PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در کند شدن و هنگ کردن دم به دقیقه windows 7

amir_soosool
27-10-2011, 22:57
سلام
چند وقت پیش من از لپ تاپم که -64bit windows 7 اورجینال روش بود back up گرفتم ( ریختم تویه پارتیشن دیگه) یهو زدو چند روز پیش هی error میداد که windows یه اشکال حیاتی پیدا کرده تا 1 min دیگه reset میشه
خلاصه تا روشن میکردم هی ریست مید تا اینکه رفتم دادم به یکی گفت چارش windows عوض کردنه
یارو هم همه driver هاشو نصب نکرد... الان که تقریبا خودم کامل driver هاشو نصب کردم هی هنگ میکه... با delay همه چی انجام میشه... نمیدونم اشکال از کجاس... چی کار کنم ؟؟؟ اگه راهنمایی کنید ممنون میشم:41::11:
( راستی میشه backup رو برگردوند؟ چطوریاس؟ 80 gig حجمشه ولی بلد نیستم چه کنم....)
الانم 64 بیت روشه ( مدل لپتاپم hp dv3-4160)

jafarian
28-10-2011, 00:01
احتمالش هست مشکل از درایورهای شما باشه اگر ویندوزتون 64 بیتی که درایور 64 بیتی مخصوص به خودش نصب کنید یاشایدم مشکل درنصب ویندوز باشه که درست نصب نشده برای ریکاوری لپ تاپ خودتونم تاپیک پایین ببیند:20:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

amir_soosool
28-10-2011, 15:29
driver هاشو خودم از سایت hp دانلود کردم.... یعنی باید دوباره windows عوض شه؟ :41:

jafarian
28-10-2011, 15:37
اگردرایورهای ورژن 64 بیتی رو دان کردین و نصب کردین که باعث هنگ شدنش شده ویندوز خودتون یک restore کنید به قبل ازاینکه درایورهای سیستم نصب کنید بعدش ازنوع یک system restore به هراسمی که میخواین بسازین که باز اگر مورد دار شد ازاین system restore که درست کردین استفاده کنید بعد از نوع درایورها رو نصب کنید ببینید بازم هنگ میکنه یا که نه بدون درایور قبلش یک تست بزنید ببینید مورد داره یا که نه.