PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکلات نصب و اجرا - Call of Duty: Modern Warfare 3

صفحه ها : 1 2 3 4 [5]

iilliya
18-02-2012, 18:30
سلام دوستان من با این بازی به مشکل خوردم !
من تا چند روز قبل که وینم رو عوض نکرده بودم هیچ مشکلی ندارشتم مرحله ها رو کامل رفتم و اون حالت ویو ویو رو هم تا رنک 50
حالا مشکل اینکه من وین روعوض کردم و رفتم برای اجرای بازی (تو درایو c نصب نکرده بودم ) 2 بار که کیلیک میکنم چند ثانیه این دایره تایم موس میات ولی بعد هیچ اتفاقی نمیفته انگار نه انگار من زدم اجرا شه !
ران از ادمین رو هم میزنم بازم همینطور (البته سوال رو میپرسته اما بعدش بازم خبری نمیشه )
بازی رو 2 باره نصب کردم باز هم همنطور بود رفتم پاک کردم بازم که نصب کردم همینطور بود کسی راهی بلده من بفهمم چشه !
هیچ اروری هم نمیده !
راستی من این نسخه ای که دارم کرک نداره بدونه کرک هست !

mehdy.z
18-02-2012, 18:43
سلام دوستان من با این بازی به مشکل خوردم !
من تا چند روز قبل که وینم رو عوض نکرده بودم هیچ مشکلی ندارشتم مرحله ها رو کامل رفتم و اون حالت ویو ویو رو هم تا رنک 50
حالا مشکل اینکه من وین روعوض کردم و رفتم برای اجرای بازی (تو درایو c نصب نکرده بودم ) 2 بار که کیلیک میکنم چند ثانیه این دایره تایم موس میات ولی بعد هیچ اتفاقی نمیفته انگار نه انگار من زدم اجرا شه !
ران از ادمین رو هم میزنم بازم همینطور (البته سوال رو میپرسته اما بعدش بازم خبری نمیشه )
بازی رو 2 باره نصب کردم باز هم همنطور بود رفتم پاک کردم بازم که نصب کردم همینطور بود کسی راهی بلده من بفهمم چشه !
هیچ اروری هم نمیده !
راستی من این نسخه ای که دارم کرک نداره بدونه کرک هست !
با توجه به اینکه ویندوز شما جدید هست ممکنه برخی نرم افزارهای مورد نیاز برای اجرای بازیها رو نداشته باشه مثل آپدیت بودن DX و یا درایور گرافیک شما و همچنین نرم افزارهای اجرایی نظیر VC 2005 ,2008,2010 و همچنین nvidia phsyx...بهتون پیشنهاد میکنم اگه این نرم افزارها نصب یا آپدیت نیستند اول این نرم افزارها رو نصب و آپدیت کنید تا بهتر بشه نظر داد.

mahdi.3
19-02-2012, 14:57
.........bale:10:

mjavadyanni
22-02-2012, 14:36
سلام دوستان
من هنگام اجرای بازی به این ارور برمیخورم کسی میدونه مشکل از کجاست ؟
ERROR : Could Not Find zone"code_pre_gfx.ff"

mjorh
22-02-2012, 16:12
سلام دوستان

اگه میتونی این ویدئو رو ببین :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا :
از تو دیسک بازی برو تو این قسمت : “Setup>Data>zone>english”
بعد فایلاشو کپی کن توفولدر zone ...

mjavadyanni
22-02-2012, 20:24
مشکل اینجاست که من این بازی رو دان کردم و همچین فولدری هم ندارم ؟ با این اوصاف حالا چیکار کنم ؟ :19:
البته یه فایلی هست با این نام و فرمت zone.rep.srep ولی نمیدونم باید چیکارش کنم حجم این فایل هم 6.5 گیگه

atlas-m
25-02-2012, 22:50
سلام.
من CoD رو تا 22 درصد رفتم. به مرحله Locate Goalpost رسیدم. تا اینجا بازی رو در اوج خودش و FULL HD بازی کردم. ولی در این مرحله یه هو یه ERROR میده و مینویسه : Reliable Command buffer overflow. و یه دکمه Exit. بد از زدن دکمه Exit. میره به منوی اصلی بازی (از بازی خارج میشه).
چیکارش کنم. سیستمم 4 گیگ رم داره. کارت گرافیکمم 550 Ti هستش.

Amir rza
25-02-2012, 22:55
سلام.
من CoD رو تا 22 درصد رفتم. به مرحله Locate Goalpost رسیدم. تا اینجا بازی رو در اوج خودش و FULL HD بازی کردم. ولی در این مرحله یه هو یه ERROR میده و مینویسه : Reliable Command buffer overflow. و یه دکمه Exit. بد از زدن دکمه Exit. میره به منوی اصلی بازی (از بازی خارج میشه).
چیکارش کنم. سیستمم 4 گیگ رم داره. کارت گرافیکمم 550 Ti هستش.

شما نباید از توی خیابون برید شما باید از توی ساختمون بقلی همون طرفی که اون سرباز رو باید دنبال کنید برید تا به این ارور نخورید.:46:

atlas-m
25-02-2012, 23:14
شما نباید از توی خیابون برید شما باید از توی ساختمون بقلی همون طرفی که اون سرباز رو باید دنبال کنید برید تا به این ارور نخورید.:46:

دست درد نکنه. خیلی مردی. من یارو رو توی ساختمان دیده بودم.

HOSEIN2398
28-02-2012, 19:20
سلام برو بچ.من بازیه کال آف دیوتی مودن وارفایر 3 رو گرفتم اما توی سیستم من اجرا نمیشه.توی دی وی دیش هم سه تا کرک داشت!فروشنده گفت مال آپدیت درایوره ته ولی درایروم رو هم آپدیت کردم بازم نشد و اجرا نمیشه موقع کرک هم آنتی ویروس هم هم غیر فعاله در ضمن من لپتاپ Dell xps l502 دارم روی لپتابم اجرا نمیشه لطفا کمکم کنید.ارور زیر هنگام اجرا کردن بازی داده میشه

کارت گرافیکمم اگه اشتباه نکن اینه: Nvidia GeForce GT540M 2048 MB

آخرین نسخه ی دایرکت ایکس و همه ی نرم افزار های لازم هم رو سیستمم نصبه.لطفا کمکم کنید.ممون

mehdy.z
29-02-2012, 01:55
سلام برو بچ.من بازیه کال آف دیوتی مودن وارفایر 3 رو گرفتم اما توی سیستم من اجرا نمیشه.توی دی وی دیش هم سه تا کرک داشت!فروشنده گفت مال آپدیت درایوره ته ولی درایروم رو هم آپدیت کردم بازم نشد و اجرا نمیشه موقع کرک هم آنتی ویروس هم هم غیر فعاله در ضمن من لپتاپ Dell xps l502 دارم روی لپتابم اجرا نمیشه لطفا کمکم کنید.ارور زیر هنگام اجرا کردن بازی داده میشه

آخرین نسخه ی دایرکت ایکس و همه ی نرم افزار های لازم هم رو سیستمم نصبه.لطفا کمکم کنید.ممون
روی آیکون بازی راست کلیک و در قسمت Compatibility تیک run as administrator و تیک ویندوز XP رو بزن ببین راه میفته...

atlas-m
29-02-2012, 22:07
سلام. من این بازی رو تموم کردم. ولی نوشته 55 درصد!
راستی چرا این بازی اینقدر کوتاه بود؟
من اولین تجربه بازیم با Call of Duty ورژن 1 بود. اون خیلی طولانی بود و خیلی عالی و دوست داشتنی. بعد از اون دیگه نتونستم بازی کنم تا اینکه بعد از مدتها MW3 را بازی کردم. خیلی کوتاه بود ولی انگار فیلم سینمایی بود. خیلی کیفیت بالایی داشت و صحنه های اکشن جذابی رو به نمایش گذاشته بود.

mohammad105
01-03-2012, 01:22
سلام دوستان.
من بازیو نصب کردم متاسفانه توش فایل exe نداشت که با پک missing files که دانلود کردم حل شد. ولی وقتی میخوام بازیو اجرا کنم ارور میده که ویندوزت 64 بیتیه و نمیشه اجرا بشه. بله ویندوزم 64 بیتیه ولی آیا راهی هست که تو ویندوز 64 بیت بشه بازی کرد؟؟؟

متن کامل ارور:
The version of this file is not compatible with the version of Windows you're running. Check your computer's system information to see whether you need an x86 (32-bit) or x64 (64-bit) version of the program, and then contact the software publisher.

atlas-m
01-03-2012, 17:44
سلام دوستان.
من بازیو نصب کردم متاسفانه توش فایل exe نداشت که با پک missing files که دانلود کردم حل شد. ولی وقتی میخوام بازیو اجرا کنم ارور میده که ویندوزت 64 بیتیه و نمیشه اجرا بشه. بله ویندوزم 64 بیتیه ولی آیا راهی هست که تو ویندوز 64 بیت بشه بازی کرد؟؟؟

متن کامل ارور:
The version of this file is not compatible with the version of Windows you're running. Check your computer's system information to see whether you need an x86 (32-bit) or x64 (64-bit) version of the program, and then contact the software publisher.
سلام دوست من. به نظرم برای این کار باید :
1. ابتدا روی فایل exe راست کلیک کنی.
2. سپس گزینه Troubleshot compatibility را انتخاب کنی.
3. پس از لحظاتی دو گزینه ظاهر می شود. گزینه دوم را انتخاب کنید.
4. در این مرحله ویندوز 32 بیتی را انتخاب کنید و Next را انتخاب کنید.
5. دکمه Start the program را انتخاب کنید.

اگر احتمالاً مشکل حل نشد، بگید تا روش بهتری رو براتون پیدا کنم. در هر صورت مطمئن باشید که مشکل حل شدنی است. :20:

mohammad105
04-03-2012, 23:33
سلام دوست من. به نظرم برای این کار باید :
1. ابتدا روی فایل exe راست کلیک کنی.
2. سپس گزینه Troubleshot compatibility را انتخاب کنی.
3. پس از لحظاتی دو گزینه ظاهر می شود. گزینه دوم را انتخاب کنید.
4. در این مرحله ویندوز 32 بیتی را انتخاب کنید و Next را انتخاب کنید.
5. دکمه Start the program را انتخاب کنید.

اگر احتمالاً مشکل حل نشد، بگید تا روش بهتری رو براتون پیدا کنم. در هر صورت مطمئن باشید که مشکل حل شدنی است. :20:

دوست عزیز کاش مشکل این بود.... قبلا امتحان کردم حل نشده:19: در ضمن چیزی با نام ویندوز 32 بیتی وجود نداره. فقط یه دونه نوشته ویندوز 7. اونو میزنم نمیاد ویندوز ایکس پی ویستا همشو یک به یک قبلا امتحان کردم نشده که نشده......
ممنون میشم راهنماییم کنین...

aalreba
06-03-2012, 18:18

روی آیکون بازی راست کلیک و در قسمت Compatibility تیک run as administrator و تیک ویندوز XP رو بزن ببین راه میفته...

آقا منم این مشکلُ داشتم این کاری که گفتی رو کردم، ولی بعدش یه اِرور دیگه می ده، میگه اِستیم باید اجرا بشه!
چه کنم!؟

M o h a m m @ d
06-03-2012, 20:26
هرکاری میکنم همش این اخطار وقتی که چوشه نصب انتخاب کردم میده مشکل از فایل setup سی دی ببرم عوض کنم یا از کامپیوتر من؟
سیستمم
amd x2 255
vga gt240 1g ddr3
ram 2gig

ariaaria1
07-03-2012, 11:09
سلام .من تا 30% بازی میرم بعد از بازی میاد بیرون

ariaaria1
07-03-2012, 11:25
سلام .من تا 30% بازی میرم بعد از بازی میاد بیرون

مجتبی 70
07-03-2012, 11:38
سلام دوست عزیز
این مشکل از کرک بازی هستش
اگر بازییون کرکی نیست دوباره بازی رو نصب کنین چون احتمالا فایل های بازیتون مشکل پیدا کرده
اگر بازم رفع نشد بگین ممنون:31:

ariaaria1
07-03-2012, 11:48
بازیم کرکی هست دقیقا وقتی از فاضلاب میرم پایین میاد بیرون دوباره هم اجرا کردم اول لود میشه بد میره قسمت فاضلاب باز لود میشه تو لود میپره بیرون

ariaaria1
07-03-2012, 12:17
بازیم کرکی هست دقیقا وقتی از فاضلاب میرم پایین میاد بیرون دوباره هم اجرا کردم اول لود میشه بد میره قسمت فاضلاب باز لود میشه تو لود میپره بیرون

M o h a m m @ d
07-03-2012, 13:21
هرکاری میکنم همش این اخطار وقتی که چوشه نصب انتخاب کردم میده مشکل از فایل setup سی دی ببرم عوض کنم یا از کامپیوتر من؟
سیستمم
amd x2 255
vga gt240 1g ddr3
ram 2gig

کسی نیست کمکم کنه .رو لپ تاب تست کردم اونم amd بود جواب داد بدون اخطار فایل نصبی اجر میکنه من هر فایل نصبی تو سی دی میزنم اخطار میده امکان داره از درایور سی دی باشه اخه یه داغونی پیدا کردم مال خودم خراب شده دادم گارانتی سی دی 2 و 3 هم با کامپیوتر من باز نمیکرد ولی تو لپ تاب بازی میکنه ؟؟؟؟:41::19:

ariaaria1
07-03-2012, 15:17
30% save بازیو برداشتم دوباره بازی و نضب کردم بد سیو و ریختم میره تو بازی 0% و میزنه!!

mohammad105
08-03-2012, 17:51
دوست عزیز کاش مشکل این بود.... قبلا امتحان کردم حل نشده:19: در ضمن چیزی با نام ویندوز 32 بیتی وجود نداره. فقط یه دونه نوشته ویندوز 7. اونو میزنم نمیاد ویندوز ایکس پی ویستا همشو یک به یک قبلا امتحان کردم نشده که نشده......
ممنون میشم راهنماییم کنین...
آقایون مشکل از فایل اجرایی کرک بود از اینترنت گرفتم حل شد.
ممنون ها

REZAt1980
10-03-2012, 10:51
سلام.

دوستان كسي ميتونه، اين كرك رو دوباره آپلود كنه؟
از رو سرورها پاك شده.

فقط خيلي زود احتياج دارم

mehdy.z
10-03-2012, 18:09
سلام.

دوستان كسي ميتونه، اين كرك رو دوباره آپلود كنه؟
از رو سرورها پاك شده.

فقط خيلي زود احتياج دارم
این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) سایت کرکهاش تست شدس یه امتحانی بکن...

Bobby Sands
10-03-2012, 23:15
دوستان یکی میتونه بگه حجم پوشه zone واسه شما چقدره و چند تا فایل توشه؟
من تو قسمت انلاین مشکل دارم و انگاری بعضی مپ ها رو ندارم. مثلا mp_interchange.ff رو ندارم و اررور میده می پره بیرون.
کسی میتونه لینکی چیزی بده بشه کل مپها رو دانلود کرد؟

mehdy.z
11-03-2012, 02:37
دوستان یکی میتونه بگه حجم پوشه zone واسه شما چقدره و چند تا فایل توشه؟
من تو قسمت انلاین مشکل دارم و انگاری بعضی مپ ها رو ندارم. مثلا mp_interchange.ff رو ندارم و اررور میده می پره بیرون.
کسی میتونه لینکی چیزی بده بشه کل مپها رو دانلود کرد؟
دقیقا 123 فایل به حجم:4.75GB یا به عبارت دقیق تر:5,111,064,486bytes امیدوارم به دردتون خورده باشه...
البته من آنلاین بازی نکردم و سررشته_ی زیادی هم در این امر ندارم!

alipencia
13-03-2012, 15:04
سلام رفقا...من بازی رو نصب کردم...کرکی چیزی نداشت..موقع اجرا ارور steam داد که دانلود کردم و ریختم...بازی اجرا شد و تمومش کردم...الان هرچی میخوام وارد بازی بشم همون اول میپره بیرون...مشکل از چیه؟

HOSEIN2398
14-03-2012, 12:36
سلام من وقتی بازی رو اجرا میکنم ارور:
coudnt write a file.the hard drive probbably full
چی کار کنم تورو خدا راهنماییم کنید.همه ی کرک ها رو امتحان کردم نشددددددددددددددددددددددد :2:

alipencia
14-03-2012, 23:43
سلام رفقا...من بازی رو نصب کردم...کرکی چیزی نداشت..موقع اجرا ارور steam داد که دانلود کردم و ریختم...بازی اجرا شد و تمومش کردم...الان هرچی میخوام وارد بازی بشم همون اول میپره بیرون...مشکل از چیه؟

عزیزان بازی خور کسی نیست کمک کنه...؟؟؟/:19:

mjorh
16-03-2012, 15:14
سلام من وقتی بازی رو اجرا میکنم ارور:
coudnt write a file.the hard drive probbably full
چی کار کنم تورو خدا راهنماییم کنید.همه ی کرک ها رو امتحان کردم نشددددددددددددددددددددددد

تو یه درایو دیگه بزنید ...این درایوتون احتمالا پره!

HHB
17-03-2012, 13:49
سلام دوستان
وقتی میخوام نصب کنم این پیغام رو میده.
This installation package could not be opened. Contact the application vendor to verify that this is a valid Windows Installer package.
در ضمن مشخصات سیستمم اینه
CPU: Intel® Core i5
RAM: 4GB RAM
VGA: ATI 1G

mjorh
17-03-2012, 13:51
ایراد از فایل نصب هسش...

HHB
17-03-2012, 13:59
ایراد از فایل نصب هسش...
نمی دونم مشکل از کجاست فقط اگه می تونید کمک کنید.

mjorh
18-03-2012, 00:05
نمی دونم مشکل از کجاست فقط اگه می تونید کمک کنید.

گفتم که فایل نصبتون مورد داره ....
اگه از جایی خریدید عوض کنید

qartal360
26-03-2012, 18:02
سلام، من نسخه 4 دی وی دی رو نصب کردم و در حین نصب خطاهای پیوست a تا c رو دریافت میکنم. وقتی نصب تموم میشه و روی آیکن بازی کلیک میکنم خطای couldn't load image 'xp' رو میده.

فکر کنم اگه اون فایلها رو داشته باشم این خطا هم از بین بره.
کسی از دوستان میتونه فایهای پیوست رو برام آپلود کنه؟ (لازم نیست مستقیم باشه)

تشکر.

پیوستها

E.G_band
26-03-2012, 23:34
من یه مشکلی با این نصب این بازی پیدا کردم:

وقتی پیام cd 2 رو بزار رو می ده من cd 2 رو می زارم اما بعد از یه 2-3 دقیقه دوباره همون پیغام رو می ده

مشکل من چیه؟خواهش می کنم کمک کنین.

mehdy.z
27-03-2012, 00:46
من یه مشکلی با این نصب این بازی پیدا کردم:

وقتی پیام cd 2 رو بزار رو می ده من cd 2 رو می زارم اما بعد از یه 2-3 دقیقه دوباره همون پیغام رو می ده

مشکل من چیه؟خواهش می کنم کمک کنین.
این مشکل در دو حالت پیش میاد:
1-ممکنه چشم DVD کثیف یا ضعیف شده که نمی تونه DVD رو بخونه!
2-ممکنه DVD خش ناجوری داشته باشه که خوندن اطلاعات رو برای چشم DVD ROM ناممکن کرده!
3-اصلا فایلها به صورت ناقص رایت شده و در نتیجه ترتیب فایلها ناقص میشه که باعث میشه سیستم چنین اخطاری بده!!
دو حالت اول رو میشه با تمیز کردن چشم DVD ROM و یا برطرف کردن خش DVD درست کرد ولی اگه بازم مشکلت پابرجا بود احتمالا خود DVD ناقص رایت شده...باید عوضش کنی!!

E.G_band
27-03-2012, 01:00
این مشکل در دو حالت پیش میاد:
1-ممکنه چشم DVD کثیف یا ضعیف شده که نمی تونه DVD رو بخونه!
2-ممکنه DVD خش ناجوری داشته باشه که خوندن اطلاعات رو برای چشم DVD ROM ناممکن کرده!
3-اصلا فایلها به صورت ناقص رایت شده و در نتیجه ترتیب فایلها ناقص میشه که باعث میشه سیستم چنین اخطاری بده!!
دو حالت اول رو میشه با تمیز کردن چشم DVD ROM و یا برطرف کردن خش DVD درست کرد ولی اگه بازم مشکلت پابرجا بود احتمالا خود DVD ناقص رایت شده...باید عوضش کنی!!

لپ تاپ رو 1ماهه خریداری کردم.

روی DVD هم هیچ خط و خشی نیست......

یعنی بازی ناقصه؟به گفته یکی از دوستان هر 4 دی وی دی بازی رو روی یک پوشه ریختم و سپس نصب کردم ولی این ارور رو داد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HELP

mehdy.z
27-03-2012, 13:10
لپ تاپ رو 1ماهه خریداری کردم.

روی DVD هم هیچ خط و خشی نیست......

یعنی بازی ناقصه؟به گفته یکی از دوستان هر 4 دی وی دی بازی رو روی یک پوشه ریختم و سپس نصب کردم ولی این ارور رو داد:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HELP
آهان گرفتم این از اون ناشرهای بی شعوری هست که فایلهای رو به ترتیب پیاده شدن موقع نصب روی DVD رایت نکرده به خاطر همین نظم فایلها توی نصب به همخورده بود و باعث شده چنین اخطاری بده:13:...دیگه از اون ناشر بازی نگیر!
در مورد اون اخطار هم این کرک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) رو بریز ببین جواب میده.

E.G_band
27-03-2012, 13:17
بله من الان محتویات دیسک 2-3-4 رو دیدم متاسفانه همه چیز کلا قاطی پاتی بود و دیسک 4 نوشته بود دیسک 2 و ....

فکر نمی کنم کلا این رو بشه نصبش کرد درسته؟از محتویات دیسک 4 هیچی ندیدم توشون.

E.G_band
27-03-2012, 13:30
فکر می کنم بهتر باشه که از اینترنت دانلود کنم.ساعت 2 تا 7 رایگانه همون موقع می زارم دانلود شه؟؟؟؟؟

نسخه BlackBox چه فرقی داره؟من Multiplayer نمی کنم و به زبان دیگه به جزء انگلیسی استفاده نمی کنم.نظرتون چیه؟

mehdy.z
27-03-2012, 16:40
بله من الان محتویات دیسک 2-3-4 رو دیدم متاسفانه همه چیز کلا قاطی پاتی بود و دیسک 4 نوشته بود دیسک 2 و ....

فکر نمی کنم کلا این رو بشه نصبش کرد درسته؟از محتویات دیسک 4 هیچی ندیدم توشون.
نه دوست من اشتباه نکن!
اگه نصب رو تا ته میره مشکل خاصی نیست چون این یه اشتباه رایتی هست(طرف سیکل نداشته زده توی کار نشر بازی:31:) و اگه setup نصب تا ته بره معمولا مشکل خاصی ایجاد نمیکنه مگه اینکه کلا پارتها رو هم ناقص گذاشته باشه!!
شما مگه تا ته نصبش نکردی؟؟...اگه تا ته رفته این کرکی رو که براتون گذاشتم تست کن ببین جواب میده ولی اگه نصب کلا گیر میکنه دیگه راه حلی نداری!!

qartal360
27-03-2012, 18:04
رفقا مشکل من موندآ :41:

mahyarSAMSUNG
29-03-2012, 12:57
این بازی نمیدونم چرا بعد نصب ویندوز جدید روی کامیپوترم اجرا نمیشه ... روی آیکونش که کلیک میکنم close میده ... روی ویندوز قبلی با همون کرک اجرا میشه ... آیا کسی کرکی جدید داره بده تست کنیم ؟

mehdy.z
29-03-2012, 17:39
این بازی نمیدونم چرا بعد نصب ویندوز جدید روی کامیپوترم اجرا نمیشه ... روی آیکونش که کلیک میکنم close میده ... روی ویندوز قبلی با همون کرک اجرا میشه ... آیا کسی کرکی جدید داره بده تست کنیم ؟

میگم تموم نرم افزارهایی که معمولا مورد نیاز اجرای بازیها هستند رو توی ویندوز جدیدت دانلود ونصب کردی(nvidia phsyx,visual c 2005 2008 2010 ,net frame work 4,آپدیت DX و درایور گرافیک و...)اگه تموم این کارها رو کردی بیا از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 2Fcall_of_duty_mw3.htm)کرک رو عوض کن...محض اطمینان هم قبل از دانلود کرک آنتی ویروست رو خاموش کن.

ejbaree
04-04-2012, 11:50
دوستان کسی میدونه چجوری میتونم زیرنویس ها و دیالوگها و توضیحات مراحل بازی رو بصورت فایل txt یا srt درواقع نوشتاری پیدا کنم...انگلیسی یا فارسی فرقی نداره....

beh100
25-05-2012, 17:18
سلام دوستان. من توی یک مرحله ای از بازی گیر کردم که هر کاری میکنم پیش نمیره البته مشکل از اینه که طریقه رد کردنشو بلد نیستم. یه جایی هست که تو قبیله سیاهپوستا با دو نفر دیگه پیش میری. یکهو از بالای یه خونه میپره و یه سیاهپوسته با شمشیر منتظر و سریع آدمو میزنه. لطفا کمک کنید که چطور باید ردش کنم. ممنووووووووووون.

Amxstar
25-05-2012, 21:31
سلام دوستان

من بازی call of duty Mw3 نصب کردم تو ACT1 مشکلی نداشتم اما در ورود به ACT2 با این error مواجه شدم و از بازی بیرون میام !!!!:41:

Reliable command buffer overflow

خیلی رو اعصابم رفته نمیدونم مشکل چیه !!!:9:
ویندوزم 7 ، 64 bit و کارت گرافیک 2 گیگابایت ، رمم 4 گیگ
خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید ، موفق و پیروز باشید:11:

register_e_zoori
01-06-2012, 06:13
سلام
چرا گرافیک بازیش اینقدر مسخرست ؟ ( MW3 )
کارت گرافیک من 1و رمم 4 هست اما گرافیکش مثل سگا میمونه .
کار خاصی باید کرد یا حالت خاصی رو باید بازی کرد ؟

hamedevil4
01-06-2012, 16:20
سلام دوستان

من بازی call of duty Mw3 نصب کردم تو ACT1 مشکلی نداشتم اما در ورود به ACT2 با این error مواجه شدم و از بازی بیرون میام !!!!:41:

خیلی رو اعصابم رفته نمیدونم مشکل چیه !!!:9:
خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید ، موفق و پیروز باشید:11:

کمک من هم همین مشکلو دارم

mr.mansoor
05-06-2012, 16:00
سلام

من این بازیو قبلا بازی میکردم بعد یه مشکلی برا ویندوزم پیش اومد که باید عوضش میکرد م
وقتی ویندوز رو عوض کردم وبازی رو دوباره نصبیدم(دوتا دی وی دی 9 بدون فایل کرک) میره تو بازی ولی بعد از یه ذره بازی کردن گیر میکنه طوری که باید لپتاپ رو خاموش کنم مدل لپتاپ هم dell L502X هست با ویندوز7 64بیت

ممنون میشم اگه کمک کنید

یاعلی

rayka10
17-06-2012, 11:18
سلام میخواستم بدونم این نرم افزار به چه دسته هایی جواب میده هم دسته های معمولی (زیر 30 تومن و متفرقه ) هم دسته های اورجینال ( از نوع بیسیم و غیر بیسیم طرح ایکس باکس بالای 50 و 60 تومن ) در ضمن با این نرم افزار میشه سری بازیهای cod رو بازی کرد چون این بازی ها در کامپیوتر فقط با موس کیبرد میشه بازی کرد و اصولا دسته چه اورجینال چه غیر اورجینالو نمیشه بازی کرد

[navid]
18-06-2012, 21:33
منم همین مشکلو دارم کممممک

mehdy.z
19-06-2012, 03:03
لام دوستان

من بازی call of duty Mw3 نصب کردم تو ACT1 مشکلی نداشتم اما در ورود به ACT2 با این error مواجه شدم و از بازی بیرون میام !!!!

خیلی رو اعصابم رفته نمیدونم مشکل چیه !!!
خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید ، موفق و پیروز باشید

به این ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) پست توجه کنید....

mahyarSAMSUNG
24-06-2012, 21:47
من این بازی رو نصب میکنم ولی موقع اجرا ارور close ویندوز میاد. یه کرک 20 مگاباتی دارم که اصلا باهاش کار نکرد و یه کرک 2 مگابایتی که یک بار با اون کار کرد ولی بعد از نصب دوباره ویندوز و نصب همون کرک دیدم بازم کار نمیکنه ... کسی میتونه یه کرک مطمئن بهم بده

mrz20
26-06-2012, 17:47
عاشقتم.......:d مشکلم حل شد............

LORD0098
27-06-2012, 11:57
سلام دوستان
سیستم من PC هستش و موقع اجرای بازی با RUN as Administrator اول این خطا رو میده

و من چه Yes یا No بزنم فرقی نمی کنه هر کدوموبزنم این خطای دوم رو میده

مشخصات سیستم هم اینه :
RAM:2GB
VGA:NAVIDA GeForce 8400 SE
HDD: به مقدار لازم
خود بازی رو از ------ دانلود کرده ام که به گفته مدیر سایت Black Box هستش .
نرم افزار directx هم در موقع نصب کردن بازی نصب کردم . عکسش در زیر هستش
کارت گرافیکم به تاریخ 2012/05/15 اپدیت کردم

mahyarSAMSUNG
27-06-2012, 20:27
ما هم مشکلمون رو گفتید کسی محل نذاشت

airplanes2007
29-06-2012, 14:00
سلام

بازی موقع اجرا این ارور رو میده : couldn't read image weapon dragunov

بازی رو هم دو بار نصب کردم , کرک reloaded رو هم که داخلش بود ریختم یکبار از یک جای دیگه دانلودش کردم ولی بازم فرقی نکرد !
دوستان اگر کسی میدونه باید چکار کنم کمکم کنه , ممنون

mehdy.z
29-06-2012, 15:51
من این بازی رو نصب میکنم ولی موقع اجرا ارور close ویندوز میاد. یه کرک 20 مگاباتی دارم که اصلا باهاش کار نکرد و یه کرک 2 مگابایتی که یک بار با اون کار کرد ولی بعد از نصب دوباره ویندوز و نصب همون کرک دیدم بازم کار نمیکنه ... کسی میتونه یه کرک مطمئن بهم بده
شما هم میتونی کرک سالم رو از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنی....

سلام

بازی موقع اجرا این ارور رو میده : couldn't read image weapon dragunov

بازی رو هم دو بار نصب کردم , کرک reloaded رو هم که داخلش بود ریختم یکبار از یک جای دیگه دانلودش کردم ولی بازم فرقی نکرد !
دوستان اگر کسی میدونه باید چکار کنم کمکم کنه , ممنون
عزیز فکر کنم فایلهای بازی یا خراب شدن یا بد ریخته شدند!!
یکبار دیگه بازی رو نصب کن ببین مشکلت رفع میشه...اگه نشد احتمالا فایلهای نصبی خراب هستند!

silhouette
14-07-2012, 23:59
من این بازی رو خریدم نصب کردم ولی وقتی اجرا میکنم صفحه سیاهی میاد و بعد از چند لحظه مینیمایز میشه من باز پنجره رو بالا میارم ولی باز مینیمایز میشه خلاصه بازی لود نمیشه یه صفحه سیاه میاد فقط کرک رو هم نصب کردم ولی بی فایدس....یه بازی ذیگه هم هست که همین مشکلو باهاش دارم میشه کمک کنید ممنون

damn
15-07-2012, 17:49
سلام

دوستان تو بخش special ops قسمت survival کار نمی کنه و وقتی وارد این بخش می شی لود نمی کنه و ارور میده چه باید کرد؟

black.assassin
15-07-2012, 23:36
سلام

دوستان تو بخش special ops قسمت survival کار نمی کنه و وقتی وارد این بخش می شی لود نمی کنه و ارور میده چه باید کرد؟

امکان داره بازی شما کامل نباشه.

silhouette
17-07-2012, 21:14
من این بازی رو خریدم نصب کردم ولی وقتی اجرا میکنم صفحه سیاهی میاد و بعد از چند لحظه مینیمایز میشه من باز پنجره رو بالا میارم ولی باز مینیمایز میشه خلاصه بازی لود نمیشه یه صفحه سیاه میاد فقط کرک رو هم نصب کردم ولی بی فایدس....یه بازی ذیگه هم هست که همین مشکلو باهاش دارم میشه کمک کنید ممنون

منم جواب میخوام

mahyarSAMSUNG
18-07-2012, 00:35
یه مشکل عجیبی دارم .. این بازی رو یادمه روز اول که نصب کردم روی گرافیک بالا که میزارم روی لپ تاپم که جی 540 هستش گیر میکرد و واقعا گرافیک بالایی داشت .. ولی بعد از اون پاکش کردم و یه مدت بعد که نصب کردم الان وقتی همه چی رو تا ته بالا میببرم اصلا گیر نمیکنه و روون اجرا میشه و بازی گرافیک بالایی نداره آیا شما به همچین مشکلی بر خوردید؟ هر کرکی رو که بگید تست کردم .. حتی این بازی رو از یکی دیگه هم گرفتم ولی باز همینطوری .. بازی یه حالتی انگار آنتی الایزینگش پایین باشه اجرا میشه و با این که من انتی الایزینگ رو تا 4 که حد اخرشه گذاشتم . حتی رزولیشن رو روی 1600 در 900 گذاشتم ولی نه گیر میکنه نه گرافیک مالی داری ..

damn
19-07-2012, 14:48
خوب باید چی کار کنم؟

mehdy.z
20-07-2012, 00:50
یه مشکل عجیبی دارم .. این بازی رو یادمه روز اول که نصب کردم روی گرافیک بالا که میزارم روی لپ تاپم که جی 540 هستش گیر میکرد و واقعا گرافیک بالایی داشت .. ولی بعد از اون پاکش کردم و یه مدت بعد که نصب کردم الان وقتی همه چی رو تا ته بالا میببرم اصلا گیر نمیکنه و روون اجرا میشه و بازی گرافیک بالایی نداره آیا شما به همچین مشکلی بر خوردید؟ هر کرکی رو که بگید تست کردم .. حتی این بازی رو از یکی دیگه هم گرفتم ولی باز همینطوری .. بازی یه حالتی انگار آنتی الایزینگش پایین باشه اجرا میشه و با این که من انتی الایزینگ رو تا 4 که حد اخرشه گذاشتم . حتی رزولیشن رو روی 1600 در 900 گذاشتم ولی نه گیر میکنه نه گرافیک مالی داری ..
اولا که این بازی و کلا سری cod موتور گرافیکشون طوری هست که تفاوت چشمگیری بین حالت low و high وجود نداره (خودم تست کردم)یعنی قرار نیست وقتی گرافیک رو روی آخرین درجه میگذارید تفاوت وحشتناکی رو ببنید!...
اینم که میگید بازی روونتر شده احتمال داره به خاطر تغییر در درایور گرافیکتون باشه(برای بازی خاصی عوضش نکردید!)....
کار نکردن antialaising هم ممکنه به خاطر دستکاری تنظیمات 3d setting کنترلر گرافیک باشه که ممکنه از بیخ از کار انداخته باشیدش!

mahyarSAMSUNG
21-07-2012, 20:33
من اصلا دست به تنظیمات کار گرافیکم نزدم .. اتفاقا این حرفتون اشتباست .. این بازی تنها بازی بود که اولین بار که نصبش کردم همه چی رو تا ته که بالا بردم یه گرافیک واقعا بالایی دیدم یه چیزی در حد مکس پین و the line ,,. ولی وقتی دیدم گیر میکنه مجبورم کرد بزارم روی متوسط وقتی گذاشتم روی متوسط واقعا تفاوت گرافیک حس شد ... بعد پاکش کردم یه مدت بعد دوباره نصبش کردم الان هرچی گرافیک رو بالا میبرم اصلا بالا منمیشه و بازی خیلی رووون ... ولی باور کنید اصلا گرافیک خوب نیست... تفنگ تار .. انتی الایزینگ نداره اصلا ... همه جی پله پله ایه . آخه مگه میشه این بازی به این پر فروشی و با گرافیکی با رزولیشن 1600 در 900 و دیتیل اکسترا و انتی الایزینگ 4 روی کارت جی تی 540 لپ تاپم اینقدر روون اجرا شه ؟ امکان نداره ... پس چرا روز اول نصب کردم از گرافیک بالاش حض کردم و روی لپ تاپم گیر میکرد ؟ ولی الان نه ...

mehdy.z
22-07-2012, 08:31
من اصلا دست به تنظیمات کار گرافیکم نزدم .. اتفاقا این حرفتون اشتباست .. این بازی تنها بازی بود که اولین بار که نصبش کردم همه چی رو تا ته که بالا بردم یه گرافیک واقعا بالایی دیدم یه چیزی در حد مکس پین
خوب اینم نظریه...
ولی خوب از این حرفها گذشته رفتی توی قسمت 3d application nvidia ببینی که قسمت مربوط به antialiasing این بازی در چه حالتی هست؟!....و همونجا بگذارش تا ته....
ولی اگه اونجا هم جواب نداد فکر کنم این بازی سیوهاش توی یه پوشه players/save محل نصب بازی هست حالا آیا تنظیمات گرافیک هم اونجا سیو میشه یا نه دقیق یادم نیست ولی اگه باشه احتمالا یه فایلی به فرمت html یا .ini وجود داره که اگه با wordpad بازش کنی میتونی تغییرات گرافیک رو همونجا به بازی اعمال کنی،ولی یه کم تخصصی هست که باید بفهمی چطور اینکار رو بکنی که باتوجه به اینکه شم کاربر فعال هستی احتمالا از این چیزها تا حدودی سر در میاری پس یه تستی بزن....

mahyarSAMSUNG
22-07-2012, 11:28
خوب اینم نظریه...
ولی خوب از این حرفها گذشته رفتی توی قسمت 3d application nvidia ببینی که قسمت مربوط به antialiasing این بازی در چه حالتی هست؟!....و همونجا بگذارش تا ته....
ولی اگه اونجا هم جواب نداد فکر کنم این بازی سیوهاش توی یه پوشه players/save محل نصب بازی هست حالا آیا تنظیمات گرافیک هم اونجا سیو میشه یا نه دقیق یادم نیست ولی اگه باشه احتمالا یه فایلی به فرمت html یا .ini وجود داره که اگه با wordpad بازش کنی میتونی تغییرات گرافیک رو همونجا به بازی اعمال کنی،ولی یه کم تخصصی هست که باید بفهمی چطور اینکار رو بکنی که باتوجه به اینکه شم کاربر فعال هستی احتمالا از این چیزها تا حدودی سر در میاری پس یه تستی بزن....

من به ویندوزم شک کردم ... حالا این مکس پین رو که تمام کردم ویندوزم رو عوض میکنم شاید روی اون درست شد مشکلم ... مرسی از توجه

mb1372
14-08-2012, 09:36
سلام
براي خطاي couldn't load image 'xp راه حلي نيست؟

vbiman
25-08-2012, 12:15
سلام من در اولین مرحله نصب بازی مشکل دارم به محض اینکه می خواد عملیات نصب شروع بشه این پیغام برام میاد لطفا راهنمایی کنید .

alireza-01010
31-08-2012, 15:47
سلام من در اولین مرحله نصب بازی مشکل دارم به محض اینکه می خواد عملیات نصب شروع بشه این پیغام برام میاد لطفا راهنمایی کنید .

اگر دی وی دی های بازی از فروشگاه خریدی برو عوضش کن اگر هم دانلود کردی که کار خاصی نمی تونی بکنی باید از یه جای دیگه دانلود کنی :31:

ampolll
31-08-2012, 23:17
آقا بلاخره کسی تونسته این بازیو با تنظیمات ULTRA بدون مشکل اجرا کنه/؟

asl_davood
21-09-2012, 21:59
سلام

واسه من از 50% بازی به بعد گزینه resume game خاموش میشه !

و باید از new game بیام.

کسی نمیدونه مشکل از چیه ؟

karvas
22-09-2012, 00:01
سلام

و باید از new game بیام.

اگه روی راهت ترین قسمتش بازی کردی تا پنجاه که بره بازی تموم میشه من خودمم نمیدونم یعنی بعضی مرحله ها خذف میشه؟خدا میدونه

Meysam Raz
22-09-2012, 00:24
اگه روی راهت ترین قسمتش بازی کردی تا پنجاه که بره بازی تموم میشه من خودمم نمیدونم یعنی بعضی مرحله ها خذف میشه؟خدا میدونه

سلام

و باید از new game بیام.

اگر روی Recruit یا Regular بازی کنی 50% میشه ، اگر میخوایی بالای 53% بشه باید با Hardened یا 100% با Veteran بازی کنید و همه اینتل ها رو بگیرید .

alinikoyi
27-09-2012, 16:26
سلام
من وقتی میرم قسمت special ops و میخوام wave هاشو بازی کنم گیر میکنه و از بازی خارج میشه لطفا راهنماییم کنید.

mehr film
29-09-2012, 21:54
دوستان من دی وی دی 1 رو که داخل دستگاه میرم و Autorun اجرا که میشه یه نرم افزار باز مبشه که openwith میکنه و میگه Installer رو بهش بدم . که داخل دی وی دی ، دو تا پوشه بیشتر نیست

Source یکی
یکی Directx

و کلا هیچ فایلی نیست که به لودر بدم تا ست آپ شروع بشه

بازی رو از خود پی سی خریدم

mehdy.z
30-09-2012, 02:10
دوستان من دی وی دی 1 رو که داخل دستگاه میرم و Autorun اجرا که میشه یه نرم افزار باز مبشه که openwith میکنه و میگه Installer رو بهش بدم . که داخل دی وی دی ، دو تا پوشه بیشتر نیست

Source یکی
یکی Directx

و کلا هیچ فایلی نیست که به لودر بدم تا ست آپ شروع بشه

بازی رو از خود پی سی خریدم
یه عکس از پوشه نصب بگیر تا بهتر بشه نظر داد...

javad01234
30-09-2012, 09:56
سلام....من نسخه بلگ باگس رو دان کردم و با نرم افزار DAEMON_Tools_Pro_Advanced سی دی 1 رو اجرا کردم شروع به نصب میکنه بعد درخواست cd2رو میکنه که من ادرس فایل سی دی 2 رو بهش میدم که بازهم همون درخواست cd2 رو تست میکنه...دوستان نظری دارن

karvas
30-09-2012, 14:00
اگر روی Recruit یا Regular بازی کنی 50% میشه ، اگر میخوایی بالای 53% بشه باید با Hardened یا 100% با Veteran بازی کنید و همه اینتل ها رو بگیرید .

فقط دشواری فرق میکنه یا مراحلم کم زیاد میشه؟

mehr film
30-09-2012, 14:47
یه عکس از پوشه نصب بگیر تا بهتر بشه نظر داد...

این عکس اول که Setup رو میزنم این Loader باز میشه

و این هم عکس دوم که وقتی هر کدوم از اون 2 تا پوشه رو انتخاب میکنم ارور میده ..

mehdy.z
30-09-2012, 18:23

از توی این عکس معلوم نیست ولی فرمت دقیق فایلهای call of duty چیه؟؟

Meysam Raz
30-09-2012, 18:36
سلام....من نسخه بلگ باگس رو دان کردم و با نرم افزار DAEMON_Tools_Pro_Advanced سی دی 1 رو اجرا کردم شروع به نصب میکنه بعد درخواست cd2رو میکنه که من ادرس فایل سی دی 2 رو بهش میدم که بازهم همون درخواست cd2 رو تست میکنه...دوستان نظری دارن
حدس میزنم داری اشتباه آدرس میدی یا شاید اون فال های مورد نیاز برای ادامه ( فرمتشون ممکنهrar یا dat باشه) و جاشون توی دی وی دی دو هستش احتمالا داخل یک پوشه ای چیزیه و همین باعث شده نرم افزار نتونه پیداش کنه
شما دی وی دی یک رو باز کن و تمام فایلها رو بریز روی یک پوشه توی هاردت
دی وی دی دوم رو هم فایل های تویش رو کپی کن توی همون پوشه
بعد ستاپ کن
اگر بازهم مشکل داشتی یک عکس از دی وی دی دو که با DAEMON باز کردی بزار تا بهت بگم چیکار کنی

Meysam Raz
30-09-2012, 18:59

فکر کنم شما باید آدرس خود درایو بازی که (3) داره رو بدی چرا آدرس پوشه های توی اون رو میدی؟؟!!! فایل های مورد نیاز برای ستاپ بازی همون پنج تا ...call of duty توی عکسه
خودش هم گفته auto adds game folder

فقط دشواری فرق میکنه یا مراحلم کم زیاد میشه؟
مراحل چرا کم و زیاد بشه؟؟؟!!!!! اصلا تا حالا یک همچین بازی نداشتیم که مراحلش (به خاطر درجه سختی) کم و زیاد بشه
فقط دشواری بازی زیاد میشه و باید حرفه ای تر کار کنی

javad01234
30-09-2012, 19:18
حدس میزنم داری اشتباه آدرس میدی یا شاید اون فال های مورد نیاز برای ادامه ( فرمتشون ممکنهrar یا dat باشه) و جاشون توی دی وی دی دو هستش احتمالا داخل یک پوشه ای چیزیه و همین باعث شده نرم افزار نتونه پیداش کنه
شما دی وی دی یک رو باز کن و تمام فایلها رو بریز روی یک پوشه توی هاردت
دی وی دی دوم رو هم فایل های تویش رو کپی کن توی همون پوشه
بعد ستاپ کن
اگر بازهم مشکل داشتی یک عکس از دی وی دی دو که با DAEMON باز کردی بزار تا بهت بگم چیکار کنی

سلام...حق با شما بود ادرس رو درست وارد کردم نصب شدش الان بازی رو که میخوام اجرا کنم یه ارور میده که اخرش xp داره همچین چیزی

Meysam Raz
30-09-2012, 19:23
سلام...حق با شما بود ادرس رو درست وارد کردم نصب شدش الان بازی رو که میخوام اجرا کنم یه ارور میده که اخرش xp داره همچین چیزی
بهتره یا کل ارور رو بنویسی یا یک عکس ازش بزاری

javad01234
30-09-2012, 19:29
بهتره یا کل ارور رو بنویسی یا یک عکس ازش بزاری

سلام...داداش این ارورش هستش Couldn’t load imgae ‘xp’

Meysam Raz
30-09-2012, 19:43
سلام...داداش این ارورش هستش Couldn’t load imgae ‘xp’
سلام جواد جان
جایی که بازی رو نصب کردی احتمالا فایلی با نام setup هستش
اگر هست اون رو ران کن و بزار فایل ها رو نصب کنه

javad01234
30-09-2012, 19:51
سلام جواد جان
جایی که بازی رو نصب کردی احتمالا فایلی با نام setup هستش
اگر هست اون رو ران کن و بزار فایل ها رو نصب کنه

مرسی فردا خبرش رو میدم دمت گرم داداش

mehr film
30-09-2012, 21:52
دوستان مشکل من حل شد ....

این نرم افزاری که باز میشد و میگفت مسیر بهش بدم باید مسیری که میخواستم بازی نصب بشه یا بهتر بگمExtract بشه رو بهش میدادم داخل یکی از درایو نه... نه تو خود سی دی ..... Loader نبود که بخواد چیزی رو Load کنه ... اما گمراه کننده بود ... آدم فکر میکنه باید چیزی باهاش Open کنه ...

پرسپوليس
21-10-2012, 12:04
سلام اساتيد گرامي
ميشه لطف كنيد بگيد آنلاين چطور بايد بازي كرد اصلا سرور پيدا نميكنه؟؟؟
پچي چيزي بايد نصب كرد؟؟؟

M A M M U T
22-10-2012, 19:16
دوستان چطوری با دسته xbox میشه بازی کرد؟؟؟ من وقتی دسته ی xbox رو به لپتاپ وصل میکنم و وارد بازی میشم اصلا دسته رو نمیشناسه...در الی که بقیه ی بازی ها دسته رو میشناسن....

SHAHAB-P30
09-11-2012, 17:22
سلام من نسخه black box این بازی رو دارم
22.6% بازی رو رفتم .

موقع اجرا وسط بازی این ارور میاد:

reliable command buffer overflow

arsenik
29-11-2012, 19:25
من دی وی دی این بازی رو از بیرون خریدم کامل نصب کردم ولی وقتی رو ایکون بازی کلیک میکنم این ارور میاد کسی میدونه مربوط به چیه ؟

this application has failed to start because dxgi.dll was not found. Re-installing the application may fix this problem

REZAt1980
09-12-2012, 01:18
سلام

من در مرحله سوم ACT I وقتی میخواد مرحله رو لود کنه ( بریف ) گیر میکنه و از بازی میپره بیرون.

Erorr on disc read !

از همین بازی جدید هم خرید کردم.

Microsoft Windows
22-12-2012, 23:29
کسی کرک برای مولتی پلیر نداره؟

moas
05-01-2013, 22:27
این ارور میگه فضای کافی ندارم؟ پارتیسن سی من 10 گیگ فضا داره
ویندوز 7 64 بیتی

Iman-Emperatour
07-01-2013, 16:31
این ارور میگه فضای کافی ندارم؟ پارتیسن سی من 10 گیگ فضا داره
ویندوز 7 64 بیتی

پیغام میگه فضای کافی برای نصب بازی روی درایو موردنظرتون وجود نداره
رو یه درایو با فضای کافی دیگه امتحان کنید
موفق باشید

ali65509
02-02-2013, 14:54
من بازی را نصب کردم ولی موقع اجرا کردن صفحه مانیتور سیاه میشد و ودیگه بالا نمیاد بعدشم که از صفحه سیاه خارج میشم ارور زیر را میدهد:
couldnt load image xp
ممنون میشم راهنمایی کنید.

rasoulttboy
05-02-2013, 13:17
22.6% بازی رو رفتم .

دوستان واسه منم همین ارور رومیده چکارش کنم

ali65509
06-02-2013, 14:59
موقع بازی به جای اینکه از خیابان برید از پنجره های کناری استفاده کنید و از داخل ساختمان برید که با این پیغام روبرو نشید.

ali65509
06-02-2013, 15:01
من که تا 75 درصد بازی رفتم بازی تمام شد نمی دونم چرا ؟کسی اطلاعی داره؟

mojtaba57
09-02-2013, 22:03
دوستان برای من بعد از اجرای بازی صفحه سیاه میاد. بعدش اتفاقی نمی افته و بعد از چند لحظه ارور زیر رو می ده.
من ویندوز 7 دارم که 64 بیتیه و آخرین آپدیت کارت گرافیک رو هم به همراه برنامه های جانبی مثل دایرکت ایکس نصب کردم .
چه کار باید بکنم ؟
\ پیغام ارور:
error during initialization.
.unhandled exeption caught

*IN*
09-02-2013, 22:51
من نصب کردم میخوام اجرا کنم این ارور رو میده...
دایریکس نصبه...
چی کارش کنم؟
با آپدیت کردن درایور کارت گرافیک درست شد...

FOURTH RETURN
09-03-2013, 08:58
دوربین خیلی اعصاب خوردن کنه همش پرش داره وقتی دوربین رو اینور اونور میکنم بیش از حد اینور اونور میره مشکل از کرکه؟

mehdy.z
10-03-2013, 13:55
دوربین خیلی اعصاب خوردن کنه همش پرش داره وقتی دوربین رو اینور اونور میکنم بیش از حد اینور اونور میره مشکل از کرکه؟

مشخصات کامل سیستمت رو بگذار....

FOURTH RETURN
11-03-2013, 20:29
مشخصات کامل سیستمت رو بگذار....

کرک رو عوض کردم درست شد

amiralinet
18-03-2013, 23:20
اقا من که جوابمو گشتم ولی پیدا نکردم من مشکل دارم باید کیووو ببینم:n02:

این ارورو میده با این که فایل رو دانلود کردم و ریختم تو جایی که بازی رو نصب کردم ولی بازم همین رو ارور و میده خواهشنiw5sp.exe

کمک

amiralinet
20-03-2013, 11:45
چون عیده کسی جواب نمیده

بشسيشسيشي
25-03-2013, 02:00
Call of Duty:World at War
مد نصب کردم به نام Axis Player
گفته ببر بریز تو پاکت
C:/Users/Pc-Name/AppData/Activision/CoDWaW/mods
این تا
C:/Users/Pc-Name/AppData/Activision/CoDWaW
درسته ولی پاکت Mods اونجا نیست وقتی هم یکی خودم وا می کنم مد رو میریزم توش ، بازم اجرا نمیشه
حیرون موندم!

Omidmarddel
29-03-2013, 10:29
سلام خدمت اساتید محترم من تازه عضو خانواده شما شدم من یه مشکلی دارم در قسمت survival که وقتی میخوام برم تو مپ این ارورو میده could not find file zone mp... خواهش میکنم راهنماییم کنید:n30:

jak20
01-04-2013, 01:28
سلام من بازی رو نصب کردم ولی وسطای بازی ارور زیر رو داد
windows cannot find d:\codmw3\setup.exe.make sure you typed the name correctly . and then try again

Omidmarddel
05-04-2013, 21:35
خواهش میکنم جواب بدید

robert
07-05-2013, 10:39
سلام

موقع اجرای بازی این ارور رو میده:

چیکارش کنم...؟

aluminum
17-05-2013, 10:26
دوستان من امروز نسخه فارسی ساز بازی رو نصب کردم ولی الان که میخوام بازی رو اجرا کنم با این پیغام مواجه میشم...چه کار باید بکنم؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

cj-afshin
08-07-2013, 17:34
آقا من یه تسخه از بازی رو دارم که کرک سرخود.یعنی دوستم فقط بازی رو نصب کرد و بعدش اجرا کرد.بدون ریختن کرک
منتها من در هر زمانی از نصب و بعد از نصب که آنتی ویروسم روشن میشه پیغام میده که یه فایلی رو پاک کرده
حتی شورتکاتی که رو دسکتاپ هست میزنه file location not found
کرک بریزم درست میشه؟
مشکل از کجاست؟

One Minute
14-08-2013, 01:57
بچه ها میخوام بازی رو اجرا کنم این ارور رو بهم میده
چیکار کنم ؟
steam must be running to play this game

One Minute
19-08-2013, 02:16
لطفا یکی توجه کنه !

mehdy.z
19-08-2013, 02:28
لطفا یکی توجه کنه !
اولا برای اجرای خیلی از بازیها،مخصوصا اگه کرکر اسکیدرو باشه باید حتما نرم افزا steam ر و نصب کنی!
اگه بعد از نصب نرم افزار بازم با چینن مشکلی برخوردی حتما کرک مشکل داره به یه معتبر عوضش کن...

n.mohammadzadeh.d
21-09-2013, 16:30
دوستان من بازی رو نصب کردم کرک هم انجام دادم ولی وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم این پیغام میاد : modern warfare 3 couldnt write a file . the hard drive is probably full.
ممنون میشم کمک کنید.

mehdy.z
23-09-2013, 18:49
دوستان من بازی رو نصب کردم کرک هم انجام دادم ولی وقتی میخوام بازی رو اجرا کنم این پیغام میاد : modern warfare 3 couldnt write a file . the hard drive is probably full.
ممنون میشم کمک کنید.
درایور بازی و ویندوز رو کمی خالی کن...

Behrang_sh
07-10-2013, 16:33
22.6% بازی رو رفتم .

سلام منم همین مشکل رو دارم
ممنون میشم کمکم کنید:n16:

Behrang_sh
07-10-2013, 18:35
حل شد:n06:

tirashe
27-01-2014, 22:32
سلام دوستان... خسته نباشید... مشکل من مد survival هست... دو سه تا از دوستان اینو حل کردن فقط مشکلش اینه که الان پاک شده لینکا... :n03:
همون فایلای zone رو میگم... اگه کسی داره دوباره برام آپ کنه که بدجوری لازم دارم.... چند نفریم میخایم بازی کنیم نمیشه... مرسی... :n16:

kasrahasannezhad
06-02-2014, 18:20
سلام.تو قسمتی که داریم از مرحله ی جنگلی فرار می کنیم وقتی از بالای سقف می پریم و میافتیم تو اتاق، اونجا یه سرباز با قمه میزنه به من و منو میکشه. اونجا باید چی کار کنم ؟

iilliya
13-03-2014, 17:12
الان بهترین کرک برای آنلاین این بازی چی هست ؟
:n16:

COD MW3
13-03-2014, 17:46
الان بهترین کرک برای آنلاین این بازی چی هست ؟
:n16:

شکایت کردن از 4d1 و teknogods کلا جمع شد..الان هیچ کرکی نداره..فقط میتونید قانونی سریال بازی رو بخرید و تو استیم بازی کنید..

iilliya
20-03-2014, 12:52
شکایت کردن از 4d1 و teknogods کلا جمع شد..الان هیچ کرکی نداره..فقط میتونید قانونی سریال بازی رو بخرید و تو استیم بازی کنید..

قبلا خردیم دارم استیم منتها مشکل اینه پینگ خرابه :n27: بعدم تو سرور های ایران هیچ کدوم کاستوم کلاس ندارن !!

omid kan
30-03-2014, 10:22
سلام من بازی call of duty modern warfare 3 نصب کردم ولی هنگام اجرا ارور زیر را می دهد
Steam must be running to play this game
باید چکار کنم?:n28: ممنون

iilliya
30-03-2014, 15:00
سلام من بازی call of duty modern warfare 3 نصب کردم ولی هنگام اجرا ارور زیر را می دهد
Steam must be running to play this game
باید چکار کنم?:n28: ممنون

استیم رو نصب کن steam

omid kan
30-03-2014, 15:07
کرک reloded ریختم و بازی به درستی اجرا شد

ali-u
30-03-2014, 19:41
قابل توجه دوستان
برای اجرای افلاین بازی نیازی به نصب steam نیست

emadd69
20-06-2014, 12:22
سلام . خسته نباشید

دیروز بازی call of duty modern warfare 3 که شامل دو دی وی دی بود تهیه کردم و نصب کردم . اما موقع اجرا ارور میده .

ارور اول رو yes & NO & cancel میده .
وقتی yes میزنم صفحه سیاه میاد و ارور دوم رو میده .

مشکل چیه دوستان ؟ چاره چیه ؟
کانفیگ سیستمم به این صورت هست :

RAM : 2 G DDR 2
CPU : E5300 2.60 GHz 1.60 GHz
VGA : 2G Geforce 520 GT DDR3

ممنون

madridlio
26-06-2014, 02:30
با سلام
بازی رو نصب کردم و کرک Mw3.Crackfix.Reloaded که از ----------- هست رو اجرا کردم ولی این ارور رو میده

مشکل چی میتونه باشه؟؟؟

bigilo
13-09-2014, 21:51
سلام
من تو اون مرحله که یوری و دوسش لباسهای سنگین پوشیدن و یه دفعه از پشت کامیون میپرن بیرون و دشمن رو که با لباسهای رسمی شلوار و پیرهن و جلیقه هستند رو میکشن و میرن تو ساختمون بعدد که وارد اسانسور میشن و به طبقه 27 میرسه در باز میشه ولی بیرون نمیره اتگار یه دیوار شیشه ای جلوشه چون من نارنجک هم پرت کردم به دیوار شیشه ای خوردو برگشت.اونو باید چکار کرد ؟ یه هلی کوپتر هم همش داره تیر اندازی میکنه الته چون من با ترینر داخل بازی هستم جونمو از دست نمیدم.
حالا بگید باید چکار کرد؟

ALI SXX
25-09-2014, 12:16
سلام دوستان ممنونم که در مورد این مشکل بزرگ صحبت میکنید من یه چند ماه ی هست که گرفتار این مشکل شدم قبل از یکی دو ماه همه بازی هام به طور کامل و بدون error نصب میشدن تا اینکه میخواستم بازی call of duty mw3 رو نصب کنم در فایل iw_13.iwd ارر داد ( file crc mismatch - data integrity error ) بعد از این توی نصب بازی های resident evil 5 که چندین بار نصب کرده بودم و سالم هم بود مشکل ایجاد شد و همین error رو میداد تا اینکه با این مشکل ساختم و الان بازی SAMURAI WARRIORS 2 رو هم نمیتونم نصب کنم در ضمن من فقط در نصب بازی ها مشکل دارم ولی در اکستراکت فایل های فشرده و نصب برنامه ها مشکلی ندارم .
لطفا اگه میشه کمکم کنید چون حجم بازی 3.5 gb هست ( SAMURAI WARRIORS 2 ) فقط هم یک فایل 291 مگابایتی رو error میده ( LINKDATA_ANS_NA.idx )
:n28::n28::n28::n28::n28::n28:
مشخصات سیستم

Main : asus intel P5KPL/1600
CPU : pentium(R) Dual-core CPU E5200 @2.50 GHz (2 CPUs), ~2.5 GHz
Ram : 4 GB - 2GB + 2GB
DirectX : 11
GPU : Nvidia GeForce 9400 GT Full Display Device - Approx total memory 2793 MB
Display Mod : 1360 * 768 (32bit) (60Hz
Monitor : Generic Non-PnP Monitor

ali-u
25-09-2014, 17:12
سلام دوستان ممنونم که در مورد این مشکل بزرگ صحبت میکنید من یه چند ماه ی هست که گرفتار این مشکل شدم قبل از یکی دو ماه همه بازی هام به طور کامل و بدون error نصب میشدن تا اینکه میخواستم بازی call of duty mw3 رو نصب کنم در فایل iw_13.iwd ارر داد ( file crc mismatch - data integrity error ) بعد از این توی نصب بازی های resident evil 5 که چندین بار نصب کرده بودم و سالم هم بود مشکل ایجاد شد و همین error رو میداد تا اینکه با این مشکل ساختم و الان بازی SAMURAI WARRIORS 2 رو هم نمیتونم نصب کنم در ضمن من فقط در نصب بازی ها مشکل دارم ولی در اکستراکت فایل های فشرده و نصب برنامه ها مشکلی ندارم .
لطفا اگه میشه کمکم کنید چون حجم بازی 3.5 gb هست ( SAMURAI WARRIORS 2 ) فقط هم یک فایل 291 مگابایتی رو error میده ( LINKDATA_ANS_NA.idx )
:n28::n28::n28::n28::n28::n28:
مشخصات سیستم

Main : asus intel P5KPL/1600
CPU : pentium(R) Dual-core CPU E5200 @2.50 GHz (2 CPUs), ~2.5 GHz
Ram : 4 GB - 2GB + 2GB
DirectX : 11
GPU : Nvidia GeForce 9400 GT Full Display Device - Approx total memory 2793 MB
Display Mod : 1360 * 768 (32bit) (60Hz
Monitor : Generic Non-PnP Monitor

دوست عزیز
بهتره همه محتویات سی دی بازی رو تو یک پوشه کپی کنی بعد از انجا اقدام به نصب بازی کنی
ببینی باز همون اروره می ده یا نه

در مورد تک فایل ها که موقع نصب ارور می دن هم می تونی از سایت های تورنت تک - تک دانلودشون کنی

SAMURAI WARRIORS 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

abaspor_h
04-10-2014, 15:36
سلام من هنگام نصب بازی این پیغام برام میادsp berlin.ff

ali-u
04-10-2014, 19:33
سلام من هنگام نصب بازی این پیغام برام میادsp berlin.ff

این خطا مربوط به زبان بازی است (sp = احتمالا همون اسپانیا است ) - فکر نکنم مشکلی پیش بیاد

gorg313
12-12-2014, 17:26
بچه ها در مورد اين بهم بگين سرچ زدم پيداش نکردم

نصف بازي را انجام دادم کرک هم کپي کردم

پیغام reliablecommand buffer over flow

:n14:

ali-u
12-12-2014, 18:15
بچه ها در مورد اين بهم بگين سرچ زدم پيداش نکردم

نصف بازي را انجام دادم کرک هم کپي کردم

پیغام reliablecommand buffer over flow

:n14:
از مسیر فلش وارد شو

fix ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

yas1377
16-05-2015, 12:53

four-g
16-06-2015, 23:33
سلام
مشکل من اینکه قسمت اسلحه ها بازه ولی به رنگ سیاه و نمیتوان استفاده کرد قبلا اسلحه ها رو ساخته بودم ولی الان قفل شده به رنگ سیاه روش میزنی هیچی نمیشه مشکل چیه لظفا کمک کنید

four-g
17-06-2015, 08:30
کسی نیست مشکل مارو حل کنه ؟

four-g
17-06-2015, 11:20
جواب بدین لطفا

four-g
18-06-2015, 03:08
خوابین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

aramrajei
14-07-2015, 23:54
سلام دوستان من بازی میخوام نصب کنم تو دی وی دی اول وسطش این ارور میده چه کنم ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مهران05
28-07-2015, 10:17
سلام دوستان

abolfazldarekordi
07-08-2015, 16:17
سلام
من سی دی بازی را خریدم بعد نصب موقه ی اجرا یک همه ی صفحه تاریک میشه بعد یک ارور در مورد کوچک کردن صفحه میده من چگونه صفحه را کوچک کنم؟؟؟؟

abolfazldarekordi
07-08-2015, 16:20
میشه جواب بدید

RUZBEH.
18-08-2015, 23:40
سلام من یه کاربر تازه کارم می خواستم بدونم لینکهای موجود رو چه جوری دانلود کنم. از راهنماییتون ممنون میشم.

saman.r
02-04-2016, 13:24
سلام یه قسمت از بازی باز نمیشه و این پیغامو میده

COULD NOT FIND ZONE 'SO SURVIVAL MP_DOME.FF

saman.r
02-04-2016, 13:28
کمک کنید خواهشا

یه قسمت از بازی باز نمیشه و این پیغامو میده

COULD NOT FIND ZONE 'SO SURVIVAL MP_DOME.FF

reza22za
09-06-2017, 22:49
سلام بچه ها من کال اف 8 نصب میکنم بعد اخرش ی پیام میاد نمیزاره برم تو بازی
این nividia چیه؟
لطفا کمکم کنید :n37::n37:

reza22za
09-06-2017, 23:05
سلام بچه ها من سیستمم لنوو جی 510 هست
ویندوز 8
میخاستم ببینم علت چیه که نصب نمیشع کال اف 8 توی سیستمم
نوع پردازنده

Intel® Core™ i3-4000M Processor ,3M Cache

سرعت پردازنده
2.40GHz

حافظه رم
4.0 GB DDR3

هارد دیسک
500 GB SATA

صفحه نمایش
15.6" LED Bright

کارت گرافیک

ATI Radeon™ HD 8570M 2.0 GB UpTo 4.0 GB

این مشخصات سیستممه میدونید باید چکتر کنم؟
لطفا کمک کنید ؟

HosseinJalali
28-12-2020, 16:36
سلام سلطان چجوری داداش این فایل رو میشه یه بار دیه اپلود کنی ناموصن لنگ همین یه فایلم اگر فایل iw_15.iwd رو هم داری اپلود کن سر این دوتا بازیم پلی نمیشه