PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه سايز فايل را به صورت مصنوعي تغيير دهم؟

Mirage
23-06-2006, 11:20
با فايل هايي برخورد كردم كه اين فايل ها به صورت مصنوعي سايزشان افزايش پيدا كرده بود.

به عنوان مثال بر روي يك Cd اطلاعاتي به حجم 10gb قرار داشت، يا فايل ايميج پدر خوانده چند گيگ بود در صورتي كه حجم اشغال شده اش چند كيلوبايت بود!

اگر كسي مي داند لطفا به من كمك كند.

AK1
23-06-2006, 20:40
با استفاده از نرم افزار tzcopy مي توني حجم فايلتو به طور مصنوعي زياد كني البته اين را ينوع قفل سي دي استفاده مي كنند كه چندان هم مطمئين نيست اگه خواستي آپ لود كنم

Mirage
24-06-2006, 00:23
با استفاده از نرم افزار tzcopy مي توني حجم فايلتو به طور مصنوعي زياد كني البته اين را ينوع قفل سي دي استفاده مي كنند كه چندان هم مطمئين نيست اگه خواستي آپ لود كنمآدرس سايتش: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لينك دانلود: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
حجم: 2.23MB

با يك مشكل بر خوردم در هنگام اجراي برنامه با خطاي زير رو برو مي شوم :angry:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

AK1
24-06-2006, 00:31
ارور كه وازه بابيد فايل كه گفته رو بزاري سيستم 32 بنظرم اگه Visual Basic RunTime 6.0 SP6 رو نصب كني درست بشه

AK1
24-06-2006, 00:39
برات پيدا كردم هم dll و همocx رو دانلود كن مشكلت حل مي شه
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حجم 130كيلو

morteza_k
24-06-2006, 00:42
ارور كه وازه بابيد فايل كه گفته رو بزاري سيستم 32 بنظرم اگه Visual Basic RunTime 6.0 SP6 رو نصب كني درست بشه

سلام
لینک دانلود Visual Basic RunTime 6.0 SP6

تا بعد . :happy:

Behroooz
24-06-2006, 10:28
بچه ها نرم اقزار بهتري براي اين كار نيست؟

Mirage
25-06-2006, 02:09
سلام
لینک دانلود Visual Basic RunTime 6.0 SP6

تا بعد . :happy:اينو نصب كردم بازم كار نكرد.

برات پيدا كردم هم dll و همocx رو دانلود كن مشكلت حل مي شه
دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
حجم 130كيلو
اين فايل ها رو كپي كردم توي پوشه سيستم 32 برنامه كار مي كند. :happy:

يك مشكلي داره كه زيادم مهم نيست اينه كه حتما بايد فايل ISO باشه تا بشه فايل هاي داخلش رو دست كاري كرد.

mehdi_7070
25-06-2006, 10:53
در مورد حجم مجازي توي اولين تاپيك همين انجمن ( بحث و گفتگو درباره قفل سي دي ها ) مطالبي بيان شده كه مي تونيد يك جستجويي بكنيد .

همون طوري كه دوستان اشاره كردند ، از نرم افزار TZCP استفاده كنيد .
اما شما مي تونيد به صورت دستي هم اين كار را انجام بدهيد و يك سري مزايايي هم دارد (؟)
من به شما توصيه مي كنم كه از افزايش حجم مجازي استفاده نكنيد . چون به فايل شما صدمه مي زنه و اجراي اون را با مشكل مواجه مي كنه . اين را خودتون مي تونيد امتحان كنيد . حتي بعضي از فايل ها ( مثل فايلهاي text ) بعد از افزايش حجم ديگه باز نمي شوند .
الان با ابزارهايي كه هست خيلي راحت ميشه اين فايلها را كپي كرد . اون هم با حجم واقعي !!
اين تغيير حجم تاثيري توي زمان رايت ندارد يا واضح تر بگم به عنوان قفل سي دي نيست ! فقط كاربردش اين هست كه كساني كه تازه كامپيوتر خريدند ، نمي تونند روي هارد كپي كنند . البته گفتم كه ! كساني كه تازه كامپيوتر خريدند .
اگر درباره قفل سي دي ها و يا همين بحث ، ايرادي بود ، توي تاپيكي كه خدمتتون عرض كردم ، بنويسيد ...
راستي با اين TZCP فقط ISO كار نميده ( البته براي حجم مجازي ) ... خودت يك امتحاني بكن !!

با تشكر ـ مهدي :)

Mirage
25-06-2006, 14:54
افزايش حجم رو براي رايت نمي خوام.

اين برنامه بدرد نمي خوره چون نمي شه بعدا فايل ها را روي هارد كپي كرد.
اينم اروري كه موقع كپي مي ده

كسي برنامه ديگه اي سراغ نداره؟

اما شما مي تونيد به صورت دستي هم اين كار را انجام بدهيد و يك سري مزايايي هم دارد (؟)
چه جوري؟

mehdi_7070
26-06-2006, 21:15
hasan11 جان !
شما پس افزايش حجم را براي چي مي خواي ؟

Mirage
26-06-2006, 23:15
hasan11 جان !
شما پس افزايش حجم را براي چي مي خواي ؟
هدف اصليم اينه، مي خوام ببينم ميشه كلاه سر هاست ها گذاشت و بيش از حد معمول آپلود كرد.

شايد براي قفل هم استفاده كردم.
يا مخفي كردن فايل ها.

روشش رو اگه بلدي بگو ديگه

mehdi_7070
27-06-2006, 11:15
نه عزیز !
کاربردش چیزی دیگه هست ...
برای اون مورد شما هم چیزی نیست .

Mirage
27-06-2006, 13:48
نه عزیز !
کاربردش چیزی دیگه هست ...
برای اون مورد شما هم چیزی نیست .
نمي دونم براي تو چه اهميتي داره كه من براي چي مي خوام اين كار رو بكنم. :angry:

اگه روشش رو بلدي كه بگو ;) ، اگه هم بلد نيستي بگو بلد نيستم ;) چرا اينقدر كشش ميدي :angry:

mehdi_7070
27-06-2006, 15:50
خوب آخه روش جواب نميده .
من نمي دونم با افزايش حجم يك فايل به صورت مجازي ، چه جوري مي خواهي بيش از حد معمول آپلود كني .
براي اينكه بيش از حد معمول آپلود كني بايد حجم فايل كم باشه ! درسته ؟
خوب اين روش براي كاهش حجم بدرد نمي خوره ... يعني فايل را خراب مي كنه .
در ضمن روش Tz فقط براي سي دي هست ! يعني توي هارد ديگه اسمش را مجازي نمي گويند . چون واقعا 2 گيگابايت فضا مي گيره ...
نمي دونم من متوجه حرف شما نيستم يا شما متوجه حرف من نيستيد .

باشه ، شما براي يك هدفي ، دنبال روشي هستي كه از نظر من هم هدف و هم روش اشتباه هست .
پس ديگه كشش نميدم و حرف خودم را با اين جمله تموم مي كنم : (( مـن روشـي را كـه شـمـا مـي خـواهـيـد بـلـد نـيـسـتـم ))
نمي دونم از اينكه وقتت را گرفتم بايد معذرت خواهي كنم يا نه ؟!!

Mirage
28-06-2006, 00:21
فكر كنم روي هارد نميشه چون امروز كه دوباره نگاه كردم ديدم روي درايوي كه كمپرس هست چند كيلو بايته روي درايو هاي معمولي حجمش هموني كه نوشته.

نمي دونم شايد روي هارد نمي شه.