PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم ازفرا بک اپ گیری از بایوس

mohsen_blid
29-10-2011, 18:01
سلام
من دنبال یه نرم افزار خوب برای گرفتن بک اپ از بایوس هستم
چند تا لینک رفتم خراب بود
ممنون میمش لینکش رو در اختیارم بزارید

Erfan.B
29-10-2011, 20:36
سلام
من دنبال یه نرم افزار خوب برای گرفتن بک اپ از بایوس هستم
چند تا لینک رفتم خراب بود
ممنون میمش لینکش رو در اختیارم بزارید
دوست من از بایوس برای چی بک آپ بگیری؟ اگه سیستمت جدید باشه که حتماً دو ایپرام بایوس داره و در صورت کرش می تونی از اون یکی ریکاوری کنی اگه هم سیستم های دیگه مد نظرته که خوب باید دوباره پروگرامش کنی توسط فایل بایوس همون مادربرد ، می تونی فایلش رو از سایت مادربردت دانلود کنی. اگه هم منظورت تنظیماتش هست که خوب می شه با کلیر سی موس و LOAD DEFAULT برگشت به تنظیمات کارخونه.
در هر صورت من همچین نرم افزاری ندیدم. فکر نمی کنم کاربردی هم داشته باشه
موفق باشی:11:

mohsen_blid
29-10-2011, 23:07
عرفان جان می خوام سیستم قدیمیم رو بایوسش رو اپدیت کنم
البته مال فعلیش 2004 هست و اپدیت جدید مال 2005
البیته فلش رو نداره فایلم

Erfan.B
29-10-2011, 23:15
عرفان جان می خوام سیستم قدیمیم رو بایوسش رو اپدیت کنم
البته مال فعلیش 2004 هست و اپدیت جدید مال 2005
البیته فلش رو نداره فایلم
دوست من این جا انحمن درخواست نرم افزاره! ولی به هر حال :
شما تشریف ببر تو سایت سازنده ی مادربردت (اگه می دونی مادربردت چیه) بعد از اون جا جدیدترین ورژن رو دانلود کن به همراه برنامه ی فلش کردن بعدش فلش کن اگه مشکلی بود تو قسمت سخت افزار --- مادربرد مطرح کن اون جا دوستان کمکت می کنن.
موفق باشی:11:

amd>intel
29-10-2011, 23:17
بيشتر برنامه هايي كه تو ويندوز پروگرام ميكنند اين كار رو ميكنند . ولي راه اصوليش كپي كشيد با پروگرامر TNM 2000 هست .

---------- Post added at 11:17 PM ---------- Previous post was at 11:15 PM ----------

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
30-10-2011, 00:58
اگرمادربوردتون گیگا باشه که قبل ازبروز رسانی بایوس میتونید یک بک آپ بگیرین بابرنامه @bios یا که ازطریق خود ستاپ حسن آپدیت اگر ایسوس هم باشه که حین آپدیت بایوس به مورد بخورین ازبرنامه CrashFree BIOS 3 استفاده کنید:20: