PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل گرافیک

alyy
24-10-2011, 09:56
با سلام خدمت دوستان
سیستم یکی از دوستامو گرفتم که واسش درست کنم و مشکلش گرافیکش هست که نه میدونم درایو گرافیکش نصب شده نه میدونم نصب نشده یعنی اصلا مشخص نیس
این عکس قسمتی هست که اطلاعات کارت گرافیک رو نوشته
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

این یعنی چی؟
این عکس هم از device manager هست

تنها اخطاری که داده فقط ماله اون قسمتی هست که دورش کادر قرمز کشیدم

و مشکل دیگه هم اینه که هیچ تمی نمیشه عوض کرد و هر چی عو میکنی فقط تصاویر پس زمینه عوض میشه و اون قسمت نوار بالای هر پنجره به این حالت میمونه

دوستان خواهشا راهنمای کنید بگید چی کار کنم
در ضمن درایو کارت گرافیکش رو گم کرده و تو انجمن کارت گرافیک درخواست دادم و راهنمایم کردن به سایت انویدیا که اونجا هم که رفتم چون گرافیکش مشکل داره گرافیک سیستم رو شناسایی نکرد.
و به هر بدبختی بود خودم یه درایو واسش از سایت XFX پیدا کردم ولی اونم موقع نصب ارور میده
از دوستان خواهش میکنم کمک کنید

---------- Post added at 09:56 AM ---------- Previous post was at 09:53 AM ----------

در ضمن عکسهایی هم که اپلود کردم واسه من تو انجمن نشون نمیده حالا نمیدو.نم ماله شما هم همینطوریه یا نه به هر حال اینجا لینک عکسها رو میزام به ترتیب همون بالا

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

اون قسمتی که تو ادرس عکسها نقطه چین زده وطن دانلود هست(v a t a n d o w n l o a d)
دوستان من کجا عکسهامو اپلود کنم هر کجا که گذاشتم پی سی ورلد گیر داد

Erfan.B
24-10-2011, 12:26
با سلام خدمت دوستان
سیستم یکی از دوستامو گرفتم که واسش درست کنم و مشکلش گرافیکش هست که نه میدونم درایو گرافیکش نصب شده نه میدونم نصب نشده یعنی اصلا مشخص نیس
این عکس قسمتی هست که اطلاعات کارت گرافیک رو نوشته

این یعنی چی؟
این عکس هم از device manager هست

تنها اخطاری که داده فقط ماله اون قسمتی هست که دورش کادر قرمز کشیدم

و مشکل دیگه هم اینه که هیچ تمی نمیشه عوض کرد و هر چی عو میکنی فقط تصاویر پس زمینه عوض میشه و اون قسمت نوار بالای هر پنجره به این حالت میمونه

دوستان خواهشا راهنمای کنید بگید چی کار کنم
در ضمن درایو کارت گرافیکش رو گم کرده و تو انجمن کارت گرافیک درخواست دادم و راهنمایم کردن به سایت انویدیا که اونجا هم که رفتم چون گرافیکش مشکل داره گرافیک سیستم رو شناسایی نکرد.
و به هر بدبختی بود خودم یه درایو واسش از سایت XFX پیدا کردم ولی اونم موقع نصب ارور میده
از دوستان خواهش میکنم کمک کنید

---------- Post added at 09:56 AM ---------- Previous post was at 09:53 AM ----------

در ضمن عکسهایی هم که اپلود کردم واسه من تو انجمن نشون نمیده حالا نمیدو.نم ماله شما هم همینطوریه یا نه به هر حال اینجا لینک عکسها رو میزام به ترتیب همون بالا

اون قسمتی که تو ادرس عکسها نقطه چین زده وطن دانلود هست(v a t a n d o w n l o a d)
دوستان من کجا عکسهامو اپلود کنم هر کجا که گذاشتم پی سی ورلد گیر داد

دوست من شما اول اون PCI Express رو از همون دیوایس منیجر Uninstaall کن و بعد درایور مادربردت رو حتماً نصب کن چون تا اون شناخته نشه خبری از گرافیک نیست!
بعد از اون گرافیکت رو نصب کن که لینک درایور تو همون تاپیک برات گذاشته می شه.
موفق باشی دوست من.:11:

alyy
24-10-2011, 14:08
دوست من شما اول اون PCI Express رو از همون دیوایس منیجر Uninstaall کن و بعد درایور مادربردت رو حتماً نصب کن چون تا اون شناخته نشه خبری از گرافیک نیست!
بعد از اون گرافیکت رو نصب کن که لینک درایور تو همون تاپیک برات گذاشته می شه.
موفق باشی دوست من.:11:
متاسفانه مشکل همینجاست که هیچ کدوم از سی دی های سیستمش نیست و گم شده
حالا اونو از کجا گیر بیارم؟

jax2
24-10-2011, 14:34
سلام
شما درایورش رو uninstall کن
سیستم رو خاموش کن و کرافیک رو در بیار و دوباره جا بزن
بعد روشن کن
دریور می خواد که شما میگی nvidia هست
دو سری درایور هست یه سری واسه گرافیک های gt 210,220... و یه سری واسه گرافیک های 7,8,9 که همه کامپیوتر فروشی ها دارن (اینایی که گفتم واسه گرافیک های جدید بود)
بیار بزار راحت نصب میشه
در شمن اینکه شما نمیتونی تم عوض کنی واسه اینه که تم های اصلی ویندوز سون aero هستن که باید درایور کامل نصب باشه تا بتونه ساپورت کنه اون تم رو

A M ! N
24-10-2011, 14:59
سلام..
توی Benchmark های ویندوز که بری اونجا صددرصد به گرافیک امتیاز 1 داده

شما منظورت چیه که سایت Nvidia شناسایی نکرد؟
شما نباید بزاری اون سایت شناسایی کنه و
شما باید برین سایت Nvidia ( که البته باید با یک آی پی خارجی بری وگرنه راتون نمیده) و اونجا در بخش Download driver بگردی و خودتون درایورتون رو پیدا کنین و دانلود و نصب
ممکنه که برای seven مثلا ساپورت نشده باشه که شما برای ویستاشو میگیری و نصب میکنی
من خودم درایور برای 128mb 5200 G-force که دیگه این روزا حکم گرافیک onboard رو داره،،، رو در همون سایت پیدا کردم..البته برای seven نداشت که برای ویستا رو گرفتم و نصب هیچ مشکلی هم نیست باهاش.
موفق و :11:موئید باشین

alyy
24-10-2011, 15:14
سلام
شما درایورش رو uninstall کن
سیستم رو خاموش کن و کرافیک رو در بیار و دوباره جا بزن
بعد روشن کن
دریور می خواد که شما میگی nvidia هست
دو سری درایور هست یه سری واسه گرافیک های gt 210,220... و یه سری واسه گرافیک های 7,8,9 که همه کامپیوتر فروشی ها دارن (اینایی که گفتم واسه گرافیک های جدید بود)
بیار بزار راحت نصب میشه
در شمن اینکه شما نمیتونی تم عوض کنی واسه اینه که تم های اصلی ویندوز سون aero هستن که باید درایور کامل نصب باشه تا بتونه ساپورت کنه اون تم رو

دوست عزیز این گرافیک کوفتی نمیدونم چیه انویدیا نیس
برو این تایپک عکساشو گذاشتم

در ضمن اگه درایوشو دارین بزارین من اگه میخواستم برم کامپیوتر فروشیها که نیاز نبود دیگه اینجا بیام
واینکه من از دیروز تا حالاچند تا درایو گرافیک دانلود کردم که هیچ کدوم نصب نشد(همه یه ارور میداد.بعدا عکسشو میزارم الان محل کار هستم) و از روی لوگوی اون کارت گرافیک که زده بود FXF رفتم تو سایتش و ازم شماره سریال کارت گرافیک رو خواست منم وارد کردم ودرایو هاشو واسه دانلود بهم داد حالا نمیدونم مشکل از این درایوی هست که من دانلود کردم که نصب نمیشه یا از اون قسمتی که دوست عزیزمون Erfan.B تو پست دوم گفتن ؟!!!

alyy
24-10-2011, 15:21
سلام..

شما باید برین سایت Nvidia ( که البته باید با یک آی پی خارجی بری وگرنه راتون نمیده) و اونجا در بخش Download driver بگردی و خودتون درایورتون رو پیدا کنین و دانلود و نصب
ممکنه که برای seven مثلا ساپورت نشده باشه که شما برای ویستاشو میگیری و نصب میکنی
من خودم درایور برای 128mb 5200 G-force که دیگه این روزا حکم گرافیک onboard رو داره،،، رو در همون سایت پیدا کردم..البته برای seven نداشت که برای ویستا رو گرفتم و نصب هیچ مشکلی هم نیست باهاش.

دوست عزیز من وقتی با سیستم خودم میرم سایت انویدیا البته با چیز پی ان که الان ندارم وقتی وارد قسمت دانلود درایو میشی خودش به صورت اتوماتیک هم نوع درایو گرافیکتو و هم نوع ویندوزتو و هم چند بیتی بودن ویندوزتو شناسایی میکنه و فقط یه لینک واسه دانلود بهت میده البته حرف شما هم درست هست خودت هم میتونی درایو رو به صورت دستی دانلود کنی ولی تا جایی که من بلد بودم جلو رفتم وچند مدل درایو گرافیک دانلود کردم ولی هیچ کدوم حتی اجرا نشد شما به این تایپک سر بزن میفهمی

jafarian
24-10-2011, 15:58
البته ازبرنامه Unknown Device Identifier برای شناسایی درایورهای ناشناخته داخل دیوایس منیجر میتونید استفاده کنیدطرزکارشم ساده هستش:20:

alyy
24-10-2011, 16:24
این عکسی هست که وقتی میخوام درایو گرافیک رو نصب کنم ارور میده و نصب نمیشه

jafarian
24-10-2011, 16:27
این منظورش اینه که این درایوربا سخت افزار سیستن شما ست نیست برند کارت شما چی هست رو خود لیبلشم نگاه کنید مشخصاتش قید کرده اگرتونستین که اینجا قراربدین یا ازهمون برنامه ایکه گفتم استفاده کنید.

Erfan.B
24-10-2011, 16:35
سلام..

دوست من NVIDIA جدیداً قابلیت SMART SCAN رو سایت خودش گذاشته که راحت درایور رو شناسایی می کنه.
موفق باشی:11:

---------- Post added at 04:35 PM ---------- Previous post was at 04:32 PM ----------

دوست عزیز این گرافیک کوفتی نمیدونم چیه انویدیا نیس
برو این تایپک عکساشو گذاشتم

در ضمن اگه درایوشو دارین بزارین من اگه میخواستم برم کامپیوتر فروشیها که نیاز نبود دیگه اینجا بیام
واینکه من از دیروز تا حالاچند تا درایو گرافیک دانلود کردم که هیچ کدوم نصب نشد(همه یه ارور میداد.بعدا عکسشو میزارم الان محل کار هستم) و از روی لوگوی اون کارت گرافیک که زده بود FXF رفتم تو سایتش و ازم شماره سریال کارت گرافیک رو خواست منم وارد کردم ودرایو هاشو واسه دانلود بهم داد حالا نمیدونم مشکل از این درایوی هست که من دانلود کردم که نصب نمیشه یا از اون قسمتی که دوست عزیزمون Erfan.B تو پست دوم گفتن ؟!!!

دوست من شما مادربردت چیه؟ می دونی چیپست مادربردت چی هست؟ اگه بتونی درایور چیپست مادربردت رو نصب کنی ممکنه اون مشکل PCI EXPRESS حل بشه البته اگه برای دیوایس دیگه ای نباشه.حالا شما فعلاً نسبت به نصب درایور چیپست مادربردت اقدام کن تا فرضیه های دیگه رو بیان کنیم (یه فرضیه تو ذهنم هست که خیلی به این مورد نزدیکه!)

alyy
24-10-2011, 18:33
دوست من شما مادربردت چیه؟ می دونی چیپست مادربردت چی هست؟ اگه بتونی درایور چیپست مادربردت رو نصب کنی ممکنه اون مشکل PCI EXPRESS حل بشه البته اگه برای دیوایس دیگه ای نباشه.حالا شما فعلاً نسبت به نصب درایور چیپست مادربردت اقدام کن تا فرضیه های دیگه رو بیان کنیم (یه فرضیه تو ذهنم هست که خیلی به این مورد نزدیکه!)
پست های قبلی هم گفتم این سیستم ماله دوستمه و من هیچ اطلاعی ازش ندارم تمام درایو ها شو گم کرده واسه همن اومده جای من منم تا الان هر سیستمی این طوری شده بود راه انداختم ولی این یکی پاشو کرده تو یه کفش و درست نمیشه
در مورد چیپ ستها هم اگه منظورت اسم یا مدل اون هاست که نمیدونم چیه شما بگید از کجا بفهمم؟(خودمم احتمال میدم مشکل از همون چیپ ست ها باشه)
مادربرد هم ECS هست
حالا شما بفرمایید من چه طوری این چیپ ستهای کوفتی رو نصب کنم؟

alyy
24-10-2011, 18:44
این منظورش اینه که این درایوربا سخت افزار سیستن شما ست نیست برند کارت شما چی هست رو خود لیبلشم نگاه کنید مشخصاتش قید کرده اگرتونستین که اینجا قراربدین یا ازهمون برنامه ایکه گفتم استفاده کنید.
تو این تایپک زیر هم عکس درایو هست هم مدلش منم رفتم سایت XFX یه سری اطلاعات به همراه شماره سریال کارت گرافیک ازم خواست منم وارد کردم وبهم یه درایو با اطلاعات کامل داد که هیچ فرقی با درایوی که من دارم الان در موردش بحث میکنم نداشت . خوب حالا ایا بازم میشه که این درایو ماله کارته گرافیک من نباشه؟که معلومه صد در صد همون درایو ماله کارته گرافیکه من هست تازه به غیر اون درایو هایی که از سایت انویدیا دانلود کردم(نزدیک به 800 مگ) خوب اینا همه یه اخطار میداد که من عکسشو واستون گذاشتم پس مشکل از یه جای دیگس .بکوشید تا ببینم میتونیم این مشکل رو حل کنیم یا نه با تشکر
در ضمن من نرم افزاری رو که گذاشتین دانلود کردم ولی هیچی سر در یاوردم اگه میخواین تا اسکرین شات از بزارم
دوباره تشکر

Erfan.B
24-10-2011, 23:15
پست های قبلی هم گفتم این سیستم ماله دوستمه و من هیچ اطلاعی ازش ندارم تمام درایو ها شو گم کرده واسه همن اومده جای من منم تا الان هر سیستمی این طوری شده بود راه انداختم ولی این یکی پاشو کرده تو یه کفش و درست نمیشه
در مورد چیپ ستها هم اگه منظورت اسم یا مدل اون هاست که نمیدونم چیه شما بگید از کجا بفهمم؟(خودمم احتمال میدم مشکل از همون چیپ ست ها باشه)
مادربرد هم ECS هست
حالا شما بفرمایید من چه طوری این چیپ ستهای کوفتی رو نصب کنم؟

تو این تایپک زیر هم عکس درایو هست هم مدلش منم رفتم سایت XFX یه سری اطلاعات به همراه شماره سریال کارت گرافیک ازم خواست منم وارد کردم وبهم یه درایو با اطلاعات کامل داد که هیچ فرقی با درایوی که من دارم الان در موردش بحث میکنم نداشت . خوب حالا ایا بازم میشه که این درایو ماله کارته گرافیک من نباشه؟که معلومه صد در صد همون درایو ماله کارته گرافیکه من هست تازه به غیر اون درایو هایی که از سایت انویدیا دانلود کردم(نزدیک به 800 مگ) خوب اینا همه یه اخطار میداد که من عکسشو واستون گذاشتم پس مشکل از یه جای دیگس .بکوشید تا ببینم میتونیم این مشکل رو حل کنیم یا نه با تشکر
در ضمن من نرم افزاری رو که گذاشتین دانلود کردم ولی هیچی سر در یاوردم اگه میخواین تا اسکرین شات از بزارم
دوباره تشکر

دوست من چرا این قدر عصبی و خشمناک شدی حالا؟ نشد که نشد فدای سرت:31: همین دیشب من 3 ساعت الاف آرتیفکت گرافیکم بودم که نمی دونم از کجا اومده بود ، چند تا حرکت انجام دادم دیدم نمی شه بعد یه خورده استراحت کردم فکر کردم بالأخره فیکسش کردم همیشه همون اول کار ناامید نشو.
راستی درایو مال دیسک هست! به این ها می گن درایور یعنی راه انداز:31:
دوست من شما تو دیوایس منیجر قسمت System Devices رو باز کن یه شات از دیوایس منیجرت که System Devices ـش بازه بگیر بذار این جا تا بهت بگم چیپ ستش چیه (این یه راهشه)
مدل مادربردت رو هم کامل با ذکر دقیق مدلش بگو ، موقعی که کامپیوتر رو روشن می کنی رو صفحه نوشته یا تو بایوس یا رو خود مادربرد! تو ویندوز هم از تو استارت می تونی تایپ کنی dxdiag ببینی اون جا مدل مادربردت رو نوشته یا نه ، نشد می تونی از برنامه ی everest کمک بگیری.

راستی شما که 800 مگ دانلود کردی حالا اون 100 مگ رو هم دانلود کن که بهت گفتم حداقل مطمئنی مال geforce سری 9 هم هست. این کارهارو انجام بده تا ببینم می شه مشکل رو رفع کرد یا باید بریم سر اون فرضیه!

راستی اصلاً چی شد این جوری شد؟ قبلاً درست بود؟ کی این جوری شد؟ ویندوز ریختی؟ قبل اون چی درست بود؟