PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : غیر فعال کردن بعضی سرویس های غیرضروری

sin2x=2sinxcosx
24-10-2011, 12:49
با سلام،
اگه تو قسمت services بعضی سرویس ها که به دردم نمی خوره رو disable کنم سرعت استارت آپ سیستم می ره بالا ؟
اگه لیستی از سرویس های بدردنخور برای کاربر خانگی رو دارین بدین حذف کنم دیگه :20:
با تشکر ...

Amir Varasteh
24-10-2011, 13:51
سلام.

اینجا رو ببین:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

jafarian
24-10-2011, 14:18
برنامه داخل پست پایین دان کنید اجرا کنید بعدش سرعت استارت آپ شما افزایش پیدا میکنه وقتی سیستم ریست بشه و بالا بیاد:20:

sin2x=2sinxcosx
24-10-2011, 17:22
برنامه داخل پست پایین دان کنید اجرا کنید بعدش سرعت استارت آپ شما افزایش پیدا میکنه وقتی سیستم ریست بشه و بالا بیاد:20:

هر دفعه که خواستم از اینجور برنامه های بهینه سازی استفاده کنم ، وضع سیستم بدتر شده .
Registry Cleaner ها ، Tune Up ، System Mechanic و همه شون سرعت سیستم رو یه خورده هم پایین میارن
البته این تجربه شخصی خودمه ها .
اینی که گذاشتین فقط برای کمتر شدن زمان ریستارت هست ؟

Amir Varasteh
24-10-2011, 17:53

این Script چیکار میکنه ؟ و چطور میشه پس از اجرا متوقفش کرد و سیستم رو به حالت قبل برگردوند ؟

jafarian
25-10-2011, 00:56
این Script چیکار میکنه ؟ و چطور میشه پس از اجرا متوقفش کرد و سیستم رو به حالت قبل برگردوند ؟

این script سرعت بالا اومدن ویندوز افزایش میده من خودم چند ماه هست که استفاده کردم .

Amir Varasteh
25-10-2011, 10:47
[/COLOR]
این script سرعت بالا اومدن ویندوز افزایش میده من خودم چند ماه هست که استفاده کردم .

میدونم افزایش میده. عرض کردم چطور این کارو میکنه ؟ و چطور میشه برگشت به حالت قبل؟

jafarian
25-10-2011, 16:52
من خودم اینو ازجایی دان کردم بابت سئوال دوم هم وقتی که سرعت سیستم افزایش بده چرا بخواین متوقفش کنید کندتر کنید سیستم ؟