PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حذف ویندوز اضافه

J A C K S O N
27-10-2011, 03:16
با عرضه سلام و خسته نباشید خدمت دوستانه گله P30Worldi دوستان من یه مشکل دارم آیا کسی‌ میتونه منو کمک کنه.. من ۲ تا ویندوز دارم ی Xp و یه 7 که فقط با 7 کار می‌کنم و Xp به دردم نمی‌خوره آیا راهی‌ داره من اکس‌پی رو پاک کنم با تشکر:40:

khelane
27-10-2011, 11:20
سلام
وارد ویندوز 7 میشی بعدا ببین کجا ویندوز اکس پی رو نصب کردی برو پوشه هاش رو حذف کن بعدا برو تو ران یا همون سرچ ویندوز 7 و این کلمه رو بنویس
msconfig
بعد یه صحفه بالا میاد رو تب بالای روی boot.ini کلیک و رو check all boot path کلیک کنید و سیستم رو ریستارت کید صدرصد درست میشه و با ویندوز هفت بالا میاد

Erfan.B
27-10-2011, 11:52
با عرضه سلام و خسته نباشید خدمت دوستانه گله P30Worldi دوستان من یه مشکل دارم آیا کسی‌ میتونه منو کمک کنه.. من ۲ تا ویندوز دارم ی Xp و یه 7 که فقط با 7 کار می‌کنم و Xp به دردم نمی‌خوره آیا راهی‌ داره من اکس‌پی رو پاک کنم با تشکر:40:

به شرطی که اکس پی تو همون درایو 7 نباشه (که البته احتمالش خیلی کمه) شما از اطلاعات دیگه ای که تو اون درایو داری بک آپ بگیر و اون درایو رو تو ویندوز 7 کامل فرمت کن.بعدش تو استارت تایپ کن msconfig و از پنجره ای که باز می شه برو تب بوت و از اون جا ویندوز اکس پیت رو انتخاب کن و delete رو بزن.
موفق باشی دوست من.:11:

J A C K S O N
27-10-2011, 12:16
آقا ایول خدایی آدم کیف می‌کنه که مشکلی‌ واسش پیش میادو میتونه از شما دوستان گًل کمک بگیره مرسی‌ که جوابمو دادید ... ولی‌ من منظورم این بود که Drive خالی‌ بشه ها...با تشکر

Masоud
27-10-2011, 12:34
آقا ایول خدایی آدم کیف می‌کنه که مشکلی‌ واسش پیش میادو میتونه از شما دوستان گًل کمک بگیره مرسی‌ که جوابمو دادید ... ولی‌ من منظورم این بود که Drive خالی‌ بشه ها...با تشکر
سلام

ورودتون رو تبریک عرض میکنم.

عزیز خب دوستمون khelane و عرفان هم منظورشون همین بود که فایل های ضروری تون رو به یه درایو دیگه منتقل کنید و بعدش درایو رو فرمت کنید.

یا اینکه خودتون دستی فایل های ویندوز XP رو توی اون درایوی که نصبش کردید ، پاک کنید.

ممکنه منظورتون رو واضح تر بیان بفرمایید.

موفق باشید :40:

J A C K S O N
27-10-2011, 14:11
سلام مجدد دوستان من میترسم پاکش کنم ویندوز ۷ هم بالا نیاد پس اگه شما امتحان کردیدو جواب داده تا من هم انجام بدم

Erfan.B
27-10-2011, 14:46
سلام مجدد دوستان من میترسم پاکش کنم ویندوز ۷ هم بالا نیاد پس اگه شما امتحان کردیدو جواب داده تا من هم انجام بدم

دوست من ترس برادر مرگه یا به قول من خود خود مرگه! با ترسیدن هرگز موفق نخواهی شد! پس ریسک کن ، با ریسک کردن هست که می تونی یاد بگیری. همه ی ما ریسک کردیم و کلی خراب کاری تا جزئیات رو فهمیدیم پس تو هم ریسک کن.
نه دوست من با این روشی که گفتم خیالت راحت باشه که هیچ مشکلی به وجود نمیاد (فقط به شرطی که درایوی که ویندوز اکس پی داری جدا از ویندوز 7 باشه که احتمالاً هم هست.)
موفق باشی:11:

khelane
27-10-2011, 14:52
نه بابا نترس ضمنا برای اینکه بفهمی و دقیق خذفش کنی فرضا رو براین قرار میدهیمکه هردور و تو درایو سی نصب کردی باید بری تو ویندوز 7 رو هردو پوشه ویندوز کلیم راست و پروپرتیس رو میزنی بعدا سایز ها رو نگاه قاعدتا سایز ویندوز 7 بالاتره و نتیجه میگیریم که کودمو حذف کنیم ضمنا چون ویندوز 7 در حال اجرا هت نمیزاره برنامه هاشو پاک کنی بیخیال برو
ببین همیشه این قاعده رو در کامپیوتر و در کارهای دیگه برای خودت بزار قاعده ازمون و خطا که در اخر هم موفق میشی حالا این ویندوزه خب من بهت اطمینان میدم درست میشه ولی خودت ترس واهی داری
انشالله موفق باشی

J A C K S O N
27-10-2011, 15:24
مرسی‌ دوستان عزیز بله جدا هست رفتم برای حذف.. ما شما ها‌رو نداشتیم چی‌ میشد!!

khelane
27-10-2011, 15:43
ببین لین روابط متقابل هست منم کاری داشته باشم دوستان زیادی راهنمایی میکنن واسه منم چیزی بلد باشم راهنمایی میکنم تا حدا امکان