PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در عوض نشدن رنگ taskbar

masouddaniali
28-10-2011, 11:06
با سلام به همه اساتید

یه مدته که نمی تونم رنگ تسکبار رو عوض کنم

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

کسی هست که بتونه کمکم کنه ؟

Farshid72
28-10-2011, 11:11
دوسته عزیز احتمالا شما یه برنامه شبه گرافیکی رو ران کردی میتونید سیستمتونو ویروس یابی ویا اینکه به چند روز پیش restore کنید

sedr
28-10-2011, 11:14
کارت گرافیکتون نصبه!؟

masouddaniali
28-10-2011, 11:20
کارت گرافیکتون نصبه!؟
بله
چند بار تا حالا پاکش کرم بعد دوباره نصبش کردم

نمی تونم restore بکنم یه سری از فایل هام می پره

masouddaniali
28-10-2011, 13:16
دوسته عزیز احتمالا شما یه برنامه شبه گرافیکی رو ران کردی میتونید سیستمتونو ویروس یابی ویا اینکه به چند روز پیش restore کنید

از وقتی این برنامه( TipCam 2.2 ) رو نصب کردم این جوری شد - این برنامه برای فیلم برداری از دسکتاپه
آیا راه حلی هست؟

jafarian
28-10-2011, 13:20
ابتدا فایل رجیستری پایین که گذاشتم دان کنید بعدشم روی دسکتاپ سیو کنید بعدشم اجراش کنیدهر چی پیغام داد تایید کنیدازآخرم سیستم ریست کنید بعد ببینید رفع مشکل شده اگرمورد داشت ابتدا فرمان Services تو منوی سرچ استارت واردکنید بعد تو صفحه ای که باز میشه طبق شکل یک اگر گرینه مورد نظر فعال نیست روی 'گزینه start کلیک کنید تا فعال بشه بعد طبق شکل شماره دو فرمان troubleshooting داخل سرچ منوی استارت باز وارد کنید بعدم که طبق شکل شماره 3 با 4 پیش برین ببینید رفع مشکل میشه اگر بازم مورد داشت میتونید ازبرنامه Aero Taskbar Color Changer استفاده کنید:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید[]

masouddaniali
28-10-2011, 18:21
ابتدا فایل رجیستری پایین که گذاشتم دان کنید بعدشم روی دسکتاپ سیو کنید بعدشم اجراش کنیدهر چی پیغام داد تایید کنیدازآخرم سیستم ریست کنید بعد ببینید رفع مشکل شده اگرمورد داشت ابتدا فرمان Services تو منوی سرچ استارت واردکنید بعد تو صفحه ای که باز میشه طبق شکل یک اگر گرینه مورد نظر فعال نیست روی 'گزینه start کلیک کنید تا فعال بشه بعد طبق شکل شماره دو فرمان troubleshooting داخل سرچ منوی استارت باز وارد کنید بعدم که طبق شکل شماره 3 با 4 پیش برین ببینید رفع مشکل میشه اگر بازم مورد داشت میتونید ازبرنامه Aero Taskbar Color Changer استفاده کنید:20:

همه این کارهارو کردم ولی باز درست نشد

A M ! N
28-10-2011, 18:44
همه این کارهارو کردم ولی باز درست نشد
سلام همین جا که زدین این رو که میزنم پایینش یک نوشته هست اگه دقت کنین

(پایین Windows color) اون رو بزنین( problem with transparency and other aero effects) و یک مراحلی رو انجام میدین و افکت transparent شما باید برگرده
مشکل از همونه اگه کارت گرافیکتون مشکل نداشته باشه
موفق و :11:موئید باشین

masouddaniali
28-10-2011, 19:37
سلام همین جا که زدین این رو که میزنم پایینش یک نوشته هست اگه دقت کنین

(پایین Windows color) اون رو بزنین( problem with transparency and other aero effects) و یک مراحلی رو انجام میدین و افکت transparent شما باید برگرده
مشکل از همونه اگه کارت گرافیکتون مشکل نداشته باشه

متاسفانه نمیتونه عیب یابی کنه

همچنان منتظر نظرات دوستان هستم

A M ! N
28-10-2011, 19:42
متاسفانه نمیتونه عیب یابی کنه

همچنان منتظر نظرات دوستان هستم
برنامه ی2010 tune up utility ( یا ورژن بالاتر) رو میتونی نصب کنی و در بخش performance برنامه profile خودتون رو روی حالت maximum appearance بزارین و خودش مشکلات رو پیدا میکنه
البته برنامه یه کم پیچیده هست
من خودم همیشه این رو غیر فعال میکنم یعنی مثل شما بشه! ، چون سرعت رو خیلی میبره بالا
ولی امتحان این کار ضرری نداره میتونی از برنامه بالا استفاده کنی

masouddaniali
28-10-2011, 20:14
برنامه ی2010 tune up utility ( یا ورژن بالاتر) رو میتونی نصب کنی و در بخش performance برنامه profile خودتون رو روی حالت maximum appearance بزارین و خودش مشکلات رو پیدا میکنه
البته برنامه یه کم پیچیده هست
من خودم همیشه این رو غیر فعال میکنم یعنی مثل شما بشه! ، چون سرعت رو خیلی میبره بالا
ولی امتحان این کار ضرری نداره میتونی از برنامه بالا استفاده کنی

من ورژن 2011 رو دارم
اگه میشه دقیقتر راهنمایی کنین

A M ! N
28-10-2011, 22:41
من ورژن 2011 رو دارم
اگه میشه دقیقتر راهنمایی کنین
طبق اسکرین شات ها عمل کن که براتون گزاشتم:
در ورژن 2011 هم زیاد فرقی نداره

1:

2:

3:

در اخر OK میکنی و یک سری پیشنهادات بهتون میده که شما باید همرو Optimize All کنین و یکبار هم سیستم رو ریستارت کنین
امیدوارم درست بشه

jafarian
28-10-2011, 23:11
اگربا مورد بالا هم مشکلتون برطرف نشد ازبرنامه Aero Taskbar Color Changer یا که Windows 7 Taskbar Color Changer استفاده کنید که لینکش صفحه ماقبل گذاشتم.

Erfan.B
29-10-2011, 00:43
از وقتی این برنامه( TipCam 2.2 ) رو نصب کردم این جوری شد - این برنامه برای فیلم برداری از دسکتاپه
آیا راه حلی هست؟
دوست من اگه کل کارهایی رو که دوستان گفتن انجام دادی ولی به نتیجه نرسیدی فقط یک کار می تونی انجام بدی :
اون برنامه ی TIPCAM رو پراسسش رو ترمینیت کن بعدش با برنامه ی REVO UNINSTALLER برنامه رو کامل حذف کن ، یه بار ری استارت کن و دوباره ترابلشوتینگ ویندوز رو انجام بده ببین درست می شه یا نه اگه مطمئنی از اون برنامه است فقط چاره اش اینه ، اگه فکر می کنی سرویسی از اون برنامه هم هنوز مونده باید تو قسمت SERVICES ویندوز اون رو STOP کنی.
موفق باشی دوست من:11:

masouddaniali
29-10-2011, 20:13
پراسسش رو ترمینیت کن
با سلام و خسته نباشید

این عبارتی رو که فرمودین میشه بگین چی هست

A M ! N
29-10-2011, 22:24
با سلام و خسته نباشید

این عبارتی رو که فرمودین میشه بگین چی هست
سلام
منظورشون اینه که داخل task manager باید روی پردازش مورد نظر ( از بخش Process ) راست کلیک کرده و
گزینه ی End process رو بزنین
به همین عمل Terminate کردن هم میگن