PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی برای پرینتر و اسکنر و سه کاره

غمزه
26-10-2011, 20:27
سلام به همه دوستان
قصد خرید پرینتر و اسکنر دارم ولی در خرید جداگانه یا یک سه کاره شدیدا تردید دارم ممنون میشم دوستان منو راهنمایی کنند کدوم بهتر و به صرفه تر هست ؟ آیا این مطلب که در سه کاره ها اگه یکی اشون خراب بشه کلا از کار می افته درست هست یا نه ؟؟؟؟؟؟؟؟/
اطلاعاتی که درباره اشون باید موقع خرید لحاظ کنم چه چیزی هایی هستند و ممنون میشم درباره اشون توضیح بدین چی مدلی از چه شرکت سازنده ای؟
درباره هد و کارتریج و چیپ و تونر و میزان مصرف برق و مدت دوام جوهر و مدت شارژ، چگونگی شارژ و میزان وضوح و کیفیت و قیمت ممنون میشم توضیحات ساده و کاربردی بدین اطلاعات من در حد صفر هست .
در ضمن من قبلا یه دی وی دی رایتر مارک اچ پی خریدم که از اول خرید فروشنده اش که یه شرکت معتبر و باسابقه است با علم خراب بودن اون اونو بهم فروخت و درواقع انداخت بهمین خاطر روی مارک اچ پی مشکل دارم و نمی دونم این مارک برای پرینتر یا یه سه کاره به درد می خوره یا نه ؟
مبلغ تمام شده تا 240 تومان برام مقدوره
از راهنمایی دوستان دنیا دنیا ممنون هستم:11:

mojtaba_iut63
27-10-2011, 01:39
سلام
دوست من دقيق مشخص كنيد كه چي ميخوايدو كاربردتون چيه
تك رنگ ميخواهيد يا رنگ
ليزري ميخوايد يا جوهر افشان
كاربردتون چيه
ميزان استفادتون

غمزه
27-10-2011, 15:09
پرینتر لیزری و تک رنگ
اگه امکانش هست بفرماید کدوم بهتره تک رنگ یا رنگیش

dara0
27-10-2011, 16:11
سلام

انتخاب پرینتر بستگی به کاربرد ومیزان استفاده شما از ان داره وهمچنین مقدار هزینه ای که شما در نظر گرفته اید .شرایط رو بگید تا بهتر بشه کمک تون کرد

غمزه
27-10-2011, 19:58
دوستان عزیز من برای کاربرد خانگی در حد یه دانشجوی کامپیوتر و یه کم کار در حد پول تو جیبی برای دیگران از پرینتر و اسکنر استفاده می کنم مثل ثبت نام ها و تایپ و یه کم برای خودم استفاده در طول ماه متغیره و ممکن است از اون یه ماه اصلا استفاده نکنم و یه ماه کلی کار باهاش انجام بدم
در ضمن دوستان درباره تونر و کارتریج و شارژ و... که در ابتدای تاپیک سوال کردم اصلا اطلاعات ندادین لطفا راهنمایی کنین قبلا از یاری سبزتان ممنونم

dara0
28-10-2011, 14:23
دوستان عزیز من برای کاربرد خانگی در حد یه دانشجوی کامپیوتر و یه کم کار در حد پول تو جیبی برای دیگران از پرینتر و اسکنر استفاده می کنم مثل ثبت نام ها و تایپ و یه کم برای خودم استفاده در طول ماه متغیره و ممکن است از اون یه ماه اصلا استفاده نکنم و یه ماه کلی کار باهاش انجام بدم
در ضمن دوستان درباره تونر و کارتریج و شارژ و... که در ابتدای تاپیک سوال کردم اصلا اطلاعات ندادین لطفا راهنمایی کنین قبلا از یاری سبزتان ممنونم
سلام

با شرایط شما پرینتر لیزر جت تک رنگ پیشنهاد میشه مثال سامسونگ 1660
دلائل
کاتریج قابل شارژ -کیفیت در چاپ - با هر شارژ چاپ مقدار 700 برگ متن {البته به میزان کیفیت مورد استفاده متغیر است }-هزینه نگهداری بسیار کم -وعدم خرابی کارتریج بر اثر استفاده نکردن به مدت طولانی

موفق با شید

غمزه
01-11-2011, 21:03
مجددا سلام
هیچ کدوم از دوستان درباره تونر کارتریج عمر مفید کارتریچ و چیپ و میزان وضوح و کیفیت خوب ( چه درجه ای از وضوح رو کیفیت خوب می گین ) و اطلاعات دیگری که موقع خرید باید لحاظ کنم هیچ توضیحی ندادین لطفا کمک کنین نمیخوام باز موقع خرید سرم کلاه بره لطفا کمک کنین ممنون از دوستان