PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب يک نرم افزار

Honradez
26-10-2011, 21:42
سلام.

من موقع نصب نرم افزاري از روي سي ديش با ارور مواجه ميشم (فايل ضميمه).

ممنون ميشم راهنماييم کنيد.

A M ! N
26-10-2011, 23:25
سلام.

من موقع نصب نرم افزاري از روي سي ديش با ارور مواجه ميشم (فايل ضميمه).

ممنون ميشم راهنماييم کنيد.
سلام:11:
توی محیط داس اونجا که زده silent باید install نوشته بشه
موفق و موئید باشین

jafarian
27-10-2011, 00:09
نرم افزار شما به نظرم خالت sillent inastall داره یا همون نصب خاموش که نیاز به کرک نداره شما آخرین نسخه فلاش پلایر IE رو دان کنید بعد یکی خودتون با یک برنامه آنیستالر کامل پاک کنید بعد اینو که گرفتین نصب کنید ببینید اجرا میشه دیدین بازم به همون صورت بود تو حالت روی فایل ستاپ برنامه کلیک راست کنید بعدش گزینه run as administrator انتخاب کنید دیدن بازم کارتون راه نیفتاد بگین روش دیگه رو بگم:20:

Honradez
27-10-2011, 22:53
سلام:11:
توی محیط داس اونجا که زده silent باید install نوشته بشه
موفق و موئید باشین
آخه من نميتونم تغييرش بدم خودش مينويسه.

نرم افزار شما به نظرم خالت sillent inastall داره یا همون نصب خاموش که نیاز به کرک نداره شما آخرین نسخه فلاش پلایر IE رو دان کنید بعد یکی خودتون با یک برنامه آنیستالر کامل پاک کنید بعد اینو که گرفتین نصب کنید ببینید اجرا میشه دیدین بازم به همون صورت بود تو حالت روی فایل ستاپ برنامه کلیک راست کنید بعدش گزینه run as administrator انتخاب کنید دیدن بازم کارتون راه نیفتاد بگین روش دیگه رو بگم:20:
روش اولتون رو متوجه نشدم: چي رو بايد با برنامه آنيستالر پاک کنم؟

و اينکه وقتي run as admin رو ميزدم، هيچ چيز باز نميشد.

Masоud
28-10-2011, 00:05
سلام

مثل اینکه در آخرین ورژن فلش پلیر یعنی ورژن 11 این مشکل حل شده.

نسبت به نوع مرورگری که استفاده میکنی یکی از دو تا رو دانلود و نصب کن :

Adobe Flash Player For IE & AOL
([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Adobe Flash Player For Firefox,Opera,Netscape,Safari ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

موفق باشید :40:

jafarian
28-10-2011, 00:09
منظورم فلاش پلایر خودتون پاک کنید کامل بعدش از نوع آخرین ورژن مخصوص به ie رو نصب کنیدبرای مورد دوم هم روی فایل setup برنامه خودتون کلیک راست کنید بعدشم گزینه run as administrator انتخاب کنید یا که رو فایل کلیک راست کنید گزینه properties انتخاب کنید بعدشم به سربرگ compatibility برین چکمارک گزینه run this program in compatibility mode for بزنید بعدم تایید کنید ببینید درست میشه.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید