PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل نرم افزاری در Epson SX-425W

majidgolizadeh
26-10-2011, 16:10
سلام
من چند روز پیش یک سه کاره Epson SX-425W گرفتم .روی دسکتاپ و لپ تاپ من ESET Smart Security 4.0.417.0
نصبه.
پس از نصب نرم افزار سه کاره بصورت وایرلس ایکونهای زیر روی صفحه کامپیوتر میاد.
EPSON Scan
Epson Easy Photo Print
Epson SX420W Series Manual
Epson SX420W Series Manual Network Guide
تمام ایکونهای بالا از روی صفحه کامپیوتر اجرا و کار هم میکنند .شما با Epson Easy Photo Print میتونید بصورت وایرلس تمام کارهای چاپی خود رو انجام بدین اما مشکل من در اجرا نشدن برنامه EPSON Scan هست که وقتی دبل کلیک میکنی پس از حدود 30 ثانیه این پیغام خطا رو میده
Cannot communicate with the scanner
make sure the scanner is on ,correctly setup and connected with no errors indicated.
For detailed information,see Solving Problems in the User`s Guide.
البته بعد مدتی متوجه شدم مشکل از قسمت فایروال ESET Smart Security 4.0.417.0 هستش .هرموقع که در فایروال قسمت أNetwork traffic filtering روی Disable all filtering:allow all traffic دبل کلیک میکنم و کلا" حالت Network traffic filteringرو Disable میکن برنامه EPSON Scan اجرا و کار میکنه.
توESET Smart Security 4.0.417.0 قسمت فایروال قسمت Configure rules & zones هم رفتم و به اسکنر اجازه هم دادم ولی باز هم تا کل فایروال Disable نشه اجرا نمیشه.
به مادایران از روز دوشنبه 2 ابان تلفن میزنم حتی شماره تلفن من رو هم گرفتن که زنگ بزنند (با اینکه حدود 9 مرتبه تماس با کارشناسان و مدیرانشان داشتم)تمایلی بهمکاری با مشتری ندارند(اقایان نصراللهی و البرزی قسمت مدیریت و شبکه)
بهر حال با این اوصاف ایا دوستان میتونند بمن کمک کنند تا تنظیمات فایروال ESET Smart Security 4.0.417.0 رو طوری انجام بدم که این برنامه EPSON Scan اجرا بشه .
ممنون

majidgolizadeh
27-10-2011, 14:31
ظاهرا" بروبچ اطلاعی از حل این مشکل ندارن؟