PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرچ كلمات مسدود در موتور هاي جستجو

0o1
23-06-2006, 13:08
سلام. من يه سوال داشتم. من الان از يه اشتراك اينتر نت استفاده مي كنم كه علاوه بر سايتا بعضي از كلمات جستجو رو هم تو موتور هاي جستجو ----- مي كنه. براي حل مشكل سايتا كه موردي نيست و از php ------ مي شه استفاده كرد. ولي براي سرچ كردن كلمات مسدود در سرچر ها شما چه پيشنهادي داريد؟ در ضمن با php نمي شه امتحان كردم.

M.B.Asadi
28-06-2006, 22:07
من وقتي با اين مشكل مواجه ميشم بعد از زدن دكمه ي جستجو آدرس ايجاد شده در ادرس بار رو تو يه سايت ----- شكن كپي ميكنم.

sa3er
29-06-2006, 15:21
شما فقط كافيه حروف كلمه مورد نظر را با فاصله وارد كنيد. به طور مثال:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

0o1
01-07-2006, 11:42
از هر دو شما بسيار بسيار ممنونم. هر دو راه خوب بودن. به خصوص راه اولي.نمي دونم چرا تا حالا به مخ معيوب من چرا نرسيده بود.

به هرحال ممنون . كارمو راه انداختيد .مي خواستم كلمه (آموزش اكسس) رو تو گوگل سرچ كنم كه گير مي داد كه دسترسي به اين سايت امكان پذير نمي باشد.( خدا شفاشون بده)

IVAN
01-07-2006, 11:51
يا از همه بهتر برو به ادرس پايين يه سايت دادم.تو Address bar اون سايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] رو تايپ كن و بعد اينكه سايت گوگل اومد هر چي ميخواي سرچ كن و همه ي سايتها رو هم به طور مستقيم ببين :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
نميدونم چي شده امروز بعد مدتها دو تاپيك در اين مورد ايجاد شده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

0o1
01-07-2006, 12:07
بازم ممنون