PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در خاموش کردن سیستم

haddadha23
28-10-2011, 16:22
مدتیه وقتی میخام سیستم رو شات دان کنم خودبخود سیستم ری استارت میشه؟بنظرتون مشکل از چی میتونه باشه

jafarian
28-10-2011, 16:41
بابرنامه malwarebytes سیستم اسکن کنید که اگر برنامه مخربی باشه پاک بشه بعدش دستور sfc \scannow رو داخل پمجره cmd تایپ کنید بزارین تا 100 درصد کارش انجام بده آخرم سرم ویندوز خودتون repair کنیددرضمن اروری چیزی سیستم نمیده ؟ :20:

لطفعلی خان قاجار
29-10-2011, 00:26
سلام

پیام ارورر Windows has recovered from an un expeted shutdown !!

خسته نباشید مثل همیشه سوال داشتم

وقتی سیستم رو خاموش می کنم سیستم در واقع خاموش نمیشه و انگار ریستار بشه یه صفحه آبی رنگ میاد و بعد از نو مارک مادر برد و ... و در آخر سر ویندوز بالا میاد و اول ورودش این پیام ظاهر میشه :

چه کنیم ؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

A M ! N
29-10-2011, 00:46
سلام

پیام ارورر Windows has recovered from an un expeted shutdown !!

خسته نباشید مثل همیشه سوال داشتم

وقتی سیستم رو خاموش می کنم سیستم در واقع خاموش نمیشه و انگار ریستار بشه یه صفحه آبی رنگ میاد و بعد از نو مارک مادر برد و ... و در آخر سر ویندوز بالا میاد و اول ورودش این پیام ظاهر میشه :

چه کنیم ؟

اگه امکان داره کد صفحه ی آبی رو بگزارین اینجا
موفق و :11:موئید باشین

haddadha23
29-10-2011, 12:07
بابرنامه malwarebytes سیستم اسکن کنید که اگر برنامه مخربی باشه پاک بشه بعدش دستور sfc \scannow رو داخل پمجره cmd تایپ کنید بزارین تا 100 درصد کارش انجام بده آخرم سرم ویندوز خودتون repair کنیددرضمن اروری چیزی سیستم نمیده ؟ :20:
دقیقا همین ارروری که اقای قاجار فرمودند رو میده.این برنامه که گفتینو ندارم با یه برنامه دیگه نمیشه اسکنش کنم یا باید حتمن اون برنامهه باشه؟

jafarian
29-10-2011, 14:29
دقیقا همین ارروری که اقای قاجار فرمودند رو میده.این برنامه که گفتینو ندارم با یه برنامه دیگه نمیشه اسکنش کنم یا باید حتمن اون برنامهه باشه؟

این دو تا روش بالا رو که گفتم اول اجرا کنید دیدید رفع مشکل نشد از برنامه RegCure با PC Health Advisor استفاده کنید خطاهای رجیستری خودتون فیکس کنید لینکشون پایین قراردادم اگر بازم رفع مشکل نشد روی my computer کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدم که طبق شکلی که قراردادم عمل کنید برای هردرایوبه ترتیب همین کارکنید یعنی رو گزینه set طبق شکل 4 کلیک کنید بعد سیستم ریست کند کلید f8 بزنید ازطریق safe mode بالا بیاین بعدش به قسمت folder options برین فایلهای مخفی درایوها رو unhide کنید بعدشم فایلهای pagefile پیدا کنید دستی پاک کنید سیستم ریست کنید بعد ببینید رفع مشکل شده اگر بازم موردی بود بگین راههای دیگه روبگم.

لینک دانلود RegCure

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتاپیک PC Health Advisor

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

لطفعلی خان قاجار
31-10-2011, 18:02
اگه امکان داره کد صفحه ی آبی رو بگزارین اینجا

ممنون از جوابگوییتون ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
کد چیه ؟

اگه از صفحه آبی بتونم عکس بگیرم چی ؟ البته خیلی سریع میره !

بنده دختر هستم با اجازتون :31:

---------- Post added at 06:02 PM ---------- Previous post was at 05:57 PM ----------

این دو تا روش بالا رو که گفتم اول اجرا کنید دیدید رفع مشکل نشد از برنامه RegCure با PC Health Advisor استفاده کنید خطاهای رجیستری خودتون فیکس کنید لینکشون پایین قراردادم اگر بازم رفع مشکل نشد روی my computer کلیک راست گزینه properties انتخاب کنید بعدم که طبق شکلی که قراردادم عمل کنید برای هردرایوبه ترتیب همین کارکنید یعنی رو گزینه set طبق شکل 4 کلیک کنید بعد سیستم ریست کند کلید f8 بزنید ازطریق safe mode بالا بیاین بعدش به قسمت folder options برین فایلهای مخفی درایوها رو unhide کنید بعدشم فایلهای pagefile پیدا کنید دستی پاک کنید سیستم ریست کنید بعد ببینید رفع مشکل شده اگر بازم موردی بود بگین راههای دیگه روبگم.

لینک دانلود RegCure

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدتاپیک PC Health Advisor

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنون از جوابگوییتون ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اما یه سوال این فایلهای pagefile رو دقیقن کجا باید دنبالش بگردم ؟

بعد یه سوال دیگه نزنم چششو کور کنم ؟ آخه گذشته خوبی در مورد کار با محیط safe mode ندارم ! میدونی یه چن باری گند زدم کلن ! :31:

A M ! N
31-10-2011, 21:55
کد چیه ؟

اگه از صفحه آبی بتونم عکس بگیرم چی ؟ البته خیلی سریع میره !

سلام
ببین دوست عزیز شما باید اول Automatic restart رو غیر فعال کنی:
برو my computer راست کلیک کن و Properties کن و گزینه ی Advanced system settings رو بزن و از پنجره ی باز شده در بخش آخر start up and recovery گزینه ی setting رو بزن و در اون پنجره تیک گزینه ی Automatic restartt رو بردار
این طوری میتونی تا دلت میخواد بخونیش و البته از کلش یک عکس بزاری بهتره

jafarian
31-10-2011, 23:40
اول از همه قبل ازاین کارها ازاون دو تا برنامه ای که گذاشتم برای فیکس کردن رجیستری استفاده کنید چون عده ای زیادی همین مشکل داشتن با استفاده از همین دو برنامه تونستن رفع مشکل کنن دیدین مشکلتون برطرف نشد از طریق safe mode اقدام کنید که وقتی کلید f8 میزنید طبق شکلی که گذاشتم روی گزینه مورد نظر کلیک کنید بعدشم که تو ضیح دادم مابقی کارها روبصورت ساده.

لطفعلی خان قاجار
01-11-2011, 10:48
اینم عکس از صفحه ی آبی :

jafarian
01-11-2011, 15:01
اینم عکس از صفحه ی آبی :

همون روشهایی که من گفتم تست کنید کارتون راه نیفتاد فایل درون پوشه minidump ازشاخه windows داخل تاپیک پایین قراربدین تا عیب یابی بشه.

Mr.reCoder
01-11-2011, 15:26
Multiple_IRP_Complete_Requests: این خطا مربوط به نا سازگار بودن درایور یک سخت افزار با ویندوز است!
درایور Realtek ethernet controller رو بررسی کن. درایور مودم رو هم بررسی کن...
همچنین اگه بتونی از محتویات پوشه C:\Windows\Minidump یه زیپ بزاری خوبه!! میشه بررسی کرد...

کلا هر خطایی که مربوط به IRP باشه 99 درصد مربوط به ناسازگاری درایور هاست!!!

A M ! N
01-11-2011, 15:35
سلام حالا کارایی که دوستان گفتن رو مد نظر داشته باشین. مشکل عمدتا به خاطر درایورهست
یکی این که حافظه ی مجازی رو افزایش بدین.
ERROR reporting رو هم غیر فعال کنین
و این رو هم میخوام بدونم که اخیرا IE8 رو نصب نکردین یا مشکلی باهاش نبوده؟
اگه مشکلی باهاش هست به ورژن 7 برش گردونین
موفق و موئید:11: باشین

لطفعلی خان قاجار
01-11-2011, 20:17
وای مرسی دوستان فک کنم داریم به جوواب نزدیک میشیم !

ببینید این سیستم رو نو خریدم خود یارو روش ایکس پی زده بود ولی من سون ریختم ! این مشکلو نداشت تا درایو مودم ای دی اس الو نشناخت !

البته همزمان برنامه هایی رو که نیاز داشتم رو ویندوز ریختم !

حالا اینی که میگین مشکل از مودم و ایناست و ethertent رو با علامت تعجب زرد رنگ تو قسمت دیوایس منیجر نشون میداد که با استفاده از سی دی مادر برد نصبیدم !
اینم پوشه ایی که گفته بودین آپلود کردم :

خودم احتمال میدم یا مشکل سخت افزاری که یکی از دوستان فرمودن پیدا کرده یا مثلن با سون نمیسازه ولی خب 3 هسته ایی هست و فقط رمش فک کنم 1 باشه ! و اگه مشکل سخت افزاری نباشه همین مشکل مودم باشه چون بعد نصب این اتفاق پیش اومد ! :13:

حالا بازم با شما که کمک و مشاوره بهم بدین و از نظرات ارزشمندتون استفاده کنم !

خیلی ممنون و واقعن وقت میزارین و بها میدین ! :11::11::11:

Mr.reCoder
02-11-2011, 12:28
ما به جوواب رسیده ایم!! :31:
بهتره برین از سایت مادربرد درایور های ویندوز سون آپدیت شده رو بگیرین... کلا هر چیزی بروز شده اش خوبه!! :27: همه درایورهای سخت افزار رو آپدیت کنید...

در ضمن این فایل و آدرسی که دادین کار نمیکنه! هر چند که دیگه لازم نیست! همون علامت تعجب زرد رنگ تو قسمت دیوایس منیجر همه چیز رو روشن کرد!!! :20:

لطفعلی خان قاجار
03-11-2011, 11:35
ما به جوواب رسیده ایم!! :31:
بهتره برین از سایت مادربرد درایور های ویندوز سون آپدیت شده رو بگیرین... کلا هر چیزی بروز شده اش خوبه!! :27: همه درایورهای سخت افزار رو آپدیت کنید...

در ضمن این فایل و آدرسی که دادین کار نمیکنه! هر چند که دیگه لازم نیست! همون علامت تعجب زرد رنگ تو قسمت دیوایس منیجر همه چیز رو روشن کرد!!! :20:

ای خدا بگم کچلت کنه !!!
آخه پسمل خوب من که گفتم درایوراشو از رو سی دی مادر برد نصبیدم :19:

اما بعد از نصب برنامه ها این مشکل پدید آمد !

کلن نمیخونی من چی میگم فقط حرف خودتو گوش میدی ! :41:

A M ! N
03-11-2011, 14:50
ای خدا بگم کچلت کنه !!!
آخه پسمل خوب من که گفتم درایوراشو از رو سی دی مادر برد نصبیدم :19:

اما بعد از نصب برنامه ها این مشکل پدید آمد !

کلن نمیخونی من چی میگم فقط حرف خودتو گوش میدی ! :41:
سلام
ببین دوست خوب لطفعلی جان ، ایشون (Mr.reCoder) چی گفتن:

بهتره برین از سایت مادربرد درایور های ویندوز سون آپدیت شده رو بگیرین... کلا هر چیزی بروز شده اش خوبه!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] همه درایورهای سخت افزار رو آپدیت کنید...من فکر میکنم این شمایی که نخوندی ایشون چی گفتن:11:
هرچی باشه ایشون کاربر فعال هستن و همینطوری چیزی رو نمیگن ،
ایشون گفتن که Update کنین منظورشون نصب نبود، یعنی ورژنهای جدید رو بگیرین نه ورژن سی دی که معلوم نیست چندوقته OLD شده و ورژنهای جدیدش امدن.
و امیدوارم دوست خوبمون Recoder هم دوباره موهاشون رشد کنه:27:

jafarian
03-11-2011, 15:23
همینطور که مابقی دوستان گفتن مشکل شما به احتمال زیاد با بروزرسانی درایورها برطرف میشه درضمن بجز گرافیک اگر قطعه دیگه ای تو اسلات pci دارین دربیارین همچنین اگر وسیله ای هم به پورت usb وصله بطور موقت جداش کنید تست بگیرین یعنی فقط درایورهای مین و با گرافیک آپدیت کنید برای آپدیت مین هم از برنامه driver genius کنید حتما .