PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه ای برای تبدیل DVD9 به 2DVD معمولی

iCe m@n
28-10-2011, 22:46
سلام دوستان
من دنبال یه برنامه ای هستم که بشه باهاش 1DVD 9 رو به دو تا DVD معمولی تبدیل کنه

میخواستم ببینم اگه همچین برنامه ای هست یا اسم برنامه رو بگید یا یه لینک برام بزارید ممنون:11:

jafarian
28-10-2011, 22:54
برنامه DVD2one تست بزنید کارش فشرده کردن dvd بدون افت کیفیت:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

armardeh
29-10-2011, 16:45
نكنه واسه --ل ف--د مي‌خواي؟:31::27:
========================================

من خودمم چن وقت پيش يه همچين برنامه اي مي‌خواستم
دوستان راهنمايي كنيد ديگه :13:

vaghean
29-10-2011, 20:34
سلام هیچ برنامه ای نیست یه فیلم mkv تبدیل به به دو قطعه فیلم بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه برنامه ای میشناسم که راحت نصفش می کنه اما برای نشون دادن باید دوباره به هم بچسبونیم مثل winrar که بدرد نمی خوره یکی یه برنامه ای بگه برای ریختن روی هارد با فرمت fat32 می خوام

Erfan.B
29-10-2011, 20:44
سلام هیچ برنامه ای نیست یه فیلم mkv تبدیل به به دو قطعه فیلم بکنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
یه برنامه ای میشناسم که راحت نصفش می کنه اما برای نشون دادن باید دوباره به هم بچسبونیم مثل winrar که بدرد نمی خوره یکی یه برنامه ای بگه برای ریختن روی هارد با فرمت fat32 می خوام
دوست من شما جواب سؤالت رو تو این قسمت می تونی پیدا کنی اگه چند صفحه ی آخر رو بخونی :

در ضمن فرمت هارد که مهم نیست چه FAT32 چه NTFS

vaghean
30-10-2011, 07:49
دوست من شما جواب سؤالت رو تو این قسمت می تونی پیدا کنی اگه چند صفحه ی آخر رو بخونی :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددر ضمن فرمت هارد که مهم نیست چه FAT32 چه NTFS
سلام دوست عزيز منظور من اين بود نمي خوام كانورت كنم مي خوام فقط نصف بشه، بشه دوتا فايل اون fat32 واسه اين گفتم چون بيشتر از 4 گيگ نميشه فايليرو ريخت روش اما فيلم من 6 گيگه بازم ممنون

Erfan.B
30-10-2011, 19:41
سلام دوست عزيز منظور من اين بود نمي خوام كانورت كنم مي خوام فقط نصف بشه، بشه دوتا فايل اون fat32 واسه اين گفتم چون بيشتر از 4 گيگ نميشه فايليرو ريخت روش اما فيلم من 6 گيگه بازم ممنون
دوست من ببین این کارت رو راه میندازه :

File Splitter and Joiner 3.3

موفق باشی:11:

vaghean
30-10-2011, 21:29
دوست من ببین این کارت رو راه میندازه :

File Splitter and Joiner 3.3

سلام این دقیقا همون برنامه hjsplit هستش و کاری مثل winrar انجام میده برنامهای نمیشناسین اگر تیکه کرد پسوندش همون mkv باشه بشه نگاش کرد بدون join کردن پارت ها

Erfan.B
31-10-2011, 02:25
سلام این دقیقا همون برنامه hjsplit هستش و کاری مثل winrar انجام میده برنامهای نمیشناسین اگر تیکه کرد پسوندش همون mkv باشه بشه نگاش کرد بدون join کردن پارت ها

دوست عزیز این روش رو امتحان کن :
شما فیلم رو ببر واسه ادیت تا نصفش رو انتخاب کن بعد نصفش رو سیو کن و بقیه اش رو تو یه فایل دیگه سیو کن.
واسه برنامه هم می تونی از این پست کمک بگیری :