PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در فرمت فلش مموری

p30world am
25-10-2011, 22:38
سلام
ویندوز فلش مموری منو فرمت نمیکنه.بعد از اتصال به کامپیوتر نام درایو فلش عوض شده و به Removable Disk تغییر پیدا کرد.وقتی properties میکنم file system رو بجای fat یا ntfs ، به حالت RAW نشون میده.وقتی میخوام بازش کنم پیغام ؟The disk in drive F is not formatted. Do you want to format it now رو میده.و وقتی میخوام فرمت کنم،میگه ویندوز قادر نیست.با HP USB Disk Storage Format Tool نیز فرمت نمیشه.حجمش 2 گیگ هست.ولی از قسمت disk manegment حجمش رو 8 مگابایت نشون میده.الآن 5 ساله دارم ازش استفاده میکنم.ولی همین امروز این اتفاق براش افتاد.دوستان فایلهای داخلش برام مهمه.کسی راهی میتونه بگه که بشه فلش رو فرمت کرد؟چون بعدش میخوام ریکاوری کنم.مرسی.

ehsan06168
31-01-2013, 01:53
سلام دوستان
من یه مشکل بزرگ دارم.فلش من مارک transcend هستش.دیروز بدون اینکه فلش Safely Remove کنم اون از روی کیس کشیدم و حالا هرکاری میکنم روی سیستم میزارم شناسایی نمیشه.روی چند سیستم هم امتحان کردم اما شناسایی نمیشه.راهی نداره این فلش درست کنم؟؟؟؟
باتشکر

EXTREME
31-01-2013, 10:54
در این حالت فلش وقتی وصل است از disk managment پارتیشن فلش رو پاک کنید دوباره ایجاد کنید و فرمت اگه بازم نشد از این نرم افزار برای قرمت فلش استفاده کنید
Phison PS22xx Formatter v2.10.0.2

EXTREME
31-01-2013, 10:55
سلام دوستان
من یه مشکل بزرگ دارم.فلش من مارک transcend هستش.دیروز بدون اینکه فلش Safely Remove کنم اون از روی کیس کشیدم و حالا هرکاری میکنم روی سیستم میزارم شناسایی نمیشه.روی چند سیستم هم امتحان کردم اما شناسایی نمیشه.راهی نداره این فلش درست کنم؟؟؟؟
باتشکر

یعنی فلش به سیستم وصل میشه در disk managment هیچی ازش نیست ؟