PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سؤالات احتمالي قبل از خريد آيپد

emadpumad
24-10-2011, 14:24
درود بر دوستان گرامي
از اين به بعد هرگونه سؤال در رابطه با خريد آيپد را در اين تاپيك مطرح كنيد و از طرح سؤالات خود پيرامون اين موضوع در تاپيكهاي ديگر
جداً خود داري كنيد
با تشكر

PNC
24-10-2011, 20:43
سلام
من امروز یه ipad 2 16 GB 3G گرفتم
موقع خرید فروشنده به من دو نوع نشون داد یه نوعش کارتونش بزرگتر بود که گفت این برای کشور های عربی هستش این باریک هستش برای کشور های اروپایی بعد به من گفت این که کارتونش لاغر تر هستش بهتره منم همون رو گرفتم.
به چه صورته ؟

emadpumad
24-10-2011, 20:54
سلام
من امروز یه ipad 2 16 GB 3G گرفتم
موقع خرید فروشنده به من دو نوع نشون داد یه نوعش کارتونش بزرگتر بود که گفت این برای کشور های عربی هستش این باریک هستش برای کشور های اروپایی بعد به من گفت این که کارتونش لاغر تر هستش بهتره منم همون رو گرفتم.
به چه صورته ؟
درود بر شما
تبریک میگم و امید وارم لحظات لذت بخشی رو با آیپدتوم داشته باشید.
این طور که متوجه شدم جدیدا یک سری آیپد از طرف کمپانی اپل ارایه شده که بعه همراه اسمارت کاور اشانتیون به فروش میرسه و اون بسته که بزرگتر بوده حاویه یک اسمارت کاور هست.
البته این رو من خودم از یک فروشنده پرسیدم و خودم ندیدم همچین چیزیو !

matrix2015
25-10-2011, 08:05
باسلام خدمت دوستان عزيز

من قصد خريد ipad 2 داشتم
ميدونم تو پست هاي مختلف درمورد شرايط ‌original بودن دستگاه و كيفيت و محتواي pack درزمان خريد سوال شده ؛
اما چون اين تاپيك درهمين خصوص بود ميخواستم اگر امكان داره تمام جزئيات و نكات لازم در زمان خريد و همچنين موارد مربوط به راه اندازي اوليه ipad 2 گفته بشه .
باتشكر . . .
:20:

brain
25-10-2011, 11:52
من قصد خريد ipad 2 داشتم
ميدونم تو پست هاي مختلف درمورد شرايط ‌original بودن دستگاه و كيفيت و محتواي pack درزمان خريد سوال شده ؛
اما چون اين تاپيك درهمين خصوص بود ميخواستم اگر امكان داره تمام جزئيات و نكات لازم در زمان خريد و همچنين موارد مربوط به راه اندازي اوليه ipad 2 گفته بشه .
باتشكر . . .
سوال منم هست.

و به نظرتون من آیپد رو از استرالیا یکی برام بخره وبیاره ، تفاوت قیمتش چقدر میشه ؟ می صرفه همچین کاری ؟

emadpumad
25-10-2011, 13:35
باسلام خدمت دوستان عزيز

من قصد خريد ipad 2 داشتم
باتشكر . . .
درود بر شما
همون طور که گفتید " جزییات " زیاد هست .شما س<الات خودتون رو بپرسید تا پاسخ بدم

---------- Post added at 01:35 PM ---------- Previous post was at 01:33 PM ----------

سوال منم هست.

و به نظرتون من آیپد رو از استرالیا یکی برام بخره وبیاره ، تفاوت قیمتش چقدر میشه ؟ می صرفه همچین کاری ؟
اگه یکی از اپل استور براتون از چایی آیپد بیاره و نخاهید هزینه پست رو متحمل بشید اختلاف قیمت به صرفه ای پیدا میکنه و معقول هست این کار

matrix2015
25-10-2011, 16:43
سلام دوستم ؛

ممنون از توجهي كه داشتيد و سريع پاسخ داديد .

من ميخواستم تو يه پست كل جزييات توضيح داده بشه تا با سوالاي زياد وقتتون گرفته نشه .

من سؤالارو بصورت آيتم به آيتم ميپرسم و ممنون ميشم اگر پاسخ بديد :
1. مشخصات ظاهري Pack (جعبه) اصلي و original مربوط به ipad 2 در زمان خريد به چه شكل قابل تشخيصه ؟
2. محتواي داخل Pack بعد از باز كردن شامل چه چيزهايي بايد باشه ؟
3. براي راه اندازي ابتدايي تبلت بايد چه كارايي انجام داد ؟
4. به نظر شما از وسايل جانبي مربوط به ipad 2 كدوم از همه ضروري تر و كاربردي تره تا خريداري بشه ؟

پيشاپيش از وقتي كه ميزاريد ممنونم . .

oghyanoos
25-10-2011, 17:58
سلام دوستان
من قصد خرید ipad2 برای کارهای دانشگاهی دارم.
آیا با نرم افزار office در آیپد میتونم فایل های word و power point را که در pc ساختم، مشاهده کنم؟؟
آیا قابلیت ویرایش هم داره؟ فارسی به خوبی ساپورت میشه؟

emadpumad
26-10-2011, 12:35
سلام دوستان
من قصد خرید ipad2 برای کارهای دانشگاهی دارم.
آیا با نرم افزار office در آیپد میتونم فایل های word و power point را که در pc ساختم، مشاهده کنم؟؟
آیا قابلیت ویرایش هم داره؟ فارسی به خوبی ساپورت میشه؟

درود بر شما
در همان پست اولي پاسخ شمارو دادم
بله با نرم افزار quick office و يا نرم افزار هاي مشابه ديگر ميتوانيد فايلهاي آفيس را مشاهده و به صورت محدود ويرايش كنيد
فارسي به خوبي و بدون كو چكترين مشكل ساپورت ميشود

emadpumad
26-10-2011, 12:53
سلام دوستم ؛
ممنون از توجهي كه داشتيد و سريع پاسخ داديد .
من ميخواستم تو يه پست كل جزييات توضيح داده بشه تا با سوالاي زياد وقتتون گرفته نشه .
من سؤالارو بصورت آيتم به آيتم ميپرسم و ممنون ميشم اگر پاسخ بديد :
1. مشخصات ظاهري Pack (جعبه) اصلي و original مربوط به ipad 2 در زمان خريد به چه شكل قابل تشخيصه ؟
2. محتواي داخل Pack بعد از باز كردن شامل چه چيزهايي بايد باشه ؟
3. براي راه اندازي ابتدايي تبلت بايد چه كارايي انجام داد ؟
4. به نظر شما از وسايل جانبي مربوط به ipad 2 كدوم از همه ضروري تر و كاربردي تره تا خريداري بشه ؟

پيشاپيش از وقتي كه ميزاريد ممنونم . .
تمام دستگاه هاي آپل كه در بازار موجود است orginal هست و جنس درجه دو وجود نداره پس نميخواد نگران اين موضوع باشي.
و گاهاً ممكنه يك جنس درجه چندم كه شايد فقط و فقط كمي شبيه دستگاه اصلي هست رو مشاهده كنيد كه اگر تاحالا حتي يك بار هم از محصولات اپل استفاده نكرده باشي به راحتي متوجه ميشي كه اين اورجينال نيست و به طور كلي كيفيت محصولات اپل فوقولعاده بالاست.
بعد از باز كردن جعبه يك سيم usb به همراه يك آداپتور شارژر و يك آيپد و يك دفتر چه راهنما همين.
اگر سيستم عامل ٥ ios باشه ميتونيد بدون متصل كردن به كامپيوتر اونو راه اندازي كنيد و به اصطلاح بالا بياريد ولي اگه سيستم عامل شما نسخه هاي قبلي باشه حتما بعد از خريد براي استفاده از دستگاه احتياج داريد اونو به كامپيوتر و آيتيونز وصل كنيد و اونو ريجيستر كنيد.
حتما بعد از خريد يك screen protective يا محافظ صفه نمايش براي دستگاهتون تهيه كنيد سعي كنيد اسكرين پروتكتور از نمونه مات و ضد لك بگيريد اگه از نمونه براق بگيريد جايه لكه خيلي روش ميمونه.
حتما اسمارت كاور بگيريد واقعا بدرد بخوره سعي كنيد نمونه چرميش رو گير بياريد .
انواع اسمارت كاور تقلبي داخل بازار هست خيلي بايد دقت كنيد براي خريد اسمارت كاور.
اگر هم كسي هستيد كه آيپدتون رو بيرون ميبريد يه كيف هم واسش بخريد .
من خودم يك خروجي hdmi و يك گيفت كارت آيتيونز هم گرفتم شايد شما احتياج به اون نداشته باشيد

اميد وارم پاسخ تمام سوالات گرفته باشيد اگر نه كه بيشتر بپرسيد

omidrasool
28-10-2011, 10:05
سلام من تازه میخواهم ipad بگیرم.چندتا سوال ابتدایی
1.به نظر شما IPAD2 چه امکاناتی بهتر از تبلت اندرویدی دارد؟خریدش به صرفه هست؟
2.تمام برنامه های IPAD2 روی IPHONE جواب میده و برعکس؟
3.باهاش میشه تماس گرفت؟؟SMS داد؟
4.این که میگن IPAD2 WIFI مگه بدون WIFI هم داره؟؟
5.IPAD2 قدرتش مثل IPHONE 4S هست یا بهتره؟؟
6.IPAD2 چه پورت هایی داره؟
7.کی نسخه بعدی IPAD میاد؟به صرفه هست صبر کنم نسخه بعدی IPAD میاد بعد بخرم؟

brain
28-10-2011, 11:54
سلام.

به نظرتون من که میخوام حدود 900 تومن هزینه کنم. iPad wifi 32 بگیرم یا iPad 3g 16 ؟ بین این 2 تا موندم.
و نظرتون چیه که iPad wifi32 بخرم و یه پورت سیم کارت هم بخرم و هر موقع خواستم ازش استفاده کنم ؟

من app های زیادی رو میخوام روش تست کنم. چون به کارم بررسی app و game های apple هستش. حالا با این کاربرد کدوم رو توصیه میکنید ؟

emadpumad
28-10-2011, 13:41
سلام.

به نظرتون من که میخوام حدود 900 تومن هزینه کنم. iPad wifi 32 بگیرم یا iPad 3g 16 ؟ بین این 2 تا موندم.
و نظرتون چیه که iPad wifi32 بخرم و یه پورت سیم کارت هم بخرم و هر موقع خواستم ازش استفاده کنم ؟

من app های زیادی رو میخوام روش تست کنم. چون به کارم بررسی app و game های apple هستش. حالا با این کاربرد کدوم رو توصیه میکنید ؟

درود بر شما
من پيشنهادم ١٦ 3g هست اگر صرفا براي نرم افزار هست اين دستگاه با اين ظرفيت حدود ١٢ گيگ فضا در اختيارتون ميگذاره كه با اين فضا تعداد خيلي زيادي نرم افزار و ميتونيد داخلش جا بديد

omidrasool
28-10-2011, 15:24

اگه میشه جواب ما رو بدین؟؟؟؟

bleu2u4u
28-10-2011, 17:57

1.سوال خیلی کلیه.بخوام کامل جواب بدم شاید چند صفحه جا بخواد ولی تو یک کلام امکانات خیلی بیشتری داره و خریدش کاملا به صرفه تر از خرید یه تبلت اندرویدیه
2.نه چند دسته برنامه داریم.برنامه هایی که روی همه idevice ها اجرا میشه
برنامه هایی که برای iphone نوشته شده و با کیفیت پایین روی ایپد اجرا میشه
برنامه هایی که فقط برای ایپد نوشته شده و بعید میدونم درست حسابی روی ایفون اجرا بشه(اصلا شایدم اجرا نشه)
3.تماس و sms به روش معمول نه ولی گمونم هر دو تا رو از طریق برنامه هایی که با اینترنت کار میکنن بشه انجام داد (در ایران به سختی)
4.نه منظور اینه فقط امکان وصل شدن به اینترنت از طریق wifi رو داره نه 3g
5.تو تستها بهتر بوده
6.فقط جک 3.5 برای هدفون و 30 پین (که برای تمام کارها از همون استفاده میشه)
7.حداقل 6-8 ماه دیگه

emadpumad
28-10-2011, 19:00
1.سوال خیلی کلیه.بخوام کامل جواب بدم شاید چند صفحه جا بخواد ولی تو یک کلام امکانات خیلی بیشتری داره و خریدش کاملا به صرفه تر از خرید یه تبلت اندرویدیه
2.نه چند دسته برنامه داریم.برنامه هایی که روی همه idevice ها اجرا میشه
برنامه هایی که برای iphone نوشته شده و با کیفیت پایین روی ایپد اجرا میشه
برنامه هایی که فقط برای ایپد نوشته شده و بعید میدونم درست حسابی روی ایفون اجرا بشه(اصلا شایدم اجرا نشه)
3.تماس و sms به روش معمول نه ولی گمونم هر دو تا رو از طریق برنامه هایی که با اینترنت کار میکنن بشه انجام داد (در ایران به سختی)
4.نه منظور اینه فقط امکان وصل شدن به اینترنت از طریق wifi رو داره نه 3g
5.تو تستها بهتر بوده
6.فقط جک 3.5 برای هدفون و 30 پین (که برای تمام کارها از همون استفاده میشه)
7.حداقل 6-8 ماه دیگه
درود
ممنون از توضیحاتتون
توضیحات این دوستمون بسیار مفید هست فقط من چند چیز جزیی اضافه میکنم
برنامه ای برای ipad 1 3g + wifi نوشته شده به اسم phone-it -ipad که امکان برقراری تماس از طریق سیم کارت رو میسر میکنه قیمت اکتیو کردین این برنامه 20 دلار هست و دستگاهتون باید جیلبریک باشه حتما و این برنامه بر روی آیپد 2 کار نمی کنه ولی بعید هم نیست که به زودی ارایه بشه !
آیپد 2 از آیفون 4 اس قوی تر هست به این علت که cpu آیپد2 1 گیگا هرتز هست و برای آیفون 4 اس 800 مگا هرتز و جالبه بدونید که هر دو از چیپ نمونه A 5 ساخت شرکت سامسونگ استفاده میکنند.
برنامه های آیپد بر روی آیفون اجرا نخواهند شد به علت اینکه رزولیشن تصویر برنامه های آیپد بیشتر از آیفون هست ولی برعکس این صادق نیست و برنامه های آیفون بر روی آیپد جواب میدند منتها با اندازه کوچکتر که وقتی اون رو زوم کنید از کیفیتش کاسته میشه. برای اس ام اس میتونید برنامه ای گیر بیارید.
با تشکر

omidrasool
28-10-2011, 19:52
با این پورت 30 پینی میشه فلش وصل کرد؟؟؟؟
IPAD2 میشه هم WIFI داشته باشه هم 3G????

emadpumad
28-10-2011, 22:20
با این پورت 30 پینی میشه فلش وصل کرد؟؟؟؟
IPAD2 میشه هم WIFI داشته باشه هم 3G????
درود
بله آیپد در 2 نوع عرضه میشه ipad 3G + Wifi
و Ipad Wifi
که در آیپد وایفای از سیم کارت خبری نیست ولی تری جی وای فای هم سیم کارت میخوره هم وایفای داره
به آیپد میتوان به وسیله کیت اکسترنال Camra kit هارد و فلش وصل کرد ولی به شرط اینکه دستگاه شما جیلبریک شده باشه.

omidrasool
29-10-2011, 19:23
اونوقت خود اپل نمیدونه که برای استفاده از این دستگاه باید جیلبیریک بشه؟؟
خودشون چطوری استفاده میکنند؟؟؟

lurenzo
29-10-2011, 19:35

اپل اون kit رو فقط برای اتصال دوربین زده!
به لطف برادران هکر ، شما بعد از جیلبریک دستگاه میتونی توسط اون کیت، هارد هم به آیپد وصل کنی!

emadpumad
29-10-2011, 19:38
درود
خود اپل میدونه.
ولی یکسری سیاست های محدود کننده رو این کمپانی دنبال میکنه که حرف و حدیث دنبالش زیاد هست.
جای نگرانی و جود نداره برای اینکه آیپد 2 در آی او اس 5 جیلبریک شده و ظرف چند روز آینده که زمان دقیقش هنوز معلوم نیست به صورت عمومی عرضه میشه میتونید برای بدست آوردن خبرهایی در این مورد به تاپیک زیر مراجعه کنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

omidrasool
29-10-2011, 22:27
به نظر شما Ipad3 با چه مشخصاتی میاد؟

emadpumad
29-10-2011, 22:58
به نظر شما Ipad3 با چه مشخصاتی میاد؟
درود
جای سوال شما اینجاست؟
آیپد 3 مگه قراره بیاد؟
فعلا کمپانی اپل هیچگونه برنامه ای برای آیپد 3 عنوان نکرده امید جان
و معلوم نتیس که اصلا بیاد !

abc2
30-10-2011, 14:10
دوستان من فردا میخوام ipad 2 بگیرم می خواستم بدونم گارنتی مهمه یا نه . اخه شنیده ها حاکی از اونه که ای پد غیرقابل تعمیره و اینا کلا درباره بسته بندیش هم توضیح بدید که چطوریه که یه موقع کلا سرمون نره . ممنون

omidrasool
30-10-2011, 14:17
درود
جای سوال شما اینجاست؟
آیپد 3 مگه قراره بیاد؟
فعلا کمپانی اپل هیچگونه برنامه ای برای آیپد 3 عنوان نکرده امید جان
و معلوم نتیس که اصلا بیاد !

ببخشید همین طور میخواستم ببینم صبر کنم یا نه؟

emadpumad
30-10-2011, 14:37
ببخشید همین طور میخواستم ببینم صبر کنم یا نه؟
درود
به اعتقاد من آیپد 2 ارزشهای زیادی داره به تنهایی.
و همین میتونه دلیله باشه برای اینکه صبر نکنید.

emadpumad
30-10-2011, 14:49
دوستان من فردا میخوام ipad 2 بگیرم می خواستم بدونم گارنتی مهمه یا نه . اخه شنیده ها حاکی از اونه که ای پد غیرقابل تعمیره و اینا کلا درباره بسته بندیش هم توضیح بدید که چطوریه که یه موقع کلا سرمون نره . ممنون
درود بر شما
در باره نوع بسته بندی در همینفروم شخصا چندین بار به وضوح توضیح دادم و از شما میخوام که یک بار دیگر پستهای اخیر رو با دقت مطالعه کنید.
در مورد گارانتی باید بگم که هیچکدام از دستگاه های اپل فروخته شده در ایران شامل گارانتی نمیشن به این علت که کمپانی اپل در ایران هیچ مرکز خدمات دهی معتبری نداره .
و ضمنا اینو هم یاد آوری می کنم که آیپد خراب نمیشه مگر آنجایی که... ضربه بخوره و مشکلات فیزیکی براش پیش بیارید .
البته این رو با مطالعه فرومهای ایرانی و خارجی متوجه خواهید شد که مشکلاتی در باره خرابی سخت افزار به ندرت به چشم میخوره و این جای بسی خوشحالیست

SICILIAN
30-10-2011, 15:01
درود
من قيمت گرفتم ipad 3G WiFi 64GB به من قيمت داده 1350000 و اسمارت كاور هم 100 تا 120 هزاز!
وقتي گفتم خيلي بالاست گفت با گارانتي اصلي خيلي فرق ميكنه و گفت اون اسمارت كاوري هم كه ميگي روش ميدن چينيه و طرح اصل اپل نيست...
شما ميگيد چكار كنم؟
از عزيزان جايي رو سراغ داره كه هم مطمئن باشه و هم منصف!
با سپاس

brain
30-10-2011, 18:09
درود بر شما
من پيشنهادم ١٦ 3g هست اگر صرفا براي نرم افزار هست اين دستگاه با اين ظرفيت حدود ١٢ گيگ فضا در اختيارتون ميگذاره كه با اين فضا تعداد خيلي زيادي نرم افزار و ميتونيد داخلش جا بديد

سلام.
میتونم دلیل اینکه 3g رو پیشنهاد کردید رو بدونم ؟ چون من با دوستام صحبت میکردم میگفتن نه 3g نیازی نیستش. گفتم شاید شما نکته مثبتی درش دیدید. دقیقا چه مزایایی سیم کارت میتونه داشته باشه ؟
emadpumad
30-10-2011, 19:05
سلام.
میتونم دلیل اینکه 3g رو پیشنهاد کردید رو بدونم ؟ چون من با دوستام صحبت میکردم میگفتن نه 3g نیازی نیستش. گفتم شاید شما نکته مثبتی درش دیدید. دقیقا چه مزایایی سیم کارت میتونه داشته باشه ؟
به راحتی با دیدن تعداد پستهای شما میتوان فهمید که فروم باز هستید و به اینتر نت احتیاج فراوانی خواهید داشت پس چه لذت بخش خواهد بود که اینترنت همیشه و همه جا در دسترستون باشه حتی تو جاده و تو قطار
در مورد خودم که این ها صدق میکنه و حتی اگه قیمت 3 جی با وایفای 300 تومن هم توفیر میکرد حتما 3جی میخریدم .
لذت کار کردن با آیپد با اینترنت همیشهگی خیلی بیشتر از آیپد محدود هست .
خوب این نظر شخصی من هست و در چندین پست پیش رضایت خودم رو از gprs اعلام کردم .

emadpumad
30-10-2011, 19:12
درود
من قيمت گرفتم ipad 3G WiFi 64GB به من قيمت داده 1350000 و اسمارت كاور هم 100 تا 120 هزاز!
وقتي گفتم خيلي بالاست گفت با گارانتي اصلي خيلي فرق ميكنه و گفت اون اسمارت كاوري هم كه ميگي روش ميدن چينيه و طرح اصل اپل نيست...
شما ميگيد چكار كنم؟
از عزيزان جايي رو سراغ داره كه هم مطمئن باشه و هم منصف!
با سپاس

درود بر شما
این قیمتی که شما دریافت کردید بسیار بالاتر از حد معمول هست.
شما میتونید اگه تهران هستید یا اینکه به تهران سفر میکنید از پاساژ پایتخت خرید کنید.
اگه هم هیج کدوم از این 2 امکان رو ندارید میتونید با گشت و گذار داخل اینترنت فروشکاه های زیادی پیدا کنید که از اونها خرید اینتر نتی کنید و براتون توسط پست ارسال کنند.
آخرین قیمتها رو هم میتونید داخل تاپیک قیمتها مشاهه کنید.
سعی کنید یک فروشگاه معتبر برای خرید خود انتخاب کنید .
اینجانب هیچگونه مسولیتی در قبال خرید اینتر نتی شما نخواهم داشت .

bleu2u4u
30-10-2011, 20:32
اقا ولی من به شخصه از 3g دستگاهم خیلی کم استفاده میکنم
دو تا دلیل هم دارم
اولیش اینه که برای من اصلا صرف نمیکنه 10 تومن بدم برای اینترنت مضخرف این اپراتورهای دزد که درحد دیال اپ هم نیست
دومیش هم اینه که من زیاد بیرون از خونه نمیرم
حداکثر یه روز میرم تفرج و دو روزم میرم دانشگاه
بخاطر همین الان یه کم پشیمونم ولی شاید بعدا بیشتر ازش استفاده کنم

emadpumad
30-10-2011, 22:33
اقا ولی من به شخصه از 3g دستگاهم خیلی کم استفاده میکنم
دو تا دلیل هم دارم
اولیش اینه که برای من اصلا صرف نمیکنه 10 تومن بدم برای اینترنت مضخرف این اپراتورهای دزد که درحد دیال اپ هم نیست
دومیش هم اینه که من زیاد بیرون از خونه نمیرم
حداکثر یه روز میرم تفرج و دو روزم میرم دانشگاه
بخاطر همین الان یه کم پشیمونم ولی شاید بعدا بیشتر ازش استفاده کنم
درود برشما
خوب هر کس یه جوریه دیگه.
من یه اینتر نت 2 مگ تو خونه دارم و سالی یه بارم از خونه نمیرم بیرون ولی باز طرح فعال میکنم و مشکلی با سرعتش ندارم.
گرچه رو ی که یه 3 جی باحال راه بندازن خیلی با حال تر میشه.
با شما من شدم 300 تایی:20:

NONE
31-10-2011, 13:31
سلام دوستان
مي خواستم بدونم كه ميشه روي ايپد نرم افزار هاي مهندسي نصب كرد يا نه
مثل catia
ممنون/

emadpumad
31-10-2011, 16:47
سلام دوستان
مثل catia
ممنون/

درود برشما
من تو app store گشتم ولي نتونستم برنامه اي به اين اسم پيدا كنم و لي اگه يكم توضيحات راجع به برنامه بگذاريد شايد بشه يه كاريش كرد
در اپ استور نرم افزارهاي زياده پيدا ميشه از جمله مطلب !

NONE
31-10-2011, 17:41
app store ميشه ليست برنامه هايي كه توش هستو بزاري
يا لينك بدي
ممنون ميشم

emadpumad
31-10-2011, 18:40
ميشه ليست برنامه هايي كه توش هستو بزاري
يا لينك بدي
ممنون ميشم
درود بر شما
در اپ استور بیش از یک ملیارد اپ و برنامه وجود داره که لیست کردن اون اگه نگیم غیر ممکن . دقیقا غیر ممکن هست .
شما اگه برنامه خاصی مد نظرتون هست میتونید برنامه itunes رو دانلود کنید و بر روی کامپیوترتون نصب کنید و چیزهایی که مد نظرتون هست رو سرچ کنید

mehdydry
31-10-2011, 18:41
سلام
من قبلا قصد داشتم گالکسی تب 7500 سامسونگ رو خریداری کنم به خاطر پشتیبانی از GPRS
میخوام توی مسافرت بتونم از اینترنت استفاده کنم اما با خوندن این تاپیک متوجه شدم که با ایپد هم میشه به اینترنت GPRS دسترسی داشت.چرا توی ارائه مشخصات ایپد نوشته شده از GPRS پشتیبانی نمیشه؟سایت دیجی کالا
و خبر خوب دیگه که امکان ارتقا به ios5 رو در اینده داره

هدف من از داشتن تبلت 1 - دیدن فیلمهای 1080p با زیرنویس فارسی 2 - دسترسی به اینترنت GPRS و در اینده با ارائه سیم کارت نسل 3 دسترسی به اینترنت پر سرعت اون 3 - دسترسی به برنامه ها و بازیهای زیاد 4 - اتصال با کابل HDMI به LCD و دیدن فیلم 5 - اتصال فلش و یا هارد USB با استفاده از تبدیل به تبلت

یه سوال دیگه:پشتیبانی نکردن از فلش فقط مختص مرورگره؟چه مشکلاتی ایجاد میکنه؟با نرم افزار قابل رفع نیست
این تبلت میتونه نیازهای من رو برطرف کنه

ببخشید اگه سوالاتم زیاد شد.ممنون میشم به همه اونا جواب بدید

NONE
31-10-2011, 20:36
itunes
عزيز ببخشيد من خيلي زحمتت دادم:11:
اگه ميشه يه لينك دانلود واسه همين برنامه كه ميگي بده:10:
درود بر شما/:40::40::46:

emadpumad
31-10-2011, 20:52
سلام
من قبلا قصد داشتم گالکسی تب 7500 سامسونگ رو خریداری کنم به خاطر پشتیبانی از GPRS
میخوام توی مسافرت بتونم از اینترنت استفاده کنم اما با خوندن این تاپیک متوجه شدم که با ایپد هم میشه به اینترنت GPRS دسترسی داشت.چرا توی ارائه مشخصات ایپد نوشته شده از GPRS پشتیبانی نمیشه؟سایت دیجی کالا

هدف من از داشتن تبلت 1 - دیدن فیلمهای 1080p با زیرنویس فارسی 2 - دسترسی به اینترنت GPRS و در اینده با ارائه سیم کارت نسل 3 دسترسی به اینترنت پر سرعت اون 3 - دسترسی به برنامه ها و بازیهای زیاد 4 - اتصال با کابل HDMI به LCD و دیدن فیلم 5 - اتصال فلش و یا هارد USB با استفاده از تبدیل به تبلت

یه سوال دیگه:پشتیبانی نکردن از فلش فقط مختص مرورگره؟چه مشکلاتی ایجاد میکنه؟با نرم افزار قابل رفع نیست

درود بر شما ضمن عرض خوش آمد به انجمن پیسی
اونی که نوشته از gprs پشتی بانی نمیکنه یک نسخه از آیپد هست به اسم wifi و سیم کارت نمی خوره در حال که آیپد نسخه 3 جی هم داره و شما میتونید سیمکارت روش بگذارید و از اینترنت اون استفاده کنید.
با آیپد میتونید فیلمهای 1080 با فرمت mp4 با زیرنویس فارسی ببینید بدون کوچکترین مشکل.
با خرید آیپد از برنامه های زیادی بهره مند میشوید.
برای اتصال آیپد به تلوزیون اپدی باید پورت جدا گانه به قیمت 80 هزارتومن خریداری کنید
برای اتصال به هارد وئ فلش باید پورت دیگری به نامه کمرا کیت تهیه کنید و ستگاهتون جیلبرک شده باشه .
برای گرفتن پاسخی کامل تر در رابطه با همه موارد میتونید تاپیک های این فروم رو مطالعه کنید.

raeesi
02-11-2011, 21:08
عزيز ببخشيد من خيلي زحمتت دادم:11:
اگه ميشه يه لينك دانلود واسه همين برنامه كه ميگي بده:10:
درود بر شما/:40::40::46:

بفرمائید:

سلام

جواب سوالاتونو دوست عزیزمون دادن اما در راستای تکمیل گفته‌هاشون

امکان آپگرید به iOS 5 از لحظه اول ارایه این سیستم عامل، برای تمام iDeviceهایی که پشتیبانی میشن (آیفون 3GS، 4 و 4S، آیپد و آیپد2، iPod Touch 4G و همچنین Apple TV) وجود داشت.

شما میتونی فیلمهای 1080p رو روی تبلت بریزی و ببینی ولی از این نکته نباید غافل بود که رزولیشن خود آیپد، 720p هست فلذا بهترین رزولیشن فیلم هم مسلماً 720p خواهد بود.
همونطور که دوستمون گفتن iPad و کلاً iDeviceها بصورت پیش‌فرض فقط با فرمت MP4 قادر به پخش ویدئو هستند ولی این به این معنا نیست که شما نمیتونی هیچ فرمت دیگه‌ای رو روی دستگاهت پخش کنی.
با استفاده از اپلیکیشن های پلیر موجود توی AppStore شما براحتی میتونی فرمت‌های مختلفی همچون MKV، AVI، MPG و ... رو پخش کنی

تبدیل Dock Connector به HDMI ممکنه ولی شما میتونی از روش بهتری استفاده کنی و اونم قابلیت Air Play و یا همون حالت Mirror که تلویزیون و آیپد رو بصورت بی‌سیم و بواسطه Apple TV به هم وصل میکنه و بالطبع آزادی عمل بیشتری بهتون میده.

آیپد بصورت استاندارد هیچ فلش یا هاردی نمیخوره و برای افزودن این قابلیت باید جیلبریک بشه ولی دست نگهدارین
از اونجاییکه نیاز شما برای هارد فقط ذخیره و مشاهده فیلم و عکسه، من راه حل بهتری براتون دارم!
شما آیپد خودتون رو توی حالت استاندارد نگه‌دار و یک هارد چند ده یا چندصد گیگ با قابلیت Wifi تهیه کن که براحتی بتونی فیلمهاتو روش ذخیره کنی و هروقت هم خواستی بهشون دسترسی داشته باشی.

سلام دوستان
مثل catia
ممنون/

دوست عزیز نرم‌افزارهای CAD منابع سیستمی بسیار بالایی نیاز دارند که من خودم به دوستان مهندس و یا دانشجویان رشته مهندسی همیشه گفتم اگه دنبال دستگاه پرتیبل هستند که از عهده نیازشون بر بیاد، فقط و فقط به macbook pro فکر کنند. حتی macbook air هم از عهده این وظایف بر نخواهد آمد. iPad که جای خود داره.

compund security
03-11-2011, 17:38
جیلبریک یعنی چی؟

mehdydry
03-11-2011, 18:51
بفرمائید:

جواب سوالاتونو دوست عزیزمون دادن اما در راستای تکمیل گفته‌هاشون
امکان آپگرید به iOS 5 از لحظه اول ارایه این سیستم عامل، برای تمام iDeviceهایی که پشتیبانی میشن (آیفون 3GS، 4 و 4S، آیپد و آیپد2، iPod Touch 4G و همچنین Apple TV) وجود داشت.
شما میتونی فیلمهای 1080p رو روی تبلت بریزی و ببینی ولی از این نکته نباید غافل بود که رزولیشن خود آیپد، 720p هست فلذا بهترین رزولیشن فیلم هم مسلماً 720p خواهد بود.
همونطور که دوستمون گفتن iPad و کلاً iDeviceها بصورت پیش‌فرض فقط با فرمت MP4 قادر به پخش ویدئو هستند ولی این به این معنا نیست که شما نمیتونی هیچ فرمت دیگه‌ای رو روی دستگاهت پخش کنی.
با استفاده از اپلیکیشن های پلیر موجود توی AppStore شما براحتی میتونی فرمت‌های مختلفی همچون MKV، AVI، MPG و ... رو پخش کنی
تبدیل Dock Connector به HDMI ممکنه ولی شما میتونی از روش بهتری استفاده کنی و اونم قابلیت Air Play و یا همون حالت Mirror که تلویزیون و آیپد رو بصورت بی‌سیم و بواسطه Apple TV به هم وصل میکنه و بالطبع آزادی عمل بیشتری بهتون میده.
آیپد بصورت استاندارد هیچ فلش یا هاردی نمیخوره و برای افزودن این قابلیت باید جیلبریک بشه ولی دست نگهدارین
از اونجاییکه نیاز شما برای هارد فقط ذخیره و مشاهده فیلم و عکسه، من راه حل بهتری براتون دارم!
شما آیپد خودتون رو توی حالت استاندارد نگه‌دار و یک هارد چند ده یا چندصد گیگ با قابلیت Wifi تهیه کن که براحتی بتونی فیلمهاتو روش ذخیره کنی و هروقت هم خواستی بهشون دسترسی داشته باشی.

دوست عزیز ممنون از راهنمائی کاملت
هارد بی سیم واقعا جالب بود.اصلا بهش فکر نکرده بودم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این apple tv محدودیت وصل به lcd ال جی و سونی و .. رو داره؟
تلویزیون من بلوتوث داره.میتونم با بلوتوث فیلمها رو روی tv ببینم؟

اگر من نسخه 3G رو نخرم میشه با قابلیت wifi ایپد اینترنت GPRS ایرانسل و همراه اول و یا سیم کارت نسل 3 رو به ای پد برسونم و ازش استفاده کنم؟مودم 3G وایرلس و یا usb وجود داره که همیشه همراه باشه؟

emadpumad
03-11-2011, 19:05
دوست عزیز ممنون از راهنمائی کاملت
هارد بی سیم واقعا جالب بود.اصلا بهش فکر نکرده بودم.

این apple tv محدودیت وصل به lcd ال جی و سونی و .. رو داره؟
تلویزیون من بلوتوث داره.میتونم با بلوتوث فیلمها رو روی tv ببینم؟

اگر من نسخه 3G رو نخرم میشه با قابلیت wifi ایپد اینترنت GPRS ایرانسل و همراه اول و یا سیم کارت نسل 3 رو به ای پد برسونم و ازش استفاده کنم؟مودم 3G وایرلس و یا usb وجود داره که همیشه همراه باشه؟

درود بر شما
خیر با بلوتوث نمیتونید فیلم هاتون رو share کنید
شما به وسیله مودم 3 جی نمیتونید از gprs استفاده کنید این کار مخصوص کامپیوتر هست.
تنها راهی که و جود داره اینه که بوسیله گوشی آیفون ویا سری 5 نوکیا و یک سری دیگر از گوشی ها اینترنت gprs رو share کنید بر روی ipad و میتونید این کارو به وسیله لبتاپ نیز انجام بدید.
برای استفاده از apple tv بر روی lcd محدودیت نخواهید داشت اکثر tv های موجود در بازار یا بهتره بگیم تمامی آنها پورتهای مورد نیاز را به همراه دارند.
برای دیدن فیلمها میتونید از apple digital av cabel هم استفاده کنید که لازمه تلوزیون شما پورت hdmi داشته باشه من هم اکنون این کارو میکنم.

emadpumad
03-11-2011, 19:41
جیلبریک یعنی چی؟
درود بر شما
معنی لغوی جیلبریک یا jailbreak یعنی رهانیدن از زندان.
این اصطلاح برای آی دیوایس به معنی شکستن قفل نرم افزاری دستگاه به کار میرود .
کمپانی اپل بنا به سیاست های خاصی که اتخاذ کرده تا کنون مجموعه ای از محدودیتها رو برای کاربرانش فراهم کرده !
و شما با جیلبرک کردن دستگاهتون عملا از محدودیت ها عبور کرده و به راحتی داستگاه رو کاملا در اختیار میگیرید.
از جمله این محدودیت ها میتوان به این اشاره کرد که اپل اجازه دسترسی به محتویات درون دستگاه8 رو از طریق مستقیم pc به شما نمیده و شما برای انتقال داده ها بر روی آیدیوایستون حتما باید از برنامه ای به نام آیتیونز استفاده کنید که این به این معنی هست که هر چیزی که دلتون میخواد رو نمی تونید درون دستگاه وارد کنید !
گفتیم که برای وارد کردن اطلاعات !
پس شما راهی برای خارج کردن اطلاعاتی از قبیل فیلم موزیک و ... نخواهید داشت.
میتوان به عدم امکان دانلود توسط مرورگر دیفالت نیز اشاره کرد.
کم نیست محدودیت های ایجاد شده . ولی در عین حال میتوان آنهارو با جیلبریک کردن دستگاه از بین برد.
البته انجام جیلبریک هم مباحث خاص خود را داراست و در این بحث نمیگنجد.
ولی کن I LOVE My Ipad That Dose Not Jailbreaked Yet.

hps2142
05-11-2011, 13:44
سلام .1- دوستان کسی میدونه تفاوت ایپد 3g - در 64g با 32g چه تفاوتی داره ؟ (چون اولش فکر میکردم حافظشون فرق میکنه بعد یه جا دیدم واسه 64g نوشته حافظه 32g ! تفاوت این دوتا تو چیه ؟)
2- به نظرتون کدومش به صرفه تره ؟ 32g یا 64g ؟
3-در ضمن این روزا دلار گرون شده به نظرتون فعلا منتظر بمونم ؟

emadpumad
05-11-2011, 18:09
سلام .1- دوستان کسی میدونه تفاوت ایپد 3g - در 64g با 32g چه تفاوتی داره ؟ (چون اولش فکر میکردم حافظشون فرق میکنه بعد یه جا دیدم واسه 64g نوشته حافظه 32g ! تفاوت این دوتا تو چیه ؟)
2- به نظرتون کدومش به صرفه تره ؟ 32g یا 64g ؟
3-در ضمن این روزا دلار گرون شده به نظرتون فعلا منتظر بمونم ؟
درود برشما
1 تفاوت این دوتا که شما فرمودید فقط در ظرفیت دستگاه هسا که همونطوری که به چشم میاد در 64 گیگ ظرفیت دستگاه شما 64 گیگابایت هست و در دیگری 32 گیگابایت. و اون چیزی که شما متوجه شدید درست نیست.
2 بستگی به نظر شما داره و همینطور بستگی به نوع استفادتون. من خودم 64 دارم که تقریبا پر شده پدرم هم یک 32 گیگ داره که با توجه به استفادشون احتیاج به حافظه زیاد ندارن!
3 قیمت آیپد این روزها نوسانی نسبت به قبل نداشته ولی قطعا در آینده قیمت کاهش پیداکرد و احتیاج به زمان داره

civilcivil
14-11-2011, 14:04
سلام
من میخوام iPad2 بخرم، می خواستم بدونم:
1- iPad2 های موجود در بازار (پایتخت) امکان jailbreak دارن
2- خودم میتونم jailbreak کنم یا باید کسی این کار رو برام انجام بده (مثلا فروشنده)
3- با jailbreak کردن دیگه محدودیتی در app ها نخواهم داشت (از خود سایت apple هم میتونم app بگیرم)
4- اصلا آیپدی که jailbreak نشه، ارزش خریدن داره
5- با توجه به اینکه iPad فلش رو پشتیبانی نمیکنه تو وبگردی دچار مشکل میشم یا نه؟

emadpumad
14-11-2011, 14:38
سلام
من میخوام iPad2 بخرم، می خواستم بدونم:
1- iPad2 های موجود در بازار (پایتخت) امکان jailbreak دارن
2- خودم میتونم jailbreak کنم یا باید کسی این کار رو برام انجام بده (مثلا فروشنده)
3- با jailbreak کردن دیگه محدودیتی در app ها نخواهم داشت (از خود سایت apple هم میتونم app بگیرم)
4- اصلا آیپدی که jailbreak نشه، ارزش خریدن داره
5- با توجه به اینکه iPad فلش رو پشتیبانی نمیکنه تو وبگردی دچار مشکل میشم یا نه؟

درود
١- فقط بستگي به نسخه آي او اس داره
٢- اگر اطلاعات مختصري داشته باشيد و وقتو حوصله كافي چرا كه نه ؟
٣- نخواهيد داشت محدووديت
٤- بله
٥- خير
تمامي سؤالهاي شما قبلا در اين فروم پاسخ داده شده بود

civilcivil
14-11-2011, 15:09
درود
١- فقط بستگي به نسخه آي او اس داره
٢- اگر اطلاعات مختصري داشته باشيد و وقتو حوصله كافي چرا كه نه ؟
٣- نخواهيد داشت محدووديت
٤- بله
٥- خير
تمامي سؤالهاي شما قبلا در اين فروم پاسخ داده شده بود

ممنون از راهنمایی، فقط در خصوص سوال 1:
من شنیدم تا ورژن 4.3.3 جیلبریک میشه، الان این مدل های موجود تو بازار 4.3.3 هستن یا جدید ترن؟

emadpumad
14-11-2011, 18:14
ممنون از راهنمایی، فقط در خصوص سوال 1:
من شنیدم تا ورژن 4.3.3 جیلبریک میشه، الان این مدل های موجود تو بازار 4.3.3 هستن یا جدید ترن؟

بعيد ميدونم الان ديگه ٤.٣.٣ گير بياد

mehdi_47
21-12-2011, 23:35
سلام
چند تا سوال در مورد آیپد داشتم :31: :
1- بازیهای آیپد در حد PS VITA هست ؟
2- دوربین داره ؟ اگه داره چند مگا پیکسله ؟
3- باهاش به راحتی تو ایران میشه اینترنت رفت ؟ اگه آره ، میشه باهاش دانلود هم انجام داد ؟
4- خفنترین بازی که براش اومده چیه و اینکه بالاترین و کمترین حجم بازیهاش چقدره ؟
5- برنامه ها و بازیها رو باید خرید یا اینکه به صورت کپی هم میشه استفاده کرد ؟
6- شما بین آیپد 2 و PSVITA کدوم رو انتخاب میکنید ؟
7- GPS داره ؟
8- الان آیپد 2 چنده ؟ (تهران)
ببخشید سوالها زیاد شد

emadpumad
21-12-2011, 23:43
سلام
چند تا سوال در مورد آیپد داشتم :31: :
2- دوربین داره ؟ اگه داره چند مگا پیکسله ؟
3- باهاش به راختی تو ایران میشه اینترنت رفت ؟ اگه آره ، میشه باهاش دانلود هم انجام داد ؟
4- خفنترین بازی که براش اومده چیه و اینکه بالاترین و کمترین حجم بازیهاش چقدره ؟
5- برنامه ها و بازیها رو باید خرید یا اینکه به صورت کپی هم میشه استفاده کرد ؟
6- شما بین آیپد 2 و PSVITA کدوم رو انتخاب میکنید ؟
7- الان آیپد 2 چنده ؟ (تهران)
ببخشید سوالها زیاد شد
درود
1 - شاید بیشتر باشه.
2 بله داره. vga با قابلیت فیلمبرداری 720p
3 بله . بله
4 فکر میکنم میشه آسفالت 6 . real racing 2 و real soccer 2012 , shift ,....رو نام برد بلاترین بیش از یک گیگ و کمترین کمتر از یک مگ
5 در صورتی که دستگاه جیلبریک نباشد فقط باید از سایت app store دانلود کرد که یا مجانی هستند یا پولی
6 با اینکه هیچ ربطی به هم ندارند مسلما آیپد 2
7 از 950 تا 1190
خواهش

mehdi_47
22-12-2011, 00:38
مرسی از پاسختون. کیفیت فیلم برداری و عکس برداریش چطوره؟میتونه جای دوربینهای دیجیتال رو بگیره( که من اصلاً از این دوربینها خوشم نمیاد ) ؟
بعد چند سوال دیگه :
1- GPS داره ؟
2- بحث مسیج و تماس چی میشه ؟
3- الان زمان خوبی برای خرید هست ( اگه از دبی یا کیش خرید کنیم قیمت چقدر کمتر میشه )یا صبر کنم تا PSVITA وارد بازار جهانی بشه ؟
4- اگه یه زمانی فضا مموری کم اومد میشه براش رم خرید ؟
5- کیفیت صداش توهدفون چجوریه ؟ ( البته فکر کنم باید خفن باشه)
6- زمانی که داریم وبگردی میکنیم میتونیم همزمان موسیقی هم گوش کنیم ؟ ( اینو برای این میگم چون که مبلغی که داریم پرداخت میکنیم کم چیزی نیست و در حد یه لپ تاب خوب هست که توش هر کاری میشه کرد )
7- کارهای اصلی آیپد 2 به طور خلاصه چیه ؟
ببخشید که زیاد سوال میکنم

emadpumad
22-12-2011, 01:01
مرسی از پاسختون. کیفیت فیلم برداری و عکس برداریش چطوره؟میتونه جای دوربینهای دیجیتال رو بگیره( که من اصلاً از این دوربینها خوشم نمیاد ) ؟
بعد چند سوال دیگه :
1- GPS داره ؟
3- الان زمان خوبی برای خرید هست ( اگه از دبی یا کیش خرید کنیم قیمت چقدر کمتر میشه )یا صبر کنم تا PSVITA وارد بازار جهانی بشه ؟
6- زمانی که داریم وبگردی میکنیم میتونیم همزمان موسیقی هم گوش کنیم ؟ ( اینو برای این میگم چون که مبلغی که داریم پرداخت میکنیم کم چیزی نیست و در حد یه لپ تاب خوب هست که توش هر کاری میشه کرد )

1 بله
٢ هيچي ( مگر آنجايي كه دستگاهتون جيلبريك باشد )
٣ بستگي داره به نظر خودتون كه اصلا آيپد ٢ رو واسه چي مي خوايد از لحاظ پولي الان زمان چندان مناسبي نيست و شايد بعد ها هم مناسب نباشد ( با توجه به ثابت نبودن قيمت ارز در مملكت ما )
٤ خير
٥ عالي ( خفن)
٦ بله
٧ همه كار به جز ( ظرف شستن و لباس اتو كردن و غذا پختن ( محض مزاح ))
دوست گرامي كلا مثل اينكه شما علاقه داري گجت هايي كه در categorie مختلف هستند رو با هم مقايسه كني ؟!
كيفيت عكس و فيلم آيپد فقط براي ايجاد تماس تصويري و همونجوري كه گفته شد از نوع vga هست و حالا اين كجا و يك دوربين ١٢ مگا پيكسلي كجا !؟

Stream
22-12-2011, 05:23
بعد چند سوال دیگه :
1- GPS داره ؟

پاسخ های اصلی رو که عماد داد من فقط یکی دو نکته اضافه کنم.

1. GPS فقط در iPad های 3G وجود داره.

2. iMessage (تماس اینترنتی بین همه iOS ها)، اپ های مسنجر و تماس های صوتی ایننترنتی (Skype و ...) همه هستن، ولی هیچ سرویس مخابراتی (SMS/تلفن) وجود نداره.

3. -

4. آیپد مموری نمی خوره ولی وقتی نسخه 64 گیگ رو بگیرید حدودا با بقیه خیلی نمی تونید از این حد بیشتر برید، خیلی از رقیب ها هم که مموری می خورن ماکسیممی که پشتیبانی میشه 32 گیگ هست و ماکسیمم حافظه خودشون هم 32 گیگ.

٧ همه كار به جز ( ظرف شستن و لباس اتو كردن و غذا پختن ( محض مزاح ))قبلا درباره آیفون بحث می کردیم یکی می گفت چرا در ظرف شستن و غذا پختن کمک نمی کنه؟ چک کردیم دیدیم برای اونها هم App هست :دی

Erfan.
22-12-2011, 07:19
من یک نکته به نظرم اومد:

اگه صرفا از نظر گرافیکی منظورتون هست، مسلما خیر چون Vita یک کنسول بازی هست و مختص بازی ساخته شده...
البته برای Vitaبازی های زیادی نیومدن ولی به مرور زمان بیشتر میشن.

پیروز باشید.

emadpumad
22-12-2011, 11:53
من یک نکته به نظرم اومد:

اگه صرفا از نظر گرافیکی منظورتون هست، مسلما خیر چون Vita یک کنسول بازی هست و مختص بازی ساخته شده...
البته برای Vitaبازی های زیادی نیومدن ولی به مرور زمان بیشتر میشن.

پیروز باشید.

اره من هم يه خورده در اين مورد احساساتي شدم :31:

mehdi_47
22-12-2011, 16:43
از همه ی دوستان تشکر میکنم :11:
من تمام مطالب این تاپیک رو خوندم که برام چند نکته روشن نشد.
1- مگه آیپد 2 ضد خش نیست ؟ آخه عماد عزیز در جواب یکی از دوستان گفته بودن که حتماً محافظ LCD تهیه بشه.
2- با توجه به صحبتهایStream عزیز با اون برنامه که میشه باهاش تماس گرفت فقط محدود به آیپد دارا میشه ؟ منظورم اینه که من با اون برنامه مثلاً نمیتونم به کسی که موبایل معمولی داره زنگ بزنم ؟
3- با GPS راحت میشه ازش برای راه یابی استفاده کرد ؟ مثلاً نقشه ی تهران رو توش بریزیم ؟
4- یکی از دوستان پرسیده بود که آیا آیپد 2 رو بدون اینکه جلبریک شده باشه به صرفه هست که بخرم که آقا عماد عزیز گفته بودن بله به صرفه است.این برام جالب شد که مگه چقدر برای جلبریک کردن آیپد هزینه دریافت میکنند؟
5- این یه نکته رو هم بگم که من الان PSP دارم و میتونم به جرات بگم که تعداد بازیهایی که تا اخرشون رفتم و ازشون لذت بردم نهایتاً 20 تا بیشتر نیستند که بینشون از همه خفنتر و از طرفی علاقه ایی که بهش دارم GOW بوده و مثلاً دیگه خیلی خواستم سرگرم بشم GTA وگرنه بقیه بازیهاش رو به هیچ وجه بیشتر از نیم ساعت بازی نکردم.حالا نمیدونم این مورد در مورد ویتا هم میتونه صدق کنه یا نه

emadpumad
22-12-2011, 17:41
از همه ی دوستان تشکر میکنم :11:
من تمام مطالب این تاپیک رو خوندم که برام چند نکته روشن نشد.
1- مگه آیپد 2 ضد خش نیست ؟ آخه عماد عزیز در جواب یکی از دوستان گفته بودن که حتماً محافظ LCD تهیه بشه.
2- با توجه به صحبتهایStream عزیز با اون برنامه که میشه باهاش تماس گرفت فقط محدود به آیپد دارا میشه ؟ منظورم اینه که من با اون برنامه مثلاً نمیتونم به کسی که موبایل معمولی داره زنگ بزنم ؟
3- با GPS راحت میشه ازش برای راه یابی استفاده کرد ؟ مثلاً نقشه ی تهران رو توش بریزیم ؟
4- یکی از دوستان پرسیده بود که آیا آیپد 2 رو بدون اینکه جلبریک شده باشه به صرفه هست که بخرم که آقا عماد عزیز گفته بودن بله به صرفه است.این برام جالب شد که مگه چقدر برای جلبریک کردن آیپد هزینه دریافت میکنند؟
5- این یه نکته رو هم بگم که من الان PSP دارم و میتونم به جرات بگم که تعداد بازیهایی که تا اخرشون رفتم و ازشون لذت بردم نهایتاً 20 تا بیشتر نیستند که بینشون از همه خفنتر و از طرفی علاقه ایی که بهش دارم GOW بوده و مثلاً دیگه خیلی خواستم سرگرم بشم GTA وگرنه بقیه بازیهاش رو به هیچ وجه بیشتر از نیم ساعت بازی نکردم.حالا نمیدونم این مورد در مورد ویتا هم میتونه صدق کنه یا نه

1 خير ضد خش نيست
٢ خير نميتونيد ( ولي اگه دستگاهتون جيلبريك بشه ميتونيد از برنامه اي به نام phone it pad براي زنگ زدن و ارسال اس ام اس و همينطور دريافت اس ام اس و تماس صوتي استفاده كنيد )
منظور آرمان عزيز برنامه message بود كه فقط براي idevice ها هست و ميشه باهاش چت كرد و فايل فرستاد
٣ برنامه جي پي اس نقشه هارو به صورت آن لاين لود ميكنه و جديد ترين مقشه هارو داره اگر بخوايد از نقشه هاي آفلاين استفاده كنيد و نقشه بريزيد توش يا بايد دستگاهتون جيلبريك باشه يا بايد مقداري هزينه كنيد
٤ مهم هزينه جيلبريك نيست چون با اندكي صرف وقت ميتونيد جيلبريكش كنيد مهم اينه كه جيلبريك براي نسخه ios فعلي دستگاه شما اومده باشه يا نه ! ( دستگاهتون قابليت جيلبريك در اون نسخه رو داشته باشه )
اينجور كه از بحث در فرومها بوش مياد همينجوره

mehdi_47
22-12-2011, 20:13
آقا عماد نگفتین هزینه ی جلیبریک چقدره ؟ اونقدر هست که ارزش داشته باشه آدم خودش اینکارو انجام بده و اینکه ریسک اینکار برای من که تا به حال از محصولات اپل چیزی نداشتم چقدره

راستی یه سوال خیلی مهم یادم رفت.سرعت مرورگر آیپد 2 چطوره ؟ با GPRS مشکلی نداره ؟

bleu2u4u
23-12-2011, 09:20
هزینه هرچقدر هم کم باشه بهتر اینه که خودتون انجامش بدین
حداقلش اینه که یه چیز جدید یاد میگیرین
سرعت مرورگر هم طبیعتا به اندازه فایرفاکس یا کروم توی دسکتاپ نیست ولی از تمام موبایلها و تبلتهای دیگه بهتره
با gprs هم بطبع مشکلی نباید داشته باشه با wifi هم عالیه

Erfan.
23-12-2011, 10:05
در مورد ویتا در انجمن بازی های رایانه ای از دوستان مختصص بپرسید بهتر بهتون جواب میدن.

ولی در کل ویتا یک کنسول بازی هست و اگه هدفتون فقط انجام بازی هست، قطعا گزینه بهتری نسبت به آیپد هست.

هنوز بازی های زیادی برای ویتا نیومدن ولی ظاهرا عنوان های باکیفیتی در راه هستند...

پیروز باشید.

mehdi_47
23-12-2011, 10:40
سلام
هر چقدر که بیشتر تاپیکهای مربوط به آیپد رو مطالعه میکنم به همون نسبت به نکات عجیبی پی میبرم.
تو تاپیک جلیبریک یه نکته ایی که دیدم اینه که آقا عماد عزیز توضیح داده بودن که جلیبریک 2 نوع هست و یکیش اینه که اگه دستگاه رو خاموش کنیم باید به وسیله ی کامپیوتر بالا بیاریمش،میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید.دومین روش هم گفته بودن که نیازی به کامپیوتر نیست.

این بحث آپدیت به ورژن 5 هم چقدر داغه.مگه چه نغییراتی داره که این همه دوست دارن به ورژن 5 آپدیت کنن ؟ بعد اینکه آقا عماد عزیز گفته بودن که زودتر به 5 آپدیت کنید تا اپل ورژن جدیدتری نذاشته،مگه نمیشه فایل آپدیت رو جداگانه دانلود کرد و بعد به صورت اختیاری هر وقت خواستیم نصبش کنیم ؟ اووف، ایپد هم برای خودش فیلمیه ها.من تا دیروز فکر میکردم این بحث -- کردن و انتظار برای -- شدن یه ورژن فریم ور مربوط میشه به کنسولهای بازی ولی الان میبینم که در مورد ایپد هم این دنگ و فنگا وجود داره.

الان این ورژن 4.3.3 از کدوم نوع جلیبریک هست ؟ با خاموش شدن دستگاه باید حتما با کامپیوتر دستگاه رو بالا بیاریم ؟ و اینکه آیا اینکار خیلی سخته ؟

emadpumad
23-12-2011, 22:40
سلام
هر چقدر که بیشتر تاپیکهای مربوط به آیپد رو مطالعه میکنم به همون نسبت به نکات عجیبی پی میبرم.
تو تاپیک جلیبریک یه نکته ایی که دیدم اینه که آقا عماد عزیز توضیح داده بودن که جلیبریک 2 نوع هست و یکیش اینه که اگه دستگاه رو خاموش کنیم باید به وسیله ی کامپیوتر بالا بیاریمش،میشه در این مورد بیشتر توضیح بدید.دومین روش هم گفته بودن که نیازی به کامپیوتر نیست.

این بحث آپدیت به ورژن 5 هم چقدر داغه.مگه چه نغییراتی داره که این همه دوست دارن به ورژن 5 آپدیت کنن ؟ بعد اینکه آقا عماد عزیز گفته بودن که زودتر به 5 آپدیت کنید تا اپل ورژن جدیدتری نذاشته،مگه نمیشه فایل آپدیت رو جداگانه دانلود کرد و بعد به صورت اختیاری هر وقت خواستیم نصبش کنیم ؟ اووف، ایپد هم برای خودش فیلمیه ها.من تا دیروز فکر میکردم این بحث -- کردن و انتظار برای -- شدن یه ورژن فریم ور مربوط میشه به کنسولهای بازی ولی الان میبینم که در مورد ایپد هم این دنگ و فنگا وجود داره.

الان این ورژن 4.3.3 از کدوم نوع جلیبریک هست ؟ با خاموش شدن دستگاه باید حتما با کامپیوتر دستگاه رو بالا بیاریم ؟ و اینکه آیا اینکار خیلی سخته ؟
در نسخه سیستم عامل 5 تغییرات جالبی اضافه شده که میشه از اضافه شدن چند تا افکت و قابلیت مولتی تسکینگ جدید (که به وسیله 5 تا انگشت مثلا میتونید صفحه رو ببندید با 4 تا انگشت میتونید بین صفحات باز انتخاب انجام بدید و... )
و بهینه شدن سافاری و... نام برد
شما میتونید فایل هر نسخه از فریمور رو داخل حافظه کامپیوترتون به صورت کامل داشته باشید ولی نکته ای که تاثیر گذاره اینه که شما برای آپدیت باید از نرم افزار آیتیونز استفاده کنید و این نرم افزار قبل از هر چیزی به سرور اپل وصل میشه و چک میکنه که آیا نسخه انتخاب شده با نسخه نهایی ارایه شده یکی هست یا نه که اگر اینجوری نبود اجازه رفتن به مراحل بعد رو به شما نمیده پس شما باید همیشه به آخرین نسخه آپ دیت کنید یا اینکه با داشتن بک آپ از فایلی به نام shsh یک فریمور به اون ریستور کنید و گرفتن shsh هر فریمور زمانی امکان پذیر هست که شما در اون نسخه باشید و هنوز نسخه جدید تر از اون نیومده باشه مثلا الان کسانی که روی 5.0.1 هستند فقط میتونند shsh 5.0.1 رو ذخیره کنند که شاید بعدا به دردشون بخوره(باید عاقبت اندیش باشی )
دقیقا اووووووف ( شاید خیلی بیشتر )
جیلبریک 4.3.3 از نوع آن تدر هست یعنی بعد از جیلبیک دیگه مشکلی نخواهید داشت
باید بدونید برای آیپد 2 هنوز جیلبریک تدر ارایه نشده

mehdi_47
24-12-2011, 15:52
پس اقا عماد الان شما هر وقت میخوای ایپدت رو روشن کنی باید قبلش به کامپیوتر وصلش کنی ؟ اینجوری که خیلی بده :41:

emadpumad
24-12-2011, 17:29
پس اقا عماد الان شما هر وقت میخوای ایپدت رو روشن کنی باید قبلش به کامپیوتر وصلش کنی ؟ اینجوری که خیلی بده :41:
درود بر مهدی گرامی
اگه یه نگاه دیگه به پست های قبل بندازید متوجه میشیدکه کلمه untether یعنی افسار گسیخته در لغت و در اصطلاح جیلبریکی به معنی جیلبریک کامل به کار برده میشه . و تدر یعنی قلاده ای در لغت و در اصطلاح جیلبریک به عنوان جیلبریک قلاده ای ( همون که بعد از هر بار ری استارت باید با پی سی لود کرد گوشی رو ) استفاده میشه
پس آیپد 2 از نوع آنتدر در نسخه 4.3.3 جیلبریک شده نه تدر !
یعنی بعد از هر بار خاموش و روشن نیاز به هیچ چیزی ندارید
من دستگاهم جیلبریک نیست فریمور 5 روش هست

mohave
05-01-2012, 00:04
سلام دوستان
1- ios4 چه تفاوتی با ios5 داره ؟
2- آیپد 2 پورت usb داره ؟ اگه نداره میشه یه جوری براش فراهم کرد ؟ هزینش چه قدری میشه ؟
3- من فروم های دیگه رو خوندم یکی از دوستان گفته بودن که آیپد 2 32GB نگیرین پشیمون میشین !!!!! میخواستم بدونم 32GB عیبی ایرادی چیزی داره ؟؟!
4- این حسگر ژیروسکوپ چیه ؟ چیکار میکنه ؟ فایدش چیه ؟
5- iPad 2 - wifi - 3g قابليت مکالمه تلفني با نصب سيم کارت رو تو ایران داره ؟
6- iPad 2 - wifi - 3g از GPRS پشتیبانی میکنه ؟ ( شاید بگین سوالم خیلی مسخرس ولی اینو ببینین : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
7- من معنی این کلمه جیلبریک رو ندونستم میشه زیر دیپلم حرف بزنین ما هم بفهمیم !!!!!!! ( :31: )
ببخشید سوالاتم خیلی در حد مقدماتی بود ولی چیکار کنم سوال کردن بهتر از ندانستن است
لطفا راهنمایی کنید
مقسی

emadpumad
05-01-2012, 00:59
سلام دوستان
1- ios4 چه تفاوتی با ios5 داره ؟
2- آیپد 2 پورت usb داره ؟ اگه نداره میشه یه جوری براش فراهم کرد ؟ هزینش چه قدری میشه ؟
3- من فروم های دیگه رو خوندم یکی از دوستان گفته بودن که آیپد 2 32GB نگیرین پشیمون میشین !!!!! میخواستم بدونم 32GB عیبی ایرادی چیزی داره ؟؟!
4- این حسگر ژیروسکوپ چیه ؟ چیکار میکنه ؟ فایدش چیه ؟
5- iPad 2 - wifi - 3g قابليت مکالمه تلفني با نصب سيم کارت رو تو ایران داره ؟
6- iPad 2 - wifi - 3g از GPRS پشتیبانی میکنه ؟ ( شاید بگین سوالم خیلی مسخرس ولی اینو ببینین : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] et%26Compare%3DTablet-Apple-iPad-2-WiFi-3G-32GB%252c)
7- من معنی این کلمه جیلبریک رو ندونستم میشه زیر دیپلم حرف بزنین ما هم بفهمیم !!!!!!! ( :31: )
ببخشید سوالاتم خیلی در حد مقدماتی بود ولی چیکار کنم سوال کردن بهتر از ندانستن است
لطفا راهنمایی کنید
مقسی
درود بر شما
1 آی او اس نام سیستم عامل آی دیوایسهای اپل هست و هر دو یکی هستند با این تفاوت که در نسخه 5 تغییراتی اعمال شده و باعث بهبود رابط کاربری گردیده .
2 آیپد کلا پرت یو اس بی ندارد. میشه apple camra kit بخرید و بهش یو اس بی وصل کنید.
3 تفاوت بین آیپد 16g , 32 , 64 تنها در ظرفیت خافظه اونها هست و بقیه سخن افزار دقیقا یکی هست . مطمینان منظور از اون مطلبی که مشاهده کردید این بوده که چون آیپد از کارت حافظه پشتیبانی نمی کنه حیف هست که ظرفیت 64 گیگ نداشته باشید.
4 ژیروسکپ همون شتاب سنج 3 محوره هست که به اصطلاح ژیروسکوپ گفته میشه و قادر به شناسایی حرکات آیپد علاوه بر جهت های عمودی و افقی یعنی طولی و عرضی هم هست و داخل بعضی از بازی ها و برنامه ها کاربرد جذابی داره .
5 & 6 آیپد سیم کارت میخوره و لی فقط میشه باهاش از جی پی آر اس استفاده کرد و این قابلیت رو نداره که بشه باهاش تماس تلفنی برقرار کد و یا اس ام اس فرستاد . و با سیمکارتهای ایرانی هیچ مشکلی نداره

mohave
05-01-2012, 10:30
سلام دوستان
با تشکر از آقا عماد بخاطر پاسخ های خوبشون
آقا عماد سوال آخرمو جواب ندادین : من معنی این کلمه جیلبریک رو ندونستم میشه یه کم دربارش توضیح بدین

آیپد سیم کارت میخوره و لی فقط میشه باهاش از جی پی آر اس استفاده کرد و این قابلیت رو نداره که بشه باهاش تماس تلفنی برقرار کرد و یا اس ام اس فرستاد . و با سیمکارتهای ایرانی هیچ مشکلی نداره
ببخشید یعنی هیچ جور دیگه ای نمیشه از جی پی آر اس استفاده کرد و فقط باید از طریق سیم کارت باشه ؟
اگه اپراتور سوم راه اندازی بشه میشه با سیم کارت های اون میشه تماس تلفنی برقرار کرد و یا اس ام اس فرستاد ؟
راستی میشه با بلوتوث آیپد فایلی چیزی ارسال یا دریافت کرد ؟
شرمنده سوالاتم زیاد شد خستتون کردم ببخشد
مقسی:11:

emadpumad
05-01-2012, 13:57
سلام دوستان
با تشکر از آقا عماد بخاطر پاسخ های خوبشون
آقا عماد سوال آخرمو جواب ندادین : من معنی این کلمه جیلبریک رو ندونستم میشه یه کم دربارش توضیح بدین

ببخشید یعنی هیچ جور دیگه ای نمیشه از جی پی آر اس استفاده کرد و فقط باید از طریق سیم کارت باشه ؟
اگه اپراتور سوم راه اندازی بشه میشه با سیم کارت های اون میشه تماس تلفنی برقرار کرد و یا اس ام اس فرستاد ؟
راستی میشه با بلوتوث آیپد فایلی چیزی ارسال یا دریافت کرد ؟
شرمنده سوالاتم زیاد شد خستتون کردم ببخشد

جيلبريك عملي هست كه بر روي آيپد انجام ميگيرد كه بتوان نرم افزارهاي كرك شده را روش نصب كرد
متوجه منظورتون نشدم
آيپد واي فاي هم داره و شما ميتونيد در صورت بهره مندي از اينترنت بيسيم از اون استفاده كنيد.
همچنين ميتونيد اگر تري جي داشته باشيد از شبكه تريجي به اينترنت متصل بشيد
اگر دستگاهتون جيلبريك شده باشه ميتونيد از بلوتوث استفاده كنيد اگه نه كه نه نمي تونيد!
خواهش
پيشنهاد ميكنم يك بار با حوصله صفحات تاپيك هاي مربوطه رو بخونيد و براي جمع بندي. بهتر سوالات خودتون رو مطرح كنيد

mohave
05-01-2012, 16:57
جيلبريك عملي هست كه بر روي آيپد انجام ميگيرد كه بتوان نرم افزارهاي كرك شده را روش نصب كرد
متوجه منظورتون نشدم
آيپد واي فاي هم داره و شما ميتونيد در صورت بهره مندي از اينترنت بيسيم از اون استفاده كنيد.
همچنين ميتونيد اگر تري جي داشته باشيد از شبكه تريجي به اينترنت متصل بشيد
اگر دستگاهتون جيلبريك شده باشه ميتونيد از بلوتوث استفاده كنيد اگه نه كه نه نمي تونيد!
خواهش
پيشنهاد ميكنم يك بار با حوصله صفحات تاپيك هاي مربوطه رو بخونيد و براي جمع بندي. بهتر سوالات خودتون رو مطرح كنيد

آقا عماد همه ی صفحات رو خوندم ولی منظور اینا رو که پرسیدم رو نفهمیده بودم اما با توضیحات شما فهمیدم
جیلبریک هزینش چنده ؟ یه دوست دیگه پرسیده بود اما هزینش ذکر نشده
بابت اتصال از طریق تری جی باید هزینه ای پرداخت بشه ؟
شما گفتین که نمیشه با آیپد تو ایران تماس برقرار کرد و یا اسمس فرستاد
درباره اپراتور سوم هم بیاد بگم که گفتن تا آخر سال نود راه اندازی میشه سوال من اینه که میشه با سیم کارت های اپراتور سوم تماس برقرار کرد یا اسمس فرستاد ؟
با تشکر
مقسی

emadpumad
06-01-2012, 01:35
آقا عماد همه ی صفحات رو خوندم ولی منظور اینا رو که پرسیدم رو نفهمیده بودم اما با توضیحات شما فهمیدم
جیلبریک هزینش چنده ؟ یه دوست دیگه پرسیده بود اما هزینش ذکر نشده
بابت اتصال از طریق تری جی باید هزینه ای پرداخت بشه ؟
شما گفتین که نمیشه با آیپد تو ایران تماس برقرار کرد و یا اسمس فرستاد
درباره اپراتور سوم هم بیاد بگم که گفتن تا آخر سال نود راه اندازی میشه سوال من اینه که میشه با سیم کارت های اپراتور سوم تماس برقرار کرد یا اسمس فرستاد ؟
با تشکر
مقسی
جیلبریک یک کاری هست که شما خودتون هم میتونید انجام بدید
یک سری مراحل داره . که بسته به نوع جیلبریک متفاوت هست وقتی جیلبریک برای آیپد 2 بیاد در اولین فرصت آموزشش رو تو سایت قرار میدم .
اگه نخواستید خودتون انجام بدید بازم بستگی به اونجایی که انجام میده داره همه چیز بسته به انصاف طرف داره یکی 5 هزار تومان میگیره یکی 50 تومان ویکی ... !
3G نسل سوم از شبکه ارتباطی تلفن همراه هست که امکان استفاده کاربانش از اینتر نت پر سرعت رو فراهم میکنه مثل GPRS هنوز اپراتوری که بتونه این قابلیت رو تامین بکنه در ایران به صورت کامل راه اندازی نشده. البته شرکت تامین تلکام که اپراتور سوم هست داره کارهایی رو انجام میده که تا اونجا که من اطلاع دارم داخل کرج سیمکارت وا گذار کرده ولی تا بخواد عمومی بشه خد اقل 2 سال یا بیشتر طول میکشه
در سفری که به یکی از کشور های اروپایی داشتم سرعت دانلود به وسیله ترجی 217 کیلو بایت بود در ثانیه !
ولی مسولین تامین تله کام مثل اینکه بر روی 50 کیلو بایت ( یا در همین حدود ) دارن مانور میدهند.
کلا آیپد در هیچ کجا امکان بر قراری تماس تلفنی در حالت عادی رو نداره.
برنامه ای به نام Phone It Pad برای آیپد 1 عرضه شده بود که باید اول دستگاهتون جیلبریک باشه و بعد از او باید برنامه رو دانلود و نصب و سپس لایسنس 20 دلاری برنامه رو بخریدید و برنامه رو اکتیو کنید اونوقت میشه با آیپد مثل یک گوشی مبایل زنگ و اس ام اس داد
............:19:

mohave
06-01-2012, 15:43
جیلبریک یک کاری هست که شما خودتون هم میتونید انجام بدید
یک سری مراحل داره . که بسته به نوع جیلبریک متفاوت هست وقتی جیلبریک برای آیپد 2 بیاد در اولین فرصت آموزشش رو تو سایت قرار میدم .
اگه نخواستید خودتون انجام بدید بازم بستگی به اونجایی که انجام میده داره همه چیز بسته به انصاف طرف داره یکی 5 هزار تومان میگیره یکی 50 تومان ویکی ... !
3G نسل سوم از شبکه ارتباطی تلفن همراه هست که امکان استفاده کاربانش از اینتر نت پر سرعت رو فراهم میکنه مثل GPRS هنوز اپراتوری که بتونه این قابلیت رو تامین بکنه در ایران به صورت کامل راه اندازی نشده. البته شرکت تامین تلکام که اپراتور سوم هست داره کارهایی رو انجام میده که تا اونجا که من اطلاع دارم داخل کرج سیمکارت وا گذار کرده ولی تا بخواد عمومی بشه خد اقل 2 سال یا بیشتر طول میکشه
در سفری که به یکی از کشور های اروپایی داشتم سرعت دانلود به وسیله ترجی 217 کیلو بایت بود در ثانیه !
ولی مسولین تامین تله کام مثل اینکه بر روی 50 کیلو بایت ( یا در همین حدود ) دارن مانور میدهند.
کلا آیپد در هیچ کجا امکان بر قراری تماس تلفنی در حالت عادی رو نداره.
برنامه ای به نام Phone It Pad برای آیپد 1 عرضه شده بود که باید اول دستگاهتون جیلبریک باشه و بعد از او باید برنامه رو دانلود و نصب و سپس لایسنس 20 دلاری برنامه رو بخریدید و برنامه رو اکتیو کنید اونوقت میشه با آیپد مثل یک گوشی مبایل زنگ و اس ام اس داد
............:19:

سلام آقا عماد
میدونم دیگه از دست من خسته شدی ( از اون شکلک معلومه )
همین یه سوال رو میپرسم : شما گفتین که این مدل سیم کارت میخوره ولی نمیشه باهاش اسمس فرستاد یا تماس برقرار کرد !! پس یعنی یه جورایی سیم کارت خوردنش الکیه !!!!!!!! درسته ؟ اگه درست نیست پس به چه درد میخوره ؟
این آخرین سوالمه خواهشا اینم جواب بدین
مقسی
....... :42:

Farshid72
06-01-2012, 16:20
سلام آقا عماد
میدونم دیگه از دست من خسته شدی ( از اون شکلک معلومه )
همین یه سوال رو میپرسم : شما گفتین که این مدل سیم کارت میخوره ولی نمیشه باهاش اسمس فرستاد یا تماس برقرار کرد !! پس یعنی یه جورایی سیم کارت خوردنش الکیه !!!!!!!! درسته ؟ اگه درست نیست پس به چه درد میخوره ؟
این آخرین سوالمه خواهشا اینم جواب بدین
مقسی
....... :42:
دوسته عزیز
آی پد یه موبایل بزرگ نیست
آی پد وسیله ای هست که هر کس بسته به نوع نیازش ازش استفاده میکنه و هر کس بسته به نوع نیازش به اینترنت نیاز داره
تو مودل های only wifi این ورژن برای کسایی هست که معمولا کاراشون در محل های انجام میدن که wifi هست و وقتی میرن تعطیلات یا میرن مسافرت معمولا مرخصی میگرن(حالا با حقوق یا بدون حقوق) که در مدت زمانی که مرخصی هستن دیگه کاراشونو تعطیل کردن و فقط بفکر خوش گذرونی هستن
ولی بعضی دیگه علاوه بر اینکه سر کار با آی پدشون کاراشونو انجام میدن وقتی میان خونه و حتی وقتی میرن مسافرت تو. جاده هم باید روی پروژه مورد نظرشون(همون کارهایی که باعث شده آی پد بخرن اعم از :آموزشی تحصیلی شغلی بازار یابی و فنی و مهندسی و حتی پزشکی ) کار کنند و تو جاده که wifi نیست پس مجبورن از اینترنت سیم کارت استفاده کنن که تو ایران سرعتش خیلی شوته پس توصیه میشه(همونجور که همه کارشناسان گفتن) اگه نیاز به اینترنت همراه یا همون اینمترنت از طریق سیم کارت تلفنتون ندارید میتونید از نسخه Only wifi استفاده کنید که تونسته باشید مقداری پول ذخیره کنید یا اینکه با پول اضافه لوازم جانبیشو خریداری کنید.
دوسته من الان گوشی های Android دار مثل شرکت HTC یه سری گوشی هایی ارائه کرده که شما با اون میتونید اینترت گوشیتونو Rute کنید یعنی اونو بصورت امواج تو هوا پخش کنید تا دستگاه هایی که وایرلس دارن هم بتونن از طریق گوشی شما که نقش یک Access point رو داره به اینتر نمت وصل بشن
پس توصیه من به دوستان اینه که نسخه Only wifi خریداری کنند و در کنارش یه گوشی htc هر چند ارزون مانند مدل htc wild fire خریداری کنند تا هم بتونند از اینترنتش برای خود گوشی و آی پد استفاده کنن هم اینکه هر دوتا سیستم عامل رو در کنار هم داشته باشند هم اینکه امکان ارسال پیامک و تلفن زدن براشون فراهم باشه
امیدورارم توضیح مناسب و قانع کننده ای باشه
دو سته عزیز شما اگه بازم سوالی دارید بپرسید دوستان با جونو دل پاسخگوی شما خواهند بود ولی چه بهتره که شماهم قبل سوال یه سرچ کنید یا اسنکه بعد از شنیدن جواب برای افزایش گستره ی اطلاعاتتون یه سری مطالب اضافه هم مطالعه کنید
با تشکر

mohave
06-01-2012, 17:32
دوسته عزیز
آی پد یه موبایل بزرگ نیست
آی پد وسیله ای هست که هر کس بسته به نوع نیازش ازش استفاده میکنه و هر کس بسته به نوع نیازش به اینترنت نیاز داره
تو مودل های only wifi این ورژن برای کسایی هست که معمولا کاراشون در محل های انجام میدن که wifi هست و وقتی میرن تعطیلات یا میرن مسافرت معمولا مرخصی میگرن(حالا با حقوق یا بدون حقوق) که در مدت زمانی که مرخصی هستن دیگه کاراشونو تعطیل کردن و فقط بفکر خوش گذرونی هستن
ولی بعضی دیگه علاوه بر اینکه سر کار با آی پدشون کاراشونو انجام میدن وقتی میان خونه و حتی وقتی میرن مسافرت تو. جاده هم باید روی پروژه مورد نظرشون(همون کارهایی که باعث شده آی پد بخرن اعم از :آموزشی تحصیلی شغلی بازار یابی و فنی و مهندسی و حتی پزشکی ) کار کنند و تو جاده که wifi نیست پس مجبورن از اینترنت سیم کارت استفاده کنن که تو ایران سرعتش خیلی شوته پس توصیه میشه(همونجور که همه کارشناسان گفتن) اگه نیاز به اینترنت همراه یا همون اینمترنت از طریق سیم کارت تلفنتون ندارید میتونید از نسخه Only wifi استفاده کنید که تونسته باشید مقداری پول ذخیره کنید یا اینکه با پول اضافه لوازم جانبیشو خریداری کنید.
دوسته من الان گوشی های Android دار مثل شرکت HTC یه سری گوشی هایی ارائه کرده که شما با اون میتونید اینترت گوشیتونو Rute کنید یعنی اونو بصورت امواج تو هوا پخش کنید تا دستگاه هایی که وایرلس دارن هم بتونن از طریق گوشی شما که نقش یک Access point رو داره به اینتر نمت وصل بشن
پس توصیه من به دوستان اینه که نسخه Only wifi خریداری کنند و در کنارش یه گوشی htc هر چند ارزون مانند مدل htc wild fire خریداری کنند تا هم بتونند از اینترنتش برای خود گوشی و آی پد استفاده کنن هم اینکه هر دوتا سیستم عامل رو در کنار هم داشته باشند هم اینکه امکان ارسال پیامک و تلفن زدن براشون فراهم باشه
امیدورارم توضیح مناسب و قانع کننده ای باشه
دو سته عزیز شما اگه بازم سوالی دارید بپرسید دوستان با جونو دل پاسخگوی شما خواهند بود ولی چه بهتره که شماهم قبل سوال یه سرچ کنید یا اسنکه بعد از شنیدن جواب برای افزایش گستره ی اطلاعاتتون یه سری مطالب اضافه هم مطالعه کنید
با تشکر

سلام با تشکر از شما دوست عزیز
توی ایران جایی هست که وای فای داشته باشه ؟

بعدش میخواستم بدونم که نظر بقیه دوستان هم همینیه که دوستمون گفت ؟

emadpumad
06-01-2012, 20:00
توی ایران جایی هست که وای فای داشته باشه ؟

بعدش میخواستم بدونم که نظر بقیه دوستان هم همینیه که دوستمون گفت ؟
درود بر شما
هر سوالی که در این انجمن به اون پاسخ میدم از جون و دل هست و من آرزو دارم روزی بیاد که اطلاعات ناقص خودم رو در اختیار دوستان بگذارم و کسی پیدا بشه که این اطلاعلت به دردش بخوره :10:
وایفای یک نمونه از اینتر نت بیسیم یا وایرلس هست که به خاطر پرووکلی که داره اون رو وای فای مینامند .
دوست عزیزمون که بحث قبلی رو پیش کشیدند باید بدونند که گوشی های زیادی این امکان رو در اختیار کاربران قرار میدهند .
مثل نوکیا N97 که خیلی قبل از اینکه بحثی از اندروید به بیرون درز کنه این قابلیت رو داشت و به وسیله برنامه juicsco spot میشود این کار رو کرد و حتی این کار رو میشه با لبتاپهای قدیمی که کارت شبکه وایرلس دارند هم انجام داد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کجا با این عجله؟
هستیم در خدمتتون

mohave
07-01-2012, 01:19
درود بر شما
هر سوالی که در این انجمن به اون پاسخ میدم از جون و دل هست و من آرزو دارم روزی بیاد که اطلاعات ناقص خودم رو در اختیار دوستان بگذارم و کسی پیدا بشه که این اطلاعلت به دردش بخوره :10:
وایفای یک نمونه از اینتر نت بیسیم یا وایرلس هست که به خاطر پرووکلی که داره اون رو وای فای مینامند .
دوست عزیزمون که بحث قبلی رو پیش کشیدند باید بدونند که گوشی های زیادی این امکان رو در اختیار کاربران قرار میدهند .
مثل نوکیا N97 که خیلی قبل از اینکه بحثی از اندروید به بیرون درز کنه این قابلیت رو داشت و به وسیله برنامه juicsco spot میشود این کار رو کرد و حتی این کار رو میشه با لبتاپهای قدیمی که کارت شبکه وایرلس دارند هم انجام داد.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کجا با این عجله؟
هستیم در خدمتتون

سلام آقا عماد
خیلی ممنونم ازتون
پیشنهاد شما هم اینه یه گوشی با این قابلیت و یه آیپد only wifi بگیرم یا ....
میشه بگین یه منطقه باید چه شرایطی رو داشته باشه ( از لحاظ مخابراتی و دکل و... ) تا بشه از وای فای توی اون منطقه استفاده کرد ؟ لطفا مثال بزنید که مثلا در کجا ها میشه از وای فای میشه استفاده کرد.

emadpumad
07-01-2012, 02:17
سلام آقا عماد
خیلی ممنونم ازتون
پیشنهاد شما هم اینه یه گوشی با این قابلیت و یه آیپد only wifi بگیرم یا ....
میشه بگین یه منطقه باید چه شرایطی رو داشته باشه ( از لحاظ مخابراتی و دکل و... ) تا بشه از وای فای توی اون منطقه استفاده کرد ؟ لطفا مثال بزنید که مثلا در کجا ها میشه از وای فای میشه استفاده کرد.
درود
دوست گرامی بد به عرضتون رسوندن
شما وایمکس رو دیدی؟ این همون وای فای هست
منظور دوستمون از وای فای وایرلس هست.
شما میتونید برید به یک شرکت ارایه کننده اینترنت پر سرعت و برای خونتون یک اشتراک بگیرید مثل ADSL
من خودم 3g + wifi دارم و خیلی هم کار آمد هست . گوشیه N97 هم دارم ولی خوب ربطی نداره

Farshid72
07-01-2012, 17:49
درود
دوست گرامی بد به عرضتون رسوندن
شما وایمکس رو دیدی؟ این همون وای فای هست
منظور دوستمون از وای فای وایرلس هست.
شما میتونید برید به یک شرکت ارایه کننده اینترنت پر سرعت و برای خونتون یک اشتراک بگیرید مثل ADSL
من خودم 3g + wifi دارم و خیلی هم کار آمد هست . گوشیه N97 هم دارم ولی خوب ربطی نداره
خب برای شما کار آمد هست و توصیه من اینه که اگه ایشون کاربردی براشون نداره بجز در بعضی موارد خاص توصیه من اینه که همون only wifi بگیرین و اگه گوشی با اون قابلیت دارن پس دیگه پول اضاف ندارن و gprs با اون سرعت کندش رو از رو گوشی share کنه روی آی پد

emadpumad
07-01-2012, 21:31
خب برای شما کار آمد هست و توصیه من اینه که اگه ایشون کاربردی براشون نداره بجز در بعضی موارد خاص توصیه من اینه که همون only wifi بگیرین و اگه گوشی با اون قابلیت دارن پس دیگه پول اضاف ندارن و gprs با اون سرعت کندش رو از رو گوشی share کنه روی آی پد
درود بر شما
نظر شما کاملا محترم هست
ولی فکر نمیکنم این کار چندان جذاب باشه
واسه اینکه اگر قرار بود از اینترنت گوشی استفاده کنیم خوب روی خود گوشی استفاده میکنیم اصلا چرا روی آیپد Share کنیم؟
من فکر می کنم که GPRS برای وب گردی و مطالعه صفهات وب گذینه خوبی هست.
حد اقلش اینه که یک اینترنت وایرلس 128 داری

mohave
08-01-2012, 12:14
سلام دوستان
شما گفتین که آیپد2 GPRS داره اما اینجا گفته نداره : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
میشه یه خورده دربارش توضیح بدین
مقسی

F R E E M A N
08-01-2012, 12:51
سلام دوستان
شما گفتین که آیپد2 GPRS داره اما اینجا گفته نداره : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] %3DTablet-Apple-iPad-2-WiFi-3G-64GB%2CMobile-Samsung-P7500-Galaxy-Tab-10.1-3G-64GB)
میشه یه خورده دربارش توضیح بدین
مقسی
بعضی مشخصاتی که سایت دیجی کالا زده اشتباهن مثلا رزولوشن آیپد 600 × 1024 نیست
مشخصات دقیق تبلتها را در سایت زیر پیدا کنید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fapple_ipad_2_wi_fi_%2B_3g-3848.php)

mohave
08-01-2012, 13:11
بعضی مشخصاتی که سایت دیجی کالا زده اشتباهن مثلا رزولوشن آپید 600 × 1024 نیست
مشخصات دقیق تبلتها را در سایت زیر پیدا کنید

یه سوال داشتم : آیا آیپد 2 از Adobe Flash Player پشتیبانی میکند ؟
لطفا راهنمایی کنید
مقسی :40:

F R E E M A N
08-01-2012, 14:39
لطفا راهنمایی کنید
Adobe Flash Player برای آیپد در کار نخواهد بود

zoorg2
08-01-2012, 16:57
لطفا راهنمایی کنید

تا جايي که يادمه يه جا خوندم با نصب يک اپليکيشن ميشه از اونا استفاده کرد.

در کل قدرت اصلي اپل بعد از سخت افزار با کيفيتش همين app هاي فراوون اون هست.هزاران هزار اپ وجود داره که فقط از طريق سايتها و موتورهاي جستجوي خاص ميشه گزينه مورد نظرتون رو پيدا کنيد.

فقط دوربينش رو نميشه قوي کرد!

راستي قبل از خريد حتما اين سايت رو ببينيد و از تنوع اپها وقيمتهاي ارزون و free اونها تعجب بکنيد!

appshoper.com

Stream
08-01-2012, 17:10
لطفا راهنمایی کنید

برنامه هایی برای پخش ویدیو های فلش در اینترنت هست ولی کلا Flash Player بطور کامل ساپورت نمیشه (گرچه خود Adobe گفته دیگه Flash Player رو برای موبایل ها - از جمله اندروید - گسترش نمی ده و آینده ای در دنیای موبایل نخواهد داشت) + اکثر سایت های معروف نسخه HTML5 هم دارند.

mohave
08-01-2012, 18:18
سلام
من فقط میخوام اینو بدونم که آیپد 2 از Adobe flash player در حالت معمولی پشتیبانی میکنه یا نه ؟
اگه جوابتون منفیه : آیا راهی هست که یه نرم افزاری چیزی روش نصب کرد و از Adobe flash player استفاده کرد ؟
میشه بگین که این نسخه HTML5 چیه ؟
please
مقسی

emadpumad
08-01-2012, 18:37
سلام
من فقط میخوام اینو بدونم که آیپد 2 از Adobe flash player در حالت معمولی پشتیبانی میکنه یا نه ؟
اگه جوابتون منفیه : آیا راهی هست که یه نرم افزاری چیزی روش نصب کرد و از Adobe flash player استفاده کرد ؟
میشه بگین که این نسخه HTML5 چیه ؟
please
مقسی
میشه یکم واضخ تر کارهایی گه با فلش پلر میخواید انجام بدبد رو ذکر کنید؟
شما اگر میخواید ویدیو هایی که با فلش ساخته میشه رو ببینید flv به راحتی میتونید با نصب یک ویدیو پلیر مثل player x که مجانی همهست این کار رو انجام بدید
html5 یک پروتوکل اجرایی نسبتا جدید هست که برای پخش ویدیو های تحت وب داره جای گذین فلش میشه.
و دلیل های زیادی هم برای این کوچ اعلام شده .
همونجور که اطلاع دارید فایلهای فلش از توان بالای پردازشگر ها استفاده میکنند و علارغم کیفیت نچندان بالا در مصرف شارژ باطری هم زبان زد هستند .
سایتهایی مثل یو. تیوب و رزمگر به صورت کامل از این پروتوکل استفاده میکننید .
پس از این لحاظ مشکلی نخواهید داشت.
اگر شما از وب سایتهایی بازدید میکنید که با نرم افزارهای فلش طراحی شدند نیز میتوانید با نسب یک وب بروزر جدا گانه از قابلیت های این سایتها استفاده کنید .

mohave
08-01-2012, 20:48
میشه یکم واضخ تر کارهایی گه با فلش پلر میخواید انجام بدبد رو ذکر کنید؟
شما اگر میخواید ویدیو هایی که با فلش ساخته میشه رو ببینید flv به راحتی میتونید با نصب یک ویدیو پلیر مثل player x که مجانی همهست این کار رو انجام بدید
html5 یک پروتوکل اجرایی نسبتا جدید هست که برای پخش ویدیو های تحت وب داره جای گذین فلش میشه.
و دلیل های زیادی هم برای این کوچ اعلام شده .
همونجور که اطلاع دارید فایلهای فلش از توان بالای پردازشگر ها استفاده میکنند و علارغم کیفیت نچندان بالا در مصرف شارژ باطری هم زبان زد هستند .
سایتهایی مثل یو. تیوب و رزمگر به صورت کامل از این پروتوکل استفاده میکننید .
پس از این لحاظ مشکلی نخواهید داشت.
اگر شما از وب سایتهایی بازدید میکنید که با نرم افزارهای فلش طراحی شدند نیز میتوانید با نسب یک وب بروزر جدا گانه از قابلیت های این سایتها استفاده کنید .

سلام آقا عماد با تشکر از شما
اگه نرم افزار فلش پلیر روی پی سی نصب نباشه نمیشه شکل های متحرک ( تبلیغات و ... ) رو توی وب مشاهده کرد . درسته ؟
منظور من اینه که : پس آیا چون فلش پلیر روی آیپد 2 نصب نیست پس نمیشه اون شکل های متحرک رو توی وب مشاهده کرد ؟
این پروتوکل ( HTML5 ) چه کارهایی انجام میده ؟
آیا آیپد 2 از این پروتوکل پشتیبانی میکنه ؟
لطفا راهنمایی کنید
مقسی

Stream
08-01-2012, 22:00
سلام آقا عماد با تشکر از شما
اگه نرم افزار فلش پلیر روی پی سی نصب نباشه نمیشه شکل های متحرک ( تبلیغات و ... ) رو توی وب مشاهده کرد . درسته ؟
منظور من اینه که : پس آیا چون فلش پلیر روی آیپد 2 نصب نیست پس نمیشه اون شکل های متحرک رو توی وب مشاهده کرد ؟
این پروتوکل ( HTML5 ) چه کارهایی انجام میده ؟
آیا آیپد 2 از این پروتوکل پشتیبانی میکنه ؟
لطفا راهنمایی کنید
مقسی

خیر هر چیزی که در اینترنت با فلش درست شده باشه رو نمیشه دید (البته هر شکل متحرکی در اینترنت فلش نیست!). برای دیدن ویدیو های فلش برنامه ها و مرورگرهای جانبی وجود دارند.

HTML5 هم استاندارد جدید وب هست که همه امکانات فلش (و بسیار بیشتر، سریعتر و بهینه تر) رو بدون واسطه و به طور مستقیم در خودش داره، الان خیلی ها استفاده می کنن و آیپد هم به خوبی پشتیبانی می کنه.

mohave
11-01-2012, 01:23
سلام به همه بروبچ
دوستان این آدرسو برای مشاهده اطلاعات دقیق ipad 2 داده بودن توی همین آدرس نوشته که ipad 2 پورت USB نسخه 2 رو داره اما توی همین فروم ذکر شد که ipad 2 همچین پورتی رونداره باور نمیکنید خودتون ببینید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
لطفا یکی بگه منظور از USB که توی آدرس بالا نوشته شده ipad 2 داره چیه ؟
مقسی

emadpumad
11-01-2012, 01:41
سلام به همه بروبچ
دوستان این آدرسو برای مشاهده اطلاعات دقیق ipad 2 داده بودن توی همین آدرس نوشته که ipad 2 پورت USB نسخه 2 رو داره اما توی همین فروم ذکر شد که ipad 2 همچین پورتی رونداره باور نمیکنید خودتون ببینید : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Fapple_ipad_2_wi_fi_%2B_3g-3848.php)
لطفا یکی بگه منظور از USB که توی آدرس بالا نوشته شده ipad 2 داره چیه ؟
مقسی
درود بر شما
منظور همون کابل USB هست که به کامپیوتر متصل میشه
یک سر اون که به آیپد وصل میشه یک پرت 30 پین هست.
آیپد پورت USB ندارد دوست عزیز
شما زیاد سخت نگیر :20:

mohave
11-01-2012, 11:11
درود بر شما
منظور همون کابل USB هست که به کامپیوتر متصل میشه
یک سر اون که به آیپد وصل میشه یک پرت 30 پین هست.
آیپد پورت USB ندارد دوست عزیز
شما زیاد سخت نگیر :20:

سلام دوست عزیز
پورت 30 پین چیه ؟ چیکار میکنه ؟ به چی وصل میشه ؟ کلا یه توضیح میخوام
لطفا راهنمایی کنید
مقسی

emadpumad
11-01-2012, 17:50
سلام دوست عزیز
پورت 30 پین چیه ؟ چیکار میکنه ؟ به چی وصل میشه ؟ کلا یه توضیح میخوام
لطفا راهنمایی کنید
مقسی
منظور پورت خروجی آیپد که توسط کمپانی اپل به کار گرفته میشه در تمام آی دیوایسها
مثلا شرکت نوکیا از میکرو یو اس بی جدیدا استفاده میکنه

mohave
11-01-2012, 19:19
منظور پورت خروجی آیپد که توسط کمپانی اپل به کار گرفته میشه در تمام آی دیوایسها
مثلا شرکت نوکیا از میکرو یو اس بی جدیدا استفاده میکنه

آره آقا عماد منظورم همون پورت خروجی آیپد هستش
لطفا بگین با این پورت میشه آیپد رو به چه دستگاه هایی وصل کرد ؟
مقسی

emadpumad
11-01-2012, 20:03
آره آقا عماد منظورم همون پورت خروجی آیپد هستش
لطفا بگین با این پورت میشه آیپد رو به چه دستگاه هایی وصل کرد ؟
مقسی
شما میتونید با کابلهایی که یک سر 30 پین و سر دیگه usb هستند به کامپیوتر وصل بشید
و همچنین کالها یا کیتهایی هستندد مه یک سر سی پین و سر دیگشنون اچ تی ام ای و یا یو اس بی و یا vga که میتونید به دستگاه های مورد نظرتون وصل بشید
مثل تلوزیون اچ دی ( که باید یک کابل اچ دی دیگه داشته باشید مخصوص تلوزیون )

5DII
18-01-2012, 09:48
سلام

یه سوال:

خیلی فرق بین Ipad2+3G و Ipad2 هستش؟

بدرد میخوره که بخوای 3g دارشو بگیریم؟؟

ممنون

emadpumad
18-01-2012, 18:33
سلام

یه سوال:

خیلی فرق بین Ipad2+3G و Ipad2 هستش؟

بدرد میخوره که بخوای 3g دارشو بگیریم؟؟

ممنون
با درود فراوان خدمت شما عضو جدید عزیز
ورود شما رو خوش آمد میگم
تنها تفاوتی که Ipad wifi + 3g با Ipad only wifi داره اینه که در نمونه تری جی سیم کارت می خوره و شما میتونید از اینترنت سیم کارت ( تریجی با جی پی آر اس ) استفاده کنید
ولی در آیپد only wifi برای وصل شدن به اینترنت فقط میتونید از امواج وایرلس استفاده کنید

5DII
18-01-2012, 20:11
حذف شود....

emadpumad
18-01-2012, 21:41
ممنون از پاسختون و خوش آمد گوییتون

و یک سوال دیگه، نوع سیم کارت خور قابلیت مکالمه هم داره؟ (یعنی بشه باهاش صحبت کرد)

آیپد قابلیت ارسال و دریافت اس ام اس و همچنین تماس صوتی از طریق سیم کارت را ندارد.
ولی میشه از طریق برنامه های دیگه و از طریق اینترنت تماس صوتی و یا تصویری برقرار کرد

mamadabfm
19-02-2012, 14:17
سلام دوست عزیز
ببخشید من یه ایفون 4s دارم و میخوام بفروشمش و یه ایپد 2 wifi+3g بخرم
به نظر شما کار اشتباهی میکنم؟
ایا ایفون 4s قویتره یا ایپد 2؟

mamadabfm
19-02-2012, 14:20
سلام دوست عزیز
من یه ایفون 4s دارم و میخوام بفروشمش و ایپد 2 wifi+3g بخرم
به نظر شما کار اشتباهیه؟
من معمولا از گوشی برای گوش دادن موسیقی و فیلم و فرستادن اس ام اس و بازی استفاده میکنم
حالا به نظر شما کدوم برای من بهتر؟
با تشکر

emadpumad
20-02-2012, 23:17
سلام دوست عزیز
من یه ایفون 4s دارم و میخوام بفروشمش و ایپد 2 wifi+3g بخرم
به نظر شما کار اشتباهیه؟
من معمولا از گوشی برای گوش دادن موسیقی و فیلم و فرستادن اس ام اس و بازی استفاده میکنم
حالا به نظر شما کدوم برای من بهتر؟
با تشکر

درود بر شما
باید در نظر بگیرید که این دو رو نمیشه در یک دسته بندی قرار داد و با هم مقایسه کرد ولی با این استفاده هایی که شما فرمودید فکر خوبی کردید و در این زمینه ها آیپد 2 نسبت به آیفون بهتر هست و آیپد 2 با آیفون 4 اس از نظر سخت افزاری فرقی ندارد .
بغیر از اینکه سی پی یو آیفون 4 اس روی 800 مگا هرتز تنظیم شده و آیپد 2 یک گیگا هرتز
ولی در هر دو کمبودی احساس نخواهید کرد

sohrab29
25-02-2012, 14:56
سلام
تشكر از دوستان خوبي كه در اينجا پاسخگو هستند.
پست هاي قبلي را مطالعه كردم.
مي خواستم بدونم كه آيا راهي وجود دارد كه ipad 2 wifi را با اضافه نمودن مثلا قطعه اي يا كاري ديگر ، اين قابليت را فراهم كرد كه از 3G و GPRS براي آن ستفاده نمود؟
متشكرم

emadpumad
25-02-2012, 15:03
سلام
تشكر از دوستان خوبي كه در اينجا پاسخگو هستند.
پست هاي قبلي را مطالعه كردم.
مي خواستم بدونم كه آيا راهي وجود دارد كه ipad 2 wifi را با اضافه نمودن مثلا قطعه اي يا كاري ديگر ، اين قابليت را فراهم كرد كه از 3G و GPRS براي آن ستفاده نمود؟
متشكرم
!!!!
اگر شما به علم الکترونیک خیلی وارد باشید و از تیم اپل کمک یگیرید احتمالش و جود داره

sohrab29
25-02-2012, 16:23
---------- Post added at 06:23 PM ---------- Previous post was at 06:21 PM ----------

!!!!
اگر شما به علم الکترونیک خیلی وارد باشید و از تیم اپل کمک یگیرید احتمالش و جود داره

يا من درست منظورم را بيان نكردم يا شما اشتباه برداشت كرديد.
منظورم اين بود براي آيپدي كه Only wifi هست چه راهگار يا راه حلي براي استفاده از اينترنت GPRS وجود داره؟
راستي از اقيانوس علم الكترونيك كمي سر در مي يارم چون مهندس الكترونيكم. ولي در مورد كمك تيم اپل اگر شما سفارش كنيد احتمالا ميسر باشد.
ممنون از پاسخ سريعتون.

emadpumad
26-02-2012, 20:58
منظورم اين بود براي آيپدي كه Only wifi هست چه راهگار يا راه حلي براي استفاده از اينترنت GPRS وجود داره؟
تنها راهی که داره انه که توسط گوشی هایی که قابلیت wifi sharing دارند gprs رو به امواج wifi تبدیل کنید و اونموقع با آیپدتون بهش متصل شید

silverhand
17-05-2012, 19:56
سلام دوستان
من میخواستم یه آیپد 2 بخرم ولی چون رشتم الکترونیک هست می خواستم ببینم کسی خبر از برنامه های الکترونیکی و روباتیکی روی این تبلت خبر داره؟؟
کلی گشتم تو گوگل و اپ استور نبود چیز زیادی یا من ندیدم
با تشکر

emadpumad
21-05-2012, 17:15
برنامه های آنچنان تخصصی که فکر کنی نداره ولی کلا برنامه براش هست
من از این خیلی خوشم اومد icicuit و circuit coder

silverhand
23-05-2012, 09:39
در مورد برنامه نویسی چی؟؟
یه چیز تو مایه های Codevision و .... اگه سراغ داری یه لینک بده!
اینا که زیاد مالی نبودن

smtp1000
29-05-2012, 15:55
دوستان تو رو خدا کمک من میخوام Apple iPad (3rd Gen.) Wi-Fi + 4G اینو بگیرم و کلی گیج شده ام تا جایی که با اینکه پولشو دارم بخرم ولی دارم قیده خریدشو میزنم دلایل :

1- یک نفر میگه با این مدل نمیشه مکالمه کرد با سیمکارت ( همین مکالمه عادی که همه موبایل ها دارن یعنی نمیشه باهاش کرد ؟؟ ) یه نفر میگه باید جیلبر بشه مکالمش باز میشه بلوتث هم باز میشه اما 120 هزار برای مکالمه و 80 هزار برای بلوتوث گفته میگیره . درسته ؟؟ بعد همیشگی هست یا ممکن هست دوباره مجبور بشم این پولو بدم ؟؟

2- جیلبریک آنتر 5.1.1 که عرضه شده . چیکار میکنه این جدیده که اومده ؟؟

3- خوندم هر مغازه ای جیلبرش میکنی فقط از همون pc میتونی برنامه و آهنگ و ... بریزی توش و اگه به PC خونه وصل کردم همه اطلاعاتش میپره درسته ؟ ؟

4- این مدل آنلاک فکتوری هم داره ؟؟ اگه اره دیگه اون نیاز به جیلبریک نداره ؟ یک فامیل دارم دانمارک میتونه برام خیلی ارزونتر بیاره . آیا مشکلی نداره از اونجا بیاره ؟ چه خصوصایتی لاک با انلاکش داره؟؟

این همه عیب باز همه میگن خوبه چرااا واقعااا ؟؟

emadpumad
29-05-2012, 16:45
دوستان تو رو خدا کمک من میخوام Apple iPad (3rd Gen.) Wi-Fi + 4G اینو بگیرم و کلی گیج شده ام تا جایی که با اینکه پولشو دارم بخرم ولی دارم قیده خریدشو میزنم دلایل :

1- یک نفر میگه با این مدل نمیشه مکالمه کرد با سیمکارت ( همین مکالمه عادی که همه موبایل ها دارن یعنی نمیشه باهاش کرد ؟؟ ) یه نفر میگه باید جیلبر بشه مکالمش باز میشه بلوتث هم باز میشه اما 120 هزار برای مکالمه و 80 هزار برای بلوتوث گفته میگیره . درسته ؟؟ بعد همیشگی هست یا ممکن هست دوباره مجبور بشم این پولو بدم ؟؟

در هیج صورتی امکان مکالمه صوتی با سیم کارت وجود نداره ولی اگر دستگاه شما جیلبریک باشد میتونید با نصب برنامه هایی مثل swirly sms با سیم کارت اس ام اس بدید

2- جیلبریک آنتر 5.1.1 که عرضه شده . چیکار میکنه این جدیده که اومده ؟؟
اینم مثل قیلی به شما امکان نصب یک سری برنامه هارو میده که در حالت اورجینال به شما داده نمیشود
[ اختصاصی P30World ] جیلبریک چیست ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

3- خوندم هر مغازه ای جیلبرش میکنی فقط از همون pc میتونی برنامه و آهنگ و ... بریزی توش و اگه به PC خونه وصل کردم همه اطلاعاتش میپره درسته ؟ ؟

خیر
شما وقتی جیلبریک میکنی برنامه هات پاک نمیشه .
این در صورتی اتفاق می افته که دستگاهتون رو بخاهید با 2 کامپیوتر و 2 آینیونز سینک کنید. که این به عنوان مشکل دیده نمیشه

4- این مدل آنلاک فکتوری هم داره ؟؟
تمام مدلهای آیپد آنلاک فکتوری هستند و آیپد لاک فکتوری نداره.

اگه اره دیگه اون نیاز به جیلبریک نداره ؟
آنلاک بودن ربطی به جیلبریک نداره . و اون چیزی که شما متوجه شدید در رابطه با گوشی های آیفون هست که بیس باندشون آپدیت میشه و دستگاه های آنلاک دی اکتیو میشن.

یک فامیل دارم دانمارک میتونه برام خیلی ارزونتر بیاره . آیا مشکلی نداره از اونجا بیاره ؟ چه خصوصایتی لاک با انلاکش داره؟؟
بگو بیاره

این همه عیب باز همه میگن خوبه چرااا واقعااا ؟؟
همینجوری :46:

smtp1000
29-05-2012, 17:11
مرسی واقعا دوست عزیز خیلی لطف کردی و منو روشن تر کردی فقط این سوال باقی موند :

یعنی با هیچ کدام از تبلت های آی پد نمیشه مکالمه با سیم کارت داشت ؟؟ ( واقعا افرادی که میخرن چکار میکنن ؟ ) آیا امیدی نیست در آینده بشه با این تبلت در ایران مکالمه با سیم کارت انجام داد ؟؟

یک سوال متفرقه دیگه : این گوشی فرمت MKV رو هم پخش میکنه ؟ چون خیلی برام مهمه . ( 1080 هم نشون میده ؟ فیلم تا چند گیگ رو به خوبی ساپورت میکنه ؟؟ )

و مشکلی که در نشون دادن سایت های مختلف نداره که ؟؟ نمیخواد که سایت نسخه موبایلی داشته باشه ؟ مثل pc نشون میده .؟

بازم تشکر

emadpumad
29-05-2012, 18:29
مرسی واقعا دوست عزیز خیلی لطف کردی و منو روشن تر کردی فقط این سوال باقی موند :

ولی من دیروز در اصفهان یک مغازه رفتم گفت 120 هزار میگیره نمیدونم چیکار میکنه که مکالمه اش هم باز بشه ؟ (فروشگاه سیب 2236865 (tel:2236865) )
برنامه ای هست به اسم phone it pad که فقط بر روی آیپد نسل اول کار میکنه و برای آیپد دو نسل بعد هنوز برنامه ای نیومده . شک دارم به صحت این صحبت فروشنده .

یک سوال متفرقه دیگه : این گوشی فرمت MKV رو هم پخش میکنه ؟ چون خیلی برام مهمه . ( 1080 هم نشون میده ؟ فیلم تا چند گیگ رو به خوبی ساپورت میکنه ؟؟ )
به صورت پیش فرض پخش نمیکنه ولی برنامه های جانبی و پلیر های بسیاری برای این کار هستند مثل oplayer hd & av player hd که از پس پخش تمامی فرمتهای ویدیویی به خوبی و با هر کیفیتی بر میان
خود آیپد ام پی فور با کیفیت فوقالعاده ۱۰۸۰ را به راحتی پخش میکند
من با آیپد ۲ فیلمهای ۷تا ۸ گیگ با غورمت ام پی فور و کیفیت ۱۰۸۰ رو به خوبی میبینم

و مشکلی که در نشون دادن سایت های مختلف نداره که ؟؟ نمیخواد که سایت نسخه موبایلی داشته باشه ؟ مثل pc نشون میده .؟

خیر هیچ مشکلی وجود نداره

smtp1000
29-05-2012, 18:40
مرسی از پاسخ بسیار عالی شما واقعا افتخار باید کرد به چنین انجمن با چنین مدیران دلسوزی

اون فروشنده هم امروز که من اطلاعاتم زیاد تر شده بود و بهش زنگ زدم گفت فقط sms میشه فرستاد ( ( واقعا افرادی که تبلت های شرکت اپل میخرن چکار میکنن ؟ صحبت نمیتونن بکنن باهاش ؟ آیا میشه یه چیزی بگید که من راغب به خرید این تبلت بشم چون هرجور هست میخوام بخرمش؟ ) آیا میشه امید داشت در آینده بشه با این تبلت در ایران مکالمه با سیم کارت انجام داد ؟؟

یک خواهش از شما دارم : چون ما در مغازه ها نمیتونیم تست کنیم که فیلم های HD 720 و 1080 رو با فرمت MKV پخش میکنه یا نه اگه امکان داره شما برای ما تست کنید فیلم های چندین گیگی MKV رو با برنامه جانبی بدون مشکل پخش میکنه یا نه

واقعا خیلی شرمنده شما هستیم مرسیییییییییییی

emadpumad
29-05-2012, 20:17
مرسی از پاسخ بسیار عالی شما واقعا افتخار باید کرد به چنین انجمن با چنین مدیران دلسوزی

اون فروشنده هم امروز که من اطلاعاتم زیاد تر شده بود و بهش زنگ زدم گفت فقط sms میشه فرستاد ( ( واقعا افرادی که تبلت های شرکت اپل میخرن چکار میکنن ؟ صحبت نمیتونن بکنن باهاش ؟ آیا میشه یه چیزی بگید که من راغب به خرید این تبلت بشم چون هرجور هست میخوام بخرمش؟ ) آیا میشه امید داشت در آینده بشه با این تبلت در ایران مکالمه با سیم کارت انجام داد ؟؟

یک خواهش از شما دارم : چون ما در مغازه ها نمیتونیم تست کنیم که فیلم های HD 720 و 1080 رو با فرمت MKV پخش میکنه یا نه اگه امکان داره شما برای ما تست کنید فیلم های چندین گیگی MKV رو با برنامه جانبی بدون مشکل پخش میکنه یا نه

واقعا خیلی شرمنده شما هستیم مرسیییییییییییی
اگر دلتون میخاد حسابی راغب بشید بهترین پیشنهاد من به شما اینه که تاپیک های مربوطه رو یک بار تمام و کمال مطالعه کنید.
هر چی باشه پول کمی نیست . و ارزش یکم وقت گذاشتن رو داره اینجوری خیلی چیزا براتون روشن میشه.
اینکه آیپد جدید و دو قابلیت مکالمه ندارن بخاطر ایران نیست بلکه در هیچ کجا این امکان وجود نداره.
و سیم کارت به خاطر استفاده از اینترنت اپراتور هست.
من بیش از یک سال هست آیپد دو دارم و با آیپد دو فیلمهای ۱۰۸۰ و ۷۲۰ p زیادی نگاه کردم ( آرشیو فیلمهام تماما اچ دی هستند و اکثرا با فورمت mkv .mp4 ) آیپد جدید خیلی خیلی در این مورد از آیپد دو بهتر عمل میکنه و جای هیچ نگرانی وجود نداره و پا به پای خیلی از کامپیوتر های امروزی در این زمینه میاد پس نگران نباشید.
موفق باشید

smtp1000
31-05-2012, 23:06
مدیران عزیز یکم در مورد کابل های اتصالی که به این آیپد سری جدید میخوره و جواب میده توضیح بدید ( تاپیک لوازم جانبی رو خوندم ولی این سوال ها جدید هستند ) مثلا ::

کابل اتصال بااخروجی HDMI روی این سری جدید جواب میده ؟ یعنی دیگه میشه آیپد رو به LCD HD وصل کنیم و فیلم ها و عکس ها ی آیپدمون رو بدون افت کیفیت درون تلویزیون ببینیم ؟؟ ا

کابل اتصالی هست که بشود فلش مموری به این آیپد سری جدید وصل کرد و فیلم و عکسی که داخله فلش است رو ببینیم ؟؟؟

** اگه میشه کابلهایی که بسیار به درد بخور هستن و کارایی این تبلت رو بیشتر میکنن رو معرفی کنید به همراه مختصری از عملکرد

من این تبلت سری جدید آیپد رو دیگه میخرم ولی نگرانیم این هست که سخت بودن کار با برنامه itunes و سختی ریختن و خالی کردم فایل روی این آیپد اذیتم کنه و پشیمان . خیلی هم توضیاحات کار با itunes رو خوندم ولی باز خیلی مشکلات و سختی داره نه ؟؟

emadpumad
31-05-2012, 23:15
کابل اتصال بااخروجی HDMI روی این سری جدید جواب میده ؟ یعنی دیگه میشه آیپد رو به LCD HD وصل کنیم و فیلم ها و عکس ها ی آیپدمون رو بدون افت کیفیت درون تلویزیون ببینیم ؟؟ ا
به صورت مستقیم این امکان وجود نداره و برای این منظور باید یک تبدیل مخصوص به اسم apple digital cable تهیه کنید
عکس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

کابل اتصالی هست که بشود فلش مموری به این آیپد سری جدید وصل کرد و فیلم و عکسی که داخله فلش است رو ببینیم ؟؟؟

برای این منظور هم باید apple camra kit تیه کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

من این تبلت سری جدید آیپد رو دیگه میخرم ولی نگرانیم این هست که سخت بودن کار با برنامه itunes و سختی ریختن و خالی کردم فایل روی این آیپد اذیتم کنه و پشیمان . خیلی هم توضیاحات کار با itunes رو خوندم ولی باز خیلی مشکلات و سختی داره نه ؟؟
حالا شما بخر نگران اون قسمتش نمی خاد باشی هیج سختی و مشکلی وجود نداره بعد که خریدی متوجه میشی

Stream
01-06-2012, 01:34

وقتی iTunes رو درست یاد بگیرید یکی از راحت ترین برنامه هاییه که میشه باهاش کار کرد. یادتون باشه بیشتر از 600 میلیون کاربر آپیاد و iOS در دنیا هستند که با iTunes کار می کنند، اگه اینقدر سخت بود که شما فکر می کنید که کسی اینها رو نمی خرید.

smtp1000
01-06-2012, 14:12
( آیا با این جیلبریک آنتر 5.1.1 ! - Absinthe 2.0 بلوتوث و sms آیپد سری جدید هم فعال میشه ؟؟ و آیا نیاز به برنامه دیگری هست برای پیامک دادن و بلوتوث ؟؟ خواهشا معرفی کنید یا لینکی برای دانلودش بگزارید یک دنیا تشکر )

یک سوال خیلی مهم :: در آیپد ها سری جدید GPS به چه شکل در ایران جواب میدهم ؟ آیا GPS به صورت اولیه روی این آیپد نصب هست و در کشور ایران بدون نیاز به ریختن نقشه شهر ها جواب میدهم ؟

در کل من هیچ جایی توضیحی در مورد GPS این سری آیپد ندیدم خواهشا اگه میشه یک توضیح کامل در مورد نحوه کارکردش و امکانات GPS .این آیپد ( اگر نرم افزارش به صورت پیش فرض روی این تبلت وجود دارد ) بدهید در غیر این صورت نرم افزار های GPS که روی این سری جواب میدهم و کارایی و امکانات بسیار خوبی دارد

معرفی کنید ( مثلا نمایش مسیر طی شده ، سخنگو بودن به صورت فارسی و .... در صورت وجود )

اگر GPS هم در این تبلت مثل دستگاههای GPS که در حال حاضر به صورت جداگانه به فروش میرسد باشد واقعا دیگه این تبلت هیچ جیزی کم ندارد . آیا به این شکل هست یا خیر ؟؟)

:40: این روز ها واقعا به خود میگویم اگر انجمن p30world و مدیرانی مثل شما نبودن که جواب سوالات ما رو بدهند واقعا این چه میکردم - یک دنیا تشکر از لطف بی اندازه شما :40:

emadpumad
01-06-2012, 16:23
( آیا با این جیلبریک آنتر 5.1.1 ! - Absinthe 2.0 بلوتوث و sms آیپد سری جدید هم فعال میشه ؟؟ و آیا نیاز به برنامه دیگری هست برای پیامک دادن و بلوتوث ؟؟ خواهشا معرفی کنید یا لینکی برای دانلودش بگزارید یک دنیا تشکر )

یک سوال خیلی مهم :: در آیپد ها سری جدید GPS به چه شکل در ایران جواب میدهم ؟ آیا GPS به صورت اولیه روی این آیپد نصب هست و در کشور ایران بدون نیاز به ریختن نقشه شهر ها جواب میدهم ؟

در کل من هیچ جایی توضیحی در مورد GPS این سری آیپد ندیدم خواهشا اگه میشه یک توضیح کامل در مورد نحوه کارکردش و امکانات GPS .این آیپد ( اگر نرم افزارش به صورت پیش فرض روی این تبلت وجود دارد ) بدهید در غیر این صورت نرم افزار های GPS که روی این سری جواب میدهم و کارایی و امکانات بسیار خوبی دارد

معرفی کنید ( مثلا نمایش مسیر طی شده ، سخنگو بودن به صورت فارسی و .... در صورت وجود )

اگر GPS هم در این تبلت مثل دستگاههای GPS که در حال حاضر به صورت جداگانه به فروش میرسد باشد واقعا دیگه این تبلت هیچ جیزی کم ندارد . آیا به این شکل هست یا خیر ؟؟)

:40: این روز ها واقعا به خود میگویم اگر انجمن p30world و مدیرانی مثل شما نبودن که جواب سوالات ما رو بدهند واقعا این چه میکردم - یک دنیا تشکر از لطف بی اندازه شما :40:

جی پی اس این مدل با آیپد دو و آیپد یک تفاوتی از لحاظ سخت افزاری و نرم افزاری نمیکنه .
و در هر سه نسل آیپد در دستگاه های وایفای اونلی جیپی اس سخت افزاری وجود ندارد ولی در مدلهای ۳ جی و ۴ جی جی پی اس وجود داره.
در خود آیپد برنامه ای هست به اسم مَپز که این برناه همان گوگل مپ هستش و به صورت آنلاین موقعیت شما رو چک میکنه و برای استفاده از تصاویر احتیاج به وصل بودن به اینترنت دارید .
برنامه های دیگه ای هم هستند برای این کار که میتونید دانلود کنید و نقشه های ایران رو به صورت آفلاین بهش بدید.
یکی از این برنامه ها برنامه سیگیت هست که خودش نقشه ایران رو به همراه مسیر یابی کامل داره.
اگر دستگاهتون رو جیلبریک بکنید میتونید برای فعال ساز سازی اس ام اس و بلوتوث برنامه هایی نصب کنید که قبل از اون اجازه نصب کردن اونها رو نداشتید
سویرلی اس ام اس برنا مه ای هست برای اس ام اس به قیمت ۵ هزار تومن
و برنامه سلست هم برای بلوتوث ۱۲ هزار تومن قیمت داره که میتونید از بعضی از سایتهای ایرانی به صورت لایسنس خریداری کنید.
لینک دانلود هم نمیخاد آخه بعد از نصب باید هر دو برنامه رو به صورت اورجینال از سیدیا دانلود کنید.
راستی منم یک کاربر مثل شما هستم

Sent From Mr Emad iPad Using Tapatalk

smtp1000
05-06-2012, 01:56
2 روز دیگه میخوام Apple iPad (3rd Gen.) Wi-Fi + 4G و اخرین سوالات بنده ا( واقعا قلش از شما تشکر کنم که با جواب به سوالای من خیلی کمک کردید واقعا ایول دارید ایول به اطلاعاتتون )

میدونید در آیپد سری جدید (4G) بین 32 گیگ و 64 گیگ 200 هزارتومان اختلاف قیمت هست من موندم کدومو بگیرم و سوالم اینه آیا با تبدیل Camera kit میتونم فلاش مموری یا هارد اکسترنال بهش وصل کنم و آهنگها و فیلمهای داخل اونها رو روی این تبلت

ببینم ؟ یعنی هیچ مشکلی پیش نمیاد ؟؟ چون اگه این شکل جواب بده دیگه نیازی به حجم داخل تبلت ندارم درسته ؟ یعنی شرکت اپل کاری نکرده که این شکلی درست جواب نده که خیلی ها مجبور باشن 64 گیگی بخرن ؟؟

با تبدیل apple digital cable هم میشه به راحتی فیلمها و ... داخل تبلت رو روی LCD دید دیگه ؟؟؟

فیمت این دو کابل apple digital cable و apple camra kit چقدر هست ؟؟

emadpumad
05-06-2012, 16:47
2 روز دیگه میخوام Apple iPad (3rd Gen.) Wi-Fi + 4G و اخرین سوالات بنده ا( واقعا قلش از شما تشکر کنم که با جواب به سوالای من خیلی کمک کردید واقعا ایول دارید ایول به اطلاعاتتون )

میدونید در آیپد سری جدید (4G) بین 32 گیگ و 64 گیگ 200 هزارتومان اختلاف قیمت هست من موندم کدومو بگیرم و سوالم اینه آیا با تبدیل Camera kit میتونم فلاش مموری یا هارد اکسترنال بهش وصل کنم و آهنگها و فیلمهای داخل اونها رو روی این تبلت

ببینم ؟ یعنی هیچ مشکلی پیش نمیاد ؟؟ چون اگه این شکل جواب بده دیگه نیازی به حجم داخل تبلت ندارم درسته ؟ یعنی شرکت اپل کاری نکرده که این شکلی درست جواب نده که خیلی ها مجبور باشن 64 گیگی بخرن ؟؟

با تبدیل apple digital cable هم میشه به راحتی فیلمها و ... داخل تبلت رو روی LCD دید دیگه ؟؟؟

فیمت این دو کابل apple digital cable و apple camra kit چقدر هست ؟؟

پیشنهاد میکنم در صورت امکان حتما ۶۴ گیگ تهیه کنید
هارد های ساتا و اکسترنال با حجم بالا رو ساپورت نمیکنه ( به خاطر ولتاژ کاری اون هاردها)
من یه فلش امتحان کردم جواب داد و با برنامه آی فایل تونستم به محتویات درونش دسترسی داشته باشم
یه فلش دیگه امتحان کردم نشد ! که بعد که تحقیق کردم ظاهرا مشکل از فورمت فلش دومی بوده
برای استفاده از فلش در این حالت باید دستگاهتون جیلبریک شده باشد.
من خودم کابل دیجیتال اپل رو دارم و ازش خیلی راضی هستم فقط قیمتش یه خورده زیادی گرونه
من از دوبی قبل از اینکه گرون شه خریدم ۹۰۰۰۰ تومان الان حدود ۱۶۰۰۰۰ هست
اپل کمرا کیت هم دور و بر ۱۲۰ تا ۱۳۰ باید باشه
البته نمونه های متفرقه زیاد تو بازار هست با قیمتهای پایین تر و کیفتهای به مراتب پایین تر در موقع خرید باید بسیار دقت کنید و از فروشنده تضمین اورجینال بودن محصول رو بگیرید و ازش بخواید حتما در فاکتور قید کنه

Ac.Milan
12-06-2012, 09:57
سلام
من میخوام Ipad جدید بخرم. بهترین جایی که برای خرید توصیه میکنید کجا هست؟ توصیه میکنید از digikala بگیرم یا جایِ بهتر و معتبرتری سراغ دارید؟

smtp1000
12-06-2012, 15:22
من یک Apple iPad (3rd Gen.) Wi-Fi + 4G سفارش داده ام و تا چند روز دیگه باید برم تحویل بگیرمش میخواستم ببینم در هنگام تحویل گرفتن چه نکاتی رو باید چک کنم که از صحت اصل و ارجینال بودن این آیپد مطمئن شوم ؟
مثلا made in کجا باید نوشته باشه ؟ ( چین که نیست ایشالا ؟ )

( بدون گارانتی میخوام بگیرم چون شرکت دیجی کالا 64 گیگ رو با گارانتی میده 1.680.000 و بدون گارانتی میده 1.650.000 ولی من جایی رو پیدا کردم که بدون گارانتی فقط داره و میده 1.520.000 )

hamed m2m
13-06-2012, 11:29
سلام
Ipad2وIpad3رو چطورميشه از هم تشخيص داد؟
يعني از چه چيزايي بفهمم كه كدوم2وكدوم3هست؟(منظورم از رو شكل دستگاه)
بعد چطور متوجه شم كه فروشنده دستگاه آك به من ميده؟
چه چيزايي رو بايد چك كنم؟
ممنون

mav1390
30-06-2012, 18:47
برای شماره گیری وبرقراری تماس تلفنی با سیمکارت ایرانسل با آیپد جدید چی کار کنم ؟(چه نرم افزاری نصب کنم)

Stream
30-06-2012, 18:48
برای شماره گیری وبرقراری تماس تلفنی با سیمکارت ایرانسل با آیپد جدید چی کار کنم ؟(چه نرم افزاری نصب کنم)

هیچ کاری نمیشه بکنید. این قابلیت در آیپد اصلا وجود نداره.

HOJ-JAT
30-06-2012, 20:06
ای شماره گیری وبرقراری تماس تلفنی با سیمکارت ایرانسل با آیپد جدید چی کار کنم ؟(چه نرم افزاری نصب کنم)
باید gamte بخری...تایپیکش هست..

mav1390
01-07-2012, 18:34
پس نرم افزار phoneitipad چی؟ یعنی نصب نمیشه (بعد از جیلبریک شدن آیپد)
در ضمن بین آیپد نیو(جدید) و آیپد 2 و مایکروسافت سرفیس برای کار های مشابه کدام بهتر است؟
(تست برنامه نوشته شده توسط خودم و طراحی ظاهر سایت و برنامه + بازی + موسیقی +{بعضی اوقات کارایی یک کامپیوتر قابل حمل در مسافرت})

Stream
01-07-2012, 19:09
پس نرم افزار phoneitipad چی؟ یعنی نصب نمیشه (بعد از جیلبریک شدن آیپد)
در ضمن بین آیپد نیو(جدید) و آیپد 2 و مایکروسافت سرفیس برای کار های مشابه کدام بهتر است؟
(تست برنامه نوشته شده توسط خودم و طراحی ظاهر سایت و برنامه + بازی + موسیقی +{بعضی اوقات کارایی یک کامپیوتر قابل حمل در مسافرت})

PhoneitPad که فقط برای آیپد 1 عرضه شد، اون هم از تکنیک های دیگه ای استفاده می کنه و همینطوری تماس GSM نیست.
نیو آیپد قطعا بهترین تبلت در حال حاضره، Surface که عرضه نشده و وقتی بشه باید دید چطوره، گرچه قطعا از روز اول به خاطر نداشتن اکوسیستم نرم افزاری قابل قیاس با آیپد نخواهد بود و طول می کشه.

مرورگر آیپد هم WebKit هست و برای تست های طراحی سایت بسیار مناسبه. برنامه و بازی هم که چند صد هزار تایی هست و کم نداره از این نظر.

mav1390
01-07-2012, 19:21
phoneitipad برای آیپد 2 هم هست

mav1390
01-07-2012, 19:22
در ضمن اپل پیل (apple peel) چیه و برای آیپد نیو هم هست؟

mav1390
01-07-2012, 19:24
جز gmate راه حل دیگه ای هم هست

sise
02-07-2012, 03:09
سلام دوستان. خسته نباشید.
این سوال احتمالا تکراریه اما راستش من پیدا نکردم. سوال اینه که کلا به صرفه هست که آیپد را سفارش بدم از خارج کشور یکی برام بیاره یا نه؟ تفاوت قیمتش چقدره؟ اگه مهمه کشور خارج مورد نظر بلژیک هست.
ممنون از دوستان قدیم و جدید

emadpumad
28-07-2012, 01:31
سلام دوستان. خسته نباشید.
این سوال احتمالا تکراریه اما راستش من پیدا نکردم. سوال اینه که کلا به صرفه هست که آیپد را سفارش بدم از خارج کشور یکی برام بیاره یا نه؟ تفاوت قیمتش چقدره؟ اگه مهمه کشور خارج مورد نظر بلژیک هست.
ممنون از دوستان قدیم و جدید
با توجه به وضعیت کنونی ارز
خیر
این کار توجیح اقتصادی ندارد

between2mirrors
06-08-2012, 19:58
سلام
من سرچ کردم درباره آفیس و استفاده اش . که گفته شده بود به صورت محدود ویرایش میشه. من توی مک بوک open office دارم که درست کار نمیکنه با قونت فارسی و جوابگو نیست. به خصوص برای پاورپوینت و اکسل.
آیا آیپد هم همینطوره؟ واسه کسی که خیلی کار با آفیس داره

سوال دوم اینکه چه موسی رو پیشنهاد میکنید؟ موسهای معمولی بلوتوٍثی راحت ست میشن؟ یا موس اپل؟

ممنونم

hesam 63
25-08-2012, 06:38
یه سوال داشتم. چرا قیمت آیپد با توجه به قیمت ارز در ایران برای خرید در همین جا مناسبه ولی واسه بعضی اجناس مشابه که حتی بعضیاشون نمایندگی هم دارن شاهد قیمت های نجومی و توجیه های عجیب و غریب هستیم

stive austin
25-08-2012, 19:53
با توجه به اینکه این تاپیک مرجعی است برای کسانی که تازه کار هستن در این زمینه ، من از مسئول این بخش خواهش میکنم یه پست مفصل بذارن و کامل توضیح بدن که اصلا آیپد چیه . به چه دردی میخوره . چه کاربردی داره . انواع مختلف آیپد ها از اولین سری که اومده تا به حال رو هم باید شما توضیح بدین . که مثلا چه شرکت هایی آیپد را تولید میکنن و کدومش بهتره کدوم امکاناتش بیشتره کدوم قیمتش بهتره و . . .
به هر حال من فکر میکنم اگر همون اول کار این توضیحات کلی را داده بودین خیلی ها همون مطلب اولیه رو میخوندن و مشکلشون حل میشد و دیگه نیازی به پرسیدن هم نداشتند و و قت شما رو هم نمی گرفتن
البته من فکر میکنم توی همه تاپیک ها باید به همین صورت باشه ( لپتاپ - موبایل - کامپیوتر و . . . )
با تشکر

alihamid
10-09-2012, 15:27
سلام.میشه یه توضیح کامل درباره ی 4gs بدید.میشه با اون sms زد؟یعنی امکانات 3gs رو داره؟

emadpumad
13-11-2012, 12:37
سلام.میشه یه توضیح کامل درباره ی 4gs بدید.میشه با اون sms زد؟یعنی امکانات 3gs رو داره؟
سلام
فور جی اس نداریم
فور جی نسل چهارم شبکه مبایل هست و از تری جی پیشرفتهدتر هست و سرعت انتقال دیتای بالا تری داره
با هیچ کدام از مدلهای آیپد در حالت عادی نمیتوان از شبکه مبایل sms فرستاد و برای این کار باید دستگاهتون رو جیلبریک بکنید

mehran2190
28-11-2012, 17:39
از سیم کارت ایرانسل یا همراه اول میشه رو آیپد استفاده کرد؟ یعنی sms زد یا مکالمه کرد؟ چه نسل 3 چه نسل 4 ،مثل تبلت های سامسونگ یعنی اگه فرقی نمی کنه دیگه cellular نگیرم.

lurenzo
28-11-2012, 22:55
از سیم کارت ایرانسل یا همراه اول میشه رو آیپد استفاده کرد؟ یعنی sms زد یا مکالمه کرد؟ چه نسل 3 چه نسل 4 ،مثل تبلت های سامسونگ یعنی اگه فرقی نمی کنه دیگه cellular نگیرم.

امکان مکالمه و ارسال پیامک فراهم نیست. فقط میتونید از دیتا یا همون اینترنت سیم کارت استفاده کنید که به این ترتیب همه جا به اینترنت دسترسی دارید.

halflife g
04-12-2012, 10:42
حذف شود لطفا.....

mehran2190
29-12-2012, 17:17
به نظر شما آیپد 16 گیگ بگیرم، 32 یا 64؟

hormozan m
29-12-2012, 19:25
به نظر شما آیپد 16 گیگ بگیرم، 32 یا 64؟

سلام .بستگی به استفادتون داره ! اگر نمیخواید آرشیو باشه آیپدتون همون 32 کافیه ! ولی بعضی ها 64 کمشون هست :n09:

حداکثر حجم بازی های آیپد 2GB :n19:

Bobby Sands
26-02-2013, 13:59
سلام .بستگی به استفادتون داره ! اگر نمیخواید آرشیو باشه آیپدتون همون 32 کافیه ! ولی بعضی ها 64 کمشون هست :n09:

حداکثر حجم بازی های آیپد 2GB :n19:
با سلام
میشه حافظه آیپدها رو افزایش داد؟مثلا یه 16 گیگ بگیریم خودمون بکنیمش 64 گیگ :n02:

Bobby Sands
01-03-2013, 12:42
با سلام
میشه حافظه آیپدها رو افزایش داد؟مثلا یه 16 گیگ بگیریم خودمون بکنیمش 64 گیگ :n02:

آقا یکی جواب ما رو هم بده ثواب داره!
میشه هارد ایپدها رو تعویض کرد یا نه؟:n29:

amin_947
01-03-2013, 14:41
آقا یکی جواب ما رو هم بده ثواب داره!
میشه هارد ایپدها رو تعویض کرد یا نه؟:n29:

نه عزیز نمیشه

Bobby Sands
01-03-2013, 14:46
نه عزیز نمیشه

یهنی اگه یه بار هاردش خراب شد باید بندازیمش سطل آشغال؟!

Ramin khuzestan
08-04-2013, 22:22
سلام
دوستان یک سری سوالات احتمالأ مبتدیانه دارم به دلیل اینکه اولین بار هست که میخوام یکی از محصولات اپل رو خریداری کنم
قبل از هرچیز بگم که اکثر تاپیک های مهم رو خوندم و نکات خیلی مهمی دستگیرم شد اما هنوز یک سری سوالات در ذهنم هست که امیدوارم پاسخ داده بشه

1.اولین کاری که پس از خرید آیپد 4 باید انجام داد چیه ؟ منظورم اینه که اول اپل آیدی باید ساخته بشه یا جیلبریک بشه ؟ یا کار دیگه ای ؟ یا اصلأ اولویتی وجود نداره ؟

2.اپل آیدی به چه درد میخوره ؟:n02:

3.بعد از جیلبریک آیا فقط برنامه ها و بازی های کرک شده اجرا میشن یا هر نرم افزاری شامل رایگان و پولی هم میشه بدون مشکل نصب کرد؟

4.یک آیپد میتونه با هر کامپیوتر یا لپ تاپی تبادل اطلاعات کنه یا فقط با یک کامپیوتر و لپ تاپ میتونه تبادل اطلاعات کنه؟

5.در صورتی که کارهایی مثل ساخت اپل آیدی یا جیلبریک کردن و ... توسط خودمون انجام بشه احتمال آسیب رسوندن به دستگاه وجود داره؟

فعلأ همین سوالات به ذهنم می رسه
فکر کنم سوالات مفیدی باشن برای هرکس که بخواد برای اولین بار آیپد بخره

پیشاپیش ممنون از پاسخگویی

Mool Tee
09-04-2013, 14:38
سلام
دوستان یک سری سوالات احتمالأ مبتدیانه دارم به دلیل اینکه اولین بار هست که میخوام یکی از محصولات اپل رو خریداری کنم
قبل از هرچیز بگم که اکثر تاپیک های مهم رو خوندم و نکات خیلی مهمی دستگیرم شد اما هنوز یک سری سوالات در ذهنم هست که امیدوارم پاسخ داده بشه

1.اولین کاری که پس از خرید آیپد 4 باید انجام داد چیه ؟ منظورم اینه که اول اپل آیدی باید ساخته بشه یا جیلبریک بشه ؟ یا کار دیگه ای ؟ یا اصلأ اولویتی وجود نداره ؟

2.اپل آیدی به چه درد میخوره ؟:n02:

3.بعد از جیلبریک آیا فقط برنامه ها و بازی های کرک شده اجرا میشن یا هر نرم افزاری شامل رایگان و پولی هم میشه بدون مشکل نصب کرد؟

4.یک آیپد میتونه با هر کامپیوتر یا لپ تاپی تبادل اطلاعات کنه یا فقط با یک کامپیوتر و لپ تاپ میتونه تبادل اطلاعات کنه؟

5.در صورتی که کارهایی مثل ساخت اپل آیدی یا جیلبریک کردن و ... توسط خودمون انجام بشه احتمال آسیب رسوندن به دستگاه وجود داره؟

فعلأ همین سوالات به ذهنم می رسه
فکر کنم سوالات مفیدی باشن برای هرکس که بخواد برای اولین بار آیپد بخره

پیشاپیش ممنون از پاسخگویی

1- ببنید من منظورتون رو نفهمیدم ! اپل ایدی با جلبریک خیلی فرق داره ! شما برای اینکه از itunes که مرکز برنامه و اهنگ اپله بتونید برنامه و بازی اصل دانلود (پولی) کنید و بریزید به ساخت اپل ایدی نیاز دارید که در ایتونز وارد میکنین و برنامه هایی که میخرین در اونجا ذخیره میشه ! جلبریک یعنی شما تبلت رو از حالت اینکه نمیشه برنامه کرک (مفتی) روش نصب کرد در میاره ! یعنی میتونید برنامه کرک شده هم بریزید!
2- بالا توضیح دادم!

3-هر دو میشه !

4- شما اگه رو یک pc تمام برنامه ها و اهنگ ها و عکس ها رو داشته باشید و از همونجا بریزید رو ایپد که چیزی نیست ولی اگه ایپد رو به pc دیگه ای وصل کنید و بزنید ایتونز سینک کنه هرچی روش هست میپره! ولی میتونید از برنامه های دیگه مثل itools استفاده کنید که نمیپره!

5- اپل ایدی که کاری به دستگاه نداره ! جلبریک هم 1% احتمال داره که بستگی به خودتون داره باید دقت کنید در جلبریک!

Ramin khuzestan
09-04-2013, 16:28
1- ببنید من منظورتون رو نفهمیدم ! اپل ایدی با جلبریک خیلی فرق داره ! شما برای اینکه از itunes که مرکز برنامه و اهنگ اپله بتونید برنامه و بازی اصل دانلود (پولی) کنید و بریزید به ساخت اپل ایدی نیاز دارید که در ایتونز وارد میکنین و برنامه هایی که میخرین در اونجا ذخیره میشه ! جلبریک یعنی شما تبلت رو از حالت اینکه نمیشه برنامه کرک (مفتی) روش نصب کرد در میاره ! یعنی میتونید برنامه کرک شده هم بریزید!
2- بالا توضیح دادم!

3-هر دو میشه !

4- شما اگه رو یک pc تمام برنامه ها و اهنگ ها و عکس ها رو داشته باشید و از همونجا بریزید رو ایپد که چیزی نیست ولی اگه ایپد رو به pc دیگه ای وصل کنید و بزنید ایتونز سینک کنه هرچی روش هست میپره! ولی میتونید از برنامه های دیگه مثل itools استفاده کنید که نمیپره!

5- اپل ایدی که کاری به دستگاه نداره ! جلبریک هم 1% احتمال داره که بستگی به خودتون داره باید دقت کنید در جلبریک!
ممنون از پاسختون
1.منظورم این بود که بعد از خرید دستگاه اول اپل آیدی بسازم یا جیلبریک کنم؟ یا فرقی نمیکنه؟

2.ساخت اپل آیدی با جیلبریک کردن دستگاه ربطی نداره ؟ یعنی با جیلبریک کردن باز هم میشه از تمام امکانات دستگاه و شرکت اپل استفاده کرد ؟ چون جیلبریک به نوعی دور زدن قانون کپی رایت اپل محسوب میشه دیگه! امکان شناسایی تبلت جیلبریک شده از طریق اپل آیدی توسط شرکت اپل وجود داره؟

3. بعد از جیلبریک کردن امکان نصب برنامه های پولی به صورت رایگان هم وجود داره ؟! تمام برنامه های اپل به صورت کرک شده هم وجود دارن؟ از کجا میشه برنامه های کرک شده رو دانلود کرد؟

4 و 5 رو هم متوجه شدم

ممنون

Mool Tee
09-04-2013, 19:34
ممنون از پاسختون
1.منظورم این بود که بعد از خرید دستگاه اول اپل آیدی بسازم یا جیلبریک کنم؟ یا فرقی نمیکنه؟

2.ساخت اپل آیدی با جیلبریک کردن دستگاه ربطی نداره ؟ یعنی با جیلبریک کردن باز هم میشه از تمام امکانات دستگاه و شرکت اپل استفاده کرد ؟ چون جیلبریک به نوعی دور زدن قانون کپی رایت اپل محسوب میشه دیگه! امکان شناسایی تبلت جیلبریک شده از طریق اپل آیدی توسط شرکت اپل وجود داره؟

3. بعد از جیلبریک کردن امکان نصب برنامه های پولی به صورت رایگان هم وجود داره ؟! تمام برنامه های اپل به صورت کرک شده هم وجود دارن؟ از کجا میشه برنامه های کرک شده رو دانلود کرد؟

4 و 5 رو هم متوجه شدم

ممنون

شما می تونید اپل ایدی بسازید و از اپ های اصل و پولی ایتونز استفاده کنید و هم جیلبریک کنید و اپ کرک بریزید اپل هم نمی تونه شناسایی کنه ! بله تمامشون که نه ولی 90% وجود دارن ! از خیلی سایت ها می تونید دانلود کنید مثل : pandaapp.com appleapps.ir 25pp.com
بزارید من بگم شما دقیق چیکار کنید
شما ایپد 4 رو میخرید و میاید خونه و وصل میکنید به ایتونز که اکتیو بشه و دستگاه راه بیفته بعد به انتخاب خودتون که می خواین پول بدین یا مفتی استفاده کنید میرید اپل ایدی میسازید و برنامه می خرید و استفاده میکنید و نیازی به جیلبریک ندارید ! ولی اگه می خواین از کرکی ها استفاده کنید میرید جیلبریک میکنید و نیازی به ساخت اپل ایدی ندارید ! حتی اگه کرک یه برنامه هم وجود نداشت میتونید اپل ایدی بسازید و اون برنامه رو بخرید و روی دستگاه جیلبریک شدتون بریزید!

Ramin khuzestan
09-04-2013, 19:52
شما می تونید اپل ایدی بسازید و از اپ های اصل و پولی ایتونز استفاده کنید و هم جیلبریک کنید و اپ کرک بریزید اپل هم نمی تونه شناسایی کنه ! بله تمامشون که نه ولی 90% وجود دارن ! از خیلی سایت ها می تونید دانلود کنید مثل : pandaapp.com appleapps.ir 25pp.com
بزارید من بگم شما دقیق چیکار کنید
شما ایپد 4 رو میخرید و میاید خونه و وصل میکنید به ایتونز که اکتیو بشه و دستگاه راه بیفته بعد به انتخاب خودتون که می خواین پول بدین یا مفتی استفاده کنید میرید اپل ایدی میسازید و برنامه می خرید و استفاده میکنید و نیازی به جیلبریک ندارید ! ولی اگه می خواین از کرکی ها استفاده کنید میرید جیلبریک میکنید و نیازی به ساخت اپل ایدی ندارید ! حتی اگه کرک یه برنامه هم وجود نداشت میتونید اپل ایدی بسازید و اون برنامه رو بخرید و روی دستگاه جیلبریک شدتون بریزید!
کاملأ متوجه شدم
مرسی بابت وقتی که صرف کردید

Hamid4777
03-12-2013, 21:57
سلام
میخوام یه ipad air بخرم، هنگام خرید به چه نکاتی باید توجه کنم و چه چیزهایی رو باید چک کنم؟ در ضمن اگر خلاف قوانین نیست راهنمایی کنید که از کجا بخرم که از لحاظ قیمت بهتر باشه.

AqAqzZA
04-12-2013, 10:04
سلام دوستان. من به محصولات اپل هیچ اشرافی ندارم و با ios کار نکردم. حالا یک ipad دوستی به من داده تا براش برنامه بریزم. آیا فقط کابل رو وصل کنم و بریزم میشه؟ اصلا چجوری میشه برنامه ریخت و نصب کرد؟ راه خیلی ساده داره؟ تو اندروید مثلا برنامه رو میریزیم و راحت نصب میکنیم. تو این هم میشه؟ بعد ممکنه خراب بشه؟ قفل بشه؟ از این ایرادات ممکنه پیدا بکنه؟

hormozan m
04-12-2013, 13:17
سلام دوستان. من به محصولات اپل هیچ اشرافی ندارم و با ios کار نکردم. حالا یک ipad دوستی به من داده تا براش برنامه بریزم. آیا فقط کابل رو وصل کنم و بریزم میشه؟ اصلا چجوری میشه برنامه ریخت و نصب کرد؟ راه خیلی ساده داره؟ تو اندروید مثلا برنامه رو میریزیم و راحت نصب میکنیم. تو این هم میشه؟ بعد ممکنه خراب بشه؟ قفل بشه؟ از این ایرادات ممکنه پیدا بکنه؟
يك جا پست بزنيد ....

Hamid4777
05-12-2013, 17:16
سلام
میخوام یه ipad air بخرم، هنگام خرید به چه نکاتی باید توجه کنم و چه چیزهایی رو باید چک کنم؟ در ضمن اگر خلاف قوانین نیست راهنمایی کنید که از کجا بخرم که از لحاظ قیمت بهتر باشه.
لطفا راهنمایی کنید. برای اولین بار که دستگاه رو روشن میکنم چطور باید فعال بشه؟ چیزهایی در مورد چک کردن سریال نامبر هم شنیدم، لطفا در این مورد هم توضیح بدین که موقع خرید سرم کلاه نره.

hormozan m
05-12-2013, 20:24
لطفا راهنمایی کنید. برای اولین بار که دستگاه رو روشن میکنم چطور باید فعال بشه؟ چیزهایی در مورد چک کردن سریال نامبر هم شنیدم، لطفا در این مورد هم توضیح بدین که موقع خرید سرم کلاه نره.

سلام . سريال رو از پشت جعبه در اين لينك چك كنيد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بايد زده باشه كه اكتيو نشده ...

وقتي دستگاه رو روشن ميكنيد بايد به يك شبكه wifi وصل بشيد و يك سري مراحل رو طي كنيد تا اكتيو بشه ! ( بعضي ها رو ميتونيد skip كنيد )

حتما اكبند خريد كنيد ( سلفون نازك و در كناره ها T شكل )

Facon_Archi
05-12-2013, 20:31
سلام . سريال رو از پشت جعبه در اين لينك چك كنيد : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتي دستگاه رو روشن ميكنيد بايد به يك شبكه wifi وصل بشيد و يك سري مراحل رو طي كنيد تا اكتيو بشه ! ( بعضي ها رو ميتونيد skip كنيد )

دیگه به این سلفون های نازک و T شکل هم نمیشه اطمینان کرد! بهترین کار اینه که از فروشنده ی معتبر خرید کنید ،چون نمیاد واسه سود ِ ناچیز اعتبار خودش رو خدشه دار کنه!
همین چند هفته پیش بود که دیدم(به واسطه ی آشنایی) یکی از مغازه های نزدیک ِ علاالدین محصولات ِ اپل رو با برچسب شبنم و این سلفون های T شکل پلمب میکردن میدادن تو مغازه ها!!

Hamid4777
05-12-2013, 20:36

ولی من شنیده بودم باید بوسیله itunes فعال بشه. لطفا توضیح بیشتر میدین.

Facon_Archi
05-12-2013, 20:39

دوست عزیز شما آیپد رو که روشن میکنی سرچ میکنه دنبال ِ شبکه ی wifi میگرده
وقتی در دسترس باشه شبکه وصل میشه و میتونید مراحل رو طی کنید (شامل وارد کردن اپل آی دی و.. میشه)
با آیتونز چیزی فعال نمیشه! بوسیله اون میتونید نرم افزار ،موزیک،ویدیو و... بریزید روی آیپد و بکآپ بگیرید

چه توضیح ِ بیشتری میخواید؟؟شما آیپد رو روشن کنی مراحل خیلی واضح هستند!

hormozan m
05-12-2013, 23:02

با آیتونز هم میشه اکتیو کرد ( مثل ورژن های قدیمی ) ولی شما در مغازه موقع خرید فقط میتونید با خود دستگاه اکتیو کنید ( البته بسیار راحت تر هست )

دوستمون درست میگه ! شما بهتره از فروشگاه های معتبر شهرتون خرید کنید یا اگر دسترسی ندارید از فروشگاه های معتبر اینترنتی ...

Facon_Archi
05-12-2013, 23:27
با آیتونز هم میشه اکتیو کرد ( مثل ورژن های قدیمی ) ولی شما در مغازه موقع خرید فقط میتونید با خود دستگاه اکتیو کنید ( البته بسیار راحت تر هست )

دوستمون درست میگه ! شما بهتره از فروشگاه های معتبر شهرتون خرید کنید یا اگر دسترسی ندارید از فروشگاه های معتبر اینترنتی ...

جدی؟ خودتون تست کردین شما؟
من iPad Air رو که روی ios 7 بود نشد فعال کنم با آیتونز! حالا یا به خاطر ip بوده یا توی ios 7 اینم برداشتن: ))

+همون موقع خرید از فروشنده بخواهید که سریال نامبر پشت جعبه رو واستون بزنه توی سایت مربوطه و ببنید که اکتیو شده یا نه
دیگه الان توی هر مغازه ای یه اینترنت پیدا میشه.

hormozan m
06-12-2013, 00:12
جدی؟ خودتون تست کردین شما؟
من iPad Air رو که روی ios 7 بود نشد فعال کنم با آیتونز! حالا یا به خاطر ip بوده یا توی ios 7 اینم برداشتن: ))

+همون موقع خرید از فروشنده بخواهید که سریال نامبر پشت جعبه رو واستون بزنه توی سایت مربوطه و ببنید که اکتیو شده یا نه
دیگه الان توی هر مغازه ای یه اینترنت پیدا میشه.

بله هنوز کار میکنه ولی الان چیز شکن میخواد ( بسته شدن ssl )

nilana slt
01-01-2014, 15:44
شما بین ipad air 16g با samsung note 10 64g کدام را انتخاب میکنید........

hormozan m
01-01-2014, 17:32
شما بین ipad air 16g با samsung note 10 64g کدام را انتخاب میکنید........

اگر با ظرفیت حافظه آیپد مشکل ندارید ، آیپد بگیرید ( ترجیحا ۳۲ بگیرید )

Sent from my iPhone 5

sasansamiri
01-01-2014, 19:30
اگر با ظرفیت حافظه آیپد مشکل ندارید ، آیپد بگیرید ( ترجیحا ۳۲ بگیرید )

Sent from my iPhone 5

اقا فقط همین توصیه
بزن به سلامتی سخن (کف قشنگه رو)

Nocturne
02-01-2014, 01:03
سلام. اپ استور هم مثل اندروید مارکت برای ایران تحریمه؟ چیزی مشابه "بازار" برای iOS درست کردن؟

HITB0Y
02-01-2014, 01:12
سلام. اپ استور هم مثل اندروید مارکت برای ایران تحریمه؟ چیزی مشابه "بازار" برای iOS درست کردن؟

Nocturne
04-01-2014, 20:02
بهتره از کجا آیپد رو بخرم ؟

hormozan m
04-01-2014, 22:24
بهتره از کجا آیپد رو بخرم ؟

سلام . از جای معتبر ... :n02:

اگر در شهرتون فروشگاه معتبر هست : 1. به سلفون T شکل در کناره ها دقت کن ... سلفون باید نازک باشه ... 2 . سریال نامبر رو قبل از باز کردن جعبه در لینک زبر چک کن ...

2 . اگر به فروشگاه معتبر دسترسی ندارید از چاره با دیجیکالا و ... خرید کنید .

پیشاپیش مبارک باشه :n02:

Nocturne
05-01-2014, 02:55
سلام . از جای معتبر ... :n02:

اگر در شهرتون فروشگاه معتبر هست : 1. به سلفون T شکل در کناره ها دقت کن ... سلفون باید نازک باشه ... 2 . سریال نامبر رو قبل از باز کردن جعبه در لینک زبر چک کن ...

2 . اگر به فروشگاه معتبر دسترسی ندارید از چاره با دیجیکالا و ... خرید کنید .

پیشاپیش مبارک باشه :n02:

شهر من تهرانه!... پاساژ پایتخت یا ایران مطمئنن همشون؟

hormozan m
05-01-2014, 17:17
شهر من تهرانه!... پاساژ پایتخت یا ایران مطمئنن همشون؟

نه همه ... معمولا مشخصه که کدوم معتبره ... ( فروش و ظاهر فروشگاه )

Sent from my iPhone 5

Abdollahi_sara
30-07-2014, 07:21
سلام
امكان نصب وايبر روي ايپد اير واي فاي هست؟

HOJ-JAT
30-07-2014, 09:31
سلام
امكان نصب وايبر روي ايپد اير واي فاي هست؟
بله ولی بصورت فول اسکرین نیست

a_bayan
31-05-2015, 11:38
سلام دوستام.خواستم ببینم ایپد ایر 2 سیمکارت خورش مییشه باهاش تماس گرفت؟اس مس داد؟بعدش وای فایش میشه نرم افزارای مختلف مثل واتس اپ و لاین رو روش نصب کرد.بعدش 16 گیگ کمش نیس؟otg میخوره؟

HOJ-JAT
12-06-2015, 22:51
سلام دوستام.خواستم ببینم ایپد ایر 2 سیمکارت خورش مییشه باهاش تماس گرفت؟اس مس داد؟بعدش وای فایش میشه نرم افزارای مختلف مثل واتس اپ و لاین رو روش نصب کرد.بعدش 16 گیگ کمش نیس؟otg میخوره؟
سيم كارت فقط بدرد اينترنت ميخوره البته به يسري دستگاه جانبي مثل جي ميت ميشه
واتس اپ و .... فول اسكرين نيستند و زياد جالب نميشن
حجم بسته ب شما دارد و نرم افزار هاي كه استفاده ميكنيد
otg به اوني وسعتي كه در اندرويد هست موجود نيست فقط با تبديل ميشه عكس فلش رو ديد!

mahdi--
11-12-2015, 16:00
درود
آیپد مینی 2 خوب هست؟
آخه قیمت خیلی کمی داره و از سایر آیپد ها ضعیف تره!
تا رنج 1.5 میلیون کدوم ایپد ور پیشنهاد میدید که تا چند سال کار کنه و برای برنامه هارو فول اسکرین اجرا کنه؟