلتر شده مخصوص ساب هست و شما باید با استفاده از یک آمپلیفایر قدرت این سیگنال ضعیف رو تقویت کنید، سپس به ساب مورد نظرتون وصل کنید. پیشنهاد میکنم از ساب های دست ساز استفاده نکنید.

wsxwsxw
09-02-2014, 18:26
ممنون دوست خوبم:n16:
متوجه شدم:n01:

wsxwsxw
09-02-2014, 20:45
دوست گرامی این خروجی خروجی فیلتر شده مخصوص ساب هست و شما باید با استفاده از یک آمپلیفایر قدرت این سیگنال ضعیف رو تقویت کنید، سپس به ساب مورد نظرتون وصل کنید. پیشنهاد میکنم از ساب های دست ساز استفاده نکنید.
ببخشید حالا این امپلی فایر ها رو از کجا میشه تهیه کرد شما ادرسی سراغ دارید.

ominoaudio
14-02-2014, 12:13
سایت آوین آوا هم سایت خوبی هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این تاپیک رو هم ببینید:

ominoaudio
14-02-2014, 12:24
از فروشگاه های سیستم های صوتی سوال کنید. این سایت هم سایت خوبی هست:

wsxwsxw
16-02-2014, 01:28
این تاپیک رو هم ببینید:
ممنون دوست خوبم:n16:

wsxwsxw
16-02-2014, 01:31
این تاپیک رو هم ببینید:

از فروشگاه های سیستم های صوتی سوال کنید. این سایت هم سایت خوبی هست:
ممنون از دوستان خوبم:n16:

rahavard.anf
25-02-2014, 20:15
سلام میشه یخورده در مورد ساخت کل باکس با پلکسی گلس توضیح بدین
اینکه آیا کل باکس با پلکسی باشه یا فقط بخشی دوم پلکسی رو چطوری بهم جوش میدی یا میچسبونی
پلکسی چه قطری داشته باشه

rahavard.anf
25-02-2014, 20:17
در مورد استفاده از مید باید بگم که این بلندگو یه فول رنج 4 اینچه که تمام دامنه فرکانسی که یه میدرنج پوشش میده رو ساپورت میکنه... دلیل دوم تفکیک خیلی بالای این فول رنجه... تفکیک این بلندگو بسیار بالاست و در واقع با توجه به محدودیت دسترسی به قطعات در ایران، میدرنجی نمیتونستیم تهیه کنیم که قیمتش مناسب باشه و این تفکیک رو بده... دلیل دیگه اینه که وقتی ما یه فول رنج که قادر به پخش فرکانس پایین + مید + فرکانس های بالا هست رو طوری کراس کنیم که بعنوان میدرنج عمل کنه، در واقع اون یونیت خیلی راحت و بدون متحمل شدن باز اضافه کارشو انجام میده... با این فول رنج وووکال خیلی عالی میشه... در ضمن اپن بفل هم ساخته میشه و میدرنج کاملا آزاده برای ساخت بهترین صدا... اصلا نگران این فول رنج نباشید ... شما میتونید با خرید یک جفت ازین فول رنج و بدون هیچ کراس اور یا ووفر و تویتری یه بلندگوی خیلی خوش صدا داشته باشید...

در مورد هورن باید بگم که هورن ها در واقع وظیفه پرتاب و پخش صدارو برعهده دارند... البته یه سری از بلندگوها کاملا هورن هستند و تمام یونیت هاشون هورنه... ولی برای این بلندگو ما نمیخوایم یه بلندگوی هورن بسازیم... فقط برای تویتر یه هورن در حال سخته که تعبیه میشه... طبق اندازه گیری هایی که انجام دادیم تفکیک تویتر رو 3 دسی بل افزایش داد... همچنین به دلیل نقش عمده تویتر در imaging و ساند استیج، این عوامل هم با استفاده از هورن بهبود پیدا میکنه...

در مورد خرید قطعات باید بگم که از فروشگاه JBL آقای حجازی (خ. جمهوری، پاساژ امجد، زیر همکف) خریداری شده... بله ووفرهای پیرلس حقیقتا به معنای واقعی کلمه بی همتا هستند... مگنت دوبل داره ... یعنی کاملا ووفری مناسب های-فای... شانس داشتیم که همچین ووفری با قیمت بسیار مناسب گیرمون اومد (قیمتش دونه ای 40000 تومنه ولی ما 4 تا خریدیم دونه ای 37.5 بهمون دادن)... فول رنج هم جفتی 35 تومن خریداری شده... تویترها هم دونه ای 9000 تومان... در کل جا داره از آقای حجازی تشکر کنم، یونیت هایی خوبی دارند و مجموعه بزرگی از انواع بلندگو که البته خیلی هاشون اصلا برای های-فای مناسب نیستند ولی چیزهای تک و خاصی مثل پیرلس هم توشون پیدا میشه... الان با حساب سرانگشتی کل بلندگوها 203 هزار تومن شده... کراس اور طراحی شده و ساختش از بهترین متریال بوده که اون هم حدود 40 هزار تومن هزینه داشته ... تا اینجا یعنی 243 هزار تومن... ساخت باکس هم که هزینه ای نداره کار خودمه فقط متریال و شیت خام ام دی اف میونه... ساخت پایه های مخطروطی هم جزو بودجه هست... همچنین فیس جلوی بلندگو از پلگسی گلس ساخته میشه که این هم یه هزینه داره... برای ارتباطات داخلی هم از سیم نقره استفاده میشه و قلع نقره برای لحیم کاری که اینا هم هزینه جدا داره که اضافه میشه
ما در کل 500 هزار تومن در نظر گرفتیم که واقعا برای یه همچین صدایی خیلی عالیه... یعنی تا وقتی به صداش گوش نکنید باورتون نمیشه یه مجموعه 200 هزار تومنی از بلندگوها یه همچین های-فای دلنشینی رو بسازه... البته اگه کسی بخواد خودش بسازه با یه کمی خرج بیشتر میتونه کل باکس هارو از پلگسی گلس بسازه که دیگه واقعا یه تیکه از هنر میشه :11:

عکس هم بزودی میزارم... فردا هورن ها آماده میشه باید برم بگیرم... گرفتم همه رو یکجا عکس میگیرم

در ضمن یه نکته مهم که یادم رفت بگم... داریم روی deflector کار میکنیم... قطعه ای که اولین بار توسط کمپانی Manger تحت عنوان Holoprofile طراحی شد... میتونه انقلابی در ساخت اسپیکرهای های-فای و های-اند باشه... تحقیقات زیادی روش انجام دادیم... نمونه های اولیش هم ساخته شده... تاثیرش در ساند استیج و ایمیجینگ با گوش قابل لمس بوده ولی برای علمی شدن کاری که داریم انجام میدیم در صدد هستم از تجهیزات و ابزار دقیق دانشگاه علم و صنعت استفاده کنیم... البته اگه بهمون دسترسی بدن که احتمالش زیاده چون یه کانکشن خیلی خوب پیدا کردیم که خودش استاد دانشگاهه و عاشق صدا هم هست و نتیجه کارمون برای خود ایشون هم حائز اهمیت هست

سلام میشه یخورده در مورد ساخت کل باکس با پلکسی گلس توضیح بدین
اینکه آیا کل باکس با پلکسی باشه یا فقط بخشی دوم پلکسی رو چطوری بهم جوش میدی یا میچسبونی
پلکسی چه قطری داشته باشه

ddoser
08-03-2014, 23:21
این سایت هم حرف نداره واسه اموزش

rahavard.anf
10-03-2014, 20:21
نتیجه کار با آمپلی فایر پایونیر عالیه.با مدل a9-s

همه چی میزونه بالا و پایین هم نیست

راستی یه جایی پیدا کردم که توییترای vifa رو داره اکبند همچنین میدرنجای فوکال و ووفرای امریکایی مثل مارک selection

اگه کسی خواست مفرفیش کنم .

سلام ااگه هنوز تو سایت فعالید یا کسی آدرس اینجا رو داره بده ممنون میشم

Faridreza
03-04-2014, 12:46
سلام دوستان بین این 4 مدل کدومو بگیرم؟
واسم کیفیت و تفکیک پذیری صدا مهمه چون واسه دیدن فیلم با صدای دالبی 5.1 میخام استفاده کنم
1-
Logitech X530

2-LogitechZ506

3-Creative Inspire T6160
4-
Edifier M3700

farzadiii
04-04-2014, 15:35
دوست عزیز هر 4 مدل عالی هستند و از برند های معروف و معتبری هستند
فقط یک سری تفاوت های جزی دارند
که با توجه به نیاز خود یکی را انتخاب کنید
مثلا ساب ادیفایر قوی تر از 3 مدل دیگه است
صدای X530 از همه قوی تره
در کل هر 4 تا در حد هم هستند از لحاظ قدرت
فقط یک راهنمایی کنم ادیفایر کیفیت ساخت بالاتری نسبت به بقیه و از چوب MDF ساخته شده ولی بقیه از پلاستیک
در ضمن ادیفایر کنترل از راه دور داره

morteza_59
14-04-2014, 00:20
من denon 3000 و بلند گوی jamo 628 دارم میخوام از دوستان سوال کنم میتونم از ساب سامسوسگم استفاده کنم روش فقط نوشته 3 ohm

flipp
15-05-2014, 19:31
بازآفرینی یک اسطوره... :n01: (اصل مطلب ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

onkyo
18-05-2014, 18:13
با سلام.
این بلند گوی فلیپس یا فول رنجهایی مثل این یا مثلا فوستکس رو از کجا میشه تهیه کرد؟

flipp
18-05-2014, 23:01
با سلام.
این بلند گوی فلیپس یا فول رنجهایی مثل این یا مثلا فوستکس رو از کجا میشه تهیه کرد؟

سلام؛

میتونم در تهیه کردنش از خارج از کشور کمکتون کنم. ایمیل بهم بفرستید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تا جاییکه بتونم دریغ نمیکنم. :n01:

mikaeil1238
05-07-2014, 12:56
سلام به همه.
قصد فروش دارم. در حد نو استفاده شخصی کردم. کاملا تمیز. دلیل فروش : می خوام سیستم جدید بگیرم.
هدفون AKG K551 سفید رنگ (دو ماه نشده خریدم با گارنتی)

mikaeileghbal@yahoo.com

mikaeil1238
06-07-2014, 09:51
دوستان لطفا کسی می دونه از کجا می شه اسپیکر B&W خرید؟

Roy Jackson
09-07-2014, 11:36
سلام دوستان
نظرتون در مورد مینی های فای سیستم های سونی مثل SHAKE-100D یا SHAKE-99 کلا مدلایی از این دست چیه؟ خوب هستن؟ میخوام از اینا بگیرم،
اگه چیز دیگه ای مد نظرتون هست پیشنهاد بهم بدید، من میخوام به LCD خونه وصلش کنم هم اینکه بتونم اگه جایی برنامه جشنی بود بتونم ببرمش
با تشکر.

ominoaudio
10-07-2014, 16:52
سلام دوستان
نظرتون در مورد مینی های فای سیستم های سونی مثل SHAKE-100D یا SHAKE-99 کلا مدلایی از این دست چیه؟ خوب هستن؟ میخوام از اینا بگیرم،
اگه چیز دیگه ای مد نظرتون هست پیشنهاد بهم بدید، من میخوام به LCD خونه وصلش کنم هم اینکه بتونم اگه جایی برنامه جشنی بود بتونم ببرمش
با تشکر.
دوست عزیز سیستم بوک شلف استریو + یک ساب ووفر نیازتون رو برطرف میکنه. من به دلیل نیاز مالی قصد فروش دارم.

flipp
12-07-2014, 08:45
ساخت اسپیکر هورن دو راهه در ایران (اطلاعات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])):

نمونه آلمانی با قیمت 35000 یورو:

نمونه در حال ساخت در ایران:

Luxury Audio
10-08-2014, 19:57
Luxury Audio

korokam
11-08-2014, 08:41
آقای Canton اینکه اسم افراد را در زیر نوشتید و نسبتهای ناروا هم زدید عین غیبت هست، اگر مرد هستید اینها را در حضور خودشان بفرمایید تا بتوانند جواب شما را بدهند چه کار با افراد دارید که اسم می برید سعی کنید بیشتر از نبوغ خودتان صحبت کنید تا دوستان از علم شما استفاده کنند.

سلام بنده حقیر سروپا تقصیر
گفتم حیفه یک مطلبی نذارم
حق مطالب رو به جا نیارم درسته بعضی ها دانش خوبی پیدا کردن ولی این ملاک نیست
من با داشتن سنی بالای 35 سال مهندس الکترونیک و علاقه فراوان به صدا و صوت به این نتیجه رسیدم

اقای امیدوار و اقای پورسرخ درحد بی سوادها هستن و علم صداشناسیون به درد عصر حجر میخوره

چرا ما ایرانیها حتی جنبه فضای مجازی رو نداریم؟!!!

حتی در فضای مجازی هم میخواهیم از افرادی رو تبلیغ کنم که هیچکونه میشه گفت دانش واقعی ندارن و بیشتر روی تجربه وصل کردن چندتا کابل و بلندگو هست وگرنه اقای بقوزیان خیلی حرفه ایی هست و حتی اقای پورمحتشم
به جد و غایت ما ایرونیها استفاده درست نمی کنیم از فضای مجازی و فقط به نفع خودمان و منافعمان

جالب وبلاگی هست با این شیوه جنس های طرف رو میفروشه و با تبلغ
و هزایک دروغ فقط فقط هم میگه این فروشگاه هست تقریبا توی این تهرون 8 فروشگاه هست حتی اگر به این وبلاگ
میل بزنی فقط میگه فروشگاه ..... نمیخوام حتی اسمشو بیارم.........
خوب متاسفانه ضرر واقعی رو که می بینه مشتری
بیاید به جای خراب کردن انهم درفضای مجازی انتقاد درست بکنیم اقای لامپی اینقدر نگویید بالاخره... درست نیست

flipp
25-08-2014, 19:31
استفاده از روکش چوب طبیعی در ساخت جعبه اسپیکر (ساخته شده در ایران): ادامه مطلب

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Sacrament
15-09-2014, 19:57
اون کسایی که مثل ما سنشون قد میده باید برند تکنیکس و صدای شفاف و گرمش رو یادشون باشه تو نمایشگاه ifa 2014 پاناسونیک برند technics رو با دو مدل جدید relunch کرد.

چیزی که واسه من جالب بود اینه که level meter های آمپ جدید به یاد مدلهای قدیمی عقربه ای ساخته شدن.

pkr_legend
16-09-2014, 16:43
درود دوستان. من یک سیستم صوتی با کیفیت بالا می خوام. برای استفاده ی شخصی و برای ساخت موزیک الکترونیک بیشتر برای دل خودم! اصراری ندارم که مانیتورینگ باشه چون هدفون مانیتورینگ دارم، ولی نمی خوام بیس و این پری آمپ های غیرواقعگرایانه مثل Beats داشته باشه. از صدای واقعی موزیک می خوام لذت ببرم.
اولویت اول و آخرم کیفیتش هست ، بلندی صدا و ایناش تقریبن اصلن مهم نیست واسم چون واسه استفاده ی شخصی می خوام.
قیمتش هم از یک میلیون بیشتر نشه ترجیحن! مگر اینکه تفاوت خیلی بالا باشه اونوقت تا 1.5 هم می تونم بزارم.

سپاس

flipp
25-09-2014, 08:00
درود دوستان. من یک سیستم صوتی با کیفیت بالا می خوام. برای استفاده ی شخصی و برای ساخت موزیک الکترونیک بیشتر برای دل خودم! اصراری ندارم که مانیتورینگ باشه چون هدفون مانیتورینگ دارم، ولی نمی خوام بیس و این پری آمپ های غیرواقعگرایانه مثل Beats داشته باشه. از صدای واقعی موزیک می خوام لذت ببرم.
اولویت اول و آخرم کیفیتش هست ، بلندی صدا و ایناش تقریبن اصلن مهم نیست واسم چون واسه استفاده ی شخصی می خوام.
قیمتش هم از یک میلیون بیشتر نشه ترجیحن! مگر اینکه تفاوت خیلی بالا باشه اونوقت تا 1.5 هم می تونم بزارم.

سپاس

Dynaudio DBM50 رو گوش کنید شاید خوشتون اومد.
فروشگاه آکوستیک آقای محمدپور توی خیابون جمهوری دارن

MOHSENHIFI
03-10-2014, 09:45
سلام بر دوستان با ذوق و فنی .می بینم که بحث های خوبی در جریانه در مورد صدا .ولی ان بخشی که به افراد اشاره می کنه و توهین می کنه را دوست ندارم.بیشتر اوقات افراد برای رهایی از ضعف های خود تخریب می کنند .:n02:

نادر برهانی
06-10-2014, 15:56
دوستان عزیز توجه کنید.
قضیه از این قرار بوده که من و دو سه نفر از از بچه های دیگه ازین کابل خریدیم به قیمت 80 الی 100 هزار تومن و بعد از مدتی وقتی دیدیم که قیمت خارج از کشورش 200 الی 250 دلاره شک کردیم که شاید تقلبی باشه. با یه سرچ ساده مثل fake monster m2000 hdmi cable ده ها عکس و تصویر از کابل های فیک دیدیم انگار همه دنیا خبر داشتن غیر ما. خلاصه به هرکی گفتیم زیر بار نرفت. خلاصه ما ایمیل فرستادیم برای کمپانی. توی سایتشون یه بخشی دارن برای بررسی اصالت جنس. عکس گرفتیم ایمیل زدیم بعد از دو هفته جواب دادن و 100% تایید کردن که فیک و تقلبی هست.
شاید اینجوری این فروشنده های شارلاتان کمی به خودشون بیان و فکر نکنن یه جنس تقلبی فروختن و پول رو گرفتن قصر در رفتن.

در سایت رسمی شرکت Monster بخشی هست برای بررسی اصالت کالا و تشخیص کالاهای تقلبی و جعلی و فیک. آدرس لینک مربوطه ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]). یه آدرس ایمیل هم هست که کاربرا برای بررسی صحت و اصالت یه محصول ماونستر می تونن بهش ایمیل بزنن و کارشناسان شرکت درباره اون جنس نظر می دن که اون آدرس توی لینکی که گذاشتم هست.متاسفانه طبق تایید کارشناس کمپانی ماونستر کابلی که در ایران توسط فروشگاه آکوستیک فروخته شده تقلبی هست. اسکرین شات از مکاتبه ایمیل را اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])ببینید.
آدرس اینه که بهش ایمیل زدم: legal@monstercable.com

to: legal@monstercable.com
subject: counterfeit/real

Hello,

I'm Nader and I'm mailing you from Iran. in fact I recently bought a M2000 HD Monster HDMI cable for 25USD and I was wondering if it is a geniue or a counterfeit product. this product is sold by a local dealer named Hadi Mohammadpour who holds an store in Tehran city the capical of Iran. he is selling these cables in vast quantities and many audio/video hobysists have bought this product but we are anxious if they are any real or we've just wasted our coins. this is the seller information/detail:

AcousticHifi
No, 76 1th Floor
Bozorgmehr Passage
Jomhouris across Hafez
Tehran
Iran

acoustichifi@yahoo.com

I took some photos in detail of this product and I'm asking you to humbly check them and confirm if this is fake or real.

all best regards, Nader

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

جوابی که سایت پشتیبانی ماونستر بعد از حدود یه هفته فرستاد: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Good day,

Nader, it's absolutely a fake/counterfeit replica product and not real. Monster M2000 HDMI cable is a very preferential top-notch quality product with certain retail price. Only authorized dealers/resellers are obliged to sell this item. To make sure you are not wasting your money purchase only from authorized dealers listed in our website. We DO NOT HAVE any dealer nor reseller in Iran but you can still try nearest authorised provider in the area.

Sincerely,

Monster Cable Products, Inc.
455 Valley Drive,
Brisbane, CA 94005
Tel: 415 840-2000 (tel:415%20840-2000)
Fax: 415 468-0311 (tel:415%20468-0311)

alinik
08-10-2014, 18:00
سلام
یک سوال اینکه آیا با بودجه ای حول و حوش 2 میلیون میشه یک سیستم کاملی رو با آمپ و اسپیکر و ... درست کرد که مثلا از سینمای خانگی سونی مثلا مدل N9200 کیفیت بهتری داشته باشه
با تشکر

Behzad Germai
15-10-2014, 21:27
تبلیغات اصلا خوب نیست

Behzad Germai
15-10-2014, 21:34
مارشال هم چیز خوبیه ولی سنوسنیی قدیمی خیلی بهتره

Behzad Germai
15-10-2014, 21:35
بلندگوها رو بیاید تهران توبخانه بگرید مثلا برید زیر پل حافظ برد بگیر یک سیستوم میشه

flipp
17-10-2014, 09:23
ساخت BBC LS3/5A در ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n01:

p30g
18-10-2014, 16:43
درود دوستان. من یک سیستم صوتی با کیفیت بالا برای گوش دادن به موزیک الکترونیک! میخام
اولویت اولم تفکیک عالی و آخر هم بیس خوب
قیمتش هم یک میلیون یا یکم بیشتر اگه تاثیری توی صداش داشته باشه هزینه میکنم

chaharnazm
13-11-2014, 11:47
ساخت BBC LS3/5A در ایران ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) :n01:

فیلیپپ میخوامت:thumbsup:

flipp
13-12-2014, 06:45
:n01: منبع ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mehrradg26
23-12-2014, 13:40
سلام من قصد خرید سینما خانواده تا 1 میلیون رو دارم اما با کیفیم صدای خوب تا 1 میلیون
دوستان بیس خوب و کیفیتی سابش خیلی مهمه چی پیشنهاد میدید
ورودی اچ دی با استارمکس ا100 مچ باشه
در ضمن یه اسپیکر هم قدرتی هم با کیفیتم معرفی کنید تا 500 600

mmf66
30-12-2014, 10:16
سلام من قصد خرید سینما خانواده تا 1 میلیون رو دارم اما با کیفیم صدای خوب تا 1 میلیون
دوستان بیس خوب و کیفیتی سابش خیلی مهمه چی پیشنهاد میدید
ورودی اچ دی با استارمکس ا100 مچ باشه
در ضمن یه اسپیکر هم قدرتی هم با کیفیتم معرفی کنید تا 500 600

سینماهای تا یک میلیون کیفیت خوبی ندارن فقط برای دکوری خوبه
بهترین اسپیکر تو رنج 600 تومان logitech z623 هست

tohid_abi
01-01-2015, 22:46
سلام تا 2 میلیون میشه یک ست جمع کرد؟

ominoaudio
05-01-2015, 23:53
سلام تا 2 میلیون میشه یک ست جمع کرد؟
بله میشه. البته نه شرکتی، چونکه شرکتی حتما باید بالای 20 میلیون جمع کنید تا کیفیت مطلوبی داشته باشید و اگه بخواید تا 2میلیون شرکتی تهیه کنید باید مدلهای ارزون خریداری کنید که اصلا مناسب نیست و از ارزانترین قطعات و بلندگوها در آن استفاده شده. با زیر 20میلیون سیستم دست ساز (البته حرفه ای و استاندار) خیلی بهتر هست.
باز هم اساتید دیگری هستند که میتونید مشورت کنید. این تجربه و نظر شخصی من هست.

tohid_abi
09-01-2015, 17:17
بله میشه. البته نه شرکتی، چونکه شرکتی حتما باید بالای 20 میلیون جمع کنید تا کیفیت مطلوبی داشته باشید و اگه بخواید تا 2میلیون شرکتی تهیه کنید باید مدلهای ارزون خریداری کنید که اصلا مناسب نیست و از ارزانترین قطعات و بلندگوها در آن استفاده شده. با زیر 20میلیون سیستم دست ساز (البته حرفه ای و استاندار) خیلی بهتر هست.
باز هم اساتید دیگری هستند که میتونید مشورت کنید. این تجربه و نظر شخصی من هست.

ممنون بابت وقتی که گذاشتید
دوست عزیز بودجه محدود و اونقدرها هم حرفه ای نیستم برای صدا
بنده الان سینما خانگی سونی دارم مدل dav-dz555 برای 4 سال پیش متاسفانه زیاد راضیم نمیکنه از طرفی بعضی دوستان سینما پایونیر رو سفارش دادن من ترس اینو دارم کیفیت مطلوبی نداشته باشه البته حدس بندس نسبت به سینما خانگی بهر حال باز از دوستانی که دستی تو این کار دارن راهنمایی کنند ممنون میشم

mehrradg23
11-01-2015, 22:19
دوستان بازار سیستم خانگی که پایوننیر و ادیفایر و .... انواع اقسام داشته باشه کجاست توی تهران

ominoaudio
13-01-2015, 21:45
ممنون بابت وقتی که گذاشتید
دوست عزیز بودجه محدود و اونقدرها هم حرفه ای نیستم برای صدا
بنده الان سینما خانگی سونی دارم مدل dav-dz555 برای 4 سال پیش متاسفانه زیاد راضیم نمیکنه از طرفی بعضی دوستان سینما پایونیر رو سفارش دادن من ترس اینو دارم کیفیت مطلوبی نداشته باشه البته حدس بندس نسبت به سینما خانگی بهر حال باز از دوستانی که دستی تو این کار دارن راهنمایی کنند ممنون میشم
خواهش میکنم.
سینمای خانگی به هیچ عنوان مناسب پخش موسیقی نیست..حتی بهترین سینماخانگی. برای موزیک نیاز به یک سیستم استریو هست زیرا تمام موسیقی ها در استودیو به صورت استریو رکورد میشه. سینما خانگی لذت گوش دادن موسیقی رو انتقال نمیده و فقط مناسب فیلم هست.

Blue Stars
14-01-2015, 13:17
سلام دوستان

من يه مدت موسيقي كار ميكردم و صداي سيستمهاي مختلف فضاي باز (Stage) رو شنيده ام.

توي منزل سيستم صوتي Pioneer Todoroki با آمپ Pioneer 824 رو دارم. پلير و سورس هم دارم.

الان يه سيستم صوتي با كيفيت واسه استفاده در موزيك و سينمايي ميخوام.

سيستمهاي موجود در جمهوري از جمله فروشگاه آكوستيك رو ديدم .

سيستمهاي پيشنهادي بدين سان بودن :

مورد 1 :

Speaker 5.1: Boston Acoustic A360+A26

(Amp : Yamaha 777-(2014

مورد 2 :

Speaker Jamo 628

Amp : Denon X2000

مورد 3 :
Speaker : Klipcsh ( اسم مدلش رو نميدونم ولي به نظر قديمي و ظاهرش معموليه )
Amp : Pioneer 2024
Amp : Onkyo 838 Or 737

ساب ووفر هم JBL يا Cerwin Vega اينچ15

كابل ؟؟؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

tohid_abi
16-01-2015, 19:10
سلام دوستان

من يه مدت موسيقي كار ميكردم و صداي سيستمهاي مختلف فضاي باز (Stage) رو شنيده ام.

توي منزل سيستم صوتي Pioneer Todoroki با آمپ Pioneer 824 رو دارم. پلير و سورس هم دارم.

الان يه سيستم صوتي با كيفيت واسه استفاده در موزيك و سينمايي ميخوام.

سيستمهاي موجود در جمهوري از جمله فروشگاه آكوستيك رو ديدم .

سيستمهاي پيشنهادي بدين سان بودن :

مورد 1 :

Speaker 5.1: Boston Acoustic A360+A26

(Amp : Yamaha 777-(2014

مورد 2 :

Speaker Jamo 628

Amp : Denon X2000

مورد 3 :
Speaker : Klipcsh ( اسم مدلش رو نميدونم ولي به نظر قديمي و ظاهرش معموليه )
Amp : Pioneer 2024
Amp : Onkyo 838 Or 737

ساب ووفر هم JBL يا Cerwin Vega اينچ15

كابل ؟؟؟

ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

عزیز بنده هم قصد خرید دارم رنج قیمتی که به شما دادن محبت میکنید

tohid_abi
16-01-2015, 19:14
دوستان بنده هم بعد از سرچ سیستمها به یک ست رسیدم هم میخوام نظرتون رو بدونم هم حدودا قیمت این ست

بلندگو: جامو 426
امپلی فایر: یاماها rx-a1020
بلوری پلیر :پایونیز bdp:450

یک سوال دیگه دارم امپلی فایر نقشش دقیقا چیه و تو این ست موردی هست که جا انداخته باشم بودنش حتما لازم باشه

flipp
20-01-2015, 08:56
دوستان عزیز؛
برای دومین بار از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزرگترین فروشگاه عرضه محصولات مرتبط با صدا تصویر در امریکا داریم یه سفارش میزاریم. بصورت خرید گروهی هست و هر کدوم از دوستان چیزی نیاز داشته باشن، قابل تهیه هست. اگر چیزی نیاز داشتید خوشحال میشیم بتونیم براتون تهیه کنیم. لازم به ذکره که خرید گروهی غیر انتفاعی هست و هر شخصی دقیقا هزینه مربوط به خرید کالای خودش رو پرداخت میکنه و نه بیشتر.
اطلاعات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dr_data_13
26-01-2015, 13:48
سلام دوستان
یه نظر میخواستم ازتون
برای اتاقم و گوش کردن موسیقی و وصل کردن به لپ تاپ و گوشی تو رنج 700 تومن بین این 2 تا گزینه موندم که یکیش اسپیکره و یکیش مینی های فای پایونیر
اسپیکر z623 لاجیتک که تو نت و ... شدیدا ازش تعریف میکنن که bass اش و هم کیفیت صداش محشره ظاهرا و گواهی نامی THX هم داره و کلیپاش رو نگاه میکردم تو یو ... ب ظاهرا قدرت بالا و کیفیت ساخت خوبی هم داره قیمتش هم الان 680 تومنه و 200 rms هست که سابش 130 واته و اسپیکراش هر کدوم 35 وات
گزینه بعدیم این مینی های فای پایونیره
که قیمتش همون 680 تومنه ولی 310 rms هست و سابش 150 واته و 2 تا اسپیکراش 80 واته هر کدوم
من کیفیت صدا برام مهمه همچنین بیس عمیق و نرم که ظاهرا لاجتیک از این نظرا خوبه ولی خب هیچ امکاناتی نداره و فقط اسپیکره ولی این پایونیره خب امکانات زیادی داره و مینی های فایه و روی کاغذ که از نظر قدرت برتری داره حالا موندم بین این 2 گزینه

mmf66
26-01-2015, 14:11
سلام دوستان
یه نظر میخواستم ازتون
برای اتاقم و گوش کردن موسیقی و وصل کردن به لپ تاپ و گوشی تو رنج 700 تومن بین این 2 تا گزینه موندم که یکیش اسپیکره و یکیش مینی های فای پایونیر
اسپیکر z623 لاجیتک که تو نت و ... شدیدا ازش تعریف میکنن که bass اش و هم کیفیت صداش محشره ظاهرا و گواهی نامی THX هم داره و کلیپاش رو نگاه میکردم تو یو ... ب ظاهرا قدرت بالا و کیفیت ساخت خوبی هم داره قیمتش هم الان 680 تومنه و 200 rms هست که سابش 130 واته و اسپیکراش هر کدوم 35 وات
گزینه بعدیم این مینی های فای پایونیره
که قیمتش همون 680 تومنه ولی 310 rms هست و سابش 150 واته و 2 تا اسپیکراش 80 واته هر کدوم
من کیفیت صدا برام مهمه همچنین بیس عمیق و نرم که ظاهرا لاجتیک از این نظرا خوبه ولی خب هیچ امکاناتی نداره و فقط اسپیکره ولی این پایونیره خب امکانات زیادی داره و مینی های فایه و روی کاغذ که از نظر قدرت برتری داره حالا موندم بین این 2 گزینه

به نظر من z623 بهتره کیفیتش تضمین شده هست و در ساختش از قطعات های فای استفاده شده ضمن این که جاگزاریش راحت تره قیمت هم 620 راحت گیر میاد اگه خواستی بهت معرفی کنم گارانتی آوارژنگ بگیر
برای یه اتاق خیلی عالی هست البته توجه داشته باشید لپ تاپ و گوشی کیفیت کیفیت خروجی خوبی ندارن
به اعداد هم زیاد توجه نکنید چون اصلا به وات نیست همین 623 میتونم بگم سابش 50 وات هست و ست هاش هر کدوم 10 تا 12 وات ولی کیفیت بسیار خوبی دارن و صداشم میشه گفت بلند هست ولی هیولا نیست

dr_data_13
26-01-2015, 14:18
ممنون
منم چون از z623 خيلي تعريف ديدم دو دل شدم بين اون پايونير و اين
صداي خيلي هيولا نميخوام ولي فكر كنم به حد كافي بلند باشه درسته؟كيفيت و تفكيك صداش و بيش خوب و نرم و عميق و اينكه صداش رو زياد كنم كيفيتش كم نشه واسم مهمه
و اينكه گارانتي پانا بهتر هست يا آوارژنگ؟
پس به نظرتون اين پايونير رو بيخيال شم!؟درسته به اعداد رو كاغذ نيست ولي خود اندازه اسپيكرهاي اين پايونيهم بزرگتره ولي از يه طرف قيمت نسبتا پايينش رو ميبينم ميگم شايد جزو كيفيت پاييناي پايونير باشه
ولي لاجيتك ظاهرا از نظر هم كيفيت صدا هم ساخت عاليه
راستي اين لاجيتك با توجه به اينكه اسپيكراش كوچيكن صداشون تو صداي ساب گم نميشه!؟منظورم اينه تناسب بينشون خوبه؟

Sent from my iPhone 5s using Tapatalk

mmf66
26-01-2015, 21:59
ممنون
منم چون از z623 خيلي تعريف ديدم دو دل شدم بين اون پايونير و اين
صداي خيلي هيولا نميخوام ولي فكر كنم به حد كافي بلند باشه درسته؟كيفيت و تفكيك صداش و بيش خوب و نرم و عميق و اينكه صداش رو زياد كنم كيفيتش كم نشه واسم مهمه
و اينكه گارانتي پانا بهتر هست يا آوارژنگ؟
پس به نظرتون اين پايونير رو بيخيال شم!؟درسته به اعداد رو كاغذ نيست ولي خود اندازه اسپيكرهاي اين پايونيهم بزرگتره ولي از يه طرف قيمت نسبتا پايينش رو ميبينم ميگم شايد جزو كيفيت پاييناي پايونير باشه
ولي لاجيتك ظاهرا از نظر هم كيفيت صدا هم ساخت عاليه
راستي اين لاجيتك با توجه به اينكه اسپيكراش كوچيكن صداشون تو صداي ساب گم نميشه!؟منظورم اينه تناسب بينشون خوبه؟

بله به حد کافی بلند هست که یه اتاق رو پر کنه
کیفیت و تفکیک که عالیه و بیس نرمی هم داره صداش رو هم تا 80 درصد هیچ دیستورشن نداره
البته بگم توقعتون بالا نره بالاخره دارین یه اسپیکر 600 تومانی میخری که ستهای کوچکی داره توقع کیفیت مانیتور اودیو نداشته باشین در حد خودش عالیه
گارانتی آواژنگ بهتره مخصوصا برای ما که شهرستانیم حالا تهران رو نمیدونم
پایونیر رو من نمیدون چون نه دیدمش نه شنیدم اگه از دوستان کسی میدونه بگه
از لحاظ مچ بودن کاملا با هم مچ هستن یه چیز دیگه که خیلی باید بهش اهمیت بدین کیفیت ورودی صدا هست که به اسپیکر باید بدین اگه اون ضعیف و بی کیفیت باشه نتیجه خوبی بدست نمیاد
و در نهایت میتونم یه چند تا بررسی رو براتون بزارم تا بیشتر متوجه بشین
623 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dr_data_13
26-01-2015, 22:17
درسته منم منظورم تو همين رنج ٦٠٠ تومن بود كه تو اين رنج كيفيت خوبي داشته باشه
والا تو تهران هرچي با گارانتي پانا هست ٦٨٠ تومنه
كلا مثكه تو رنج ٦٠٠-٧٠٠ تومن تقريبا قويترين و با كيفيتترين اسپيكره موجود تو بازاره
يه جورايي ستش چون كوچيكن غلط اندازن ولي ظاهرا فلفل نبين چه ريزست و صداشون بلند و با كيفيت و خوبه
من صداي s730 رو اون زمان كه ٤٠٠ تومن بود شنيده بودم بيسش و كيفيتش خوب بود فكر كنم 623 يه لول از s730 پايينتر باشه
پی نوشت:لینک اول مشکل داره ظاهرا
بازم از راهنماییتون ممنونم

mmf66
27-01-2015, 08:48
درسته منم منظورم تو همين رنج ٦٠٠ تومن بود كه تو اين رنج كيفيت خوبي داشته باشه
والا تو تهران هرچي با گارانتي پانا هست ٦٨٠ تومنه
كلا مثكه تو رنج ٦٠٠-٧٠٠ تومن تقريبا قويترين و با كيفيتترين اسپيكره موجود تو بازاره
يه جورايي ستش چون كوچيكن غلط اندازن ولي ظاهرا فلفل نبين چه ريزست و صداشون بلند و با كيفيت و خوبه
من صداي s730 رو اون زمان كه ٤٠٠ تومن بود شنيده بودم بيسش و كيفيتش خوب بود فكر كنم 623 يه لول از s730 پايينتر باشه
پی نوشت:لینک اول مشکل داره ظاهرا
بازم از راهنماییتون ممنونم

این سایت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])623 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])رو میده 620 تومان با گارانتی آواژنگ خیلی جاهای دیگه هم میدن از همین سایت بگیر خوبه
راستش من خودم هم s730 دارم هم z906 ولی 623 نهایت نصف اون s730 شاید صدا داشته باشه و این که 730 واقعا یه هیولاست صداش از z906 هم بلند تره

اون % بردار درست میشه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tohid_abi
04-03-2015, 00:16
دوستان من قصد خرید بلندگو جامو 426 رو دارم میخواستم نظر بدید امپلی فایر و بلوری پلیر چی بگیرم

حدود هزینش رو هم بگید ممنون میشم و ایا حتما باید ساب هم بگیرم یا نه

alikeyvan
13-03-2015, 22:54
سلام دوست من میشه بگی این میدرنج وتیوتر رو از کجا تهیه کردی چون من هرچی میگیرم میسوزه

yaserkhann
18-04-2015, 04:55
سلام دوستان من یک امپ لامپی قدیمی فیشر دارم میخواستم بدونم چه مدل اسپیکرایی
باهاش مچ میشن؟
model :the fisher x100a

flipp
23-04-2015, 12:29
دوستان یه خرید گروهی برای خرید از یه تولید کننده لهستانی اگه کسی تمایل داشت خوشحال میشیم خرید کنیم :n16: اطلاعات بیشتر: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Hamid4777
26-04-2015, 16:55
سلام،
در مورد اسپيكر active در حدود يك ميليون تومان راهنمايي ميخوام. بيشتر براي گوش دادن به موزيك از طريق گوشي. كيفيت صدا برام مهمه و نه بلندي صدا. الان در بازار ايران چه گزينه هايي موجود هست؟
مثلا در سايتهاي فرنگي از audioengine A5 خيلي تعريف كردند، ولي فكر نكنم همچين برندي در ايران موجود باشه، ولي خب من اسپيكري تو اين مايه ها ميخوام ، عليرغم اينكه حرفه اي محسوب نميشه ولي كيفيت صداي خيلي خوبي براي يك شنونده عادي داره.

flipp
28-05-2015, 23:51
این اسپیکر واقعا یکی ازون پروژه هایی بود که بابت انجام دادنش به خودم می بالم :n26: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

flipp
30-05-2015, 20:01
هورن چوبی که ساختیم (اطلاعات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])) اونقدر خوب بود که مجبور شدیم در تعداد بیشتر بسازیم. از افریقای جنوبی تا نیوزلند و ترکیه و لبنان و امریکا:n18: جالبه تنها مشابه این هورن در امریکا ساخته میشه و نمونه ای که ما ساختیم از حیث دقت یک شکل هندسی به مراتب بهتر از نمونه امریکایی هست. در این تصاویر نشانه هایی هست برای آنان که می اندیشند! :n31:

flipp
30-05-2015, 20:08
چند نمونه از اسپیکرهایی که "دقیقا" با این هورن ساخته میشن:

flipp
31-05-2015, 22:17
آخرین ساخته ام. اسپیکر Anahita . امروز بعد از 8 ماه بالاخره به اتمام رسید. :n14::n01: نمونه امریکایی این اسپیکر در امریکا ساخته میشه 25000 دلار قیمت داره. ایده اصلی اون اسپیکر رو من برای اولین بار حدود 4 سال قبل در انجمن گفتگوی کلیپش مطرح کردم. سازنده امریکایی این ایده رو بیشتر از خودم جدی گرفت و زودتر ساختش. حالا این اسپیکر یکی از بهترین اسپیکرهای های-اند دنیاست! حالا وقتش بود خودم ایده خودم رو به واقعیت تبدیل کنم. ساخت یکی از سخت ترین اسپیکرهای دنیا. عکس نمونه امریکایی که اسمش Volti Audio Vittora هست در پست قبل.

flipp
08-06-2015, 17:38
یه ویدئوی جالب دیدم خواستم بزارم اینجا دوستان ببینن. تو این ویدئو ببین یه اسپیکر دست ساز با قطعات نه چندان گران که اصولی طراحی شده چقدر میتونه خوب باشه برای همین یه شنونده رو چشماش می بندن و براش موزیک پخش میکنن. واکنشش جالبه :n31:

Audio Javad
09-06-2015, 12:48
داداش بلندگوی یا بخاری میومونه
اون بلندگوی سفیدها مقل کاشه دستشویی هست جون ادم دستهاشو توش بشوره

flipp
09-06-2015, 18:39
داداش بلندگوی یا بخاری میومونه
اون بلندگوی سفیدها مقل کاشه دستشویی هست جون ادم دستهاشو توش بشوره

شما تو دستشویی مشغول باش اموراتت بگذره به چیزای دیگه کار نداشته باش :n31:

merokh
20-06-2015, 09:16
سلام
من می خواستم بدونم شما تحت چه لایسنسی تولید بلندگو می کنید تاییده داردید یا چو وچل گل هم می کنی

merokh
20-06-2015, 09:26
سلام
نادرجان عریز ماتسفانه این فروشگاه حقه باز و کلاهبردار خودشون رو تیم مختصص در ایران می دونن درحالی که کلیه محصولات این فروشگاه چینی هستش
یاور از قوطی درمیارن خدارو بنده نیست قضیه اینها هست
الان منت میزاره روی مشتری مگیه از انگلیس دارم میارمhahaha

poloton7
20-06-2015, 09:46
سلام-شما کارگاه ایشان رفتید -دیدید لوازمشان از چین است؟؟؟زحمتهای دیگر را به راحتی تختعه نکنید اگر شمار فتید از نزدیک ودیدید که کارهایشان چینی هست بعد تحلیل بکنید به راحتی به دیگران تهمت نزنید----موفق باشید

flipp
20-06-2015, 10:36
سلام-شما کارگاه ایشان رفتید -دیدید لوازمشان از چین است؟؟؟زحمتهای دیگر را به راحتی تختعه نکنید اگر شمار فتید از نزدیک ودیدید که کارهایشان چینی هست بعد تحلیل بکنید به راحتی به دیگران تهمت نزنید----موفق باشید

فکر نمیکنم خطاب ایشون بنده بودم. چند صفحه برید عقب تر کاربری به اسم "نادر" چیزی نوشته ایشون احتمالا در جواب اون کاربر چیزی گفتن.

flipp
04-07-2015, 22:54
:n26: توصیه میکنم حتما بخونید:

نموداری برای سنجش صدا در تست شنیداری ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

DaaVooD
05-07-2015, 12:30
درود دوستان
برای یک گالری هنری با مساحت ۸۰ متر چه سیستم صوتی رو پیشنهاد میکنید؟!
سیم کشی برای ۲ عدد باند دیواری انجام شده. در انتخاب اسپیکر و آمپ و سورس پخش کننده چه نظری دارید؟!
آیا اصلن فکر میکنید ارزش داره یک سیستم صوتی ستاپ کنیم یا با اسپیکرای مثلن لاجیتک سرتهشو هم بیاریم؟!

ممنون

DaaVooD
05-07-2015, 12:34
حذف شود......

flipp
05-07-2015, 18:26
درود دوستان
برای یک گالری هنری با مساحت ۸۰ متر چه سیستم صوتی رو پیشنهاد میکنید؟!
سیم کشی برای ۲ عدد باند دیواری انجام شده. در انتخاب اسپیکر و آمپ و سورس پخش کننده چه نظری دارید؟!
آیا اصلن فکر میکنید ارزش داره یک سیستم صوتی ستاپ کنیم یا با اسپیکرای مثلن لاجیتک سرتهشو هم بیاریم؟!

ممنون

سلام؛
اگر شما تفاوت رو احساس می کنید و به این مساله اهمیت میدین، باید سیستم خوب بگیرید.
اگر شما تفاوتی رو احساس نمی کنید و بازدید کننده هاتون هم همینطور و فقط میخواید یه موزیک تو پس زمینه پخش بشه برای خالی نبودن عریضه، نیازی نیست سیستم بگیرید یه چیز ارزون کار رو انجام میده.

flipp
08-07-2015, 16:19
خرید گروهی از Madisound امریکا (اطلاعات بیشتر ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

یه خرید از سایت Madisound ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) داریم انجام میدیم خواستیم این مطلب اعلان عمومی کنیم اگه کسی چیزی نیاز داره براش بخریم. طبق روال تمام خریدهای گروهی قبلی هر شخصی فقط هزینه جنس مورد نیاز خودش رو پرداخت می کنه و هیچ هزینه مضاعف پنهانی وجود نداره. صرفا از جهت اینکه بیشتر شدن سفارش باعث تعدیل هزینه های حمل میشه بهتر هست.
چندتا از بخش های جالب این سایت براتون لینک می کنم که شاید محصول یا اسپیکری جلب توجه کرد:
نکته: کیت های اسپیکر پروژه هایی هستند که بسیار دقیق طراحی شدن و توسط صدها سازنده در سرتاسر دنیا آزموده شدن و هیچ آزمون و خطایی ندارند و صرف ساخت جعبه بر اساس مشخصات ارائه شده، به صدای قابل انتظار طراح می رسند.
کیت های اسپیکرهای 2 راهه: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کیت اسپیکرهای 2.5 راهه: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
کیت اسپیکرهای 3 راهه: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

flipp
08-07-2015, 16:34
پیرو پستی قبلی (خرید گروهی) می خواستم بگم که موقعیت خیلی خوبیه برای دوستانی که دنبال صدای خوب هستن و نمی خوان خودشون درگیر فضای مسموم مارکت های-فای داخل ایران کنن و بیافتن تو چرخه باطل دستگاه بازی و ... انتخاب هوشمندانه میتونه لذت شنیدن موسیقی رو به ارمغان داشته باشه. کیت ها موارد آزموده شده و تست شده ای هستن و براحتی میشه به نتیجه مورد نظر طراح رسید. حتما نباید دانش طراحی داشته باشید تا صدای خوب بگیرید. بعنوان مثال اسپیکر LXmini رو ببینید: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) با قیمت بسیار مناسب میشه ساختش. قطعات با کیفیت و صدای رفرنس. دست کم اندازه یه اسپیکر 10 میلیون تومنی میتونه لذت شنیداری به صاحبش بده. طراحش کیه؟ Siegfried Linkwitz معروف طراح معروف کمپانی HP که سابقه طولانی در طراحی اسپیکر داره. حتما کراس اورهای Linkwitz/Riley به گوشتون خورده. این نوع کراس اور طراحی آقای لینکویتز هست. بیش از نیمی از اسپیکرهایی که در تمام دنیا در هر جایی از تلویزیون ها و بلندگوهای استودیویی و استریو و اسپیکرهای استیجی و ورزشگاه ها و حتی بلندگوهایی که در شاتل های فضایی دارن صدا پخش می کنند که یحتمل به چند میلیارد عدد میرسن، داخلشون کراس اوری داره که این آقا به همکاری آقای Riley طراحی کرده!
LXmini چیه؟
توضیحات بیشتر در سایت طراح: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
یه اسپیکر omnidirectional با الگوی انتشار 360 درجه که باعث میشه اصلا سوینت پوینتی در محیط وجود نداشته باشه! در واقع تمام عرض اتاق میتونه نقطه مرکزی باشه! این اسپیکر اکتیو هست و به 4 کانال امپلیفایر نیاز داره. از دوستان اگه کسی تمایل داشت این اسپیکر بسازه میتونیم قطعاتش تهیه کنیم و بابت آمپش میتونم کمک کنم بالاترین کیفیت آمپلیفایر با کمترین هزینه بسازید و اسپیکر رو فقط با یه سورس ساده مثل یه سی دی پلیر یا حتی آیفون کامل کنید و یه صدای رفرنس داشته باشید. بابت آمپ میشه همین کاری که اینجا توضیح دادم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو با یه اختلاف هزینه کوچیک بصورت 4 کاناله ساخت.

یه کلیپ از این اسپیکر که خالی از لطف نیست دیدنش: لینک آپارات ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
اگه کسی تمایل داشته باشه این اسپیکر بسازه، خوشحال میشم قطعات چوبیش رو براش به رایگان بسازم و اگه کمک دیگه ای نیاز داشته باشه ما در کنارش خواهیم بود. :n01: قطعات چوبی این اسپیکر سایت مدیساند 110 دلار میده که 5 کیلو هم وزن داره این یعنی کلی هم هزینه حمل میخوره برای خرید چند تکه چوب که CNC شده. من اینو رایگان انجام میدم برای کسی که ارزش کار خوب رو بدونه که خودش 100-150 دلار جلو میافته.

flipp
09-07-2015, 21:02
شو روم اختصاصی LogicAudio در فضایی به مساحت 312 متر مربع با 255 متر مربع فضای مفید با چند listening room بزودی راه میافته. فکر کنم پر بیراه نباشه بگیم بزرگترین شو روم ایران خواهد بود :n18: اطلاعات بیشتر... ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

flipp
24-07-2015, 14:40
این کلیپ ببینید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مربوط هست به اسپیکر فول رنج Fostex FE206EN
من این اسپیکر رو 3 جفت توی 3-4 سال اخیر ساختم (لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])). این اسپیکر از چند جهت برای علاقمندای های-فای در ایران میتونه گزینه بسیار مناسبی باشه. اول اینکه با زیر 2.5 میلیون تومن میشه ساختش. دوم اینکه با راندمان 97 دسی بل که داره براحتی با هر آمپلیفایری میتونه درایو بشه و بی نیاز از آمپ های گرانقیمت هست. سوم اینکه نقشه جعبه مناسبش توسط کمپانی سازنده توی جعبه خودش وجود داره. چهارم اینکه به دلیل نداشتن کراس اور فقط با ساخت جعبه به نتیجه مورد انتظار سازنده میرسه. یادم نمیره یه جفت از چند جفتی که ساختم برای یکی از دوستان خیلی خوبم از بندر انزلی بود که اسپیکر فوکال 826 داشت. وقتی صدای این اسپیکر شنیده بود به شوخی میگفت باید 826 آتش بزنم با این صداش :n08:
ساختار هورن back loaded horn این اسپیکر باعث میشه دامنه فرکانس های پایین تشدید بشه و بیس خیلی مناسبی داشته باشه. واقعا این اسپیکر یه قطعه هنری و خاص هست برای اینکه شنونده رو میخکوب کنه روی صندلی برای شنیدن رکوردهای بیشتر. نتیجه ساخت یه اسپیکر بسیار با ارزش میشه با فول رنج 8 اینچ از کمپانی ژاپنی فاستکس. می دونیم که ژاپنی ها خیلی به دنیای صوت خدمت کردند. اونها خیلی برای گوش های خودشون ارزش قائل هستن.

در نتیجه ساخت چنین پروژه ای دقت ساخت جعبه که بصورت هورن هست خیلی اهمیت داره. اینکه جداره های تو در تو کاملا بر اساس نقشه ساخته بشه و دو کانال با هم تفاوتی نداشته باشن. یه سایت خارجی اومده جعبه این اسپیکر بصورت کیت آماده مونتاژ عرضه کرده و از روش خلاقانه جالبی استفاده کرده برای به حداقل رسوندن تلرانس و احتمال خطا. با این روش دیواره های کناری کف تراشی شدند و قطعات داخلی توی شیارها قرار میگیرن و عملا احتمال خطا صفر میشه. لینک سازنده ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ما با امکاناتی که داریم میتونیم براحتی جعبه رو با این روش بسازیم.

بعد از مونتاژ این شکلی میشه:

flipp
25-07-2015, 10:17
هیچ چیز بهتر از یک اسپیکر هورن نیست، مگر دو اسپیکر هورن! :n09:

flipp
13-08-2015, 16:35
duplicated content

flipp
13-08-2015, 16:36
دوستانی که علاقمند به سیستم های استریو هستند به پروژه ای شروع کردیم بر اساس درخواست دوستان برای ساخت اسپیکری با قیمت مناسب که راندمان بالایی داشته باشه. یه پروژه غیر انتفاعی خواهد بود و قیمت تمام شده ش با طراحی و ساخت کراس اور و جعبه از قیمت قطعه به تنهایی در اروپا کمتر خواهد بود. اگه کسی علاقه داشت میتونه شماره ش رو در پیغام خصوصی برام بفرسته که به گروه تلگرام اددش کنم یا اینکه با شماره من که در امضام هست تماس بگیره اطلاعات بیشتر طرح رو بهش بدم.

nimammz
16-08-2015, 19:20
سلام روز همه به خیر
من یه سیستم صوتی میخوام برای گوش کردن موسیقی و دیدن فیلم
کیفیت و تفکیک صدا برام مهمه
sony mhc v6 رو توی فروشگاه دیدم خوب بود
میخواستم اگه امکانش هست نظر و پیشنهادتون رو بدونم
خیلی ممنون

flipp
16-08-2015, 20:38
سلام روز همه به خیر
من یه سیستم صوتی میخوام برای گوش کردن موسیقی و دیدن فیلم
کیفیت و تفکیک صدا برام مهمه
sony mhc v6 رو توی فروشگاه دیدم خوب بود
میخواستم اگه امکانش هست نظر و پیشنهادتون رو بدونم
خیلی ممنون

اگه گوش کردی و خوشت اومده این اسپیکر مناسب شماست و نظر دیگران اصلا مهم نیست. صدا باید به گوش شنونده خوش بیاد که اومده. برو همینو بخر.

flipp
18-08-2015, 17:04
دوستانی یه پروژه گروهی برای ساخت یه اسپیکر هورن بسیار عالی در حال انجام هست اگر دوست داشتید این مطلب مطالعه کنید شاید علاقمند شدید: یک پروژه گروهی غیرانتفاعی
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

flipp
09-09-2015, 18:15
دوستان اسپیکر Dynamikks Monitor 8 در آلمان ساخته میشه و 3900 قیمت داره. این اسپیکر از یه قطعه 8 اینچ کواکسیال ساخته شده که شرکت Beyma اسپانیا میسازه. از قضا این شرکت یکی از ده ها شرکتی هست که ما نمایندگی ازشون داریم و همکاری میکنیم باهاشون. قصد داریم نمونه 100% مشابه این اسپیکر حتی از نظر ظاهر رو در ایران بسازیم با 20% قیمتش در اروپا. اگه کسی علاقه داشت خوشحال میشیم بتونیم براش بسازیم. با هزینه یه بوکشلف بی کیفیت مثل مانیتور اودیو یه اسپیکر بسیار با کیفیت میسازیم. اینجا هم یه سری اطلاعات جالب ازش هست: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

s12318
14-09-2015, 15:00
سلام flip .به نظرت برای گوش دادن به موسیقی سبک trance چه جور سیستمی میتونه مناسب باشه?
چند تا هدفون خوب هم معرفی کن.ممنون میشم.

flipp
30-09-2015, 09:35
سلام flip .به نظرت برای گوش دادن به موسیقی سبک trance چه جور سیستمی میتونه مناسب باشه?
چند تا هدفون خوب هم معرفی کن.ممنون میشم.

سلام؛

به نظرم باید اسپیکری بگیرید که بتونه پایین ترین فرکانس های بم پخش کنه. همچنین یه کمی صدای تویترش شارپ باشه. بازم صدا سلیقه ای هست ولی برای ترنس این به نظرم مناسب تره
هدفون رو در انجمن هدفون سوال کن دوستان بهتر راهنمایی میکنن

poloton7
04-10-2015, 18:10
سلام--
چه تفاوتی است بین موزیک توی یک امپ سینمای در حالت استریو (دو کانال)پخش می شود با امپ استریو یعنی از نظر ساختار وقطعات فرقی می کند؟؟؟؟

- - - Updated - - -

سلام--
چه تفاوتی است بین موزیک توی یک امپ سینمای در حالت استریو (دو کانال)پخش می شود با امپ استریو یعنی از نظر ساختار وقطعات فرقی می کند؟؟؟؟

Tenhi
07-10-2015, 13:12
سلام بخش جدا پیدا نکردم این سوالمو بپرسم سیستم اسپیکر برای کامپیوتر میخوام بگیرم 5.1 کجا راهنمایی بگیرم ؟ جا بهتر پیدا نکردم ..
تو رنج 400 تا 500 تومن

mahdi v
14-10-2015, 00:32
با سلام
من میخوام این آمپلی فایر صوتی تصویری پایونیر مدل vsx-824 رو بگیرم.دوستان لطفا" راهنمایی کنید:
1- منظور از 4K یعنی فیلم 4K رو از روی فلش یا هارد میتونه بخونه؟
2-کیفیت بیس دستگاه برای ساب ووفر چجوریه؟ آیا بیس نرم و دلنشینی داره؟
3-اکولایزر هم داره؟
4-Bass Boster هم داره؟
5-آیا تو این رنج قیمت آمپ بهتری هست که بخرم
6-yamaha چطوره؟

amirpcp30
09-11-2015, 00:20
سلام دوستان
من یک مینی های فای sony mhc vp800av دارم که باند های عقبش کابل دارن اما سنتر و جلو کابلش نیست میخواستم بپرسم چه کابلی بگیرم و چطوری کیفیت کابل رو بفهمم ف مثلا باید اهم کمتری داشته باشه؟ کابل rca هم میخواستم برای اتصال به کارت صدا
با سپاس

flipp
14-12-2015, 09:48
سلام دوستان؛ :n01:

در ادامه پروژه گروهی ساخت اسپیکر کواکسیال اگر دوست داشتید این مطلب مطالعه کنید. قطعات از اسپانیا به ایران رسید: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

flipp
16-12-2015, 11:19
یه طرح احتمالی متقاعد کننده. جزئیات در این لینک مطالعه کنید: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Sacrament
16-12-2015, 20:42
وقتی پاناسونیک خبر برگشت برند Technicsو داد خیلی از علاقه مندای قدیمی رو خوشحال کرد ولی قیمت 60 هزار دلاری برای این سیستم صوتی دل خیلیارو شکست چون قیمت این ست به پول ما 215 میلیون تومنه ولی کسایی که صداش رو شنیدن از جمله ادیتور سایت دیجیتال ترند عقیده دارن که این سیستمی هست که اگر 100 بار یه آهنگ رو قبلا گوش داده باشین چیزایی توش میشنوین که قبلا نشنیدین.

This is the sort of audio system that you must hear to understand. Listening to tracks that we’ve heard 100s of times — and on excellent systems at that — is now a revelation of once hidden nuance and detail. Not only are we hearing things we’d never heard before, we’re hearing it in a way we’ve never heard it before.

Read more: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Follow us: Digitaltrends on Twitter | digitaltrendsftw on Facebook

skyeagle
01-02-2016, 12:20
سلام دوستان؛ :n01:

در ادامه پروژه گروهی ساخت اسپیکر کواکسیال اگر دوست داشتید این مطلب مطالعه کنید. قطعات از اسپانیا به ایران رسید: لینک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

با سلام
استاد لینک خرابه متاسفانه
من از تاپیک سینمای خانگی پیگیر هستم اما نمیتونم صفحه مربوط رو ببینم

mohsen_2015
29-03-2016, 16:29
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان.من یک سیستم صوتی سونی مدل ht-m5 دارم.راستش از بلنگوی مرکزی این سیستم راضی نیستم ومیخواستم عوضش کنم.یک مشکلی هست.پشت امپلی فایر دستگاه ورودیش فرق میکنه با امپهای دیگه.امپپهای دیگه سیم رو میزاری داخل یک پیچ وپیچ رو سفت میندی با عکس نشون میدم تا بهتر متوجه بشین.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

--

skyeagle
09-04-2016, 15:22
سلام--

- - - Updated - - -

سلام--

این سوال دوستمون سوال من هم هست کاش یکی میتونست پاسخ بده

armani.leather
14-06-2016, 10:59
Salam. Man Mikham Ye Set Jam KOnam Ham Vase Cinema Ham Stereo . Be Nazareton Speaker Ro Yamaha Begiram Ya Mission Ya Monitor Audio ?
Amp Ham Be Nazareton Yamaha 479 Khobe ?

mahdi v
14-06-2016, 13:09
مانیتور ادیو به نسبت قیمت بلندگوهای خیلی خوبی برای سیستم سینمایی و استریو دارد.
یاماها 479 هم خوبه.به پایونیر هم می تونی فکر کنی.امکانات خیلی زیادی داره
در رنج ارزان قیمت پایونیر 924 برای سیستم سینمایی و استریو بسیار خوبه

skyeagle
14-06-2016, 13:48
Salam. Man Mikham Ye Set Jam KOnam Ham Vase Cinema Ham Stereo . Be Nazareton Speaker Ro Yamaha Begiram Ya Mission Ya Monitor Audio ?
Amp Ham Be Nazareton Yamaha 479 Khobe ?

با سلام
دوست عزیز حرف اول و آخر رو بودجه میزنه
اگر بفرمایید چقدر میتونید هزینه کنید بهتر میشه راهنمایی کرد

amir_t6262
25-08-2016, 18:44
دوستان بلندگوی استریو Yamaha NS-BP182 با مشخصات زیر را میتوان به آمپVSX-329 Pioneer که خروجی اش 105 W است متصل کرد. تا بعدا با افزایش بودجه، بلندگوی مناسب تری تهیه کنم.
اگر نه، یک آمپ مناسب برای این بلندگوها معرفی کنید که قیمتش هم ارزان باشد.
این مشخصات بلندگو
Input Power (Max/Nominal): 40 W / 110 W

yoosefshaskol
03-09-2016, 17:24
دوستان ارزونترین امپ استریو ای که بتونه دو تا بلندگو و دوتا ساب رو راه اندازی کنه چی هست؟

Alireza11111111
06-09-2016, 14:40
با سلام، ميخواستم باشما در زمينه ساخت يك بوكشلف مشوت كنم

Alireza11111111
06-09-2016, 17:24
آقا من ميخوام با شما تماس برقرار كنم

Alireza11111111
06-09-2016, 17:35
سلام درباره بونيت سوال داشتم

lvl573
07-11-2016, 14:23
با سلام خدمت اساتيد محترم
لطفا من روراهنمايي بفرماييد
بنده ميخوام يك سيستم صوتي براي خونه جمع كنم براي موزيك (سبك راك ) و فيلم
ترجيحا ميخوام آمپ رو جدا و باند رو جدا تهيه كنم
در مورد پلير هم راهنمايي بفرمائيد كه فرمت flac رو ساپورت كنه
من دنبال صداي شفاف و تفكيكي هستم ووكال برام مهمه بيس برام مهم نيست در حد متعادل كافيه
البته نميدونم ميشه سيستم صوتي كه هم براي موزيك خوب باشه هم براي فيلم !! شدنيه ؟! البته موزيك برام مهمتره...

korokam
29-11-2016, 13:08
سلام
بودجه هم مهم هست ولی سیستمی که برای خودم انتخاب کردم به شما هم پیشنهاد می‌دهم

بلندگو های میتونید سری بوکشلف و یا فلوراستند میشن انگلیس و یا فوکال فرانسه استفاده کنید من misson 780 , mission 765i دارم با اینکه قدیمی هستند صدای بسیار واضح و دلنشین دارند، آمپ هم ناکامیچی ژاپن مدل IA-1 هست، CD پلیر هم ناکامیچس ژاپن مدل MB-2 ، برای فایل FLAC بهترین روش اتصال لپتاپ به آمپ هست. من خودم از این روش استفاده میکنم. فایل های FLAC باید از روی سورس اصلی به FLAC تبدیل شده باشند اگر از MP3 به FLAC تبدیل شده باشند نتیجه خوبی نخواهید داشت. این سیستمی که گفتم برای سیستم صوتی خانگی بود برای اتومبیل میتوانید از یونیت آلپاین سری CDE-163 EBT استفاده کنید که FLAC را ساپورت میکنه البته پایونیر مدلهای ارزانتری دارد ولی من آلپاین خریدم ، یزودی نصب میکنم هنوز فرصت نکردم . آمپ هم DLS و یا سوئیس ادیو را من تجربه داشتم تفکیک عالی دارند. البته اگر از نظر بودجه مشکلی نداشته باشید برای تفکیک بالا پخش CD-700 ناکامیچی هست که عالی هست ولی FLAC پخش نمیکنه و یا پایونیر 99PRS ، آمپ هم مکینتاش ، ولی نیاز به بودجه بسیار بالایی خواهید داشت.
اگر امتحان کردید و راضی بودید حق مشاوره من را فراموش نکنید.
یا حق

korokam
29-11-2016, 13:21
ادامه:
برای یونیت خودرو این مدل سونی با رزولوشن صوتی بسیار بالا هست که 32 bit هست و در ایران حدود 5 میلیون قیمت داره

برای همین خدمت شما در ابتدا گفتم رنج قیمت را اول باید مشخص فرمایید.

XDP-100R-K

CDE-163EBT

سعید خانی
03-12-2016, 12:41
چه تاپیک خوبی اینجا بود تا حالا ندیده بودم. خوبه که اینجا در گوگل پیدا کردم

amin148
10-01-2017, 23:50
سلام دوستان
من میخوام یه بوکشلف تا 2 تومن بخرم
چون شیرازم امکان تست کردن رو ندارم

فقط از سرچ توی اینترنت و یوتیوب به monitor audio bronze 2 و dali zensor 3 رسیدم .
لطفا درباره این دو تا یا اگه گزینه ی بهتری دارید راهنماییم کنید .

ممنون .

ali_j
14-01-2017, 15:18
سلام
از دوستان و اساتید درخواست راهنمایی برای خرید امپ مناسب ک هم کیفیت و تفکیک و شفافیت صدا برای موسیقی داشته باشه ، موسیقی هم بسته به مودش سنتی و پاپ و . . . گوش میدم . صدای نرم و لطیفی میخوام داشته باشه ک از گوش کردن لذت ببرن نه اینکه بعد چند دقیقه سردرد بشم . و هم امکانات دالبی و چند کاناله برای پخش فیلم داشته باشه .
تا حدود ۲ ملیون هم هزینه فعلا براش در نظر گرفتم . نظر دوستان روی پایونیر ۱۱۳۱ چیه ؟ پلیر هم پایونیر bdp180 دارم . برای اسپیکر هم در فاز بعدی خیال دارم هزینه کنم . برای اسپیکر هم ممنون میشم راهنمایی کنین ، ک بتونم برای خریدش برنامه ریزی کنم . تاپیکهای گذشته رو تا حدود زیادی خوندم ، بیشتر بحث روی اسپیکر بوده تا امپ ، به نوعی سردرگم‌شدم . من مشهد هستم و به علت مشغله های مختلف امکان رفتن به تهران و از نزدیک برسی کردن ندارم و در ثانی تنوع مدل خیلی زیاده ، میخوام از طریق تحقیق به کیسهای محدودی برسم ک نهایتش با یه سفر یه روزه و تست صدا کیسهای مورد نظر انتخاب نهاییم بکنم .
پیشاپیش از راهنمایی های دوستان و اساتید صمیمانه تشکر میکنم .

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

psysoul
24-01-2017, 04:57
با اجازه ادمین
یکی از حرفه ای ترین اشخاصی که در ضمینه سیستم های های اند بنده میشناسم اقای محمد پور هستند که یک شو روم بسیار جالبی دارند که وقتی وارد میشی هوش از سر ادم میبره.
اگه خواستید میتوانم اطلاعات تماس با ایشان و بازدید از شو روم ایشان را در اختیارتون بگذارم.

babak_gww
27-02-2017, 19:49
دوستان سلام . من می خوام یه مینی های فای برای اتاقم بگیرم ... تنها چیزی که با بودجه من ( 600 - 700 )همخوانی داره lg cm-4540 هستش که اونم تقریبا اینجا گیر نمیاد.

پیشنهادی دارید برام ؟ :n40:

hifialpha
08-03-2017, 18:42
دوستان عزیز راجب بحث سیستم کلاسیک و امپلیفایر و اسپیکرهای با کیفیت قدیمی و جدید هرکس سوالی داره یا سفارش و مشاوره نیاز داره من درخدمتم به این ایدی پیام بدید

hifialpha
08-03-2017, 18:52
سلام دوستان...هرکس راجب سیستم های کلاسیک مثل باند و امپ سوال یا سفارشی داره درخدمتیم
ایدی تلگرامم hifialpha@
سیستمی ک متناسب با بودجه شماست از ما بخواهید

WILD GOAT
09-04-2017, 23:38
سلام
کسی هست؟
یک دستگاه SONY MHC-WZ80D هست که اپتیکش خرابه و خود دستگاه هم به عنوان اسپیکر استفاده میشه .
هراز چندی کلا قطع میشه و هیچی پخش نمیشه .
چطوری می تونم از بلندگوهاش استفاده کنم ؟
می تونم آمپ بخرم ؟

WILD GOAT
12-04-2017, 15:17
کسی نیست؟
:n27:

mr_rayan
13-04-2017, 14:23
سلام
کسی هست؟
یک دستگاه SONY MHC-WZ80D هست که اپتیکش خرابه و خود دستگاه هم به عنوان اسپیکر استفاده میشه .
هراز چندی کلا قطع میشه و هیچی پخش نمیشه .
چطوری می تونم از بلندگوهاش استفاده کنم ؟
می تونم آمپ بخرم ؟
بله
شما میتونی آمپ تهیه کنی.معمولا اینجور سیستم ها بلندگوهای 8 اهم دارن.

WILD GOAT
14-04-2017, 19:46
بله
شما میتونی آمپ تهیه کنی.معمولا اینجور سیستم ها بلندگوهای 8 اهم دارن.

متشکر
چه مشخصاتی رو باید موقع خریدنش در نظر داشته باشم؟
فقط همین که بلندگوهاش 8 اهمی هست؟

mr_rayan
14-04-2017, 20:19
شما به مشخصات اهم آمپ دقت کن.معمولا آمپلی فایرها از 4 اهم تا 16 اهم ساپورت میکنن.بلندگوهای شما هم 8 اهم هست.

WILD GOAT
15-04-2017, 18:54
شما به مشخصات اهم آمپ دقت کن.معمولا آمپلی فایرها از 4 اهم تا 16 اهم ساپورت میکنن.بلندگوهای شما هم 8 اهم هست.
پشت همه بلندگوها نوشته 6 اهم
چه آمپی میشه نهیه کرد؟

Artam01
02-09-2017, 07:18
درود
نظرتون راجب این اسپیکرهای شیشه ای هارمن کاردن چیه؟ آیا این اسپیکرها استریو هم می توانند پخش کنند؟
کیفیتش در حد یه ست استریو با بلندگوهای ایستاده هست؟

mikaeil1238
13-11-2017, 13:38
سلام خدمت دوستان.
من یه مشکلی دارم امیدوارم دوستان در صورت امکان نظراتشونو بفرمایند.
یه می نی دنون دارم dm39
یه سیستم دیگه شامل
AMP : marantz pm6005
Speaker : Dali zensor3
CD : Onkyo cn7050
یه اتاق خواب دارم و یه هال حدود 33 متر که به آشپزخونه اپن وصله
مشکل اینه که از هیچ یک از این سیستم ها و در هیچ کجای اتاق و هال صدای زنده بهم نمی ده انگار صدای راست و چپ صدای خواننده رو خفه می کنه و صدا سنگینه نمی شه ولوم برد بالا.
ممنون می شم دوستان هر نظری دارند بفرمایند.

lamp23
10-12-2017, 15:04
سلام
من برای اتصال گیتار الکتریک به کامپیوتر از طریق کارت صدای بهرینگر مشکل نویز و هام دارم مخصوصا در گین های بالا...
یه مقدار سرچ کردم مثل اینکه یا باید از دستگاهی به اسم DI BOX استفاده کنم یا از ترانسفورماتور ایزوله.
میخواستم بدونم اینها چی هستن و از کجا میتونم گیر بیارم؟

aron110
18-12-2017, 15:56
سلام دوستان
من یه آمپلی فایر yamaha A-S301 دارم
تا 2 تومن اسپیکر floorstand چی خوبه به نظرتون؟
yamaha NS-f160 خوبه؟
پلیر ندارم و فعلا میخوام با اپتیکال وصل کنم به تلویزیون

habib mahvare
12-02-2018, 00:25

habib mahvare
12-02-2018, 00:26
سلام دوستان
من یه آمپلی فایر yamaha A-S301 دارم
تا 2 تومن اسپیکر floorstand چی خوبه به نظرتون؟
yamaha NS-f160 خوبه؟

پلیر ندارم و فعلا میخوام با اپتیکال وصل کنم به تلویزیون
میشن سری 3 ایکس در حدود 3 میلیون تومن

habib mahvare
12-02-2018, 00:36
هفته پیش آمپلی فایر دنون 720 و بلندگوهای کف سری کیو 700 خریداری شد. اگه سوالی بود در خدمتم.

noisymind
12-02-2018, 14:58
سلام دوستان. من متاسفانه سینمای خانگی سامسونگ HT-E3550 دارم که اصلا به هیچ وجه به درد موسیقی گوش کردن نمیخوره! صداش خیلی بم هست ولی حجم هم نداره و میدرنج درست و حسابی هم نداره! بیس درست حسابی هم نداره.
من کلا خودم صدای تیز و همینطور بیس زیاد هم دوست ندارم ولی ببینید این چیه که دیگه حالم ازش به هم میخوره!
حالا اگه در مرحله اول نخوام کلا اینو عوض کنم برای بهتر شدن صدا چی پیشنهاد میدین؟ یعنی مثلا به نظرتون میتونم یک ساند بار بگیرم و به هم وصل کنم که کیفیت بالاتر بره؟ یا هم که کلا بیخیالش بشم و برم یک سیستم های فای مثلا سونی بگیرم و خلاص؟

chaharnazm
12-02-2018, 16:38
هفته پیش آمپلی فایر دنون 720 و بلندگوهای کف سری کیو 700 خریداری شد. اگه سوالی بود در خدمتم.
درود.خجسته باد. یک بررسی درست از هر دو دستگاه بگذار

habib mahvare
14-02-2018, 22:01
اولش باید بگم که من قبلا سیستم تودوروکی پایونییر داشتم ولی نتو نستم باهاش ارتباط برقرار کنم.یعنی عملا اون همه دم و تشکیلات از قبیل ورودی و خروجی های مختلف و ساب و سوراند و سنتر و... اون صدایی که من میخواستم رو بهم نمیداد.لذا اقدام به فروشش کردم و رو آوردم به ست استریو به جای ست سینمایی.با بودجه ای که من در نظر گرفته بودم یعنی پنج میلیون تومن میشد همین امپ و بلند گ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۸-۰۲-۱۱_۱۶-۱۰-۵۱.jpgوی میشن سری ایکس 3 رو خرید ولی با گوش دادن به این مدل کف تفاوت رو احساس کردم و دو میلیون تومن گذاشتم روی بودجه و مدل کیو 700 کف رو خریدم.همه چی این ست ساده است و با یه کابل دو به دو به دی وی دی پلیر قدیمی من وصله .سورس پخش شده هام هم فایلهای تبدیل شده FLAC به ام پی تری 320 کیلو بایت هستش چون این پلیرم قابلیت اجرای فرمت FLAC رو نداره.صدایی با باس قوی و نرم و عمق زیاد و همچنین تفکیک عالی و دلنشین هدیه این ست زیبا و دوست داشتنی به منه.کیفیت ساخت بلند گوها واقعا خیره کننده اس.مهندسی شده و طراحی در انگلستان ولی ساخته شده در چینه.خلاصه احساس میکنم به اون چه نیاز داشتم رسیدم.از اقای محمد پور(مدیریت فروشگاه اکوستیک) هم بابت راهنمایی و برخورد خوب و تخفیفاتشون ممنونم.اینم لینک ویدئوی تست صدا در یوتیوب:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۸-۰۲-۱۱_۱۶-۱۰-۳۴.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۸-۰۲-۱۱_۱۶-۱۰-۵۴.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۸-۰۲-۱۱_۱۶-۱۰-۴۸.jpg

chaharnazm
17-02-2018, 16:46
اولش باید بگم که من قبلا سیستم تودوروکی پایونییر داشتم ولی نتو نستم باهاش ارتباط برقرار کنم.یعنی عملا اون همه دم و تشکیلات از قبیل ورودی و خروجی های مختلف و ساب و سوراند و سنتر و... اون صدایی که من میخواستم رو بهم نمیداد.لذا اقدام به فروشش کردم و رو آوردم به ست استریو به جای ست سینمایی.با بودجه ای که من در نظر گرفته بودم یعنی پنج میلیون تومن میشد همین امپ و بلند گ[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۸-۰۲-۱۱_۱۶-۱۰-۵۱.jpgوی میشن سری ایکس 3 رو خرید ولی با گوش دادن به این مدل کف تفاوت رو احساس کردم و دو میلیون تومن گذاشتم روی بودجه و مدل کیو 700 کف رو خریدم.همه چی این ست ساده است و با یه کابل دو به دو به دی وی دی پلیر قدیمی من وصله .سورس پخش شده هام هم فایلهای تبدیل شده FLAC به ام پی تری 320 کیلو بایت هستش چون این پلیرم قابلیت اجرای فرمت FLAC رو نداره.صدایی با باس قوی و نرم و عمق زیاد و همچنین تفکیک عالی و دلنشین هدیه این ست زیبا و دوست داشتنی به منه.کیفیت ساخت بلند گوها واقعا خیره کننده اس.مهندسی شده و طراحی در انگلستان ولی ساخته شده در چینه.خلاصه احساس میکنم به اون چه نیاز داشتم رسیدم.از اقای محمد پور(مدیریت فروشگاه اکوستیک) هم بابت راهنمایی و برخورد خوب و تخفیفاتشون ممنونم.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۸-۰۲-۱۱_۱۶-۱۰-۳۴.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۸-۰۲-۱۱_۱۶-۱۰-۵۴.jpg[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]۲۰۱۸-۰۲-۱۱_۱۶-۱۰-۴۸.jpg

براستی که زیبا هستند. من هم تودوروکی پایونیر دارم و بسیار پشیمانم که چرا برای خواسته موزیک این دستگاه را خریدم. جالبتر اینکه بلوری BDP 450 پایونیر را هم خریده ام که جز دیدن بلوری جشن عروسی ام و چند فیلم از روی فلش کار دیگه ای با آن نکردم. امیدوارم بتونم با این نابسامانی ارز روزی یک دست استریو یاماها، مرنتز یا دنون با یلندگوهای میشن mx6 یا بی ان دبلیو سری 600 یا 700 یا کلیپش یا همین کف شما بخرم.

habib mahvare
18-02-2018, 21:04
براستی که زیبا هستند. من هم تودوروکی پایونیر دارم و بسیار پشیمانم که چرا برای خواسته موزیک این دستگاه را خریدم. جالبتر اینکه بلوری BDP 450 پایونیر را هم خریده ام که جز دیدن بلوری جشن عروسی ام و چند فیلم از روی فلش کار دیگه ای با آن نکردم. امیدوارم بتونم با این وضع نابسامان ارز روزی یک ست استریو یاماها، مرنتز یا دنون با یلندگوهای میشن mx6 یا بی ان دبلیو سری 600 یا 700 یا کلیپش یا همین کف شما بخرم.
ممنون از لطف شما.البته قابل شما رو هم نداره.:n01:
ان شاالله شما هم روزی بتونید سیستم مورد علاقه تون رو بخرید.بلوری شما هم اگه قابلیت پخش flacداره در اینده به دردتون خواهد خورد.

chaharnazm
19-02-2018, 13:13
ممنون از لطف شما.البته قابل شما رو هم نداره.:n01:
ان شاالله شما هم روزی بتونید سیستم مورد علاقه تون رو بخرید.بلوری شما هم اگه قابلیت پخش flacداره در اینده به دردتون خواهد خورد.
آیا شما با داشتن این بلندگوها نیاز به داشتن ساب ووفر را احساس می کنید؟
صدای زیر، بم و میانی این بلندگو چگونه ارزیابی میکنید؟

habib mahvare
19-02-2018, 22:06
[QUOTE=chaharnazm;9045542]آیا شما با داشتن این بلندگوها نیاز به داشتن ساب ووفر را احساس می کنید؟
صدای زیر، بم و میانی این بلندگو چگونه ارزیابی میکنید
اصلا وابدا نیاز به هیچ گونه ساب ووفر نداره.حتی من پیچ تنظیم باس رو آمپ رو نه تنها روی وسط نزاشتم بلکه تا حدودی هم متمایل به نقطه صفر کردم . از نظر صدا فوق العاده شفاف و عالیه.احساس میکنم بعضی از قسمتهای موزیکهای روتینی که تو این چند سال گوش میدادم رو تازه دارم میشنوم.در ولوم پایین هم کماکان باس عمیق و نرمی داره.جالبه این بلند گو در هیچ جاش سوراخی برای خروجی هوای باس نداره و تولید صدای بم رو از طریق ووفر پایین انجام میده که اصطلاحا باس رفلکس نامیده میشه.پیشنهاد میکنم حتما در فروشگاه اکوستیک صدای این باندها رو که به صورت دمو هستن رو حتما بشنوید.سعی کنید موزیکی که واسه گوشتون آشناست رو به همراه داشته باشید تا تفاوت رو کاملا متوجه بشید.

slash_slash
10-05-2018, 03:28
من بالاخره بعد سال ها دل به دریا زدم سیستم 7.1 خریدم اما از اونجایی که فرانت dynaudio emit m10 خریدم اینجا گفتم 1 توضیحی بدم همون طوری که می دونید این سری emit 10 با emit 20 برنده ی بهترین بوکشلف سال 2016 شدن اما تا زمانی صداشون گوش نکردم باورم نمی شد همچین صدایی داشته باشن به قول سایت whathifi باورتون نمی شه که با 500 پوند دارید همچین صدایی می گیرید. باید بگم صداشون برای هر تایپ اهنگی یا فیلم یا بازی عالی هست انگار صداشون از بهشت داره میاد من حتی رده های بالاترم گوش دادم اما حقیقتا این سری هیچ چیزی از اونا کم نداره صدا بسیار ریتمیک یا تامینگ عالی داره اسکیل صدا بی نظیر هست صدا بسیار شفاف هست در عین حالی که بیس عمیق و دقیقی هم داره کیفیت ساخت در بالاترین حد ممکن هست made in denmark هم تاییدی برای کیفیت بی نظیرش هست چیزی که تقریبا هیچ برندی نداره و همه در چین ساخته می شن. یکی از نکات برجسته اون هم صدای انرژیکش هست که در میزان صدایی حتی خیلی هم کاملا حس می شه تازه من امپی که استفاده می کنم 494 onkyo هست که با اینکه خوش صدا هست خیلی هم از کیفیت صداش تعریف شده اما قطعا با 1 امپ حرفه ای استریو صدای بهتری می شه ازشون گرفت فارق از اینکه دنبال چه نوع صدایی می گردید یا به نظرتون گرون میان emit m10 یا m20 بهترین گزینه ی شما در این رنج قیمتی می تونه باشه فقط دقت کنید emit m20 4ohm هست که هر امپی از پسش برنمیاد و بهش فشار زیادی وارد می شه 150w rms هست.

chaharnazm
03-07-2018, 10:42
من بالاخره بعد سال ها دل به دریا زدم سیستم 7.1 خریدم اما از اونجایی که فرانت dynaudio emit m10 خریدم اینجا گفتم 1 توضیحی بدم همون طوری که می دونید این سری emit 10 با emit 20 برنده ی بهترین بوکشلف سال 2016 شدن اما تا زمانی صداشون گوش نکردم باورم نمی شد همچین صدایی داشته باشن به قول سایت whathifi باورتون نمی شه که با 500 پوند دارید همچین صدایی می گیرید. باید بگم صداشون برای هر تایپ اهنگی یا فیلم یا بازی عالی هست انگار صداشون از بهشت داره میاد من حتی رده های بالاترم گوش دادم اما حقیقتا این سری هیچ چیزی از اونا کم نداره صدا بسیار ریتمیک یا تامینگ عالی داره اسکیل صدا بی نظیر هست صدا بسیار شفاف هست در عین حالی که بیس عمیق و دقیقی هم داره کیفیت ساخت در بالاترین حد ممکن هست made in denmark هم تاییدی برای کیفیت بی نظیرش هست چیزی که تقریبا هیچ برندی نداره و همه در چین ساخته می شن. یکی از نکات برجسته اون هم صدای انرژیکش هست که در میزان صدایی حتی خیلی هم کاملا حس می شه تازه من امپی که استفاده می کنم 494 onkyo هست که با اینکه خوش صدا هست خیلی هم از کیفیت صداش تعریف شده اما قطعا با 1 امپ حرفه ای استریو صدای بهتری می شه ازشون گرفت فارق از اینکه دنبال چه نوع صدایی می گردید یا به نظرتون گرون میان emit m10 یا m20 بهترین گزینه ی شما در این رنج قیمتی می تونه باشه فقط دقت کنید emit m20 4ohm هست که هر امپی از پسش برنمیاد و بهش فشار زیادی وارد می شه 150w rms هست.

درود. این بلندگو را چند واز کجا خریدید؟

poloton7
03-09-2018, 11:12
سلام..
من هم این اشتباه را کردم وامپ سینمایی پایونر 923 با 7.2 کانال خریدم.کاش یک امپ استریو یا ماها ویا مرتز یا دنون می خریدم که خروجی ساب ووفر داشته که اگر نیاز بود بعدا برای حالت سینمای یک ساب به اون وصل کنم یعنی یک سیستم2.1..متاسفانه با وضعیت بازار -ودلار جبرانش خیلی سخته...

chaharnazm
03-09-2018, 14:33
سلام..
من هم این اشتباه را کردم وامپ سینمایی پایونر 923 با 7.2 کانال خریدم.کاش یک امپ استریو یا ماها ویا مرتز یا دنون می خریدم که خروجی ساب ووفر داشته که اگر نیاز بود بعدا برای حالت سینمای یک ساب به اون وصل کنم یعنی یک سیستم2.1..متاسفانه با وضعیت بازار -ودلار جبرانش خیلی سخته...
باز 923 آمپ خوبی برای آغاز است. نمیدونم بلندگوهات چیه ولی با یه جفت بلندگوی خوب گمان کنم صدای خوبی داشته باشی

poloton7
03-09-2018, 16:59
سلام..
بلنگوی های دست ساز بزرگ سه راهه است با درایوهای ۱۰ اینچی...
مثلا چه بلندگو هایی؟؟من خودم از بلندگوهای بزرگ و t_line اسپیکر خیلی خوشم می اید..

poloton7
04-09-2018, 12:12
سلام..این هم اون اسپیکر دست ساز.. من
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

chaharnazm
04-09-2018, 14:34
سلام..این هم اون اسپیکر دست ساز.. من

درود. نمیدونم، شما شنیدی صدایش خوبه؟ ساخته آقای نجفیه؟ دو دل هستم با این گرونی سفارش ساخت یه جفت ایستاده به ایشون میتونه خشنود کننده باشه یا نه؟
من صدای میشن، فوکال 714 و تنوی روولوشن ایکس تی 8 اف شنیدم. هر سه برای من خوشایند بود ولی گران!

poloton7
04-09-2018, 19:09
سلام...
نه ساخت اقای نجفی نیست..یکی از دوستان توی قزوین است..اگر خواستید توی خصوصی پیام بدهید...درایو ش هم توی سایت معرف part expers هم است به نام تیتان وففر ۱۰ اینچی..

chaharnazm
05-09-2018, 08:50
هزینه این بلندگو چند دراومد؟ صداش چگونه ارزیابی میکنی؟

poloton7
11-09-2018, 09:22
هزینه این بلندگو چند دراومد؟ صداش چگونه ارزیابی میکنی؟
سلام..
ببخشید دیر جواب دادم..مسافرت بودم...اسپیکرها و باکس ودستمزد و.... حدود 1.2 ملیون...
حقیقتا من تا حالا صدایی هیچ باند اسپیکری گوش ندادم تا مقایسه کنم..ولی فکرکنم جنسی که توی سایت بالا معرفی کردم که سایت معتبری هم هست..چیز بدی باشه....باید مرحله بریک بگذره تا نظر بدهم...اما با توجه به قیمت دلار و قیمت برندها فکر کنم خوب باشه با این قیمت...//چون متاسفانه سایتهای مثل راستین واکوستیک قیمت توی سایتشان نزدن وباید تلفن زنگ بزنی یا حضورا بری صدا را بشنوی که ما شهرستانها فرصت رفتن به تهران را نداریم

bahramn983
17-02-2019, 01:21
چه ترکیب ه خوبی . فقط تلویزیونت رو باید عوض کنی که نهایت ه لذت رو از تماشای فیلم ببری. البته اگه مثل ه من اهل فیلم باشی . فقط سوال ، باند ها واسه موزیک هم خوب جواب میده ؟ من هم یه همچین چیزی دارم ( حالا با برند متفاوت) واقعا موقع موزیک گوش دادن احساس میکنم جا داره که دو تا باند دیگه اضافه کنم و فقط نمیدونم چی ! البته اینم بگم از نظر خودم کاملا استاندارده ، ولی خوب خانمم مخصوصا وقتایی که با دوستاش دورهمی میگیرن هر قر میزنه که صداش خوب نیست . همسایه پایینی مون ضبط سونی داره (از اینایی که قطاری باند داره پشت هم که وقتی میچینی بغل هم مثل ه قطار بار بری میشه کوپه کوپه بغل هم) بعد خیلی هم موزیک زیاد گوش میدن کلا خوشن. ولی خوب وقتی موزیک گوش میدن 4 طبقه ساختمون به ارتفاع 2 سانتیمتر بالا پایین میره . نمیدونم چه منطقیه که فکر میکنن هر چی بیس بیشتر بکوبه رو مغز به معنی ه کیفیت ه بهتره . فکر کنید سره این من کل کل دارم . هی سعی میکنم ثابت کنم که سیستمی که خودم دارم واقعا قابل مقایسه نیست ولی خوب دیگه .. خانما همینن.
و خیلی دلم میخواد یه سنتر اضافه کنم . ولی نمیدونم با امپلی فایری که دارم منطقیه یا نه . چون آمپلیم دو تا خروجی داره واسه باند،
و یه سوال قیمت ه این باند ها الان چند ه حدودا ؟

vaheava
26-03-2019, 02:08
یلندگو سنتر در صورتی که آمپ شما سیتمایی و 5.1 کاناله باشه میتونی نصب کنی به آمپ.
اگر فقط چپ و راست داره نمیتونی بزاری . سیستم پنج و یک کاناله بیشتر برای فیلم هستش تا موزیک

noisymind
04-04-2019, 15:10
سلام. دوستان با توجه به این گرونی ها الان قیمت سیستم استریو شیک سونی ( حالا هر مدلیش) حدودا چند هست ؟ الان یک پخش قدیمی Sony GR7J دارم برای 22 ساله پیشه که تو اتاق ازش استفاده میکنم و به کامپیوتر وصله هم برای موسیقی و فیلم عالیه!! ولی یک سینما خانگی سامسونگ HT-E3530 دارم که تو حال و پذیرایی ازش استفاده میکنم ولی صداش به لعنت خدا هم نمیارزه! اصلا تنظیمات اکولایزری هم نداره! و فقط تنها حسنش اینه که بلوری هم میخونه! یعنی اون سونی قدیمیه کیفیتش برای مهمونی اینا بهتره!
حالا میخواستم ببینم الان این مدلهای سونی شیک چنده و اصلا کدومش از همه ارزونتره؟

مرسی

poorya.27.tehran
13-09-2020, 23:39
سلام بر دوستان عزیز
من دنبال یه سیستم های فای متعادل یعنی اینکه کیفیت و قدرتو با هم داشته باشه، هستم. هم بیس نرمی داشته باشه هم های رینج خوب. دیتیل خوبی داشته باشه ولی تیز غیر قابل کنترل نباشه در واقع. تو محدوده 1 تومن تا نهایت 1500 و 1600 چی میشه گیر آورد به نظرتون؟ من خودم به چند تا گزینه رسیدم. ممنون میشم راهنماییم کنین و اگرم پیشنهاد و گزینه بهتری هست که چه عالی.
1- Technics sc-dv290
2- Pioneer xv-ev61
3- sony mhc-s9d
4- panasonic vk760

با تشکر

بابک_هاردی
27-03-2021, 01:05
سلام و درود خدمت اساتید و دوستان
نمیدونم سوالم در مکان مناسب مطرح میشه یا نه
سه عدد ضبط خانگی موجوده ( سامسونگ ده هزار وات 6 خروجی بین 3 اهم تا 12 اهم) (الجی یازده هزار وات 6 خروجی بین 12 اهم تا 24 اهم) (پاناسونیک هفت هزار وات 7 خروجی بین 3 اهم تا 6 اهم) مقادیری که پشتشان درج شده برای اهم .
سوال اینکه آیا امکان داره آمپلی فایر ضبط ها رو یکی کرد مچ بشن و یک آمپلی از جمیعشون به دست بیاد؟؟؟
در آخر ضبطی نمونه و فقط به یک آمپلی ادقام شده از سه دستگاه دست بیابیم.
در واقع آمپلی 3 تا ضبط رو در بیاریم و یکیش بکنیم.که جمیعش میشه 28500 وات
خیلی سخته؟ ایا زیاد کار میبره ایا تعمیرکارها همچین کاریو قبول میکنن شما کسیرو سراغ دارین انجام بده؟؟؟
آیا مقادیر اهم هارو میشه با مقاومت یکی کرد؟؟
خاهش میکنم یکی به این پروژه جواب بده و اگر تو تاپیک دیگه ای جواب داده شده ادرسش رو بدین.

- - - Updated - - -