PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارور در ویندوز 7

worldclass
29-10-2011, 17:25
سلام
این دوتا ارور رو چطور رفع کنم که دیگه ظاهر نشن؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

worldclass
30-10-2011, 16:47
دوستان راهنمایی کنید لطفا
فکر میکنم یه مشکلی در قسمت security درایو G بوجود اومده چون یک فایلی رو شیر کرده بودم و بعدش که میخواستم از شیر دربیارم و پاکش کنم یک سری تغییرات دادم که بعدش این ارور میاد.
این رو هم بگم که از اون موقع به بعد دیگه ویندوز یک راست بالا نمیاد و قبل از اومدن به desktop باید روی لوگو سیستمم که اسمش حسین هست کلیک کنم تا بالا بیاد در صورتی که من اصلا یوزر برای سیستمم تعریف نکردم و همیشه روی admnistrator یک راست و حتی بدون پسور وارد ویندوز میشم.

Mohammad King
30-10-2011, 21:39
سلام

ببینید کمکتون میکنه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Erfan.B
31-10-2011, 02:47
سلام
این دوتا ارور رو چطور رفع کنم که دیگه ظاهر نشن؟

دوست من ارور اولت چه موقع ظاهر می شه؟ با چه برنامه ای کار می کنی این ارور رو دریافت می کنی؟
به احتمال 70% مشکلت با دانلود ران تایم حل می شه ، خدمت شما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشی دوست من:11:

worldclass
31-10-2011, 17:31
این رو هم بگم که از اون موقع به بعد دیگه ویندوز یک راست بالا نمیاد و قبل از اومدن به desktop باید روی لوگو سیستمم که اسمش حسین هست کلیک کنم تا بالا بیاد در صورتی که من اصلا یوزر برای سیستمم تعریف نکردم و همیشه روی admnistrator یک راست و حتی بدون پسور وارد ویندوز میشم.
این رو که خیلی مهم تر هست فراموش کردید!!

Erfan.B
31-10-2011, 18:43
این رو که خیلی مهم تر هست فراموش کردید!!
دوست من از تو power options گزینه ی require a password on wakeup رو بزن و اون رو غیر فعال کن. (don`t require a password)
موفق باشی:11:

worldclass
31-10-2011, 20:32
درست نشد!!
.....................
یکبار دیگه برای دوستان بگم که الان مشکل فقط صفحه ای هست که قبل از بالا آمدن ویندوز ظاهر میشه و عکس و اسم آیدی من که فقط هم همینو دارم و پس هم نداره ظاهر میشه و حتما باید روش یک کلیک بکنم تا وارد ویندوز بشه در صورتی که قبلا اینطوری نبود و یک راست وارد ویندوز میشدم.
چطور به حالت اول برگردونم؟

Bala Avali
31-10-2011, 21:21
اتفاقا اون اصلا مهم نیست ، مهم این ارور هست که میتونه حتی از ویروسی بودن باشه ، بوجود اومده ، دنبال رفع ارور باشید

worldclass
01-11-2011, 02:44
دوست عزیز ارور رفع شد.
اما اینکه ویندوز به این صورت بالا میاد و هر دفعه ترتیب فولدرهای منو به هم میزنه واقعا آزار دهنده هست.

worldclass
01-11-2011, 20:34
درست نشد!!
.....................
یکبار دیگه برای دوستان بگم که الان مشکل فقط صفحه ای هست که قبل از بالا آمدن ویندوز ظاهر میشه و عکس و اسم آیدی من که فقط هم همینو دارم و پس هم نداره ظاهر میشه و حتما باید روش یک کلیک بکنم تا وارد ویندوز بشه در صورتی که قبلا اینطوری نبود و یک راست وارد ویندوز میشدم.
چطور به حالت اول برگردونم؟
تاپیک بالا